Vietnes pamata atsauksmes 2020. gada maijs – 100 un vairāk lietotāji nevar būt nepareizi

Es esmu MĪLESTĪBA ar vietni SiteGround.


Esmu tos izmantojis gadiem ilgi, esmu tos ieteicis visiem saviem klientiem, un viņi turpina radīt iespaidu.

Vai jums nepatīk labs palaišanas stāsts, kurā pakārtotais suns patiesībā kļūst par labāko biznesā? Tas ir SiteGround.

vietnes varoņa mājas

Es domāju, ka tos sāka advokāts visu vietu Sofijā, Bulgārijā – kurš varēja domāt, ka viņi ieradīsies, lai iemūžinātu vietņu īpašnieku sirdis un prātus visā pasaulē.

Viņi ir labāki, jo strādā smagāk. Viņi ir neatkarīgs uzņēmums, kas nosaka klientu prioritātes (izklausās pēc Amazon vai Nordstrom), un viņiem nav akciju cenu un korporatīvo vadību, lai atbildētu uz.

Ar 450 000 domēnu visā pasaulē ar datu centriem ASV, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē un Singapūrā tie ir reāls darījums, nevis izveicīgs iesācējs..

Contents

Kādas ir vietnes SiteGround hostinga galvenās iezīmes?

Es pievērsīšos tramdīšanai. Šīs ir lietas, kas jums rūp hostinga jomā, un vietne SiteGround nodrošina:

 1. Klientu apkalpošana:
  Es izvirzīju šo numuru numur viens, jo viņu klientu apkalpošana ir izcila. Viņi atbild uz atbalsta biļetēm dažu minūšu, nevis stundu laikā. Un atbalsts ir detalizēts un draudzīgs. Viņi iet pāri un pāri.
 2. Cenas: Man tiešām patīk, ka viņu cenas ir lētas, bet nav īpaši lētas. Iemesls ir tas, ka es zinu, ka viņi pārdod par ilgtspējīgām cenām, un viņi var gūt šo peļņu, lai reinvestētu savā platformā. Uzminiet, ja jūs maksājat citam uzņēmumam USD 1 mēnesī par tā mitināšanu, vai nu tas ir viltīgs, vai arī jūs vēlāk to iegūsit.
 3. Iespējas: Viņi bija vieni no pirmajiem saimniekiem, kas pievērsa uzmanību WordPress vietnēm (kopā ar WP Engine), un tāpēc viņi zina, kā saskaņot tirgu. Viņu GoGeek plānā ir episkās iespējas: iestudējums, prioritārais atbalsts un premium dublējumkopijas (jūs to vēlēsities).

Citas satriecošas lietas ir 99,99% darbības laika garantija, vienkārša WordPress instalēšana, bezmaksas SSL sertifikāts, izmantojot iespēju Encrypt, un vēl kas cits.

Tas tiešām ir lielisks mitinātājs gan emuāru autoriem, gan e-komercijas vietņu īpašniekiem, gan uzņēmumu īpašniekiem, gan izmantojot uzlabotus, gan iesācējiem draudzīgus rīkus..

Vietnes SiteGround negatīvās puses ietver ierobežotas uzglabāšanas un citas slēptās izmaksas, kuras mēs sedzam zemāk. Skatīt oficiālo vietni

Mūsu vietnes redakcija

Vietne ir pārsteidzošs atbalsts un ļoti izpalīdzīgs personāls. Un par cenu jūsu domēnā ir daudz noderīgu rīku, kurus citi saimnieki nesniedz. Kopumā SiteGround ir izdevīga cena un viegli lietojama opcija tiem, kas savai vietnei neprasa daudz joslas platuma. Bet, ja jūs esat elektroenerģijas lietotājs ar lielu datu bāzi un plānojat intensīvi izmantot pieturvietas un SG-Git funkcijas, pirms sprūda atvilkšanas jums jāpaņem laiks, lai salīdzinātu saimniekdatorus..

Labākā daļa? Sākotnējam pirkumam ir 60% + atlaide (ar saiti).

Vietnes hostinga labākās iespējas

Vietnes vietne lielākajai daļai lietotāju to izsit no parka. Ideāls lētu hostinga un lieliska atbalsta apvienojums – tas gandrīz nekļūst labāks par šo.

Patērētājierīces tomēr iespiedīs funkcijas līdz savām iespējām un var saskarties ar dažiem jautājumiem.

vietnes laukuma funkcijas

1. Vietnes klientu apkalpošana vietnē: lielisks reakcijas laiks

Ātrums, ar kādu SiteGround reaģē uz biļetēm, ir nepārspējams.

Jums būtu grūti atrast hostinga uzņēmumu, kas varētu pārspēt vidējo 15 minūšu reakcijas laiku.

Viņiem nav tērzēšanas iespējas, taču ir grūti pamanīt, ka viņi kaut ko aizrauj, kad viņi dažu minūšu laikā atbildēm uz atbalsta biļetēm sniedz pārdomātu un noderīgu atbildi..

Tērzēšanas atbalsts nodrošina tūlītēju atpazīšanu, protams, taču šī formāta īpatnība var apgrūtināt sarežģītu problēmu nodošanu un attiecīgi sarežģītu atbilžu saņemšanu..

Piemēram, GoDaddy liek jums piezvanīt uz viņu atbalsta tālruņa līniju, kas var nozīmēt daudz aizturēta laika.

Un Rackspace vidējais atbildes laiks uz biļeti ir vairāk nekā 30 minūtes. Bet SiteGround 24/7 komanda ātri un efektīvi nonāk pie jūsu problēmas pamata.

2. Vietnes zemes cenas: lielisks sprādziens jūsu naudai

Vēl viens viņu pasaules klases klientu apkalpošanas paplašinājums, pirkšanas posmā SiteGround pārdošanas pārstāvis prasīs laiku, lai patiesi izprastu jūsu vajadzības un sniegtu pamatotus ieteikumus.

Viņi nepiedāvā jums funkcijas un krātuves vietu, kas jums nav nepieciešama.

Kāpēc ne? Tā kā gandrīz visas funkcijas, kas vidējam vietnes īpašniekam jebkad būtu vajadzīgas, jau ir iekļautas pamatcenā: privātuma līdzekļi, automātiskas dublējumkopijas, cPanel, FTP pieeja, bezmaksas domēna vārds, standarta drošība, Joomla, Drupal un vēl daudz vairāk.

SiteGround ir tikai nedaudz dārgāks nekā lielvārdīgais konkurents HostGator, taču pievienotais atbalsts, funkcijas un drošība ir daudz pārāka.

3. Vietnes WordPress saderība

Ja jums jau ir WordPress vietne, SiteGround pārvietos jūsu vietni bez maksas. Tas ir vienkāršs, vienreizējs process, kam nav vajadzīgas nekādas norādes.

Tie arī nodrošina daudz resursu, lai palīdzētu iesācējiem emuāru autoriem.

Turklāt SiteGround atbalsta personāls ir neticami zinošs par WordPress un var palīdzēt jums ar visiem jautājumiem, kas jums varētu rasties jūsu lapas veidošanas procesā..

SiteGround WordPress attiecības ir bezšuvju attiecības, kurām ilggadējiem WordPress lietotājiem nevajadzētu dot pauzi.

4. Cenu noteikšana ir reāli pieejama par biežiem darījumiem

Jā, mēs atkārtojam sevi, bet savādāk. Šis ir atjauninājums par viņu nesenajiem darījumiem.

Viņi veic dažus nopietnus pasākumus Sofijā. Viņi nesen ir samazinājuši savu cenu, reģistrējoties ar 70% atlaidi līdz pērkonam USD 3,95 mēnesī (sākot ar šo pārskatu). Tā ir dažas ļoti labas cenas.

Ja jūs mēģināt ietaupīt pēc iespējas vairāk čedaru, bet tomēr vēlaties pamatīgas funkcijas – pazīstams cilvēks, tas ir lielisks līdzsvars.

Jūs domājat, ka ar satriecošajām funkcijām, kuras viņi pēc noklusējuma iekļauj savos plānos, un apbrīnojamo klientu atbalstu, ka viņi būtu daudz dārgāki nekā tie, kas patīk Bluehost vai Hostgator.

Ne tik.

Liekas, ka viņi ir optimizējuši savas sistēmas tādā veidā, ka var piedāvāt gan zemākās cenas, gan slepkavas priekšrocības. Tikai negatīvie: jums ir jāpierakstās uz 3 gadiem. Bet es jums saku, ka jūs nevēlaties doties kopā ar kādu citu!

5. Pāreja ar vienu klikšķi ir dzīvības glābējs, kas jums nepieciešams …

… Ka jūs nekad nezinājāt, ka vēlaties. Nopietni. Ja esat uzņēmējs, tirgotājs vai iesācējs, kas rediģē vietni, jūs, iespējams, esat kovboju kodētājs. Kas tas ir? Kāds, kurš rediģē vietni tiešsaistē.

Vairāk pieredzes vietņu izstrādātāji par jums smejas, taču neatkarīgi no tā, vai jums ir cilvēku prasmes ��

Nē, lieta ir tāda, ka jūs nevēlaties labot savu motoru, braucot pa automaģistrāli. Tāpat jūs vēlaties rediģēt savu vietni testēšanas apgabalā (inscenējums), nevis tiešajā vietnē (produkcija).

Vietne Ground padara to ļoti ērtu ar viena klikšķa iestatīšanu. Rediģējiet vietni un pēc tam piespiediet dzīvot. Gatavs.

6. Reģistrējoties bezmaksas domēns

Izmantojot noteiktus plānus, reģistrējoties jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu. Hei, tas ir vērts tikai, piemēram, 12 USD, bet mēs to ņemsim!

Viņi padara reģistrēšanos bez traucējumiem. Domēnā GoDaddy nav jādzenas, vienkārši paņemiet līdzi visu paketi. Diemžēl jums būs jāmaksā par atjaunošanu nākamajiem gadiem, taču pirmais gads izklausās diezgan labs!

7. Lieliski vietnes ātruma rīki, lai uzturētu hostingu ātri

Vietnei Ground ir savs Supercacher rīks ar četriem ātruma līmeņiem un kešatmiņas saglabāšanas funkcijām atkarībā no jūsu plāna.

HHVM kešatmiņas atbalstu nodrošina tikai super elites mākoņu plāni un jaunāki, taču došanās uz Memcache ir diezgan pamatīga (izveidojusi Facebook inženieri).

Viņi kā alternatīvu atbalsta arī Google PageSpeed ​​kešatmiņas rīku, kā arī tiešu integrāciju ar Cloudflare. Viņi arī piešķirs jums Cloudflare atkārtotu atlaidi no cenām.

Šīs iespējas var kļūt diezgan milzīgas, taču nebaidieties. Vienkārši runājiet ar viņu draudzīgo atbalstu, uzdodiet 100 jautājumus, tāpat kā es, un viņi atrisinās jūsu problēmu!

2. funkcijas

8. Tie ir pārvaldītie hostinga pakalpojumi

Ok, kurš nepirks pārvaldītu mitināšanu? Es negrasos veikt nekādu servera jaunināšanu, es pat nezinu kā. Man ir labākas lietas.

Bet SiteGround rūpējas par visiem super tehnoloģiskajiem niekiem, ko patīk darīt IT puiši ar zirgasteņiem. Tie nodrošina pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī citām platformām – Magento, Drupal, Joomla utt.

Vietnes vietņu mitināšanas negatīvie elementi

Ja jūs strādājat ar ļoti stingru budžetu vai vairāk kā enerģijas patērētājs, tad pirms sprūda palaišanas jūs patiešām vēlaties salīdzināt SiteGround mitināšanas plānu iespējas. Dažām augstāka līmeņa iespējām ir slēptās izmaksas, kuras, iespējams, neesat ieplānojis budžetā.

1. Vietnes zemes plāni: Tikai gada

Lai arī mēneša cena parasti ir zema, visiem vietnes Site plāna plāniem ir nepieciešams ikgadējs līgums.

Lielākajai daļai nav nozīmes maksāt USD 48 gadā vai USD 4 mēnesī. Bet, ja jūsu plāns bija īsā laika posmā izmēģināt dažādas vietnes, iespējams, ka jūsu interesēs nav ikgadējs līgums.

Un daži no sarežģītākiem plāniem var prasīt ievērojamas sākotnējās izmaksas. Piemēram, GoGeek plāns maksā pieņemamus USD 15 mēnesī. Bet, izdodot USD 180, lai sāktu, var justies kā pārāk liela apņemšanās.

Iespējams, SiteGround argumentācija ir tāda, ka avansa maksājumi attur dažus klientus, kuri, iespējams, aizņem daudz atbalsta laika, lai pārietu uz kuģi tikai pēc dažiem mēnešiem. Atkal tas nav jautājums visiem.

Bet elastības trūkums noteikti var būt īstermiņa projektu kavēklis.

2. Slēptie ierobežojumi viena klikšķa režīmā

Viens no satraucošākajiem jautājumiem, kas rodas vietnē SiteGround, ir viņu uzklikšķināšana uz viena klikšķa.

Lai inscenējums darbotos pareizi, vietne SiteGround izpilda 100 MB datu bāzes ierobežojumu koplietotajai mitināšanai.

Tas var šķist saprātīgs izmaksu ierobežojums, taču lietotājiem nav skaidri noteikts ierobežojums, kad viņi reģistrējas kopīgajos mitināšanas plānos.

Ja jūs darbināt WordPress vietni, tur ir daži spraudņi (ahem, redirection), kas pēc dažu mēnešu lietošanas ļoti ātri var pārsniegt jūsu 100 MB robežu..

Tas var būt ļoti neapmierinošs starpposma lietotājiem, kuri, iespējams, ir tikko iekļuvuši savā darbplūsmā, lai to mainītu, sasniedzot krātuves ierobežojumu..

Vienu klikšķu iestudējums ir milzīgs pārdošanas punkts SiteGround salīdzinājumā ar konkurentiem, taču par šo ierobežojumu netiek minēts, kamēr jūs tur nokļūsit.

3. Ievadiet telpas ierobežojumus

Otra satraucoša problēma ir tā, ka, ja jūs izmantojat vairāk nekā 80% no inode vietas, jūs nevarat izveidot GIT krātuvi.

Vietnes Ground Git diska vietas izmantošana

Vietnes Ground Git diska vietas izmantošana Inode ierobežojumi var būt ļoti kaitinoši!

Atkal netiek norādīts priekšā, kamēr neesat iedziļinājies. Par laimi viņu darbinieki ļoti ātri reaģē un ir ļoti izpalīdzīgi. inode-git-use

Bet arī jūs nevarēsit izveidot pieturvietas serveri, ja nokļūsit tuvu malai. Tam ir jēga, bet tā ir vēl viena vilšanās.

4. Vietnes zemes migrācija: 1 GB ierobežojums

Ja jūs mēģināt migrēt no citas saimniekdatora, ir 1 GB migrācijas ierobežojums vietnēs.

Ja vēlaties viņu augstākās kvalitātes migrācijas pakalpojumu, jums būs jāmaksā USD 50, lai visu pārvietotu.

Protams, tā nav pārmērīga maksa, lai profesionālis migrētu jūsu datus, lai tie būtu droši un garantēti.

Bet daži ļaudis pārzina šo procesu un labprātāk izvēlas to darīt paši. Galvenais jautājums ir tas, ka šī slēptā regula nav izvirzīta priekšā.

Tas var būt kairinošs, ja neesat tam paredzējis budžetu vai esat vairāk nekā spējīgs pats to izdarīt.

Ja jums ir daudz fotoattēlu, videoklipu un citu lielu multivides līdzekļu, iespējams, sasniegsit šo robežu. Bet runājiet ar viņu atbalstu un redziet, ko viņi var darīt jūsu labā.

5. Vietnes uzglabāšana vietnē: tikai 30 GB

30 gigabaitu atmiņas izklausās daudz.

Un, ja jūs vadāt vienkāršu WordPress emuāru, tas ir lieliski.

Bet, ja mitināt vairākas vietnes vietnē SiteGround – kas ir milzīga priekšrocība, salīdzinot ar tām, tad problēmas var rasties ar 30 GB.

Es domāju, ka GoDaddy ir $ 1 mēnesī (promo), sākot hostingu 100 GB uzglabāšanas! Tas nenozīmē, ka GoDaddy ir labāks, bet es ceru, ka SiteGround pastiprinās viņu spēli tur. Es joprojām apmeklētu vietni SiteGround pa GoDaddy jebkurā nedēļas dienā, taču 30 GB var būt ierobežojoša.

Ja jūsu vietnē ir daudz augstas kvalitātes fotoattēlu (šajās dienās vajadzētu būt katrai vietnei) un drošības labad jūs sākat izveidot dažus vietnes iesākuma eksemplārus, tad jūs sāksit darboties ierobežojumos.

Esiet brīdināts, tas ir ierobežojums.

Ja es būtu jūs, es sāktu ar SiteGrounds pamata vai GoGeek plānu un tikai tad zinātu, vai jūsu vietne kļūst pietiekami liela, nākotnē jums būs jājaunina uz viņu mākoņa mitināšanu..

6. Vietnes zemes drošība: trūkst hakeru atbalsta

Lai gan viņu mārketinga lapas valoda var domāt citādi, vairākos departamentos trūkst vietņu drošības.

Mārketings savā lapā runā par dejām par to, ka, lai arī serveru uzbrukumu novēršanai viņi pilnībā pieliek uzmanību, atsevišķu vietņu uzlaušanas ir maz iekļautas viņu prioritāšu sarakstā..

Patiesībā viņi pat nepaziņos jums, ja jūsu vietne tiks uzlauzta. Viņi to vienkārši veiks bezsaistē un gaidīs, kad jūs to izdomāsit un lūgs viņiem palīdzību.

Turklāt atveseļošanās no uzlaušanas nav bezmaksas. Pēc tam, kad jūsu vietne tiek uzlauzta, varat iegādāties USD 99–199 USD drošības pakalpojumu, taču šīs komandas atbalsts ir vājš, salīdzinot ar viņu vispārējo klientu apkalpošanu.

Viņi strādā normālas stundas, nevis 24 stundas diennaktī, un tāpēc bieži vien var paiet pat 48 stundas, lai viss atgrieztos normālā stāvoklī. Tas ir daudz zaudēto ieņēmumu e-komercijas vietnēm.

7. Vietnes pamatnes problēmas

Daudzi uzņēmumi mārketingā un citos ieguldījumos izlieto daudz naudas, bieži vien kaitējot to aizmugures attīstībai un infrastruktūrai..

Noteikti neviens uzņēmums vai mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nav ideāls, un to pašu var teikt par SiteGround, kura aizmugures problēmas rodas, padziļinoties to uzlabotajās iespējās..

Kļūdas rodas, mēģinot izveidot un izdzēst vietņu pakāpju kopijas, un SG-Git lietotāji bieži pamana izdzēstu apakšdomēnu spokus, kas saglabājas dienu pēc dzēšanas – tie abi var būt nopietni jautājumi saistībā ar krātuves ierobežojumiem. Abos gadījumos atbalsta pārstāvji ir atzinuši, ka šīs problēmas ir problēmas, kas vēl jāatrisina.

Grunts līnija

Daudzām mazām vietnēm un vietņu īpašniekiem, kuriem nepieciešams fantastisks atbalsts par izdevīgu cenu, Vietnes vietņu mitināšana ir veids, kā iet.

Atbalsts ir draudzīgs, ātrs un nepārsniegs viņu pienākumu sniegt jums lieliskus padomus un palīdzēs jums atrisināt problēmu vai norādīt pareizajā virzienā.

Ja jūs meklējat kaut ko tādu, kas neattiecas uz darījumu mitināšanu un kam ir vairāk funkciju, SiteGround, iespējams, ir jūsu labākais solījums.

Vietnes vietnes WordPress saderība ir visaugstākā, un vietnes vietņu cenu noteikšana ir konkurētspējīga un ietver daudz noderīgu funkciju.

Ja starpniekiem ir vairāk nekā pieredzējušiem lietotājiem, pirms pirkšanas lēmums ir rūpīgi jāizpēta.

Ja tas nebūtu paredzēts viņu zvaigžņu klientu atbalstam, liela daļa no iepriekš aprakstītajiem jautājumiem varētu būt būtisks atturēšanas līdzeklis tiem, kuriem ir vajadzīgas uzlabotas iespējas.

Mēs iesakām pārbaudīt A2 mitināšanu, ja jums patīk vietnes SiteGround skanējums, taču jums ir dažas iebildes par šeit uzdotajiem jautājumiem.

Mēs uzskatām, ka ar modernizētu un izturīgāku fona infrastruktūru SiteGround varētu izvairīties no daudzām no šīm vienkāršajām glabāšanas problēmām.

Tas būtu ieguvums visām iesaistītajām pusēm: mazāk neparedzētas izmaksas patērētājam, mazāk laika, kas patērēts klientu atbalsta komandai.

Vietnes zemes izvietošanas plāni

SiteGround piedāvā hostinga plānus, sākot no lēta dalīta hostinga līdz pat speciālai mitināšanai. Mēs ātri pieskarsimies dažiem augstākajiem līmeņiem.

Vietnes kopējais mitināšana

vietnes koplietošana

Vietnes vietnes sākuma līmeņa līmenis svārstās no USD 3,95 līdz USD 11,95 mēnesī (reklāmas cena). Tas nozīmē, ka Web hostings ir lētāks, vienlaikus neuztraucoties par lētu. Realitāte ir tāda, ka, redzot pārāk zemu cenu līmeni (piemēram, USD 0,99 mēnesī), jūs zināt, ka tā nebūs ilgtspējīga.

Lai arī SiteGround dalītajā mitināšanā tas ir lēts, tajā ietilpst šīs galvenās funkcijas:

 • Diennakts atbalsts pa tālruni, tērzēšanu vai pa e-pastu – SiteGround tehnoloģiskais atbalsts ir patiesi visaugstākais, un labākais, ko jūs atradīsit par šo cenu
 • Ātrās vietnes – SiteGround ietver vairākus ātruma optimizācijas līmeņus, ieskaitot PHP 7 un savus ātruma rīkus
 • Bezmaksas SSL
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi (tas ir milzīgi)
 • GrowBig un GoGeek plānos ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, premium atbalsts un neierobežotas vietnes.

Mēs iesakām doties kopā ar GrowBig plāns sākot no USD 5,95 mēnesī. Ir vērts iegūt divus papildu dolārus, lai iegūtu neierobežotu mitinātu vietņu skaitu.

Vietnes WordPress mitināšana

vietņu WordPress mitināšana

Vietnes WordPress mitināšana ir tāda pati kā viņu kopīgajai mitināšanai, tāpēc zemāk mēs uzsvērsim dažas uz WordPress koncentrētas funkcijas.

 • Bezmaksas WordPress automatizētā instalēšana – es to esmu izmēģinājis, un tas ir ļoti viegli
 • Bezmaksas migrācijas spraudnis no jūsu pašreizējās WordPress resursdatora
 • WordPress automātiskie atjauninājumi – tas ir kritiski svarīgi drošībai.
 • GrowBig un GoGeek plānos ietilpst:
  • Profesionālās migrācijas dienests
  • WordPress supercaching
  • Vienu klikšķi WordPress iestudējums (izstrādātājiem tas ir milzīgs)

Ja plānojat paplašināt savu WordPress vietni, ieteicams izmantot GoGeek plāns sākot no USD 11,95 mēnesī, lai izmantotu prioritāro atbalstu un Git, kā arī lielāku servera jaudu.

Vietnes zemes mākoņu mitināšana

vietņu mākoņu mitināšana

Strādājot ar nesenu klientu, mēs pamanījām, ka ir daži milzīgi sezonāli trafika pieaugumi, un mēs vēlējāmies papildu servera jaudu, lai pēc vajadzības pielāgotu pieprasījumam. Tā vietā, lai iekasētu no lietotājiem pārmērīgas maksas, piemēram, dažus saimniekus, SiteGround piedāvā saprātīgus rīkus mērogošanai ar vienu klikšķi pēc pieprasījuma. Galvenās iespējas:

 • Īpaša IP adrese
 • Garantēti resursi
 • Vienkārša mērogošana ar automātisko mērogu satiksmes intensitātes laikā

Šeit izveidojiet savu mākoņa konfigurāciju

Vietnes speciālais hostings

vietnei veltīta mitināšana

Lielākiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami stabili mitināšanas resursi un garantijas, nepieciešama speciāla mitināšana. Vietne vietnē piedāvā augstākas līmeņa pārvaldītu speciālu mitināšanu par cenām, kas nepārsniedz ceturkšņa budžetu.

 • Cenas no USD 269 mēnesī
 • Sākot ar 480 GB SSD un 10 TB joslas platumu
 • VIP atbalsts 24 stundas diennaktī
 • Pilnīga piemaksu pārvaldība ar servera iestatīšanu, uzraudzību un reakciju labojumiem

Pārbaudiet īpašos plānus šeit

Vietnes zemes lietotāju atsauksmes

Šobrīd mēs tikko esam šķērsojuši 100 vietnes SiteGround pārskatu atzīmi. Viņi ir tālu un tālu no mūsu vietnes visvairāk apskatītā resursdatora gan pēc apjoma, gan pēc kvalitātes. Nevar strīdēties par šīm daudzajām pieczvaigžņu atsauksmēm. 

Vietnes pamata redakcijas pārskats 4.8 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (254. lpp balsis) Skatīt cenu Plusi

 1. Apbrīnojami ātrs atbalsts
 2. Lieliskas cenas
 3. Daudzas funkcijas
 4. Vietnes zemes WordPress saderība

Mīnusi

 1. Slēptie ierobežojumi
 2. Tikai gada cenas
 3. Datorurķēšana / drošības ierobežojumi

SummarySiteGround ir viens no visvairāk ieteiktajiem mitinātājiem tirgotājiem, izstrādātājiem un vietņu īpašniekiem, kuri meklē labu cenas un vērtības līdzsvaru. Vietnes cenu noteikšana vietnē ietver visus bezmaksas rīkus, kas vidējam vietnes īpašniekam varētu būt nepieciešami. Jūs saņemat atbalsta komandu, kas galvenokārt atrodas Bulgārijā, bet tas nav jautājums lielākajai daļai angliski runājošo pasaules pilsoņu. Viņu atbalsta personāls ir vieni no ātrākajiem, kas reaģē 5-15 minūšu laikā jebkurā stundā. Vietnes Ground WordPress mitināšanas funkcijās ir iestudēšanas un WordPress git funkcijas, kuras daudzi darījumu saimnieki nepiedāvā. Skatiet citas funkcijas. Atbalsta5Speit4.5Features5Value5Pārredzamība4.5

Salīdziniet SiteGround un citus resursdatorus

Vai vēlaties salīdzināt SiteGround ar citiem saimniekiem? Mēs esam izveidojuši plašu salīdzinājumu komplektu, lai jūs varētu izlemt, kurš tieši jums ir nepieciešams.

SiteGround vs WP Engine

SiteGround ir augstvērtīgs un lēts resursdators ikvienam, savukārt WP-Engine ir augstvērtīgāks resursdators, kura cenas sākas gandrīz desmitkārtīgi, salīdzinot ar vietni SiteGround..

Īstiem uzņēmumiem izmaksas nav galvenais faktors, bet ārštata darbiniekiem tas ir liels darījums.

Skatīt WP Engine un SiteGround salīdzinājumu

Vietnes zemes mitināšanas FAQ

Kas atšķir SiteGround no citiem saimniekiem?

SiteGround ir izveidojis vairākas jaunas tehnoloģijas, lai saviem klientiem sniegtu vislabāko iespējamo atbalstu un servisu. Vietne Ground ir ieguvusi vairākas nozares balvas par pieejamu mitināšanu, budžeta uzturēšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un klientu apkalpošanu.

Kādus koplietojamos mitināšanas plānus piedāvā vietne SiteGround?

Vietnei Ground ir trīs atsevišķi dalītas mitināšanas plāni, kas sākas ar USD 3,95 mēnesī pamata StartUp plānam, kas ir ideāli piemērots maziem veikaliem un vietnēm, kurās katru mēnesi ir mazāk nekā 10 000 unikālo apmeklētāju. Tas ir lieliski piemērots vienai vietnei, jo piedāvā 10 GB vietas.

Viņu kopīgie plāni tiek piedāvāti viena, divu vai trīs gadu līgumos, nevis viena mēneša līgumos.

Visos SiteGrounds plānos ir ietverti tādi vietnes pamati kā:
● Bezmaksas domēna vārds, iestatīšana un pārsūtīšana
● Bezmaksas ikdienas dublējumi
● HTTP / 2 iespējoti serveri
● cPanel un SSH piekļuve
● SSD krātuve
● Bezmaksas CloudFlare CDN
● Bezmaksas Let’s Encrypt SSL
● Neierobežots e-pasts un datu bāzes

Turklāt katrā plānā ir iekļauti bezmaksas domēna vārdi, iestatīšana un pārsūtīšana, vietņu veidotājs un tehniskais atbalsts visu diennakti.

GrowBig plāns sākas ar 7,95 ASV dolāriem katru mēnesi un ir paredzēts klientiem, kuri visas savas vietnes vēlas vienā kontā. Tas arī papildina vietņu dublēšanu, premium e-komerciju, atbalstu un drošību, neierobežotu vietņu skaitu, Joomla un WordPress kešatmiņu un ātrāku ātrumu.

Galvenā plāna GoGeek sākums ir USD 14,95 mēnesī, un tas tika izveidots, lai apstrādātu vietnes ar lielu trafiku, resursiem ar lielu resursiem, e-komercijas vietnēm un servera PCI ievērošanu. Serveri, kas mitina tīmekļa vietnes šajos plānos, ir ierobežoti, tas nozīmē, ka resursi tiek dalīti starp mazāk lietotājiem.

Kādus īpašus mitināšanas plānus piedāvā vietne SiteGround?

Uzņēmums piedāvā datu centrus Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā un ļauj klientiem izvēlēties tuvāko ģeogrāfisko atrašanās vietu. Visi trīs operētājsistēmas uz Linux balstīti plāni ietver 5 TB joslas platumu, 24 stundu diennakts VIP atbalstu un pilnīgu pārvaldību, kas ietver iestatīšanu, atjaunināšanu un pastāvīgu uzraudzību.

Ieejas servera programma katru mēnesi maksā 229 dolārus, un tajā darbojas Intel Xeon E3-1230 centrālais procesors.
● 3,2 GHz centrālā procesora pulksteņa ātrums
● 4 CPU kodoli
● 8 CPU pavedieni
● 8 MB centrālā procesora kešatmiņa
● 4 GB DDR3 operatīvā atmiņa
● 500 GB SATA II HDD

Vietnes Ground Power Server plānā, kas maksā 329 USD, darbojas Intel E3-1270 CPU ar 3.5GHz CPU takts ātrumu. Citas funkcijas ietver:
● 4 CPU kodoli
● 8 CPU pavedieni
● 8 MB centrālā procesora kešatmiņa
● 16 GB DDR3 operatīvā atmiņa
● 1 TB SATA II HDD

Enterprise Server plāns maksā 429 USD un nodrošina visaugstāko funkcionalitāti. Programma darbina divus Intel Xeon E5-2620 CPU ar 2.00GHz takts ātrumu.
● Divi 6 CPU kodoli
● Divi 12 CPU pavedieni
● 15 MB centrālā procesora kešatmiņa
● 16 GB DDR3 operatīvā atmiņa
● Četri 500 GB SATA III / RAID 10 HDD

Vai SiteGround piedāvā tālākpārdevēju mitināšanu?

Ja esat izstrādātājs vai dizainers un meklējat izdevīgas cenas, ātru ātrumu un atsaucīgu klientu apkalpošanu, SiteGround unikālā kredītprogramma piedāvā visus trīs viņu tālākpārdevēja plānā.

Katrs kredīts ir vienāds ar hostinga gadu, un, iegādājoties vairāk kredītus, cena pazeminās. Viens līdz četri kredītpunkti katram maksā 49 USD; pieci līdz desmit kredīti maksā 45 USD par kredītu, bet 11 vai vairāk kredīti maksā 42 USD par kredītu. Tālākpārdevēji var sākt iegādāties piecus kredītus, kuru derīguma termiņš nekad nav beidzies.

Tālākpārdevēju kontos tiek ņemti vērā vairāki faktori, un tie nodrošina 10 GB tīmekļa vietas, neierobežotu datu pārsūtīšanu, bezmaksas ikdienas dublējumu un e-pasta kontus, un tas ir lieliski piemērots apmēram 10 000 apmeklējumu. SiteGround garantē 99,99 procentu uptime, bez zīmola cPanel un privāta DNS jaunināšanu, kas ļauj tālākpārdevējiem piedāvāt saviem klientiem vislabākās iespējamās programmas un pakalpojumus. Tālākpārdevēji var noteikt savas cenas, lai palīdzētu viņu biznesam augt.

Kas par filiāļu pabalstiem?

Vietnes vietne saviem filiālēm piešķir dāsnu kompensācijas paketi, kas katru nedēļu maksā komisijas naudu un kurai ir īss 30 dienu ilgs ieturēšanas periods starp pārdošanu un komisijas maksu.

Filiāles, kas veic pārdošanu no viena līdz pieciem, nopelna 50 USD par katru pārdošanu; no sešiem līdz desmit pārdošanas apjomiem ir 75 USD; 11 līdz 20 pārdošanas apjomi nopelna USD 100 par pārdošanu; un 21 vai vairāk pārdošanas nopelna filiālei 125 USD par pārdošanu.

Vietņu portāls saviem filiālēm piedāvā reāllaika izsekošanu, kas ļauj uzraudzīt pārdošanas apjomus un komisijas, pārskatīt maksājumu vēsturi un redzēt dažādu kampaņu rezultātus. Tie nodrošina dažādus mārketinga un pārdošanas rīkus, piemēram, reklāmkarogu reklāmas, logotipus, dziļās saites un savlaicīgu saturu un ziņas, kā arī piedāvā uzticamus, atsaucīgus kontu pārvaldniekus.

Kādas citas hostinga programmas piedāvā SiteGround?

Vietnei vietnē ir daudz dažādu pakalpojumu un lietotņu mitināšanas pakalpojumu

Pakalpojumu mitināšanas plāni sākas ar 3,95 USD katru mēnesi.

 • E-pasta mitināšana piedāvā dažādas e-pasta konsultācijas, Webmail klientus, bezmaksas kontus un e-pastu uz jūsu domēna vārdu. Klienti var izveidot un pārvaldīt neierobežotus e-pasta kontus savos domēnos, kas mitināti vietnes SiteGround serveros. Viņi piedāvā drošus e-pasta protokolus, palaiž Spam Assassin ar MailFoundry un SpamExperts un piedāvā cPanel pārvaldību. Saskarnēs ietilpst RoundCube, Horde un SquirrelMail, un tām ir savietojamība ar Outlook, Thunderbird un MacMail.
 • FTP mitināšana dod klientiem iespēju strādāt ar jebkuru FTP klientu, ar neierobežotu kontu skaitu un bez faila lieluma ierobežojumiem. Viņi piedāvā anonīmu FTP, kā arī ikdienas plānoto rezerves kopiju un domēnus. SSH failu pārsūtīšanas protokols ir atļauts visos SiteGround plānos, kā arī droša pārsūtīšana, izmantojot TLS / SSL.
 • PHP mitināšana nodrošina klientiem, kuri izmanto šo skriptu valodu, ātrākas, drošākas Web vietas. Viņi piedāvā piecas PHP versijas (PHP 7, PHP 5.6, PHP 5.5, PHP 5.4 un PHP 5.3). Ir vairāk nekā 70 PHP moduļu, un viņi strādās ar klientiem, kuriem nepieciešams modulis, kas neietilpst viņu standarta plānos.
 • MySQL hostings klientiem nodrošina neierobežotas MySQL datu bāzes, phpMyAdmin pārvaldnieku un drošākas datu bāzes. Viņiem ir atsevišķs disks MySQL un palaist iekšējo MySQL vaicājumu kešatmiņu.
 • cPanel mitināšana nodrošina pielāgojamas, ērti lietojamas ādas un ļauj klientiem ātri pārvaldīt vietnes failus un mapes, kā arī veikt dažādus administratīvus uzdevumus. Partnerības ar Softaculous, CloudFlare CDN, SpamExperts un 1h.com uzlabo veiktspēju, un SiteGround SuperCacher palielina ātrumu.

SiteGround ļoti atbalsta bezmaksas lietojumprogrammas; Rezultātā tā ir lieliska izvēle emuāru autoriem un dizaineriem. Tie piedāvā plašu Joomla un WordPress veidņu izvēli, lai palīdzētu lietotājiem sākt darbu. Lietotņu mitināšanas plāni sākas ar 3,95 USD mēnesī.

 • WordPress rīki katrā plānā ietver viena klikšķa instalētāju, automātisko atjaunināšanu un WP-CLI. Viņu divi labākie plāni piedāvā arī SuperCacher, kas nodrošina lielāku ātrumu, WordPress iestudējumu un Git saskarni. Viņu pakalpojuma dēļ WordPress ir devis SiteGround oficiālu ieteikumu. Šī partnerība ļāva viņiem piedāvāt pārvaldītu WordPress katrā kontā. SiteGround darbojas no servera, lai klientiem sniegtu vislabāko iespējamo pieredzi, rūpējoties par nepilnībām, kas nāk ar atjauninājumiem, un datu dublēšanai.
 • Joomla mitināšanu ir viegli un rentabli vadīt. SiteGround nodrošina instalēšanu ar vienu klikšķi un bezmaksas pārsūtīšanu, veidni un instalācijas, kā arī domēna vārdu. To konsistence novērš dīkstāvi. Katrā Joomla vietnē katru dienu ir 30 dublējumi, un konti tiek izolēti turpmākai aizsardzībai. Joomla ir nosaucis vietni SiteGround kā oficiālu rīkotāju, tā arī pasākumu sponsoru.
 • Magento mitināšanas plāni ir ideāli piemēroti tiešsaistes veikaliem, izmantojot Cloudflare CDN un Railgun, vienkāršu pārsūtīšanu un instalēšanu, kā arī SSD diskus. Vietnes vietne saviem klientiem nodrošina servera līmeņa drošības labojumus, Git integrāciju un aizsardzību pret uzlauztiem kontiem.
 • Drupal mitināšanas plānos ir iekļautas daudzas tās pašas funkcijas, kas citos lietotņu mitināšanas plānos, kā arī iepriekš instalēts Drush – iestatīta bezmaksas komandrindas saskarne, kas ļauj ātri un ērti strādāt ar savu Drupal kodu moduļiem, motīviem un profiliem..
 • PrestaShop mitināšana ir pielāgota, lai uzlabotu apkalpošanu un veiktspēju, sniedzot veikaliem un to klientiem vislabāko iespējamo pieredzi. Viņi arī piedāvā atbalstu oscommerce.
Vai ir kādas nozares specifiskas mitināšanas programmas ar vietni SiteGround?
 • SkaDate Hostings: ja vēlaties pārvaldīt sociālo tīklu, vietnes SiteGround roku darbs mitināšanas risinājums tika izveidots, lai optimizētu jūsu iepazīšanās vietni..
 • WP e-komercija, kas tiek mitināta vietnes SiteGround serveros, garantē nevainojamu darbību ar augstu drošības un atbalsta līmeni.
 • Izglītības institūti var izmantot SiteGround īpašos piedāvājumus akadēmiskajām organizācijām. Uzņēmums augstu vērtē izglītību, sponsorējot kursus Virdžīnijas Intermonta koledžā, MACC un DePaul universitātē. Studenti saņem kontus ar 10 GB krātuvi, FTP, SSH un Git, bezmaksas e-pastu, neierobežotu MySQL datu bāzi un automātiskas ikdienas rezerves kopijas par USD 1,99 mēnesī. Instruktori var iegūt bezmaksas kontu, kā arī bezmaksas LMS instalēšanu klasēm un studentiem. Reģistrēšanās lapa tiek pabeigta vienā dienā, un studenti var saņemt bezmaksas tīmekļa mitināšanu ar visām funkcijām instruktora lapā..
 • Spāņu valodā runājošie var saņemt instalāciju un iestatīšanu dzimtajā valodā, kā arī atbalstu spāņu valodā. Vietnes vietne piedāvā konsultācijas un e-grāmatas, lai palīdzētu klientiem sasniegt maksimālo potenciālu, izmantojot viegli saprotamus resursus.
Kāds ir vietnes Ground klientu atbalsts?

Uzņēmums plāno personāla komplektēšanu savā Eiropas birojā, kas veic klientu apkalpošanu, lai pārliecinātos, ka klienti ļoti maz gaida, kad zvana pēc atbalsta. Vidēji biļetes saņem atbildi 15 minūšu laikā, un klienti tālruņa un tērzēšanas atbalstu gaida mazāk nekā vienu minūti.

Uzraugi un vadītāji regulāri pārbauda un novērtē katra darbinieka sniegumu un ātrumu, kā arī izseko komandas sniegumu, lai viņi varētu nodrošināt klientiem vislabāko iespējamo. Turklāt SiteGround iegulda ātrā, efektīvā viņu tehnoloģijas atbalstā. Viņi katru mēnesi savā emuārā izceļ savus labākos atbalsta pārstāvjus, dalot precīzu pārstāvja apkalpoto klientu skaitu, kā arī laimīgo klientu procentuālo daudzumu.

Vietnes vietņu vadītāji lepojas ar tādas vides radīšanu, kas darbiniekus dara laimīgus, atzīmējot, ka darbinieku apmierinātības līmenis palielina klientu apmierinātības līmeni. Viņi organizē regulāras firmas sanāksmes un apmācības galvenajā mītnē, kurās ietilpst biljarda galdi, video konferenču telpas, atpūtas zona ar tenisa galdu, kā arī krāsas un dizains, kas paredzēts darbinieku iedvesmai un motivēšanai. Dibinātāji savā emuārā atzīmē, ka tad, kad darbinieki jūtas ērti un mājās, viņi reaģē uz klientiem tā, it kā viņi būtu ģimene vai draugi.

Pārstāvji saņem apmācību konkrētās lietojumprogrammās, viņi tiek mudināti apmeklēt tālākizglītības kursus un spēj sniegt padziļinātu palīdzību, sākot no skriptu paplašinājumiem un spraudņiem līdz veidnēm un ar lietotnēm saistītām situācijām. Citi ir uzrakstījuši detalizētas konsultācijas, lai izsekotu klientiem caur kopīgām vajadzībām. Vietnei vietnē ir meklējama zināšanu bāze, kas satur vairāk nekā 1 740 informatīvus un mācību rakstus. Viņi ir izveidojuši tīmekļa semināru sērijas ar praktiskiem demonstrējumiem un iestatīšanas vedni, lai palīdzētu katram jaunajam klientam atrast nepieciešamo informāciju un instrukcijas. Vietnes var izveidot dažu minūšu laikā, izmantojot to pilnveidoto, efektīvo procesu.

Klienti, kuriem nepieciešams sazināties ar pārstāvi, var pārbaudīt gaidīšanas laikus vietnē SiteGround, kur viņi atzīmēs, cik minūtes jāgaida, lai sarunātos, tērzētu un saņemtu biļetes. Daudzi ziņo, ka visā spektrā, sākot no potenciālajiem klientiem līdz ilgtermiņa klientiem, ar jebkāda līmeņa pieredzi vai zināšanām, SiteGround pārstāvji sniedza augsta līmeņa atbalstu un aprūpi. Uz jautājumiem gandrīz vienmēr tika atbildēts pirmajā zvanā, un uzņēmuma pārstāvji aktīvi darbojās pēc sarežģītākiem jautājumiem.

Lai palīdzētu klientiem būt aktuālākiem par uzņēmuma notikumiem, viņi uztur emuāru, kurā tiek runāts ne tikai par korporatīvo vidi, bet arī par sistēmas jauninājumiem, nozares attīstību un tendencēm, kas varētu ietekmēt klientu vietnes, situācijas ar jebkādiem spraudņiem vai lietojumprogrammas, un interesantas ziņas. Emuārs tiek atjaunināts vairākas reizes mēnesī, un klienti novērtē saņemto informāciju un atbildes, komentējot dažādas emuāra ziņas.

Vai vietnei Ground ir nodrošināta uptime garantija??

SiteGround ir stabils pakalpojumu sniedzējs ar uzticamu savienojumu. Lielākā daļa mitinātāju reklamē 99,9 procentus uptime; SiteGround sola 99,99 procentus uptime, ko viņi nodrošina, ar to uptimes sasniedzot 100 procentiem reizēm. Izstrādātāji un dizaineri var ātri pārbaudīt vietņu veiktspējas līmeni vietnē SiteGround.

SiteGround izvēlējās Linux konteinerus, kas ir ļoti efektīvi un stabili. Uzņēmuma izstrādātāji ir uzrakstījuši savus kodola ielāpus, kas ir pieņemti oficiālajā Linux kodola kodā. Izstrādes grupas locekļi arī izstrādāja iekšējo servera uzraudzības programmu, kas ne tikai brīdina viņus par servera statusa problēmām, bet arī tos remontē. Tas arī analizē situāciju, lai prognozētu un novērstu iespējamās problēmas nākotnē.

Viņiem ir zems dīkstāves vidējais laiks, ar pārtraukumiem apmēram trīs minūtes. Daudzi recenzenti tomēr atzīmēja, ka līdz brīdim, kad saprata, ka viņu vietnes darbojas, SiteGround jau strādāja, lai tās atjauninātu..

Cik droši ir SiteGround datu centri?

SiteGround datu centri atrodas Čikāgā, Amsterdamā un Singapūrā; otra vieta Eiropā, kas tika atvērta Londonā 2016. gadā. Viņi sadarbojas ar daudziem lielākajiem pārvadātājiem, lai klientiem nodrošinātu vislabāko pieejamību un ātrumu. Katrā datu centrā ir vairāk nekā viena barošanas avota, ģeneratori un UPS tehnoloģija. Turklāt datu centrus vienmēr aizsargā apsardzes darbinieki, un, lai tos ievadītu, nepieciešama biometriska pārbaude. Lai nodrošinātu augstāku uzraudzības līmeni, ir ložu necaurlaidīgi vestibili un video novērošana.

Viņi arī 2014. gadā pievienoja un modernizēja savus Čikāgas datu centrus tikko pabeigtajam objektam, kuru pārvalda viņu partneris SingleHop. Ar šo soli, kas ievērojami palielināja tīkla ātrumu, viņi varēja uzlabot organizāciju, pārvietojot serverus uz privātiem skapjiem. Vecākie datu centru tehniķi ir vienīgie, kuriem atļauts strādāt SiteGround serveros.

2015. gadā Siteground uzsāka savu dublējuma sistēmu, kas, viņuprāt, ir palīdzējusi atjaunot datus pat četras reizes ātrāk nekā ar viņu iepriekšējo programmu.

Vietne Ground bija agrīna drošu kontu izolācijas koplietotajos serveros ieviesēja, kas sāka ieviest programmu 2008. gadā. Serveru drošības iespējas ir plašas – ar SpamAssassin un SpamExperts, Leech Protect HackAlert uzraudzību par papildu samaksu un CloudFlare integrāciju, nodrošinot vietnēm papildu aizsardzību un ātrums. Viņu Softaculous integrācija nodrošina, ka jūsu vietnē vai kodējumā netiek darbināta ļaunprātīga programmatūra. Cenām drošības elementu daudzums padara SiteGround par ideālu izvēli maziem uzņēmumiem un privātpersonām vai uzņēmumiem, kas sāk darbu ar savām vietnēm.

Kāda veida tehnoloģiju izmanto vietne SiteGround, lai pārliecinātos, ka mani spraudņi ir atjaunināti?

Vietne Ground ir ieviesusi vairākus rīkus, lai pārliecinātos, ka lapas tiek ielādētas konsekventi un ātri, ar ļoti ātru ielādes laiku. Katrā koplietotā servera un mākoņa plānā ir iekļauta SSD tehnoloģija, kas ievades un izvades laiku reizina ar vairāk nekā 1000. Vietne Ground piedāvā Šifrēt bezmaksas SSL sertifikātus, lai klienti varētu aktivizēt HTTP / 2 tīkla protokolu.

Kopīgotajos un mākoņa plānos kā standarta tiek izmantota arī NGINX servera tehnoloģija; īpašu serveru plānus var uzlabot, lai iekļautu pastiprinātāju. Balstoties uz programmas spējām, SiteGround izveidoja SuperCacher, kas optimizē Drupal, Joomla un WordPress ātrumu..

Kaut arī CloudFlare CDN ir izcils vietņu drošības rīks, tas veicina arī ātrāku lapu ielādi.

Kāda veida naudas atdošanas politika ir ieviesta vietnē SiteGround?

Vietnes portāla klienti, kuri nav apmierināti ar viņu sniegto pakalpojumu, 30 dienu laikā var atcelt plānu par katru mēnesi. Kopumā daži mīnusi, kurus klienti ir atraduši vietnē SiteGround, tomēr ar to nav pietiekami, lai atsvērtu milzīgās klientu apkalpošanas un drošības iespējas, kuras viņi piedāvā klientiem. Vairāk vietnē SiteGround.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map