Recenze SiteGround května 2020 – 100+ uživatelů nemůže být špatné

Recenze SiteGround května 2020 – 100+ uživatelů nemůže být špatné

Recenze SiteGround května 2020 – 100+ uživatelů nemůže být špatné

Jsem na LOVE s SiteGround.


Používal jsem je po celá léta, doporučoval jsem je všem svým klientům, a oni stále zapůsobí.

Nemiluješ dobrý příběh o smolaře, kde se smolař ve skutečnosti stane tím nejlepším v oboru? To je SiteGround.

domovský hrdina domov

Myslím, že je založil právník v bulharské Sofii ze všech míst – kdo by si myslel, že by přišli zajmout srdce a mysl majitelů stránek po celém světě.

Jsou lepší, protože tvrději pracují. Jedná se o nezávislou společnost, která upřednostňuje zákazníky (zvuky jako Amazon nebo Nordstrom) a nemají ceny akcií a firemní majitele, na které by odpovídali.

S 450 000 doménami po celém světě s datovými centry v USA, Nizozemsku, Velké Británii a Singapuru jsou to skutečné transakce, ne šikovný start.

Contents

Jaké jsou hlavní funkce hostingu SiteGround?

Přestanu pronásledovat, jsou to věci, na kterých vám záleží při hostování, a server SiteGround přináší:

 1. Služby zákazníkům:
  Uvedu toto číslo jedna, protože jejich zákaznické služby jsou vynikající. Odpovídají na lístky podpory během několika minut, ne hodin. A podpora je podrobná a přátelská. Jdou nad a za.

 2. Ceny: Vlastně se mi líbí, že jejich ceny jsou levné, ale ne super levné. Důvodem je to, že vím, že prodávají za udržitelné ceny a že tento zisk mohou využít k opětovnému investování do své platformy. Hádejte co, pokud platíte jiné společnosti $ 1 / měsíc za hostování, je to buď mizerný, nebo se později rozvedete.
 3. Funkce: Byli jedním z prvních hostitelů, kteří se zaměřili na weby WordPress (spolu s WP Engine), a tak vědí, jak se přizpůsobit trhu. Jejich plán GoGeek je dodáván s epickými funkcemi: inscenace, podpora priorit a prémiové zálohy (budete chtít).

Mezi další úžasné věci patří záruka 99,99% dostupnosti, snadná instalace WordPress, certifikát SSL zdarma prostřednictvím Let’s Encrypt a další.

Je to opravdu skvělý hostitel pro blogery, majitele stránek elektronického obchodování i vlastníky firem, a to jak s pokročilými nástroji, tak pro začátečníky..

Nevýhody na SiteGround zahrnují omezené úložiště a další skryté náklady, které níže pokrýváme. Viz oficiální stránka

Naše redakční recenze SiteGround

SiteGround má úžasnou podporu a velmi vstřícný personál. A za cenu, vaše doména přichází se spoustou užitečných nástrojů, které ostatní hostitelé neposkytují. Celkově je SiteGround cenově dostupnou a snadno použitelnou volbou pro ty, kteří pro své stránky nevyžadují tunu šířky pásma. Ale pokud jste výkonný uživatel s rozsáhlou databází a plánujete rozsáhlé využití funkcí stagingu a SG-Git, měli byste si před stažením spoušť porovnat hostitele a porovnat je.

Nejlepší část? Váš počáteční nákup je 60% + sleva (s odkazem).

Nejlepší vlastnosti SiteGround Hosting

SiteGround ji vyřadí z parku pro většinu uživatelů. Perfektní směs levného hostingu a vynikající podpora – to skoro nic lepšího než tohle.

Výkonní uživatelé však posunou funkce na své limity a mohou se v některých problémech setkat.

funkce webu

1. Zákaznický servis SiteGround: Vynikající doba odezvy

Rychlost, jakou SiteGround reaguje na lístky, není srovnatelná.

Bylo by těžké najít hostující společnost, která dokáže porazit jejich 15minutovou průměrnou dobu odezvy.

Nemají možnost chatování, ale je těžké vidět, že je to něco, co je dokuje, když obvykle odpoví na lístky podpory během několika minut s promyšlenou a užitečnou odpovědí..

Podpora chatu vám poskytuje okamžité rozpoznání, ale inherentní stručnost tohoto formátu může ztížit zprostředkování složitých problémů a obdržení jejich resp. Složitých odpovědí..

Například GoDaddy vás tlačí, abyste zavolali na jejich podpůrnou telefonní linku, což může znamenat spoustu času stráveného přidržením.

A Rackspace průměruje více než 30 minut odezvy. Tým SiteGround 24/7 se však rychle a efektivně dostane na konec problému.

2. SiteGround Pricing: Velký třesk za vaši Buck

Další rozšíření zákaznického servisu na světové úrovni, ve fázi nákupu, bude obchodní zástupce SiteGround věnovat čas tomu, aby skutečně porozuměl vašim potřebám a vydal přiměřená doporučení..

Nebudou vás rozšiřovat o funkce a úložný prostor, který nepotřebujete.

Proč ne? Protože většina základních funkcí, které by průměrný vlastník webových stránek kdy potřeboval, je již zahrnuta v základní ceně: funkce ochrany osobních údajů, automatické zálohování, cPanel, FTP přístup, bezplatné doménové jméno, standardní zabezpečení, Joomla, Drupal a mnoho dalších.

SiteGround je jen o něco dražší než konkurent s velkým jménem HostGator, ale podpora, funkce a zabezpečení jsou mnohem lepší.

3. Kompatibilita WordGround WordPress

Pokud již máte web WordPress, SiteGround váš web přesune zdarma. Je to jednoduchý, jednorázový proces, který nevyžaduje vedení.

Poskytují také spoustu zdrojů, které pomáhají začínajícím blogerům začít.

Pracovníci podpory SiteGround mají navíc neuvěřitelně dobré znalosti o WordPressu a mohou vám pomoci s případnými dotazy, které můžete mít při vytváření stránky..

Vztah SiteGround WordPress je bezproblémový, který by měl dávným uživatelům WordPress dávat pauzu.

4. Ceny jsou ve skutečnosti opravdu dostupné s častými nabídkami

Ano, opakujeme se, ale jiným způsobem. Toto je aktualizace jejich nedávných obchodů.

Tam dělají nějaké vážné pohyby tam v Sofii. Nedávno snižovali ceny a při registraci 70% sleva na neuvěřitelných 3,95 $ za měsíc (od této recenze). To je něco vážně dobrého.

Pokud se snažíte zachránit co nejvíce čedarů, ale stále chcete spolehlivé funkce – no tak, chlape – to je skvělá rovnováha.

Uvažovali byste s úžasnými funkcemi, které standardně zahrnují ve svých plánech, a úžasnou zákaznickou podporou, že by byli mnohem dražší nežli jako Bluehost nebo Hostgator.

Není tak.

Zdá se, že optimalizovali své systémy takovým způsobem, že mohou nabídnout jak ceny na horním dně, tak zabijáky. Pouze nevýhoda: musíte se přihlásit na 3 roky. Ale říkám vám, že nebudete chtít jít s nikým jiným!

5. Funkce One-Click Staging je záchranář, který potřebujete…

… že jsi nikdy nevěděl, že chceš. Vážně. Pokud jste podnikatel, obchodník nebo začínající vývojář, který stránku upravuje, pravděpodobně jste kovbojský kodér. Co je to? Někdo, kdo upraví živé stránky.

Další zkušenosti vývojářů webových stránek se vám smějí, ale cokoli, máte dovednosti lidí ��

Ne, jde o to, že nechcete opravit motor při jízdě po dálnici. Stejně tak chcete upravit svůj web v testovací oblasti (inscenační) a nikoli na živém webu (produkce)..

SiteGround usnadňuje suuuuper s inscenací na jedno kliknutí. Upravte web a poté jej aktivujte. Hotovo.

6. Při registraci zdarma doména

S určitými plány získáte při registraci zdarma doménové jméno. Hej, stojí to jen za 12 dolarů, ale vezmeme to!

Zaručují bezproblémové přihlášení. Nemusíte jít na GoDaddy pro doménu, stačí si s nimi přibalit celý balíček. Bohužel budete muset zaplatit za obnovu na další roky, ale rok jeden zní docela dobře!

7. Skvělé nástroje pro rychlost webu pro rychlé hostování

SiteGround má svůj vlastní nástroj Supercacher se čtyřmi úrovněmi rychlosti a funkcí ukládání do mezipaměti v závislosti na plánu, na kterém jste.

Pouze super elitní cloudové plány a výše získávají podporu HHVM pro ukládání do mezipaměti, ale přechod na Memcache je docela solidní (vytvořený inženýry Facebooku).

Podporují také Google PageSpeed ​​caching tool jako alternativu a také přímou integraci s Cloudflare. Rovněž vám poskytnou opakovanou slevu z ceny v seznamu.

Tyto možnosti mohou být docela ohromující, ale nebojte se. Stačí si promluvit s jejich přátelskou podporou, položit 100 otázek jako já, a oni vyřeší váš problém!

funkce 2

8. Jedná se o Managed Hosting Services

Dobře, kdo by nekupoval spravovaný hosting? Nebudu provádět žádné upgrady serveru, ani nevím, jak na to. Musím dělat lepší věci.

Ale SiteGround se stará o všechny super technické věci, které IT kluci s ohony rádi dělají. Poskytují spravovaný hosting WordPress i pro jiné platformy – Magento, Drupal, Joomla atd.

Nevýhody hostingu SiteGround

Pokud máte velmi přísný rozpočet nebo více výkonného uživatele, budete chtít před stažením spouště opravdu porovnat funkce hostitelských plánů SiteGround. Některé funkce vyšší úrovně mají skryté náklady, na které možná nemáte rozpočet.

1. Plány SiteGround: Pouze roční

Ačkoli je cena za měsíc obecně nízká, všechny plány SiteGround vyžadují roční smlouvu.

Pro většinu to není žádný rozdíl při platbě 48 $ / rok nebo 4 $ / měsíc. Pokud však bylo vaším záměrem vyzkoušet různé weby v krátkém časovém období, nemusíte být s každoroční smlouvou ve vašem nejlepším zájmu..

A některé pokročilejší plány mohou nést značné počáteční náklady. Například plán GoGeek stojí rozumných 15 $ měsíčně. Ale rozložení 180 dolarů jen pro začátek se může cítit jako příliš velký závazek.

Možná, že důvod SiteGround je, že platby předem odradí některé zákazníky, kteří by mohli zabrat spoustu svého času podpory, jen aby během několika měsíců skočili na loď. Opět to není problém pro všechny.

Nedostatek flexibility však v krátkodobých projektech může být rozhodujícím faktorem.

2. Skryté limity na 1 kliknutí

Jedním z více frustrujících problémů, které přicházejí s SiteGround, je jejich představení jedním kliknutím.

Aby staging fungoval správně, SiteGround prosazuje limit 100 MB databáze pro sdílený hosting.

To se může zdát přiměřeným limitem pro náklady, ale tento limit není pro uživatele jasně uveden, když se zaregistrují ke svým sdíleným hostingovým plánům.

Pokud provozujete web WordPress, existuje několik doplňků (ahem, přesměrování), které vás po několika měsících používání velmi rychle posunou nad limit 100 MB.

To může být velmi frustrující pro středně pokročilé uživatele, kteří se právě dostali do svého pracovního postupu, aby je museli změnit, pouze když dosáhnou limitu úložiště.

Streamování jedním kliknutím je obrovským prodejním bodem pro SiteGround versus jejich konkurenty, ale o tomto omezení není zmínka, dokud se tam nedostanete.

3. Omezení prostoru Inode

Druhým frustrujícím problémem je, že pokud používáte více než 80% svého prostoru inode, nemůžete vytvořit úložiště git..

SiteGround Využití místa na disku

SiteGround Využití místa na disku Omezení inodu mohou být velmi nepříjemná!

Opět není uvedeno vpředu, dokud nebudete příliš hluboko. Naštěstí je jejich personál velmi rychle reagovat a velmi vstřícný. použití inode-git

Nebudete však moci vytvořit pracovní server, pokud se dostanete blíže k okraji. Dává to smysl, ale je to další frustrace.

4. SiteGround Migration: 1GB Omezení

Pokud se pokoušíte migrovat z jiného hostitele, existuje Limit migrace 1 GB na webových stránkách.

Pokud chcete jejich prémiovou migrační službu, budete muset nabrat až 50 dolarů, abyste vše přesunuli dál.

Samozřejmě to není přehnaný poplatek za to, aby profesionál přenesl vaše údaje tak, aby byl bezpečný a zaručený.

Někteří lidé jsou však s tímto procesem obeznámeni a raději by měli možnost to udělat sami. Hlavním problémem je, že toto skryté nařízení není uvedeno předem.

To může být nepříjemné, pokud jste na to neměli rozpočet, nebo jste schopni to udělat sami.

Pokud máte velké množství fotek, videí a dalších velkých mediálních zdrojů, pravděpodobně tento limit dosáhnete. Ale promluvte si s jejich podporou a uvidíte, co pro vás mohou udělat.

5. SiteGround Storage: Pouze 30 GB

30 GB úložného prostoru zní jako hodně.

A pokud používáte jednoduchý blog WordPress, je to v pořádku.

Ale pokud hostujete více webů na SiteGround – což je obrovská výhoda, když jdete s nimi – pak začínají problémy s 30 GB.

Myslím, GoDaddy je $ 1 / mo (promo) začíná hosting přichází s 100 GB skladování! To neznamená, že GoDaddy je lepší, ale doufám, že SiteGround tam svou hru zlepší. Pořád bych chodil s SiteGround přes GoDaddy každý den v týdnu, ale 30 GB může být omezující.

Pokud má váš web spoustu kvalitních fotografií (každý web by měl být v těchto dnech) a začnete vytvářet několik stagingových kopií tohoto webu kvůli bezpečnosti, pak nastane situace, kdy začnete běžet do omezení.

Upozorňujeme, že toto je omezení.

Kdybych byl tebou, začal bych se základním programem SiteGrounds nebo plánem GoGeek a pak jen vím, jestli je váš web dostatečně velký, budete muset v budoucnu upgradovat na cloudový hosting..

6. SiteGround Security: Hacking Support postrádá

Přestože jazyk na jejich marketingové stránce může naznačovat něco jiného, ​​zabezpečení SiteGround v několika odděleních chybí.

Marketing hovoří na svých stránkách o tancích o tom, že zatímco oni jsou úplně na plese, pokud jde o řešení útoků na server, hacking jednotlivých webů je nízký na jejich seznamu priorit.

Ve skutečnosti vás ani neinformují, pokud váš web napadne. Jednoduše to vezmou offline a počkají, až na to přijdete a požádají je o pomoc.

Kromě toho není zotavení z hackování zdarma. Až bude váš web napaden, můžete si koupit bezpečnostní službu ve výši 99 až 199 USD, ale podpora tohoto týmu je ve srovnání s jejich obecným zákaznickým servisem slabá..

Pracují normální hodiny, nikoli 24/7, a tak může vše trvat až 48 hodin, než se vše vrátí do normálu. To je hodně ztracených příjmů za stránky elektronického obchodování.

7. Problémy s koncovým serverem SiteGround

Mnoho společností potopí velké množství peněz do svých marketingových a jiných investic, často na úkor jejich rozvoje a infrastruktury.

Rozhodně žádná společnost nebo poskytovatel hostingu není dokonalý a to samé lze říci o SiteGround, jehož problémy se zadními konci se objevují, když se hlouběji věnujete jejich pokročilým schopnostem.

Závady vznikají při pokusu o vytvoření a odstranění pracovních kopií webu a uživatelé SG-Git si často všimnou duchů odstraněných subdomén, které přetrvávají dny po odstranění – což může být vážným problémem, pokud jde o omezení úložiště. V obou těchto případech podpůrní zástupci připustili, že tyto problémy jsou problémy typu back-end, které je ještě třeba vyřešit.

Sečteno a podtrženo

Pro mnoho malých webových stránek a majitelů webových stránek, kteří potřebují fantastickou podporu za skvělou cenu, SiteGround hosting je způsob, jak jít.

Podpora je přátelská, rychlá a přesáhne jejich povinnost poskytovat vám skvělé rady a pomůže vám vyřešit problém nebo vás nasměruje správným směrem.

Pokud hledáte něco jiného než výhodný hosting, který má více funkcí, SiteGround je pravděpodobně vaše nejlepší sázka.

Kompatibilita SiteGround WordPress je prvotřídní a ceny SiteGround jsou konkurenceschopné a obsahují spoustu užitečných funkcí..

Pro pokročilejší a pokročilejší uživatele by mělo být toto rozhodnutí před nákupem pečlivě prozkoumáno.

Pokud by to nebylo pro jejich hvězdnou zákaznickou podporu, mnoho výše uvedených problémů by mohlo být velkým odrazujícím faktorem pro ty, kteří vyžadují pokročilé funkce..

Doporučujeme vyzkoušet A2 Hosting, pokud se vám líbí zvuk SiteGround, ale máte nějaké výhrady k problémům, které jsme zde nastolili.

Náš názor je, že s upgradovanou a robustnější infrastrukturou na pozadí by se SiteGround mohl vyhnout mnoha z těchto jednoduchých problémů s ukládáním.

Pro všechny zúčastněné by to bylo výhodné pro všechny: méně neočekávané náklady pro spotřebitele, méně času zbytečného pro tým zákaznické podpory.

Hostingové plány SiteGround

SiteGround nabízí hostingové plány od levného sdíleného hostingu až po specializovaný hosting. Rychle se dotkneme některé z nejvyšších úrovní.

Sdílený hosting SiteGround

sdílený hosting siteground

Úroveň vstupní úrovně SiteGround se pohybuje od 3,95 do 11,95 $ měsíčně (propagační cena). To staví přímo do levnějšího konce webhostingu, aniž by to bylo strašně levné. Realita je taková, že když vidíte příliš nízké ceny (například 0,99 $ / měsíc), víte, že to nebude udržitelné.

Sdílený hosting SiteGround, i když je levný, zahrnuje tyto hlavní funkce:

 • Podpora nepřetržitě prostřednictvím telefonu, chatu nebo e-mailu – Technická podpora SiteGround je skutečně nejvyšší úroveň a to nejlepší, co najdete za tuto cenu
 • Rychlé weby – SiteGround zahrnuje několik úrovní optimalizace rychlosti včetně PHP 7 a jejich vlastních rychlostních nástrojů
 • SSL zdarma
 • Bezplatné denní zálohy (to je obrovské)
 • Plány GrowBig a GoGeek zahrnují další funkce, jako je prémiová podpora a neomezené weby.

Doporučujeme jít s GrowBig plán začíná na 5,95 $ / měsíc. Za hostování neomezeného počtu webů stojí další dva dolary.

SiteGround Hosting WordPress

siteground wordpress hosting

SiteGround je hosting WordPressu stejný jako jejich sdílený hosting, takže níže vyzdvihneme některé funkce zaměřené na WordPress.

 • Automatická instalace zdarma WordPress – Vyzkoušel jsem to a je to velmi snadné
 • Zdarma migrační plugin od vašeho současného hostitele WordPress
 • WordPress autoupdates – to je rozhodující pro bezpečnost.
 • Plány GrowBig a GoGeek zahrnují:
  • Profesionální migrační služba
  • WordPress supercaching
  • Jedním kliknutím na WordPress staging (to je obrovské pro vývojáře)

Pokud plánujete rozšíření svého webu WordPress, doporučujeme vám jít s Plán GoGeek již od 11,95 $ / měsíc, abyste mohli využít prioritní podpory a Git, spolu s větším výkonem serveru.

SiteGround Cloud Hosting

hosting cloudového webu

Při práci s nedávným klientem jsme si všimli, že došlo k obrovským sezónním provozním špičkám, a chtěli jsme další kapacitu serveru, aby bylo možné podle potřeby škálovat na vyžádání. Místo toho, aby nám uživatel účtoval přehnané poplatky, jako jsou někteří hostitelé, SiteGround nabízí rozumné nástroje pro škálování s jedním kliknutím na vyžádání. Hlavní vlastnosti:

 • Vyhrazená adresa IP
 • Garantované zdroje
 • Snadné škálování pomocí automatického měřítka během dopravních špiček

Vytvořte si zde svou vlastní cloudovou konfiguraci

SiteGround Dedicated Hosting

siteground specializovaný hosting

Větší podniky, které potřebují robustní hostingové zdroje a záruky, potřebují vyhrazený hosting. SiteGround nabízí prémiově řízený dedikovaný hosting za ceny, které neporušují čtvrtletní rozpočet.

 • Ceny od 269 $ / měsíc
 • Od 480 GB SSD a 10 TB šířky pásma
 • Podpora 24/7 VIP
 • Plná správa prémií s nastavením serveru, monitorováním a opravami reakcí

Podívejte se na vyhrazené plány zde

Recenze uživatelů SiteGround

Od této chvíle jsme právě překročili známku 100 uživatelských recenzí pro SiteGround. Jsou zdaleka nejvíce hodnoceným hostitelem na našem webu, a to jak objemem, tak kvalitou. S těmito mnoha 5hvězdičkovými recenzemi se nemůžete hádat. 

Redakční přehled SiteGround 4.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (254 hlasů) Zobrazit ceny Klady

 1. Úžasně rychlá podpora
 2. Skvělé ceny
 3. Spousta funkcí
 4. SiteGround kompatibilita WordPress

Nevýhody

 1. Skrytá omezení
 2. Pouze roční ceny
 3. Hackerská / bezpečnostní omezení

SummarySiteGround je jedním z nejlepších doporučených hostitelů pro obchodníky, vývojáře a vlastníky webů, kteří hledají dobrou rovnováhu mezi cenou a hodnotou. Cena SiteGround zahrnuje všechny bezplatné nástroje, které by průměrný majitel stránek mohl potřebovat. Získáte podpůrný tým převážně se sídlem v Bulharsku, ale to není problém pro většinu anglicky mluvících světových občanů. Jejich podpůrný personál je jedním z nejrychlejších v okolí a reaguje během 5-15 minut každou hodinu. Hostitelský server WordGround WordPress obsahuje funkce představování a funkce gitování WordPress, které mnoho výhodných hostitelů nenabízí. Podpora5Speed4.5Vlastnosti5Value5Transparency4.5 Zobrazit další funkce

Porovnejte SiteGround vs ostatní hostitelé

Chcete porovnat SiteGround vs ostatní hostitelé? Vytvořili jsme rozsáhlou sadu srovnání, abyste se mohli přesně rozhodnout, jaké hostitele potřebujete.

SiteGround vs WP Engine

SiteGround je spíše cenným a levným hostitelem pro všechny, zatímco WP-Engine je více špičkovým hostitelem, jehož ceny začínají téměř 10x, co začíná SiteGround.

U skutečných podniků není cena hlavním faktorem, ale u nezávislých je to velký problém.

Zobrazit porovnání WP Engine vs SiteGround

Časté dotazy týkající se hostování webů

Co odlišuje SiteGround od ostatních hostitelů?

SiteGround vytvořil několik nových kusů technologie, aby svým zákazníkům poskytl co nejlepší podporu a služby. SiteGround získal několik ocenění za průmysl za cenově dostupný hosting, rozpočet hosting, hosting hosta a zákaznický servis.

Jaké plány sdíleného hostování nabízí SiteGround?

SiteGround má tři samostatné sdílené hostingové plány, které začínají na 3,95 dolaru za základní plán spuštění, což je ideální pro malé obchody a weby, které každý měsíc mají méně než 10 000 jedinečných návštěvníků. Je to skvělé pro jeden web, protože nabízí 10 GB prostoru.

Jejich sdílené plány jsou nabízeny v jednorázových, dvou nebo tříletých smlouvách, nikoli z meziměsíčních opcí.

Všechny plány SiteGrounds zahrnují náležitosti webových stránek, jako jsou:
● Bezplatné doménové jméno, nastavení a přenos
● Bezplatné denní zálohy
● Servery podporující HTTP / 2
● cPanel a SSH přístup
● SSD úložiště
● Zdarma CloudFlare CDN
● Zdarma Pojďme šifrovat SSL
● Neomezené e-maily a databáze

Kromě toho každý plán zahrnuje bezplatná doménová jména, nastavení a přenos, tvůrce webových stránek a nepřetržitou technickou podporu.

Plán GrowBig začíná každý měsíc na 7,95 USD a je určen pro zákazníky, kteří chtějí všechny své stránky na jednom účtu. Přidává také zálohy webových stránek, prvotřídní elektronický obchod, podporu a zabezpečení, neomezené weby, ukládání do mezipaměti Joomla a WordPress a vyšší rychlosti.

Nejlepší plán, GoGeek, začíná na 14,95 $ měsíčně a byl vytvořen za účelem zvládnutí provozu s vysokým provozem, webových zdrojů s vysokým obsahem, webových stránek s elektronickým obchodem a souladu s PCI na serveru. Servery hostující webové stránky v těchto plánech jsou omezené, což znamená, že zdroje jsou sdíleny mezi méně uživateli.

Jaké specializované hostingové plány nabízí SiteGround?

Společnost nabízí datová centra ve Spojených státech, Evropě a Asii a Tichomoří a umožňuje zákazníkům vybrat nejbližší geografickou polohu. Všechny tři operační systémy založené na Linuxu zahrnují šířku pásma 5TB, podporu 24/7 VIP a plnou správu, která zahrnuje nastavení, aktualizace a nepřetržité monitorování..

Program Entry Server stojí každý měsíc 229 $ a spouští procesor Intel Xeon E3-1230.
● 3,2 GHz rychlost hodin CPU
● 4 jádra CPU
● 8 vláken CPU
● 8 MB mezipaměti CPU
● 4 GB DDR3 RAM
● 500 GB SATA II HDD

Plán serveru PowerG společnosti SiteGround, který stojí 329 USD, provozuje procesor Intel E3-1270 s rychlostí hodin 3,5 GHz. Mezi další funkce patří:
● 4 jádra CPU
● 8 vláken CPU
● 8 MB mezipaměti CPU
● 16 GB DDR3 RAM
● 1TB SATA II HDD

Plán Enterprise Server stojí 429 USD a poskytuje nejvyšší úroveň funkčnosti. Program provozuje dva procesory Intel Xeon E5-2620 s taktovací rychlostí 2,00 GHz.
● Dvě 6 jader CPU
● Dva 12 vláken CPU
● 15 MB mezipaměti CPU
● 16 GB DDR3 RAM
● Čtyři 500GB SATA III / RAID 10 HDD

Nabízí SiteGround prodejci hosting?

Pokud jste vývojář nebo designér a hledáte dobré ceny, rychlé rychlosti a pohotový zákaznický servis, jedinečný úvěrový program SiteGround nabízí všechny tři v jejich prodejním plánu.

Každý kredit se rovná jednomu roku hostování a při nákupu dalších kreditů cena klesá. Jeden až čtyři kredity stojí 49 $ za každý kredit; pět až deset kreditů stojí 45 USD za kredit a 11 nebo více kreditů stojí 42 USD za kredit. Prodejci mohou začít nákupem pěti kreditů, které nikdy nevyprší.

Účty distributorů zvažují řadu faktorů a poskytují 10 GB webového prostoru, neomezený přenos dat, bezplatné denní zálohování a e-mailové účty a je ideální pro přibližně 10 000 návštěv. SiteGround zaručuje 99,99% dostupnosti, neoznačené cPanel a soukromé DNS upgrady, které umožňují prodejcům poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší možné programy a služby. Prodejci si mohou nastavit vlastní ceny, aby pomohli jejich podnikům růst.

A co přidružené výhody?

SiteGround dává jejich přidruženým společnostem velkorysý kompenzační balíček, který vyplácí provize týdně a mezi prodejem a provizí má krátkou 30denní dobu srážky.

Pobočky, které uskuteční mezi jedním a pěti prodejem, vydělají za každý prodej 50 $; šest až deset prodejů generuje 75 USD za prodej; 11 až 20 prodejů vydělá 100 $ za prodej; a 21 nebo více prodejů vydělá přidruženému $ 125 za prodej.

SiteGround nabízí sledování jejich přidružených společností v reálném čase, což jim umožňuje sledovat jejich prodej a provize, kontrolovat jejich platební historii a sledovat výsledky různých kampaní. Poskytují různé marketingové a prodejní nástroje, jako jsou bannerové reklamy, loga, přímé odkazy a aktuální obsah a zprávy, a nabízejí spolehlivé a pohotové správce účtů..

Jaké další hostingové programy nabízí SiteGround?

SiteGround má celou řadu různých služeb a služeb hostování aplikací

Plány hostování služeb začínají každý měsíc na 3,95 USD.

 • E-mail hosting nabízí celou řadu e-mailových konzultací, webmail klientů, bezplatných účtů a e-mailů na vaši doménu. Zákazníci mohou ve svých doménách vytvářet a spravovat neomezené e-mailové účty hostované na serverech SiteGround. Nabízejí bezpečné e-mailové protokoly, spouští Assassin s MailFoundry a SpamExperts a nabízejí správu cPanel. Rozhraní zahrnují RoundCube, Horde a SquirrelMail a jsou kompatibilní s programy Outlook, Thunderbird a MacMail..
 • FTP hosting dává zákazníkům možnost pracovat s jakýmkoli FTP klientem, s neomezeným počtem účtů a bez omezení velikosti souborů. Nabízejí anonymní FTP a zahrnují každodenní zálohování a domény jako standardní součást jejich plánů. Protokol přenosu souborů SSH je povolen ve všech plánech SiteGround a také bezpečný přenos přes TLS / SSL.
 • PHP hosting poskytuje zákazníkům, kteří používají tento skriptovací jazyk, rychlejší a bezpečnější webové stránky. Nabízejí pět verzí PHP (PHP 7, PHP 5.6, PHP 5.5, PHP 5.4 a PHP 5.3). Existuje více než 70 PHP modulů a budou spolupracovat se zákazníky, kteří potřebují modul, který není součástí jejich standardních plánů.
 • MySQL hosting poskytuje zákazníkům neomezené databáze MySQL, správce phpMyAdmin a bezpečnější a bezpečnější databáze. Mají samostatný disk pro MySQL a provozují vlastní mezipaměť dotazů MySQL.
 • Hosting cPanel přináší přizpůsobitelné, snadno použitelné vzhledy a umožňuje zákazníkům rychle spravovat soubory a složky webových stránek a provádět různé administrativní úkoly. Partnerství s Softaculous, CloudFlare CDN, SpamExperts a 1h.com zvyšují výkon a SiteGround SuperCacher zvyšuje rychlost.

SiteGround velmi podporuje bezplatné aplikace; v důsledku toho je to skvělá volba pro blogery a designéry. Nabízejí široký výběr šablon Joomla a WordPress, které uživatelům pomohou začít. Plány hostování aplikací také začínají na 3,95 $ měsíčně.

 • Nástroje WordPress zahrnují instalační program na jedno kliknutí, automatický aktualizátor a WP-CLI v každém plánu. Jejich první dva plány také nabízejí SuperCacher, který přináší vyšší rychlosti, WordPress staging a Git rozhraní. Díky své službě vydal WordPress oficiální doporučení SiteGround. Toto partnerství jim umožnilo nabízet spravované WordPress na každém účtu. SiteGround funguje od serveru až po to, aby zákazníkům poskytoval co nejlepší zážitek, staral se o závady, které přicházejí s aktualizacemi, a zálohování dat.
 • Provoz Joomla je snadný a nákladově efektivní. SiteGround poskytuje instalaci jedním kliknutím a bezplatné převody, šablony a instalace a název domény. Jejich konzistence eliminuje prostoje. Každý server Joomla má k dispozici 30 záloh denně a účty jsou pro další ochranu izolované. Joomla jmenovala SiteGround jako oficiálního hostitele a sponzora akcí.
 • Hostingové plány Magento jsou ideální pro online obchody, s Cloudflare CDN a Railgun, snadnými přenosy a instalacemi a SSD disky. SiteGround poskytuje svým zákazníkům opravy zabezpečení na úrovni serveru, integraci Git a ochranu před hacknutými účty.
 • Hostingové plány Drupalu zahrnují mnoho stejných funkcí jako jiné plány hostování aplikací, stejně jako předinstalované Drush, bezplatné rozhraní příkazového řádku, které vám umožňuje rychle a snadno pracovat s kódem Drupal pro moduly, témata a profily..
 • Hosting PrestaShop byl přizpůsoben tak, aby zlepšoval služby a výkonnost a poskytoval obchodům a jejich zákazníkům co nejlepší zážitek. Nabízejí také podporu pro oscommerce.
Existují nějaké odvětvově specifické hostingové programy s SiteGround?
 • SkaDate Hosting: Pokud chcete provozovat sociální síť, ruční řešení hostingu SiteGround bylo navrženo tak, aby optimalizovalo váš web.
 • Je zaručeno, že WP eCommerce hostovaný na serverech SiteGround bude fungovat perfektně, s vysokou úrovní zabezpečení a podpory.
 • Vzdělávací instituty mohou využít speciálních nabídek SiteGround pro akademické organizace. Společnost klade velký důraz na vzdělávání, sponzoring kurzů mimo jiné na Virginia Intermont College, MACC a DePaul University. Studenti získají účty s úložištěm 10 GB, FTP, SSH a Git, e-mailem zdarma, neomezenou databází MySQL a automatickou denní zálohou za 1,99 $ každý měsíc. Instruktoři mohou získat bezplatný účet a bezplatnou instalaci LMS pro své učebny a studenty. Registrační stránka je dokončena za den a studenti mohou získat bezplatný webhosting se všemi funkcemi prostřednictvím stránky instruktora..
 • Řečníci ve španělštině mohou získat jejich instalaci a nastavení ve svém rodném jazyce a mohou také získat podporu ve španělštině. SiteGround nabízí návody a elektronické knihy, které svým zákazníkům pomohou dosáhnout maximálního potenciálu pomocí snadno pochopitelných zdrojů.
Jaká je zákaznická podpora SiteGround?

Společnost plánuje své personální plány ve své evropské kanceláři, která se zabývá zákaznickým servisem, aby zajistila, že zákazníci čekají jen velmi málo, když volají o podporu. V průměru dostanou lístky odpověď do 15 minut a zákazníci čekají na telefonickou a chatovou podporu méně než jednu minutu.

Vedoucí a manažeři pravidelně auditují a vyhodnocují výkon a rychlost každého zaměstnance a sledují výkonnost týmu, aby mohli zajistit, že zákazníci získají co nejlepší možný výkon. Kromě toho SiteGround investuje do rychlé a efektivní podpory své technologie. Každý měsíc na svém blogu upozorňují na své nejlepší zástupce podpory, kteří sdílejí přesný počet klientů, kterým tento zástupce slouží, a také procento spokojených zákazníků..

Lídři SiteGround se pyšní tím, že vytvářejí prostředí, díky kterému jsou zaměstnanci šťastní, a poznamenávají, že míra spokojenosti zaměstnanců zvyšuje míru spokojenosti zákazníků. V centrále pořádají pravidelná firemní setkání a školení, která zahrnují kulečníkové stoly, videokonferenční místnosti, rekreační oblast s tenisovým stolem a barvy a vzory, které mají inspirovat a motivovat zaměstnance. Zakladatelé ve svém blogu poznamenávají, že když se zaměstnanci cítí dobře a doma, reagují na zákazníky, jako by byli rodinami nebo přáteli.

Zástupci absolvují školení v konkrétních aplikacích, jsou povzbuzováni k tomu, aby navštěvovali kurzy dalšího vzdělávání, a jsou schopni poskytovat podrobnou pomoc, od rozšíření skriptů a plug-inů po šablony a situace související s aplikacemi. Jiní psali podrobné návody, které zákazníkům poskytly společné potřeby. SiteGround má prohledávatelnou databázi znalostí, která obsahuje více než 1740 informačních a výukových článků. Vytvořili řadu webinářů s praktickými ukázkami a průvodce nastavením, který každému novému zákazníkovi pomůže najít potřebné informace a pokyny. Weby lze zřídit během několika minut prostřednictvím jejich efektivního a efektivního procesu.

Zákazníci, kteří potřebují kontaktovat zástupce, si mohou zkontrolovat čekací dobu na webu SiteGround, kde si všimnou, kolik minut je čekací doba na volání, chatování a vstupenky. Mnozí uvádějí, že v celém spektru, od potenciálních klientů po dlouhodobé zákazníky, s jakoukoli úrovní zkušeností nebo odborných znalostí, poskytovali zástupci společnosti SiteGround vysokou úroveň podpory a péče. Otázky byly zodpovězeny téměř vždy při první výzvě a zástupci společnosti byli proaktivní při sledování složitějších otázek.

Aby zákazníkům pomohli udržovat si aktuální informace o dění ve společnosti, udržují blog, který hovoří nejen o podnikovém prostředí, ale také o upgradech systému, vývoji a trendech v tomto odvětví, které by mohly ovlivnit weby zákazníků, situace s libovolnými doplňky nebo aplikace a zajímavé zprávy. Blog je aktualizován několikrát měsíčně a zákazníci oceňují informace a odpovědi, které dostávají, komentováním různých blogových příspěvků.

Má SiteGround záruku dostupnosti?

SiteGround je solidní poskytovatel se spolehlivým připojením. Většina hostitelů propaguje 99,9% dostupnosti; SiteGround slibuje 99,99 procent uptime, které poskytují, s jejich časy dosažení 100 procent občas. Vývojáři a návrháři mohou rychle zkontrolovat míru dostupnosti svých webových stránek na webu SiteGround.

SiteGround se rozhodl pro kontejnery Linux, které jsou velmi efektivní a stabilní. Vývojáři společnosti napsali své vlastní opravy jádra, které byly přijaty v oficiálním kódu jádra systému Linux. Členové vývojového týmu také navrhli vlastní monitorovací program serveru, který je nejen upozorňuje na problémy se stavem serveru, ale také je opravuje. Analyzuje také situaci, která předpovídá možné budoucí problémy a předchází jim.

Mají nízký průměr prostojů a výpadky asi tří minut. Mnoho recenzentů však poznamenalo, že v době, kdy si uvědomili, že jejich weby byly dole, SiteGround již pracoval na jejich obnovení..

Jak bezpečná jsou datová centra SiteGround?

Datová centra SiteGround jsou v Chicagu, Amsterdamu a Singapuru; druhé londýnské sídlo se otevřelo v Londýně počátkem roku 2016. Spolupracují s mnoha významnými dopravci, aby zákazníkům poskytovali nejlepší dostupnost a rychlost. Každé datové centrum má více než jeden zdroj napájení, generátory a technologii UPS. Kromě toho jsou datová centra vždy chráněna bezpečnostními hlídkami a ke vstupu je třeba biometrické prověřování. K dispozici jsou neprůstřelné lobby a video dohled, který zajišťuje vyšší úroveň monitorování.

V roce 2014 také přidali a upgradovali svá datová centra v Chicagu na nově dokončené zařízení provozované jejich partnerem SingleHop. Tímto krokem, který výrazně zvýšil rychlost sítě, byli schopni zlepšit organizaci přesunutím serverů do soukromých skříní. Vyšší technici datového centra jsou jediní, kteří mají povoleno pracovat na serverech SiteGround.

V roce 2015 společnost Siteground spustila svůj vlastní záložní systém, který podle nich pomohl obnovit data až čtyřikrát rychleji než v předchozím programu.

SiteGround byl na počátku sdílené zabezpečené izolace účtů na sdílených serverech. Program byl spuštěn v roce 2008. Možnosti zabezpečení serveru jsou rozsáhlé, s možností SpamAssassin a SpamExperts, sledování Leech Protect HackAlert za další poplatek a integrace CloudFlare, což webům poskytuje další ochranu a Rychlost. Jejich Softaculous integrace zajišťuje, že na vašem webu nebo uvnitř kódování není spuštěn žádný malware. Díky množství bezpečnostních funkcí je SiteGround ideální volbou pro malé podniky a jednotlivce nebo společnosti, které začínají s jejich webovými stránkami..

Jaký druh technologie SiteGround používá k zajištění toho, aby moje pluginy zůstaly aktuální?

SiteGround zavedl řadu nástrojů, které zajistí, že se stránky načítají konzistentně a rychle a velmi rychle. Každý sdílený server a cloudový plán obsahuje technologii SSD, která násobí vstupní a výstupní časy o více než 1 000. SiteGround nabízí šifrování certifikátů SSL zdarma, aby zákazníci mohli aktivovat síťový protokol HTTP / 2.

Sdílené a cloudové plány také standardně využívají serverovou technologii NGINX; dedikované plány serverů lze upgradovat tak, aby zahrnovaly posilovač. Na základě schopností programu postavil SiteGround SuperCacher, který optimalizuje rychlost Drupalu, Joomly a WordPressu..

CloudFlare CDN je sice vynikající nástroj pro zabezpečení webu, ale také přispívá k rychlejšímu načítání stránek.

Jaké zásady vrácení peněz má SiteGround zavedeny?

Zákazníci SiteGround, kteří s jejich službami nejsou spokojeni, mohou do 30 dnů zrušit měsíční plány. Celkově však několik zákazníků se službou SiteGround našlo málo, ale nestačilo na to, aby vyvážily obrovské možnosti zákaznických služeb a zabezpečení, které poskytují zákazníkům. Více na webu SiteGround.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector