Recenzie na webe máj 2020 – 100 a viac používateľov nemôže byť zlé

Recenzie na webe máj 2020 – 100 a viac používateľov nemôže byť zlé

Recenzie na webe máj 2020 – 100 a viac používateľov nemôže byť zlé

Som na LÁSKE s SiteGround.


Používal som ich už roky, odporúčal som ich všetkým svojim klientom a oni na nich stále pôsobia.

Nepáči sa vám dobrý príbeh o smoliarovi, keď sa smola v skutočnosti stane najlepším v odbore? To je SiteGround.

domovský dom hrdina

Myslím tým, že ich založil právnik v bulharskej Sofii zo všetkých miest – ktorí by si mysleli, že prídu, aby zachytili srdcia a mysle majiteľov stránok po celom svete.

Sú lepšie, pretože tvrdšie pracujú. Je to nezávislá spoločnosť, ktorá uprednostňuje zákazníkov (zvuky ako Amazon alebo Nordstrom) a nemajú ceny akcií a firemných majiteľov, na ktorých môžu odpovedať..

So 450 000 doménami na celom svete s dátovými centrami v USA, Holandsku, Spojenom kráľovstve a Singapure sú skutočné riešenia, nie škriepky..

Contents

Aké sú hlavné funkcie hostingu SiteGround?

Vystrihnem sa na naháňačku, toto sú veci, na ktorých vám záleží pri hostovaní, a služba SiteGround prináša:

 1. Zákaznícky servis:
  Uvádzam toto číslo jedna, pretože ich zákaznícke služby sú vynikajúce. Odpovedajú na podporné lístky do niekoľkých minút, nie hodín. A podpora je podrobná a priateľská. Idú nad a ďalej.

 2. ceny: Vlastne sa mi páči, že ich ceny sú lacné, ale nie príliš lacné. Dôvodom je to, že viem, že predávajú za trvalo udržateľné ceny a že tento zisk môžu využiť na opätovné investovanie do svojej platformy. Hádajte čo, ak platíte inej spoločnosti 1 $ mesačne za hosťovanie, je to buď mizerný, alebo sa neskôr rozviniete..
 3. Vlastnosti: Boli jedným z prvých hostiteľov, ktorí sa zamerali na weby WordPress (spolu s WP Engine), a tak vedia, ako prispôsobiť trh. Ich plán GoGeek je dodávaný s epickými funkciami: predstavovanie, prioritná podpora a prvotriedne zálohy (budete chcieť).

Medzi ďalšie úžasné veci patrí záruka 99,99% dostupnosti, jednoduchá inštalácia WordPress, bezplatný certifikát SSL prostredníctvom Let’s Encrypt a ďalšie.

Je to skutočne skvelý hostiteľ pre blogerov, majiteľov webových stránok pre elektronický obchod a vlastníkov firiem, s pokročilými nástrojmi a nástrojmi pre začiatočníkov.

Nevýhody programu SiteGround zahŕňajú obmedzené skladovanie a ďalšie skryté náklady, ktoré pokrývame nižšie. Pozri oficiálne stránky

Náš redakčný prehľad SiteGround

SiteGround má úžasnú podporu a veľmi ochotný personál. A za cenu, vaša doména prichádza s množstvom užitočných nástrojov, ktoré ostatní hostitelia neposkytujú. Celkovo je program SiteGround cenovo výhodnou a ľahko použiteľnou možnosťou pre tých, ktorí pre svoju stránku nevyžadujú tonu šírky pásma. Ale ak ste výkonný používateľ s rozsiahlou databázou a plánujete rozsiahle využitie funkcií stagingu a SG-Git, mali by ste si pred zatiahnutím spúšte porovnať hostiteľov..

Najlepšie na tom je? Váš počiatočný nákup je 60% + zľava (s odkazom).

Najlepšie vlastnosti SiteGround Hosting

SiteGround ho vyradí z parku pre väčšinu používateľov. Perfektná zmes lacného hostingu a vynikajúca podpora – takmer nič sa k tomu nezlepší.

Výkonní používatelia však posunú tieto funkcie podľa svojich možností a môžu naraziť na niektoré problémy.

funkcie webu

1. Zákaznícky servis SiteGround: vynikajúci čas odozvy

Rýchlosť, ktorou SiteGround reaguje na lístky, nie je porovnateľná.

Bolo by ťažké nájsť hostiteľskú spoločnosť, ktorá dokáže poraziť ich priemerný čas odozvy 15 minút.

Nemajú možnosť rozhovoru, ale je ťažké pochopiť, že je to niečo, čo ich dokuje, keď spravidla odpovedajú na podporné lístky behom niekoľkých minút s premyslenou a užitočnou odpoveďou..

Podpora rozhovoru vám poskytuje okamžité uznanie, ale inherentná stručnosť tohto formátu môže sťažiť sprostredkovanie zložitých problémov a získanie ich resp. Zložitých odpovedí..

Napríklad GoDaddy vás tlačí, aby ste zavolali na jeho telefónnu linku podpory, čo môže znamenať veľa času, ktorý je podržaný.

A priemer priestoru Rackspace je viac ako 30 minútová doba odozvy lístka. Tím SiteGround 24/7 sa však k vášmu problému dostane rýchlo a efektívne.

2. SiteGround Ceny: Veľký tresk za vaše peniaze

Ďalšie rozšírenie ich zákazníckych služieb na svetovej úrovni, vo fáze nákupu, bude obchodný zástupca SiteGround mať čas, aby skutočne porozumel vašim potrebám a vydal primerané odporúčania..

Nebudú vás rozširovať o funkcie a úložný priestor, ktorý nepotrebujete.

Prečo nie? Pretože väčšina základných funkcií, ktoré by priemerný vlastník webových stránok potreboval, je už zahrnutá v základnej cene: funkcie ochrany osobných údajov, automatické zálohovanie, cPanel, FTP prístup, bezplatné doménové meno, štandardná bezpečnosť, Joomla, Drupal a mnoho ďalších..

SiteGround je iba o niečo drahší ako konkurencia s veľkým menom HostGator, ale podpora, vlastnosti a zabezpečenie sú omnoho lepšie.

3. Kompatibilita WordGround WordPress

Ak už máte webovú stránku WordPress, SiteGround presunie vaše stránky zadarmo. Je to jednoduchý, jednorazový proces, ktorý nevyžaduje vedenie.

Poskytujú tiež veľa zdrojov, ktoré pomôžu začínajúcim blogerom začať.

Okrem toho pracovníci technickej podpory SiteGround majú neuveriteľné vedomosti o WordPress a môžu vám pomôcť s akýmikoľvek otázkami, ktoré môžete mať pri vytváraní stránky..

Vzťah SiteGround WordPress je plynulý vzťah, ktorý by dával dlhoročným používateľom WordPress prestávku.

4. Ceny sú skutočne dostupné pri častých ponukách

Áno, opakujeme sa, ale iným spôsobom. Toto je aktualizácia ich nedávnych obchodov.

Robia tam vážne kroky v Sofii. Nedávno znižujú svoje ceny, so 70% zľavou pri registrácii na neuveriteľných 3,95 $ / mesiac na začiatku (od tohto preskúmania). To sú niektoré skutočne dobré ceny.

Ak sa snažíte ušetriť čo najviac čedaru, ale stále chcete solídne funkcie – no tak, chlape, toto je skvelá rovnováha.

Premýšľali by ste s úžasnými funkciami, ktoré štandardne zahŕňajú do svojich plánov, a úžasnou zákazníckou podporou, že by boli oveľa drahšie ako páči Bluehost alebo Hostgator..

Nie tak.

Zdá sa, že optimalizovali svoje systémy takým spôsobom, aby mohli ponúknuť výhody stanovovania cien na najnižšej úrovni a vrahov. Iba nevýhoda: musíte sa zaregistrovať na 3 roky. Ale hovorím ti, že nechceš ísť s nikým iným!

5. Staging na jedno kliknutie je záchranca života, ktorý potrebujete …

… že ste nikdy nevedeli, že chcete. Vážne. Ak ste podnikateľ, obchodník alebo začínajúci vývojár, ktorý stránky upravuje, pravdepodobne ste kovbojským programátorom. Čo je to? Niekto, kto upravuje živé stránky.

Viac skúseností vývojárov webových stránok sa vám smeje, ale čo máte, ľudia majú zručnosti ��

Nie, ide o to, že pri jazde po diaľnici nechcete opraviť motor. Podobne chcete svoj web upravovať v testovacej oblasti (inscenácia) a nie na live webe (produkcia)..

Funkcia SiteGround uľahčuje prácu s jedným kliknutím. Upravte web a potom tlačte naživo. hotový.

6. Doména zadarmo pri registrácii

S určitými plánmi získate pri registrácii bezplatné doménové meno. Hej, má cenu len 12 dolárov, ale vezmeme to!

Zaručujú bezproblémovú registráciu. Nemusíte sa obracať na doménu GoDaddy, stačí si s nimi priniesť celý balík. Bohužiaľ budete musieť platiť za obnovu na ďalšie roky, ale rok jeden znie celkom dobre!

7. Veľké nástroje pre rýchlosť stránok, aby ste mohli rýchlo hostiť

SiteGround má svoj vlastný nástroj Supercacher so štyrmi úrovňami rýchlosti a funkcií ukladania do pamäte cache v závislosti od plánu, na ktorom ste.

Iba super elitné cloudové plány a vyššie dostávajú podporu ukladania do vyrovnávacej pamäte HHVM, ale prechod na Memcache je dosť solídny (vytvorený inžiniermi Facebooku).

Ako alternatívu podporujú aj nástroj na ukladanie do pamäte cache spoločnosti Google PageSpeed, ako aj priamu integráciu so službou Cloudflare. Poskytnú vám tiež opakovanú zľavu typu Cloudflare zo zoznamu cien.

Tieto možnosti môžu byť dosť ohromujúce, ale nebojte sa. Stačí sa porozprávať s ich priateľskou podporou, položiť 100 otázok ako ja, a oni vyriešia váš problém!

funkcie 2

8. Jedná sa o Managed Hosting Services

Dobre, kto by si nekúpil spravovaný hosting? Nebudem robiť žiadne upgrady servera, ani neviem ako na to. Musím robiť lepšie veci.

Ale SiteGround sa stará o všetky super technické veci, ktoré IT chlapci s copami radi robia. Poskytujú riadený hosting WordPress, ako aj pre ďalšie platformy – Magento, Drupal, Joomla atď.

Nevýhody SiteGround Hosting

Ak máte veľmi prísny rozpočet alebo viac výkonného používateľa, skôr ako stlačíte spúšť, budete chcieť skutočne porovnať vlastnosti hostiteľských plánov SiteGround. Niektoré funkcie na vyššej úrovni prichádzajú so skrytými nákladmi, na ktoré možno nemáte rozpočet.

1. SiteGround Plány: Iba ročné

Aj keď je cena za mesiac všeobecne nízka, všetky plány SiteGround vyžadujú ročnú zmluvu.

Pre väčšinu to nie je rozdiel v platení 48 dolárov ročne alebo 4 dolárov mesačne. Ak ste však plánovali vyskúšať rôzne weby v krátkom časovom období, získanie ročnej zmluvy nemusí byť vo vašom najlepšom záujme..

A niektoré z pokročilejších plánov môžu niesť značné počiatočné náklady. Napríklad program GoGeek stojí primeraných 15 dolárov mesačne. Rozloženie 180 dolárov len na začiatok sa však môže zdať ako príliš veľký záväzok.

Možno, že dôvodom SiteGround je to, že platby vopred odrádzajú niektorých zákazníkov, ktorí by mohli potrebovať veľa času na podporu, aby skočili za pár mesiacov. Opäť to nie je problém pre každého.

Nedostatočná flexibilita však môže v krátkodobých projektoch určite viesť k narušeniu obchodu.

2. Skryté limity pre jedno kliknutie

Jedným z viac frustrujúcich problémov, ktoré prichádzajú s programom SiteGround, je ich postupné spustenie jedným kliknutím.

V záujme správneho fungovania postupovania vynucuje program SiteGround limit 100 MB pre zdieľaný hosting.

Môže sa to javiť ako primeraný limit nákladov, ale tento limit nie je pre používateľov jasne stanovený, keď sa prihlásia k zdieľaným hostingovým plánom.

Ak prevádzkujete web WordPress, existuje niekoľko doplnkov (ahem, presmerovanie), ktoré vás po niekoľkých mesiacoch používania veľmi rýchlo posunú nad limit 100 MB..

To môže byť veľmi frustrujúce pre stredne pokročilých používateľov, ktorí sa práve dostali do svojho pracovného toku, aby ho museli zmeniť, len keď dosiahnu limit úložného priestoru..

Streamovanie jedným kliknutím je obrovským bodom predaja pre SiteGround oproti ich konkurentom, ale o tomto obmedzení nie je zmienka, kým sa tam nedostanete.

3. Obmedzenie priestoru Inode

Druhým frustrujúcim problémom je, že ak použijete viac ako 80% svojho priestoru na inode, nemôžete vytvoriť úložisko git..

SiteGround Využitie voľného miesta na disku

SiteGround Využitie voľného miesta na disku Inode obmedzenia môžu byť veľmi nepríjemné!

Opäť sa neuvádza vopred, kým nebudete príliš hlboko. Našťastie ich personál je mimoriadne rýchly a veľmi ochotný reagovať. Inode-git-Využitie

Nebudete však môcť vytvoriť oddychový server, ak sa dostanete bližšie k okraju. Dáva to zmysel, ale je to ďalšia frustrácia.

4. Migrácia stránok: Obmedzenie 1 GB

Ak sa snažíte migrovať z iného hostiteľa, existuje Limit migrácie 1 GB na webových stránkach.

Ak chcete, aby ich služba prémiovej migrácie bola nevyhnutná, musíte sa venovať všetkému 50 dolárov.

Samozrejme, nejde o prehnané poplatky za to, aby profesionál migroval vaše údaje, aby boli bezpečné a zaručené.

Niektorí ľudia sú však s týmto procesom oboznámení a radšej by mali možnosť urobiť to sami. Hlavným problémom je, že toto skryté nariadenie sa neuvádza vopred.

To môže byť nepríjemné, ak ste na to nemali rozpočet alebo ste schopní to urobiť sami.

Ak máte veľké množstvo fotografií, videí a iných veľkých mediálnych prostriedkov, pravdepodobne tento limit dosiahnete. Ale porozprávajte sa s ich podporou a uvidíte, čo pre vás môžu urobiť.

5. SiteGround Storage: Iba 30 GB

30 Gigabajtov úložného priestoru znie ako veľa.

A ak prevádzkujete jednoduchý blog WordPress, je to v poriadku.

Ale ak hostíte na serveri SiteGround viacero webových stránok – čo je obrovská výhoda, že idete s nimi – potom sa problémy začnú objavovať s 30 GB.

Myslím, GoDaddy je $ 1 / mo (promo), ktorý začína hosting prichádza s 100 GB skladovania! To nehovorí, že GoDaddy je lepší, ale dúfam, že SiteGround tam posilní svoju hru. Stále by som chodil s programom SiteGround cez GoDaddy každý deň v týždni, ale 30 GB môže byť limitujúcich.

Ak je na vašom webe veľa kvalitných fotografií (každý server by mal byť v týchto dňoch) a vy začnete vytvárať niekoľko postupných kópií tohto webu z dôvodu bezpečnosti, potom nastanú obmedzenia,.

Upozorňujeme, že ide o obmedzenie.

Keby som bol tebou, začal by som so základným programom SiteGrounds alebo plánom GoGeek a potom len viem, či je tvoj web dosť veľký, v budúcnosti budeš musieť upgradovať na cloud hosting.

6. SiteGround Security: Hacking Support chýba

Aj keď jazyk na ich marketingovej stránke môže naznačovať niečo iné, na niekoľkých oddeleniach chýba zabezpečenie siete SiteGround.

Marketing hovorí na svojich stránkach o tancoch okolo skutočnosti, že zatiaľ čo oni sú úplne na plese, pokiaľ ide o riešenie útokov serverov, hacking jednotlivých stránok je nízka na ich zozname priorít.

V skutočnosti vás ani nebudú informovať, ak dôjde k napadnutiu vašich stránok. Jednoducho si ho vezmú do režimu offline a počkajú, kým na to prídete a požiadajú ho o pomoc.

Okrem toho, zotavenie sa z hackingu nie je zadarmo. Po zabezpečení hackerov na vašom webe si môžete kúpiť bezpečnostnú službu vo výške 99 – 199 USD, ale podpora tohto tímu je v porovnaní s ich všeobecným zákazníckym servisom slabá..

Pracujú normálne hodiny, nie 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a preto môže trvať až 48 hodín, kým sa všetko vráti do normálu. To je veľa stratených výnosov za stránky elektronického obchodu.

7. Problémy so zadným koncom SiteGround

Mnoho spoločností potopí veľké množstvo peňazí do svojich marketingových a iných investícií, často na úkor ich rozvoja a infraštruktúry.

Určite žiadna spoločnosť alebo poskytovateľ hostingu nie je dokonalý a to isté možno povedať aj o serveri SiteGround, ktorého problémy so zadným koncom sa objavia, keď sa hlbšie prehlbujete do svojich pokročilých schopností..

Závady vznikajú pri pokuse o vytvorenie a odstránenie postupných kópií lokality a používatelia SG-Git si často všimnú duchovia odstránených subdomén, ktoré pretrvávajú dni po odstránení – čo môže byť z hľadiska obmedzení ukladania vážne problémy. V obidvoch týchto prípadoch podporní zástupcovia pripustili, že tieto problémy sú problémami, ktoré sa ešte musia vyriešiť.

Spodná čiara

Pre mnoho malých webových stránok a majiteľov webových stránok, ktorí potrebujú fantastickú podporu za skvelú cenu, Hosting stránok je spôsob, ako ísť.

Podpora je priateľská, rýchla a prekračuje rámec ich povinnosti poskytovať vám vynikajúce rady a pomôže vám vyriešiť problém alebo vás nasmerovať správnym smerom.

Ak hľadáte niečo nad rámec výhodného hostenia, ktoré má viac funkcií, SiteGround je pravdepodobne vaša najlepšia stávka.

Kompatibilita SiteGround WordPress je prvotriedna a cena SiteGround je konkurencieschopná a obsahuje množstvo užitočných funkcií..

V prípade pokročilejších používateľov by sa toto rozhodnutie malo pred nákupom starostlivo preskúmať.

Keby to nebolo pre ich hviezdnu zákaznícku podporu, mnoho z vyššie uvedených problémov by mohlo byť hlavným odstrašujúcim faktorom pre tých, ktorí požadujú pokročilé schopnosti..

Ak sa vám páči zvuk lokality SiteGround, odporúčame vám vyskúšať si server A2, ak máte nejaké výhrady k problémom, ktoré tu uvádzame.

Náš názor je, že s modernizovanou a robustnejšou infraštruktúrou na pozadí by sa SiteGround mohol vyhnúť mnohým z týchto jednoduchých problémov s ukladaním.

Pre všetkých zúčastnených by to bolo výhodné: menej neočakávané náklady pre spotrebiteľa, menej času pre tím podpory zákazníkov..

Hostingové plány SiteGround

SiteGround ponúka plány hostenia od lacného zdieľaného hostingu až po špecializovaný hosting. Rýchlo sa dotkneme niektorých najvyšších úrovní.

Zdieľaný hosting SiteGround

zdieľaný hosting

Úroveň vstupnej úrovne servera SiteGround sa pohybuje od 3,95 do 11,95 dolárov mesačne (propagačná cena). To ho stavia priamo na lacnejší koniec webhostingu, pričom to nie je znepokojujúce lacné. Realita je taká, že keď vidíte príliš nízke ceny (napríklad 0,99 dolárov mesačne), viete, že to nebude udržateľné.

Zdieľaný hosting SiteGround, hoci je lacný, obsahuje tieto hlavné funkcie:

 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, chatu alebo e-mailu – Technická podpora SiteGround je skutočne špičková a najlepšia, akú nájdete za túto cenu
 • Rýchle stránky – SiteGround obsahuje viac úrovní optimalizácie rýchlosti vrátane PHP 7 a ich vlastných nástrojov rýchlosti
 • SSL zadarmo
 • Bezplatné denné zálohy (to je obrovské)
 • Plány GrowBig a GoGeek obsahujú ďalšie funkcie, ako napríklad prémiová podpora a neobmedzené stránky.

Odporúčame ísť s GrowBig plán začína na 5,95 dolárov / mesiac. Hostenie neobmedzeného počtu serverov sa oplatí.

SiteGround Hosting WordPress

hosting wordpress

Hosting programu WordGround spoločnosti SiteGround je rovnaký ako ich zdieľaný hosting, preto nižšie uvedieme niektoré funkcie zamerané na WordPress..

 • Bezplatná automatická inštalácia WordPress – vyskúšala som si to a je to veľmi jednoduché
 • Bezplatný migračný doplnok od vášho súčasného hostiteľa WordPress
 • Automatické aktualizácie WordPress – to je dôležité z hľadiska bezpečnosti.
 • Plány GrowBig a GoGeek zahŕňajú:
  • Profesionálna migračná služba
  • WordPress supercaching
  • Streamovanie WordPress jedným kliknutím (to je obrovské pre vývojárov)

Ak plánujete rozšíriť svoje stránky WordPress, odporúčame vám ísť s Plán GoGeek od 11,95 dolárov / mesiac, aby ste mohli využívať prioritnú podporu a Git, spolu s väčším výkonom servera.

SiteGround Cloud Hosting

hosting cloudu lokality

Pri práci s nedávnym klientom sme si všimli, že došlo k niekoľkým obrovským sezónnym dopravným špičkám, a chceli sme, aby bola kapacita servera dodatočne prispôsobená podľa potreby. Namiesto účtovania neprimeraných poplatkov používateľom, ako sú niektorí hostitelia, SiteGround ponúka rozumné nástroje na škálovanie jedným kliknutím na požiadanie. Hlavné vlastnosti:

 • Vyhradená adresa IP
 • Zaručené zdroje
 • Jednoduché škálovanie s automatickým meraním počas dopravných špičiek

Zostavte si tu svoju vlastnú konfiguráciu cloudu

Dedikovaný hosting SiteGround

webhosting vyhradený hosting

Väčšie podniky, ktoré potrebujú robustné hostiteľské zdroje a záruky, potrebujú vyhradený hosting. SiteGround ponúka prémiový riadený vyhradený hosting za ceny, ktoré neporušujú štvrťročný rozpočet.

 • Ceny od 269 dolárov / mesiac
 • Od 480 GB SSD a 10 TB šírky pásma
 • 24/7 VIP podpora
 • Plná prémiová správa s nastavením servera, monitorovaním a opravami reakcií

Pozrite sa na špecializované plány tu

Recenzie používateľov SiteGround

Od tohto momentu sme práve prešli značkou 100 hodnotení používateľov pre SiteGround. Sú zďaleka najviac hodnoteným hostiteľom na našich stránkach z hľadiska objemu aj kvality. S týmito mnohými 5-hviezdičkovými recenziami sa nemôžete hádať. 

Redakčné prehľady SiteGround 4.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (254 hlasov) Zobraziť ceny Pros

 1. Úžasne rýchla podpora
 2. Skvelé ceny
 3. Tony funkcií
 4. Kompatibilita so systémom WordGround so systémom WordPress

Zápory

 1. Skryté obmedzenia
 2. Iba ročné ceny
 3. Hackerské / bezpečnostné obmedzenia

SummarySiteGround je jedným z najlepších odporúčaných hostiteľov pre obchodníkov, vývojárov a vlastníkov stránok, ktorí hľadajú dobrú rovnováhu medzi cenou a hodnotou. Cena lokality SiteGround zahŕňa všetky bezplatné nástroje, ktoré môže priemerný vlastník stránok potrebovať. Získate podporný tím, ktorý má sídlo hlavne v Bulharsku, ale to nie je problém pre väčšinu anglicky hovoriacich občanov sveta. Ich podporný personál je jedným z najrýchlejších v okolí, odpovedá do 5-15 minút každú hodinu. Hostiteľský program WordGround WordPress ponúka funkcie predstavovania a funkcie gitovania WordPress, ktoré mnohí výhodní hostitelia neponúkajú. Podpora5Speed4.5Vlastnosti5Value5Transparency4.5 Zobraziť ďalšie funkcie

Porovnať SiteGround vs iných hostiteľov

Hľadáte porovnanie stránok SiteGround a iných hostiteľov? Vytvorili sme rozsiahlu skupinu porovnávaní, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý hostiteľ presne potrebujete.

SiteGround verzus WP Engine

SiteGround je viac cenným a lacným hostiteľom pre každého, zatiaľ čo WP-Engine je špičkovým hostiteľom, ktorého ceny začínajú takmer 10-krát, čo začína SiteGround od.

Pre skutočné podniky cena nie je hlavným faktorom, ale pre nezávislých je to veľká vec.

Prezrite si porovnanie WP Engine vs SiteGround

Časté otázky týkajúce sa hostingu SiteGround

Čo odlišuje SiteGround od ostatných hostiteľov?

SiteGround vytvoril niekoľko nových kusov technológie, aby svojim zákazníkom poskytol najlepšiu možnú podporu a služby. SiteGround získal niekoľko ocenení v odbore za cenovo dostupný hosting, rozpočet hosting, hosting predajcu a zákaznícky servis.

Aké plány zdieľaného hostenia ponúka služba SiteGround?

SiteGround má tri samostatné zdieľané hostingové plány, ktoré začínajú na 3,95 dolárov mesačne pre základný plán spustenia, ktorý je ideálny pre malé obchody a weby, ktoré majú každý mesiac menej ako 10 000 jedinečných návštevníkov. Je to skvelé pre jednu stránku, pretože ponúka 10 GB miesta.

Ich spoločné plány sa ponúkajú skôr v dvojročných, ako aj trojročných zmluvách, a nie v mesačných možnostiach.

Všetky plány SiteGrounds obsahujú základné informácie o webových stránkach, ako napríklad:
● Bezplatné doménové meno, nastavenie a prenos
● Bezplatné denné zálohy
● Servery s povolením HTTP / 2
● cPanel a SSH prístup
● úložisko SSD
● Zadarmo CloudFlare CDN
● Bezplatné šifrovanie SSL
● Neobmedzené e-maily a databázy

Každý plán navyše obsahuje bezplatné doménové mená, nastavenie a prenos, tvorca webových stránok a technickú podporu 24/7.

Plán GrowBig začína na 7,95 dolárov každý mesiac a je určený pre zákazníkov, ktorí chcú všetky svoje stránky na jednom účte. Pridáva tiež zálohy webových stránok, prémiový elektronický obchod, podporu a zabezpečenie, neobmedzené webové stránky, ukladanie do vyrovnávacej pamäte Joomla a WordPress a vyššiu rýchlosť..

Najlepší plán, GoGeek, sa začína na 14,95 dolárov mesačne a bol navrhnutý na zvládnutie vysokorýchlostných webových stránok s vysokým zdrojom, webových stránok elektronického obchodu a serverových PCI. Servery, ktoré hosťujú tieto webové stránky na týchto plánoch, sú obmedzené, čo znamená, že zdroje sú zdieľané medzi menším počtom používateľov.

Aké špecializované plány hosťovania ponúka služba SiteGround?

Spoločnosť ponúka dátové centrá v USA, Európe a Ázii a Tichomorí a umožňuje zákazníkom vybrať si najbližšiu geografickú polohu. Všetky tri plány operačného systému založené na Linuxe zahŕňajú šírku pásma 5TB, podporu 24/7 VIP a úplnú správu, ktorá zahŕňa nastavenie, aktualizácie a nepretržité monitorovanie..

Program Entry Server stojí každý mesiac 229 USD a beží procesor Intel Xeon E3-1230.
● 3,2 GHz rýchlosť procesora
● 4 jadrá CPU
● 8 vlákien CPU
● 8 MB CPU cache
● 4 GB DDR3 RAM
● 500 GB SATA II HDD

Plán servera PowerG spoločnosti SiteGround, ktorý stojí 329 dolárov, prevádzkuje procesor Intel E3-1270 s rýchlosťou 3,5 GHz. Medzi ďalšie vlastnosti patrí:
● 4 jadrá CPU
● 8 vlákien CPU
● 8 MB vyrovnávacej pamäte CPU
● 16 GB DDR3 RAM
● 1TB SATA II HDD

Plán Enterprise Server stojí 429 dolárov a poskytuje najvyššiu úroveň funkčnosti. Program prevádzkuje dva procesory Intel Xeon E5-2620 s taktovacou rýchlosťou 2,00 GHz.
● Dve 6 jadier CPU
● Dva 12 vlákna CPU
● 15 MB vyrovnávacej pamäte CPU
● 16 GB DDR3 RAM
● Štyri 500 GB SATA III / RAID 10 HDD

Ponúka služba SiteGround hosťovanie predajcu?

Ak ste vývojár alebo dizajnér a hľadáte dobré ceny, rýchle rýchlosti a pohotový zákaznícky servis, jedinečný úverový program SiteGround ponúka všetky tri v ich pláne distribútorov..

Každý kredit sa rovná jednému roku hosťovania a keď si kúpite viac kreditov, cena klesne. Jeden až štyri kredity stoja každý úver 49 dolárov; päť až desať kreditov stojí 45 dolárov za kredit a 11 alebo viac kreditov stojí 42 dolárov za kredit. Predajcovia môžu začať nákupom piatich kreditov, ktoré nikdy nevypršia.

Účty predajcov zvažujú množstvo faktorov a poskytujú 10 GB webového priestoru, neobmedzený prenos údajov, bezplatné denné zálohovanie a e-mailové účty a je ideálny na približne 10 000 návštev. SiteGround zaručuje 99,99% dostupnosti, neoznačené cPanel a súkromné ​​DNS upgrady, ktoré umožňujú predajcom poskytovať svojim zákazníkom najlepšie možné programy a služby. Predajcovia si môžu nastaviť vlastné ceny, aby pomohli ich podnikom rásť.

A čo pridružené výhody?

SiteGround dáva svojim pridruženým spoločnostiam štedrý kompenzačný balíček, ktorý vypláca provízie týždenne a medzi predajom a províziou je krátka 30-dňová zrážková doba.

Pridružené spoločnosti, ktoré uskutočňujú jeden až päť predajov, zarábajú každý predaj 50 dolárov; šesť až desať predajov generuje 75 dolárov za predaj; 11 až 20 tržieb zarobí 100 dolárov za predaj; a 21 alebo viac predajov zarobí pridruženému podniku 125 dolárov za predaj.

SiteGround ponúka svojim pridruženým spoločnostiam sledovanie v reálnom čase, čo im umožňuje sledovať ich predaj a provízie, kontrolovať ich platobnú históriu a sledovať výsledky rôznych kampaní. Poskytujú rôzne marketingové a predajné nástroje, ako sú bannerové reklamy, logá, priame odkazy a aktuálny obsah a správy, a ponúkajú spoľahlivých a pohotových správcov účtov..

Aké ďalšie hostiteľské programy ponúka program SiteGround?

SiteGround má množstvo rôznych služieb a služieb hostenia aplikácií

Plány hostenia služieb začínajú na 3,95 dolárov každý mesiac.

 • E-mail hosting ponúka rôzne e-mailové návody, klientov Webmail, bezplatné účty a e-mailové adresy na názov vašej domény. Zákazníci môžu vytvárať a spravovať neobmedzené e-mailové účty vo svojich doménach hostené na serveroch SiteGround. Poskytujú bezpečné e-mailové protokoly, spúšťajú spamový vrah s MailFoundry a SpamExperts a ponúkajú správu cPanelu. Rozhrania zahŕňajú RoundCube, Horde a SquirrelMail a sú kompatibilné s programami Outlook, Thunderbird a MacMail..
 • FTP hosting umožňuje zákazníkom pracovať s akýmkoľvek FTP klientom, s neobmedzeným počtom účtov a bez obmedzenia veľkosti súborov. Ponúkajú anonymný FTP a zahŕňajú denné zálohovanie a domény ako štandardnú súčasť ich plánov. Protokol prenosu súborov SSH je povolený vo všetkých plánoch SiteGround a tiež bezpečný prenos cez TLS / SSL.
 • PHP hosting poskytuje zákazníkom, ktorí používajú tento skriptovací jazyk, rýchlejšie a bezpečnejšie webové stránky. Ponúkajú päť verzií PHP (PHP 7, PHP 5.6, PHP 5.5, PHP 5.4 a PHP 5.3). Existuje viac ako 70 PHP modulov a budú pracovať so zákazníkmi, ktorí potrebujú modul, ktorý nie je súčasťou ich štandardných plánov.
 • MySQL hosting poskytuje zákazníkom neobmedzené databázy MySQL, správcu phpMyAdmin a bezpečnejšie a bezpečnejšie databázy. Majú samostatný disk pre MySQL a spúšťajú internú vyrovnávaciu pamäť MySQL dotazov.
 • cPanel hosting prináša prispôsobiteľné, ľahko použiteľné vzhľady a umožňuje zákazníkom rýchlo spravovať súbory a priečinky webových stránok a vykonávať rôzne administratívne úlohy. Partnerstvá so spoločnosťami Softaculous, CloudFlare CDN, SpamExperts a 1h.com zvyšujú výkon a server SiteGround SuperCacher zvyšuje rýchlosť.

SiteGround vysoko podporuje bezplatné aplikácie; v dôsledku toho je to skvelá voľba pre blogerov a dizajnérov. Ponúkajú široký výber šablón Joomla a WordPress, ktoré používateľom pomáhajú začať. Plány hostenia aplikácií tiež začínajú na 3,95 dolárov mesačne.

 • Nástroje WordPress zahŕňajú inštalačný program na jedno kliknutie, automatický aktualizátor a WP-CLI v každom pláne. Ich prvé dva plány tiež ponúkajú SuperCacher, ktorý prináša vyššie rýchlosti, WordPress staging a Git rozhranie. Z dôvodu ich služby, WordPress vydal SiteGround oficiálne odporúčanie. Toto partnerstvo im umožnilo ponúkať spravované WordPress na každom účte. SiteGround funguje od servera až po to, aby zákazníkom poskytoval čo najlepší zážitok, staral sa o závady, ktoré prichádzajú s aktualizáciami, a zálohovanie údajov.
 • Prevádzka Joomla je jednoduchá a nákladovo efektívna. SiteGround poskytuje inštaláciu jedným kliknutím a bezplatné prevody, šablóny a inštalácie a názov domény. Ich konzistencia eliminuje prestoje. Každý server Joomla má k dispozícii 30 denných záloh a účty sú izolované kvôli ďalšej ochrane. Joomla vymenovala SiteGround za oficiálneho hostiteľa aj za sponzora udalostí.
 • Hostingové plány spoločnosti Magento sú ideálne pre internetové obchody, s cloudovým zapaľovaním CDN a Railgun, ľahkými prenosmi a inštaláciami a jednotkami SSD. SiteGround poskytuje svojim zákazníkom opravy zabezpečenia na úrovni servera, integráciu Git a ochranu pred napadnutými účtami.
 • Hostingové plány Drupalu zahŕňajú mnoho rovnakých funkcií ako iné plány hostenia aplikácií, ako aj predinštalované Drush, bezplatné rozhranie príkazového riadku, ktoré vám umožňuje rýchlo a ľahko pracovať s kódom Drupal pre moduly, témy a profily..
 • Hosting PrestaShop bol prispôsobený tak, aby zlepšoval služby a výkonnosť a poskytoval obchodom a ich zákazníkom čo najlepší zážitok. Poskytujú tiež podporu pre oscommerce.
Existujú nejaké hostingové programy špecifické pre dané odvetvie s programom SiteGround?
 • Hosting SkaDate: Ak chcete prevádzkovať sociálnu sieť, ručné hostingové riešenie SiteGround bolo navrhnuté tak, aby optimalizovalo webovú stránku na sprostredkovanie stretnutí..
 • Je zaručené, že elektronický obchod WP hostovaný na serveroch SiteGround bude fungovať dokonale s vysokou úrovňou zabezpečenia a podpory.
 • Vzdelávacie inštitúty môžu využiť špeciálne ponuky SiteGround pre akademické organizácie. Spoločnosť kladie veľký dôraz na vzdelávanie, sponzorovanie kurzov okrem iného na Virginia Intermont College, MACC a DePaul University. Študenti dostávajú účty s úložiskom 10 GB, FTP, SSH a Git, bezplatným e-mailom, neobmedzenými databázami MySQL a automatickými dennými zálohami každý mesiac za 1,99 dolárov. Inštruktori môžu získať bezplatný účet, ako aj bezplatnú inštaláciu LMS pre svoje učebne a študentov. Registračná stránka je dokončená za deň a študenti môžu získať bezplatný webhosting so všetkými funkciami, aj keď sú na stránke inštruktora..
 • Hovoriaci po španielsky môžu získať inštaláciu a nastavenie v ich rodnom jazyku a môžu tiež získať podporu v španielčine. SiteGround ponúka návody a elektronické knihy, ktoré svojim zákazníkom pomáhajú dosiahnuť maximálny potenciál pomocou ľahko zrozumiteľných zdrojov.
Aký je zákaznícka podpora SiteGround?

Spoločnosť plánuje svoje personálne štruktúry vo svojej európskej kancelárii, ktorá sa zaoberá zákazníckym servisom, aby sa ubezpečila, že zákazníci majú len malé čakanie, keď žiadajú o podporu. V priemere vstupenky dostanú odpoveď do 15 minút a zákazníci čakajú na telefonickú a chatovú podporu menej ako jednu minútu.

Dozorcovia a manažéri pravidelne auditujú a hodnotia výkon a rýchlosť každého zamestnanca a sledujú výkonnosť tímu, aby mohli zákazníkom zaistiť čo najlepší výkon. Okrem toho spoločnosť SiteGround investuje do rýchlej a efektívnej podpory svojej technológie. Každý mesiac na svojom blogu upozorňujú na svojich najlepších zástupcov podpory, zdieľajú presný počet klientov, ktorým tento zástupca slúži, ako aj percento spokojných zákazníkov..

Lídri SiteGround sa pýšia vytvorením prostredia, ktoré robí zamestnancov šťastnými, pričom poznamenávajú, že miera spokojnosti zamestnancov zvyšuje mieru spokojnosti zákazníkov. V centrále organizujú pravidelné firemné stretnutia a školenia, medzi ktoré patria biliardové stoly, videokonferenčné miestnosti, rekreačná oblasť s tenisovým stolom a farby a vzory, ktorých cieľom je inšpirovať a motivovať zamestnancov. Zakladatelia vo svojom blogu poznamenávajú, že keď sa zamestnanci cítia dobre a doma, reagujú na zákazníkov, akoby boli rodinou alebo priateľmi.

Zástupcovia absolvujú školenie o konkrétnych aplikáciách, povzbudzujú sa k absolvovaniu kurzov ďalšieho vzdelávania a sú schopní poskytovať hĺbkovú pomoc, od rozšírení skriptov a doplnkov až po šablóny a situácie súvisiace s aplikáciami. Iní napísali podrobné návody, ktoré zákazníkov venovali spoločným potrebám. SiteGround má prehľadávateľnú databázu poznatkov, ktorá obsahuje viac ako 1740 informačných a inštruktážnych článkov. Vytvorili sériu webových seminárov s praktickými ukážkami a sprievodcu nastavením, ktorý každému novému zákazníkovi pomôže nájsť potrebné informácie a pokyny. Stránky sa dajú vytvoriť v priebehu niekoľkých minút prostredníctvom ich efektívneho a efektívneho procesu.

Zákazníci, ktorí potrebujú osloviť zástupcu, si môžu skontrolovať časy čakania na webe SiteGround, kde si všimnú, koľko minút čakajú na volanie, chatovanie a lístky. Mnohí uvádzajú, že v celom spektre, od potenciálnych klientov po dlhodobých zákazníkov, s akoukoľvek skúsenosťou alebo odbornosťou, predstavitelia spoločnosti SiteGround poskytovali vysokú úroveň podpory a starostlivosti. Otázky boli zodpovedané takmer vždy pri prvej výzve a zástupcovia spoločnosti boli proaktívni pri sledovaní zložitejších otázok.

S cieľom pomôcť zákazníkom neustále informovať o dianí v spoločnosti udržiavajú blog, ktorý hovorí nielen o podnikovom prostredí, ale aj o aktualizáciách systému, vývoji a trendoch v priemysle, ktoré by mohli ovplyvniť stránky zákazníkov, situácie s akýmikoľvek doplnkami. alebo aplikácie a zaujímavé správy. Blog sa aktualizuje niekoľkokrát mesačne a zákazníci oceňujú informácie a odpovede, ktoré dostanú, pridaním komentárov k rôznym blogovým príspevkom.

Má služba SiteGround záruku dostupnosti?

SiteGround je solídny poskytovateľ so spoľahlivým pripojením. Väčšina hostiteľov propaguje 99,9% dostupnosti; SiteGround sľubuje 99,99-percentný čas prevádzkyschopnosti, ktorý poskytuje, pričom časy prevádzky dosahujú niekedy až 100 percent. Vývojári a dizajnéri môžu na webe SiteGround rýchlo skontrolovať mieru dostupnosti svojich webových stránok.

SiteGround sa rozhodol pre Linuxové kontajnery, ktoré sú veľmi efektívne a stabilné. Vývojári spoločnosti napísali svoje vlastné opravy jadra, ktoré boli prijaté v oficiálnom kóde systému Linux. Členovia vývojového tímu tiež navrhli interný monitorovací program servera, ktorý ich nielen upozorňuje na problémy so stavom servera, ale ich tiež opravuje. Analyzuje tiež situáciu na predpovedanie a prevenciu možných budúcich problémov.

Majú nízky priemer prestojov s výpadkami okolo troch minút. Mnoho recenzentov však poznamenalo, že v čase, keď si uvedomili, že ich stránky boli mimo prevádzky, SiteGround už pracoval na ich obnovení..

Ako bezpečné sú dátové centrá SiteGround?

Dátové centrá SiteGround sú v Chicagu, Amsterdame a Singapure; druhé európske sídlo sa otvorilo v Londýne začiatkom roku 2016. Partneri s mnohými významnými dopravcami poskytujú zákazníkom najlepšiu dostupnosť a rýchlosť. Každé dátové centrum má viac ako jeden zdroj napájania, generátory a technológiu UPS. Okrem toho sú dátové centrá vždy chránené bezpečnostnými strážami a na vstup je potrebné vykonať biometrické vyšetrenie. K dispozícii sú nepriestrelné haly a video monitoring, ktorý poskytuje vyššiu úroveň monitorovania.

V roku 2014 tiež pridali a inovovali svoje dátové centrá v Chicagu na novo dokončené zariadenie prevádzkované ich partnerom SingleHop. Týmto krokom, ktorý výrazne zvýšil rýchlosť siete, sa podarilo zlepšiť organizáciu presunom serverov do súkromných skriniek. Vyšší technici dátového centra sú jediní, ktorí majú povolenie pracovať na serveroch SiteGround.

V roku 2015 spoločnosť Siteground spustila vlastný zálohovací systém, ktorý podľa nich pomohol obnoviť údaje až štyrikrát rýchlejšie ako v predchádzajúcom programe..

SiteGround bol prvou osobou, ktorá prijala bezpečnú izoláciu účtov na zdieľaných serveroch. Program bol uvedený na trh v roku 2008. Možnosti zabezpečenia servera sú rozsiahle. SpamAssassin a SpamExperts, Leech Protect HackAlert monitorujú za poplatok a integrácia CloudFlare poskytuje webom ďalšiu ochranu a rýchlosť. Ich Softaculous integrácia zaisťuje, že na vašom webe alebo vnútri kódovania nie je spustený žiadny malware. Vďaka množstvu bezpečnostných funkcií je SiteGround ideálnou voľbou pre malé podniky a jednotlivcov alebo spoločnosti, ktoré začínajú so svojimi webovými stránkami..

Aký druh technológie používa program SiteGround, aby som zaistil, že moje doplnky budú aktuálne?

Služba SiteGround zaviedla množstvo nástrojov, ktoré zabezpečujú, aby sa stránky načítavali konzistentne a rýchlo a veľmi rýchlo. Každý zdieľaný server a cloudový plán obsahuje technológiu SSD, ktorá násobí časy vstupu a výstupu o viac ako 1 000. SiteGround ponúka Šifrujme bezplatné certifikáty SSL, aby sme zákazníkom umožnili aktivovať sieťový protokol HTTP / 2.

Zdieľané a cloudové plány tiež štandardne využívajú serverovú technológiu NGINX; Plány vyhradených serverov možno upgradovať tak, aby zahŕňali zosilňovač. Na základe schopností programu, SiteGround postavil SuperCacher, ktorý optimalizuje rýchlosť Drupalu, Joomly a WordPressu..

CloudFlare CDN je síce vynikajúcim nástrojom na zabezpečenie webu, ale prispieva aj k rýchlejšiemu načítaniu stránok.

Aké politiky vrátenia peňazí má služba SiteGround zavedenú?

Zákazníci, ktorí nie sú spokojní so svojou službou, môžu v prípade plánov na mesiac zrušiť do 30 dní. Celkovo však niekoľko zákazníkov so službou SiteGround našlo málo, ale nestačilo na to, aby vyvážili obrovské možnosti zákazníckeho servisu a zabezpečenia, ktoré poskytujú zákazníkom. Viac na stránkach SiteGround.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector