Mayıs 2020 – 100+ Kullanıcı Yanlış Olamaz

SiteGround’a aşığım.


Onları yıllarca kullandım, tüm müşterilerime tavsiye ettim ve etkilemeye devam ediyorlar.

Underdog’un aslında işin en iyisi olduğu iyi bir underdog hikayesini sevmiyor musunuz? Bu SiteGround.

siteground kahraman ev

Yani, Bulgaristan’ın Sofya kentindeki bir avukat tarafından başlatıldı – dünyadaki site sahiplerinin kalplerini ve zihinlerini yakalamak için geleceklerini düşünürlerdi.

Daha iyi çünkü daha çok çalışıyorlar. Müşterilere öncelik veren bağımsız bir şirkettir (Amazon veya Nordstrom gibi sesler) ve cevaplamak için hisse senedi fiyatları ve şirket derebileri yok.

ABD, Hollanda, İngiltere ve Singapur’daki veri merkezlerine sahip dünya çapında 450.000 alan adıyla, bunlar anlaşılmaz bir başlangıç ​​değil, gerçek anlaşma.

Contents

SiteGround Hosting’in En Önemli Özellikleri Nelerdir??

Ben kovalamak için keseceğim, bunlar hosting ile önemsediğiniz şeyler ve SiteGround sunar:

 1. Müşteri servisi:
  Bu numarayı koyuyorum çünkü müşteri hizmetleri olağanüstü. Destek biletlerini saatler değil dakikalar içinde yanıtlıyorlar. Ve destek ayrıntılı ve dostudur. Yukarıda ve öteye gidiyorlar.
 2. Fiyatlandırma: Aslında onların fiyatlandırma ucuz, ama süper ucuz değil gibi. Bunun nedeni, sürdürülebilir fiyatlarla sattıklarını biliyorum ve bu kârı platformlarına yeniden yatırım yapmak için alabilirler. Bilin bakalım, başka bir şirkete ayda 1 dolar ödüyorsanız ya boktan ya da daha sonraki bir tarihte satılacaksınız.
 3. Özellikleri: WordPress sitelerine (WP Engine ile birlikte) odaklanan ilk ana bilgisayarlardan biriydi ve böylece pazarı nasıl eşleştireceklerini biliyorlar. GoGeek planlarında epik özellikler bulunur: hazırlama, öncelik desteği ve premium yedeklemeler (bunu isteyeceksiniz).

Diğer harika şeyler% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi, WordPress’in kolay kurulumu, Let’s Encrypt aracılığıyla ücretsiz SSL sertifikası ve daha fazlasını içerir.

Hem gelişmiş hem de başlangıç ​​dostu araçlarla blogcular, e-ticaret sitesi sahipleri ve işletme sahipleri için gerçekten harika bir ev sahipliği yapıyor.

SiteGround’un dezavantajları, sınırlı depolama alanı ve aşağıda ele aldığımız diğer gizli maliyetleri içerir. Resmi Siteye Bakın

SiteGround Editoryal İnceleme

SiteGround inanılmaz destek ve çok yardımcı personel var. Ve fiyat için, alan adınız diğer ana bilgisayarların sağlamadığı yararlı araçlarla birlikte gelir. Genel olarak, SiteGround, siteleri için bir ton bant genişliği gerektirmeyenler için iyi fiyatlı ve kullanımı kolay bir seçenektir. Ancak, büyük bir veritabanına sahip güçlü bir kullanıcıysanız ve hazırlama ve SG-Git işlevlerini yoğun bir şekilde kullanmayı planlıyorsanız, tetiği çekmeden önce ana bilgisayarları karşılaştırmak için zaman ayırmalısınız..

En iyi kısım? İlk satın alma işleminiz% 60 + kapalı (bağlantı ile).

SiteGround Hosting’in En İyi Özellikleri

SiteGround, çoğu kullanıcı için parkın dışına çıkarır. Ucuz barındırma ve mükemmel desteğin mükemmel karışımı – neredeyse bundan daha iyi olamaz.

Uzman kullanıcılar özellikleri sınırlarına kadar zorlayacak ve hatta bazı sorunlara yol açabilir.

siteground özellikleri

1. SiteGround Müşteri Hizmetleri: Mükemmel Tepki Süresi

SiteGround’un biletlere yanıt verme hızı benzersizdir.

15 dakikalık ortalama yanıt sürelerini aşabilecek bir hosting şirketi bulmakta zorlanırsınız.

Bir sohbet seçeneği yok, ancak destek biletlerini genellikle dakikalar içinde düşünceli ve yararlı bir yanıtla yanıtladıkları zaman onları yerleştirecek bir şey olarak görmek zor.

Sohbet desteği size anında tanıma sağlar, ancak bu formatın doğasında olan özlülük, karmaşık sorunları iletmeyi ve sırasıyla karmaşık cevapları almayı zorlaştırabilir.

Örneğin, GoDaddy sizi destek telefon hattını aramaya iter, bu da beklemeye çok zaman harcadığı anlamına gelebilir.

Rackspace’in ortalama 30 dakikalık bir bilet yanıt süresi. Ancak SiteGround 7/24 ekibi hızlı ve verimli bir şekilde sorunun alt kısmına ulaşır.

2. SiteGround Fiyatlandırma: Buck için Büyük Patlama

Dünya çapında müşteri hizmetlerinin bir başka uzantısı, satın alma aşamasında bir SiteGround satış temsilcisi, ihtiyaçlarınızı gerçekten anlamak ve makul önerilerde bulunmak için zaman alacaktır.

İhtiyacınız olmayan özelliklerde ve depolama alanında sizi satmazlar.

Neden olmasın? Ortalama bir web sitesi sahibinin ihtiyaç duyacağı her özellik, temel fiyata zaten dahil olduğundan: gizlilik özellikleri, otomatik yedeklemeler, cPanel, FTP erişimi, ücretsiz alan adı, standart güvenlik, Joomla, Drupal ve daha fazlası.

SiteGround, büyük isim rakip HostGator’dan sadece biraz daha pahalıdır, ancak eklenen destek, özellikler ve güvenlik çok daha üstündür.

3. SiteGround WordPress Uyumluluğu

Zaten bir WordPress web siteniz varsa, SiteGround sitenizi ücretsiz olarak taşıyacaktır. Hiçbir rehberlik gerektirmeyen kolay, tek seferlik bir süreç.

Ayrıca, blog yazarlarının başlamasına yardımcı olmak için bol miktarda kaynak sağlıyorlar..

Ayrıca, SiteGround’un destek personeli WordPress hakkında inanılmaz derecede bilgilidir ve sayfanızı oluşturma sürecinde olabilecek sorularınızda size yardımcı olabilir..

SiteGround WordPress ilişkisi, uzun zamandır WordPress kullanıcılarına duraklama vermemesi gereken sorunsuz bir ilişkidir.

4. Fiyatlandırma aslında sık fırsatlar ile gerçekten uygun

Evet, kendimizi tekrarlıyoruz, ama farklı bir şekilde. Bu, son fırsatlarında bir güncelleme.

Sofya’da bazı ciddi hamleler yapıyorlar. Son zamanlarda fiyatlarını düşürüyorlar ve kayıt olduktan sonra% 70 indirim yapıyorlar başlatmak için bir kuyruklu $ 3.95 / mo (bu inceleme itibariyle). Bu gerçekten iyi bir fiyatlandırma.

Mümkün olduğunca çok çedar kurtarmaya çalışıyorsanız, ancak yine de sağlam özellikler istiyorsanız – hadi adamım – bu harika bir denge.

Planlarında varsayılan olarak içerdikleri müthiş özellikler ve şaşırtıcı müşteri desteği ile Bluehost veya Hostgator’un beğenilerinden çok daha pahalı olacağını düşünürdünüz..

Öyle değil.

Sistemlerini, hem tabandan fiyatlandırma hem de katil faydalar sunabilecek şekilde optimize etmiş görünüyorlar. Sadece olumsuz: 3 yıl kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ama sana söylüyorum, başka kimseyle gitmek istemeyeceksin!

5. Tek Tıkla Evreleme İhtiyacınız Olan Hayat Kurtarıcı…

… Asla istediğini bilmediğini. Ciddi anlamda. Siteyi düzenleyen bir girişimci, pazarlamacı veya yeni bir geliştiriciyseniz, muhtemelen bir kovboy kodlayıcısınız demektir. Bu da ne? Canlı siteyi düzenleyen biri.

Daha fazla deneyim web sitesi geliştiricileri size gülüyor, ama her neyse, insanların becerileri var ��

Hayır, sorun şu ki, otoyolda sürüş yaparken motorunuzu sabitlemek istemiyorsunuz. Benzer şekilde, web sitenizi canlı sitede değil, bir test alanında (hazırlama) düzenlemek istiyorsunuz.

SiteGround, tek tıklamayla evrelemeyle bunu çok kolay hale getirir. Siteyi düzenleyin, ardından yayına geçin. Bitti.

6. Kaydolduktan Sonra Ücretsiz Alan Adı

Belirli planlarla, kayıt olduktan sonra ücretsiz bir alan adı alırsınız. Hey sadece 12 dolar değerinde, ama alacağız!

Kaydolmayı sorunsuz hale getirir. Bir alan adı için GoDaddy’ye gitmek zorunda değilsiniz, sadece tüm paketi alın. Maalesef sonraki yıllar için yenilemek zorunda kalacaksınız, ancak bir yıl oldukça iyi görünüyor!

7. Hosting Hızlı Tutmak için Harika Site Hızı Araçları

SiteGround, üzerinde bulunduğunuz plana bağlı olarak dört farklı hız ve önbellekleme özelliğine sahip kendi Supercacher aracına sahiptir.

Sadece süper elit bulut planları ve üzeri HHVM önbellek desteğini alır, ancak Memcache’e gitmek oldukça sağlamdır (Facebook mühendisleri tarafından yaratılmıştır).

Ayrıca alternatif olarak Google’ın PageSpeed ​​önbellekleme aracını ve Cloudflare ile doğrudan entegrasyonu destekler. Ayrıca, liste fiyatlandırmasında tekrarlayan bir Cloudflare indirimi verecekler.

Bu seçenekler oldukça zor olabilir, ancak korkusu yoktur. Sadece samimi destekleriyle konuşun, benim gibi 100 soru sorun ve sorununuzu çözecekler!

özellikler 2

8. Bunlar Yönetilen Barındırma Hizmetleri

Tamam, kim yönetilen hosting almaz ki? Sunucu yükseltmesi yapmayacağım, nasıl yapılacağını bile bilmiyorum. Yapacak daha iyi işlerim var.

Ancak SiteGround, at kuyruğu olan BT adamlarının yapmayı sevdikleri tüm süper teknik şeylerle ilgilenir. Magento, Drupal, Joomla, vb.Gibi diğer platformlar için yönetilen WordPress barındırma sağlarlar..

SiteGround Hosting’in olumsuz yönleri

Çok katı bir bütçeyle veya daha fazla güç kullanıcısıysanız, tetikleyiciyi çekmeden önce SiteGround’un barındırma planlarının özelliklerini gerçekten karşılaştırmak istersiniz. Bazı üst düzey yetenekler, bütçelenmemiş olabileceğiniz gizli maliyetlerle birlikte gelir.

1. SiteGround Planları: Yalnızca yıllık

Aylık fiyat genellikle düşük olmasına rağmen, SiteGround’un tüm planları yıllık bir sözleşme gerektirir.

Çoğu için, yılda 48 $ veya 4 $ / ay ödemek fark etmez. Ancak planınız kısa bir süre içinde çeşitli siteleri test etmekse, yıllık bir sözleşmeyle sarılmak en iyi ilginizi çekmeyebilir.

Ve daha gelişmiş planlardan bazıları büyük bir ön maliyet taşıyabilir. Örneğin, GoGeek planı aylık makul bir 15 $ ‘dır. Ama sadece başlamak için 180 $ yatırmak çok büyük bir taahhüt gibi gelebilir.

Belki de SiteGround’un mantığı, ön ödemelerin sadece birkaç ay içinde gemiyi atlamak için destek sürelerinin çoğunu alabilen bazı müşterileri caydırmasıdır. Yine, bu herkes için bir sorun değil.

Ancak esnekliğin olmaması kısa vadeli projelerde kesinlikle bir anlaşma kırıcı olabilir.

2. Tek Tıklama Sahnesinde Gizli Sınırlar

SiteGround ile ilgili olarak ortaya çıkan daha sinir bozucu sorunlardan biri, tek tıklamayla hazırlama.

Hazırlamanın düzgün çalışması için SiteGround, paylaşılan barındırma için 100 MB veritabanı sınırı uygular.

Bu, maliyet için makul bir sınır gibi görünebilir, ancak kullanıcılar için paylaşılan barındırma planlarına kaydolduklarında bu sınır açıkça belirtilmez.

Bir WordPress sitesi çalıştırırsanız, birkaç ay kullanımdan sonra sizi 100MB sınırınızı çok hızlı bir şekilde zorlayabilecek birkaç eklenti (ahem, Redirection) var..

Bu, yalnızca depolama sınırına ulaştıklarında değiştirmek zorunda kalması için iş akışına yeni girmiş olan ara kullanıcılar için çok sinir bozucu olabilir..

Tek tıklamayla sahneleme, SiteGround için rakiplerine göre çok büyük bir satış noktasıdır, ancak oraya gelene kadar bu sınırlamadan bahsedilmez.

3. İnode Uzay Sınırlamaları

İkinci bir sinir bozucu sorun, inode alanınızın% 80’inden fazlasını kullanırsanız, bir git deposu oluşturamamanızdır..

SiteGround Git disk alanı kullanımı

SiteGround Git disk alanı kullanımı İnode sınırlamaları çok can sıkıcı olabilir!

Yine, çok derine inene kadar önden ifade edilmedi. Neyse ki, personeli son derece hızlı ve çok yardımcı. Düğüm-git-kullanımı

Ancak, kenara yaklaşırsanız bir hazırlama sunucusu oluşturamazsınız. Mantıklı, ama başka bir hayal kırıklığı.

4. SiteGround Taşıma: 1GB Sınırlaması

Başka bir ana bilgisayardan taşınmaya çalışıyorsanız, 1 GB taşıma sınırı web sitelerinde.

Premium taşıma hizmetlerini istiyorsanız, her şeyi devretmek için 50 $ ‘lık midilli yapmanız gerekir.

Tabii ki, bu bir profesyonelin verilerinizi güvenli ve garantili olarak taşıması için fahiş bir ücret değildir.

Ancak bazı insanlar bu sürece aşinadır ve bunu kendileri yapma seçeneğine sahip olmayı tercih ederler. Buradaki asıl mesele, bu gizli düzenlemenin önceden belirtilmemesi.

Bu, bütçenizi belirlemediğinizde veya bunu kendiniz yapabileceğinizden daha fazla olduğunuzda rahatsız edici olabilir..

İyi miktarda fotoğrafınız, videonuz ve diğer büyük medya öğeleriniz varsa, muhtemelen bu sınıra ulaşırsınız. Ancak destekleriyle konuşun ve sizin için neler yapabileceklerini görün.

5. SiteGround Depolama Alanı: Yalnızca 30 GB

Çok fazla 30 Gigabyte depolama sesi.

Ve eğer basit bir WordPress blogu çalıştırıyorsanız sorun değil.

Ancak, SiteGround’da birden fazla siteye ev sahipliği yapıyorsanız – bu, onlarla birlikte gitmenin büyük bir avantajıdır – 30 GB ile sorunlar ortaya çıkmaya başlar.

Yani, GoDaddy’nin $ 1 / mo (promosyon) hostinge başlaması 100 GB depolama! Bu GoDaddy’nin daha iyi olduğu anlamına gelmez, ancak Umarım SiteGround oyunlarını orada hızlandırır. Hala haftanın her günü GoDaddy üzerinden SiteGround ile giderdim, ancak 30 GB sınırlayıcı olabilir.

Sitenizde çok sayıda yüksek kaliteli fotoğraf varsa (bu günlerde her site gerekir) ve güvenlik için sitenin birkaç aşamalı kopyasını oluşturmaya başlarsanız, bu sınırlamalarla karşılaşmaya başladığınız zamandır..

Dikkatli olun, bu bir sınırlamadır.

Ben olsaydım, SiteGrounds temel veya GoGeek planıyla başlardım ve sonra sitenizin yeterince büyük olup olmadığını bileceksiniz..

6. SiteGround Güvenliği: Hacking Desteği Eksik

Pazarlama sayfalarındaki dil aksini gösteriyor olsa da, SiteGround güvenliği birkaç departmanda eksik.

Pazarlama sayfalarında konuşur, sunucu saldırılarını düzeltmek söz konusu olduğunda tamamen topun başında olmakla birlikte, bireysel sitelerin saldırılarının öncelik listelerinde düşük olması.

Aslında, siteniz saldırıya uğradığında size bildirmezler. Sadece çevrimdışına alırlar ve çözmenizi ve yardım istemenizi beklerler.

Ayrıca, bir bilgisayar korsanlığından kurtulmak ücretsiz değildir. Siteniz saldırıya uğradığında 99-99 ABD doları tutarında bir güvenlik hizmeti satın alabilirsiniz, ancak bu ekibin desteği genel müşteri hizmetlerine kıyasla zayıf.

7/24 değil, normal saatlerde çalışırlar ve her şeyin normale dönmesi genellikle 48 saate kadar sürebilir. Bu, e-ticaret siteleri için çok fazla gelir kaybı.

7. SiteGround Arka Uç Sorunları

Birçok şirket, pazarlama ve diğer yatırımlarına, genellikle arka uç geliştirme ve altyapılarının zararına büyük miktarda para batırıyor.

Kesinlikle hiçbir şirket veya barındırma sağlayıcısı mükemmel değildir ve aynı şey, gelişmiş yeteneklerini daha derinlemesine incelediğinizde arka uç sorunları ortaya çıkan SiteGround için de söylenebilir..

Bir sitenin hazırlama kopyalarını oluşturmaya ve silmeye çalışırken aksaklıklar ortaya çıkar ve SG-Git kullanıcıları, silindikten sonra günler süren silinen alt alanların hayaletlerini fark ederler – her ikisi de depolama sınırlamaları söz konusu olduğunda ciddi sorunlar olabilir. Her iki durumda da destek temsilcileri bu sorunların henüz çözülmemiş olan arka uç sorunları olduğunu itiraf etti.

Sonuç olarak

Harika bir fiyata harika desteğe ihtiyaç duyan birçok küçük web sitesi ve web sitesi sahibi için, SiteGround hosting gitmenin yoludur.

Destek kolay, hızlıdır ve size büyük tavsiyeler vermek ve sorunu çözmenize veya sizi doğru yöne yönlendirmenize yardımcı olmak için görev çağrısının ötesine geçecektir..

Daha fazla özelliğe sahip olan pazarlık barındırma ötesinde bir şey arıyorsanız, SiteGround muhtemelen en iyi bahistir.

SiteGround WordPress uyumluluğu en üst düzeydedir ve SiteGround fiyatlandırması rekabetçidir ve birçok yararlı özellik içerir.

Orta ve ileri düzey kullanıcılar için, satın almadan önce karar dikkatli bir şekilde araştırılmalıdır..

Mükemmel müşteri desteği için olmasaydı, yukarıda özetlenen sorunların çoğu, gelişmiş yeteneklere ihtiyaç duyanlar için büyük caydırıcılar olabilir..

SiteGround’un sesini beğenirseniz, ancak burada ortaya koyduğumuz sorunlar hakkında bazı rezervasyonlarınız varsa A2 Hosting’i kontrol etmenizi öneririz..

Görüşümüz, yükseltilmiş, daha sağlam bir arka plan altyapısıyla SiteGround’un bu basit depolama sorunlarının çoğunu önleyebileceğidir.

İlgili herkes için bir kazan-kazan olurdu: tüketici için daha az beklenmedik maliyet, müşteri destek ekibi için daha az zaman kaybı.

SiteGround Hosting Planları

SiteGround ucuz hosting barındırma adanmış hosting kadar hosting planları sunuyor. En üst düzeylerden bazılarına hızlıca değineceğiz.

SiteGround Paylaşımlı Hosting

siteground paylaşımlı barındırma

SiteGround’un giriş seviyesi katmanı ayda 3,95 $ ile 11,95 $ arasında değişmektedir (promosyon fiyatı). Bu endişe verici ucuz olmasa da, web hosting ucuz ucunda kare koyar. Gerçek şu ki, çok düşük bir fiyatlandırma gördüğünüzde (ayda 0,99 $ gibi), bunun sürdürülebilir olmayacağını biliyorsunuz.

Ucuz olmasına rağmen, SiteGround’un paylaşılan barındırma şu en iyi özellikleri içerir:

 • Telefon, sohbet veya e-posta yoluyla 7/24 destek – SiteGround’un teknik desteği gerçekten üst düzeydir ve bu fiyata bulabileceğiniz en iyisidir.
 • Hızlı siteler – SiteGround, PHP 7 ve kendi hız araçları dahil olmak üzere çok sayıda hız optimizasyonu içerir
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz günlük yedeklemeler (bu çok büyük)
 • GrowBig ve GoGeek planları, premium destek ve sınırsız siteler gibi ek özellikler içerir.

İle gitmenizi öneririz GrowBig planı $ 5.95 / ay’dan başlıyor. Sınırsız sitenin barındırılması için ekstra iki dolar değerinde.

SiteGround WordPress Barındırma

siteground wordpress barındırma

SiteGround’un WordPress barındırma, paylaşılan barındırma ile aynıdır, bu nedenle aşağıda bazı WordPress odaklı özellikleri vurgulayacağız.

 • Ücretsiz WordPress otomatik yüklemesi – Denedim ve çok kolay
 • Mevcut WordPress ana makinenizden ücretsiz geçiş eklentisi
 • WordPress otomatik güncellemeleri – bu güvenlik için çok önemlidir.
 • GrowBig ve GoGeek planları şunları içerir:
  • Profesyonel taşıma hizmeti
  • WordPress Süper Önbellekleme
  • Tek tıklamayla WordPress sahneleme (geliştiriciler için çok büyük)

WordPress sitenizi büyütmeyi planlıyorsanız, GoGeek planı daha fazla sunucu gücü ile birlikte öncelikli destek ve Git’ten yararlanmak için 11,95 $ / ay’dan başlayarak.

SiteGround Bulut Barındırma

siteground bulut barındırma

Yeni bir müşteriyle çalışırken, mevsimsel trafikte bazı büyük artışlar olduğunu fark ettik ve gerektiğinde isteğe bağlı olarak ölçeklemek için ekstra sunucu kapasitesi istedik. SiteGround, bazı ana bilgisayarlar gibi kullanıcı tarafından bize fahiş ücret talep etmek yerine, talep üzerine tek tıklamayla ölçeklendirmek için makul araçlar sunar. En iyi özellikler:

 • Özel IP adresi
 • Garantili kaynaklar
 • Trafik ani yükselmeleri sırasında otomatik ölçeklendirme ile kolay ölçeklendirme

Burada kendi bulut yapılandırmanızı oluşturun

SiteGround Özel Hosting

siteground özel hosting

Sağlam barındırma kaynaklarına ve garantilere ihtiyaç duyan daha büyük işletmeler, özel barındırma gerektirir. SiteGround, üç aylık bütçeyi kırmayan fiyatlarla premium yönetilen özel hosting sunuyor.

 • 269 ​​$ / aylık başlayan fiyatlar
 • 480 GB SSD ve 10 TB bant genişliğinden başlayan
 • 7/24 VIP desteği
 • Sunucu kurulumu, izleme ve reaksiyon düzeltmeleri ile tam premium yönetim

Özel planlara buradan göz atın

SiteGround Kullanıcı Yorumları

Şu an itibariyle, SiteGround için 100 kullanıcı gözden geçirme işaretini geçtik. Hem hacim hem de kalite açısından sitemizde en çok incelenen ev sahibi. Bu 5 yıldızlı yorumla tartışamazsınız. 

SiteGround Editöryel İnceleme 4.8 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (254 oylamaları görüntüle) Artıları

 1. İnanılmaz hızlı destek
 2. Harika fiyatlar
 3. Tonlarca özellik
 4. SiteGround WordPress uyumluluğu

Eksileri

 1. Gizli sınırlamalar
 2. Yalnızca yıllık fiyatlandırma
 3. Bilgisayar korsanlığı / güvenlik sınırlamaları

SummarySiteGround, iyi bir fiyat ve değer dengesi arayan pazarlamacılar, geliştiriciler ve site sahipleri için önerilen en iyi ana bilgisayarlardan biridir. SiteGround fiyatlandırması, ortalama site sahibinin ihtiyaç duyabileceği tüm ücretsiz araçları içerir. Çoğunlukla Bulgaristan merkezli bir destek ekibi alıyorsunuz, ancak bu İngilizce konuşan çoğu dünya vatandaşı için bir sorun değil. Onların destek personeli en hızlı bazıları, herhangi bir saatte 5-15 dakika içinde cevap. SiteGround WordPress barındırma özellikleri, birçok pazarlık sahibinin sunmadığı evreleme ve WordPress git özellikleri. Support5Speed4.5Features5Value5Transparency4.5 Daha Fazla Özellik Görüntüle

SiteGround ile Diğer Sunucuları Karşılaştır

SiteGround vs diğer ev sahiplerini karşılaştırmak mı istiyorsunuz? Tam olarak hangi ana bilgisayara ihtiyacınız olduğuna karar verebilmeniz için kapsamlı bir karşılaştırma seti oluşturduk.

SiteGround ve WP Motoru

SiteGround, herkes için daha yüksek değerli, düşük maliyetli bir barındırıcıdır, WP-Engine ise SiteGround’un başladığı fiyatın yaklaşık 10 katından başlayan daha üst düzey bir ana makinedir.

Gerçek işletmeler için maliyet ana faktör değildir, ancak serbest çalışanlar için bu büyük bir sorun.

WP Engine vs SiteGround karşılaştırmasını görüntüle

SiteGround Hosting SSS

SiteGround’u diğer ana bilgisayarlardan ayıran nedir??

SiteGround, müşterilerine mümkün olan en iyi desteği ve hizmeti sunmak için birkaç yeni teknoloji yaratmıştır. SiteGround, uygun fiyatlı barındırma, bütçe barındırma, bayi barındırma ve müşteri hizmetleri için çeşitli endüstri ödülleri kazandı.

SiteGround’un paylaştığı barındırma planları neler sunuyor??

SiteGround’un, her ay 10.000’den az benzersiz ziyaretçiye sahip küçük mağazalar ve siteler için ideal olan temel Başlangıç ​​Planı için ayda 3.95 dolardan başlayan üç ayrı paylaşılan barındırma planı vardır. 10 GB alan sunduğu için bir site için harika.

Paylaşılan planları, aydan aya seçenekleri yerine bir, iki veya üç yıllık sözleşmelerle sunulur.

Tüm SiteGrounds planlarında aşağıdaki gibi Web Sitesi temel bilgileri bulunur:
● Ücretsiz alan adı, kurulum ve aktarma
● Ücretsiz günlük yedeklemeler
● HTTP / 2 etkin sunucular
● cPanel ve SSH erişimi
● SSD depolama
● Ücretsiz CloudFlare CDN
● Ücretsiz SSL’leri Şifreleyelim
● Sınırsız e-posta ve veritabanı

Ayrıca, her planda ücretsiz alan adları, kurulum ve aktarım, bir Web sitesi oluşturucu ve 7/24 teknik destek bulunur.

GrowBig planı her ay 7,95 $ ‘dan başlıyor ve tüm sitelerini tek bir hesapta isteyen müşteriler için tasarlandı. Ayrıca, Web sitesi yedeklemeleri, premium e-ticaret, destek ve güvenlik, sınırsız Web Siteleri, Joomla ve WordPress önbellekleme ve daha yüksek hızlar da ekler.

En iyi plan olan GoGeek aylık 14,95 dolardan başlıyor ve yüksek trafikli, yüksek kaynak web siteleri, e-ticaret web siteleri ve sunucu PCI uyumluluğunu ele almak için yapıldı. Bu planlarda Web sitelerini barındıran sunucular sınırlıdır, yani kaynaklar daha az kullanıcı arasında paylaşılır.

SiteGround’un sunduğu özel hosting planları?

Şirket Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya-Pasifik’te veri merkezleri sunar ve müşterilerin en yakın coğrafi konumu seçmelerine olanak tanır. Her üç Linux tabanlı işletim sistemi planında 5 TB bant genişliği, 7/24 VIP desteği ve kurulum, güncellemeler ve sürekli izleme içeren tam yönetim bulunur.

Giriş Sunucusu programı her ay 229 ABD dolarıdır ve Intel Xeon E3-1230 CPU’yu çalıştırır.
● 3.2GHz CPU saat hızı
● 4 CPU çekirdeği
● 8 CPU iş parçacığı
● 8 MB CPU önbelleği
● 4 GB DDR3 RAM
● 500 GB SATA II HDD

SiteGround’un 329 $ ‘lık Power Server planı, 3.5GHz CPU saat hızıyla Intel E3-1270 CPU kullanıyor. Diğer özellikler:
● 4 CPU çekirdeği
● 8 CPU iş parçacığı
● 8 MB CPU önbelleği
● 16 GB DDR3 RAM
● 1 TB SATA II HDD

Enterprise Server planı 429 $ ‘dır ve en üst düzeyde işlevsellik sağlar. Program 2.00GHz saat hızında iki Intel Xeon E5-2620 CPU çalıştırıyor.
● İki adet 6 CPU çekirdeği
● İki adet 12 CPU iş parçacığı
● 15 MB CPU önbelleği
● 16 GB DDR3 RAM
● Dört adet 500 GB SATA III / RAID 10 HDD

SiteGround bayi barındırma hizmeti sunuyor mu??

Bir geliştirici veya tasarımcıysanız ve iyi fiyatlar, hızlı hızlar ve duyarlı müşteri hizmetleri arıyorsanız, SiteGround’un benzersiz kredi programı, üçünü de bayi planlarında sunar.

Her kredi bir yıllık hostinge eşittir ve daha fazla kredi satın aldıkça fiyat düşer. Bir ila dört kredi her kredi için 49 $ ‘a mal olur; beş ila on kredi kredi başına 45 $ ve 11 veya daha fazla kredi kredi başına 42 $ tutarındadır. Bayiler, süresi asla dolmayan beş kredi satın alarak başlayabilir.

Bayi hesapları bir dizi faktörü dikkate alır ve 10 GB Web alanı, sınırsız veri aktarımı, ücretsiz günlük yedekleme ve e-posta hesapları sağlar ve yaklaşık 10.000 ziyaret için mükemmeldir. SiteGround, bayilerin kendi müşterilerine mümkün olan en iyi programları ve hizmetleri sunmasını sağlayan yüzde 99,99 çalışma süresi, markasız cPanel ve özel DNS yükseltmelerini garanti eder. Bayiler, işletmelerinin büyümesine yardımcı olmak için kendi fiyatlarını belirleyebilir.

Satış ortağı avantajları ne olacak??

SiteGround, bağlı kuruluşlarına haftalık komisyon ödeyen ve satış ile komisyon arasında 30 günlük kısa bir saklama süresi olan cömert bir tazminat paketi verir..

Bir ile beş arasında satış yapan iştirakler her satışta 50 $ kazanır; altı ila on satış, satış başına 75 $ üretir; 11 ila 20 satış, satış başına 100 $ kazanır; ve 21 veya daha fazla satış, satış ortağının satış başına 125 ABD doları kazanmasını sağlar.

SiteGround, satış ve komisyonlarını izlemelerine, ödeme geçmişlerini incelemelerine ve farklı kampanyaların sonuçlarını görmelerine olanak tanıyan bağlı kuruluşları için gerçek zamanlı izleme sunar. Banner reklamlar, logolar, derin bağlantılar, zamanında içerik ve haberler gibi çeşitli pazarlama ve satış araçları sağlar ve güvenilir, duyarlı hesap yöneticileri sunar.

SiteGround’un sunduğu diğer barındırma programları?

SiteGround’un çeşitli farklı hizmetleri ve uygulama barındırma hizmetleri vardır

Hizmet barındırma planları her ay 3,95 ABD dolarından başlar.

 • E-posta barındırma, alan adınızda çeşitli e-posta eğiticileri, Web posta istemcileri, ücretsiz hesaplar ve e-posta sunar. Müşteriler, SiteGround’un sunucularında barındırılan alan adlarında sınırsız e-posta hesabı oluşturabilir ve yönetebilir. Güvenli e-posta protokolleri sunar, MailFoundry ve SpamExperts ile Spam Assassin’i çalıştırırlar ve cPanel yönetimi sunarlar. Arabirimler RoundCube, Horde ve SquirrelMail’i içerir ve Outlook, Thunderbird ve MacMail ile uyumluluğu vardır.
 • FTP barındırma, müşterilere sınırsız hesaplar ve dosyalar için boyut sınırlaması olmadan herhangi bir FTP istemcisi ile çalışma olanağı sağlar. Anonim FTP sunarlar ve günlük yedekleme ve etki alanlarını planlarının standart bir parçası olarak içerirler. SSH dosya aktarım protokolüne tüm SiteGround planlarında ve TLS / SSL üzerinden güvenli aktarıma izin verilir.
 • PHP barındırma, bu komut dosyası dilini çalıştıran müşterilere daha hızlı ve daha güvenli Web siteleri sağlar. Beş PHP sürümü sunarlar (PHP 7, PHP 5.6, PHP 5.5, PHP 5.4 ve PHP 5.3). 70’ten fazla PHP modülü var ve standart planlarının bir parçası olmayan bir modüle ihtiyaç duyan müşterilerle çalışacaklar.
 • MySQL hosting müşterilere sınırsız MySQL veritabanı, phpMyAdmin yöneticisi ve daha güvenli, daha güvenli veritabanları sunar. MySQL için ayrı bir disk var ve şirket içi MySQL sorgu önbelleğini çalıştırın.
 • cPanel hosting, özelleştirilebilir, kullanımı kolay kaplamalar getirir ve müşterilerin Web sitesi dosyalarını ve klasörlerini hızlı bir şekilde yönetmesinin yanı sıra çeşitli yönetim görevleri gerçekleştirmesine olanak tanır. Softaculous, CloudFlare CDN, SpamExperts ve 1h.com ile ortaklıklar performansı artırır ve SiteGround SuperCacher hızları artırır.

SiteGround ücretsiz uygulamaları son derece desteklemektedir; Sonuç olarak, blogcular ve tasarımcılar için mükemmel bir seçimdir. Kullanıcıların başlamasına yardımcı olmak için çok çeşitli Joomla ve WordPress şablonları sunar. Uygulama barındırma planları aylık 3,95 ABD dolarından başlar.

 • WordPress araçları, her planda tek tıklamayla yükleyici, otomatik güncelleyici ve WP-CLI içerir. En iyi iki planı, daha yüksek hızlar, WordPress sahneleme ve Git arabirimi getiren SuperCacher’i de sunuyor. Hizmetlerinden dolayı WordPress, SiteGround’a resmi bir öneri verdi. Bu ortaklık, her hesapta yönetilen WordPress sunmalarına izin verdi. SiteGround, müşterilere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak, güncellemelerle birlikte gelen aksaklıklara bakmak ve verileri yedeklemek için sunucudan çalışır.
 • Joomla hosting kullanımı kolay ve düşük maliyetlidir. SiteGround tek tıklamayla kurulum, ücretsiz transferler, şablon ve kurulumlar ve bir alan adı sağlar. Tutarlılıkları kesinti süresini ortadan kaldırır. Her Joomla sitesinin günlük 30 yedeklemesi vardır ve daha fazla koruma için hesaplar yalıtılmıştır. Joomla, SiteGround’u resmi bir ev sahibi ve etkinlik sponsoru olarak seçti.
 • Magento hosting planları, Cloudflare CDN ve Railgun, kolay aktarım ve kurulumlar ve SSD sürücüler ile çevrimiçi mağazalar için idealdir. SiteGround müşterilerine sunucu düzeyinde güvenlik düzeltmeleri, Git entegrasyonu ve saldırıya uğramış hesaplardan koruma sağlar.
 • Drupal hosting planları, diğer uygulama barındırma planları ile aynı özelliklerin çoğunun yanı sıra, modüller, temalar ve profiller için Drupal kodunuzla hızlı ve kolay bir şekilde çalışmanıza izin veren bir kurulum ücretsiz komut satırı arayüzü olan önceden yüklenmiş Drush’ı içerir..
 • PrestaShop hosting, mağazalara ve müşterilerine mümkün olan en iyi deneyimi sunarak hizmet ve performansı artırmak için özelleştirilmiştir. Ayrıca oscommerce için destek sunuyorlar.
SiteGround ile sektöre özgü barındırma programları var mı?
 • SkaDate Hosting: Bir sosyal ağ çalıştırmak istiyorsanız, SiteGround’un el yapımı hosting çözümü arkadaşlık web sitenizi optimize etmek için tasarlanmıştır.
 • SiteGround’un sunucularında barındırılan WP e-Ticaret’in yüksek düzeyde güvenlik ve destekle mükemmel çalışması garanti edilir.
 • Eğitim kurumları, SiteGround’un akademik kuruluşlara sunduğu özel fırsatlardan yararlanabilir. Şirket, Virginia Intermont College, MACC ve DePaul Üniversitesi’nde eğitim, sponsorluk kurslarına yüksek değer vermektedir. Öğrenciler 10GB depolama, FTP, SSH ve Git, ücretsiz e-posta, sınırsız MySQL veritabanı ve otomatik günlük yedeklemeyle her ay 1.99 $ karşılığında hesap kazanırlar. Eğitmenler, sınıfları ve öğrencileri için ücretsiz bir hesap ve ücretsiz LMS yüklemesi alabilir.Kayıt sayfası bir günde tamamlanır ve öğrenciler, eğitmenin sayfası aracılığıyla tüm özelliklerle ücretsiz web barındırma hizmeti alabilirler..
 • İspanyolca konuşanlar kurulumlarını ve kurulumlarını kendi dillerinde alabilir ve İspanyolca destek alabilirler. SiteGround, müşterilerinin anlaşılması kolay kaynaklarla maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak eğitimler ve e-kitaplar sunar.
SiteGround müşteri desteği nasıldır??

Şirket, müşteri hizmetlerini yürüten Avrupa ofislerinde, destek çağrısında müşterilerin çok az beklemelerini sağlamak için personel kalıplarını planlar. Ortalama olarak, biletler 15 dakika içinde yanıt alır ve müşteriler telefon ve sohbet desteği için bir dakikadan az bekler.

Süpervizörler ve yöneticiler, her bir çalışanın performansını ve hızını düzenli olarak denetler ve değerlendirir ve müşterilerin mümkün olan en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak için ekip performansını izler. Ayrıca, SiteGround teknolojileri için hızlı ve verimli desteğe yatırım yapar. Her ay en iyi destek temsilcilerini bloglarında vurgulayarak, temsilcisinin sunduğu tam müşteri sayısını ve mutlu müşteri yüzdesini paylaşırlar..

SiteGround liderleri, çalışanları memnun eden bir ortam yaratmaktan gurur duyar ve çalışan memnuniyeti oranının müşteri memnuniyeti oranını arttırdığını kaydeder. Genel merkezde bilardo masaları, video konferans odaları, tenis masalı bir rekreasyon alanı ve çalışanlara ilham vermek ve motive etmek için tasarlanmış renkler ve tasarımları içeren düzenli şirket toplantıları ve eğitimleri düzenliyorlar. Kurucular, bloglarında çalışanların kendilerini rahat ve evde hissettiklerinde, müşterilere aile veya arkadaşmış gibi yanıt verdiklerini belirtiyor.

Temsilciler belirli uygulamalarda eğitim alır, sürekli eğitim kursları almaları için teşvik edilir ve kod uzantılarından ve eklentilerden şablonlara ve uygulama ile ilgili durumlara kadar derinlemesine yardım sağlayabilir. Diğerleri müşterileri ortak ihtiyaçlar doğrultusunda yürütmek için ayrıntılı eğitimler yazmışlardır. SiteGround, 1.740’tan fazla bilgilendirici ve öğretici makale içeren aranabilir bir bilgi tabanına sahiptir. Uygulamalı tanıtımlar içeren bir dizi web semineri ve her yeni müşterinin ihtiyaç duydukları bilgileri ve talimatları bulmasına yardımcı olacak bir kurulum sihirbazı oluşturdular. Siteler, aerodinamik ve verimli süreçleriyle birkaç dakika içinde kurulabilir.

Bir temsilciye ulaşması gereken müşteriler, SiteGround’un Web Sitesindeki bekleme sürelerini kontrol edebilir; burada arama, sohbet ve bilet için bekleme süresinin kaç dakika olduğunu not ederler. Birçoğu, potansiyel müşterilerden uzun vadeli müşterilere kadar tüm spektrum boyunca, herhangi bir deneyim veya uzmanlık seviyesiyle, SiteGround temsilcilerinin yüksek düzeyde destek ve bakım sağladığını bildirmektedir. Sorular neredeyse her zaman ilk çağrıda cevaplandı ve şirket temsilcileri daha karmaşık soruları takip etmek için proaktif davrandılar.

Müşterilerin şirketin olayları hakkında güncel kalmasına yardımcı olmak için, yalnızca kurumsal ortamdan değil, aynı zamanda müşterilerin sitelerini, herhangi bir eklentiye sahip durumları etkileyebilecek sistem yükseltmeleri, sektördeki gelişmeler ve eğilimler hakkında konuşan bir blog tutuyorlar. veya uygulamalar ve ilginç haberler. Blog ayda birkaç kez güncellenir ve müşteriler, farklı blog yayınlarına yorum yaparak aldıkları bilgileri ve yanıtları takdir eder..

SiteGround’un kesintisiz çalışma garantisi var mı??

SiteGround, güvenilir bağlantıya sahip sağlam bir sağlayıcıdır. Çoğu ev sahibi yüzde 99,9 kesintisiz çalışma süresi sağlar; SiteGround, sundukları yüzde 99,99’luk çalışma süresi vaat ediyor ve çalışma süreleri bazen yüzde 100’e ulaşıyor. Geliştiriciler ve tasarımcılar, SiteGround’un Web sitesinde sitelerinin çalışma süresini hızlı bir şekilde kontrol edebilir.

SiteGround, çok verimli ve kararlı olan Linux kapsayıcılarını seçti. Şirketin geliştiricileri, resmi Linux Çekirdek kodunda kabul edilen kendi Çekirdek yamalarını yazdı. Geliştirme ekibinin üyeleri ayrıca, yalnızca sunucu durumu sorunlarına karşı onları uyarmakla kalmayıp onları onaran bir şirket içi sunucu izleme programı da tasarladı. Ayrıca gelecekteki olası sorunları tahmin etmek ve önlemek için durumu analiz eder.

Yaklaşık üç dakika kesintileri olan düşük bir arıza süresi ortalaması vardır. Birçok yorumcu, sitelerinin çalışmadığı andan itibaren, SiteGround’un onları geri almak için zaten çalıştığını belirtti..

SiteGround’un veri merkezleri ne kadar güvenli?

SiteGround’un veri merkezleri Chicago, Amsterdam ve Singapur’dadır; ikinci bir Avrupa bölgesi 2016’da Londra’da açıldı. Müşterilere en iyi kullanılabilirliği ve hızı sağlamak için birçok büyük taşıyıcıyla ortaklık yapıyorlar. Her veri merkezinde birden fazla güç beslemesi, jeneratör ve UPS teknolojisi bulunur. Ayrıca, veri merkezleri her zaman güvenlik görevlileri tarafından korunur ve girmek için biyometrik tarama gerektirir. Daha yüksek düzeyde izleme sağlamak için kurşun geçirmez lobiler ve video gözetimi vardır.

Ayrıca 2014 yılında Chicago veri merkezlerini, ortakları SingleHop tarafından işletilen yeni tamamlanmış bir tesise eklediler ve geliştirdiler. Ağ hızlarını büyük ölçüde artıran bu hamle sayesinde sunucuları özel dolaplara taşıyarak organizasyonu geliştirebildiler. Üst düzey veri merkezi teknisyenleri, yalnızca SiteGround sunucularında çalışma izni olanlardır.

2015 yılında, Siteground verilerin önceki programlarından dört kat daha hızlı geri yüklenmesine yardımcı olduğunu söyledikleri kendi yedekleme sistemlerini başlattı.

SiteGround, 2008 yılında programı kullanıma sunarak paylaşılan sunucularda güvenli hesap izolasyonunun erken uygulayıcısıydı. Sunucu güvenlik seçenekleri, SpamAssassin ve SpamExperts, ek ücret karşılığında Leech Protect HackAlert izleme ve sitelere ekstra koruma sağlayan CloudFlare entegrasyonu ile kapsamlı hız. Softaculous entegrasyonları, sitenizde veya kodlama içinde herhangi bir kötü amaçlı yazılım bulunmamasını sağlar. Fiyatlar için, güvenlik özelliklerinin miktarı, SiteGround’u küçük işletmeler ve bireyler veya web sitelerine başlayan şirketler için ideal bir seçim haline getirir.

SiteGround eklentilerimin güncel kalmasını sağlamak için ne tür bir teknoloji kullanıyor??

SiteGround, sayfaların çok hızlı yükleme süreleriyle tutarlı ve hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlamak için bir dizi araç yerleştirmiştir. Her paylaşılan sunucu ve bulut planı, giriş ve çıkış sürelerini 1.000’den fazla ile çarptıran SSD teknolojisini içerir. SiteGround, müşterilerin HTTP / 2 ağ protokolünü etkinleştirmelerini sağlamak için ücretsiz SSL sertifikalarını şifreleyelim.

Paylaşılan ve bulut planları da NGINX sunucu teknolojisini standart olarak kullanır; özel sunucu planları güçlendiriciyi içerecek şekilde yükseltilebilir. Programın yeteneklerine dayanarak, SiteGround, Drupal, Joomla ve WordPress hızlarını optimize eden SuperCacher’i geliştirdi.

CloudFlare CDN, site güvenliği için mükemmel bir araç olsa da, daha hızlı yüklenen sayfalara da katkıda bulunur.

SiteGround’un ne tür para iade politikaları vardır??

Hizmetlerinden memnun olmayan SiteGround müşterileri, aydan aya planlar için 30 gün içinde iptal edebilir. Genel olarak, müşterilerin SiteGround ile bulduğu az sayıda eksisi, müşterilerine sundukları muazzam müşteri hizmeti ve güvenlik seçeneklerinden daha ağır basmak için yeterli olmamıştır. SiteGround.com hakkında daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map