بررسیهای SiteGround مه 2020 – 100+ کاربر نمی توانند اشتباه باشند

بررسیهای SiteGround مه 2020 – 100+ کاربر نمی توانند اشتباه باشند

بررسیهای SiteGround مه 2020 – 100+ کاربر نمی توانند اشتباه باشند

من با سایت SiteGround عاشق هستم.


من سالهاست که از آنها استفاده می کنم ، آنها را به همه مشتری های خود توصیه کرده ام و آنها همچنان تحت تأثیر قرار می گیرند.

آیا شما عاشق داستان underdog خوب نیستید ، جایی که در واقع underdog بهترین کار در تجارت می شود؟ این SiteGround است.

خانه قهرمان سایت

منظور من این است که آنها توسط یک وکیل در صوفیا ، بلغارستان از همه مکان آغاز شده اند – چه کسی فکر می کرد که می آیند تا قلب و ذهن صاحبان سایت را در سراسر جهان جلب کنند..

آنها بهتر هستند زیرا سخت تر کار می کنند. آنها یک شرکت مستقل هستند که مشتریان را در اولویت قرار می دهند (به نظر می رسد آمازون یا Nordstrom) ، و قیمت سهام و صاحبان شرکت برای پاسخ دادن به آنها ندارند..

با 450،000 دامنه در سرتاسر جهان با مراکز داده در ایالات متحده ، هلند ، ایالات متحده و سنگاپور ، این معامله واقعی است ، نه یک راه اندازی دقیق..

Contents

ویژگی های برتر میزبانی سایت SiteGround چیست؟?

من به تعقیب خواهم پرداخت ، این مواردی است که شما با میزبانی به آنها اهمیت می دهید ، و SiteGround ارائه می دهد:

 1. خدمات مشتری:
  من این شماره یک را قرار می دهم زیرا خدمات مشتری آنها برجسته است. آنها در عرض چند دقیقه و نه ساعت به بلیط های پشتیبانی پاسخ می دهند. و پشتیبانی دقیق و دوستانه است. آنها بالاتر و فراتر از آن می روند.

 2. قیمت گذاری: من واقعاً دوست دارم که قیمت آنها ارزان باشد اما فوق العاده ارزان نیست. دلیل این امر این است که من می دانم که آنها با قیمت های پایدار می فروشند و می توانند این سود را برای سرمایه گذاری مجدد در سکوی خود بدست آورند. حدس بزنید چه می شود ، اگر برای شرکت میزبانی 1 دلار در ماه / ماه دیگر پرداخت می کنید ، آن را خراب کرده است یا می خواهید در آینده دیرتر فروش کنید..
 3. امکانات: آنها یکی از اولین میزبانانی بودند که در سایت های وردپرس (به همراه WP Engine) متمرکز شدند ، بنابراین آنها می دانند چگونه بازار را مطابقت دهند. برنامه GoGeek آنها با ویژگی های حماسی همراه است: مرحله بندی ، پشتیبانی از اولویت و پشتیبان گیری از حق بیمه (شما این را می خواهید).

سایر موارد بسیار جذاب شامل 99.99٪ ضمانت به موقع ، نصب آسان WordPress ، مجوز SSL رایگان از طریق Let Encrypt و موارد دیگر.

این واقعا با هر دو ابزار پیشرفته و دوستانه مبتدی ، میزبان خوبی برای وبلاگ نویسان ، صاحبان سایت های تجارت الکترونیکی و صاحبان مشاغل به طور یکسان است.

پایین آمدن به SiteGround شامل ذخیره سازی محدود و سایر هزینه های پنهان است که در زیر می پردازیم. به سایت رسمی مراجعه کنید

بررسی تحریریه SiteGround ما

SiteGround دارای پشتیبانی شگفت انگیز و کارکنان بسیار مفیدی است. و برای قیمت ، دامنه شما با استفاده از ابزارهای مفیدی که میزبان های دیگر ارائه نمی دهند ، همراه است. به طور کلی ، SiteGround گزینه ای مناسب و با قیمت مناسب برای افرادی است که به سایت خود به پهنای باند نیاز ندارند. اما اگر شما یک کاربر قدرتمند با یک بانک اطلاعاتی بزرگ هستید و در حال برنامه ریزی برای استفاده سنگین از ویژگی های مرحله بندی و SG-Git هستید ، قبل از کشیدن ماشه باید زمان دیگری را برای مقایسه میزبان ها اختصاص دهید..

بهترین قسمت؟ خرید اولیه شما 60٪ + تخفیف است (با پیوند).

بهترین ویژگی های میزبانی سایت SiteGround

SiteGround برای اکثر کاربران آن را از پارک خارج می کند. ترکیبی عالی از میزبانی ارزان و پشتیبانی عالی – تقریباً بهتر از این نمی شود.

کاربران برق هرچند این ویژگی ها را به محدوده خود می کشانند و می توانند در بعضی موارد به خط مقدماتی بپردازند.

ویژگی های سایت

1. خدمات مشتری SiteGround: زمان پاسخگویی عالی

سرعت پاسخی که SiteGround به بلیط ها پاسخ می دهد بی نظیر است.

برای یافتن شرکتی میزبان که می تواند زمان پاسخگویی میانگین 15 دقیقه ای شما باشد ، تحت فشار قرار می گیرید.

آنها گزینه چت ندارند ، اما دیدن این موارد دشوار است زیرا آنها معمولاً در طی چند دقیقه با پاسخی متفکرانه و مفید به بلیط های پشتیبانی پاسخ می دهند..

مطمئناً پشتیبانی چت به شما امکان تشخیص فوری را می دهد ، اما کوتاه بودن ذاتی آن فرمت می تواند مشکلات پیچیده و دریافت پاسخ های پیچیده آنها را دشوار کند.

به عنوان مثال ، GoDaddy شما را تحت فشار قرار می دهد تا با تلفن تلفنی پشتیبانی آنها تماس بگیرید ، این می تواند به معنای زمان زیادی است که در انتظار نگه دارید.

و Rackspace به طور متوسط ​​بیش از 30 دقیقه زمان پاسخ بلیط است. اما تیم SiteGround 24/7 سریع و کارآمد به نتیجه شما می رسد.

2. قیمت گذاری SiteGround: انفجار بزرگ برای Buck Your

یکی دیگر از گسترش خدمات مشتری در سطح جهانی ، در مرحله خرید یک نماینده فروش SiteGround زمان لازم را برای درک واقعی نیازهای شما و ارائه توصیه های معقول خواهد داشت.

آنها شما را از ویژگی ها و فضای ذخیره سازی مورد نیاز خود بالا نمی برند.

چرا که نه؟ از آنجا که بیشتر از همه ویژگی هایی که به طور متوسط ​​به صاحب وب سایت احتیاج دارد در حال حاضر در قیمت پایه گنجانده شده است: ویژگی های حریم خصوصی ، بک آپ های خودکار ، cPanel ، دسترسی به FTP ، نام دامنه رایگان ، امنیت استاندارد ، جوملا ، دروپال و موارد دیگر.

SiteGround فقط کمی گرانتر از HostGator رقیب بزرگ است ، اما پشتیبانی ، ویژگی ها و امنیت پیوست شده بسیار برتر هستند.

3. سازگاری وردپرس SiteGround

اگر از قبل وب سایت WordPress دارید ، SiteGround سایت شما را به صورت رایگان جابجا می کند. این یک فرآیند آسان و یک بار است که نیازی به راهنمایی ندارد.

آنها همچنین منابع زیادی را برای کمک به شروع وبلاگ نویسان فراهم می کنند.

علاوه بر این ، کارمندان پشتیبانی SiteGround از وردپرس بسیار آگاه هستند و می توانند در رابطه با هرگونه سؤالی که در روند ساخت صفحه خود دارید به شما کمک کنند..

رابطه SiteGround WordPress یکپارچه است که باید به کاربران وردپرس طولانی مدت مکث نکند.

4- قیمت گذاری در واقع با مقابله های مکرر واقعاً مقرون به صرفه است

بله ما در حال تکرار هستیم ، اما به روشی متفاوت. این به روزرسانی در معاملات اخیر آنها است.

آنها در حال انجام حرکت های جدی در آنجا در صوفیه هستند. آنها اخیراً قیمت خود را کاهش داده اند و 70٪ تخفیف در هنگام ثبت نام دارند برای شروع قیمت ناگهانی 3.95 دلار در ماه (از این بررسی). این قیمت های خیلی خوبی دارد.

اگر سعی می کنید تا حد ممکن چدار صرفه جویی کنید ، اما هنوز هم ویژگی های محکمی را می خواهید – مرد سالم – این یک تعادل عالی است.

فکر می کنید با ویژگی های عالی که بطور پیش فرض در برنامه های خود گنجانده اید ، و پشتیبانی شگفت انگیز از مشتری مبنی بر اینکه آنها بسیار گران تر از امثال Bluehost یا Hostgator هستند.

اینطور نیست.

به نظر می رسد آنها سیستم های خود را به گونه ای بهینه کرده اند که می توانند هم قیمت گذاری سنگین و هم مزایای قاتل را ارائه دهند. فقط نزولی: شما باید 3 سال ثبت نام کنید. اما من به شما می گویم ، شما نمی خواهید با شخص دیگری بروید!

5. مرحله به مرحله یک مرحله صرفه جویی در زندگی شما نیاز دارید …

… که شما هرگز نمی دانستید که می خواهید. به طور جدی. اگر یک کارآفرین ، بازاریاب یا توسعه دهنده اولیه سایت هستید که ویرایش سایت را انجام می دهد ، احتمالاً یک رمزگذار گاوچران هستید. آن چیست؟ شخصی که سایت زنده را ویرایش می کند.

توسعه دهندگان وب سایت با تجربه بیشتری به شما می خندند ، اما هر آنچه که باشد ، مهارتهای مردم را دارید

نه ، مسئله این است که شما نمی خواهید موتور خود را هنگام رانندگی در آزادراه ثابت کنید. به همین ترتیب ، شما می خواهید وب سایت خود را در یک منطقه آزمایش (مرحله بندی) ویرایش کنید و نه در سایت زنده (تولید).

SiteGround با صحنه زدن با یک کلیک ، suuuuuper را آسان می کند. سایت را ویرایش کنید ، سپس به زندگی فشار دهید. انجام شده.

6. دامنه رایگان پس از ثبت نام

با برنامه های مشخص ، هنگام ثبت نام یک نام دامنه رایگان دریافت می کنید. سلام ارزش آن فقط 12 دلار است ، اما ما آن را می گیریم!

آنها ثبت نام را یکپارچه می کنند. لازم نیست که برای یک دامنه به GoDaddy بسپارید ، کافی است که کل این بسته را با آنها به دست آورید. متأسفانه شما مجبورید مبلغی را برای تجدید سالهای بعدی بپردازید ، اما سال یک به نظر می رسد بسیار خوب است!

7. ابزار عالی سرعت سایت برای سریع نگه داشتن میزبانی وب

SiteGround ابزار Supercacher مخصوص به خود را دارد که بسته به طرحی که در آن قرار دارید ، چهار سطح سرعت و ویژگیهای ذخیره را دارد.

فقط ابرهای فوق العاده برنامه ریزی شده و بالاتر از پشتیبانی از حافظه نهان HHVM برخوردار هستند ، اما رفتن به Memcache بسیار محکم است (ایجاد شده توسط مهندسان فیس بوک).

آنها همچنین از ابزار cache PageSpeed ​​Google به عنوان یک جایگزین و همچنین ادغام مستقیم با Cloudflare پشتیبانی می کنند. آنها همچنین تخفیف مکرر Cloudflare را در لیست قیمت ها به شما می دهند.

این گزینه ها می توانند بسیار نگران کننده باشند ، اما هیچ ترسی ندارند. فقط با پشتیبانی دوستانه آنها صحبت کنید ، 100 سوال مانند من بپرسید ، و آنها مشکل شما را حل می کنند!

ویژگی های 2

8- اینها خدمات میزبانی مدیریت شده هستند

خوب ، چه کسی میزبانی مدیریت شده را خریداری نمی کند؟ من قصد ندارم هیچ به روزرسانی سرور را انجام دهم ، حتی نمی دانم چطور. من کارهای بهتری برای انجام دادن دارم.

اما SiteGround از همه موارد فوق العاده تکنیکی که بچه های IT با اسکناس دوست دارند انجام دهند مراقبت می کند. آنها میزبان مدیریت شده وردپرس و همچنین سیستم عامل های دیگر – Magento ، دروپال ، جوملا و غیره را ارائه می دهند..

نقاط ضعف میزبانی سایت SiteGround

اگر در بودجه بسیار سخت و یا بیشتر کاربر مصرف کننده هستید ، می خواهید قبل از کشیدن ماشه ، ویژگی های برنامه های میزبانی سایت SiteGround را با یکدیگر مقایسه کنید. برخی از قابلیت های سطح بالاتر با هزینه های پنهانی همراه است که شاید برای آن بودجه لازم را نداشته باشید.

1. برنامه های SiteGround: فقط سالانه

گرچه قیمت هر ماه به طور کلی پایین است ، همه برنامه های SiteGround به یک قرارداد سالانه نیاز دارند.

برای اکثر اینها ، پرداخت 48 دلار در سال یا 4 دلار در ماه فرقی نمی کند. اما اگر برنامه شما این بود که انواع سایت ها را در مدت زمان کوتاه آزمایش کنید ، بند بند بودن با یک قرارداد سالانه ممکن است به نفع شما نباشد.

و برخی از برنامه های پیشرفته تر می توانند هزینه مقرون به صرفه را متحمل شوند. برای مثال ، برنامه GoGeek ماهانه 15 دلار معقول هزینه دارد. اما با شروع 180 دلار فقط برای شروع می توان احساس خیلی زیاد تعهد کرد.

شاید استدلال SiteGround این باشد که پرداختهای مقدماتی برخی مشتریانی را که ممکن است مدت زمان پشتیبانی خود را تنها برای پرش کشتی طی چند ماه انجام دهند ، ممانعت می کند. باز هم ، این برای همه مسئله ای نیست.

اما قطعاً عدم انعطاف پذیری می تواند در پروژه های کوتاه مدت معامله گر باشد.

2. محدودیت های پنهان در مرحله بندی 1 مرحله ای

یکی از مأیوس کننده ترین موضوعاتی که با SiteGround به وجود می آید ، مرحله 1 مرحله ای بودن آنهاست.

به منظور کار صحیح کار کردن ، SiteGround محدودیت پایگاه داده 100 مگابایت را برای هاست اشتراکی اعمال می کند.

این ممکن است یک حد معقول برای هزینه به نظر برسد ، اما هنگام ثبت نام در برنامه هاست مشترک خود ، حد مجاز به وضوح برای کاربران اعلام نشده است.

اگر یک سایت وردپرس را راه اندازی کرده اید ، چند افزونه در آنجا وجود دارد (ahem ، تغییر مسیر) که می تواند خیلی سریع بعد از گذشت چند ماه استفاده ، بیش از حد 100 مگابایت شما را فشار دهد..

این می تواند برای کاربران واسط بسیار ناامید کننده باشد ، که ممکن است فقط وارد جریان کار خود شوند فقط وقتی وارد محدوده ذخیره شده اند مجبور به تغییر آن شوند..

مرحله 1 کلیک یک نقطه فروش بزرگ برای SiteGround در مقابل رقبای آنها است ، اما تا زمانی که به آنجا نرسید ، هیچ اشاره ای به این محدودیت نشده است..

3. محدودیت فضای Inode

مسئله ناامیدکننده دوم این است که اگر بیش از 80٪ از فضای اینود خود استفاده کنید ، نمی توانید یک مخزن git ایجاد کنید.

استفاده از فضای دیسک SiteGround Git

استفاده از فضای دیسک SiteGround Git محدودیت های inode می تواند بسیار آزار دهنده باشد!

باز هم ، در جبهه اعلام نشده تا زمانی که خیلی عمیق باشید. خوشبختانه ، کارکنان آنها بسیار سریع جواب می دهند و بسیار مفید هستند. استفاده از inode-git

اما همچنین ، در صورت نزدیک شدن به لبه ، قادر به ایجاد سرور مرحله بندی نیستید. حس می کند ، اما این ناامیدی دیگری است.

4. SiteGround Migration: 1 GB محدودیت

اگر می خواهید از میزبان دیگری مهاجرت کنید ، یک مورد وجود دارد حد مهاجرت 1 گیگابایتی در وب سایت ها.

اگر می خواهید خدمات مهاجرتی ممتاز آنها را داشته باشید ، باید 50 دلار پوند را به آن تحویل دهید تا همه چیز را جابجا کنید.

البته ، این یک هزینه گزاف نیست برای داشتن یک مهاجرت حرفه ای داده های خود به گونه ای که ایمن و تضمین شده باشد.

اما برخی از افراد با این فرآیند آشنا هستند و ترجیح می دهند خودشان این کار را انجام دهند. مسئله اصلی اینجاست که این آیین نامه پنهان از اول بیان نشده است.

این می تواند تحریک کننده باشد که شما برای آن برنامه ریزی نکرده اید یا اینکه خودتان قادر به انجام آن هستید.

اگر مقدار خوبی از عکس ، فیلم و سایر دارایی های رسانه ای بزرگ را بدست آورید ، به احتمال زیاد به این حد خواهید رسید. اما با پشتیبانی آنها صحبت کنید و ببینید که چه کاری می توانند برای شما انجام دهند.

5. ذخیره سازی SiteGround: فقط 30 گیگابایت

30 گیگا بایت ذخیره سازی بسیار زیاد به نظر می رسد.

و اگر شما یک وبلاگ ساده وردپرس را اجرا می کنید ، خوب است.

اما اگر میزبان چندین سایت در SiteGround هستید – این یک مزیت بزرگ برای رفتن با آنها است – پس از آن مسائل با 30 گیگابایت شروع می شوند.

منظورم این است که میزبانی از طریق $ 1 / ماه (تبلیغی) GoDaddy همراه است 100 گیگابایت ذخیره سازی! این بدان معنا نیست که GoDaddy بهتر است ، اما امیدوارم SiteGround بازی خود را در آنجا انجام دهد. من هر روز در هفته با SiteGround از طریق GoDaddy می روم ، اما 30 گیگابایت می تواند محدود کننده باشد.

اگر سایت شما تعداد زیادی عکس با کیفیت بالا دارد (هر سایت باید این روزها باشد) ، و برای ایجاد ایمنی چند نسخه مرحله ای از سایت شروع می کنید ، این موقع است که شما شروع به اجرای محدودیت ها می کنید.

هشدار داده شود ، این یک محدودیت است.

اگر من شما بودم ، من از برنامه اولیه SiteGrounds یا GoGeek شروع می کردم و فقط می دانم که اگر سایت شما به اندازه کافی بزرگ شود ، باید در آینده به هاست Cloud خود ارتقا دهید.

6. SiteGround Security: پشتیبانی از هک فاقد پشتیبانی است

اگرچه زبان در صفحه بازاریابی آنها ممکن است غیر از این باشد ، امنیت SiteGround در چندین بخش فاقد آن است.

بازاریابی در صفحه خود به این واقعیت می پردازد که ، در حالی که وقتی بخواهید حملات سرور را برطرف کنید ، کاملا در توپ هستند ، هک سایتهای جداگانه در لیست اولویت های آنها کم است..

در حقیقت ، در صورت هک شدن سایت شما حتی به شما اطلاع نمی دهند. آنها به سادگی آن را آفلاین می کنند و منتظرند تا شما آن را تشخیص دهید و از آنها کمک بخواهید.

علاوه بر این ، بازیابی از هک رایگان نیست. بعد از هک شدن سایت می توانید یک سرویس امنیتی 99 تا 199 دلاری خریداری کنید ، اما پشتیبانی این تیم نسبت به خدمات کلی مشتری آنها ضعیف است.

آنها ساعات عادی کار می کنند ، نه 24/7 ، و بنابراین اغلب می تواند 48 ساعت طول بکشد تا همه چیز به حالت عادی برگردد. این از دست رفته زیادی برای سایت های تجارت الکترونیک است.

7. SiteGround Back End Issues

بسیاری از شرکت ها مقدار زیادی پول را به بازاریابی و سرمایه گذاری های دیگر خود غرق می کنند ، غالباً به ضرر توسعه و زیرساخت های انتهایی آنها است..

مطمئناً هیچ شرکتی یا ارائه دهنده هاستینگ کامل نیست و همین مسئله را می توان در مورد SiteGround نیز گفت ، که هنگام عمیق تر شدن در قابلیت های پیشرفته آنها ، مسائل انتهایی آن ظاهر می شود..

اشکالات هنگام ایجاد و حذف نسخه های مرحله ای از یک سایت بوجود می آیند ، و کاربران SG-Git اغلب متوجه ارواح زیر دامنه های حذف شده روزهای پس از حذف می شوند – هر دو هنگام محدودیت های ذخیره سازی می توانند مسئله ای جدی باشند. در هر دو مورد ، پاسخ های پشتیبانی اعتراف کرده اند که این مشکلات موضوعاتی هستند که هنوز حل نشده اند.

خط پایین

برای بسیاری از وب سایت های کوچک و دارندگان وب سایت که نیاز به پشتیبانی فوق العاده با قیمت عالی دارند, میزبانی سایت SiteGround راهی است که باید انجام شود.

پشتیبانی دوستانه ، سریع است و فراتر از خواست وظیفه آنها خواهد بود تا به شما توصیه های خوبی بدهند و به شما در حل مسئله کمک کنند یا به شما در جهت صحیح اشاره کنند.

اگر به دنبال چیزی فراتر از میزبانی معامله گر هستید که دارای ویژگی های بیشتری باشد ، SiteGround احتمالاً بهترین شرط بندی شماست.

سازگاری SiteGround WordPress از درجه یک برخوردار است و قیمت گذاری SiteGround رقابتی است و شامل بسیاری از ویژگی های مفید است.

برای استفاده بیشتر میان کاربران پیشرفته ، تصمیم باید قبل از خرید با دقت بررسی شود.

اگر این مورد برای پشتیبانی مشتری ستاره ای آنها نبود ، بسیاری از موارد ذکر شده در بالا می تواند بازدارنده اصلی کسانی باشد که نیاز به قابلیت های پیشرفته دارند.

توصیه می کنیم اگر از صدای SiteGround خوشتان آمده است ، اما در مورد موضوعاتی که در اینجا مطرح کرده ایم ، رزرو کنید..

عقیده ما این است که با یک زیرساخت پس زمینه قوی تر و پیشرفته ، SiteGround می تواند از بسیاری از این موارد ذخیره سازی ساده جلوگیری کند.

این برای همه افراد درگیر برنده خواهد بود: هزینه پیش بینی نشده برای مصرف کننده ، زمان کمتری برای تیم پشتیبانی مشتری هدر می رود.

برنامه های میزبانی سایت SiteGround

SiteGround برنامه هاستینگ را از میزبانی مشترک ارزان تا تمام میزبان اختصاصی ارائه می دهد. ما به سرعت در برخی از سطوح برتر لمس خواهیم کرد.

SiteGround میزبانی مشترک

میزبانی سایت مشترک

سطح ورود به سایت SiteGround از 3.95 دلار تا 11.95 دلار در ماه (قیمت تبلیغاتی) است. این مسئله تقریباً ارزانتر از میزبانی وب است ، در حالی که ارزان نیست. واقعیت این است که وقتی می بینید قیمت خیلی پایین است (مانند 0.99 دلار در ماه) ، می دانید که پایدار نخواهد بود.

گرچه ارزان است ، میزبان مشترک SiteGround این ویژگی های برتر را شامل می شود:

 • پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن ، گپ یا ایمیل – پشتیبانی فنی SiteGround واقعاً درجه یک است و بهترین قیمت در این قیمت پیدا خواهید کرد
 • سایتهای سریع – SiteGround شامل چندین سطح بهینه سازی سرعت از جمله PHP 7 و ابزار سرعت خودشان است
 • SSL رایگان
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان (این فوق العاده است)
 • برنامه های GrowBig و GoGeek شامل ویژگی های دیگری مانند پشتیبانی حق بیمه و سایت های نامحدود است.

ما توصیه می کنیم با برنامه GrowBig با شروع 5.95 دلار در ماه. برای میزبانی سایتهای نامحدود دو دلار ارزش دارد.

SiteGround میزبان وردپرس

میزبانی وب وردپرس سایت

میزبانی وب وردپرس SiteGround همان میزبانی مشترک آنهاست ، بنابراین ما در زیر برخی از ویژگی های متمرکز وردپرس را برجسته خواهیم کرد.

 • نصب خودکار خودکار وردپرس – من آن را امتحان کردم و بسیار آسان است
 • افزونه مهاجرت رایگان از هاست فعلی وردپرس شما
 • اشتراک های WordPress – این برای امنیت بسیار مهم است.
 • برنامه های GrowBig و GoGeek شامل موارد زیر است:
  • خدمات مهاجرت حرفه ای
  • supercaching WordPress
  • مرحله بندی کردن WordPress 1 کلیک (این برای توسعه دهندگان بسیار زیاد است)

اگر قصد دارید سایت وردپرس خود را پرورش دهید ، توصیه می کنیم با این موارد همراه باشید برنامه GoGeek برای بهره گیری از پشتیبانی از اولویت و Git ، همراه با قدرت بیشتر سرور ، با قیمت 11.95 دلار در ماه شروع می کنید.

SiteGround Cloud Hosting

میزبانی ابر سایت سایت

با همکاری با یک مشتری اخیر ، متوجه شدیم که تعداد زیادی ترافیک فصلی وجود دارد ، و ما می خواهیم ظرفیت سرور اضافی را در صورت لزوم برای مقیاس تقاضا اندازه گیری کنیم. SiteGround به جای اینکه هزینه های گزاف توسط کاربر مانند برخی هاست ها را به ما بدهد ، ابزارهای معقولی را برای مقیاس کردن با یک کلیک بر روی تقاضا ارائه می دهد. ویژگی های برتر:

 • آدرس IP اختصاصی
 • منابع تضمین شده
 • مقیاس گذاری آسان با مقیاس خودکار در زمان لکه های ترافیکی

پیکربندی ابر خود را در اینجا بسازید

میزبانی سایت اختصاصی SiteGround

میزبانی سایت اختصاصی سایت

مشاغل بزرگتر که به منابع میزبانی قوی نیاز دارند و ضمانت های لازم را دارند ، به میزبانی اختصاصی نیاز دارند. SiteGround میزبان اختصاصی مدیریت شده را با قیمتی که بودجه سه ماهه را خراب نمی کند ، ارائه می دهد.

 • قیمت گذاری از 269 دلار در ماه
 • پهنای باند 480 گیگابایتی SSD و 10 باند پهنای باند
 • پشتیبانی 24/7 VIP
 • مدیریت کامل حق بیمه با تنظیم ، نظارت و رفع سرور سرور

برنامه های اختصاصی را اینجا ببینید

نظرات کاربران SiteGround

در حال حاضر ، ما به تازگی از 100 علامت بررسی کاربر برای SiteGround عبور کرده ایم. آنها با هم از نظر حجم و هم با کیفیت ، بیشترین میزبان سایت ما هستند. شما نمی توانید با این بررسی های 5 ستاره بسیاری بحث کنید. 

بررسی ویرایش سایت SiteGround 4.8 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (254 رای) مشاهده قیمت گذاری طرفداران

 1. پشتیبانی شگفت آور سریع
 2. قیمت های عالی
 3. تن از ویژگی ها
 4. سازگاری سایت وردپرس SiteGround

منفی

 1. محدودیت های پنهان
 2. قیمت گذاری سالانه فقط
 3. محدودیت های هک / امنیت

SummarySiteGround یکی از میزبان های برتر توصیه شده برای بازاریابان ، توسعه دهندگان و صاحبان سایت است که به دنبال تعادل خوب قیمت و ارزش است. قیمت گذاری SiteGround شامل تمام ابزارهای رایگان است که یک مالک سایت می تواند به آن نیاز داشته باشد. شما می توانید یک تیم حمایتی مستقر در بلغارستان مستقر کنید ، اما این مسئله برای اکثر شهروندان جهان انگلیسی صحبت نمی شود. کادر پشتیبانی آنها سریعترین نقاط اطراف را دارند و طی 5 تا 15 دقیقه در هر ساعت پاسخ می دهند. میزبانی سایت SiteGround وردپرس دارای ویژگی های مرحله بندی و ویژگی های git WordPress است که بسیاری از میزبان های معامله ارائه نمی دهند. پشتیبانی 5Speed4.5Features5Value5 ترانس شفافیت4.5 مشاهده ویژگی های بیشتر

SiteGround را در برابر سایر میزبان ها مقایسه کنید

آیا می خواهید SiteGround را با سایر میزبان ها مقایسه کنید؟ ما مجموعه گسترده ای از مقایسه ها را ایجاد کرده ایم تا بتوانید تصمیم بگیرید که دقیقا به کدام میزبان نیاز دارید.

SiteGround vs WP Engine

SiteGround بیشتر از همه دارای میزبان کم هزینه و کم هزینه است ، در حالی که WP-Engine یک میزبان پر هزینه تر است که قیمت گذاری تقریباً 10 برابر آنچه را که SiteGround از آغاز می کند شروع می کند..

برای مشاغل واقعی ، هزینه اصلی عامل اصلی نیست ، اما برای کارگران آزاد این یک امر بزرگ است.

مقایسه WP Engine vs SiteGround مقایسه کنید

سؤالات متداول درباره میزبانی سایت SiteGround

آنچه SiteGround را از سایر میزبان ها جدا می کند?

SiteGround چندین قطعه جدید از فناوری ایجاد کرده است تا به مشتریان خود بهترین پشتیبانی و خدمات ممکن را ارائه دهند. SiteGround برنده چندین جایزه صنعت برای میزبانی مقرون به صرفه ، میزبانی بودجه ، میزبان نمایندگی فروش و خدمات به مشتریان است.

چه برنامه های میزبانی مشترک با SiteGround ارائه می دهد?

SiteGround دارای سه برنامه میزبانی اشتراکی جداگانه است که برای برنامه اصلی StartUp در هر ماه از 3.95 دلار در ماه شروع می شود ، که برای مغازه های کوچک و سایتهایی که کمتر از 10،000 بازدیدکننده منحصر به فرد در هر ماه دارند ایده آل است. برای یک سایت بسیار عالی است ، زیرا فضای 10 گیگابایتی را ارائه می دهد.

برنامه های مشترک آنها به جای گزینه های ماه به ماه در قراردادهای یک ، دو یا سه ساله ارائه می شود.

تمام برنامه های SiteGrounds شامل موارد اساسی وب سایت مانند:
name نام دامنه ، راه اندازی و انتقال رایگان
back پشتیبان گیری روزانه رایگان
● سرورهای فعال HTTP / 2
access دسترسی به پنل و SSH
storage حافظه SSD
● CDN CloudFlare رایگان
● اجازه دهید SSL ها را رمزگذاری کنیم
em ایمیل و پایگاه داده نامحدود

علاوه بر این ، هر طرح شامل نام دامنه رایگان ، تنظیم و انتقال ، ایجاد کننده وب سایت و پشتیبانی فنی 24/7 می باشد.

طرح GrowBig هر ماه با 7.95 دلار شروع می شود و برای مشتریانی که می خواهند همه سایت های خود را با یک حساب کاربری کنند ، طراحی شده است. همچنین در پشتیبان گیری وب سایت ، تجارت الکترونیکی با حق بیمه ، پشتیبانی و امنیت ، وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی جوملا و وردپرس ، و سرعت سریع تر اضافه می کند..

برنامه برتر ، GoGeek ، با 14.95 دلار در ماه شروع می شود و برای رسیدگی به وب سایت های پر ترافیک ، پر منبع ، وب سایت های تجارت الکترونیکی و انعطاف پذیری سرور PCI ساخته شده است. سرورهای میزبان وب سایت در این برنامه ها محدود هستند ، به این معنی که منابع در بین تعداد کمتری از کاربران تقسیم می شوند.

برنامه های میزبانی اختصاصی SiteGround را ارائه می دهد?

این شرکت مراکز داده در ایالات متحده ، اروپا و آسیا و اقیانوسیه را ارائه می دهد و به مشتریان این امکان را می دهد تا نزدیکترین موقعیت جغرافیایی را انتخاب کنند. هر سه برنامه سیستم عامل مبتنی بر لینوکس شامل پهنای باند 5TB ، پشتیبانی VIP 24/7 و مدیریت کامل است که شامل تنظیم ، به روزرسانی و نظارت مداوم است..

برنامه Entry Server هر ماه 229 دلار هزینه دارد و CPU Intel Xeon E3-1230 را اجرا می کند.
clock سرعت ساعت CPU 3.2GHz
● 4 هسته CPU
● 8 موضوع CPU
CP 8 مگابایت حافظه نهان CPU
GB 4 گیگابایت رم DDR3
GB 500 گیگابایت SATA II HDD

برنامه Power Server SiteGround ، که 329 دلار هزینه دارد ، CPU Intel E3-1270 را با سرعت ساعت 3.5 گیگاهرتز پردازنده اجرا می کند. سایر ویژگی ها عبارتند از:
● 4 هسته CPU
● 8 موضوع CPU
حافظه نهان 8 گیگابایتی پردازنده
GB 16 گیگابایت رم DDR3
T 1TB SATA II HDD

طرح Enterprise Server 429 دلار هزینه دارد و بالاترین سطح عملکرد را نیز در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه دو پردازنده Intel Xeon E5-2620 با سرعت ساعت 2.00 گیگاهرتز اجرا می کند.
● دو 6 هسته پردازنده
● دو 12 موضوع CPU
حافظه نهان پردازنده 15MB
GB 16 گیگابایت رم DDR3
● چهار 500 گیگابایت SATA III / RAID 10 HDD

آیا SiteGround میزبان نمایندگی فروش را ارائه می دهد?

اگر شما یک توسعه دهنده یا طراح هستید و به دنبال قیمت های خوب ، سرعت سریع و سرویس دهی سریع به مشتریان هستید ، برنامه اعتباری منحصر به فرد SiteGround هر سه را در برنامه فروش خود ارائه می دهد.

هر اعتبار برابر با یک سال میزبانی است و هرچه اعتبار بیشتری خریداری می کنید ، قیمت کاهش می یابد. هر اعتبار یک تا چهار اعتبار 49 دلار هزینه دارد. برای هر اعتبار پنج تا ده اعتبار 45 دلار و 11 یا بیشتر اعتبار 42 دلار برای هر اعتبار هزینه می کند. نمایندگان فروش می توانند با خرید پنج اعتبار ، که هیچ وقت منقضی نمی شوند ، شروع کنند.

حساب های نماینده فروش فاکتورهای زیادی را در نظر گرفته و 10 گیگابایت فضای وب ، انتقال داده نامحدود ، پشتیبان گیری روزانه و حساب های ایمیل را ارائه می دهد و برای حدود 10،000 بازدید مناسب است. SiteGround به روزرسانی 99.99 درصدی ، cPanel بدون مارک و DNS خصوصی را تضمین می کند ، که به نمایندگان فروش این امکان را می دهد تا بهترین برنامه ها و خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهند. فروشندگان می توانند قیمت های خود را تعیین کنند تا به رشد مشاغل خود کمک کنند.

در مورد مزایای وابستگی?

SiteGround یک بسته غرامت عظیم را به همکاران خود می دهد ، که به صورت هفتگی به کمیسیون پرداخت می شود و مدت زمان 30 روزه کوتاه از فروش و کمیسیون را دارد..

شرکت های وابسته که بین یک تا پنج فروش می کنند 50 دلار در هر فروش می گیرند. شش تا ده فروش در هر فروش 75 دلار تولید می کند. 11 تا 20 فروش در هر فروش 100 دلار درآمد کسب می کند. و 21 یا بیشتر فروش در هر فروش 125 دلار سهام شرکت می کند.

SiteGround ردیابی در زمان واقعی را برای همکاران خود ارائه می دهد ، که به آنها امکان می دهد میزان فروش و کمیسیون های خود را کنترل کنند ، تاریخچه پرداخت آنها را بررسی کنند و نتایج کمپین های مختلف را مشاهده کنند. آنها انواع ابزارهای بازاریابی و فروش مانند تبلیغات بنر ، آرم ها ، پیوندهای عمیق و محتوای و اخبار به موقع را ارائه می دهند و مدیران قابل اعتماد و پاسخگو حساب ارائه می دهند.

SiteGround چه برنامه های میزبانی دیگری ارائه می دهد?

SiteGround انواع سرویس ها و سرویس های مختلف میزبانی برنامه را دارد

برنامه میزبانی خدمات هر ماه با 3.95 دلار شروع می شود.

 • هاستینگ ایمیل انواع مختلفی از آموزش های ایمیل ، مشتریان Webmail ، حساب های رایگان و ایمیل را با نام دامنه شما ارائه می دهد. مشتریان می توانند حساب های ایمیل نامحدود را در دامنه های خود ، که در سرورهای SiteGround میزبان هستند ، ایجاد و مدیریت کنند. آنها پروتکل های ایمن الکترونیکی ارائه می دهند ، Spam Assassin را با MailFoundry و SpamExperts اجرا می کنند و مدیریت cPanel را ارائه می دهند. رابط ها شامل RoundCube ، Horde و SquirrelMail هستند و با Outlook ، Thunderbird و MacMail سازگاری دارند.
 • میزبانی FTP امکان کار با هر مشتری FTP ، با حساب های نامحدود و محدودیت اندازه را برای مشتریان فراهم می آورد. آنها FTP ناشناس ارائه می دهند و از پشتیبان روزانه و دامنه ها به عنوان یک بخش استاندارد در برنامه های خود استفاده می کنند. پروتکل انتقال پرونده SSH در کلیه برنامه های SiteGround و همچنین انتقال ایمن از طریق TLS / SSL مجاز است.
 • میزبانی وب PHP به مشتریانی که این زبان اسکریپتینگ را با وب سایت های سریعتر و ایمن تر اجرا می کنند ، ارائه می دهد. آنها پنج نسخه PHP (PHP 7 ، PHP 5.6 ، PHP 5.5 ، PHP 5.4 و PHP 5.3) ارائه می دهند. بیش از 70 ماژول پی اچ پی وجود دارد ، و آنها با مشتریانی که نیاز به ماژولی دارند که جزء برنامه های استاندارد آنها نیست کار خواهند کرد.
 • میزبانی وب MySQL به بانکهای داده نامحدود MySQL ، مدیر phpMyAdmin و پایگاه دادههای ایمن تر و امن تر می دهد. یک دیسک جداگانه برای MySQL دارد ، و یک حافظه پنهان جستجو در MySQL را اجرا کنید.
 • میزبانی cPanel پوسته های قابل تنظیم و با کاربرد آسان را به ارمغان می آورد و به مشتریان این امکان را می دهد تا سریعاً پرونده ها و پوشه های وب سایت و همچنین انجام انواع کارهای اداری را مدیریت کنند. مشارکت با Softaculous ، CloudFlare CDN ، SpamExperts و 1h.com باعث افزایش کارایی می شود و SiteGround SuperCacher سرعت را افزایش می دهد.

SiteGround به شدت از برنامه های رایگان پشتیبانی می کند. در نتیجه ، این یک انتخاب عالی برای وبلاگ نویسان و طراحان است. آنها طیف گسترده ای از الگوهای جوملا و وردپرس را برای کمک به کاربران در شروع کار ارائه می دهند. برنامه های میزبانی برنامه همچنین از 3.95 دلار در ماه شروع می شود.

 • ابزارهای وردپرس شامل نصب با یک کلیک ، بروزرسانی خودکار و WP-CLI در هر طرح است. دو طرح برتر آنها همچنین SuperCacher را ارائه می دهد که سرعت بالاتری ، مرحله بندی وردپرس و رابط Git را به ارمغان می آورد. به دلیل خدمات آنها ، وردپرس توصیه رسمی به SiteGround داده است. این همکاری به آنها امکان داده است تا وردپرس مدیریت شده را در هر حساب ارائه دهند. SiteGround از سرور کار می کند تا بهترین تجربه ممکن را در اختیار مشتریان قرار دهد ، با مراقبت از لک های به روز شده و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها.
 • میزبانی جوملا برای اجرای آسان و مقرون به صرفه است. SiteGround نصب با یک کلیک و انتقال رایگان ، الگو و نصب و نام دامنه را ارائه می دهد. قوام آنها خرابی را از بین می برد. روزانه 30 بک آپ از هر سایت جوملا وجود دارد و برای محافظت بیشتر حساب ها جدا می شوند. جوملا SiteGround را به عنوان یک میزبان رسمی و یک حامی رویداد معرفی کرده است.
 • برنامه های میزبانی Magento برای فروشگاه های آنلاین ایده آل است ، با Cloudflare CDN و Railgun ، انتقال آسان و نصب و درایوهای SSD. SiteGround به مشتریان خود اصلاحات امنیتی در سطح سرور ، ادغام Git و محافظت از حساب های هک شده را می دهد.
 • برنامه های میزبانی دروپال شامل بسیاری از ویژگی های مشابه سایر برنامه های میزبانی برنامه و همچنین Drush از پیش نصب شده ، رابط کاربری خط فرمان رایگان است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی با کد دروپال خود برای ماژول ها ، مضامین و پروفایل ها کار کنید..
 • میزبانی PrestaShop برای بهبود خدمات و عملکرد سفارشی شده است و بهترین تجربه ممکن را به مغازه ها و مشتریانشان می دهد. آنها همچنین پشتیبانی از تجارت تجارت را ارائه می دهند.
آیا برنامه های میزبانی خاص برای صنعت با SiteGround وجود دارد?
 • میزبانی SkaDate: اگر می خواهید یک شبکه اجتماعی را اجرا کنید ، راه حل میزبانی دست ساز SiteGround برای بهینه سازی وب سایت دوست یابی شما طراحی شده است.
 • WP eCommerce که در سرورهای SiteGround میزبان است ، با سطح بالایی از امنیت و پشتیبانی تضمین می شود..
 • مؤسسات آموزشی می توانند از پیشنهادات ویژه SiteGround برای سازمانهای دانشگاهی استفاده کنند. این شرکت ارزش بالایی را در آموزش و پرورش ، دوره های حمایت مالی از کالج های ویرجینیا بین مونت ، MACC ، و دانشگاه DePaul ، در بین دیگران دارد. دانش آموزان با ذخیره سازی 10 گیگابایت ، FTP ، SSH و Git ، نامه الکترونیکی رایگان ، پایگاه داده های MySQL نامحدود و پشتیبان گیری روزانه خودکار ، هر ماه 1.99 دلار دریافت می کنند. مربیان می توانند یک حساب کاربری رایگان و همچنین نصب رایگان LMS برای کلاس ها و دانش آموزان خود دریافت کنند. صفحه ثبت نام در یک روز به پایان رسیده است ، و دانش آموزان می توانند میزبانی وب رایگان را با تمام ویژگی ها دریافت کنند ، البته صفحه مربی.
 • بلندگوهای اسپانیایی می توانند نصب و راه اندازی خود را به زبان مادری خود دریافت کنند و همچنین می توانند به زبان اسپانیایی پشتیبانی را دریافت کنند. SiteGround آموزش ها و کتاب های الکترونیکی را ارائه می دهد تا به مشتریان خود کمک کند تا با منابع قابل فهم ، به حداکثر توانایی خود برسند.
پشتیبانی مشتری SiteGround چیست؟?

این شرکت الگوهای کارمندان خود را در دفتر اروپایی خود ، که خدمات به مشتریان ارائه می دهد ، برنامه ریزی کرده است تا اطمینان حاصل کند که مشتریان در هنگام فراخوان پشتیبانی ، انتظار بسیار کمی دارند. به طور متوسط ​​بلیط در مدت زمان 15 دقیقه پاسخ دریافت می کند و مشتریان برای پشتیبانی از تلفن و گپ کمتر از یک دقیقه منتظر می مانند.

سرپرستان و مدیران به طور مرتب عملکرد و سرعت کارمندان را ممیزی و ارزیابی می کنند و عملکرد تیم را ردیابی می کنند تا بتوانند اطمینان حاصل کنند که مشتریان به بهترین شکل ممکن دست پیدا می کنند. علاوه بر این ، SiteGround در پشتیبانی سریع و کارآمد برای فناوری خود سرمایه گذاری می کند. آنها نمایندگان بالای پشتیبانی خود را هر ماه در وبلاگ خود برجسته می کنند ، تعداد دقیق مشتریانی که نماینده در آن خدمت می کنند و همچنین درصد مشتریان خوشحال را به اشتراک می گذارند.

رهبران SiteGround خود را به ایجاد محیطی که باعث رضایت کارکنان می شود افتخار می کنند ، خاطرنشان کردند که میزان رضایتمندی کارکنان باعث افزایش رضایت مشتری می شود. آنها جلسات و آموزشهای منظم شرکت را در دفترهای مرکزی برگزار می کنند که شامل جداول استخر ، اتاق کنفرانس ویدیویی ، یک منطقه تفریحی با میز تنیس و رنگ ها و طرح هایی به منظور الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه در کارمندان است. بنیانگذاران در وبلاگ خود خاطرنشان می كنند كه وقتی كارمندان احساس راحتی می كنند و در خانه هستند ، به مشتریان پاسخ می دهند كه گویا خانواده یا دوست هستند.

نمایندگان آموزش در برنامه های خاص دریافت می کنند ، می توانند دوره های آموزش مداوم را ادامه دهند ، و از برنامه های افزودنی اسکریپت ها و افزونه ها گرفته تا الگوهای و موقعیت های مرتبط با برنامه ، می توانند کمک های عمیق ارائه دهند. برخی دیگر آموزش های مفصلی را برای راه رفتن مشتریان از طریق نیازهای مشترک نوشته اند. SiteGround دارای یک پایگاه دانش قابل جستجو است که شامل بیش از 1740 مقاله اطلاعاتی و آموزشی است. آنها مجموعه ای از وبینارها را با تظاهرات های دستی و یک جادوگر تنظیم ایجاد کرده اند تا به هر مشتری جدید کمک کند تا اطلاعات و دستورالعمل های مورد نیاز خود را پیدا کند. سایتها را می توان در طی چند دقیقه از طریق روند کارآمد و کارآمد آنها تنظیم کرد.

مشتریانی که نیاز به نماینده دارند می توانند زمان انتظار در وب سایت SiteGround را بررسی کنند ، جایی که مدت زمان انتظار برای تماس ، گپ زدن و بلیط را یادداشت می کنند. بسیاری گزارش می دهند که در کل طیف ، از مشتری های آینده نگر گرفته تا مشتری بلند مدت ، با هر سطح تجربه یا تخصص ، نمایندگان SiteGround سطح بالایی از پشتیبانی و مراقبت را ارائه می دهند. تقریباً در اولین تماس به سؤالات پاسخ داده می شد ، و پاسخ های شرکت در پیگیری سؤالات پیچیده تر فعال بودند.

برای کمک به مشتریان در به روز ماندن در مورد وقایع شرکت ، آنها وبلاگ خود را حفظ می کنند که نه تنها در مورد محیط شرکتی بلکه در مورد ارتقاء سیستم ، پیشرفت ها و روندهای موجود در صنعت که می تواند در سایت های مشتریان تأثیر بگذارد ، صحبت می کند و شرایطی را با هر افزونه ای در اختیار شما قرار می دهد. یا برنامه های کاربردی و اخبار جالب این وبلاگ در ماه چندین بار به روز می شود ، و مشتریان با اظهار نظر در مورد پست های مختلف وبلاگ ، از اطلاعات و پاسخ هایی که دریافت می کنند قدردانی می کنند.

آیا SiteGround دارای ضمانت به موقع است?

SiteGround یک ارائه دهنده خوب و دارای اتصال قابل اعتماد است. اکثر میزبان ها 99.9 درصد به موقع را ارتقا می دهند. SiteGround وعده می دهد 99.99 درصد به روز رسانی ، که آنها را تحویل می دهند ، با زمان های بالایی خود به 100 درصد برسد. توسعه دهندگان و طراحان می توانند سرعت وب سایت های خود را به سرعت در وب سایت SiteGround بررسی کنند.

SiteGround ظروف لینوکس را انتخاب کرد که بسیار کارآمد و پایدار هستند. توسعه دهندگان این شرکت تکه های هسته خود را که با کد رسمی لینوکس کرنل تصویب شده است ، نوشتند. اعضای تیم توسعه همچنین یک برنامه نظارت بر سرورهای داخلی طراحی کرده اند که نه تنها آنها را نسبت به مشکلات وضعیت سرور هشدار می دهد بلکه آنها را ترمیم می کند. همچنین وضعیت را برای پیش بینی و جلوگیری از مشکلات احتمالی آینده تجزیه و تحلیل می کند.

آنها میانگین خرابی کم دارند و خاموشی حدود سه دقیقه دارد. اگرچه بسیاری از بازرسان خاطرنشان كردند كه با زمان كاهش سایتهایشان ، SiteGround قبلاً در تلاش بود تا آنها را پس بكشد..

مراکز داده SiteGround چقدر ایمن هستند?

مراکز داده SiteGround در شیکاگو ، آمستردام و سنگاپور است. دومین مکان اروپایی در اوایل سال 2016 در لندن افتتاح شد. آنها با بسیاری از شرکت های اصلی حمل و نقل همکاری می کنند تا بهترین دسترسی و سرعت را به مشتریان ارائه دهند. هر مرکز داده دارای بیش از یک منبع تغذیه ، ژنراتور و فناوری UPS است. علاوه بر این ، مراکز داده همیشه توسط نگهبانان محافظت می شوند و برای ورود به آن نیاز به غربالگری بیومتریک دارند. لابی های ضد گلوله و نظارت تصویری برای ارائه سطح بالاتری از نظارت وجود دارد.

آنها همچنین مرکز داده های شیکاگو خود را در سال 2014 اضافه و به روز کردند و به یک تسهیلات تازه تکمیل شده توسط شریک زندگی خود SingleHop اداره کردند. از طریق آن حرکت که باعث افزایش سرعت شبکه شد ، آنها توانستند با انتقال سرورها به کابینت های خصوصی ، سازمان را بهبود بخشند. تکنسین های ارشد مرکز داده تنها افرادی هستند که مجاز به کار روی سرورهای SiteGround هستند.

در سال 2015 ، Siteground سیستم پشتیبان خود را راه‌اندازی کرد که به گفته آنها به بازیابی اطلاعات تا چهار برابر سریعتر از برنامه قبلی خود کمک کرده است..

SiteGround یک مجری اولیه جداسازی حساب ایمن در سرورهای مشترک بود که برنامه را در سال 2008 به اجرا درآورد. گزینه های امنیتی سرور گسترده هستند ، با SpamAssassin و SpamExperts ، Leech Protect HackAlert برای هزینه اضافی ، و ادغام CloudFlare ، به سایت ها محافظت بیشتری می دهند و سرعت. ادغام Softaculous آنها اطمینان حاصل می کند که هیچ بدافزار در سایت شما یا داخل کد نویسی وجود ندارد. برای قیمت ها ، میزان ویژگی های امنیتی باعث می شود که SiteGround برای کسب و کارهای کوچک و افراد یا شرکت هایی که از طریق وب سایت های خود شروع به انتخابی ایده آل می کنند.

از SiteGround برای اطمینان از به روز بودن افزونه های من از چه نوع فناوری استفاده می کند?

SiteGround تعدادی ابزار را در اختیار شما قرار داده است تا اطمینان حاصل کنید که صفحات به طور مداوم و سریع و با بارهای بسیار سریع بارگذاری می شوند. هر سرور مشترک و برنامه ابری شامل فناوری SSD است که زمان ورودی و خروجی را بیش از 1000 بار ضرب می کند. SiteGround به شما امکان می دهد پروتکل شبکه HTTP / 2 را فعال کنیم ، رمزهای مجانی SSL را رمزگذاری کنیم.

برنامه های اشتراکی و ابری همچنین از فناوری سرور NGINX به عنوان استاندارد استفاده می کنند. برنامه های سرور اختصاصی را می توان به روزرسانی کرد که تقویت کننده را شامل می شود. بر اساس توانایی های این برنامه ، SiteGround SuperCacher ساخته است که سرعت Drupal ، Joomla و WordPress را بهینه می کند.

در حالی که CloudFlare CDN ابزاری برجسته برای امنیت سایت است ، همچنین به صفحات بارگذاری سریعتر کمک می کند.

SiteGround چه نوع سیاست های برگشت پول را در نظر گرفته است?

مشتریان SiteGround که از خدمات خود راضی نیستند می توانند در مدت 30 روز برای برنامه های ماه به ماه کنسل شوند. در کل ، معدودی از مشتریان منفی با SiteGround پیدا کرده اند ، اما کافی نبودند تا از خدمات عالی مشتری و گزینه های امنیتی که در اختیار مشتریان قرار می دهند ، بیشتر باشند. اطلاعات بیشتر در SiteGround.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector