Saidi kohapealsed ülevaated mai 2020 – 100+ kasutajat ei saa eksida

Olen ARMASTATUD saidiga SiteGround.


Olen neid aastaid kasutanud, soovitanud neid kõigile oma klientidele ja nad avaldavad jätkuvalt muljet.

Kas teile ei meeldi hea alamkoerte lugu, kus alamkoer saab tegelikult ettevõtte parimaks? See on SiteGround.

saidi kangelase kodu

Ma mõtlen, et nad asutasid kõikjal Bulgaarias, Sofias, jurist – kes oleks võinud arvata, et nad tulevad kogu maailma saidiomanike südameid ja meeli haarama.

Nad on paremad, kuna töötavad raskemalt. Nad on sõltumatu ettevõte, mis seab klientidele tähtsuse järjekorda (kõlab nagu Amazon või Nordstrom) ning neil pole aktsiahindu ega ettevõtete ülemusi, kellele vastata.

Omades 450 000 domeeni kogu maailmas, kus andmekeskused asuvad USA-s, Hollandis, Ühendkuningriigis ja Singapuris, on tegemist reaalse tehinguga, mitte ebaühtlase käivitusega.

Contents

Millised on SiteGround Hosting peamised omadused??

Lõpetan tagaajamise. Need on asjad, mis teile hostimisel olulised ja SiteGround pakub:

 1. Kasutajatugi:
  Panen selle number üks, kuna nende klienditeenindus on silmapaistev. Nad vastavad tugipiletitele mõne minuti, mitte tundide jooksul. Ja tugi on üksikasjalik ja sõbralik. Nad lähevad üle ja kaugemale.
 2. Hinnakujundus: Mulle tegelikult meeldib, et nende hinnakujundus on odav, kuid mitte eriti odav. Põhjus on see, et ma tean, et nad müüvad jätkusuutlike hindadega ja nad saavad selle kasumi oma platvormi reinvesteerida. Arvake ära, kui maksate mõnele teisele ettevõttele 1 dollarit kuus majutamise eest, see on kas jube või kavatsete seda hiljem müüa.
 3. Funktsioonid: Nad olid üks esimesi võõrustajaid, kes keskendusid WordPressi saitidele (koos WP Mootoriga) ja seega teavad nad, kuidas turgu sobitada. Nende GoGeeki plaan sisaldab eepilisi funktsioone: lavastus, prioriteetsed tugiteenused ja esmaklassilised varukoopiad (seda soovite).

Muude vingete asjade hulka kuulub 99,99% tööaja garantii, WordPressi lihtne installimine, tasuta SSL-sertifikaat Let’s Encrypt kaudu ja palju muud.

See on tõepoolest suurepärane host nii blogijatele, poodisaitide omanikele kui ka ettevõtete omanikele nii edasijõudnute kui ka algajatele sõbralike tööriistadega.

SiteGroundi varjuküljed hõlmavad piiratud ladustamis- ja muid varjatud kulusid, mida katame allpool. Vaadake ametlikku saiti

Meie saidi põhitoimetaja ülevaade

SiteGround on hämmastav tugi ja väga abivalmis personal. Ja hinna eest on teie domeenis kaasas hulk kasulikke tööriistu, mida teised hostid ei paku. Üldiselt on SiteGround hea hinnaga ja hõlpsasti kasutatav valik neile, kes ei vaja oma saidile tonni ribalaiust. Kuid kui olete suure andmebaasiga elektritarbija ja plaanite lavastamise ja SG-Giti funktsioonide ulatuslikku kasutamist, peaksite enne päästiku tõmbamist võõrustajate võrdlemiseks aega võtma.

Parim osa? Teie algne ost on 60% + allahindlus (lingiga).

SiteGround’i majutuse parimad omadused

SiteGround lööb selle enamiku kasutajate jaoks pargist välja. Täiuslik segu odavatest hostimistest ja suurepärasest toest – sellest ei saa peaaegu midagi paremat.

Energiakasutajad lükkavad funktsioonid siiski oma piiridesse ja võivad mõne probleemiga silmitsi seista.

saidiplatsi omadused

1. SiteGround klienditeenindus: suurepärane reageerimise aeg

Kiirus, millega SiteGround piletitele reageerib, on võrratu.

Teile oleks raske leida hosting firmat, kes suudaks ületada nende 15-minutilise keskmise reageerimise aja.

Neil pole vestlusvõimalust, kuid seda on raske mõista, kui nad vastavad tugipiletitele mõne minuti jooksul läbimõeldud ja abivalmis vastusega..

Vestluse tugi annab teile kohese äratundmise, kuid selle vormingu loomulik lühidus võib muuta keerukate probleemide edastamise ja vastavalt nende keerukate vastuste saamise keeruliseks.

Näiteks GoDaddy kutsub teid helistama nende tugitelefonile, mis võib tähendada palju ooterežiimis kulutatud aega.

Ja Rackspace’i piletite reageerimise aeg on keskmiselt üle 30 minuti. Kuid SiteGround 24/7 meeskond jõuab teie probleemi lahendamiseni kiiresti ja tõhusalt.

2. SiteGround Hinnakujundus: suur pauk teie Bucki eest

Nende maailmatasemel klienditeeninduse veel üks laiendamine võtab SiteGroundi müügiesindaja ostmise ajal aega teie vajaduste tõeliseks mõistmiseks ja mõistlike soovituste andmiseks..

Nad ei müü teile funktsioone ja salvestusruumi, mida te ei vaja.

Miks mitte? Kuna enamus kõiki funktsioone, mida keskmine veebisaidi omanik kunagi vajaks, sisaldub juba baashinnas: privaatsusfunktsioonid, automaatsed varundamised, cPanel, FTP-juurdepääs, tasuta domeeninimi, standardsed turvalisused, Joomla, Drupal ja palju muud.

SiteGround on ainult pisut kallim kui suure nimega konkurent HostGator, kuid lisatud tugi, funktsioonid ja turvalisus on palju paremad.

3. SiteGround WordPressi ühilduvus

Kui teil on juba WordPressi veebisait, teisaldab SiteGround teie saidi tasuta. See on lihtne ühekordne protsess, mis ei vaja mingeid juhiseid.

Need pakuvad ka palju ressursse, et aidata blogijatel alustada.

Lisaks on SiteGroundi tugiteenistujad WordPressi kohta uskumatult teadlikud ja aitab teid kõigis teie lehe väljaarendamisel tekkivates küsimustes..

Saidi SiteGround WordPress suhe on sujuv, mis ei tohiks WordPressi kauaaegsetele kasutajatele pausi teha.

4. Hinnakujundus on tegelikult sagedaste pakkumistega tõesti taskukohane

Jah, me kordame ennast, kuid teistmoodi. See on värskendus nende hiljutiste tehingute kohta.

Nad teevad seal Sofias tõsiseid käike. Nad on hiljuti hinnast loobunud, registreerumisel on 70% soodsam alustamiseks hiiglasliku 3,95 dollarini kuus (alates sellest arvustusest). See on väga hea hinnakujundus.

Kui proovite salvestada nii palju cheddari kui võimalik, kuid soovite siiski kindlaid funktsioone – näiteks mees, siis on see suurepärane tasakaal.

Võite arvata, et nende fantastiliste funktsioonide abil, mis nad vaikimisi oma plaanidesse kaasavad, ja hämmastava klienditoega, oleks nad palju kallimad kui näiteks Bluehost või Hostgator.

Mitte nii.

Näib, et nad on oma süsteeme optimeerinud nii, et nad suudavad pakkuda nii põhjapõhiseid hindu kui ka tapja eeliseid. Ainult miinus: peate registreeruma 3 aastat. Kuid ma ütlen teile, et te ei taha kellegagi koos minna!

5. Ühe klõpsuga etapp on elupäästja, mida vajate …

… Et sa ei teadnud kunagi, et tahad. Tõsiselt. Kui olete ettevõtja, turundaja või alustav arendaja, kes seda saiti redigeerib, olete tõenäoliselt kauboi kooder. Mis see on? Keegi, kes redigeerib reaalainet.

Rohkem kogemusi pakkuvad veebisaitide arendajad naeravad teie üle, kuid mis iganes, teil on inimeste oskused ��

Ei, asi on selles, et te ei taha kiirteel sõites oma mootorit parandada. Samuti soovite oma veebisaiti redigeerida testimisalas (lavastus), mitte reaalajas saidil (tootmine).

SiteGround muudab selle suuuuuper lihtsaks ühe klõpsuga lavastusega. Redigeerige saiti ja seejärel liikuge elama. Valmis.

6. Registreerimisel tasuta domeen

Teatud plaanide korral saate registreerumisel tasuta domeeninime. Kuule, see on väärt ainult 12 dollarit, aga me võtame selle ära!

Nad muudavad registreerumise sujuvaks. Domeeni jaoks ei pea te GoDaddy kaudu hasarti tegema, vaid kogu komplekt koos nendega kaasas. Kahjuks peate järgmiste aastate pikendamise eest maksma, kuid esimene aasta kõlab üsna hästi!

7. Suurepärased saidikiiruse tööriistad hostimise kiireks hoidmiseks

SiteGroundil on oma Supercacheri tööriist, millel on neli kiiruse ja vahemälu funktsiooni, sõltuvalt teie plaanist.

HHVM-i vahemällu salvestamise tuge saavad ainult super eliitpilveplaanid ja kõrgem, kuid Memcachesse minek on üsna kindel (loodud Facebooki inseneride poolt).

Samuti toetavad nad Google’i alternatiivina vahemälutööriista Google PageSpeed, samuti otsest integratsiooni Cloudflare’iga. Samuti annavad nad teile Cloudflare korduva allahindluse loendihindadelt.

Need valikud võivad saada üsna valdavaks, kuid ei karda. Rääkige lihtsalt nende sõbralikust toest ja küsige 100 küsimust nagu mina, ja nad lahendavad teie probleemi!

funktsioonid 2

8. Need on hallatavad hostimisteenused

Ok, kes ei osta hallatud hostimist? Ma ei kavatse serveriuuendusi teha, ma isegi ei tea, kuidas seda teha. Mul on paremaid asju teha.

Kuid SiteGround hoolitseb kõigi ülikergete asjade eest, mida hobusesabadega IT-poisid armastavad teha. Nad pakuvad hallatavat WordPressi hostimist nagu ka teistele platvormidele – Magento, Drupal, Joomla jne.

SiteGround’i hostimise varjuküljed

Kui teil on väga range eelarve või rohkem elektrienergia kasutajaid, siis tasub enne päästiku tõmbamist võrrelda SiteGroundi hostimiskavade funktsioone. Mõne kõrgema taseme võimalustega kaasnevad varjatud kulud, milleks te pole võib-olla eelarves osalenud.

1. Saidiplaanid: Ainult aastased

Kuigi kuu hind on üldiselt madal, nõuavad kõik SiteGroundi plaanid aastase lepingu sõlmimist.

Enamiku jaoks pole vahet, kas maksta 48 dollarit aastas või 4 dollarit kuus. Kuid kui teie plaan oli katsetada lühikese aja jooksul mitmesuguseid saite, ei pruugi aastase lepinguga rihma saamine olla teie huvides.

Ja mõned edasijõudnumad plaanid võivad kanda märkimisväärsed ettemaksed. Näiteks GoGeek-kava maksab mõistlikku 15 dollarit kuus. Kuid 180 000 dollari välja panemine lihtsalt alustamiseks võib olla liiga suur kohustus.

Võib-olla on SiteGroundi arutluskäik selles, et ettemaksed peletavad mõned kliendid, kes võtavad suurema osa oma tugiajast alles mõne kuu pärast laevale hüppama. Jällegi, see pole kõigi probleem.

Kuid paindlikkuse puudumine võib kindlasti olla lühiajaliste projektide jaoks suureks takistuseks.

2. Varjatud piirid ühe klõpsuga etapil

Üks masendavamaid probleeme, mis SiteGroundil üles kerkib, on nende ühe klõpsuga lavastus.

Lavastuste korrektseks toimimiseks kehtestab SiteGround jagatud hostimise jaoks 100 MB andmebaasi limiidi.

See võib tunduda mõistlik kulude piir, kuid seda piirangut pole kasutajatele selgelt öeldud, kui nad registreeruvad oma jagatud hostimisplaanidele.

Kui käitate WordPressi saiti, on seal mõned pistikprogrammid (ahem, ümbersuunamine), mis võivad pärast mõnekuist kasutamist väga kiiresti teid ületada 100MB piires..

See võib olla vahepealsetele kasutajatele väga pettumust valmistav kasutaja, kes võib-olla on oma töövoogu hakanud alles siis, kui talletusmahu saavutamisel tuleb seda muuta.

Ühe klõpsuga lavastus on SiteGroundi jaoks konkurentide jaoks tohutu müügipunkt, kuid seda piirangut ei mainita enne, kui sinna jõuate.

3. Sisselülita ruumi piirangud

Teine masendav probleem on see, et kui kasutate rohkem kui 80% oma sisestusruumist, ei saa te luua git-hoidlat.

SiteGround Giti kettaruumi kasutamine

SiteGround Giti kettaruumi kasutamine Sõlmede piirangud võivad olla väga tüütud!

Jällegi, öelge kohe ette, kuni olete liiga sügaval. Õnneks on nende töötajad äärmiselt kiire reageerimisega ja väga abivalmid. inode-git-use

Kuid ka siis ei saa te ajutist serverit luua, kui jõuate serva lähedale. See on mõistlik, kuid see on veel üks pettumus.

4. Saidi maapealne migratsioon: 1 GB piirang

Kui proovite teisest hostist üle minna, on olemas a 1 GB migratsioonilimiit veebisaitidel.

Kui soovite nende esmaklassilist rändeteenust, peate kõik üle kolima 50 dollarit.

Muidugi ei ole see ülemäärane tasu, kui professionaal rändab teie andmed nii, et need oleksid ohutud ja tagatud.

Kuid mõned inimesed tunnevad seda protsessi ja neil on pigem võimalus seda ise teha. Põhiküsimus on selles, et seda varjatud määrust ei täpsustata.

See võib ärritada, kui te pole sellele eelarvet lisanud või kui olete enam kui võimeline seda ise tegema.

Kui teil on palju fotosid, videoid ja muid suuri meediumivarasid, siis jõuate tõenäoliselt selle piirini. Kuid rääkige nende toega ja vaadake, mida nad saavad teie heaks teha.

5. Kohapealne salvestusruum: ainult 30 GB

30 gigabaidine salvestusruum kõlab palju.

Ja kui teil on lihtne WordPressi ajaveeb, on see korras.

Kuid kui majutate SiteGroundis mitut saiti – mis on nende kasutamisega tohutu eelis -, siis hakkavad probleemid tekkima 30 GB-ga.

Ma mõtlen, et kaasas on GoDaddy $ 1 / kuu (promo) hostimise algus 100 GB ladustamise! See ei tähenda, et GoDaddy oleks parem, kuid ma loodan, et SiteGround suurendab nende mängu seal. Ma käiksin SiteGroundiga GoDaddy kohal ikkagi igal nädalapäeval, kuid 30 GB võib olla piiratud.

Kui teie saidil on palju kvaliteetseid fotosid (tänapäeval peaks iga sait olema) ja kui hakkate turvalisuse huvides saidilt looma paar lavastuskoopiat, siis hakkate siis piirangutega hakkama saama.

Hoiatage, see on piirang.

Kui ma oleksin teie, alustaksin SiteGroundsi põhi- või GoGeek-kavaga ja siis lihtsalt teaksin, kas teie sait on piisavalt suur, peate tulevikus oma pilvemajutusse üle minema.

6. SiteGround turvalisus: häkkimise tugi puudub

Ehkki nende turunduslehe keel võib teisiti viidata, puudub mitmes osakonnas SiteGroundi turvalisus.

Turundus räägib nende lehel tantsust selle ümber, et kuigi serverirünnakute parandamisel on nad täiesti valmis, on üksikute saitide häkkimine nende prioriteetide loendis madal.

Tegelikult ei teavita nad isegi teid, kui teie saiti häkkitakse. Nad võtavad selle lihtsalt ühenduseta ja ootavad, kuni saate selle välja mõelda ja neilt abi paluma.

Lisaks pole häkkimisest taastumine tasuta. Pärast saidi häkkimist saate osta 99–199 dollari väärtuses turvateenust, kuid selle meeskonna tugi on nende üldise klienditeenindusega võrreldes halb.

Nad töötavad normaalsetel tundidel, mitte ööpäevaringselt ja seega võib kõige normaalseks muutmiseks kuluda sageli kuni 48 tundi. See on poodisaitide jaoks kaotatud tulu palju.

7. SiteGround Back End probleemid

Paljud ettevõtted suunavad oma turundusesse ja muudesse investeeringutesse palju raha, sageli nende tagaosa arendamise ja infrastruktuuri kahjuks.

Kindlasti pole ükski ettevõte ega hostiteenuse pakkuja täiuslik ning sama võib öelda ka SiteGroundi kohta, mille tagakülje probleemid kerkivad esile siis, kui süveneda nende edasijõudnutesse võimalustesse.

Tõrkeid tekitatakse saidi järkjärguliste koopiate loomise ja kustutamise ajal ning SG-Giti kasutajad märkavad sageli kustutatud alamdomeenide kummitusi, mis püsivad veel päevi pärast kustutamist – mõlemad võivad salvestuspiirangute osas olla tõsised probleemid. Mõlemal juhul on tugiteenuste esindajad tunnistanud, et need probleemid on veel lahendamata probleemid.

Alumine joon

Paljude väikeste veebisaitide ja veebisaitide omanike jaoks, kes vajavad suurepärase hinnaga fantastilist tuge, SiteGround-hostimine on selleks tee.

Tugi on sõbralik, kiire ja ulatub kaugemale nende kohustusest anda teile häid nõuandeid ja aidata teil probleemi lahendada või suunata teid õiges suunas.

Kui otsite midagi enamat kui soodusmajutus, millel oleks rohkem funktsioone, on SiteGround tõenäoliselt teie parim panus.

Ühilduvus SiteGround WordPressiga on tipptasemel ning SiteGroundi hinnakujundus on konkurentsivõimeline ja sisaldab palju kasulikke funktsioone.

Vahepealsete ja kogenumate kasutajate jaoks tuleks enne ostmist seda otsust hoolikalt uurida.

Kui see poleks nende täheline klienditugi, võiksid paljud ülalkirjeldatud probleemid olla oluliseks hoiatavaks teguriks neile, kes vajavad täiustatud võimalusi.

Kui teile meeldib SiteGroundi heli, soovitame teil vaadata A2-hostimist, kuid teil on siin tõstatatud probleemide suhtes mõningaid reservatsioone.

Meie arvamus on, et täiustatud ja kindlama taustainfrastruktuuriga saaks SiteGround vältida paljusid neist lihtsatest salvestusprobleemidest.

See oleks kõigile asjaosalistele võita: vähem ootamatuid kulutusi tarbijale, vähem klienditoe meeskonnale kuluvat aega.

SiteGround’i hostimiskavad

SiteGround pakub hostimisplaane alates odavast jagatud hostimisest kuni pühendatud hostimiseni. Puudutame kiiresti mõnda kõrgemat taset.

SiteGround jagatud hostimine

saidiplats jagatud hostimine

SiteGroundi algtase on vahemikus 3,95–11,95 dollarit kuus (reklaamihind). See paneb selle veebimajutuse odavamasse otsa, samas ei ole see murettekitavalt odav. Reaalsus on see, et kui näete liiga madalat hinda (näiteks 0,99 dollarit kuus), teate, et see pole jätkusuutlik.

Ehkki SiteGround’i jagatud hostimine on odav, sisaldab see järgmisi parimaid funktsioone:

 • 24-tunnine tugi telefoni, vestluse või e-posti teel – SiteGroundi tehniline tugi on tõeliselt tipptasemel ja parim, mida selle hinnaga leiate
 • Kiire saidid – SiteGround sisaldab kiiruse optimeerimise mitmel tasemel, sealhulgas PHP 7 ja oma kiirustööriistu
 • Tasuta SSL
 • Igapäevased tasuta varukoopiad (see on tohutu)
 • GrowBigi ja GoGeeki plaanid sisaldavad lisafunktsioone, näiteks lisatasu tugi ja piiramatu saitide arv.

Soovitame minna kaasa GrowBigi plaan alates 5,95 dollarist kuus. Piiramatute võõrustatavate saitide saamiseks on väärt kaks täiendavat dollarit.

Saidipõhine WordPressi hostimine

saidipõhine WordPressi hostimine

SiteGroundi WordPressi hostimine on sama mis nende jagatud hostimisel, seetõttu toome allpool välja mõned WordPressile keskendunud funktsioonid.

 • Tasuta WordPressi automaatne installimine – olen seda proovinud ja see on väga lihtne
 • Teie praeguse WordPressi hostist tasuta migreerumise pistikprogramm
 • WordPressi automaatvärskendused – see on turvalisuse jaoks kriitilise tähtsusega.
 • GrowBig ja GoGeek kavad hõlmavad järgmist:
  • Professionaalne rändeteenus
  • WordPressi vahemälu
  • 1-klõps WordPressi lavastus (see on arendajatele tohutu)

Kui plaanite oma WordPressi saiti kasvatada, soovitame teil minna edasi GoGeeki plaan alates 11,95 dollarist kuus, et kasutada ära eelistatud tuge ja Gitit koos serveri suurema võimsusega.

SiteGround Cloud majutamine

saidiplaani pilvemajutus

Koostöös ühe hiljutise kliendiga märkasime, et seal on tohutult hooajalisi liikluse sagenemisi ja soovisime serveri lisavõimsust, et vajadusel nõudlust suurendada. Selle asemel, et nõuda meilt kasutajatelt, nagu mõned võõrustajad, liiga suuri tasusid, pakub SiteGround mõistlikke tööriistu, mida saab ühe klõpsuga nõudmisel laiendada. Peamised omadused:

 • Pühendatud IP-aadress
 • Garanteeritud ressursid
 • Lihtne skaleerimine automaatse skaalaga liiklustiheduse ajal

Siin saate luua oma pilvekonfiguratsiooni

Privaatserver SiteGround

saidiplatsile pühendatud hostimine

Suuremad ettevõtted, kes vajavad tugevaid hostimisressursse ja garantiisid, vajavad spetsiaalset hostimist. SiteGround pakub esmaklassilist hallatavat spetsiaalset hostimist hinnaga, mis ei riku kvartali eelarvet.

 • Hinnad alates 269 dollarist kuus
 • Alustades 480 GB SSD ja 10 TB ribalaiusega
 • 24-tunnine VIP tugi
 • Täielik lisatasuhaldus koos serveri seadistamise, jälgimise ja reageerimise parandustega

Tutvuge pühendatud plaanidega siin

SiteGround kasutajate ülevaated

Praeguse seisuga oleme just ületanud SiteGroundi 100 kasutaja arvustuse märgi. Nad on meie saidi kaugelt vaadatuim host nii mahult kui ka kvaliteedilt. Selle paljude viietärni arvustustega ei saa vaielda. 

Saidi maapinna toimetusülevaade 4.8 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (254 Hääled) Vaata hinda Plussid

 1. Hämmastavalt kiire tugi
 2. Suurepärased hinnad
 3. Palju funktsioone
 4. SiteGround WordPressi ühilduvus

Miinused

 1. Varjatud piirangud
 2. Ainult aastane hinnakujundus
 3. Häkkimine / turbepiirangud

SummarySiteGround on turundajate, arendajate ja saidiomanike jaoks üks peamisi soovitatavaid hoste, kes otsivad head hinna ja väärtuse tasakaalu. SiteGroundi hinnakujundus sisaldab kõiki tasuta tööriistu, mida keskmine saidiomanik vajada võiks. Saate tugirühma, mis asub peamiselt Bulgaarias, kuid see ei ole enamike ingliskeelsete maailmakodanike jaoks probleem. Nende tugiteenistujad on ühed kiireimad, reageerides igal tunnil 5-15 minuti jooksul. SiteGround WordPressi hostimise funktsioonid on lavastuslikud ja WordPressi gitfunktsioonid, mida paljud soodsad hostid ei paku. Tugi5Speed4.5Features5Value5Läbipaistvus4.5 Kuva rohkem funktsioone

Võrdle SiteGroundi ja teiste hostide vahel

Kas soovite võrrelda SiteGroundi teiste hostidega? Oleme koostanud ulatusliku võrdluskomplekti, et saaksite täpselt otsustada, millist hostit te vajate.

SiteGround vs WP Engine

SiteGround on kõigi jaoks väärtuslikum ja odavama hinnaga host, samas kui WP-Engine on kallim host, kelle hinnad algavad ligi kümnekordselt sellest, mida SiteGround algab.

Reaalsete ettevõtete jaoks pole hind peamine tegur, vabakutseliste jaoks on see aga suur asi.

Vaadake WP mootori ja SiteGroundi võrdlust

SiteGround Hosting KKK

Mis eristab SiteGroundi teistest hostidest?

SiteGround on loonud mitu uut tehnoloogiat, et pakkuda oma klientidele parimat võimalikku tuge ja teenust. SiteGround on võitnud mitmeid valdkondlikke auhindu taskukohase hostimise, eelarve hostimise, edasimüüjate hostimise ja klienditeeninduse eest.

Milliseid jagatud hostimiskavasid SiteGround pakub??

SiteGroundil on kolm eraldi jagatud hostimiskava, mis algavad 3,95 dollarist kuus algse käivituskava jaoks, mis sobib ideaalselt väikeste poodide ja saitide jaoks, millel on iga kuu vähem kui 10 000 unikaalset külastajat. See sobib ühe saidi jaoks suurepäraselt, kuna see pakub 10 GB ruumi.

Nende ühiseid plaane pakutakse ühe-, kahe- või kolmeaastaste lepingute asemel, mitte kuude kaupa optsioonidena.

Kõik SiteGrounds’i plaanid sisaldavad veebisaidi olulisust, näiteks:
● Tasuta domeeninimi, seadistamine ja ülekandmine
● Tasuta igapäevaseid varukoopiaid
● HTTP / 2 toega serverid
● cPaneli ja SSH-juurdepääs
● SSD salvestusruum
● tasuta CloudFlare CDN
● Tasuta Let’s Encrypt SSL-id
● Piiramatu arv e-kirju ja andmebaase

Lisaks sisaldab iga kava tasuta domeeninimesid, seadistamist ja ülekandmist, veebisaitide koostajat ja ööpäevaringset tehnilist tuge.

GrowBigi plaan algab 7,95 dollarist iga kuu ja on mõeldud klientidele, kes soovivad kõiki oma saite ühele kontole. Samuti lisab see veebisaitide varukoopiaid, esmaklassilist e-kaubandust, tuge ja turvalisust, piiramatut arvu veebisaite, Joomla ja WordPressi vahemällu salvestamist ning kiiremat kiirust.

Ülemise plaaniga GoGeek algab 14,95 dollarit kuus ja see loodi suure liiklusega, ressurssidega veebisaitide, e-kaubanduse veebisaitide ja serveri PCI vastavuse tagamiseks. Serverid, mis neis plaanides veebisaite majutavad, on piiratud, mis tähendab, et ressursse jagatakse vähem kasutajatele.

Milliseid pühendatud hostimiskavasid SiteGround pakub??

Ettevõte pakub andmekeskusi Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas ning võimaldab klientidel valida lähima geograafilise asukoha. Kõik kolm Linuxi-põhist opsüsteemiplaani hõlmavad 5TB ribalaiust, 24-tunnist VIP-tuge ja täielikku haldust, mis hõlmab seadistamist, värskendusi ja pidevat jälgimist.

Entry Serveri programm maksab 229 dollarit kuus ja töötab Intel Xeon E3-1230 protsessoriga.
● 3,2 GHz protsessori taktsagedus
● 4 protsessori südamikku
● 8 protsessori niiti
● 8 MB protsessori vahemälu
● 4 GB DDR3 RAM
● 500 GB SATA II kõvaketas

SiteGroundi Power Serveri plaan, mis maksab 329 dollarit, töötab Inteli E3-1270 protsessoriga, mille kiirus on 3,5 GHz. Muud funktsioonid hõlmavad:
● 4 protsessori südamikku
● 8 protsessori niiti
● 8 MB keskprotsessori vahemälu
● 16 GB DDR3 muutmälu
● 1TB SATA II kõvaketas

Enterprise Serveri plaan maksab 429 dollarit ja pakub kõige kõrgemat funktsionaalsust. Programm töötab kahe Intel Xeon E5-2620 protsessoriga, mille kiirus on 2.00 GHz.
● Kaks 6 protsessori südamikku
● Kaks 12 protsessori niiti
● 15 MB keskprotsessori vahemälu
● 16 GB DDR3 muutmälu
● Neli 500 GB SATA III / RAID 10 HDD

Kas SiteGround pakub edasimüüjate hostimist??

Kui olete arendaja või disainer ning otsite häid hindu, kiiret kiirust ja reageerivaid klienditeenindusi, pakub SiteGroundi ainulaadne krediidiprogramm edasimüüjakava kõiki kolme.

Iga krediit võrdub ühe aasta hostimisega ja kui lisate krediiti, siis hind langeb. Üks kuni neli krediiti maksab iga krediidi eest 49 dollarit; viis kuni kümme krediiti maksab 45 dollarit krediidi kohta ja 11 või enam krediiti maksab 42 dollarit krediidi kohta. Edasimüüjad saavad kõigepealt osta viis krediiti, mis ei aegu kunagi.

Edasimüüjakontod arvestavad paljude teguritega ja pakuvad 10 GB veebiruumi, piiramatut andmeedastust, tasuta igapäevaseid varukoopiaid ja e-posti kontosid ning sobivad suurepäraselt umbes 10 000 külastuseks. SiteGround garanteerib 99,99-protsendise tööajata, kaubamärgita cPaneli ja privaatse DNS-i versiooniuuendused, mis võimaldavad edasimüüjatel pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke programme ja teenuseid. Edasimüüjad saavad kehtestada oma hinnad, et aidata oma ettevõttel kasvada.

Aga sidusettevõtte hüvitised?

SiteGround annab nende tütarettevõtetele helde hüvitisepaketi, mis maksab komisjonitasusid igal nädalal ja mille müügi ja vahendustasu vahel on lühike 30-päevane kinnipidamisperiood.

Sidusettevõtted, kes teevad ühe kuni viis müüki, teenivad iga müügi pealt 50 dollarit; kuus kuni kümme müüki teenib 75 dollarit müügi kohta; 11 kuni 20 müük teenib 100 dollarit müügi kohta; ja 21 või enam müüki teenib sidusettevõtte müüki 125 dollarit.

SiteGround pakub oma sidusettevõtetele reaalajas jälgimist, mis võimaldab neil jälgida müüki ja komisjonitasusid, vaadata üle nende maksete ajalugu ja näha erinevate kampaaniate tulemusi. Nad pakuvad erinevaid turundus- ja müügivahendeid, nagu ribareklaamid, logod, sügavad lingid ning õigeaegne sisu ja uudised, ning pakuvad usaldusväärseid, reageerivaid kontohaldureid.

Milliseid muid hostimisprogramme SiteGround pakub??

SiteGround pakub mitmesuguseid erinevaid teenuse- ja rakenduste hostimisteenuseid

Teenuste hostimise plaanid algavad iga kuu 3,95 dollarist.

 • E-posti hostimine pakub mitmesuguseid e-posti õpetusi, veebipõhiseid kliente, tasuta kontosid ja e-kirju teie domeeninimes. Kliendid saavad luua ja hallata piiramatuid e-posti kontosid oma domeenides, mida hostitakse SiteGroundi serverites. Nad pakuvad turvalisi e-posti protokolle, käitavad Spam Assassini koos MailFoundry ja SpamExpertsiga ning pakuvad cPaneli haldust. Liideste hulka kuuluvad RoundCube, Horde ja SquirrelMail ning need ühilduvad Outlooki, Thunderbird ja MacMailiga.
 • FTP-hostimine annab klientidele võimaluse töötada mis tahes FTP-kliendiga, piiramatute kontodeta ja failide suurusepiiranguteta. Nad pakuvad anonüümset FTP-d ning hõlmavad igapäevaseid varukoopiaid ja domeene oma plaanide standardse osana. SSH-failiedastusprotokoll on lubatud kõigis SiteGroundi plaanides, samuti turvaline ülekandmine TLS / SSL-i kaudu.
 • PHP-hostimine pakub seda skriptikeelt kasutavatele klientidele kiiremaid ja turvalisemaid veebisaite. Nad pakuvad viit PHP versiooni (PHP 7, PHP 5.6, PHP 5.5, PHP 5.4 ja PHP 5.3). PHP-mooduleid on rohkem kui 70 ja need töötavad klientidega, kes vajavad moodulit, mis ei kuulu nende tavaplaanidesse.
 • MySQL hosting pakub klientidele piiramatut arvu MySQL andmebaase, phpMyAdmini haldurit ning turvalisemaid ja turvalisemaid andmebaase. Neil on MySQL jaoks eraldi ketas ja käitage ettevõttesisest MySQL päringu vahemälu.
 • cPaneli hostimine pakub kohandatavaid ja hõlpsasti kasutatavaid nahku ning võimaldab klientidel kiiresti hallata veebisaidi faile ja kaustu ning täita mitmesuguseid administratiivseid ülesandeid. Koostöö Softaculous, CloudFlare CDN, SpamExperts ja 1h.com parandab jõudlust ning SiteGround SuperCacher suurendab kiirust.

SiteGround toetab tasuta rakendusi; sellest tulenevalt on see suurepärane valik blogijatele ja kujundajatele. Nad pakuvad laia valikut Joomla ja WordPressi malle, et aidata kasutajatel alustada. Rakenduste hostimise plaanid algavad ka 3,95 dollarist kuus.

 • WordPressi tööriistad sisaldavad iga plaani ühe klõpsuga installeerijat, automaatset värskendajat ja WP-CLI. Nende kaks parimat plaani pakuvad ka SuperCacherit, mis pakub suuremat kiirust, WordPressi lavastust ja Giti liidest. Nende teenuse tõttu on WordPress andnud SiteGroundile ametliku soovituse. See partnerlus võimaldas neil pakkuda hallatavat WordPressi igal kontol. SiteGround töötab serverist üles, et pakkuda klientidele parimat võimalikku kogemust, hoolitsedes värskendustega kaasnevate tõrgete eest ja varundades andmeid.
 • Joomla hostimist on lihtne ja kulutõhus hallata. SiteGround pakub installimist ühe klõpsuga ning tasuta ülekandeid, malli ja installeerimist ning domeeninime. Nende konsistents välistab seisakuid. Igast Joomla saidist on iga päev 30 varundamist ja täiendava kaitse jaoks on kontod isoleeritud. Joomla on nimetanud SiteGroundi nii ametlikuks võõrustajaks kui ka ürituste sponsoriks.
 • Magento hostikavad sobivad ideaalselt veebipoodide jaoks, koos Cloudflare CDN ja Railgun, hõlpsate ülekannete ja installidega ning SSD-draividega. SiteGround pakub oma klientidele serveritaseme turvaparandusi, Giti integreerimist ja kaitset häkkinud kontode eest.
 • Drupali hostimisplaanid sisaldavad paljusid samu funktsioone nagu teiste rakenduste hostimisplaanid, samuti eelinstalleeritud Drush – seadistatud tasuta käsuribaliides, mis võimaldab teil Drupali moodulite, teemade ja profiilide jaoks Drupali koodiga kiiresti ja hõlpsalt töötada..
 • PrestaShop hosting on kohandatud teenuse ja toimivuse parandamiseks, pakkudes poodidele ja nende klientidele parimat võimalikku kogemust. Samuti pakuvad nad tuge oscommerce’i jaoks.
Kas saidi saidipõhiseid hostimisprogramme on veel??
 • SkaDate Hosting: kui soovite hallata sotsiaalset võrgustikku, loodi SiteGroundi käsitsi valmistatud hostimislahendus teie tutvumissaidi optimeerimiseks.
 • SiteGroundi serverites hostitaval WP e-kaubandusel on garanteeritud laitmatu töö, kõrge turvalisuse ja toe tase.
 • Haridusinstituudid saavad ära kasutada SiteGroundi eripakkumisi akadeemilistele organisatsioonidele. Ettevõte hindab kõrgelt haridust, sponsoreerides muu hulgas kursusi Virginia Intermonti kolledžis, MACC-s ja DePauli ülikoolis. Õpilased saavad iga kuu 1,99 dollari eest kontosid 10 GB salvestusruumi, FTP, SSH ja Gitiga, tasuta e-posti, piiramatu MySQL andmebaaside ja automaatsete igapäevaste varukoopiatega. Juhendajad saavad oma klassiruumidele ja õpilastele tasuta konto ning tasuta LMS-i installimise. Registreerumisleht valmib päevaga ja õpilased saavad õpetaja veebisaidilt tasuta veebimajutust koos kõigi funktsioonidega..
 • Hispaania keelt kõnelevad inimesed saavad installida ja häälestada oma emakeeles ning tuge saavad ka hispaania keeles. SiteGround pakub õpetusi ja e-raamatuid, et aidata oma klientidel hõlpsasti mõistetavate ressursside abil maksimaalset potentsiaali saavutada.
Milline on SiteGroundi klienditugi?

Ettevõte kavandab oma personaliharjumusi oma Euroopa kontoris, mis tegeleb klienditeenindusega, et veenduda, et klientidel on tugiteenuse saamiseks helistades väga vähe ootusi. Piletid saavad vastuse keskmiselt 15 minuti jooksul ja kliendid ootavad telefoni ja vestluse tuge vähem kui üks minut.

Juhendajad ja juhid kontrollivad ja hindavad regulaarselt iga töötaja töötulemusi ja kiirust ning jälgivad meeskonna jõudlust, et nad saaksid tagada klientidele parima võimaliku. Lisaks investeerib SiteGround nende tehnoloogia kiiresse ja tõhusasse toetamisse. Nad tõstavad iga kuu oma ajaveebis esile oma peamised tugiesindajad, jagades esindaja poolt teenindatavate klientide täpse arvu ja õnnelike klientide protsendi.

SiteGroundi juhid on uhked keskkonna loomise üle, mis teeb töötajad õnnelikuks, märkides, et töötajate rahulolu määr suurendab klientide rahulolu määra. Nad korraldavad peakorteris regulaarselt ettevõtte koosolekuid ja koolitusi, mis hõlmavad piljardilaudu, videokonverentsiruume, tenniselauaga puhkeala ning värve ja disainilahendusi, mis on mõeldud töötajate innustamiseks ja motiveerimiseks. Asutajad märgivad oma ajaveebis, et kui töötajad tunnevad end mugavalt ja kodus, reageerivad nad klientidele nii, nagu oleksid nad pere või sõbrad.

Esindajad saavad koolitust konkreetsetes rakendustes, neid julgustatakse jätkama täiendõppekursusi ja nad saavad pakkuda põhjalikku abi skriptilaienditest ja pistikprogrammidest mallide ja rakendustega seotud olukordadeni. Teised on kirjutanud üksikasjalikud õpetused klientide ühiste vajaduste tutvustamiseks. SiteGroundil on otsitav teadmistebaas, mis sisaldab enam kui 1740 teabe- ja juhendartiklit. Nad on loonud rea veebiseminaride koos praktiliste demonstratsioonidega ja seadistusviisardi, mis aitavad igal uuel kliendil leida vajalikku teavet ja juhiseid. Saidid saab nende sujuva ja tõhusa protsessi abil mõne minutiga üles seada.

Kliendid, kes peavad jõudma esindajani, saavad ooteaegu kontrollida SiteGroundi veebisaidil, kus nad märgivad, mitu minutit ooteaeg on helistamiseks, vestlemiseks ja piletite saamiseks. Paljud teatavad, et kogu spektri ulatuses, alates potentsiaalsetest klientidest kuni pikaajaliste klientideni, kellel on mis tahes kogemuste või teadmiste tase, pakkusid SiteGroundi esindajad kõrgetasemelist tuge ja hooldust. Küsimustele vastati peaaegu alati esimese kõne ajal ja ettevõtte esindajad tegutsesid ennetavalt keerukamate küsimuste osas.

Aitamaks klientidel olla kursis ettevõtte sündmustega, peavad nad ajaveebi, mis ei räägi mitte ainult ettevõtte keskkonnast, vaid ka süsteemiuuendustest, tööstuse arengutest ja trendidest, mis võivad mõjutada klientide saite, olukordadest mis tahes pistikprogrammidega või rakendusi ja huvitavaid uudiseid. Blogi värskendatakse mitu korda kuus ning kliendid hindavad saadud teavet ja vastuseid erinevate ajaveebi postitusi kommenteerides.

Kas SiteGroundil on tööaja garantii??

SiteGround on kindel pakkuja ja usaldusväärne ühendus. Enamik võõrustajaid reklaamib 99,9-protsendilist tööaega; SiteGround lubab, et nende tarnitav tööaeg on 99,99 protsenti, kusjuures nende tööaeg ulatub kohati 100 protsendini. Arendajad ja disainerid saavad SiteGroundi veebisaidil kiiresti kontrollida oma saitide täituvust.

SiteGround valis Linuxi konteinerid, mis on väga tõhusad ja stabiilsed. Ettevõtte arendajad on kirjutanud oma tuumaparandused, mis on vastu võetud Linuxi kerneli ametlikku koodi. Arendusmeeskonna liikmed kavandasid ka ettevõttesisese serveri jälgimisprogrammi, mis mitte ainult ei hoiata neid serveri oleku probleemidega, vaid parandab neid. Samuti analüüsitakse olukorda võimalike tulevaste probleemide prognoosimiseks ja ennetamiseks.

Neil on madal seisakuaeg keskmiselt, katkestustega umbes kolm minutit. Paljud ülevaatajad märkisid, et selleks ajaks, kui saidid said aru, töötas SiteGround juba nende varundamise nimel..

Kui turvalised on SiteGroundi andmekeskused?

SiteGroundi andmekeskused asuvad Chicagos, Amsterdamis ja Singapuris; teine ​​Euroopa asukoht, mis avati Londonis varem 2016. aastal. Nad teevad koostööd paljude suuremate vedajatega, et pakkuda klientidele parimat kättesaadavust ja kiirust. Igas andmekeskuses on rohkem kui üks toiteallikas, generaatorid ja UPS-tehnoloogia. Lisaks kaitsevad andmekeskusi alati turvamehed ja sisenemiseks on vaja biomeetrilist läbivaatust. Kõrgetasemelise jälgimise tagamiseks on olemas kuulikindlad vestibüülid ja videovalve.

Samuti täiendasid ja ajakohastasid nad 2014. aastal oma Chicago andmekeskusi äsjavalminud rajatisse, mida haldab nende partner SingleHop. Selle käigu kaudu, mis suurendas oluliselt võrgukiirust, suutsid nad organisatsiooni paremaks muuta, viies serverid privaatsetesse kappidesse. Vanemad andmekeskuste tehnikud on ainsad, kellel on lubatud töötada SiteGroundi serverites.

2015. aastal käivitas Siteground oma varusüsteemi, mis nende sõnul on aidanud andmeid kuni neli korda kiiremini taastada kui nende eelmine programm.

SiteGround oli varajane kasutuselevõtt turvalistes kontodes eraldatud serverites, käivitades programmi 2008. aastal. Serveri turbevalikud on ulatuslikud: SpamAssassin ja SpamExperts, Leech Protect HackAlert jälgimine lisatasu eest ja CloudFlare integratsioon, pakkudes saitidele täiendavat kaitset ja kiirus. Nende Softaculous integreerimine tagab, et teie saidil ega kodeeringus ei tööta pahavara. Hinna osas muudab turvaelementide hulk SiteGroundi ideaalseks valikuks väikeettevõtetele ja üksikisikutele või ettevõtetele, kes alustavad oma veebisaitidega.

Millist tehnoloogiat SiteGround kasutab, et veenduda minu pistikprogrammide ajakohasuses?

SiteGround on paigaldanud mitmeid tööriistu, mis tagavad lehtede ühtlase ja kiire laadimise väga kiirete laadimisaegadega. Iga jagatud server ja pilveplaan sisaldab SSD-tehnoloogiat, mis korrutab sisend- ja väljundaegu enam kui 1000-ga. SiteGround pakub krüptimiseks tasuta SSL-sertifikaate, et kliendid saaksid aktiveerida HTTP / 2 võrguprotokolli.

Jagatud ja pilveplaanides kasutatakse standardina ka NGINX-serveritehnoloogiat; pühendatud serveriplaane saab uuendada, et lisada korduvus. Programmi võimetele tuginedes ehitas SiteGround üles SuperCacheri, mis optimeerib Drupali, Joomla ja WordPressi kiirusi.

Kuigi CloudFlare CDN on saidi turvalisuse jaoks silmapaistev tööriist, aitab see kaasa ka lehtede kiiremale laadimisele.

Milliseid raha tagastamise põhimõtteid SiteGround kehtestab?

SiteGround kliendid, kes pole oma teenusega rahul, saavad kuude kaupa plaanid 30 päeva jooksul tühistada. Üldiselt on vähesed miinused, mille kliendid saidil SiteGround on leidnud, kuid sellest pole siiski piisanud, kui nad kaaluvad üles nende klientidele pakutavad tohutud klienditeeninduse ja turvavõimalused. Rohkem saidil SiteGround.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map