WP Engine pārskati 2020: labākais WordPress hostings?

WP Engine pārskati 2020: labākais WordPress hostings?

WP Engine pārskati 2020: labākais WordPress hostings?

Contents

WP Engine – ātrākais WordPress resursdators?

Daudzi uzskata, ka WP Engine ir labākais, visizcilākais, ātrākais un vislabāk atbalstītais WordPress resursdators.


Tas izveidoja WordPress mitināšanas tirgu no nulles, un daudzi mani apvienojoši uzņēmumi ir izveidojušies, cenšoties iekarot tirgus daļu.

Tikai mājas lapas apskatīšana rada spēku, noslēpumu un brīnumu:

wp dzinēja mājas ekrānuzņēmums

Tam ir trakoti fani.

Un tā iznīcinātāji.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izlemt – vai WP Engine ir jūsu saimnieks? Vai arī jums vajadzētu doties ar kaut ko vieglāku, piemēram, SiteGround?

WP Engine redakcijas pārskats 4.4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Ātrs pārsūtīšanas ātrums
 2. Daudz funkciju WordPress
 3. Ātrs pārsūtīšanas ātrums
 4. Neierobežota datu pārsūtīšana
 5. Automātiskas ikdienas rezerves kopijas
 6. Augstas kvalitātes hostings un serviss
 7. ASV bāzēts uzņēmums un atbalsts

Mīnusi

 1. Ierobežota krātuve
 2. Dārgākas nekā vairums
 3. Nepārdos jums domēna vārdu
 4. E-pasts ir mitināts, izmantojot DNS, nevis WP Engine

Kopsavilkums Pārvaldītās WordPress mitināšanas vietnes VIP ārstēšanai WP Engine ir lieliski piemērots. Jūs katru dienu iegūsit dublējumus, neierobežotu datu pārsūtīšanu, nopietni rūpīgu ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un automātiskus atjauninājumus visā WordPress. Visi plāni ir balstīti uz Linux, tāpēc meklējiet Windows balstītu mitināšanu citur. Bet augstākas cenas marķējumam, iespējams, ir liels ierobežojums datu ierobežojumiem un glabāšanas ierobežojumiem. Atbalsts4.5Speed4.5Features4.5Value4Pārredzamība4.5

Kas ir WP Engine?

WP Engine ir premium līmeņa WordPress mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Ostinā, Teksasā. 2010. gadā dibinātais WP Engine bija viens no pirmajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvāja premium WordPress hostingu.

Kopš viņu pacelšanās pie varas daudzi no hostinga lielākajiem nosaukumiem ir sākuši piedāvāt arī pārvaldītus hostinga plānus. Privātā uzņēmumā WP Engine ir izvietoti vairāk nekā 40 000 vietņu, no kurām daudzas ir lielas preču zīmes. Izpilddirektore Heather Brunner, kura uzņēmās lomu 2013. gadā, ir viena no ievērojamākajām sievietēm tehnoloģiju pasaulē.

Cik labs ir WP Engine?

Ja jūsu vietne pelna vai ir paredzēta, lai nopelnītu naudu, WP Engine ir viena no labākajām izvēlēm jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām.

Viņu pilnībā pārvaldītā mitināšana nozīmē, ka jūsu vietne būs pilnībā atjaunināta ar drošības funkcijām, spraudņiem un krātuves vajadzībām. Bet, tā kā viņu pamatplāns sākas no USD 35 mēnesī, tas nav amatieru hostinga uzņēmums. Mēs iesakām WP Engine nopietniem tīmekļa pārziņiem, kuru vietnes rada ievērojamu trafiku un ievērojamu naudas daudzumu.

Iesācēju tīmekļa pārzinim, kurš vēlas izveidot vienkāršu vietni, ir daudz budžeta saimnieku, kas maksā nelielu daļu no cenas un nodrošinās visu nepieciešamo.

Skatīt oficiālo vietni

Pārskats par mūsu ekspertu WP Engine

Ja pārvaldītais WordPress mitināšana ir tas, ko jūs meklējat, WP Engine vajadzētu būt vienam no pirmajiem mitinātiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Un laba iemesla dēļ!

Viņi būtībā izgudroja pārvaldītu WordPress mitināšanu, un viņu iespaidīgais klientu portfelis runā apjomos. WP Engine var daudz piedāvāt tīmekļa pārziņiem plānot savu vietņu mērogošanu un monetizāciju, taču tas nenozīmē, ka tas ir piemērots visiem, kuriem ir lieli sapņi par viņu emuāru. WP Engine ir dārga, un automātisko atjauninājumu un drošības kompromiss ir daži nopietni ierobežojumi joslas platuma, krātuves un atbalsta jomā..

WP Engine labākās īpašības

Daudzos veidos WP Engine ir noteicis nozares standartus augstas kvalitātes WordPress mitināšanai. Tāpēc daudzi lielie zīmoli maksā lielus dolārus, lai mitinātos ar WP Engine.

1. Uzņēmējdarbības pakāpes drošība

WP Engine nodrošina uzņēmuma līmeņa drošību, un tas ir viens no labākajiem, kas tur pieejams. Īpaši lieliem zīmoliem, kuriem ir daudz acu uz tiem, draudi tikt uzlauztiem ir nopietnas uzmanības vērti.

Drošības jomā WP Engine patiesi nodrošina:

 • Viņiem ir 256 bitu AES drošības protokoli, kas šifrēs jūsu datus pirms pārsūtīšanas.
 • Viņi nošķir failu sistēmas saknes, un viņi ir konfigurējuši savu sistēmu, lai bloķētu ļaunprātīgus pieprasījumus priekšpusē, pirms tie kādreiz nonāk aizmugurē..
 • Tā kā tie ir veidoti WordPress, viņi zina visus WordPress vājos punktus un ir tos pietiekami pārklājuši.
 • Viņi automātiski palaiž WordPress un visu spraudņu atjauninājumus, lai, tā kā labojumi tiek veikti drošības uzlabošanai, jūsu vietne ātrāk būtu drošāka.

2. Dedzinošs ātrs ātrums

Kā var uzminēt viņu vārds, WP Engine ir veidots ap WordPress un tikai WordPress. Visa viņu infrastruktūra ir optimizēta darbībai ar WordPress, kas nodrošina izcilu ātrumu. Turklāt ar automātiskiem WordPress un visu jūsu spraudņu atjauninājumiem jūs vienmēr darbināsit visjaunākās, visātrākās versijas.

Viņi arī piedāvā bezmaksas īpašu rīku, kas palīdzēs jums pārbaudīt savas WordPress vietnes ātrumu, un ar pievienotiem ieteikumiem, kā jūs varētu sasniegt vēl ātrāku lapu ielādes laiku. Pārbaudiet viņu WordPress ātruma pārbaude, kuru varat izmantot jebkurai WordPress vietnei, ne tikai tām, kuras tiek mitinātas ar WP Engine.

Ja jūs interesē WordPress optimizācija un ātrs ātrums, bet tie netiek pārdoti pārvaldītos hostinga pakalpojumos, mēs iesakām A2 hostingu. Jūs varat izvēlēties, lai iepriekš instalētu speciāli optimizētu programmu WordPress, un šie puiši piedāvā ātrāko lapu ielādes laiku nozarē. Vai arī apskatiet visu mūsu ātrāko mitināšanas iespēju sarakstu.

3. Neierobežota datu pārsūtīšana

WP Engine piedāvā neierobežotu datu pārsūtīšanu par visiem saviem plāniem. “Neierobežots” ir termins, ko tīmekļa mitinātāji izmetuši diezgan liberāli, taču tas tiešām ir tikpat labs, cik infrastruktūra, kas to atbalsta. “Neierobežots” datu daudzums no pārslogota servera nekad nevar tikt izslēgts, tikai tāpēc, ka tas noteiktā laikā var piegādāt tikai tik daudz. Tomēr WP Engine ir aprīkojums, kas patiesi dublē šo solījumu.

4. Bez raizēm, automātiska ikdienas dublēšana

WP Engine katru dienu veiks automātisku dublēšanu katrai vietnei, kuru mitināt kopā ar tām. Šīs rezerves kopijas var atjaunot bez maksas, un tām ir iespēja atjaunot tikai noteiktus failus. Ja jūsu vietne tiek uzlauzta, atbalsta komanda tiks galā ar visu, atjaunojot jūsu vietnes normālo darbību ar minimālu stresu no jūsu puses. Ja ir kāda klientu apkalpošanas joma, kurā WP Engine patiesi izceļas, tā ir šī. Klienti, kuri vēlas pilnīgi mieru par savu datu drošību, var secināt, ka WP Engine šajā ziņā ir lieliski piemērots.

5. Vai jums patīk WordPress? Tad jums patiks WP Engine.

WP Engine ir jaukusi pārskatus visā tīmeklī, taču starp tiem, kas slavē no jumtiem, dominē šī tēma..

WordPress fanātiķi lielākoties ir arī WP Engine fanātiķi.

Kļūstot par pārvaldītu WordPress mitināšanas uzņēmumu, kas pilnībā izveidots ap pasaulē populārāko CMS, tam ir liela jēga. Partnerība starp uzņēmējvalsti un CMS ir spēcīga; labāk ticat, ka viņi nekad nepalaiž garām WordPress konferenci un atrodas uz katras jaunas attīstības līdera. Tīmekļa pārziņiem, kuri patiesi zina, kā vislabāk izmantot WordPress, būtu labi izvēlēties WP Engine.

6. Solid Support 24/7/365 klientu atbalsts

Ja jūs neesat programmatūras izstrādātājs, jums ir nepieciešams atbalsts – pieejams visu diennakti. Atbalsts ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties pārvaldītu hostingu – vai jebkuru hostingu šajā jautājumā.

wp motora atbalsts

WP Engine ir uz atbalstu orientēts uzņēmums, un, pārbaudot gan pārdošanas, gan administratora pusi, mēs atklājām, ka viņu atbalsts ir satriecoši ātrs – vairumā gadījumu reaģē dažu sekunžu laikā. Viņi ir izveidojuši mūsu labāko klientu atbalsta saimnieku sarakstu, jo viņi ir tik satriecoši!

7. Cenu noteikšana ir milzīga vērtība

Daži var apskatīt sākuma cenu zīmi USD 35 mēnesī un salīdzināt to ar lētākiem saimniekiem.

Nedari tā.

Ja jūs esat reāls, augošs bizness, jūs būtībā maksājat šo papildu 25 ASV dolāru mēnesī, lai iegūtu premium hostingu un infrastruktūru, pasaules klases atbalstu un faktiskos WordPress speciālistus, kas ir gatavs novērst jūsu problēmas.

Iedomājieties, ka atrodaties zemas kvalitātes dalītā saimniekdatorā un jums rodas lielas problēmas. Kas notiks, jūs vai nu tērzēsit ar ārpakalpojumu klientu servisa pārstāvi, kurš nesaprot jūsu vietnes tehniskās problēmas, vai arī viņi jums piedāvās jums par maksu.

Vai domājat, ka varat nolīgt kādu izstrādātāju pēc pieprasījuma? Ja viņi var atbildēt pietiekami ātri, jūs maksājat USD 100 stundā par tāda paša līmeņa WP Engine tehniskā atbalsta izstrādātāju..

Tātad tāpat kā jebkas dzīvē jūs saņemat to, par ko maksājat. Maksājot papildus par jūsu misijai kritiskās vietnes mitināšanu, jūs faktiski ietaupāt potenciāli simtiem vai tūkstošiem zaudētu biznesu no vietnes bojāejas un jums ir jātiek galā ar zemāku atbalstu..

8. Jauns! Iekļauts StudioPress motīvu komplekts

Viens no pārliecinošākajiem nesenajiem papildinājumiem WP Engine piedāvājumos ir StudioPress tēmu iekļaušana – tā ir vērts vairāk 2000 USD tēmās.

iekļauts studiopress

StudioPress, izmantojot Genesis ietvaru, ir viens no visvairāk ievērotajiem WordPress tēmu veikaliem tirgū. Tas ir milzīgs bonuss WP Engine abonentiem, kuri visas šīs tēmas iekļauj abonementā.

Negatīvie WP motora hostings

Neviena saimniece nav piemērota visiem, taču tas divtik var attiekties uz WP Engine. Viņi, iespējams, ir vieni no labākajiem savā specifiskajā nišā, taču ir daudz iemeslu, kāpēc lielākajai daļai tīmekļa pārziņu vajadzētu izvairīties. Lasiet tālāk, lai noskaidrotu, vai WP Engine patiešām ir piemērots jūsu vietnei.

1. Premium cena & Dažas trūkstošās funkcijas

WP Engine visvienkāršākais dalītā hostinga plāns maksā 35 USD / mēnesī (lētāk ar mūsu atlaižu saiti), un tajā ir iekļauts tikai viens domēns, kas jums būs jāpērk citur..

Arī:

 • Jūs nesaņemsit e-pasta adreses, kas pievienotas jūsu domēnam.
 • Jums tiks atvēlēta tikai 10 GB krātuve.
 • Pamata plānā jūsu vietne katru mēnesi var uzturēt tikai 25 000 apmeklējumu.

Visas šīs funkcijas mēs tālāk izvērsīsim, bet galvenais jautājums ir šāds: lielākajai daļai šeit uzskaitīto funkciju, kurām WP Engine trūkst vai ir ierobežojumi, ietilpst standarta komplektācijā ar citiem saimniekiem, par nelielu daļu cenas.

Tas nenozīmē, ka WP Engine nav augstvērtīgas cenu zīmes vērts, ja par prioritāti uzskatāt mērogojamību, drošību un mieru. Bet šīs funkcijas ir specifiskākas nekā parasti lielākajai daļai tīmekļa pārziņu. WP Engine nav par dārgu, taču daudzi klienti var atrast saimnieku, kas ir labāk piemērots viņu vajadzībām, neizskatot tik daudz naudas.

2. Ierobežota krātuve & Apmeklētāji

WP Engine starta plāns ietver tikai 10 GB krātuves un 25 000 apmeklētāju katru mēnesi. Taisnību sakot, tas ir samērā liels jebkurai vietnei, it īpaši salīdzinājumā ar to, ko citi boutique tīmekļa mitinātāji piedāvā pēc viņu pamata plāniem.

3. Nē 24/7 atbalsts pa tālruni pamata plāniem

WP Engine pārvaldītā mitināšana sola, ka, tālrunī saņemot atbalsta pārstāvi, tie parasti ir neticami zinoši un izpalīdzīgi. Un tas ir taisnība lielākajā daļā klientu pieredzes. Bet iegūt atbalsta komandu ir mazliet grūtāk.

Tiem, kuriem ir paredzēts Startup plāns, atbalsta biļetes un atbalsts pa tālruni nesaņem 24 stundu uzmanību, liekot jums zvanīt darba laikā.

Atjaunināt: Bija gadījies, ka WP Engine neatbalstīja tērzēšanu, bet tagad viņi piedāvā 24/7 tiešraides tērzēšanas atbalstu visos plānos.

4. Nav e-pasta

Tas ir kaut kas novirzes no tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Lielākajā daļā ir iekļauta vismaz nedaudz bezmaksas e-pasta adrešu ar jūsu domēnu un mitināšanas paketi, bet WP Engine pilnībā atsakās no šī pakalpojuma.

Tā vietā viņi iesaka iestatīt Google Mail kontus, kas saistīti ar jūsu domēnu. Tas ir kaut kas tāds, ko dara daudzi uzņēmumi neatkarīgi no tā, bet tas nenozīmē, ka visi vēlas, lai viņu e-pasts būtu piesaistīts Google Giant, vai ka visi labprāt maksā papildus par kaut ko, kas parasti ir standarta.

Patiesību sakot, mēs jebkurā gadījumā izmantojam Google Suite G Suite, tāpēc tā nav liela problēma.

Grunts līnija

WP Engine pamatota iemesla dēļ ir viņu jomas kapteinis. Viņiem ir milzīgs ātrums, visaugstākā līmeņa drošība un, ja jūs nedomājat gaidīt dažas stundas pēc atbalsta, jūs atradīsit, ka viņu atbalsts ir pat visaugstākais. Faktiski katru reizi, kad jūs saņemat pārstāvi uz līnijas, viņi noliecas atpakaļ, lai jums palīdzētu.

Bet tie nekādā ziņā nav piemēroti visiem, un tas jo īpaši attiecas uz iesācēju tīmekļa pārziņiem, kuri vēlas izveidot vienkāršu vietni.

Visi zvani un svilpes, kas nāk ar viņu WordPress hostingu m, ir pārliecināti, ka tie ir visaugstākajā līmenī, taču tie atrodas ārpus parastās nepieciešamības jomas lielākajai daļai vidējo vietņu. Daudz lētāku saimnieku piedāvā kaut ko tuvāku vienam vispiemērotākajam plānam. Sekojot WP Engine ceļam, daudzi lielie vārdi piedāvā arī pārvaldītu WordPress mitināšanu. Iepazīstieties, piemēram, ar HostGator, ja jums ir piemērots saīsinātāks pakalpojumu līmenis par daudz lētāku cenu. Vai arī, ja jūs esat mazliet tehniskāks, Cloudways var būt lieliska iespēja par zemāku cenu un augstākā līmeņa mitināšanu. Ja vēlaties alternatīvu WP Engine, populārā saimniece, kas sadīgusi kā nezāle, ir Kinsta.

Skatīt citas funkcijas

WP dzinēja plāni un cenu noteikšana

Sākumā apskatot cenu lapu, tā var būt nedaudz satriecoša:

wp motora cenas un plāni

Šis sadalījums:

 • Ja jūs tikko sākat darbu un jums ir tikai viena vietne, mēs iesakām Startup plānu
 • Izaugsme un mērogs ir lieliski piemēroti, ja jums ir vairākas vietnes vai esat aģentūra
 • Viens no lielākajiem WP Engine negatīvajiem punktiem ir Startup plāna satiksmes ierobežojums 25 000 apmeklējumu mēnesī, kas jūtas pārāk zems salīdzinājumā ar citiem saimniekiem, piemēram, SiteGround
 • Jūs šeit iegādājaties premium klases pakalpojumu ar ASV balstītu tehnisko atbalstu, tāpēc jums tas jāņem vērā
 • Vietējā krātuve ir arī nedaudz zema, taču tai vajadzētu apmierināt lielāko daļu cilvēku

Kā izskatās cenu noteikšana, izmantojot mūsu ekskluzīvo atlaidi? 

wp dzinēja cenu atlaide

Izmantojot šo atlaižu saiti, jūs saņemsiet 10% atlaidi no pirmā maksājuma, kas saskaņā ar gada plāniem iznāk uz 3 mēnešiem bez maksas.

WP dzinēja atlaides un kuponi

WP Engine bieži piedāvās sezonas atlaides un prēmijas. Kā uzticams partneris mēs iegūstam piekļuvi papildu atlaidēm, kuras varam jums nodot!

Iegūstiet 3 mēnešus bez maksas WP Engine Hosting

Mēs sadarbojamies ar WP Engine, lai sniegtu jums ekskluzīvu papildu 10% atlaidi gada WP Engine plāniem. Šī partnerība ir ekskluzīva uzņēmumiem WhatsTheHost un WP Engine.

Pieprasiet 20% atlaidi

WP Engine jautājumi un atbildes

Jums nepieciešama mitināšanas vietne, kas jūs atbalstīs. Šiem bieži uzdotajiem jautājumiem par WP Engine ir jāapmierina ikviens, kurš meklē atbildes par mitināšanas vietnes atrašanu.

Kāda ir WP Engine vēsture?

Seriālais uzņēmējs Džeisons Koens 2010. gadā nodibināja WP Engine. Tie ir Amerikas Savienotajās Valstīs bāzēts uzņēmums. Viņu galvenā mītne atrodas Ostinā, Teksasā, un viņiem ir arī citi biroji visā Teksasā, Sanfrancisko un Londonā.

Kā WP Engine optimizē WordPress vietņu mitināšanu?

WP Engine izmanto patentētu priekšējā tīkla sistēmu, kas labi darbojas ar WordPress. Tas aizsargā vietnes no hakeriem, samazina serveru slodzi un ar vieglumu apstrādā satiksmes intensitāti. Kešatmiņas saglabāšanas programmatūru WP sauc par EverCache, un tā tika īpaši izstrādāta, paturot prātā WordPress.

Kādas unikālās funkcijas atšķir WP Engine no citām mitināšanas vietnēm?

WP Engine ir daudz unikālu iespēju. Uzstāšanās zona ir viņu uzmanības centrā, un tas lietotājiem ļauj izveidot jaunu attīstības vidi, lai pārbaudītu jaunas tēmas, spraudņus vai citas izmaiņas, pirms tās tiek publiskotas jūsu vietnē. Viņu viena klikšķa atjaunošanas punkti nodrošina ērtu navigāciju apmeklētājiem. Neierobežots datu pārsūtīšana ļauj izmantot tik daudz datu, cik nepieciešams. CDN un patentētā kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģija, ugunsmūris un ļaunprātīgas programmatūras skeneris smagi strādā, lai aizsargātu jūsu vietni.

Jūs varat pārvaldīt savus WordPress atjauninājumus un izveidot ikdienas dublējumus, lai aizsargātu savu darbu.

Kur atrodas datu centri?

WP Engine ir datu centri, kas atrodas visā pasaulē. Viņiem ir atrašanās vietas Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē un Japānā. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē, datu centra varat atrast netālu no jūsu atrašanās vietas.

Vai WP Engine var pārsūtīt WordPress vietni?

WP Engine pārsūtīs WordPress vietni. Vietņu migrācijai ir vienreizēja maksa par pakalpojumu.

Kādas priekšrocības es saņemšu par WP Engine izmantošanu WordPress vietnes mitināšanai?

WP Engine piedāvā daudz priekšrocību tiem, kas vēlas tos izmantot savā mitināšanas vietnē. Viņiem ir WordPress optimizēta mitināšanas arhitektūra aktīvāko vietņu apstrādei. Viņi piedāvā “labākā plaukta” aparatūru, kuru neatradīsit citās hostinga vietnēs. Ir vairākas unikālas funkcijas, kas WordPress vietnes var padarīt vienkāršas un bez grūtībām. Viņu atbalsta komanda ir WordPress eksperti, un viņi var jums palīdzēt, ja jums rodas jautājumi par jebko jūsu WordPress vietnē. Izmantojot WP Engine, jūs saņemsit arī automātiskus atjauninājumus un dublējumus.

Vai es varu iegūt SSL sertifikātu, izmantojot WP Engine?

EP Engine ļauj abonentiem iegādāties SSL sertifikātus par papildu samaksu. Jums nebūs jāatrod SSL sertifikāts caur citu mitināšanas vietni.

Cik labs ir atbalsts WP Engine?

WP Engine lepojas ar klientu apkalpošanu. Viņi izmanto biļešu pārdošanas sistēmu, lai veiktu jautājumus par mazāk svarīgiem jautājumiem. Tiem, kuriem nepieciešama palīdzība citu problēmu novēršanā, ir pieejama tiešraides tērzēšanas iespēja, kas jūs savieno ar pārstāvi. Tiešraides tērzēšana ir pieejama katru dienu no plkst. 8:00 līdz 20:00. Katram plānam, izņemot pirmo līmeni, ir atbalsts pa tālruni. Katrs pārstāvis ir eksperts visu WordPress jautājumu risināšanā.

Vai WP Engine piedāvā naudas atdošanas garantiju??

Jā viņi dara. Pierakstoties, jūs saņemsit 60 dienu bezriska un naudas atdošanas garantiju, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu. Tas nav detalizēts par noteikumiem un nosacījumiem, bet tas ir norādīts viņu tīmekļa vietnē. Naudas atdošanas garantija ir pieejama tikai hostinga maksām. Ja esat iegādājies domēnu vai veicis citu papildinājumu, jūs par šiem pirkumiem atlīdzību nesaņemsit.

Vai WP Engine nodrošina darbspējas garantiju??

Jā viņi dara. Viņiem ir 99,95% garantijas laiks jūsu vietnei. Ja viņi nespēj izpildīt šo garantiju, viņi piedāvās atmaksāt 5% no mēneša maksas par katru stundu, kuru viņi nevar izpildīt. Ja jums ir kādas problēmas ar jūsu darbības laiku, varat pieprasīt atmaksu 30 dienu laikā pēc dīkstāves un saņemt atmaksu. Vēlaties vēlreiz pārbaudīt WP Engine pakalpojumu līmeņa līgumu, lai iegūtu visu informāciju un uzzinātu, kādi ierobežojumi ir spēkā.

Vai es varu parādīt “Powered by WP Engine” ar saistīto saiti?

Ir daži dažādi veidi, kā varat parādīt WP Engine savā vietnē. Ir logrīks, kuru varat izmantot. Tas ilgst dažas minūtes, un tas atbildīs citiem jūsu vietnes logrīkiem. Ja esat mazliet tehniski gudrāks, varat izmantot PHP funkcijas. Tajā parādītas pāris HTML iestatījumu iespējas un iekļauts jūsu filiāles ID. Ikviens, kurš apmeklē jūsu vietni, zinās, ar ko esat saistīts un kā darbojas jūsu vietne.

Kā es varu mainīt savu norēķinu informāciju??

Norēķinu informācijas mainīšana ir vienkārša un ērta. Jūs reģistrēsities lietotāja portālā, un jums vajadzētu būt “Īpašnieka” privilēģijām. Pēc tam atlasīsit “Mans konts” un pēc tam “Atjaunināt maksājuma informāciju”. Tas atrodas tieši blakus informācijai par jūsu karti. Šeit jūs varat veikt izmaiņas, noklikšķiniet uz Atjaunināt, un jūs esat iestatīts.

Kā WP Engine atrod un noņem ļaunprātīgu programmatūru no vietnes?

WP Engine skenē WordPress, lai meklētu iepriekš pastāvošu ļaunprātīgu programmatūru. Ja tiek atklāta kāda ļaunprātīga programmatūra, tā tiek automātiski noņemta un jums tiek nosūtīts paziņojuma e-pasts. Drošība ir būtiska vietņu aizsardzībai, un WP Engine cenšas uzlabot savas drošības programmas. Viņi izmanto uzņēmuma ievainojamības skenēšanu, lai dotos caur infrastruktūru, serveriem, datu bāzēm un lietojumprogrammām. WP Engine ir līgumi ar SecTheory un Sucuri, diviem no augstākajiem interneta drošības uzņēmumiem. Viņi smagi strādā, lai aizsargātu visu jūsu informāciju un neļautu hakeriem domēnu krahu.

Kādus spraudņus WP Engine aizliedz?

WordPress piedāvā vairāk nekā 40 000 spraudņu, un WP Engine noraida tikai aptuveni duci spraudņu. Kešatmiņas spraudņi, piemēram, WP Super Cache, WP File Cache, W3 Total Cache un WordFence, ir aizliegti WP Engine vietnē. Viņi strādā ar citām kešatmiņas programmām, kuras jau izmanto WP Engine. Dublēšanas spraudņi, piemēram, WP DB Backup, WP DB Manager, Backup WordPress un VersionPress, ir aizliegti, jo tie darbojas nepiemērotā laikā un palēnina ātrumu. Serveru un MySQL zibspuldzes programmas, piemēram, Broken Link Checker, MyReviewPlugin, Fuzzy SEO Booster, WP PostViews un Tweet Bender, rada lielāku slodzi serveriem. Ir spraudņi, kas ir aizliegti. Šajos spraudņos ietilpst dinamiskas saistītās ziņas, SEO automātiskās saites & Saistītās ziņas, vēl viens saistītais ziņojums Spraudnis, līdzīgas ziņas un ar kontekstu saistītās ziņas. Tās ir intensīvas datu bāzēs, tāpēc labāk tos pilnībā aizliegt.

Kādi spraudņi tiek kurēti?
  • Maksājumu norēķinu risinājumi aizsargā klienta informāciju, un Stripe un Mijreh ir divi no labākajiem maksājumu norēķinu risinājumiem..
  • Analītikai Google Analytics, Clicky un KISSmetrics izsekos jūsu klienta izturēšanos, lai palīdzētu viņam pārvietoties pa jūsu vietni pirms pirkuma veikšanas..
  • Lai izveidotu īsāku saiti, Pretty Link Pro un Bit.ly ir ideāli piemēroti URL izplatīšanai sociālajos saziņas līdzekļos.
  • Satura piegādes tīkli (CDN) jūsu vietnes statisko saturu kešatmiņā. Šim nolūkam vēlaties izmantot Photon, MaxCDN vai W3-Total Cache, lai uzlabotu kešatmiņu un padarītu vietni ātrāku..
  • Dinamiskai cenu noteikšanai Gravity Forms ļauj iestatīt produktu cenas un izdomāt visas atlaides, kuras vēlaties iekļaut. Tas ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas pirkt vairumā, un viņi var saņemt jauku nelielu atlaidi, lai sāktu.
  • Runājot par galda tarifu piegādi, WooCommerce, Cart-66 un WP e-komercija ir galvenie šīs funkcijas spraudņi. Jūs varat noteikt pārvadāšanas likmes noteiktiem faktoriem, lai apmierinātu klientu vajadzības.
Kā un kad tiek veikti WordPress pamata atjauninājumi?
  • Funkcionāliem atjauninājumiem tie ir pārbaudīti beta versijā. Kad tas iztur beta versiju, emuārā tiek publicēts paziņojums, kurā tiek runāts par jaunās versijas jaunajām funkcijām. Tiek sniegti aprēķini, lai palīdzētu plānot. Inženieri strādā pie beta versijas, līdz tā tiek pārbaudīta pret sistēmu, lai redzētu, kā viņi reaģē uz platformu. Jaunāko versiju var lejupielādēt, izmantojot 24 stundas diennaktī pieejamo tiešraides tērzēšanu atbilstoši pieprasījumam, lai to iegūtu pirms izdošanas.
  • Tiek nodrošināti drošības atjauninājumi, un tie tiek veikti pēc iespējas ātrāk. Ātra testa palaišana nosaka, kā tā reaģēs uz drošības atjauninājumu, un pēc tam platforma tiek izstumta klientiem. Paziņojums tiek nosūtīts, lai nodrošinātu novecojušo drošības programmu pienācīgu slēgšanu.
  • WP Engine automātiskās atjaunināšanas aizsardzība ir autonoma, un tā ir papildu pārvaldības kārta. Tas ielādē vietni un veic testus, lai pārliecinātos, ka viss notiek pareizi pirms atjauninājuma instalēšanas. Dublējums tiek izveidots, ja tas iztur pirmo pārbaudi, un automatizācija vietni ielādēs atkārtoti un atkārtoti pārbaudīs, lai pārliecinātos, ka WordPress kodols darbojas pareizi. Ja tā nedarbojas pareizi, jūsu vietne tiek atjaunota uz WordPress versiju, kas instalēta pirms atjaunināšanas. Jūs saņemsit e-pasta ziņojumu, kurā norādīts, kādas darbības var veikt, lai novērstu problēmu.
Kā WordPress Multisite var pievienot jaunas vietnes ar dažādiem domēnu nosaukumiem?

Vairāku vietņu pievienošana galvenajai WordPress instalēšanai ir lielisks veids, kā palīdzēt palielināt trafiku. Jums būs jāveic dažas darbības, pirms tā tiks pareizi iestatīta. Jauno domēnu vēlaties pievienot lietotāju portālam, dodoties uz “Pievienot domēnu lietotāja portālā”. Pēc tam jums būs jāizveido vietne WordPress daudzvietnē. Jūs apmeklēsit “Visas vietnes”, noklikšķiniet uz “Pievienot jaunu”. jums būs jāizvēlas vietnes adrese, vietnes nosaukums un administratora e-pasts ikvienam, kam vēlaties piekļūt jūsu vietnei.

Kā iespējot pārskatījumus, kas jau ir atspējoti?

Ja versijas ir iespējotas, tās var radīt ar veiktspēju saistītas problēmas. Ja vēlaties tos iespējot, jums būs jādodas uz failu wp-config.php. Pēc tam jūs varat izvēlēties iespējot labojumus.

Kā es varu mainīt vairāku vietņu primāro domēnu?
 • Ja vēlaties mainīt galveno domēnu, jums nav jāatsakās no datu bāzes. Katru lauku var mainīt, lai mainītu savu domēna vārdu. Šeit ir vērtības, kas jums būs jāmaina, lai mainītu domēna vārdu.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • wp _ # _ iespējas
 • Ir jārediģē arī phpmyadmin. Kad tas viss ir mainījies, vēlaties atspoguļot pašreizējo HTTP sintaksi vai citu, kas nav HTTP. Pēc tam jūs varat sākt mainīt domēna vārdu, jūs saņemsit definīciju (DOMAIN_CURRENT_SITE ”, mysite.wpengine.com) un varat šo informāciju aizstāt ar jauno domēnu.
Kas ir HTTPS un SSL / TLS??
  • Ja plānojat pārdot produktus savā vietnē, jums jāiepazīstas ar šīm frāzēm. Tie nodrošina drošību, kas aizsargā klienta informāciju, izmantojot kriptogrāfijas detaļas. Šeit ir tas, ko šie termini nozīmē, un ko viņi dara jūsu vietnei.
  • Hiperteksta pārsūtīšanas protokols drošs jeb HTTPS ir protokols, kas nodrošina drošu saziņu caur internetu. Ārējie cilvēki neredz informāciju par apmeklētājiem, ko viņi sūta un saņem tiešsaistē. Lai pareizi darbotos, HTTPS izmanto drošus savienojumus ar SSL / TLS protokoliem, kas autentificēs tīmekļa serverus. Tas šifrē ziņojumus starp pārlūkiem un tīmekļa serveriem.
  • Transporta slāņa drošība jeb TLS ir kriptogrāfijas protokols, kas nodrošina drošu saziņu. Tas nodrošina saziņu tīmekļa vietnes apmeklētājiem un sniedz daudz priekšrocību. Tas autentificē identitātes, nodrošina privātumu un datu integritāti katram apmeklētājam.
  • Drošs ligzdu slānis jeb SSL ir TLS sistēmas priekštecis. Nosaukums tika mainīts, jo SSL 3.0 sistēma nebija savietojama ar jaunināšanu. Tā vietā, lai mainītu visu sistēmu, to bija vieglāk pārdēvēt par TLS.

WP Engine Infographic vēsture

Tas palīdz gūt priekšstatu par uzņēmumu vēsturi, lai saprastu, no kurienes viņi ir nākuši un kurp dodas. Zemāk mēs esam izcēluši svarīgākos notikumus WP Engine vēsturē:

wp motora vēsture

Vairāk vietnē WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector