WP Engine Reviews 2020: Najlepszy hosting WordPress?

WP Engine Reviews 2020: Najlepszy hosting WordPress?

WP Engine Reviews 2020: Najlepszy hosting WordPress?

Contents

WP Engine – najszybszy host WordPress?

WP Engine jest przez wielu uważany za najlepszy, najbardziej premium, najszybszy i najlepiej obsługiwany host WordPress.


Stworzyło rynek hostingu WordPress od zera, a wiele firm, także i ja, powstało, próbując zdobyć udział w rynku.

Samo spojrzenie na stronę główną wywołuje moc, tajemnicę i zdumienie:

Zrzut ekranu przedstawiający silnik wp

Ma wściekłych fanów.

I jego przeciwnicy.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zdecydować – czy WP Engine jest dla Ciebie hostem? A może powinieneś wybrać coś lżejszego, jak SiteGround?

Przegląd redakcyjny WP Engine 4.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Szybka prędkość transferu
 2. Wiele funkcji WordPress
 3. Szybka prędkość transferu
 4. Nieograniczony transfer danych
 5. Automatyczne codzienne kopie zapasowe
 6. Premium, wysokiej jakości hosting i obsługa
 7. Firma i wsparcie z siedzibą w USA

Cons

 1. Ograniczone miejsce do przechowywania
 2. Droższy niż większość
 3. Nie sprzedaje ci nazwy domeny
 4. E-mail musi być hostowany przez DNS, a nie w WP Engine

Podsumowanie W przypadku traktowania VIP zarządzanej odmiany hostingu WordPress, WP Engine jest doskonałym rozwiązaniem. Będziesz otrzymywać codzienne kopie zapasowe, nieograniczone transfery danych, bardzo dokładne skanowanie złośliwego oprogramowania i automatyczne aktualizacje w WordPress. Wszystkie plany są oparte na systemie Linux, więc wyszukaj gdzie indziej hosting oparty na systemie Windows. Ale w przypadku ceny premium, ograniczenia danych i ograniczenia pamięci mogą być dużym wyłączeniem. Wsparcie4.5Speed4.5Features4.5Value4Transparency4.5

Co to jest WP Engine?

WP Engine to zarządzana przez premium firma hostingowa WordPress z siedzibą w Austin w Teksasie. Założona w 2010 roku, WP Engine była jedną z pierwszych firm hostingowych, która oferowała hosting premium WordPress.

Od czasu ich dojścia do władzy wiele z wielkich nazwisk hostingowych zaczęło również oferować zarządzane plany hostingowe. WP Engine, prywatna firma, obsługuje ponad 40 000 stron internetowych, z których wiele to duże marki. Dyrektor generalny Heather Brunner, która przyjęła tę rolę w 2013 r., Jest jedną z najwybitniejszych kobiet w świecie technologii.

Jak dobry jest silnik WP?

Jeśli Twoja witryna zarabia lub ma zarabiać, WP Engine jest jednym z najlepszych rozwiązań dla potrzeb hostingu.

Całkowicie zarządzany hosting oznacza, że ​​Twoja witryna będzie na bieżąco z funkcjami bezpieczeństwa, wtyczkami i potrzebami dotyczącymi przestrzeni dyskowej. Ale z ich najbardziej podstawowym planem od 35 USD miesięcznie, nie jest to firma hostingowa dla amatorów. Polecamy WP Engine poważnym webmasterom, których strony generują znaczny ruch i znaczną gotówkę.

Dla początkującego webmastera, który chce założyć prostą witrynę, istnieje wiele niedrogich hostów, którzy kosztują ułamek ceny i dają ci wszystko, czego potrzebujesz.

Zobacz oficjalną stronę

Nasz przegląd ekspertów WP Engine

Jeśli szukasz zarządzanego hostingu WordPress, WP Engine powinien być jednym z pierwszych dostawców hostingu, których sprawdzasz. I nie bez powodu!

Zasadniczo wymyślili zarządzany hosting WordPress, a ich imponujące portfolio klientów mówi dużo. WP Engine ma wiele do zaoferowania webmasterom planującym skalowanie i zarabianie na swoich witrynach, ale to nie znaczy, że jest odpowiedni dla wszystkich, którzy mają wielkie marzenia o swoim blogu. WP Engine jest drogi, a kompromis dla automatycznych aktualizacji i bezpieczeństwa to poważne ograniczenia, jeśli chodzi o przepustowość, pamięć i wsparcie.

Najlepsze cechy WP Engine

Pod wieloma względami WP Engine ustanawia standardy branżowe dla hostingu WordPress o bardzo wysokiej jakości. Oto dlaczego wiele dużych marek płaci duże pieniądze za hosting z WP Engine.

1. Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej

WP Engine obsługuje zabezpieczenia klasy korporacyjnej i jest jednym z najlepszych na rynku. Zwłaszcza w przypadku dużych marek, które mają na nich wiele oczu, groźba włamania jest godna poważnej uwagi.

W kwestii bezpieczeństwa WP Engine naprawdę zapewnia:

 • Mają 256-bitowe protokoły bezpieczeństwa AES, które szyfrują dane przed wykonaniem transferu.
 • Utrzymują segregację katalogów głównych systemu plików i skonfigurowali swój system do blokowania złośliwych żądań w interfejsie, zanim dotrą do zaplecza.
 • Ponieważ są zbudowane dla WordPressa, znają wszystkie słabe strony WordPressa i odpowiednio je omówili.
 • Automatycznie uruchamiają aktualizacje dla WordPress i wszystkich wtyczek, dzięki czemu dzięki poprawkom zwiększającym bezpieczeństwo Twoja witryna będzie bezpieczniejsza wcześniej.

2. Płonąca duża prędkość

WP Engine, jak można się domyślać, jest zbudowany na WordPress i tylko WordPress. Cała ich infrastruktura jest zoptymalizowana do działania na WordPress, który zapewnia doskonałe prędkości. Ponadto dzięki automatycznym aktualizacjom WordPress i wszystkich wtyczek zawsze będziesz uruchamiać najnowsze, najszybsze wersje wszystkiego.

Oferują również bezpłatne specjalne narzędzie, które pomoże Ci przetestować szybkość Twojej witryny WordPress, z dodatkowymi sugestiami, w jaki sposób możesz osiągnąć jeszcze szybszy czas ładowania strony. Sprawdź ich Test prędkości WordPress, z którego można korzystać w dowolnej witrynie WordPress, nie tylko hostowanej z WP Engine.

Jeśli jesteś zainteresowany optymalizacją WordPress i szybkimi prędkościami, ale nie sprzedajesz go w zarządzanych usługach hostingowych, zalecamy A2 Hosting. Możesz zdecydować się na zainstalowanie specjalnie zoptymalizowanego programu WordPress, a ci faceci oferują najszybszy czas ładowania strony w branży. Lub spójrz na naszą pełną listę najszybszych opcji hostingu.

3. Nieograniczone transfery danych

WP Engine oferuje nieograniczony transfer danych we wszystkich swoich planach. „Nieograniczony” jest terminem dość swobodnie rzucanym przez hosty internetowe, ale tak naprawdę jest tak dobry, jak infrastruktura, która go obsługuje. „Nieograniczone” dane z przeciążonego serwera mogą nigdy nie zostać ograniczone, choćby dlatego, że mogą dostarczyć tylko tyle w danym momencie. WP Engine ma jednak sprzęt, aby naprawdę poprzeć tę obietnicę.

4. Bezproblemowe, automatyczne codzienne kopie zapasowe

WP Engine będzie tworzył automatyczne kopie zapasowe dla każdej witryny, którą z nimi hostujesz, każdego dnia. Te kopie zapasowe można przywracać bezpłatnie i umożliwiają przywrócenie tylko określonych plików. Jeśli Twoja witryna zostanie zaatakowana przez hakerów, zespół pomocy zajmie się wszystkim, przywracając jej normalność przy minimalnym obciążeniu z Twojej strony. Jeśli istnieje obszar obsługi klienta, w którym WP Engine naprawdę się wyróżnia, to właśnie ten. Klienci pragnący zachować całkowity spokój w zakresie bezpieczeństwa swoich danych mogą przekonać się, że WP Engine to idealne rozwiązanie w tym sensie.

5. Uwielbiasz WordPress? Pokochasz WP Engine.

WP Engine ma mieszane recenzje w Internecie, ale wśród tych, którzy śpiewają pochwały z dachów, panuje motyw przewodni.

Fanatycy WordPress są także fanatykami WP Engine.

Jako zarządzana firma hostingowa WordPress w całości zbudowana na najpopularniejszym na świecie systemie CMS, ma to sens. Partnerstwo między gospodarzem a CMS jest silne; lepiej wierzyć, że nigdy nie przegapią konferencji WordPress i są w czołówce każdego nowego rozwoju. Webmasterzy, którzy naprawdę wiedzą, jak najlepiej wykorzystać WordPress, zrobiliby dobrze, wybierając WP Engine.

6. Solidne wsparcie 24/7/365 Obsługa klienta

Jeśli nie jesteś programistą zaplecza, potrzebujesz wsparcia – dostępnego 24/7. Wsparcie jest jednym z podstawowych powodów wyboru hostingu zarządzanego – lub jakiegokolwiek hostingu w tym zakresie.

obsługa silnika wp

WP Engine jest firmą zorientowaną na wsparcie, a podczas naszych testów zarówno po stronie sprzedaży, jak i administratora, stwierdziliśmy, że ich wsparcie jest błyskawicznie szybkie – w większości przypadków reaguje w ciągu kilku sekund. Stworzyli naszą listę najlepszych hostów obsługi klienta za to, że są tak okropni!

7. Ceny to ogromna wartość

Niektórzy mogą spojrzeć na cenę początkową 35 USD / mc i porównać ją z tańszymi hostami.

Nie rób tego.

Jeśli jesteś prawdziwym, rozwijającym się przedsiębiorstwem, zasadniczo płacisz dodatkowe 25 USD miesięcznie, aby uzyskać premium hosting i infrastrukturę, światowej klasy pomoc techniczną i rzeczywistych techników WordPress stojących przy rozwiązywaniu problemów..

Wyobraź sobie, że korzystasz z hosta niskiej jakości i zaczynasz mieć poważne problemy. Co się stanie, będziesz albo rozmawiać na czacie z przedstawicielem obsługi klienta, który nie rozumie problemów technicznych w Twojej witrynie, albo zaoferuje ci pomoc za opłatą.

Myślisz, że możesz zatrudnić programistę na żądanie? Jeśli potrafią odpowiedzieć wystarczająco szybko, płacisz 100 $ za godzinę za programistę tego samego kalibru wsparcia technicznego WP Engine.

Więc jak wszystko w życiu, dostajesz za co płacisz. Płacąc dodatkowo za kluczowy dla Twojej witryny hosting, w rzeczywistości oszczędzasz sobie potencjalnie setki lub tysiące utraconych firm po awarii witryny i konieczności radzenia sobie z mniejszą pomocą techniczną.

8. Nowość! Pakiet motywów StudioPress w zestawie

Jednym z najbardziej przekonujących ostatnich dodatków do oferty WP Engine jest włączenie motywów StudioPress – które są warte więcej 2000 USD w motywach.

w zestawie studiopress

StudioPress, oparty na Genesis, jest jednym z najbardziej cenionych sklepów z motywami WordPress na rynku. To ogromna premia dla subskrybentów WP Engine, którzy otrzymali wszystkie te motywy w swojej subskrypcji.

Minusy WP Engine Hosting

Żaden host nie jest odpowiedni dla wszystkich, ale może to być podwójnie prawdziwe w przypadku WP Engine. Mogą być jednymi z najlepszych w swojej konkretnej niszy, ale istnieje wiele powodów, dla których zdecydowana większość webmasterów powinna unikać. Czytaj dalej, aby ustalić, czy WP Engine jest naprawdę odpowiedni dla Twojej witryny.

1. Tag ceny premium & Niektóre brakujące popularne funkcje

Najbardziej podstawowy wspólny plan hostingowy WP Engine kosztuje 35 USD / miesiąc (tańszy dzięki naszemu linku zniżkowemu) i obejmuje tylko jedną domenę, którą musisz kupić gdzie indziej.

Również:

 • Nie otrzymasz żadnych adresów e-mail dołączonych do Twojej domeny.
 • Otrzymasz tylko 10 GB miejsca.
 • W podstawowym planie Twoja witryna może obsługiwać tylko 25 000 odwiedzin miesięcznie.

Wszystkie te funkcje omówimy poniżej, ale główny problem jest następujący: Większość wymienionych tutaj funkcji, których brakuje w WP Engine lub limity, są standardowo dostępne z innymi hostami, za ułamek ceny.

Nie oznacza to, że WP Engine nie jest wart najwyższej ceny, jeśli priorytetem jest skalowalność, bezpieczeństwo i spokój w zakresie danych. Ale te funkcje są bardziej szczegółowe niż większość webmasterów zwykle potrzebuje. WP Engine nie jest przeceniony, ale wielu klientów może znaleźć hosta lepiej dostosowanego do ich potrzeb bez wydawania tak dużych pieniędzy.

2. Ograniczone miejsce do przechowywania & goście

Plan uruchamiania WP Engine obejmuje tylko 10 GB przestrzeni dyskowej i 25 000 odwiedzających każdego miesiąca. Szczerze mówiąc, jest to stosunkowo duża dla każdej witryny, zwłaszcza w porównaniu z tym, co oferują inni butikowi gospodarze w najbardziej podstawowych planach.

3. Brak wsparcia telefonicznego 24/7 dla planów podstawowych

Zarządzany hosting WP Engine obiecuje, że gdy otrzymasz telefonicznego przedstawiciela pomocy technicznej, są oni na ogół niezwykle kompetentni i pomocni. Dotyczy to doświadczeń większości klientów. Ale zdobycie zespołu wsparcia okazuje się nieco trudniejsze.

Osoby korzystające z planu uruchamiania nie będą otrzymywać 24-godzinnej pomocy technicznej i wsparcia telefonicznego, co wiąże się z koniecznością dzwonienia w godzinach pracy.

Aktualizacja: Kiedyś WP Engine nie miał obsługi czatu, ale teraz oferuje wsparcie czatu na żywo 24/7 we wszystkich planach.

4. Brak e-maila

Jest to coś w rodzaju anomalii wśród firm hostingowych. Większość zawiera przynajmniej garść bezpłatnych adresów e-mail w domenie i pakiecie hostingowym, ale WP Engine całkowicie rezygnuje z tej usługi.

Zamiast tego zalecają skonfigurowanie kont Google Mail powiązanych z domeną. Jest to coś, co robi wiele firm niezależnie, ale to nie znaczy, że wszyscy chcą, aby ich poczta e-mail była powiązana z Google Giant, lub że wszyscy chętnie płacą dodatkowo za coś, co zwykle jest standardem.

Prawdę mówiąc, korzystamy z Google Apps przez G Suite, więc nie stanowi to większego problemu.

Dolna linia

WP Engine jest mistrzem w swojej dziedzinie nie bez powodu. Mają niesamowitą szybkość, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a jeśli nie masz nic przeciwko czekaniu kilku godzin na wsparcie, przekonasz się, że ich wsparcie jest nawet na najwyższym poziomie. W rzeczywistości za każdym razem, gdy pojawi się przedstawiciel na linii, będą się pochylać do tyłu, aby ci pomóc.

Ale w żadnym wypadku nie są odpowiednie dla wszystkich, a dotyczy to zwłaszcza początkujących webmasterów, którzy chcą założyć prostą stronę.

Wszystkie dzwony i gwizdki, które są dostarczane z ich hostingiem WordPress m, są na pewno na najwyższym poziomie, ale są poza zwykłą sferą potrzeb dla większości przeciętnych stron. Wiele tańszych gospodarzy oferuje coś bardziej zbliżonego do jednego uniwersalnego planu. Podążając ścieżką WP Engine, wiele wielkich nazwisk oferuje również zarządzany hosting WordPress. Sprawdź na przykład HostGator, jeśli nie masz nic przeciwko bardziej skróconemu poziomowi usług za znacznie niższą cenę. Lub, jeśli jesteś nieco bardziej techniczny, Cloudways może być świetną opcją za niższą cenę i hosting najwyższego poziomu. Jeśli szukasz alternatywy dla WP Engine, popularnym hostem, który wyrasta jak zioło, jest Kinsta.

Zobacz więcej funkcji

Plany i ceny WP Engine

Na początku patrząc na stronę cenową może być nieco przytłaczająca:

ceny i plany silnika wp

Oto podział:

 • Jeśli dopiero zaczynasz i masz tylko jedną witrynę, zalecamy plan uruchamiania
 • Wzrost i Skala są świetne, jeśli masz wiele witryn lub jesteś agencją
 • Jedną z największych wad WP Engine jest ograniczenie ruchu do 25 000 odwiedzin miesięcznie w planie startowym, który wydaje się o wiele za niski w porównaniu do innych hostów, takich jak SiteGround
 • Kupujesz tutaj usługę premium, z pomocą techniczną w USA, więc musisz wziąć to pod uwagę
 • Lokalne miejsce do przechowywania jest również trochę niskie, ale powinno zadowolić większość ludzi

Jak wygląda cena z naszą wyłączną zniżką? 

zniżka na ceny silnika wp

Za pomocą tego łącza rabatowego otrzymujesz 10% rabatu na pierwszą płatność, która wychodzi na 3 miesiące bezpłatnie w abonamencie rocznym.

Zniżki i kupony na silnik WP

WP Engine często oferuje sezonowe rabaty i bonusy. Jako zaufany partner uzyskujemy dostęp do dodatkowych rabatów, które możemy Ci przekazać!

Zyskaj 3 miesiące za darmo na WP Engine Hosting

Nawiązaliśmy współpracę z WP Engine, aby zapewnić Ci ekskluzywne dodatkowe 10% zniżki na roczne plany WP Engine. Ta współpraca dotyczy wyłącznie WhatsTheHost i WP Engine.

Zażądaj 20% zniżki

Pytania i odpowiedzi dotyczące silnika WP

Potrzebujesz strony hostingowej, która będzie cię wspierać. Te często zadawane pytania dotyczące WP Engine powinny zadowolić każdego, kto szuka odpowiedzi na temat znalezienia witryny hostingowej.

Jaka jest historia WP Engine?

W 2010 roku seryjny przedsiębiorca Jason Cohen założył WP Engine. Są firmą z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Ich siedziba główna znajduje się w Austin w Teksasie i ma inne biura w Teksasie, San Francisco i Londynie.

W jaki sposób WP Engine optymalizuje hosting witryn WordPress?

WP Engine wykorzystuje zastrzeżony system front-end, który działa dobrze z WordPress. Chroni strony internetowe przed hakerami, zmniejsza obciążenie serwera i z łatwością radzi sobie z gwałtownymi ruchami. Oprogramowanie buforujące dla WP nazywa się EverCache i zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o WordPress.

Jakie unikalne funkcje odróżniają WP Engine od innych witryn hostingowych?

WP Engine ma wiele unikalnych funkcji. Skupia się na obszarze przejściowym, który pozwala użytkownikom tworzyć nowe środowiska programistyczne w celu testowania nowych motywów, wtyczek lub innych zmian przed opublikowaniem ich w witrynie. Punkty przywracania jednym kliknięciem zapewniają łatwą nawigację dla odwiedzających. Nielimitowane transfery danych pozwalają zużywać tyle danych, ile potrzebujesz. CDN i zastrzeżona technologia buforowania, zapora sieciowa i skaner złośliwego oprogramowania ciężko pracują, aby chronić Twoją witrynę.

Możesz zarządzać aktualizacjami WordPress i tworzyć codzienne kopie zapasowe w celu ochrony swojej pracy.

Gdzie znajdują się centra danych?

WP Engine ma centra danych zlokalizowane na całym świecie. Mają lokalizacje w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Japonii. Niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie, możesz znaleźć centrum danych w pobliżu swojej lokalizacji.

Czy WP Engine może przenieść stronę internetową WordPress?

WP Engine prześle stronę WordPress. Migracja strony internetowej wiąże się z jednorazową opłatą za usługę.

Jakie korzyści otrzymam za używanie WP Engine do hostowania strony WordPress?

WP Engine oferuje wiele korzyści dla tych, którzy chcą z nich korzystać na swojej stronie hostingowej. Mają zoptymalizowaną architekturę hostingową WordPress do obsługi najbardziej aktywnych stron internetowych. Oferują sprzęt „najwyższej półki”, którego nie znajdziesz w innych witrynach hostingowych. Istnieje kilka unikalnych funkcji, dzięki którym strony WordPress są łatwe i bezproblemowe. Ich zespół pomocy technicznej jest ekspertem od WordPress i może udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące czegokolwiek w witrynie WordPress. Otrzymasz także automatyczne aktualizacje i kopie zapasowe podczas korzystania z WP Engine.

Czy mogę uzyskać certyfikat SSL za pośrednictwem WP Engine?

EP Engine umożliwia subskrybentom zakup certyfikatów SSL za dodatkową opłatą. Nie musisz znaleźć certyfikatu SSL za pośrednictwem innej witryny hostingowej.

Jak dobre jest wsparcie dla WP Engine?

WP Engine szczyci się obsługą klienta. Korzystają z systemu wsparcia sprzedaży biletów w przypadku zapytań dotyczących drobnych problemów. Dla tych, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu innych problemów, dostępna jest opcja czatu na żywo, która łączy Cię z przedstawicielem. Czat na żywo jest dostępny codziennie od 8:00 do 20:00 CST. Istnieje wsparcie telefoniczne dla każdego planu, z wyjątkiem pierwszego poziomu. Każdy przedstawiciel jest ekspertem w rozwiązywaniu problemów z WordPress.

Czy WP Engine oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy?

Tak, robią. Po zarejestrowaniu się otrzymasz 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka, jeśli nie będziesz zadowolony z usługi. Nie jest szczegółowo opisany w regulaminie, ale jest podany na ich stronie internetowej. Gwarancja zwrotu pieniędzy jest dostępna tylko dla opłat za hosting. Jeśli masz jakieś zakupy w domenie lub inną usługę dodatkową, nie otrzymasz zwrotu za te zakupy.

Czy z WP Engine zapewnia gwarancję bezawaryjności??

Tak, robią. Mają gwarancję dostępności na poziomie 99,95% dla Twojej witryny. Jeśli nie będą w stanie spełnić tej gwarancji, zaoferują zwrot 5% opłaty miesięcznej za każdą godzinę, której nie będą w stanie spełnić. Jeśli masz problemy z czasem pracy, możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od przestoju i otrzymać zwrot pieniędzy. Chcesz dokładnie sprawdzić umowę serwisową WP Engine, aby uzyskać wszystkie szczegóły i dowiedzieć się, jakie ograniczenia obowiązują.

Czy mogę wyświetlić „Powered by WP Engine” z linkiem partnerskim?

Istnieje kilka różnych sposobów wyświetlania WP Engine na swojej stronie. Istnieje widżet, którego możesz użyć. Zajmie to kilka minut i będzie pasować do innych widżetów w Twojej witrynie. Jeśli jesteś nieco bardziej zaawansowany technicznie, możesz użyć funkcji PHP. Wyświetla kilka opcji ustawień HTML i zawiera identyfikator partnera. Wszyscy, którzy odwiedzą Twoją witrynę, będą wiedzieć, z kim jesteś powiązany i jak działa Twoja witryna.

Jak mogę zmienić informacje rozliczeniowe?

Zmiana informacji rozliczeniowych jest prosta i łatwa. Zalogujesz się do portalu użytkownika i powinieneś mieć uprawnienia „Właściciel”. Następnie wybierz „Moje konto”, a następnie „Zaktualizuj informacje o płatności”. Znajduje się tuż obok informacji o karcie. W tym miejscu możesz wprowadzić zmiany, kliknąć „Aktualizuj” i gotowe.

W jaki sposób WP Engine wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie z witryny?

WP Engine skanuje WordPress w celu wyszukania istniejącego złośliwego oprogramowania. Jeśli wykryte zostanie złośliwe oprogramowanie, zostanie ono automatycznie usunięte, a wiadomość e-mail z powiadomieniem zostanie wysłana do Ciebie. Bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie dla ochrony stron internetowych, a WP Engine stara się ulepszyć swoje programy bezpieczeństwa. Korzystają z wewnętrznego skanowania narażenia na atak, aby przejrzeć infrastrukturę, serwery, bazy danych i aplikacje. WP Engine ma umowy z SecTheory i Sucuri, dwiema wiodącymi firmami zajmującymi się bezpieczeństwem w Internecie. Ciężko pracują, aby chronić wszystkie informacje i zapobiegać awariom domen.

Jakie wtyczki są niedozwolone przez WP Engine?

WordPress oferuje ponad 40 000 wtyczek, a WP Engine odrzuca tylko kilkanaście wtyczek. Wtyczki buforowania, takie jak WP Super Cache, WP File Cache, W3 Total Cache i WordFence są niedozwolone w witrynie WP Engine. Działają z innymi programami pamięci podręcznej używanymi już przez WP Engine. Wtyczki kopii zapasowych, takie jak WP DB Backup, WP DB Manager, Backup WordPress i VersionPress są niedozwolone, ponieważ działają w nieodpowiednich momentach i spowalniają szybkość. Programy Thrashingowe dla serwerów i MySQL, takie jak Broken Link Checker, MyReviewPlugin, Fuzzy SEO Booster, WP PostViews i Tweet Bender powodują większe obciążenie serwerów. Istnieją wtyczki, które są zbanowane. Wtyczki te obejmują dynamiczne powiązane posty, automatyczne linki do SEO & Podobne posty, Kolejne powiązane posty Wtyczka, podobne posty i powiązane posty kontekstowe. Są intensywnie obciążone bazą danych, więc lepiej je całkowicie zakazać.

Jakie wtyczki są wyselekcjonowane?
  • Payment Checkout Solutions chroni informacje o kliencie, a Stripe i Mijreh to dwa najlepsze rozwiązania kasowe.
  • W przypadku analiz Google Analytics, Clicky i KISSmetrics będą śledzić zachowania klientów, aby pomóc im poruszać się po Twojej witrynie przed dokonaniem zakupu.
  • W przypadku krótszego linku Pretty Link Pro i Bit.ly są idealne do rozpowszechniania adresów URL w mediach społecznościowych.
  • Content Delivery Networks (CDN) będzie buforować zawartość statyczną w Twojej witrynie. W tym celu chcesz użyć Photon, MaxCDN lub W3-Total Cache, aby ulepszyć pamięć podręczną i przyspieszyć działanie witryny.
  • W przypadku dynamicznych cen formularze Gravity umożliwiają ustalanie cen produktów i ustalanie rabatów, które chcesz uwzględnić. Jest idealny dla tych, którzy chcą kupować hurtowo, i mogą otrzymać ładną zniżkę na start.
  • Jeśli chodzi o wysyłkę według stawek stołowych, WooCommerce, Cart-66, WP eCommerce to najlepsze wtyczki dla tej funkcji. Możesz określić stawki wysyłki na podstawie niektórych czynników, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów.
Jak i kiedy wykonywane są podstawowe aktualizacje WordPress?
  • W przypadku aktualizacji funkcjonalnych są one testowane w wersji beta. Gdy przejdzie testy beta, na blogu zostanie ogłoszone ogłoszenie o nowych funkcjach nowej wersji. Szacunki są pomocne w planowaniu. Inżynierowie pracują nad wersją beta, dopóki nie zostanie przetestowana w systemie, aby zobaczyć, jak reagują na platformę. Możesz pobrać najnowszą wersję za pomocą czatu na żywo 24/7 zgodnie z żądaniem, aby uzyskać ją przed jej opublikowaniem.
  • Aktualizacje zabezpieczeń są dostarczane i są wykonywane tak szybko, jak to możliwe. Szybki przebieg testowy określa, jak zareaguje na aktualizację zabezpieczeń, a następnie platforma zostanie wypchnięta do klientów. Powiadomienie jest wysyłane w celu zapewnienia, że ​​nieaktualne programy bezpieczeństwa są poprawnie zamykane.
  • Ochrona automatycznych aktualizacji silnika WP jest autonomiczna i stanowi dodatkową warstwę zarządzania. Ładuje witrynę i przeprowadza testy, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie przed zainstalowaniem aktualizacji. Kopia zapasowa zostanie utworzona, jeśli przejdzie pierwszy test, a automatyzacja ponownie załaduje witrynę i ponownie przetestuje, aby upewnić się, że rdzeń WordPress działa poprawnie. Jeśli to nie działa poprawnie, twoja strona jest przywracana do wersji WordPress zainstalowanej przed aktualizacją. Otrzymasz wiadomość e-mail z opisem kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać problem.
Jak mogę dodać nowe witryny z różnymi nazwami domen w witrynie WordPress Multisite?

Dodanie wielu witryn do głównej instalacji WordPress to doskonały sposób na zwiększenie ruchu. Będziesz musiał wykonać kilka kroków, zanim będzie poprawnie skonfigurowany. Chcesz dodać nową domenę do portalu użytkowników, przechodząc do „Dodaj domenę w portalu użytkowników”. Następnie musisz utworzyć witrynę w witrynie WordPress Multisite. Przejdziesz do „Wszystkie witryny”, kliknij „Dodaj nowe”. musisz wybrać adres witryny, tytuł witryny i e-mail administratora dla każdej osoby, która chce mieć dostęp do swojej witryny.

Jak włączyć wersje, które są już wyłączone?

Gdy wersje są włączone, mogą powodować problemy z wydajnością. Jeśli chcesz je włączyć, musisz przejść do pliku wp-config.php. Stamtąd możesz włączyć wersje.

Jak mogę zmienić domenę podstawową dla wielu witryn??
 • Jeśli chcesz zmienić domenę podstawową, nie musisz zrzucać bazy danych. Możesz zmienić każde pole, aby zmienić nazwę swojej domeny. Oto wartości, które należy zmienić, aby zmienić nazwę domeny.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • wp _ # _ opcje
 • Należy także edytować phpmyadmin. Kiedy wszystko się zmieni, chcesz dublować bieżącą składnię HTTP lub inną niż HTTP. Następnie możesz zacząć zmieniać nazwę domeny, otrzymasz zdefiniuj (DOMAIN_CURRENT_SITE ‘, mysite.wpengine.com) i możesz zastąpić te informacje nową domeną.
Co to jest HTTPS i SSL / TLS?
  • Jeśli planujesz sprzedawać produkty za pośrednictwem swojej witryny, musisz zapoznać się z tymi zwrotami. Zapewniają bezpieczeństwo, które chroni dane klienta poprzez dane kryptograficzne. Oto, co oznaczają te terminy i co robią dla Twojej witryny.
  • Hypertext Transfer Protocol Secure lub HTTPS to protokół zapewniający bezpieczną komunikację przez Internet. Osoby z zewnątrz nie widzą informacji o odwiedzających, które wysyłają i odbierają online. Aby działać poprawnie, HTTPS używa bezpiecznych połączeń z protokołami SSL / TLS, które będą uwierzytelniać serwery sieciowe. Szyfruje wiadomości między przeglądarkami a serwerami internetowymi.
  • Transport Layer Security lub TLS to protokół kryptograficzny zapewniający bezpieczną komunikację. Zapewnia komunikację osobom odwiedzającym witrynę i oferuje wiele korzyści. Uwierzytelnia tożsamość, zapewnia prywatność i integralność danych dla każdego odwiedzającego.
  • Secure Sockets Layer lub SSL jest prekursorem systemu TLS. Nazwa uległa zmianie, ponieważ system SSL 3.0 nie był zgodny z aktualizacją. Zamiast zmieniać cały system łatwiej było zmienić nazwę na TLS.

Historia WP Engine Infographic

Pomaga uzyskać wizualizację historii firm, aby zrozumieć, skąd pochodzą i dokąd zmierzają. Poniżej wyróżniliśmy najważniejsze wydarzenia w historii WP Engine:

historia silnika wp

Więcej na WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector