WP Engine Reviews 2020: En İyi WordPress Hosting?

Contents

WP Engine – En Hızlı WordPress ana bilgisayarı?

WP Engine, çoğu kişi tarafından en iyi, en premium, en hızlı, en iyi desteklenen WordPress ana makinesi olarak kabul edilir.


WordPress hosting pazarını sıfırdan yarattı ve pek çok ben de şirket pazar payını yakalamaya çalıştı.

Sadece ana sayfasına bakmak güç, gizem ve merak uyandırır:

wp engine home ekran görüntüsü

Kudretli hayranları var.

Ve dedektörleri.

Karar vermenize yardımcı olmak için buradayız – WP Engine sizin için ev sahibi mi? Yoksa SiteGround gibi daha hafif bir şeyle mi gitmelisiniz??

WP Engine Editöryel İnceleme 4.4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Hızlı Aktarım Hızı
 2. WordPress için birçok özellik
 3. Hızlı Aktarım Hızı
 4. Sınırsız Veri Transferi
 5. Otomatik Günlük Yedeklemeler
 6. Premium, yüksek kaliteli hosting ve servis
 7. ABD merkezli şirket ve destek

Eksileri

 1. Sınırlı Depolama Alanı
 2. Çoğundan Daha Pahalı
 3. Size bir Alan Adı Satmayacak
 4. E-posta WP Engine’de değil DNS üzerinden barındırılmalıdır

Özet Yönetilen WordPress barındırma çeşitliliğinin VIP tedavisi için WP Engine mükemmel bir seçimdir. WordPress’te günlük yedeklemeler, sınırsız veri aktarımı, ciddi kapsamlı kötü amaçlı yazılım taraması ve otomatik güncellemeler alırsınız. Tüm planlar Linux tabanlıdır, bu nedenle Windows tabanlı barındırma için başka yerlerde arama yapın. Ancak premium bir fiyat etiketi için, veri sınırları ve depolama sınırlamaları büyük bir kapanma olabilir. Support4.5Speed4.5Features4.5Value4Transparency4.5

WP Motoru Nedir?

WP Engine Austin, TX merkezli bir premium yönetilen WordPress hosting şirketidir. 2010 yılında kurulan WP Engine, premium WordPress hosting sunan ilk web hosting şirketleri arasında yer aldı.

Onların iktidara yükselmesinden bu yana, barındırma uzun zamandır ayakta büyük isimlerin birçoğu da yönetilen barındırma planları sunmaya başladı. Özel bir şirket olan WP Engine, çoğu büyük marka olan 40.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. 2013 yılında rol alan CEO Heather Brunner, teknoloji dünyasının en önemli kadınlarından biri.

WP Motoru Ne Kadar İyi??

Siteniz yapar veya para kazanmak için amaçlanıyorsa, WP Engine web hosting ihtiyaçlarınız için en iyi seçimler arasında.

Tamamen yönetilen barındırma, sitenizin güvenlik özellikleri, eklentileri ve depolama ihtiyaçları ile tamamen güncel kalacağı anlamına gelir. Ancak en temel planları $ 35 / ay’dan başlayarak, amatörler için bir hosting şirketi değil. Siteleri önemli miktarda trafik ve önemli miktarda nakit üreten ciddi web yöneticileri için WP Engine’i öneriyoruz.

Basit bir site kurmak isteyen acemi web yöneticisi için, fiyatın bir kısmına mal olan ve size ihtiyacınız olan her şeyi verecek çok sayıda bütçe barındırıcısı var.

Resmi Siteye Bakın

Uzman WP Motor İncelememiz

Yönetilen WordPress hosting peşinde olduğunuz şeyse, WP Engine araştırdığınız ilk hosting sağlayıcılarından biri olmalıdır. Ve iyi bir nedenden dolayı!

Temel olarak yönetilen WordPress hostingini icat ettiler ve etkileyici müşteri portföyleri hacimler konuşuyor. WP Engine, sitelerini ölçeklendirme ve para kazanma konusunda planlama yapan web yöneticilerine çok şey sunuyor, ancak bu, blogları için büyük hayalleri olan herkes için uygun olduğu anlamına gelmiyor. WP Engine pahalı ve otomatik güncellemeler ve güvenlik için yapılan talep, bant genişliği, depolama ve destek söz konusu olduğunda bazı ciddi sınırlamalar.

WP Motorunun En İyi Özellikleri

Birçok yönden, WP Engine süper yüksek kaliteli WordPress barındırma için endüstri standartlarını belirlemiştir. Birçok büyük markanın neden WP Engine ile ağırlamak için büyük paralar ödediğini.

1. Kurumsal Düzeyde Güvenlik

WP Engine kurumsal düzeyde güvenliğe ev sahipliği yapıyor ve buradaki en iyilerden bazıları. Özellikle üzerinde çok fazla gözü olan büyük markalar için, saldırıya uğrama tehdidi ciddi ilgiye değer.

Güvenlik konusunda, WP Engine gerçekten şunları sağlar:

 • Aktarım yapmadan önce verilerinizi şifreleyecek 256 bit AES güvenlik protokollerine sahiptirler.
 • Dosya sistemi köklerini ayrı tutarlar ve sistemlerini, arka uca ulaşmadan önce ön uçtaki kötü amaçlı istekleri engelleyecek şekilde yapılandırdılar..
 • WordPress için üretildiklerinden, WordPress’in tüm zayıf noktalarını biliyorlar ve yeterince örtüyorlar.
 • WordPress ve tüm eklentiler için otomatik olarak güncellemeleri çalıştırırlar, böylece güvenliği artırmak için düzeltmeler yapıldıkça siteniz daha güvenli olur.

2. Hızlı Hız

WP Engine, adından da anlaşılacağı gibi, WordPress ve yalnızca WordPress etrafında inşa edilmiştir. Tüm altyapıları, mükemmel hızlar sağlayan WordPress üzerinde çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Ayrıca, WordPress ve tüm eklentileriniz için otomatik güncellemelerle, her zaman her şeyin en yeni ve en hızlı sürümlerini kullanacaksınız.

Ayrıca, WordPress sitenizin hızını test etmenize yardımcı olacak ücretsiz bir özel araç ve daha hızlı sayfa yükleme sürelerine nasıl ulaşacağınıza dair ek öneriler sunar. Onların göz atın WordPress Hız Testi, yalnızca WP Engine’de barındırılanlar için değil, herhangi bir WordPress sitesi için kullanabilirsiniz.

WordPress optimizasyonu ve yüksek hızlarla ilgileniyorsanız, ancak yönetilen barındırma hizmetlerinde satılmıyorsanız, A2 Hosting’i öneririz. Özel olarak optimize edilmiş bir WordPress programının önceden yüklenmesini seçebilirsiniz ve bu adamlar sektördeki en hızlı sayfa yükleme sürelerini sunar. Veya en hızlı barındırma seçeneklerinin tam listesine bir göz atın.

3. Sınırsız Veri Transferi

WP Engine, tüm planlarında sınırsız veri aktarımı sunar. “Sınırsız”, web barındırıcıları tarafından oldukça liberal bir şekilde atılan bir terimdir, ancak gerçekten sadece onu destekleyen altyapı kadar iyidir. Aşırı yüklenmiş bir sunucudan gelen “sınırsız” veriler, yalnızca herhangi bir zamanda bu kadar çok şey sağlayabildiği için hiçbir zaman sınırlandırmayabilir. Ancak WP Engine, bu sözü gerçekten destekleyecek ekipmana sahip.

4. Endişesiz, Otomatik Günlük Yedeklemeler

WP Engine, her gün yanlarında barındırdığınız her web sitesi için otomatik bir yedekleme gerçekleştirecektir. Bu yedekleri geri yüklemek ücretsizdir ve yalnızca belirli dosyaları geri yükleme seçeneği sunar. Siteniz saldırıya uğradıysa, destek ekibi her şeyi hallederek sizin tarafınızdan minimum stresle sitenizi normale döndürür. WP Engine’in gerçekten başarılı olduğu bir müşteri hizmetleri alanı varsa, budur. Verilerinin güvenliği konusunda gönül rahatlığı isteyen müşteriler, WP Engine’in bu anlamda mükemmel bir uyum olduğunu görebilir.

5. WordPress’i seviyor musunuz? O zaman WP Motorunu Seveceksiniz.

WP Engine, web üzerindeki tüm yorumları karıştırdı, ancak çatılarından övgü söyleyenlerin arasında hakim bir tema var.

WordPress fanatikleri genel olarak WP Engine fanatikleridir.

Tamamen dünyanın en popüler CMS’si üzerine kurulmuş, yönetilen bir WordPress barındırma şirketi olmak, bu çok mantıklı. Ev sahibi ve CMS arasındaki ortaklık güçlü bir ortaklıktır; bir WordPress konferansını asla kaçırmadıklarına ve her yeni gelişmenin en son noktasında olduklarına inanmanız daha iyi. WordPress’ten en iyi şekilde nasıl yararlanacağını gerçekten bilen Web yöneticileri WP Engine’i seçmede iyi olur.

6. Sağlam Destek 7/24/365 Müşteri Desteği

Bir arka uç geliştiricisi değilseniz, desteğe ihtiyacınız vardır – 7/24 kullanılabilir. Destek, yönetilen barındırma veya bu konudaki herhangi bir barındırma seçiminin temel nedenlerinden biridir..

wp motor desteği

WP Engine destek merkezli bir şirkettir ve hem satış hem de yönetici tarafındaki testlerimizde, desteklerinin çoğu durumda saniyeler içinde hızlı bir şekilde yanıt verdiğini gördük. Bu kadar mükemmel olduğu için en iyi müşteri destek sunucuları listemizi oluşturdular!

7. Fiyatlandırma Büyük Bir Değerdir

Bazıları 35 $ / ay başlangıç ​​fiyat etiketine bakabilir ve daha ucuz ana bilgisayarlarla karşılaştırabilir.

Böyle yapma.

Eğer gerçek ve büyüyen bir iş iseniz, prim barındırma ve altyapı, birinci sınıf destek ve sorunlarınızı gidermek için beklemede olan gerçek WordPress teknolojileri için ayda bu ekstra 25 $ ödersiniz..

Düşük kaliteli bir paylaşılan ana bilgisayarda olduğunuzu ve önemli sorunlara başladığınızı düşünün. Ne olacak, ya sitenizdeki teknik sorunları anlamayan bir dış kaynaklı müşteri hizmetleri temsilcisi ile sohbet edeceksiniz ya da size bir ücret karşılığında yardım etmeyi teklif edecekler.

Talep üzerine bazı geliştiriciler kiralayabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Yeterince hızlı cevap verebilirlerse, aynı kalibre WP Engine’in teknik desteğinin geliştiricisi için saatte 100 dolar ödüyorsunuz.

Hayattaki her şey gibi, sizin için ne ödeme yaparsınız. Kritik web sitenizin barındırılması için ekstra ödeme yaparak, aslında web sitenizden yüzlerce veya binlerce kayıp işte kendinizi çökertiyor ve alt par desteği ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

8. Yeni! StudioPress Tema Paketi Dahil

WP Engine’in sunduğu en son eklemelerden biri StudioPress temalarının dahil edilmesidir. 2.000 $ temalarda.

studiopress dahil

Genesis çerçevesinde StudioPress, piyasadaki en saygın WordPress tema mağazalarından biridir. Bu temaların hepsine aboneliklerine dahil olan WP Engine aboneleri için büyük bir bonus.

WP Motor Barındırma Dezavantajları

Hiçbir ana bilgisayar herkes için doğru değildir, ancak bu WP Engine için iki kat daha doğru olabilir. Özel nişlerinde en iyilerden biri olabilirler, ancak web yöneticilerinin büyük çoğunluğunun net olması için birçok neden vardır. WP Engine’in siteniz için gerçekten doğru olup olmadığını belirlemek için okumaya devam edin.

1. Premium Fiyat Etiketi & Bazı Eksik Popüler Özellikler

WP Engine’in en temel paylaşılan barındırma planının maliyeti aylık 35 ABD dolarıdır (indirim bağlantımızla daha ucuzdur) ve yalnızca başka bir yerden satın almanız gereken bir alan içerir.

Ayrıca:

 • Alan adınıza eklenmiş hiçbir e-posta adresi almayacaksınız.
 • Size yalnızca 10 GB depolama alanı verilecek.
 • Temel planda siteniz her ay yalnızca 25 bin ziyaret gerçekleştirebilir.

Tüm bu özellikleri aşağıda genişleteceğiz, ancak asıl sorun şu: Burada listelenen özelliklerin çoğu, WP Engine eksik veya sınırlarının diğer ana bilgisayarlarla, fiyatın bir kısmında standart olarak geliyor.

Bu, verilerinizle ilgili ölçeklenebilirliğe, güvenliğe ve gönül rahatlığına öncelik verirseniz WP Engine’in premium fiyat etiketine değmeyeceği anlamına gelmez. Ancak bu özellikler, çoğu web yöneticisinin genellikle ihtiyaç duyduğundan daha spesifiktir. WP Engine overpriced değil, ancak birçok müşteri çok fazla para harcamaksızın ihtiyaçlarına daha uygun bir ev sahibi bulabilir.

2. Sınırlı Depolama & Ziyaretçi

WP Engine’in Başlangıç ​​planı her ay sadece 10 GB depolama alanı ve 25 bin ziyaretçi içeriyor. Adil olmak gerekirse, bu, özellikle diğer butik web ana bilgisayarlarının en temel planlarında neler sunduğuna kıyasla, herhangi bir site için nispeten büyüktür.

3. Temel Planlar için 7/24 Telefon Desteği Yok

WP Engine’in yönetilen barındırma hizmeti, telefonda bir destek temsilcisi aldığınızda, genellikle inanılmaz derecede bilgili ve yardımcı olduklarını vaat eder. Ve bu çoğu müşterinin deneyimlerinde doğrudur. Ancak destek ekibini ele geçirmek biraz daha zor.

Başlangıç ​​planında olanlar için, destek biletleri ve telefon desteği 24 saat dikkat almaz ve sizi çalışma saatleri içinde aramaya bağlar.

Güncelleme: Eskiden WP Engine’in sohbet desteği yoktu, ancak şimdi tüm planlarda 7/24 canlı sohbet desteği sunuyorlar.

4. E-posta Yok

Bu web hosting şirketleri arasında bir anomali bir şeydir. Çoğu, alan adınız ve barındırma paketinizle birlikte en az bir avuç ücretsiz e-posta adresi içerir, ancak WP Engine bu hizmetten tamamen vazgeçer.

Bunun yerine, alan adınıza bağlı Google Mail hesaplarını kurmanızı önerir. Bu, birçok şirketin ne olursa olsun yaptığı bir şeydir, ancak bu herkesin e-postalarının Google Giant’a bağlı olmasını istediği veya herkesin standart olarak gelen bir şey için ekstra ödeme yapmaktan mutlu olduğu anlamına gelmez..

Gerçekten, Google tarafından G Suite’i zaten kullanıyoruz, bu yüzden bu bir sorun değil.

Sonuç olarak

WP Engine, iyi bir nedenden dolayı alanlarının ustasıdır. Çarpıcı hızları, birinci sınıf güvenlikleri var ve destek için birkaç saat beklemezseniz, desteklerinin bile birinci sınıf olduğunu göreceksiniz. Aslında, hatta bir temsilci aldığınızda, size yardımcı olmak için geriye doğru eğilirler.

Ancak, herkes için kesinlikle doğru değildir ve bu özellikle basit bir site kurmak isteyen acemi web yöneticileri için geçerlidir..

WordPress hosting m ile gelen tüm çan ve ıslık emin olmak için birinci sınıf, ancak çoğu ortalama site için ihtiyaçlar olağan alanı dışında. Birçok ucuz ev sahibi, en uygun plana daha yakın bir şey sunar. WP Engine yolunu izleyen büyük isimlerin çoğu, yönetilen WordPress barındırma hizmeti de sunuyor. Örneğin, çok daha ucuz bir fiyata daha kısaltılmış bir hizmet seviyesine sahipseniz HostGator’a göz atın. Ya da, biraz daha teknik iseniz, Cloudways daha düşük bir fiyat ve üst düzey barındırma için mükemmel bir seçenek olabilir. WP Engine’e bir alternatif istiyorsanız, ot gibi filizlenen popüler bir ev sahibi Kinsta.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

WP Motor Planları ve Fiyatlandırma

İlk önce fiyatlandırma sayfasına bakarken, biraz ezici olabilir:

wp motor fiyatlandırması ve planları

İşte arıza:

 • Yeni başlıyorsanız ve yalnızca bir siteniz varsa Başlangıç ​​planını öneririz
 • Birden fazla siteniz varsa veya bir ajanssanız Büyüme ve Ölçek mükemmeldir
 • WP Engine’in en büyük dezavantajlarından biri, Başlangıç ​​Planında SiteGround gibi diğer ana bilgisayarlara kıyasla çok düşük hissettiren ayda 25.000 ziyaretin trafik sınırıdır.
 • Burada, ABD merkezli teknik destekle birinci sınıf bir hizmet satın alıyorsunuz, bu yüzden bunu hesaba katmanız gerekiyor
 • Yerel depolama da biraz düşük, ancak çoğu insanı tatmin etmeli

Özel indirimimizle fiyatlandırma neye benziyor? 

wp motor fiyatlandırma indirim

Bu indirim bağlantısı ile yıllık ödemelerde 3 aya kadar ücretsiz olan ilk ödemenizde% 10 indirim kazanırsınız.

WP Motor İndirimleri ve Kuponları

WP Engine genellikle sezonluk indirimler ve bonuslar sunacaktır. Güvenilir bir ortak olarak, size iletebileceğimiz ek indirimlere erişebiliriz!

WP Engine Hosting’de 3 Ay Ücretsiz Alın

Yıllık WP Motor planları için size özel% 10 indirim sağlamak için WP Engine ile ortaklık kurduk. Bu ortaklık WhatsTheHost ve WP Engine’e özeldir.

20% indirim

WP Engine Soru ve Cevapları

Sizi destekleyecek bir barındırma sitesine ihtiyacınız var. WP Engine için bu SSS’ler, bir barındırma sitesi bulma hakkında cevap arayan herkesi tatmin etmelidir.

WP Engine’in geçmişi nedir?

2010 yılında seri girişimci Jason Cohen, WP Engine’i kurdu. Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirkettir. Karargahları Austin, TX’de ikamet ediyor ve Teksas, San Francisco ve Londra’da başka ofisleri var.

WP Engine, WordPress sitelerini barındırmayı nasıl optimize eder??

WP Engine, WordPress ile iyi çalışan tescilli bir ön uç sistemi kullanır. Web sitelerini bilgisayar korsanlarından korur, sunucu yüklerini azaltır ve trafik artışlarını kolaylıkla yönetir. WP için önbellekleme yazılımı EverCache olarak adlandırılır ve özellikle WordPress düşünülerek tasarlanmıştır..

WP Engine’i diğer barındırma sitelerinden ayıran özellik nedir??

WP Engine birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Hazırlama Alanı onların odak noktasıdır ve kullanıcıların web sitenizde yayınlamadan önce yeni temaları, eklentileri veya diğer değişiklikleri test etmek için yeni geliştirme ortamları oluşturmalarına olanak tanır. Tek tıklamayla geri yükleme noktaları ziyaretçiler için kolay gezinme sağlar. Sınırsız veri aktarımı, ihtiyacınız olduğu kadar çok veri kullanmanıza izin verir. CDN ve tescilli önbellek teknolojisi, güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı web sitenizi korumak için çok çalışır.

WordPress güncellemelerinizi yönetebilir ve çalışmanızı korumak için günlük yedeklemeler oluşturabilirsiniz.

Veri merkezleri nerede bulunur??

WP Engine’in tüm dünyada veri merkezleri vardır. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Japonya’da konumları var. Dünyanın neresinde olursanız olun, bulunduğunuz yere yakın bir veri merkezi bulabilirsiniz.

WP Engine bir WordPress web sitesini aktarabilir mi??

WP Engine bir WordPress web sitesini aktaracaktır. Web sitesi geçişi hizmet için bir defalık ücretle geliyor.

Bir WordPress sitesini barındırmak için WP Engine’i kullanmanın ne gibi faydaları olacak??

WP Engine, hosting siteleri için kullanmak isteyenler için birçok avantaj sunar. En aktif web sitelerini işlemek için bir WordPress optimize barındırma mimarisine sahiptirler. Diğer barındırma sitelerinde bulamayacağınız “üst raf” donanımı sunarlar. WordPress sitelerini kolay ve sorunsuz hale getirebilecek birkaç benzersiz özellik vardır. Destek ekipleri WordPress uzmanlarıdır ve WordPress web sitenizdeki herhangi bir soru hakkında size yardımcı olabilirler. Ayrıca WP Engine’i kullandığınızda otomatik güncellemeler ve yedeklemeler alırsınız.

WP Engine üzerinden SSL sertifikası alabilir miyim?

EP Engine, abonelerinin ek bir ücret karşılığında SSL sertifikaları satın almalarına izin verir. Başka bir barındırma sitesi aracılığıyla bir SSL sertifikası bulmak zorunda kalmayacaksınız.

WP Engine desteği ne kadar iyi?

WP Engine müşteri hizmetlerinden gurur duyar. Küçük sorunlarla ilgili sorular için bir bilet destek sistemi kullanırlar. Diğer sorunları çözmek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, sizi bir temsilciye bağlayan canlı bir sohbet seçeneği vardır. Canlı sohbet her gün 08:00 – 20:00 (CST) saatleri arasında sunulmaktadır. İlk katman hariç, her plan için telefon desteği vardır. Her temsilci herhangi bir WordPress sorununu ele alma konusunda uzmandır.

WP Engine para iade garantisi sunuyor mu??

Evet onlar yapar. Kaydolduğunuzda, hizmetten memnun kalmazsanız 60 günlük risksiz, para iade garantisi alacaksınız. Şartlar ve koşullar hakkında ayrıntılı değildir, ancak web sitelerinde belirtilmiştir. Para iade garantisi sadece hosting ücretlerinde geçerlidir. Herhangi bir alan adı satın alma işleminiz veya başka bir eklenti hizmetiniz varsa, bu satın alma işlemlerinde geri ödeme almazsınız.

WP Engine ile kesintisiz çalışma garantisi var mı?

Evet onlar yapar. Web siteniz için% 99,95 kesintisiz çalışma garantisi var. Bu garantiyi karşılayamazlarsa, karşılayamadıkları her saat için aylık ücretin% 5’ini iade etmeyi teklif ederler. Çalışma sürenizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, kapalı kalma süresinden sonraki 30 gün içinde geri ödemenizi talep edebilir ve geri ödemenizi alabilirsiniz. Tüm ayrıntıları almak ve hangi kısıtlamaların geçerli olduğunu öğrenmek için WP Motorunun Hizmet Düzeyi Sözleşmesini tekrar kontrol etmek istiyorsunuz.

Satış ortağı bağlantısıyla “Powered by WP Engine” i görüntüleyebilir miyim?

Web sitenizde WP Engine’i görüntülemenin birkaç farklı yolu vardır. Kullanabileceğiniz bir widget var. Birkaç dakika sürer ve sitenizdeki diğer widget’larınızla eşleşir. Teknik olarak biraz daha bilgiliyseniz, PHP işlevlerini kullanabilirsiniz. HTML ayarları için birkaç seçenek sunar ve satış ortağı kimliğinizi içerir. Web sitenizi ziyaret eden herkes kime bağlı olduğunuzu ve sitenizin nasıl güçlendiğini bilir.

Fatura bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Fatura bilgilerinizi değiştirmek basit ve kolaydır. Kullanıcı Portalı’na giriş yapacaksınız ve “Sahip” ayrıcalıklarına sahip olmalısınız. Ardından “Hesabım” ı ve ardından “Ödeme Bilgilerini Güncelle” yi seçersiniz. Kart bilgilerinizin hemen yanında bulunur. Buradan, değişikliklerinizi yapabilir, “Güncelle” yi tıklayabilir ve.

WP Engine bir sitedeki kötü amaçlı yazılımları nasıl algılar ve kaldırır?

WP Engine, önceden var olan kötü amaçlı yazılımları aramak için WordPress’i tarar. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım tespit edilirse, otomatik olarak kaldırılır ve size bir bildirim e-postası gönderilir. Güvenlik, web sitelerini korumak için çok önemlidir ve WP Engine güvenlik programlarını geliştirmeye çalışır. Altyapı, sunucular, veritabanları ve uygulamalar arasında geçiş yapmak için şirket içi güvenlik açığı taraması kullanırlar. WP Engine, en üst düzey internet güvenlik şirketlerinden ikisi olan SecTheory ve Sucuri ile sözleşmeleri var. Tüm bilgilerinizi korumak ve bilgisayar korsanlarının alan adlarını kilitlemesini önlemek için çok çalışıyorlar..

WP Engine tarafından hangi eklentilere izin verilmiyor??

WordPress 40.000’den fazla eklenti sunar ve WP Engine yalnızca bir düzine kadar eklentiyi reddeder. WP Süper Önbellek, WP Dosya Önbelleği, W3 Toplam Önbellek ve WordFence gibi önbellek eklentilerine WP Engine’in sitesinde izin verilmez. WP Engine tarafından zaten kullanılan diğer önbellek programlarıyla çalışırlar. WP DB Yedekleme, WP DB Yöneticisi, Yedekleme WordPress ve VersionPress gibi yedekleme eklentilerine, uygun olmayan zamanlarda çalıştıkları ve hızı yavaşlattıkları için izin verilmez. Sunucu ve Bozuk Bağlantı Denetleyicisi, MyReviewPlugin, Bulanık SEO Booster, WP PostViews ve Tweet Bender gibi MySQL Thrashing Programları sunucularda daha fazla yüke neden olur. Yasaklanan eklentiler var. Bu eklentiler Dinamik İlgili Yayınlar, SEO Otomatik Bağlantıları & İlgili Yazılar, Yine Başka İlgili Yazılar Eklentisi, Benzer Yazılar ve Bağlamsal İlgili Yazılar. Veritabanı yoğundur, bu yüzden onları açıkça yasaklamak daha iyidir.

Hangi eklentiler seçildi?
  • Ödeme Ödeme Çözümleri müşterinin bilgilerini korur ve Stripe ve Mijreh en iyi ödeme ödeme çözümlerinden ikisidir..
  • Analiz için Google Analytics, Clicky ve KISSmetrics, müşterinizin satın alma yapmadan önce sitenizde gezinmelerine yardımcı olacak davranışlarını izler.
  • Daha kısa bir bağlantı için, Pretty Link Pro ve Bit.ly, URL’leri sosyal medyaya yaymak için idealdir.
  • İçerik Dağıtım Ağları (CDN), sitenizdeki statik içeriğinizi önbelleğe alır. Bunun için önbelleklerinizi geliştirmek ve sitenizi daha hızlı hale getirmek için Photon, MaxCDN veya W3-Total Cache kullanın..
  • Dinamik fiyatlandırma için Yerçekimi Formları, ürünleriniz için fiyatları belirlemenize ve dahil etmek istediğiniz tüm indirimleri belirlemenize olanak tanır. Toplu olarak satın almak isteyenler için mükemmeldir ve önyükleme yapmak için küçük bir indirim alabilirler..
  • Tablo ücreti gönderim söz konusu olduğunda, WooCommerce, Cart-66, WP eCommerce bu özellik için en iyi eklentilerdir. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için gönderim bedellerinizi belirli faktörler üzerinde tanımlayabilirsiniz.
WordPress çekirdek güncellemeleri nasıl ve ne zaman yapılır??
  • İşlevsel güncellemeler için beta testinden geçmiştir. Beta testini geçtiğinde, blogda bir duyuru duyurulur ve yeni sürümdeki yeni özelliklerden bahsedilir. Planlamaya yardımcı olmak için tahminler verilmiştir. Mühendisler, platforma nasıl tepki verdiklerini görmek için sisteme karşı test edilene kadar beta sürümü üzerinde çalışırlar. En son sürümü, yayınlanmadan önce almak için 7/24 Canlı Sohbet özelliğini kullanarak istek üzerine indirebilirsiniz..
  • Güvenlik güncelleştirmeleri sağlanır ve mümkün olduğunca çabuk yapılır. Hızlı bir test çalıştırması, güvenlik güncelleştirmesine nasıl yanıt vereceğini belirler ve ardından platform istemcilere gönderilir. Eski güvenlik programlarının düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olmak için bir bildirim gönderilir.
  • WP Motor Otomatik Güncelleme Koruması özerktir ve ekstra bir yönetim katmanıdır. Siteyi yükler ve güncelleme yüklenmeden önce her şeyin doğru çalıştığından emin olmak için testler yapar. İlk testi geçerse bir yedekleme oluşturulur ve otomasyon siteyi yeniden yükler ve WordPress çekirdeğinin düzgün çalıştığından emin olmak için tekrar test eder. Düzgün çalışmazsa, siteniz güncellemeden önce yüklenmiş WordPress sürümüne döndürülür. Sorunu çözmek için atabileceğiniz adımları gösteren bir e-posta alacaksınız.
WordPress Çoklu Sitesine farklı alan adlarına sahip yeni siteleri nasıl ekleyebilirim??

Ana WordPress kurulumunuza birden fazla site eklemek, trafiği artırmaya yardımcı olmak için mükemmel bir yoldur. Düzgün ayarlanmadan önce bazı adımları tamamlamanız gerekir. Yeni etki alanını “Kullanıcı Portalı’na Etki Alanı Ekle” ye giderek Kullanıcı Portalı’na eklemek istiyorsunuz. Daha sonra WordPress Multisite’de bir site oluşturmanız gerekecektir. “Tüm Siteler” e gidip “Yeni Ekle” yi tıklayacaksınız. web sitenize erişmek istediğiniz herkes için bir site adresi, site başlığı ve yönetici e-postası seçmeniz gerekir.

Zaten devre dışı bırakılmış düzeltmeleri nasıl etkinleştiririm?

Düzeltmeler etkinleştirildiğinde, performans sorunları oluşturabilirler. Bunları etkinleştirmek istiyorsanız, wp-config.php dosyasına gitmeniz gerekir. Oradan düzeltmeleri etkinleştirmeyi seçebilirsiniz.

Çok bölgeli birincil alanı nasıl değiştirebilirim??
 • Birincil alan adını değiştirmek istediğinizde, veritabanını boşaltmanız gerekmez. Alan adınızı değiştirmek için her alanı değiştirebilirsiniz. Alan adını değiştirmek için değiştirmeniz gereken değerler şunlardır.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • wp _ # _ seçenekleri
 • Phpmyadmin de düzenlenmelidir. Her şey değiştiğinde, geçerli HTTP sözdizimini veya HTTP olmayanları yansıtmak istersiniz. Daha sonra alan adını değiştirmeye başlayabilirsiniz, tanım (DOMAIN_CURRENT_SITE ’, mysite.wpengine.com) alırsınız ve bu bilgileri yeni alan adıyla değiştirebilirsiniz..
HTTPS ve SSL / TLS nedir?
  • Web siteniz üzerinden ürün satmayı planlıyorsanız, bu ifadeleri öğrenmeniz gerekir. Şifreleme ayrıntıları aracılığıyla müşterinin bilgilerini koruyan güvenlik sağlar. Terimlerin anlamı ve web siteniz için ne yaptıklarını aşağıda bulabilirsiniz.
  • Köprü Metni Aktarım Protokolü Güvenli veya HTTPS, internet üzerinden güvenli iletişim sağlayan bir protokoldür. Yabancılar çevrimiçi gönderip aldıkları ziyaretçi bilgilerini göremez. Düzgün çalışmak için HTTPS, web sunucularının kimliğini doğrulayacak SSL / TLS protokolleriyle güvenli bağlantılar kullanır. Tarayıcılar ve web sunucuları arasındaki mesajları şifreler.
  • Aktarım Katmanı Güvenliği veya TLS, güvenli iletişim sağlayan şifreleme protokolüdür. Web sitesi ziyaretçileri için iletişimi güvence altına alır ve birçok avantaj sunar. Her ziyaretçi için kimlik doğrulaması yapar, gizlilik ve veri bütünlüğü sağlar.
  • Güvenli Yuva Katmanı veya SSL, TLS sisteminin öncüsüdür. SSL 3.0 sistemi yükseltme ile uyumlu olmadığından ad değişti. Tüm sistemi değiştirmek yerine, TLS olarak yeniden adlandırmak daha kolaydı.

WP Engine Infographic’nın Tarihçesi

Şirketlerin nereden geldiklerini ve nereye gittiklerini anlamaları için tarihinin görselini elde etmeye yardımcı olur. Aşağıda WP Engine tarihinin en önemli olaylarını vurguladık:

wp motor geçmişi

WPEngine.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map