WP mootori ülevaated 2020: parim WordPressi hostimine?

Contents

WP Engine – kiireim WordPressi host?

Paljud peavad WP mootorit parimaks, esmaklassilisemaks, kiireimaks ja kõige paremini toetatavaks WordPressi hostiks.


See lõi WordPressi hostimisturu nullist ja paljud minusugused ettevõtted on üles astunud, üritades turuosa haarata.

Ainult kodulehe vaatamine kutsub esile jõu, salapära ja imestuse:

wp mootori kodu ekraanipilt

Sellel on marutaudifännid.

Ja selle detraktorid.

Me oleme siin, et aidata teil otsustada – kas WP Engine on teie jaoks host? Või peaksite minema millegi kergemaga, näiteks SiteGround?

WP Mootori toimetusülevaade 4.4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Kiire edastuskiirus
 2. Paljud WordPressi funktsioonid
 3. Kiire edastuskiirus
 4. Piiramatu andmeedastus
 5. Automaatne igapäevane varundamine
 6. Kvaliteetne hostimine ja teenus
 7. USA-s asuv ettevõte ja tugi

Miinused

 1. Piiratud salvestusruum
 2. Kallimad kui enamik
 3. Ei hakka teile domeeninime müüma
 4. E-posti tuleb hostida DNS-i kaudu, mitte WP Engine’is

Kokkuvõte Hallatava WordPressi hostimise sordi VIP-raviks sobib suurepäraselt WP Engine. WordPressi kaudu saate iga päev varukoopiaid, piiramatut andmeedastust, tõsist põhjalikku skannimist ja automaatvärskendusi. Kõik plaanid põhinevad Linuxil, seega otsige mujalt Windowsi-põhist hostimist. Kuid esmaklassilise hinnasildi korral võivad andmepiirid ja salvestuspiirangud olla suur väljalülitus. Tugi4.5Speed4.5Features4.5Value4Läbipaistvus4.5

Mis on WP mootor?

WP Engine on lisatasuhaldusega WordPressi hostimise ettevõte, mis asub Austinis, TX. 2010. aastal asutatud WP Engine oli esimeste veebimajutusettevõtete seas, kes pakkus esmaklassilist WordPressi hostimist.

Pärast võimuletulekut on hakanud paljud hostimise alal kauem tegutsevad suured nimed pakkuma ka hallatud hostimisplaane. Eraettevõttes WP Engine on üle 40 000 veebisaidi, millest paljud on suured kaubamärgid. 2013. aastal rolli asunud tegevjuht Heather Brunner on tehnikamaailma üks silmapaistvamaid naisi.

Kui hea on WP mootor?

Kui teie sait teenib või on mõeldud raha teenimiseks, on WP Engine teie veebimajutusvajaduste jaoks parim valik.

Nende täielikult hallatud hostimine tähendab, et teie sait on turvafunktsioonide, pistikprogrammide ja salvestusvajadustega täielikult kursis. Kuid nende kõige põhiplaan, mis algab 35 dollarist kuus, ei ole see amatööride hostimisettevõte. WP Engine’i soovitame tõsistele veebimeistritele, kelle saidid tekitavad märkimisväärset liiklust ja märkimisväärset sularaha.

Algaja veebimeistri jaoks, kes soovib luua lihtsat saiti, on palju eelarvemasinaid, mis maksavad murdosa hinnast ja annavad teile kõik vajaliku.

Vaadake ametlikku saiti

Meie ekspertide WP-mootori ülevaade

Kui hallatav WordPressi hostimine on see, mida jälgite, peaks WP Engine olema üks esimesi uuritud hostiteenuse pakkujaid. Ja mõjuval põhjusel!

Põhimõtteliselt leiutasid nad hallatava WordPress-hostimise ja nende muljetavaldav klientide portfell räägib palju. WP Engine pakub palju veebimeistritele, kes kavandavad oma saitide suurendamist ja raha teenimist, kuid see ei tähenda, et see sobib igaühe jaoks, kellel on suured unistused oma ajaveebi jaoks. WP Engine on kallis ning automatiseeritud värskenduste ja turvalisuse kompromiss on ribalaiuse, salvestuse ja toe osas tõsised piirangud.

WP mootori parimad omadused

Paljuski on WP Engine seadnud tööstandardid ülikvaliteetse WordPressi hostimise jaoks. Seetõttu maksavad paljud suured kaubamärgid WP Engine’i majutamiseks suuri taala.

1. Ettevõtte klassi turvalisus

WP Engine majutab ettevõtte tasemel turvalisust ja see on seal üks parimaid. Eriti suurte kaubamärkide puhul, millel on palju silmi, väärib häkkimise oht tõsist tähelepanu.

Turvalisuse tagamiseks pakub WP Engine tõepoolest:

 • Neil on 256-bitised AES-turvaprotokollid, mis krüpteerivad teie andmed enne edastamist.
 • Nad hoiavad failisüsteemi juured eraldatuna ja on konfigureerinud oma süsteemi blokeerima pahatahtlikke taotlusi kasutajaliideses enne, kui nad kunagi tagapõhjani jõuavad.
 • Kuna nad on loodud WordPressi jaoks, tunnevad nad kõiki WordPressi nõrku kohti ja on neid piisavalt kaetanud.
 • Nad käitavad automaatselt WordPressi ja kõigi pistikprogrammide värskendusi, nii et kuna turvalisuse parandamiseks tehakse parandusi, on teie sait varem turvalisem.

2. Lõõmav kiire kiirus

WP Engine on, nagu nende nimi võib arvata, üles ehitatud WordPressi ja ainult WordPressi ümber. Kogu nende infrastruktuur on optimeeritud töötama WordPressil, mis tagab suurepärase kiiruse. Lisaks saate WordPressi ja kõigi teie pistikprogrammide automatiseeritud värskendustega käitada alati kõige uuemaid ja kiiremaid versioone.

Nad pakuvad ka tasuta spetsiaalset tööriista, mis aitab teil oma WordPressi saidi kiirust testida, ja lisatud soovitused, kuidas veelgi kiiremini lehe laadimisaegu saavutada. Vaadake nende WordPressi kiirtesti, mida saate kasutada kõigi WordPressi saitide jaoks, mitte ainult nende jaoks, mida hostitakse WP Engine’is.

Kui olete huvitatud WordPressi optimeerimisest ja kiiretest kiirustest, kuid neid ei müüda hallatavates hostimisteenustes, soovitame A2-hostimist. Võite valida, kas spetsiaalselt optimeeritud WordPressi programm on eelinstalleeritud ja need tüübid pakuvad kiireimat lehe laadimisaega tööstuses. Või vaadake meie täielikku loetelu kiireimatest hostimisvõimalustest.

3. Piiramatu andmeedastus

WP Engine pakub piiramatut andmeedastust kõigi oma plaanide kohta. Piiramatu on termin, mida veebihostid on üsna vabalt visanud, kuid see on tegelikult ainult nii hea kui seda toetav infrastruktuur. “Piiramatu” andmed ülekoormatud serverist ei pruugi kunagi välja tulla, kui ainult seetõttu, et see suudab igal ajahetkel pakkuda ainult nii palju. WP Mootoril on aga seadmed selle lubaduse tõeliseks varundamiseks.

4. Muretu, automaatne igapäevane varundamine

WP Engine teeb iga päev automaatse varundamise iga veebisaidi kohta, mida koos nendega hostite. Neid varukoopiaid on tasuta taastada ja see annab teile võimaluse taastada ainult kindlad failid. Kui teie saiti häkitakse, tegeleb tugimeeskond kõigega, viies teie saidi normaalseks tagasi ja tekitades teile võimalikult vähe stressi. Kui on mõni klienditeeninduse valdkond, milles WP Engine tõeliselt silma paistab, on see just see. Kliendid, kes soovivad oma andmete ohutuse osas täielikku meelerahu, võivad leida, et WP Engine sobib selles mõttes ideaalselt.

5. Armastate WordPressi? Siis sa armastad WP mootorit.

WP Engine on kogu veebis kommentaare seganud, kuid nende hulgas, kes katuselt kiitust laulavad, on domineeriv teema.

WordPressi fanaatikud on üldjoontes ka WP Engine fanaatikud.

Kuna tegemist on hallatava WordPressi hostiettevõttega, mis on üles ehitatud täielikult maailma populaarseima CMS-i ümber, on sellel palju mõtet. Partnerid võõrustaja ja CMS vahel on tugevad; usute parem, kui nad ei jäta kunagi WordPressi konverentsi vahele ja on iga uue arengu tipptasemel. Veebimeistrid, kes tõesti teavad, kuidas WordPressist kõige rohkem kasu saada, teeksid WP Mootori valimisel hästi.

6. Kindel tugi 24/7/365 klienditugi

Kui te pole taustaprogrammi arendaja, vajate tuge – see on saadaval ööpäevaringselt. Tugi on hallatava hostimise – või mis tahes hostingu – valimise peamised põhjused.

wp mootori tugi

WP Engine on tugikeskne ettevõte ja nii müügi- kui ka administraatoripoolsel testimisel leidsime, et nende tugi on ülimalt kiire – reageerib enamikul juhtudel sekunditega. Nad tegid meie parimate klienditoe hostide nimekirja, et nad oleksid nii ägedad!

7. Hinnakujundus on tohutu väärtus

Mõni võib vaadata alghinna 35 dollarit kuus ja võrrelda seda odavamate võõrustajatega.

Ära tee seda.

Kui olete tegelik, kasvav ettevõte, maksate selle lisatasu eest kuus 25 dollarit, et saada lisatasu eest hostimist ja infrastruktuuri, maailmatasemel tuge ja WordPressi tegelikke tehnikaid, kes on teie probleemide tõrkeotsinguks valmis..

Kujutage ette, et olete madala kvaliteediga jagatud hostis ja teil on olulised probleemid. Mis juhtub, kas olete vestluses sisseostetud klienditeeninduse esindajaga, kes ei mõista teie saidi tehnilisi probleeme, või pakuvad nad teile tasu eest.

Kas arvate, et saate palgata mõne arendaja tellimisel? Kui nad suudavad vastata piisavalt kiiresti, maksate 100 dollarit tunnis WP Mootori tehnilise toe sama kaliibriga arendaja eest.

Nii nagu midagi elus, saate selle, mille eest maksate. Makstes lisatasu oma missioonikriitilise veebisaidi majutamise eest, säästate tegelikult oma veebisaidi kukkumisel potentsiaalselt sadu või tuhandeid kaotatud ettevõtteid ja peate tegelema alamparlamendi toega.

8. Uus! Komplekti kuulub StudioPressi teemakomplekt

Üks kaalukamaid hiljutisi täiendusi WP Mootori pakkumistele on StudioPressi teemade kaasamine – see on ülearu väärt 2000 dollarit teemades.

stuudiopress kaasas

StudioPress on Genesise raamistikus üks turul enim austatud WordPressi teemapoode. See on tohutu boonus WP Mootori tellijatele, kes saavad kõik need teemad oma tellimusse kaasata.

WP mootori hostimise varjuküljed

Ükski host ei sobi kõigile, kuid see võib tõepoolest ka tõepoolest WP Mootori puhul kehtida. Need võivad olla oma konkreetse niši parimad, kuid põhjuseid, millest suurem osa veebimeistritest peaks selgeks tegema, on palju. Loe edasi, et teada saada, kas WP Engine on teie saidile tõesti sobiv.

1. Lisatasu hinnasilt & Mõned puuduvad populaarsed funktsioonid

WP Mootori kõige elementaarsem jagatud hostimise plaan maksab 35 dollarit kuus (meie allahindluslingiga odavam) ja sisaldab ainult ühte domeeni, mille peate mujalt ostma.

Samuti:

 • Te ei saa oma domeenile lisatud e-posti aadresse.
 • Teile antakse ainult 10 GB salvestusruumi.
 • Põhiplaani kohaselt saab teie sait iga kuu külastada vaid 25 000 külastust.

Kõiki neid funktsioone laiendame allpool, kuid keskne probleem on järgmine: Enamik siin loetletud funktsioonidest, millel WP Engineil puuduvad või on piirangud, on teiste masinatega standardsed, vaid murdosa hinnast.

See ei tähenda, et WP Engine pole väärt esmaklassilist hinnalipikut, kui eelistate oma andmete mastaapsust, turvalisust ja meelerahu. Kuid need funktsioonid on täpsemad, kui enamik veebimeistreid tavaliselt vajavad. WP Engine ei ole ülehinnatud, kuid paljud kliendid võivad leida oma vajadustele paremini sobiva hostita ilma nii palju raha kulutamata.

2. Piiratud salvestusruum & Külastajad

WP Mootori käivitusplaan sisaldab ainult 10 GB salvestusruumi ja 25 000 külastajat igal kuul. Ausalt öeldes on see ühe saidi jaoks suhteliselt suur, eriti võrreldes teiste butiikide veebimajutajate pakutavatega nende kõige põhilisemates plaanides.

3. Nr 24/7 telefonitugi põhiplaanidele

WP Mootori hallatav hostimine lubab, et kui saate telefoni teel tugiteenuse, on nad üldiselt uskumatult asjatundlikud ja abivalmid. Ja see kehtib enamiku klientide kogemuste kohta. Kuid tugimeeskonna kätte saamine osutub natuke raskemaks.

Stardiplaani kasutajatele ei pöörata tugipiletitele ja telefonitoele ööpäevaringset tähelepanu, sidudes teid helistamisega tööajal.

Värskendus: Varem oli juhtum, et WP Engine’il puudus vestluse tugi, kuid nüüd pakuvad nad kõigi plaanide korral 24-tunnist reaalajas vestluse tuge.

4. E-posti pole

See on veebimajutusettevõtete seas anomaalia. Enamik sisaldab vähemalt käputäis tasuta e-posti aadresse koos teie domeeni ja hostipaketiga, kuid WP Engine loobub sellest teenusest täielikult.

Selle asemel soovitavad nad seadistada teie domeeniga seotud Google Maili kontod. See on asi, mida paljud ettevõtted teevad, kuid see ei tähenda, et kõik sooviksid, et nende e-kirjad oleks seotud Google Giantiga, või et kõik maksavad hea meelega lisatasu eest midagi, mis tavaliselt tavaline on.

Tõsi, me kasutame Google Suite’i G Suite niikuinii, nii et see pole eriti probleem.

Alumine joon

WP Engine on mõjuval põhjusel nende ala meister. Neil on kiire kiirus, tipptasemel turvalisus ja kui te ei mõtle paar tundi tuge, siis leiate, et nende tugi on isegi tipptasemel. Tegelikult kummarduvad nad iga kord, kui saate mõnele reale esindaja, et teid aidata.

Kuid need ei ole kaugeltki kõigile sobivad ja see kehtib eriti algajate veebimeistrite kohta, kes soovivad luua lihtsa saidi.

Kõik kellad ja viled, mis kaasnevad nende WordPressi majutamisega, on kindlad, kuid need jäävad enamiku keskmiste saitide tavapäraste vajaduste valdkonnast välja. Paljud odavamad võõrustajad pakuvad midagi lähemat ühele-kõige-sobivamale plaanile. Järgides WP Engine’i teed, pakuvad paljud suured nimed ka hallatavat WordPressi hostimist. Vaadake näiteks HostGatorit, kui teile sobib lühema teenindustasandiga palju odavam hind. Või kui olete natuke tehnilisem, võib Cloudways olla suurepärane võimalus madalama hinna ja kõrgeima astme hostimise jaoks. Kui soovite alternatiivi WP Engine’ile, on Kinsta populaarne host, mis on võrsunud nagu umbrohi.

Kuva rohkem funktsioone

WP mootorikavad ja hinnakujundus

Alguses hinnakujunduslehte vaadates võib see pisut häirida:

wp mootori hind ja plaanid

Siin on jaotus:

 • Kui olete alles alustamas ja teil on ainult üks sait, soovitame käivituskava
 • Kasv ja mastaap on suurepärased, kui teil on mitu saiti või olete agentuur
 • WP Mootori üks suurimaid varjukülgi on Startup-plaani kohane liikluspiirang 25 000 külastust kuus, mis on teiste hostidega, nagu näiteks SiteGround, tunduvalt liiga madal.
 • Kui ostate siin USA-st pärit tehnilise toe abil tasulist teenust, siis peate sellega arvestama
 • Kohalik salvestusruum on samuti pisut madal, kuid see peaks enamikku inimesi rahuldama

Kuidas näeb hinnakujundus välja meie eksklusiivse allahindlusega? 

wp mootori hinnasoodustus

Selle allahindluslingi abil saate oma esimesest maksest 10% soodustust, mis tuleb aastaplaanide kohaselt tasuta 3 kuuni.

WP mootori allahindlused ja kupongid

WP Engine pakub sageli hooajalisi allahindlusi ja boonuseid. Usaldusväärse partnerina saame juurdepääsu täiendavatele allahindlustele, mida saame teile edastada!

Saate 3 kuud tasuta WP mootori majutamisel

Oleme teinud koostööd WP Engine’iga, et tuua teile eksklusiivne täiendav 10% allahindlus iga-aastaste WP Engine’i plaanide jaoks. See partnerlus on eksklusiivne WhatsTheHost ja WP Engine.

Nõuda 20% soodsamalt

WP mootori küsimused ja vastused

Teil on vaja hostimise saiti, mis teid toetaks. Need WP Mootori KKK-d peaksid rahuldama kõiki, kes otsivad vastuseid hostimissaidi leidmise kohta.

Milline on WP mootori ajalugu?

Seriaaliettevõtja Jason Cohen asutas 2010. aastal WP Engine. Nad on Ameerika Ühendriikides asuv ettevõte. Nende peakorter asub Austinis, TX-s ja neil on ka teisi kontoreid kogu Texases, San Franciscos ja Londonis.

Kuidas WP Engine WordPress-saitide hostimist optimeerib??

WP Engine kasutab patenteeritud esiotstarbelist süsteemi, mis töötab WordPressiga hästi. See kaitseb veebisaite häkkerite eest, vähendab serverite koormusi ja haldab kergliiklusteenuseid. WP-i vahemälutarkvara nimetatakse EverCache ja see on loodud spetsiaalselt WordPressi silmas pidades.

Millised ainulaadsed omadused eristavad WP Engine’i teistest hostimissaitidest?

WP mootoril on palju ainulaadseid funktsioone. Nende fookus on lavastuspiirkond ja see võimaldab kasutajatel luua uusi arenduskeskkondi, et testida uusi teemasid, pistikprogramme või muid muudatusi enne selle avaldamist oma veebisaidil. Nende ühe klõpsuga taastepunktid pakuvad külastajatele hõlpsat navigeerimist. Piiramatu andmeedastus võimaldab teil kasutada nii palju andmeid kui vaja. CDN ja patenteeritud vahemälutehnoloogia, tulemüür ja pahavara skanner teevad teie veebisaidi kaitsmiseks kõvasti tööd.

Saate hallata oma WordPressi värskendusi ja oma töö kaitsmiseks luua iga päev varukoopiaid.

Kus asuvad andmekeskused?

WP Engineil on andmekeskused, mis asuvad kogu maailmas. Neil on asukohti USA-s, Ühendkuningriigis ja Jaapanis. Pole tähtis, kus te maailmas olete, võite oma asukoha lähedal leida andmekeskuse.

Kas WP Engine saab WordPressi veebisaiti edastada?

WP Engine edastab WordPressi veebisaidi. Veebisaitide migratsiooniga kaasneb teenuse eest ühekordne tasu.

Milliseid eeliseid saan ma WP Engine’i kasutamisest WordPressi saidi hostimiseks?

WP Engine pakub palju eeliseid neile, kes soovivad neid oma hostimiskoha jaoks kasutada. Neil on WordPressi jaoks optimeeritud hostimise arhitektuur kõige aktiivsemate veebisaitide haldamiseks. Nad pakuvad ülimat riistvara, mida te teistest hostimissaitidest ei leia. On mitmeid unikaalseid funktsioone, mis muudavad WordPressi saidid hõlpsaks ja probleemivabaks. Nende tugirühm on WordPressi asjatundjad ja aitab teid kõigis WordPressi veebisaidil esinevate küsimuste korral. WP Mootori kasutamisel saate ka automaatvärskendusi ja varukoopiaid.

Kas ma saan WP Mootori kaudu saada SSL-sertifikaati??

EP Engine lubab oma tellijatel osta lisatasu eest SSL-sertifikaate. Te ei pea teise hostimissaidi kaudu leidma SSL-sertifikaati.

Kui hea on WP Mootori tugi?

WP Engine on uhke oma klienditeeninduse üle. Väiksemate küsimuste korral kasutavad nad piletimüügi tugisüsteemi. Neile, kes vajavad abi muude probleemide lahendamisel, on olemas reaalajas vestluse võimalus, mis ühendab teid esindajaga. Otsevestlus on saadaval iga päev kella 8.00–22.00 CST. Iga plaani jaoks, välja arvatud esimese astme jaoks, on telefonitugi. Iga esindaja on WordPressiga seotud probleemide lahendamise ekspert.

Kas WP Engine pakub raha tagasi garantii??

Jah, nad teevad seda. Registreerumisel saate 60-päevase riskivaba raha tagasi garantii, kui te pole teenusega rahul. Tingimuste osas pole see üksikasjalik, kuid see on kirjas nende veebisaidil. Raha tagasi garantii on saadaval ainult hostimistasude korral. Kui teil on domeeniostud või mõni muu lisateenus, siis nende ostude eest raha ei tagastata.

Kas WP-mootoriga on saadaval tööaeg??

Jah, nad teevad seda. Neil on teie veebisaidi tööaja garantii 99,95%. Kui nad ei suuda seda garantiid täita, pakuvad nad iga tunni eest, kui nad seda ei suuda, tagasi maksta 5% kuutasust. Kui teil on tööajaga probleeme, võite taotleda tagasimakset 30 päeva jooksul pärast seisakuid ja saada tagasimakse. Kui soovite saada üksikasju ja teada saada, millised piirangud kehtivad, soovite üle kontrollida WP Mootori teenindustaseme lepingu.

Kas ma saan kuvada sidusettevõtte lingi abil „Powered by WP Engine”?

WP Engine’i kuvamiseks oma veebisaidil on paar erinevat viisi. Seal on vidin, mida saate kasutada. See võtab paar minutit ja see sobib teie saidi teiste vidinatega. Kui olete tehniliselt pisut asjatundlikum, saate kasutada PHP-funktsioone. See avab HTML-i seadete jaoks paar võimalust ja sisaldab teie sidusettevõtte ID-d. Kõik, kes külastavad teie veebisaiti, teavad, kellega olete seotud, ja kuidas teie sait töötab.

Kuidas saan oma arveldusinfot muuta??

Arveldusteabe muutmine on lihtne ja hõlbus. Logite sisse kasutajaportaali ja teil peaksid olema „Omaniku” õigused. Seejärel valite „Minu konto“ ja seejärel „Värskenda makseteavet“. See asub otse teie kaarditeabe kõrval. Siit saate teha muudatusi, klõpsata nupul „Värskenda” ja olete valmis.

Kuidas tuvastab ja eemaldab WP Engine saidilt pahavara??

WP Engine skannib WordPressi olemasoleva pahavara otsimiseks. Kui tuvastatakse mõni pahavara, eemaldatakse see automaatselt ja teile saadetakse teatis. Turvalisus on veebisaitide kaitsmisel ülioluline ja WP Engine püüab oma turbeprogramme täiustada. Nad kasutavad infrastruktuuri, serverite, andmebaaside ja rakenduste läbimiseks ettevõttesisest haavatavuse skannimist. WP Engine’il on lepingud SecTheory ja Sucuriga, kahe kõrgeima astme Interneti-turbeettevõttega. Nad teevad kõvasti tööd kogu teie teabe kaitsmiseks ja häkkerite domeenide krahhide vältimiseks.

Milliseid pistikprogramme WP Engine keelab?

WordPress pakub üle 40 000 pistikprogrammi ja WP Engine lükkab tagasi vaid kümmekond pistikprogrammi. WP Mootori saidil pole vahemälu pistikprogrammide, nagu WP Super Cache, WP File Cache, W3 Total Cache ja WordFence, keelamine. Nad töötavad koos teiste vahemäluprogrammidega, mida WP Engine juba kasutab. Varundamispistikprogrammid, nagu WP DB varundus, WP DB Manager, Backup WordPress ja VersionPress, pole lubatud, kuna need töötavad sobimatutel aegadel ja aeglustavad kiirust. Serverite ja MySQL-i rämpsprogrammid, näiteks Broken Link Checker, MyReviewPlugin, Fuzzy SEO Booster, WP PostViews ja Tweet Bender, põhjustavad serverites suuremat koormust. On pluginaid, mis on keelatud. Need pistikprogrammid hõlmavad dünaamilisi seotud postitusi, SEO automaatseid linke & Seotud postitused, veel üks seotud postituste pistikprogramm, sarnased postitused ja kontekstiga seotud postitused. Need on andmebaasimahukad, seega on parem keelata need otse.

Milliseid pistikprogramme kureeritakse?
  • Makse Checkouti lahendused kaitsevad kliendi teavet ning Stripe ja Mijreh on kaks parimat maksekontrolli lahendust.
  • Analüütika jaoks jälgivad Google Analytics, Clicky ja KISSmetrics teie kliendi käitumist, et aidata tal enne ostu sooritamist teie saidil liikuda..
  • Lühema lingi jaoks on Pretty Link Pro ja Bit.ly ideaalsed URL-ide levitamiseks sotsiaalmeedias.
  • Sisu edastamise võrgud (CDN) vahemällu salvestavad teie saidil oleva staatilise sisu. Selleks soovite vahemälu täiustamiseks ja saidi kiiremaks muutmiseks kasutada Photonit, MaxCDN-i või W3-Totali vahemälu..
  • Dünaamilise hinnakujunduse jaoks võimaldavad raskusvormid teil määrata toodete hinnad ja välja mõelda kõik allahindlused, mida soovite lisada. See sobib suurepäraselt neile, kes soovivad osta hulgikaupa, ja neile saab saabudes kena väikese allahindluse.
  • Lauavedude puhul on selle funktsiooni peamised pistikprogrammid WooCommerce, Cart-66 ja WP e-kaubandus. Klientide vajaduste rahuldamiseks saate oma tariifid määratleda teatud tegurite järgi.
Kuidas ja millal WordPressi põhivärskendusi teostatakse?
  • Funktsionaalsete värskenduste jaoks on need beetatesteeritud. Kui see läbib beetaversiooni, kuulutatakse ajaveebis teadaanne, mis räägib uue versiooni uutest funktsioonidest. Planeerimise hõlbustamiseks on esitatud hinnangud. Insenerid töötavad beetaversiooni kallal, kuni seda testitakse süsteemi suhtes, et näha, kuidas nad platvormile reageerivad. Uusima versiooni saate alla laadida, kasutades 24/7 reaalajas vestlust vastavalt taotlusele, et saada see enne avaldamist.
  • Pakutakse turvavärskendusi ja need tehakse nii kiiresti kui võimalik. Kiire testkäik määrab, kuidas see turvavärskendusele reageerib, ja seejärel tõugatakse platvorm klientidele välja. Aegunud turvaprogrammide nõuetekohase sulgemise tagamiseks saadetakse teatis.
  • WP mootori automaatvärskenduste kaitse on autonoomne ja see on täiendav halduskiht. See laadib saidi ja viib läbi testid, et veenduda, kas kõik töötab enne värskenduse installimist õigesti. Kui esimene test läbib, luuakse varukoopia ning automaatika laadib saidi uuesti ja teeb uuesti testi, et veenduda, kas WordPressi tuum töötab korralikult. Kui see ei tööta õigesti, taastatakse teie sait enne värskenduse installimist WordPressi versioonile. Saate meilisõnumi, milles kirjeldatakse üksikasjalikult, mida saate teha probleemi lahendamiseks.
Kuidas saan WordPressi mitmele saidile lisada uusi domeeninimedega uusi saite?

Mitme saidi lisamine WordPressi peamisse installimisse on suurepärane viis liikluse suurendamiseks. Enne selle õiget seadistamist peate mõned toimingud tegema. Uue domeeni soovite kasutajaportaali lisada, minnes jaotisse „Lisa domeen kasutajaportaali”. Seejärel peate looma saidi WordPressi mitme saidil. Lähete jaotisse “Kõik saidid”, klõpsake nuppu “Lisa uus”. peate valima saidi aadressi, saidi pealkirja ja administraatori e-posti aadressi kõigile, kellele soovite oma veebisaidile juurdepääsu anda.

Kuidas lubada juba keelatud tekstid??

Kui redaktsioonid on lubatud, võivad need tekitada jõudlusprobleeme. Kui soovite neid lubada, peate minema faili wp-config.php. Sealt saate redigeerimise lubada.

Kuidas saab muuta mitme saidi peamist domeeni?
 • Kui soovite muuta peamist domeeni, ei pea te andmebaasi alla laadima. Oma domeeninime muutmiseks saate muuta iga välja. Siin on väärtused, mida peate domeeninime muutmiseks muutma.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogid
  • wp _ # _ suvandid
 • Samuti tuleks redigeerida phpmyadminit. Kui see kõik on muutunud, soovite peegeldada praegust HTTP-süntaksi või mitte-HTTP-d. Seejärel võite hakata domeeninime muutma, saate define (DOMAIN_CURRENT_SITE ‘, mysite.wpengine.com) ja saate selle teabe uue domeeniga asendada.
Mis on HTTPS ja SSL / TLS?
  • Kui plaanite oma veebisaidi kaudu tooteid müüa, peate nende fraasidega tutvuma. Need pakuvad turvalisust, mis kaitseb kliendi teavet krüptograafiliste üksikasjade kaudu. Siin on, mida terminid tähendavad, ja mida nad teie veebisaidi jaoks teevad.
  • Hüperteksti ülekandeprotokoll Secure ehk HTTPS on protokoll, mis pakub turvalist suhtlust Interneti kaudu. Kõrvalseisjad ei näe külastaja veebis saadavat ja vastuvõetavat teavet. Nõuetekohaseks tööks kasutab HTTPS veebiserverite autentimiseks turvalisi ühendusi SSL / TLS-protokollidega. See krüpteerib brauserite ja veebiserverite vahel olevad sõnumid.
  • Transpordikihi turvalisus ehk TLS on krüptoprotokoll, mis tagab turvalise ühenduse. See tagab suhtluse veebisaidi külastajatele ja pakub palju eeliseid. See autentib identiteedid, tagab privaatsuse ja andmete terviklikkuse iga külastaja jaoks.
  • Turvaliste pistikupesade kiht ehk SSL on TLS-süsteemi eelkäija. Nimi muudeti, kuna SSL 3.0 süsteem ei ühildu versiooniuuendusega. Kogu süsteemi muutmise asemel oli seda lihtsam TLS-i ümber nimetada.

WP mootori infograafika ajalugu

See aitab saada ülevaate ettevõtete ajaloost, et mõista, kust nad tulid ja kuhu lähevad. Allpool toome välja WP Mootori ajaloo olulisemad sündmused:

wp-mootori ajalugu

Lisateave saidil WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map