Огляди WP Engine 2020: найкращий хостинг для WordPress?

Contents

WP Engine – найшвидший хост WordPress?

Багато хто вважає, що WP Engine вважається найкращим, найпреміснішим, найшвидшим, найкращим хостом WordPress.


Це створило ринок хостингу WordPress з нуля, і багато компаній, що теж мене виникла, намагаються захопити частку ринку.

Просто перегляд його домашньої сторінки викликає силу, таємничість і дивовижність:

домашній скріншот двигуна wp

У нього шалені шанувальники.

І його зловмисники.

Ми тут, щоб допомогти вам вирішити – чи WP Engine господар для вас? Або вам слід поправити щось легше, як SiteGround?

WP Engine Редакційний огляд 4.4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Швидка швидкість передачі
 2. Безліч функцій для WordPress
 3. Швидка швидкість передачі
 4. Необмежена передача даних
 5. Автоматичні щоденні резервні копії
 6. Преміум, якісний хостинг та сервіс
 7. Американська компанія та підтримка

Мінуси

 1. Обмежене зберігання
 2. Дорожче, ніж більшість
 3. Не продасть вам доменне ім’я
 4. Електронна пошта повинна розміщуватися через DNS, а не на WP Engine

Короткий змістДля VIP-лікування лікування керованого сорту WordPress, WP Engine чудово підходить. Ви отримуватимете щоденне резервне копіювання, необмежену передачу даних, серйозне ретельне сканування зловмисного програмного забезпечення та автоматичні оновлення в WordPress. Усі плани базуються на Linux, тому шукайте в іншому місці хостинг для Windows. Але для ціна преміум ціни обмеження даних та обмеження на зберігання можуть бути великим вимкненням. Підтримка4.5Швидкість4.5Особливості4.5Валуа4 Транспрозрачність4.5

Що таке WP Engine?

WP Engine – це преміальна керована компанія WordPress, що базується в Остіні, Техас. Заснована в 2010 році, WP Engine була однією з перших веб-хостингових компаній, які запропонували преміальний хостинг WordPress.

З моменту їхнього приходу до влади, багато хто з довготривалих великих імен у хостингу також почали пропонувати керовані хостингові плани. Приватна компанія, WP Engine, розміщує понад 40 000 веб-сайтів, багато з яких є великими брендами. Генеральний директор Хізер Бруннер, яка взяла на себе роль у 2013 році, є однією з найвизначніших жінок у світі технологій.

Наскільки хороший WP Engine?

Якщо ваш сайт заробляє або має на меті заробити гроші, WP Engine – один з найкращих варіантів для ваших потреб у веб-хостингу.

Їх повністю керований хостинг означає, що ваш сайт буде завжди в курсі особливостей безпеки, плагінів та потреб у сховищі. Але, якщо їхній основний план починається від $ 35 / місяць, це не хостинг-компанія для любителів. Ми рекомендуємо WP Engine для серйозних веб-майстрів, сайти яких генерують значний трафік та значні гроші.

Для початківців веб-майстрів, які хочуть створити простий сайт, існує безліч бюджетних хостів, які коштують частину ціни і дадуть вам все необхідне.

Дивіться офіційний сайт

Огляд нашого експерта WP Engine

Якщо ви хочете керувати хостингом WordPress, WP Engine повинен бути одним з перших хостинг-провайдерів, які ви досліджуєте. І не дарма!

Вони в основному винайшли керований хостинг WordPress, і їх вражаючий портфель клієнтів говорить багато. WP Engine може запропонувати веб-майстрам, які планують масштабування та монетизацію своїх сайтів, але це не означає, що це правильний варіант для всіх, хто має великі мрії для свого блогу. WP Engine є дорогим, а торгівля автоматизованими оновленнями та безпекою є деякими серйозними обмеженнями, що стосуються пропускної здатності, зберігання та підтримки.

Кращі характеристики WP Engine

Багато в чому WP Engine встановив галузеві стандарти для супер високоякісного хостингу WordPress. Ось чому багато великих брендів платять великі гроші за розміщення WP Engine.

1. Підприємницька безпека

WP Engine забезпечує безпеку корпоративного рівня, і це одне з найкращих. Особливо для великих брендів з великою кількістю очей на них, загроза бути злому заслуговує серйозної уваги.

Щодо безпеки, WP Engine справді постачає:

 • У них є 256-бітні протоколи безпеки AES, які зашифрують ваші дані до того, як передача буде здійснена.
 • Вони тримають коріння файлової системи відокремленими, і вони налаштували свою систему для блокування шкідливих запитів на передній частині, перш ніж вони коли-небудь дістануться до заднього кінця.
 • Оскільки вони створені для WordPress, вони знають усі слабкі моменти WordPress і адекватно їх охопили.
 • Вони автоматично запускають оновлення для WordPress та всіх плагінів, так що в міру виправлень для підвищення безпеки ваш сайт буде швидше безпечнішим.

2. Блискуча швидка швидкість

WP Engine, як можна здогадатися за їх назвою, будується навколо WordPress і лише WordPress. Вся їх інфраструктура оптимізована для роботи на WordPress, що забезпечує чудові швидкості. Крім того, за допомогою автоматизованих оновлень для WordPress та всіх ваших плагінів ви завжди матимете найновіші, найшвидші версії всього.

Вони також пропонують безкоштовний спеціальний інструмент, який допоможе вам перевірити швидкість вашого веб-сайту WordPress, з додатковими пропозиціями щодо того, як ви можете досягти ще швидшого часу завантаження сторінки. Перевірте їх WordPress тест на швидкість, який ви можете використовувати для будь-якого веб-сайту WordPress, а не лише для тих, що розміщуються з WP Engine.

Якщо вас цікавить оптимізація WordPress та швидкісні швидкості, але вони не продаються на сервісах керованого хостингу, ми рекомендуємо хостинг A2. Ви можете встановити попередньо встановлену спеціально оптимізовану програму WordPress, і ці хлопці пропонують найшвидший час завантаження сторінки в галузі. Або подивіться наш повний список найшвидших варіантів хостингу.

3. Необмежені перекази даних

WP Engine пропонує необмежену передачу даних для всіх своїх планів. “Безлімітний” – це термін, який досить вільно перекидається веб-хостами, але він справді настільки ж хороший, як інфраструктура, яка його підтримує. Дані “необмеженого” з перевантаженого сервера можуть ніколи не вимикатись, хоча тільки тому, що вони можуть доставити стільки в будь-який момент часу. WP Engine, однак, має обладнання, щоб справді підтримати цю обіцянку.

4. Безтурботні автоматичні щоденні резервні копії

WP Engine буде виконувати автоматичну резервну копію для кожного веб-сайту, на якому ви розміщуєте їх, кожен день. Ці резервні копії безкоштовно відновити та надають можливість відновлення лише конкретних файлів. Якщо ваш сайт зламаний, команда підтримки впорається з усім, повертаючи його до нормального стану з мінімальним навантаженням з вашого боку. Якщо є сфера обслуговування клієнтів, яка WP Engine справді перевершує, саме ця. Клієнти, які бажають спокійного спокою щодо безпеки своїх даних, можуть виявити, що WP Engine ідеально вписується в цьому сенсі.

5. Любите WordPress? Тоді вам сподобається WP Engine.

WP Engine має різні відгуки в Інтернеті, але серед тих, хто співає свої похвали з дахів, є переважаюча тема.

Фанатики WordPress за великим рахунком також є фанатиками WP Engine.

Будучи керованою хостинговою компанією WordPress, повністю побудованою навколо найпопулярнішої у світі CMS, це має багато сенсу. Партнерство між хостом та CMS є сильним; ви краще вірите, що вони ніколи не пропускають конференцію WordPress і перебувають на передовій кожної нової розробки. Веб-майстри, які справді знають, як отримати максимальну користь від WordPress, добре допоможуть у виборі WP Engine.

6. Суцільна підтримка 24/7/365 Підтримка клієнтів

Якщо ви не розробник бекенда, вам потрібна підтримка – доступна 24/7. Підтримка є однією з основних причин вибору керованого хостингу – або будь-якого хостингу з цього приводу.

підтримка двигуна wp

WP Engine – компанія, орієнтована на підтримку, і ми провели тестування як на стороні продажів, так і на стороні адміністратора, ми виявили, що їх підтримка надзвичайно швидко – у більшості випадків реагує протягом декількох секунд. Вони склали наш список найкращих господарів з обслуговування клієнтів за те, що вони настільки вражені!

7. Ціноутворення – величезна цінність

Деякі можуть подивитися на стартову ціну 35 доларів на місяць та порівняти її з дешевими господарями.

Не роби цього.

Якщо ви справжній, зростаючий бізнес, ви, по суті, платите ці додаткові 25 доларів на місяць, щоб отримати преміум-хостинг та інфраструктуру, підтримку світового класу та фактичні технології WordPress, які стоять на шляху до усунення ваших проблем..

Уявіть, що ви перебуваєте у низькоякісному спільному хості, і у вас виникають основні проблеми. Що трапиться – ви або будете в чаті з представником служби обслуговування клієнтів, який не розуміє технічних проблем на вашому сайті, або вони запропонують допомогти вам за певну плату.

Думаєте, ви можете найняти якогось розробника за запитом? Якщо вони можуть відповісти досить швидко, ви платите 100 доларів на годину за розробника того ж калібру технічної підтримки WP Engine.

Отже, як і все в житті, ви отримуєте те, за що платите. Доплачуючи за важливий для місії веб-сайт хостингу, ви фактично заощаджуєте потенційно сотні чи тисячі втраченого бізнесу від збоїв на вашому веб-сайті та матимете справу з підтримкою підрозділу..

8. Нове! Тематичний пакет StudioPress включений

Одним з найбільш переконливих останніх доповнень до пропозицій WP Engine є включення тем StudioPress – вартий понад 2000 доларів за темами.

studiopress включено

StudioPress, в рамках Genesis, є однією з найбільш шанованих тематичних магазинів WordPress на ринку. Це величезний бонус для абонентів WP Engine, які включають усі ці теми в свою підписку.

Недоліки хостингу двигунів WP

Жоден хост не підходить для всіх, але це може бути вдвічі вірніше WP Engine. Вони можуть бути одними з найкращих у своїй конкретній ніші, але є безліч причин, за якими переважна більшість веб-майстрів повинна чітко розумітись. Читайте далі, щоб визначити, чи справді WP Engine справді підходить для вашого сайту.

1. Тег преміум ціни & Деякі зниклі популярні функції

Основний загальний план хостингу WP Engine коштує 35 доларів на місяць (дешевше за нашою знижкою) і включає лише один домен, який вам доведеться купувати в іншому місці.

Також:

 • Ви не отримаєте жодних адрес електронної пошти, приєднаних до вашого домену.
 • Вам буде надано лише 10 Гб пам’яті.
 • За основним планом ваш сайт може підтримувати лише 25 тис. Відвідувань щомісяця.

Усі ці функції ми розкриємо нижче, але головне питання полягає в наступному: Більшість перерахованих тут функцій, у яких WP Engine не вистачає або обмежує, є стандартними для інших хостів, за частку ціни.

Це не означає, що WP Engine не варто цінувати преміальну ціну, якщо ви надаєте пріоритет масштабованості, безпеці та спокійному настрою щодо своїх даних. Але ці функції більш конкретні, ніж зазвичай потрібні більшості веб-майстрів. WP Engine не завищений, але багато клієнтів можуть знайти хоста, що краще підходить для їх потреб, не розширюючи стільки грошей.

2. Обмежене зберігання & Відвідувачі

План запуску WP Engine включає лише 10 ГБ пам’яті та 25 тис. Відвідувачів щомісяця. Якщо чесно, це порівняно велике значення для будь-якого сайту, особливо в порівнянні з тим, що пропонують інші хостинг-бутіки у своїх найпростіших планах.

3. Ні 24/7 підтримка телефону для основних планів

Керований хостинг WP Engine обіцяє, що коли ви отримаєте службу підтримки на телефон, вони, як правило, неймовірно обізнані та корисні. І це вірно в досвіді більшості клієнтів. Але отримати власну команду підтримки виявляється трохи складніше.

Для тих, хто на плані запуску, квитки на службу підтримки та телефонну підтримку не отримують уваги 24 години, що зобов’язує вас телефонувати в робочий час.

Оновлення: Раніше так було, що WP Engine не підтримувала чат, але тепер вони пропонують цілодобову підтримку чату на всіх планах.

4. Немає електронної пошти

Це щось аномалія серед компаній, що займаються веб-хостингом. Більшість включає хоча б кілька безкоштовних електронних адрес із вашим доменом та хостинговим пакетом, але WP Engine повністю відмовляється від цієї послуги.

Натомість вони рекомендують налаштувати облікові записи Google Mail, пов’язані з вашим доменом. Це багато що робить багато компаній незалежно, але це не означає, що всі хочуть, щоб їх електронна пошта була прив’язана до гіганта Google, або що всі раді платити за щось, що зазвичай є стандартним.

Правду кажучи, ми використовуємо G Suite від Google у будь-якому разі, тому це не велика проблема.

Нижня лінія

WP Engine з поважних причин майстер своєї галузі. Вони мають надзвичайну швидкість, найвищу безпеку, і якщо ви не проти зачекати кілька годин на підтримку, то виявите, що їх підтримка є навіть найвищою. Насправді, кожного разу, коли ви знайдете представника на лінії, вони нахиляться назад, щоб допомогти вам.

Але вони далеко не всім підходить, і це особливо стосується початківців вебмайстрів, які прагнуть створити простий сайт.

Усі дзвіночки, що надходять із WordPress хостингом m, є впевненими, але вони перебувають поза звичайною сферою необхідності для більшості середніх сайтів. Багато дешевих господарів пропонують щось наближене до плану одного розміру. Слідуючи шляху WP Engine, багато великих імен також пропонують керований хостинг WordPress. Наприклад, ознайомтеся з HostGator, якщо ви добре з більш скороченим рівнем обслуговування за значно дешевшу ціну. Або, якщо ви трохи технічніший, Cloudways може стати чудовим варіантом для нижчої ціни та найвищого хостингу. Якщо ви хочете альтернативи WP Engine, популярним господарем, який проростає як бур’ян, є Kinsta.

Переглянути інші функції

Плани та ціни на двигуни WP

Якщо спочатку переглядати сторінку ціноутворення, це може бути трохи переважно:

ціни та плани на двигуни

Ось поділка:

 • Якщо ви тільки починаєте і маєте лише один сайт, ми рекомендуємо план запуску
 • Зростання та масштаб чудові, якщо у вас є кілька сайтів або ви є агентством
 • Один з найбільших недоліків WP Engine – обмеження трафіку в 25 000 відвідувань на місяць за планом запуску, що відчуває себе занадто низьким порівняно з іншими хостами, такими як SiteGround
 • Ви купуєте тут преміум-сервіс із технічною підтримкою, що базується в США, тому вам потрібно враховувати це
 • Місцеве сховище також дещо мало, але повинно задовольнити більшість людей

Як виглядає ціноутворення за допомогою нашої ексклюзивної знижки? 

WP знижка ціни на двигуни

За допомогою цього посилання на знижку ви отримуєте 10% знижки на свій перший платіж, який виходить на 3 місяці безкоштовно на річні плани.

Знижки та купони двигуна WP

WP Engine часто пропонує сезонні знижки та бонуси. Як надійний партнер, ми отримуємо доступ до додаткових знижок, які ми можемо передати вам!

Отримайте 3 місяці безкоштовно на хостингу WP Engine

Ми співпрацюємо з WP Engine, щоб принести вам ексклюзивну додаткову знижку у розмірі 10% на щорічні плани WP Engine. Це партнерство є ексклюзивним для WhatsTheHost та WP Engine.

Претензія на знижку 20%

Питання та відповіді двигуна WP

Вам потрібен хостинг-сайт, який буде підтримувати вас. Ці питання щодо WP Engine повинні задовольнити всіх, хто шукає відповіді про пошук хостинг-сайту.

Яка історія WP Engine?

У 2010 році серійний підприємець Джейсон Коен заснував WP Engine. Вони є компанією зі США. Їх штаб-квартира проживає в Остіні, штат Техас, а також мають інші офіси по всьому Техасу, Сан-Франциско та Лондону.

Як WP Engine оптимізує розміщення сайтів WordPress?

WP Engine використовує власну передню систему, яка добре працює з WordPress. Він захищає веб-сайти від хакерів, зменшує завантаження сервера та легко обробляє шипи трафіку. Програмне забезпечення кешування для WP називається EverCache, і воно було розроблено спеціально з урахуванням WordPress.

Які унікальні можливості відрізняють WP Engine від інших хостинг-сайтів?

WP Engine має безліч унікальних функцій. Тематична область – це їхня спрямованість, і вона дозволяє користувачам створювати нові середовища розробки для тестування нових тем, плагінів чи інших змін, перш ніж випускати їх на своєму веб-сайті. Їх точки відновлення одним клацанням миші забезпечують легку навігацію для відвідувачів. Необмежений обмін даними дозволяє використовувати стільки даних, скільки вам потрібно. CDN і власна технологія кешування, брандмауер та сканер зловмисного програмного забезпечення наполегливо працюють над захистом вашого веб-сайту.

Ви можете керувати своїми оновленнями WordPress та створювати щоденні резервні копії для захисту вашої роботи.

Де розташовані центри обробки даних?

WP Engine має центри обробки даних, розташовані по всьому світу. Вони розташовані у США, Великобританії та Японії. Незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, ви можете знайти центр обробки даних поблизу свого місцезнаходження.

Чи може WP Engine перенести веб-сайт WordPress?

WP Engine перенесе веб-сайт WordPress. Переміщення веб-сайту відбувається за одноразову плату за послугу.

Які переваги я отримаю за використання WP Engine для розміщення сайту WordPress?

WP Engine пропонує багато переваг для тих, хто хоче використовувати їх для свого хостинг-сайту. Вони мають оптимізовану архітектуру хостингу для WordPress для роботи з найактивнішими веб-сайтами. Вони пропонують апаратне забезпечення «верхньої полиці», яке ви не знайдете на інших хостинг-сайтах. Є кілька унікальних функцій, які дозволяють зробити сайти WordPress легкими та безпроблемними. Їх команда підтримки – це експерти з WordPress, і вони можуть допомогти вам з будь-якими питаннями щодо будь-якого питання на вашому веб-сайті WordPress. Ви також отримаєте автоматичні оновлення та резервні копії під час використання WP Engine.

Чи можу я отримати сертифікат SSL через WP Engine?

EP Engine дозволяє своїм абонентам за додаткову плату придбати сертифікати SSL. Вам не доведеться знаходити сертифікат SSL через інший веб-сайт хостингу.

Наскільки хороша підтримка WP Engine?

WP Engine пишається своїм обслуговуванням клієнтів. Вони використовують систему підтримки квитків для запитів щодо незначних питань. Для тих, кому потрібна допомога у вирішенні інших проблем, є варіант чату в прямому ефірі, який з’єднує вас з представником. Чат в прямому ефірі доступний щодня з 8:00 до 20:00 за стандартним часом. Існує підтримка по телефону для кожного плану, за винятком першого рівня. Кожен представник є експертом з вирішення будь-яких питань WordPress.

Чи пропонує WP Engine гарантія повернення грошей?

Так, вони роблять. Підписавшись, ви отримаєте 60-денну гарантію повернення грошей без ризику, якщо ви не задоволені послугою. Це не детально про умови, але це зазначено на їх веб-сайті. Гарантія повернення грошей доступна лише для плати за хостинг. Якщо у вас є придбання домену або інша додаткова послуга, ви не отримаєте відшкодування за ці покупки.

Чи є гарантія тривалості роботи з WP Engine?

Так, вони роблять. Вони мають 99,95% гарантії безперервного часу для вашого веб-сайту. Якщо вони не зможуть виконати цю гарантію, вони запропонують повернути 5% щомісячної плати за кожну годину, за яку вони не зможуть її виконати. Якщо у вас є проблеми з робочим часом, ви можете подати запит на повернення коштів протягом 30 днів після простою та отримати відшкодування. Ви хочете ще раз перевірити Угоду про рівень обслуговування WP Engine, щоб отримати всі деталі та дізнатися, які обмеження застосовуються.

Чи можу я відобразити “Powered by WP Engine” за допомогою партнерського посилання?

Існує кілька різних способів відображення WP Engine на вашому веб-сайті. Є віджет, яким ви можете скористатися. Це займе кілька хвилин, і воно відповідатиме вашим іншим віджетам на вашому сайті. Якщо ви трохи розумніші технічно, ви можете використовувати функції PHP. Він пропонує декілька варіантів налаштувань HTML і включає ваш ідентифікаційний номер партнера. Усі, хто відвідує ваш веб-сайт, будуть знати, з ким ви пов’язані, і як працює ваш сайт.

Як змінити платіжну інформацію?

Змінити свою платіжну інформацію легко і просто. Ви увійдете на Портал користувачів, і Ви повинні мати права власника. Потім ви виберете “Мій рахунок”, а потім “Оновити інформацію про платіж”. Він розташований безпосередньо біля даних вашої картки. Звідси ви можете внести зміни, натиснути “Оновити”, і ви налаштовані.

Як WP Engine виявляє та видаляє з сайту зловмисне програмне забезпечення?

WP Engine сканує WordPress для пошуку наявних шкідливих програм. Якщо виявлено якесь зловмисне програмне забезпечення, воно видаляється автоматично і електронною поштою надсилається повідомлення. Безпека має вирішальне значення для захисту веб-сайтів, і WP Engine прагне покращити свої програми безпеки. Вони використовують внутрішнє сканування вразливості для проходження інфраструктури, серверів, баз даних та додатків. WP Engine має договори з SecTheory та Sucuri, двома найвищими компаніями з безпеки в Інтернеті. Вони наполегливо працюють, щоб захистити всю вашу інформацію та запобігти хакерам від збою доменів.

Які плагіни заборонено WP Engine?

WordPress пропонує понад 40 000 плагінів, а WP Engine відхиляє лише десяток або більше плагінів. Кешування плагінів, таких як WP Super Cache, кеш файлів WP, загальний кеш W3 та WordFence, заборонено на сайті WP Engine. Вони працюють з іншими програмами кешу, які вже використовуються WP Engine. Плагіни резервного копіювання, такі як WP резервне копіювання DB, WP-менеджер DB, резервне копіювання WordPress та VersionPress, заборонені, оскільки вони працюють у невідповідний час та сповільнюють швидкість. Програми сервера та MySQL Thrashing, такі як перевірка непрацездатних посилань, MyReviewPlugin, Fuzzy SEO Booster, WP PostViews і Tweet Bender, викликають більшу завантаженість серверів. Є плагіни, які заборонені. Ці плагіни включають динамічні пов’язані повідомлення, SEO-автоматичні посилання & Пов’язані публікації, ще одна пов’язана публікація плагін, подібні дописи і контекстуальні пов’язані повідомлення. Вони інтенсивні в базі даних, тому краще заборонити їх прямо.

Які плагіни кураторні?
  • Рішення про оплату замовлень захищають інформацію клієнта, а Stripe та Mijreh – два найкращих рішення для оплати замовлення.
  • Щодо аналітики, Google Analytics, Clicky та KISSmetrics відстежуватимуть поведінку вашого клієнта, щоб допомогти йому пересуватися по вашому сайту, перш ніж здійснити покупку.
  • Для коротшого посилання Pretty Link Pro та Bit.ly ідеально підходять для поширення URL-адрес у соціальних мережах.
  • Мережі доставки вмісту (CDN) кешуватимуть ваш статичний вміст на вашому сайті. Для цього потрібно використовувати кеш Photon, MaxCDN або W3-Total, щоб покращити кеші та зробити ваш сайт швидшим.
  • Що стосується динамічного ціноутворення, то Gravity Forms дозволяють вам встановити ціни на свою продукцію та визначити будь-які знижки, які ви хочете включити. Це ідеально підходить для тих, хто хоче купувати оптом, і вони можуть отримати невелику знижку на завантаження.
  • Що стосується тарифної доставки, WooCommerce, Cart-66, WP eCommerce – це основні плагіни для цієї функції. Ви можете визначити тарифи доставки за певними факторами, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів.
Як і коли виконуються оновлення ядра WordPress?
  • Для функціональних оновлень вони проходять бета-тестування. Коли він проходить бета-тестування, в блозі оголошується повідомлення про оголошення нових функцій у новій версії. Оцінки надаються, щоб допомогти у плануванні. Інженери працюють над бета-версією до тих пір, поки вона не буде протестована на систему, щоб побачити, як вони реагують на платформу. Ви можете завантажити останню версію, використовуючи 24/7 Live Chat відповідно до запиту, щоб отримати її до її виходу.
  • Оновлення безпеки надаються, і вони проводяться якомога швидше. Швидкий тестовий запуск визначає, як він буде реагувати на оновлення безпеки, а потім платформу виштовхують на клієнтів. Повідомлення надсилається для забезпечення належного закриття застарілих програм безпеки.
  • Захист від автоматичного оновлення WP Engine є автономним, і це додатковий рівень управління. Він завантажує сайт і проводить тести, щоб переконатися, що все працює правильно перед встановленням оновлення. Резервна копія створюється, якщо вона пройде перший тест, і автоматизація перезавантажить сайт і повторно перевірить, щоб переконатися, що ядро ​​WordPress працює належним чином. Якщо він не працює належним чином, ваш сайт повертається до версії WordPress, встановленої до оновлення. Ви отримаєте електронний лист із зазначенням того, які кроки ви можете вжити для вирішення проблеми.
Як я можу додавати нові сайти з різними іменами домена в WordPress Multisite?

Додавання декількох сайтів до вашої основної установки WordPress – це відмінний спосіб сприяти залученню трафіку. Вам потрібно буде виконати кілька кроків, перш ніж вона буде правильно налаштована. Ви хочете додати новий домен на Портал користувачів, перейшовши в розділ “Додати домен на порталі користувача”. Потім вам потрібно буде створити сайт у WordPress Multisite. Ви перейдете до “Усі сайти”, натисніть “Додати нові”. Вам потрібно буде вибрати адресу веб-сайту, назву сайту та електронну пошту адміністратора для всіх, хто хоче отримати доступ до свого веб-сайту.

Як увімкнути зміни, які вже вимкнено?

Коли редакції включені, вони можуть створювати проблеми з продуктивністю. Якщо ви хочете включити їх, вам потрібно буде перейти у файл wp-config.php. Звідти ви можете увімкнути зміни.

Як я можу змінити багатомісний домен?
 • Коли ви хочете змінити основний домен, вам не потрібно скидати базу даних. Ви можете змінити кожне поле, щоб змінити своє доменне ім’я. Ось значення, які вам потрібно буде змінити для зміни доменного імені.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • wp _ # _ параметри
 • Також phpmyadmin слід редагувати. Коли все зміниться, ви хочете відобразити поточний синтаксис HTTP або не HTTP. Потім ви можете почати змінювати доменне ім’я, ви отримаєте визначити (DOMAIN_CURRENT_SITE ‘, mysite.wpengine.com), і зможете замінити цю інформацію на новий домен.
Що таке HTTPS та SSL / TLS?
  • Якщо ви плануєте продавати товари через свій веб-сайт, вам потрібно ознайомитись із цими фразами. Вони забезпечують безпеку, яка захищає інформацію клієнта за допомогою криптографічних даних. Ось що означають терміни та що вони роблять для вашого веб-сайту.
  • Hypertext Transfer Protocol Secure або HTTPS – це протокол, який забезпечує безпечне спілкування через Інтернет. Аутсайдери не можуть бачити інформацію про відвідувачів, яку вони надсилають та отримують в Інтернеті. Для належної роботи HTTPS використовує захищені з’єднання з протоколами SSL / TLS, які дозволять аутентифікувати веб-сервери. Він шифрує повідомлення між браузерами та веб-серверами.
  • Безпека транспортного шару або TLS – це криптографічний протокол, що забезпечує безпечне спілкування. Це забезпечує спілкування для відвідувачів веб-сайту та пропонує безліч переваг. Він засвідчує особистість, забезпечує конфіденційність та цілісність даних для кожного відвідувача.
  • Шар захищених сокетів або SSL є попередником системи TLS. Назва змінилася, оскільки система SSL 3.0 не була сумісна з оновленням. Замість зміни всієї системи було легше перейменувати її на TLS.

Історія інфографіки WP Engine

Це допомагає отримати наочне уявлення про історію компаній, щоб зрозуміти, звідки вони беруться та куди їдуть. Нижче ми висвітлили найважливіші події в історії WP Engine:

історія двигуна WP

Детальніше на WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map