Recenzie WP Engine 2020: najlepší hosting WordPress?

Recenzie WP Engine 2020: najlepší hosting WordPress?

Recenzie WP Engine 2020: najlepší hosting WordPress?

Contents

WP Engine – najrýchlejší hostiteľ WordPress?

Mnoho ľudí považuje program WP Engine za najlepšieho, najkvalitnejšieho, najrýchlejšieho a najlepšie podporovaného hostiteľa WordPress.


To vytvorilo hostingový trh WordPress od nuly a mnoho ja-príliš spoločností sa objavili, sa snaží chytiť podiel na trhu.

Stačí sa pozrieť na jeho domovskú stránku, ktorá evokuje silu, tajomstvo a zázrak:

snímka obrazovky motora wp

Má zúrivých fanúšikov.

A jeho kritiky.

Sme tu, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa – je pre vás WP Engine hostiteľom? Alebo by ste mali ísť s niečím ľahším ako SiteGround?

Redakčný prehľad motora WP 4.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Vysoká rýchlosť prenosu
 2. Veľa funkcií pre WordPress
 3. Vysoká rýchlosť prenosu
 4. Neobmedzený prenos dát
 5. Automatické denné zálohy
 6. Prémiový, vysoko kvalitný hosting a služby
 7. Spoločnosť a podpora so sídlom v USA

Zápory

 1. Obmedzené úložisko
 2. Drahšie ako väčšina
 3. Nebude vám predávať doménové meno
 4. E-mail musí byť hostený prostredníctvom DNS, ktorý nie je súčasťou WP Engine

ZhrnutiePre VIP zaobchádzanie so spravovanou odrodou hostingu WordPress sa WP Engine výborne hodí. Dostanete denné zálohy, neobmedzený prenos dát, vážne skenovanie škodlivého softvéru a automatické aktualizácie v rámci WordPress. Všetky plány sú založené na systéme Linux, takže inde hľadajte hostenie založené na systéme Windows. Avšak v prípade prémiovej cenovej značky môžu byť obmedzenia údajov a obmedzenia ukladania veľkým prínosom. Support4.5Speed4.5Features4.5Value4Transparency4.5

Čo je to WP Engine?

WP Engine je prémiová riadená hostingová spoločnosť WordPress so sídlom v Austine v štáte TX. Spoločnosť WP Engine, založená v roku 2010, bola medzi prvými webhostingovými spoločnosťami, ktoré ponúkali prvotriedny hosting WordPress.

Od ich nástupu k moci začali mnohé z dlhodobo veľkých mien v hosťovaní ponúkať aj spravované hostingové plány. Súkromná spoločnosť WP Engine je hostiteľom viac ako 40 000 webových stránok, z ktorých mnohé sú veľké značky. Generálna riaditeľka Heather Brunner, ktorá sa ujala úlohy v roku 2013, je jednou z najvýznamnejších žien v technologickom svete.

Aký dobrý je motor WP?

Ak váš web zarába alebo je určený na to, aby vám priniesol peniaze, WP Engine patrí k najlepším voľbám pre vaše potreby webhostingu.

Ich kompletne spravovaný hosting znamená, že vaše stránky zostanú úplne aktuálne s bezpečnostnými funkciami, doplnkami a potrebami ukladania. Ale s ich najzákladnejším plánom začínajúcim na $ 35 / mesiac, to nie je hostingová spoločnosť pre amatérov. WP Engine odporúčame pre vážnych správcov webu, ktorých stránky generujú značnú návštevnosť a značné peniaze.

Pre začínajúcich webmasterov, ktorí chcú vytvoriť jednoduchý web, existuje veľa rozpočtových hostiteľov, ktorí stoja zlomok ceny a dajú vám všetko, čo potrebujete..

Pozri oficiálne stránky

Naša odborná recenzia motora WP

Ak spravujete hostenie WordPress tým, po čom ste, WP Engine by mal byť jedným z prvých poskytovateľov hostingu, ktorých skúmate. A z dobrého dôvodu!

V podstate vymysleli spravovaný hosting WordPress a ich pôsobivé portfólio klientov hovorí objemy. WP Engine má čo ponúknuť webmasterom, ktorí plánujú škálovanie a speňaženie svojich stránok, ale to neznamená, že je to ten pravý pre každého s veľkými snami o svojom blogu. WP Engine je drahý a kompromis medzi automatizovanými aktualizáciami a zabezpečením predstavuje vážne obmedzenia, pokiaľ ide o šírku pásma, ukladanie a podporu..

Najlepšie vlastnosti WP Engine

WP Engine v mnohých ohľadoch stanovil priemyselné štandardy pre vysoko kvalitný hosting WordPress. Preto veľa veľkých značiek platí veľké peniaze za hosťovanie s WP Engine.

1. Zabezpečenie podnikovej triedy

WP Engine je hostiteľom podnikovej bezpečnosti a je jedným z najlepších na svete. Najmä pre veľké značky, ktoré na ne majú veľa očí, si zasluhuje vážnu pozornosť hrozba hacknutia.

Čo sa týka zabezpečenia, WP Engine skutočne poskytuje:

 • Majú 256-bitové bezpečnostné protokoly AES, ktoré zašifrujú vaše údaje pred uskutočnením prenosu.
 • Korene súborového systému udržujú oddelené a nakonfigurovali svoj systém tak, aby blokoval škodlivé požiadavky na klientskom počítači skôr, ako sa dostanú k klientovi..
 • Pretože sú vytvorené pre WordPress, poznajú všetky slabé stránky WordPress a primerane ich pokrývajú.
 • Automaticky spúšťajú aktualizácie pre WordPress a všetky doplnky, takže po vykonaní opráv na zlepšenie bezpečnosti bude vaša stránka skôr bezpečnejšia.

2. Planúca rýchla rýchlosť

WP Engine je, ako sa dá predpokladať podľa ich názvu, postavený okolo WordPressu a iba WordPressu. Celá ich infraštruktúra je optimalizovaná tak, aby fungovala na WordPress, ktorý poskytuje vynikajúce rýchlosti. Vďaka automatickým aktualizáciám pre WordPress a všetkým vašim doplnkom budete mať vždy k dispozícii najnovšie a najrýchlejšie verzie všetkého.

Ponúkajú tiež bezplatný špeciálny nástroj, ktorý vám pomôže otestovať rýchlosť vášho webu WordPress, s pridanými návrhmi, ako by ste mohli dosiahnuť ešte rýchlejšie načítanie stránky. Pozrite sa na ich Test rýchlosti WordPress, ktoré môžete použiť na ľubovoľnom webe WordPress, nielen na serveroch WP Engine.

Ak vás zaujíma optimalizácia WordPress a vysoké rýchlosti, ale nepredávajú sa v riadených hostingových službách, odporúčame vám A2 Hosting. Môžete si vybrať, či budete mať predinštalovaný špeciálne optimalizovaný program WordPress, a títo ľudia ponúkajú najrýchlejšie načítanie stránky v priemysle. Alebo sa pozrite na náš úplný zoznam najrýchlejších možností hostenia.

3. Neobmedzený prenos údajov

WP Engine ponúka neobmedzený prenos dát vo všetkých svojich plánoch. „Neobmedzený“ je termín, ktorý weboví hostitelia úplne liberálne vyhodili, ale je skutočne taký dobrý ako infraštruktúra, ktorá ho podporuje. „Neobmedzené“ údaje z preťaženého servera nemusia nikdy vyčnievať, iba preto, že dokážu doručiť toľko v ľubovoľnom čase. WP Engine má však vybavenie na skutočné zálohovanie tohto sľubu.

4. Automatické starosti bez obáv

Služba WP Engine vykoná automatickú zálohu každej webovej stránky, ktorú s nimi hosťujete, každý deň. Tieto zálohy sa dajú bezplatne obnoviť a umožňujú vám obnoviť iba konkrétne súbory. Ak je váš web napadnutý hackerom, tím podpory zvládne všetko a obnoví normálne stránky s minimálnym stresom z vašej strany. Ak existuje oblasť zákazníckeho servisu, v ktorej spoločnosť WP Engine skutočne vyniká, je to práve táto. Zákazníci, ktorí si želajú absolútny pokoj o bezpečnosť svojich údajov, môžu zistiť, že WP Engine je v tomto zmysle dokonalým riešením.

5. Láska WordPress? Potom budete milovať WP Engine.

WP Engine má zmiešané recenzie na celom webe, medzi tými, ktorí si zaslúžia pochvalu zo strechy, však prevláda téma..

Fanatici WordPress sú zväčša aj fanatici WP Engine.

Ako riadená hostingová spoločnosť WordPress postavená úplne na najpopulárnejšom CMS na svete, to dáva veľa zmyslu. Partnerstvo medzi hostiteľom a CMS je silné; radšej veríte, že už nikdy nezmeškajú konferenciu WordPress a sú na špici každého nového vývoja. Webmasteri, ktorí skutočne vedia, ako čo najlepšie využiť WordPress, by si pri výbere WP Engine vybrali dobre.

6. Masívna podpora 24/7/365 zákaznícka podpora

Ak nie ste vývojárom backendu, potrebujete podporu – k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Podpora je jedným zo základných dôvodov pre výber riadeného hostingu – alebo akéhokoľvek hostenia v tejto veci.

podpora motora wp

WP Engine je spoločnosť zameraná na podporu a pri testovaní na predajnej aj administratívnej strane sme zistili, že ich podpora je nehorázne rýchla – vo väčšine prípadov reaguje do niekoľkých sekúnd. Vytvorili náš zoznam najlepších hostiteľov zákazníckej podpory za to, že boli takí úžasní!

7. Ceny sú obrovskou hodnotou

Niektorí sa môžu pozrieť na počiatočnú cenu 35 dolárov / mesiac a porovnať ju s lacnejšími hostiteľmi.

Nerob to.

Ak ste skutočný, rastúci podnik, v zásade platíte ďalších 25 dolárov mesačne, aby ste dostali prvotriedny hosting a infraštruktúru, podporu na svetovej úrovni a skutočné technológie WordPress pri riešení problémov..

Predstavte si, že ste na zdieľanom hostiteľovi nízkej kvality a začínate mať závažné problémy. Stane sa, že budete buď v chate s externým zástupcom zákazníckeho servisu, ktorý nerozumie technickým problémom na vašom webe, alebo vám ponúknu pomoc za poplatok.

Myslíte si, že si na požiadanie najmete nejakého vývojára? Ak dokážu odpovedať dostatočne rýchlo, platíte 100 dolárov za hodinu vývojárovi rovnakého kalibru technickej podpory WP Engine.

Tak ako čokoľvek v živote, dostanete to, za čo platíte. Zaplatením príplatku za hosting webových stránok, ktoré sú kritické pre vaše poslanie, sa vlastne ušetríte potenciálne stovky alebo tisíce stratených firiem z zlyhania vášho webu a budete musieť riešiť čiastkovú podporu..

8. Nové! Zahrnutý balík tém StudioPress

Jedným z najzaujímavejších nedávnych prírastkov k ponukám WP Engine je zahrnutie tém StudioPress – oplatí sa $ 2,000 v témach.

studiopresspress v cene

StudioPress, v rámci Genesis, je jedným z najuznávanejších tematických obchodov WordPress na trhu. Toto je obrovský bonus pre predplatiteľov WP Engine, ktorí dostanú všetky tieto témy do svojho predplatného.

Nevýhody WP Engine Hosting

Žiadny hostiteľ nie je vhodný pre každého, ale to môže platiť dvojnásobne pre WP Engine. Môžu byť jedným z najlepších vo svojej špecifickej oblasti, ale existuje veľa dôvodov, prečo by sa drvivá väčšina webmasterov mala vyhýbať. Čítajte ďalej a zistite, či je program WP Engine skutočne vhodný pre vaše stránky.

1. Prémiová cenovka & Niektoré chýbajúce populárne funkcie

Najzákladnejší plán zdieľaného hostenia spoločnosti WP Engine stojí 35 dolárov mesačne (lacnejšie s naším odkazom na zľavu) a zahŕňa iba jednu doménu, ktorú budete musieť kúpiť inde.

tiež:

 • K vašej doméne nebudete mať žiadne e-mailové adresy.
 • Dostane sa vám iba 10 GB úložného priestoru.
 • V základnom pláne môžu vaše stránky udržať každý mesiac len 25 000 návštev.

Všetky tieto funkcie budeme ďalej rozoberať, ale hlavným problémom je toto: Väčšina tu uvedených funkcií, ktoré WP Engine postráda alebo obmedzuje, prichádzajú štandardne s ostatnými hostiteľmi za zlomok ceny..

To neznamená, že služba WP Engine nestojí za prémiovú cenu, ak uprednostňujete škálovateľnosť, bezpečnosť a pokoj pri svojich údajoch. Tieto funkcie sú však konkrétnejšie, ako väčšina webmasterov zvyčajne potrebuje. WP Engine nie je predražený, ale mnohí zákazníci nájdu hostiteľa, ktorý lepšie vyhovuje ich potrebám, bez toho, aby vyčaroval toľko peňazí.

2. Obmedzené skladovanie & Návštevy

Plán spustenia WP Engine obsahuje iba 10 GB úložného priestoru a 25 000 návštevníkov každý mesiac. Aby sme boli spravodliví, je to pre každú jednu stránku pomerne veľké, najmä v porovnaní s tým, čo iní hostitelia webov butiku ponúkajú v rámci svojich najzákladnejších plánov.

3. Nie 24/7 telefonická podpora pre základné plány

Spravovaný hosting spoločnosti WP Engine sľubuje, že keď sa na telefóne obrátite s podporou, sú všeobecne neuveriteľne informovaní a nápomocní. A to platí podľa skúseností väčšiny zákazníkov. Uchopenie podporného tímu je však o niečo zložitejšie.

Pre tých, ktorí majú plán spustenia, sa na podporné lístky a telefonická podpora nebude venovať 24 hodín, čo vás zaväzuje k volaniu počas pracovných hodín.

aktualizácia: Býval to prípad, keď WP Engine nemal podporu chatu, ale teraz ponúka podporu nepretržitého live chatu vo všetkých plánoch.

4. Žiadny e-mail

Medzi webhostingovými spoločnosťami je to niečo ako anomálie. Väčšina z nich zahŕňa aspoň niekoľko bezplatných e-mailových adries s vašou doménou a hostingovým balíkom, ale spoločnosť WP Engine sa tejto služby úplne vzdáva.

Namiesto toho odporúčajú nastaviť účty Google Mail prepojené s vašou doménou. Je to niečo, čo veľa spoločností robí bez ohľadu na to, ale to neznamená, že každý chce, aby bol jeho e-mail viazaný na Google Giant, alebo že každý je rád, že zaplatí príplatok za niečo, čo zvyčajne prichádza štandardne..

Po pravde povedané, používame balík G Suite od spoločnosti Google, takže to nie je problém.

Spodná čiara

Spoločnosť WP Engine je dobrým majstrom svojho odboru. Majú horiace rýchlosti, špičkovú bezpečnosť a ak vám nevadí čakať niekoľko hodín na podporu, zistíte, že ich podpora je dokonca špičková. V skutočnosti sa zakaždým, keď dostanete zástupcu na linke, sklopia dozadu, aby vám pomohli.

V žiadnom prípade však nie sú vhodné pre všetkých. Platí to najmä pre začínajúcich webmasterov, ktorí chcú vytvoriť jednoduchý web..

Všetky zvončeky a píšťalky, ktoré prichádzajú s ich hostingom WordPress m, si môžu byť isté, ale sú mimo obvyklej oblasti nevyhnutnosti pre väčšinu priemerných webov. Mnoho lacnejších hostiteľov ponúka niečo bližšie k jednému plánu pre väčšinu. Mnoho veľkých mien, ktoré sa vydali na cestu WP Engine, ponúka aj riadený hosting WordPress. Pozrite sa napríklad na HostGator, ak ste v poriadku so skrátenou úrovňou služieb za oveľa lacnejšiu cenu. Alebo, ak ste trochu viac technický, Cloudways môže byť skvelou voľbou pre nižšiu cenu a špičkový hosting. Ak chcete alternatívu k motoru WP, populárnym hostiteľom, ktorý pučí ako burina, je Kinsta.

Zobraziť ďalšie funkcie

Plány a ceny motorov WP

Pri prvom pozeraní na stránku s cenami môže byť trochu ohromujúci:

Cena a plány motora wp

Tu je rozpis:

 • Ak práve začínate a máte iba jednu stránku, odporúčame vám plán spustenia
 • Rast a škála sú skvelé, ak máte viac stránok alebo ste agentúra
 • Jednou z najväčších nevýhod služby WP Engine je limit prenosu 25 000 návštev mesačne v pláne spustenia, ktorý sa v porovnaní s ostatnými hostiteľmi, ako je napríklad SiteGround, cíti príliš nízko.
 • Kúpite si tu prémiovú službu s technickou podporou v USA, preto to musíte vziať do úvahy
 • Miestne úložisko je tiež trochu nízke, ale malo by uspokojiť väčšinu ľudí

Ako vyzerá cena s našou exkluzívnou zľavou? 

Zľava na cenu motora wp

S týmto odkazom na zľavu získate 10% zľavu na prvú platbu, ktorá vychádza z 3 mesiacov zadarmo podľa ročných plánov.

Zľavy a kupóny motora WP

WP Engine často ponúka sezónne zľavy a bonusy. Ako dôveryhodný partner získavame prístup k ďalším zľavám, ktoré vám môžeme preniesť!

Získajte 3 mesiace zadarmo na hosťovaní WP Engine

Spolupracujeme s firmou WP Engine, aby sme vám ponúkli exkluzívnu 10% zľavu z ročných plánov WP Engine. Toto partnerstvo je výhradné pre WhatsTheHost a WP Engine.

Uplatnite zľavu 20%

Otázky a odpovede týkajúce sa motora WP

Potrebujete webhosting, ktorý vás bude podporovať. Tieto časté otázky týkajúce sa služby WP Engine by mali uspokojiť každého, kto hľadá odpovede na nájdenie hostiteľskej stránky.

Aká je história WP Engine?

V roku 2010 založil podnikový podnikateľ Jason Cohen spoločnosť WP Engine. Ide o spoločnosť so sídlom v USA. Ich ústredie sídli v Austine v štáte TX a má ďalšie kancelárie v celom Texase, San Franciscu a Londýne.

Ako optimalizuje WP Engine hosting webových stránok WordPress?

WP Engine používa proprietárny front-end systém, ktorý funguje dobre s WordPress. Chráni webové stránky pred hackermi, znižuje zaťaženie servera a ľahko zvláda dopravné špičky. Softvér vyrovnávacej pamäte pre WP sa nazýva EverCache a bol navrhnutý špeciálne s ohľadom na WordPress.

Aké jedinečné funkcie odlišujú WP Engine od iných hostiteľských stránok?

WP Engine má veľa jedinečných funkcií. Zameriava sa na oblasť Staging Area a umožňuje používateľom vytvárať nové vývojové prostredia na testovanie nových tém, doplnkov alebo iných zmien pred ich zverejnením na vašom webe. Ich body obnovenia jedným kliknutím umožňujú ľahkú navigáciu pre návštevníkov. Neobmedzený prenos údajov vám umožňuje používať toľko údajov, koľko potrebujete. Technológia CDN a proprietárna technológia ukladania do vyrovnávacej pamäte, firewall a skener škodlivého softvéru tvrdo pracujú na ochrane vašich webových stránok.

Môžete spravovať svoje aktualizácie WordPress a vytvárať denné zálohy na ochranu svojej práce.

Kde sú umiestnené dátové centrá?

WP Engine má dátové centrá umiestnené po celom svete. Majú pobočky v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve a Japonsku. Bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate, nájdete dátové centrum v blízkosti vašej polohy.

Môže program WP Engine preniesť webovú stránku WordPress?

WP Engine prevedie webovú stránku WordPress. Za migráciu webovej stránky sa účtuje jednorazový poplatok za službu.

Aké výhody získam za používanie nástroja WP Engine na hosťovanie stránok WordPress?

WP Engine ponúka veľa výhod pre tých, ktorí ich chcú použiť na svojich hostiteľských stránkach. Majú hostenú architektúru optimalizovanú pre WordPress, aby zvládli najaktívnejšie webové stránky. Ponúkajú hardvér najvyššej úrovne, ktorý nenájdete na iných hostiteľských weboch. Existuje niekoľko jedinečných funkcií, vďaka ktorým môžu byť stránky WordPress ľahké a bezproblémové. Ich podporný tím sú odborníci na WordPress a môžu vám pomôcť s akýmikoľvek otázkami o vašich webových stránkach WordPress. Automatické aktualizácie a zálohy získate aj pri použití WP Engine.

Môžem získať certifikát SSL prostredníctvom nástroja WP Engine?

EP Engine umožňuje svojim predplatiteľom zakúpiť certifikáty SSL za dodatočný poplatok. SSL certifikát nebudete musieť nájsť na inom webe.

Aká dobrá je podpora pre WP Engine?

Spoločnosť WP Engine je hrdá na svoje služby zákazníkom. Používajú systém podpory predaja cestovných lístkov na zisťovanie menších problémov. Pre tých, ktorí potrebujú pomoc s riešením ďalších problémov, existuje možnosť živého rozhovoru, ktorá vás spojí so zástupcom. Živý chat je k dispozícii každý deň od 8:00 do 20:00 CST. Okrem prvého stupňa existuje telefonická podpora pre každý plán. Každý zástupca je odborníkom na riešenie akýchkoľvek problémov s WordPress.

Poskytuje spoločnosť WP Engine záruku vrátenia peňazí?

Ano oni robia. Po zaregistrovaní získate 60-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste so službou spokojní. Nie je podrobne uvedený v zmluvných podmienkach, ale je uvedený na ich webovej stránke. Záruka vrátenia peňazí je k dispozícii iba za poplatky za hosťovanie. Ak máte nejaké nákupy domény alebo inú doplnkovú službu, za tieto nákupy nedostanete vrátenie.

Existuje záruka prevádzkyschopnosti s motorom WP?

Ano oni robia. Majú na váš web záruku dostupnosti 99,95%. Ak nedokážu splniť túto záruku, ponúknu vám vrátenie 5% z mesačného poplatku za každú hodinu, ktorú nemôžu splniť. Ak máte akékoľvek problémy s prevádzkou, môžete do 30 dní od výpadku požiadať o vrátenie platby a získať náhradu. Ak chcete získať všetky podrobnosti a zistiť, aké obmedzenia platia, chcete skontrolovať zmluvu o úrovni služieb spoločnosti WP Engine.

Môžem zobraziť odkaz „Powered by WP Engine“ s pridruženým odkazom?

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako môžete zobraziť WP Engine na svojich webových stránkach. Existuje miniaplikácia, ktorú môžete použiť. Trvá niekoľko minút a bude zodpovedať vašim ostatným miniaplikáciám na vašom webe. Ak ste trochu technicky zdatnejší, môžete použiť funkcie PHP. Prináša niekoľko možností pre nastavenie HTML a zahŕňa vaše pridružené ID. Každý, kto navštívi váš web, bude vedieť, s kým ste pridružení a ako je vaše stránky napájané.

Ako môžem zmeniť svoje informácie o fakturácii?

Zmena fakturačných údajov je jednoduchá a ľahká. Prihláste sa na užívateľský portál a mali by ste mať oprávnenie „vlastník“. Potom vyberiete možnosť „Môj účet“ a potom „Aktualizovať informácie o platbe“. Nachádza sa hneď vedľa informácií o karte. Odtiaľ môžete vykonať zmeny, kliknite na tlačidlo Aktualizovať a máte nastavené.

Ako služba WP Engine detekuje a odstráni škodlivý softvér z webu?

Nástroj WP skenuje program WordPress, aby vyhľadal existujúci malware. Ak sa zistí škodlivý softvér, automaticky sa odstráni a pošle vám e-mail s upozornením. Zabezpečenie je rozhodujúce pre ochranu webových stránok a spoločnosť WP Engine sa snaží vylepšiť svoje bezpečnostné programy. Používajú internú kontrolu zraniteľnosti, aby prešli infraštruktúrou, servermi, databázami a aplikáciami. Spoločnosť WP Engine uzavrela zmluvy so spoločnosťami SecTheory a Sucuri, dvoma z najlepších spoločností zabezpečujúcich internet. Tvrdo pracujú na ochrane všetkých vašich informácií a na zabránenie hackerom v páde domén.

Aké doplnky sú zakázané nástrojom WP Engine?

WordPress ponúka viac ako 40 000 doplnkov a modul WP Engine odmieta iba asi tucet doplnkov. Doplnky k vyrovnávacej pamäti, ako napríklad WP Super Cache, WP File Cache, W3 Total Cache a WordFence, sú na webe WP Engine zakázané. Pracujú s ostatnými programami vyrovnávacej pamäte, ktoré už používa modul WP. Zálohovacie doplnky, ako napríklad zálohovanie WP DB, správca WP DB, zálohovanie WordPress a VersionPress, sú zakázané, pretože bežia v nevhodných časoch a spomaľujú rýchlosť. Programy servera a programu MySQL Thrashing, ako napríklad Broken Link Checker, MyReviewPlugin, Fuzzy SEO Booster, WP PostViews a Tweet Bender, spôsobujú vyššie zaťaženie serverov. Existujú doplnky, ktoré sú zakázané. Tieto doplnky zahŕňajú dynamické súvisiace príspevky, automatické odkazy SEO & Súvisiace príspevky, ešte ďalšie súvisiace príspevky, podobné príspevky a súvisiace kontextové príspevky. Sú náročné na databázu, preto je lepšie ich priamo zakázať.

Aké doplnky sú spravované?
  • Solutions Checkout Solutions chráni informácie zákazníka a Stripe a Mijreh sú dve z najlepších riešení checkout.
  • Pokiaľ ide o analytiku, Google Analytics, Clicky a KISSmetrics sledujú správanie zákazníkov, aby im mohli pomôcť pri navigácii na vašom webe pred nákupom..
  • Pre kratší odkaz sú Pretty Link Pro a Bit.ly ideálne na šírenie adries URL na sociálne médiá.
  • Siete na doručovanie obsahu (CDN) uložia do vyrovnávacej pamäte váš statický obsah na vašom webe. Na tento účel chcete použiť medzipamäť Photon, MaxCDN alebo W3-Total na vylepšenie vyrovnávacích pamätí a zrýchlenie vášho webu..
  • Pre dynamické určovanie cien vám Gravity Forms umožňujú nastaviť ceny vašich produktov a zisťovať akékoľvek zľavy, ktoré chcete zahrnúť. Je ideálny pre tých, ktorí chcú nakupovať vo veľkom a môžu získať peknú malú zľavu na zavedenie.
  • Pokiaľ ide o prepravu stolových sadzieb, WooCommerce, Cart-66, WP eCommerce sú hlavnými doplnkami pre túto funkciu. Svoje prepravné sadzby môžete definovať podľa určitých faktorov, aby vyhovovali potrebám vašich zákazníkov.
Ako a kedy sa vykonávajú základné aktualizácie WordPress?
  • Pre funkčné aktualizácie sú testované verzie beta. Keď prejde testovaním verzie beta, na blogu sa ohlási oznámenie a v novej verzii sa hovorí o nových funkciách. Odhady sú uvedené ako pomôcka pri plánovaní. Inžinieri pracujú na verzii beta, kým nie sú otestovaní oproti systému, aby zistili, ako reagujú na platformu. Najnovšiu verziu si môžete stiahnuť pomocou živého rozhovoru 24/7 podľa požiadavky, aby ste ju dostali ešte predtým, ako bude vydaná.
  • Poskytujú sa aktualizácie zabezpečenia a vykonávajú sa čo najrýchlejšie. Rýchly testovací chod určuje, ako bude reagovať na aktualizáciu zabezpečenia, a potom je platforma vytlačená smerom ku klientom. Zašle sa oznámenie s cieľom zabezpečiť, aby boli zastarané bezpečnostné programy správne uzavreté.
  • Automatická ochrana aktualizácie motora WP je autonómna a predstavuje ďalšiu vrstvu riadenia. Načíta web a vykoná testy, aby sa ubezpečil, že všetko funguje správne pred inštaláciou aktualizácie. Záloha sa vytvorí, ak prejde prvým testom, a automatizácia znova načíta stránku a znovu otestuje, aby sa ubezpečilo, že jadro WordPress funguje správne. Ak nefunguje správne, vaše stránky sa vrátia na verziu WordPress nainštalovanú pred aktualizáciou. Dostanete e-mail s podrobnosťami o tom, aké kroky môžete podniknúť na vyriešenie problému.
Ako môžem do programu WordPress Multisite pridať nové webové stránky s rôznymi názvami domén?

Pridanie viacerých lokalít do hlavnej inštalácie programu WordPress je vynikajúci spôsob, ako pomôcť zvýšiť návštevnosť. Pred správnym nastavením budete musieť vykonať niekoľko krokov. Chcete pridať novú doménu do užívateľského portálu tak, že prejdete na „Pridať doménu do používateľského portálu“. Potom budete musieť vytvoriť web v programe WordPress Multisite. Prejdete na „Všetky stránky“, kliknite na „Pridať nové“. budete musieť vybrať adresu stránky, názov stránky a e-mailovú adresu správcu pre každého, koho chcete mať prístup na svoj web.

Ako povolím revízie, ktoré sú už zakázané?

Ak sú revízie povolené, môžu spôsobiť problémy s výkonom. Ak ich chcete povoliť, musíte ísť do súboru wp-config.php. Odtiaľ sa môžete rozhodnúť povoliť revízie.

Ako môžem zmeniť primárnu doménu viacerých miest?
 • Ak chcete zmeniť primárnu doménu, nemusíte výpis z databázy ukladať. Každé pole môžete zmeniť a zmeniť názov svojej domény. Tu sú hodnoty, ktoré budete musieť zmeniť, aby ste zmenili názov domény.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • wp _ # _ možnosti
 • Phpmyadmin by mal byť tiež upravený. Keď sa všetko zmení, chcete odzrkadliť aktuálnu syntax HTTP alebo non-HTTP. Potom môžete začať meniť názov domény, dostanete definíciu (DOMAIN_CURRENT_SITE ’, mysite.wpengine.com) a tieto informácie môžete nahradiť novou doménou..
Čo je to HTTPS a SSL / TLS?
  • Ak plánujete predaj produktov prostredníctvom svojich webových stránok, musíte sa s týmito frázami oboznámiť. Poskytujú bezpečnosť, ktorá chráni informácie o zákazníkovi pomocou kryptografických údajov. Tu sú uvedené pojmy a čo robia pre váš web.
  • Protokol Hypertext Transfer Protocol Secure alebo HTTPS je protokol, ktorý poskytuje bezpečnú komunikáciu cez internet. Nezúčastnené osoby nevidia informácie o návštevníkoch, ktoré odosielajú a prijímajú online. Aby HTTPS správne fungoval, používa zabezpečené pripojenia s protokolmi SSL / TLS, ktoré overia webové servery. Šifruje správy medzi prehliadačmi a webovými servermi.
  • Transport Layer Security alebo TLS je kryptografický protokol, ktorý poskytuje bezpečnú komunikáciu. Zabezpečuje komunikáciu pre návštevníkov webových stránok a ponúka veľa výhod. Overuje totožnosť, poskytuje súkromie a integritu údajov pre každého návštevníka.
  • Vrstva Secure Sockets Layer alebo SSL je predchodcom systému TLS. Názov sa zmenil, pretože systém SSL 3.0 nebol s aktualizáciou kompatibilný. Namiesto zmeny celého systému bolo ľahšie premenovať ho na TLS.

História infographic motora WP

Pomáha získať predstavu o histórii spoločností, aby pochopili, odkiaľ prišli a kam smerujú. Ďalej sme vyzdvihli najdôležitejšie udalosti v histórii WP Engine:

história motora wp

Viac na WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector