Recenze WP Engine 2020: Nejlepší hosting WordPress?

Recenze WP Engine 2020: Nejlepší hosting WordPress?

Recenze WP Engine 2020: Nejlepší hosting WordPress?

Contents

WP Engine – nejrychlejší hostitel WordPress?

WP Engine je mnohými považován za nejlepšího, nejkvalitnějšího, nejrychlejšího a nejlépe podporovaného hostitele WordPress.


To vytvořilo hostingový trh WordPress od nuly, a mnoho já-příliš společnosti se objevily, se snaží chytit podíl na trhu.

Jen při pohledu na jeho domovskou stránku vyvolává sílu, tajemství a zázrak:

Snímek obrazovky motoru wp

Má vzteklé fanoušky.

A jeho kritici.

Jsme tu, abychom vám pomohli se rozhodnout – je WP Engine hostitelem pro vás? Nebo byste měli jít s něčím lehčím, jako je SiteGround?

Redakční recenze motoru WP 4.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Vysoká rychlost přenosu
 2. Spousta funkcí pro WordPress
 3. Vysoká rychlost přenosu
 4. Neomezený přenos dat
 5. Automatické denní zálohy
 6. Prémiový, vysoce kvalitní hosting a služby
 7. Americká společnost a podpora

Nevýhody

 1. Omezené úložiště
 2. Dražší než většina
 3. Nebude vám prodávat doménové jméno
 4. E-mail musí být hostován prostřednictvím DNS, nikoli na WP Engine

ShrnutíPro VIP ošetření řízené odrůdy hostování WordPress se skvěle hodí WP Engine. Získáte denní zálohy, neomezený přenos dat, vážně důkladné skenování malwaru a automatické aktualizace napříč WordPress. Všechny plány jsou založeny na Linuxu, takže jinde hledejte hosting na Windows. Ale pro prémiovou cenovku mohou být omezení dat a omezení úložiště velkým vypnutím. Podpora4.5Speed4.5Vlastnosti4.5Value4Transparency4.5

Co je to WP Engine?

WP Engine je prvotřídně spravovaná hostingová společnost WordPress se sídlem v Austinu ve státě TX. Společnost WP Engine, založená v roce 2010, byla mezi prvními webhostingovými společnostmi, které nabízejí prvotřídní hosting WordPress.

Od jejich nástupu k moci začaly mnohé z dlouhodobě velkých jmen v hostování nabízet i spravované hostingové plány. Soukromá společnost WP Engine hostuje přes 40 000 webových stránek, z nichž mnohé jsou velké značky. Generální ředitelka Heather Brunner, která se ujala role v roce 2013, je jednou z nejvýznamnějších žen v technologickém světě.

Jak dobrý je WP Engine?

Pokud váš web vydělává nebo má vydělávat peníze, WP Engine patří mezi nejlepší volby pro vaše potřeby webhostingu.

Jejich kompletně spravovaný hosting znamená, že váš web zůstane zcela aktuální s bezpečnostními funkcemi, zásuvnými moduly a potřebami úložiště. Ale s jejich nejzákladnějším plánem začínajícím na $ 35 / měsíc, to není hostingová společnost pro amatéry. WP Engine doporučujeme pro seriózní webmastery, jejichž stránky generují značný provoz a značné peníze.

Pro začínajícího webmastera, který chce vytvořit jednoduchý web, existuje spousta rozpočtových hostitelů, kteří stojí zlomek ceny a dá vám vše, co potřebujete.

Viz oficiální stránka

Naše recenze expertů WP Engine

Pokud je spravovaný hosting WordPress tím, po čem jste, WP Engine by měl být jedním z prvních poskytovatelů hostingu, které prozkoumáte. A z dobrého důvodu!

V podstatě vymysleli spravovaný hosting WordPress a jejich působivé portfolio klientů hovoří o objemech. WP Engine má hodně co nabídnout webmasterům, kteří plánují škálování a zpeněžování svých stránek, ale to neznamená, že je to ten pravý pro každého s velkými sny pro svůj blog. WP Engine je drahý a kompromis mezi automatizovanými aktualizacemi a zabezpečením je vážná omezení, pokud jde o šířku pásma, úložiště a podporu.

Nejlepší vlastnosti WP Engine

WP Engine v mnoha ohledech stanovil průmyslové standardy pro vysoce kvalitní hosting WordPress. Proto mnoho velkých značek platí velké peníze za hostování s WP Engine.

1. Zabezpečení na podnikové úrovni

WP Engine je hostitelem podnikového zabezpečení a je to jedno z nejlepších tam venku. Zejména u velkých značek, které na ně mají velké oči, si zaslouží vážnou pozornost hrozba hacknutí.

V oblasti zabezpečení poskytuje WP Engine skutečně:

 • Mají 256bitové protokoly zabezpečení AES, které před provedením přenosu zašifrují vaše data.
 • Udržují kořeny systému souborů oddělené a nakonfigurovali svůj systém tak, aby blokoval škodlivé požadavky na frontě, než se dostanou na backend.
 • Protože jsou vytvořeny pro WordPress, znají všechny slabé stránky WordPress a dostatečně je pokryly.
 • Automaticky spouští aktualizace pro WordPress a všechny pluginy, takže jakmile dojde k opravám pro zvýšení bezpečnosti, váš web bude dříve bezpečnější.

2. Planoucí rychlá rychlost

WP Engine je, jak by se dalo odhadnout svým jménem, ​​postaven na WordPress a pouze WordPress. Celá jejich infrastruktura je optimalizována pro provoz na WordPress, který poskytuje vynikající rychlosti. Navíc s automatickými aktualizacemi pro WordPress a všechny vaše pluginy budete vždy používat nejnovější a nejrychlejší verze všeho.

Nabízejí také bezplatný speciální nástroj, který vám pomůže vyzkoušet rychlost vašeho webu WordPress, s přidanými návrhy, jak dosáhnout ještě rychlejšího načítání stránky. Podívejte se na jejich Test rychlosti WordPress, které můžete použít pro jakýkoli web WordPress, nejen pro ty, které jsou hostitelem WP Engine.

Pokud vás zajímá optimalizace WordPress a vysoké rychlosti, ale neprodáváte se na spravovaných hostingových službách, doporučujeme A2 Hosting. Můžete si vybrat, zda budete mít předem nainstalovaný speciálně optimalizovaný program WordPress, a tito kluci nabízejí nejrychlejší časy načítání stránky v oboru. Nebo se podívejte na náš úplný seznam nejrychlejších možností hostování.

3. Neomezený přenos dat

WP Engine nabízí neomezený přenos dat ve všech svých plánech. „Neomezený“ je termín, který weboví hostitelé hodí docela liberálně, ale je opravdu tak dobrý jako infrastruktura, která jej podporuje. „Neomezená“ data z přetíženého serveru se nemusí nikdy omezit, pouze pokud, protože v daném okamžiku mohou doručit tolik. WP Engine má zařízení, které tento slib skutečně zálohuje.

4. Automatické starosti bez obav

WP Engine provede automatickou zálohu pro každý web, který s nimi hostujete, každý den. Tyto zálohy lze obnovit a poskytují vám možnost obnovení pouze určitých souborů. Pokud je váš web napaden, tým podpory zvládne vše a vrátí se do normálu s minimálním stresem z vaší strany. Pokud existuje oblast zákaznických služeb, ve které WP Engine skutečně vyniká, je to právě tato. Zákazníci, kteří si přejí naprostý klid v bezpečí svých údajů, mohou zjistit, že WP Engine je v tomto smyslu dokonalým řešením.

5. Love WordPress? Pak budete milovat WP Engine.

WP Engine má smíšené recenze po celém webu, ale mezi těmi, kdo zpívají chvály ze střech, existuje převládající téma.

Fanatici WordPress jsou z velké části také fanatici WP Engine.

Jako spravovaná hostingová společnost WordPress postavená zcela na nejoblíbenějším CMS na světě to dává velký smysl. Partnerství mezi hostitelem a CMS je silné; raději věřte, že nikdy nezmeškají konferenci WordPress a jsou na špici každého nového vývoje. Webmasteři, kteří skutečně vědí, jak vytěžit maximum z WordPress, by si při výběru WP Engine dokázali poradit.

6. Solid Support 24/7/365 Zákaznická podpora

Pokud nejste backend vývojář, potřebujete podporu – k dispozici 24/7. Podpora je jedním ze základních důvodů pro výběr spravovaného hostingu – nebo jakéhokoli hostingu v této věci.

podpora motoru wp

WP Engine je společnost zaměřená na podporu a při testování na prodejní i administrační straně jsme zjistili, že jejich podpora byla nesmírně rychlá – ve většině případů reagovala během několika sekund. Vytvořili náš seznam nejlepších hostitelů zákaznické podpory za to, že byli tak úžasní!

7. Ceny jsou obrovskou hodnotou

Někteří se mohou podívat na počáteční cenu 35 $ / měsíc a porovnat ji s levnějšími hostiteli.

Nedělej to.

Jste-li skutečný, rozvíjející se podnik, v podstatě platíte dalších 25 $ měsíčně, abyste získali prvotřídní hosting a infrastrukturu, podporu světové úrovně a skutečné technologie WordPress, které vám pomohou vyřešit vaše problémy..

Představte si, že jste na sdíleném hostiteli nízké kvality a začnete mít závažné problémy. Stane se, že budete buď na chatu s externím zástupcem zákaznického servisu, který nerozumí technickým problémům na vašem webu, nebo vám nabídnou pomoc za poplatek.

Myslíte si, že si můžete najmout nějakého vývojáře na vyžádání? Pokud mohou odpovědět dostatečně rychle, platíte 100 USD za hodinu vývojáři stejného kalibru technické podpory WP Engine.

Tak jako cokoli v životě, dostanete to, za co platíte. Zaplacením příplatku za hosting webových stránek kritických pro mise se ve skutečnosti ušetříte potenciálně stovky nebo tisíce ztracených firem z pádu vašeho webu a nutnosti se vypořádat s dílčí podporou.

8. Nové! Zahrnuta sada motivů StudioPress

Jedním z nejzajímavějších nedávných přírůstků nabídky WP Engine je zahrnutí témat StudioPress – stojí za to 2 000 $ v tématech.

studiopresspress included

StudioPress, v rámci Genesis, je jedním z nejuznávanějších tematických obchodů WordPress na trhu. To je obrovský bonus pro předplatitele WP Engine, kteří zahrnou všechna tato témata do svého předplatného.

Nevýhody hostování motoru WP

Žádný hostitel není pro každého vhodný, ale to může být dvojnásob pravda u WP Engine. Mohou být jedním z nejlepších v jejich specifickém výklenku, ale existuje spousta důvodů, proč by drtivá většina webmasterů měla vyhýbat. Čtěte dále a zjistěte, zda je WP Engine pro váš web opravdu vhodný.

1. Prémiová cena & Některé chybějící populární funkce

Nejzákladnější plán sdíleného hostování WP Engine stojí 35 $ / měsíc (levnější s naším odkazem na slevu) a zahrnuje pouze jednu doménu, kterou budete muset koupit jinde.

Taky:

 • K vaší doméně nebudou připojeny žádné e-mailové adresy.
 • Dostanete pouze 10 GB úložného prostoru.
 • Podle základního plánu může váš web udržet každý měsíc pouze 25 000 návštěv.

Všechny tyto funkce budeme dále rozšiřovat, ale hlavní problém je tento: Většina zde uvedených funkcí, které WP Engine postrádá nebo omezuje, přicházejí standardně s ostatními hostiteli, za zlomek ceny.

Tím nechceme říci, že WP Engine nestojí za cenu prvotřídní ceny, pokud u svých dat upřednostňujete škálovatelnost, zabezpečení a klid. Tyto funkce jsou však konkrétnější, než většina webmasterů obvykle potřebuje. WP Engine není předražený, ale mnoho zákazníků může najít hostitele, který lépe vyhovuje jejich potřebám, aniž by vystřelil tolik peněz.

2. Omezené úložiště & Návštěvníci

Plán spuštění WP Engine zahrnuje pouze 10 GB úložiště a 25 000 návštěvníků každý měsíc. Abychom byli spravedliví, je to pro každou stránku relativně velké, zejména ve srovnání s tím, co jiní hostitelé butikového webu nabízejí v rámci svých nejzákladnějších plánů..

3. Žádná nepřetržitá telefonická podpora pro základní plány

Spravovaný hosting WP Engine slibuje, že když získáte telefonickou podporu, jsou obvykle neuvěřitelně informovaní a nápomocní. A to platí pro většinu zkušeností zákazníků. Uchopení podpůrného týmu se však ukazuje o něco složitější.

Pro ty, kteří plán startu nedostávají, vstupenky na technickou podporu a telefonická podpora nepřijímají 24 hodinovou pozornost a zavazují vás k volání během pracovní doby.

Aktualizace: Bývalo to tak, že WP Engine neměl podporu chatu, ale nyní nabízejí podporu nepřetržitého live chatu u všech plánů.

4. Žádný e-mail

To je něco anomálie mezi webhostingové společnosti. Většina z nich zahrnuje alespoň několik bezplatných e-mailových adres s vaší doménou a hostingovým balíčkem, ale WP Engine se této služby zcela vzdává.

Místo toho doporučujeme nastavit účty Google Mail svázané s vaší doménou. To je něco, co mnoho společností dělá bez ohledu na to, ale to neznamená, že každý chce, aby byl jeho e-mail svázán s Google Giant, nebo že každý je rád, že zaplatí navíc za něco, co obvykle přichází standardní.

Popravdě, používáme G Suite od Google stejně, takže to není moc problém.

Sečteno a podtrženo

WP Engine je dobrým důvodem svého oboru. Mají planoucí rychlosti, prvotřídní zabezpečení a pokud vám nevadí čekat několik hodin na podporu, zjistíte, že jejich podpora je dokonce prvotřídní. Ve skutečnosti, pokaždé, když dostanete zástupce na lince, budou se ohýbat dozadu, aby vám pomohli.

V žádném případě však nejsou vhodné pro všechny, a to platí zejména pro začínající webmastery, kteří chtějí vytvořit jednoduchý web..

Všechny zvonky a píšťalky, které přicházejí s jejich hostingem WordPress m, jsou si jisty, ale jsou mimo obvyklou oblast potřeb pro většinu průměrných webů. Spousta levnějších hostitelů nabízí něco blíže k plánu jedné velikosti. Mnoho velkých jmen, které následují cestu WP Engine, nabízí také spravovaný hosting WordPress. Podívejte se například na HostGator, pokud jste v pořádku se zkrácenou úrovní služeb za mnohem levnější cenu. Nebo, pokud jste trochu více technický, Cloudways může být skvělou volbou pro nižší cenu a špičkový hosting. Pokud chcete alternativu k WP Engine, oblíbeným hostitelem, který klíčí jako plevel, je Kinsta.

Zobrazit další funkce

Plány a ceny motorů WP

Když se podíváte na stránku s cenami nejprve, může to být ohromující:

Cena a plány motoru wp

Zde je rozpis:

 • Pokud právě začínáte a máte pouze jeden web, doporučujeme plán spuštění
 • Růst a měřítko jsou skvělé, pokud máte více stránek nebo agenturu
 • Jednou z největších nevýhod WP Engine je limit provozu 25 000 návštěv za měsíc na Startup plánu, který se cítí příliš nízko, ve srovnání s jinými hostiteli, jako je SiteGround
 • Zde kupujete prémiovou službu s technickou podporou v USA, takže to musíte vzít v úvahu
 • Místní úložiště je také trochu nízké, ale mělo by uspokojit většinu lidí

Jak vypadá naše cena s naší exkluzivní slevou? 

Sleva na cenu motoru wp

S tímto odkazem na slevu získáte 10% slevu na první platbu, která vychází z 3 měsíců zdarma na roční plány.

Slevy a kupóny motoru WP

WP Engine často nabízí sezónní slevy a bonusy. Jako důvěryhodný partner získáváme přístup k dalším slevám, které vám můžeme přenést!

Získejte 3 měsíce zdarma na hostování motoru WP

Spolupracovali jsme s WP Engine, abychom vám poskytli exkluzivní 10% slevu na roční plány WP Engine. Toto partnerství je exkluzivní pro WhatsTheHost a WP Engine.

Získejte 20% slevu

Otázky a odpovědi týkající se motoru WP

Potřebujete hostitelský web, který vás bude podporovat. Tyto časté dotazy pro službu WP Engine by měly uspokojit každého, kdo hledá odpovědi na nalezení hostitelského webu.

Jaká je historie WP Engine?

V roce 2010 založil sériový podnikatel Jason Cohen společnost WP Engine. Jsou to společnost se sídlem ve Spojených státech. Jejich ústředí sídlí v Austinu, TX a má další kanceláře v Texasu, San Franciscu a Londýně.

Jak optimalizuje WP Engine hostování webů WordPress?

WP Engine používá proprietární front-end systém, který funguje dobře s WordPress. Chrání webové stránky před hackery, snižuje zatížení serveru a snadno zpracovává dopravní špičky. Mezipaměťový software pro WP se nazývá EverCache a byl navržen speciálně s ohledem na WordPress.

Jaké jedinečné funkce odlišují WP Engine od ostatních hostitelských webů?

WP Engine má spoustu jedinečných funkcí. Staging Area je jejich zaměření a umožňuje uživatelům vytvářet nová vývojová prostředí, která si před zveřejněním na vašem webu vyzkouší nová témata, doplňky nebo jiné změny. Jejich body obnovení jediným kliknutím poskytují snadnou navigaci pro návštěvníky. Neomezený přenos dat vám umožní použít tolik dat, kolik potřebujete. Technologie CDN a proprietární technologie ukládání do mezipaměti, firewall a skener škodlivého softwaru tvrdě pracují na ochraně vašeho webu.

Můžete spravovat své aktualizace WordPress a vytvářet denní zálohy pro ochranu své práce.

Kde jsou umístěna datová centra?

WP Engine má datová centra umístěná po celém světě. Mají umístění ve Spojených státech, Velké Británii a Japonsku. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, najdete datové centrum poblíž vaší polohy.

Může WP Engine přenést web WordPress?

WP Engine převede web WordPress. Migrace webu přichází s jednorázovým poplatkem za službu.

Jaké výhody získám za použití služby WP Engine k hostování webu WordPress?

WP Engine nabízí spoustu výhod pro ty, kteří je chtějí použít pro své hostingové stránky. Mají architekturu hostování optimalizovanou pro WordPress, aby zvládly nejaktivnější webové stránky. Nabízejí „top-shelf“ hardware, který nenajdete u jiných hostingových webů. Existuje několik jedinečných funkcí, díky kterým mohou být weby WordPress snadné a bezproblémové. Jejich podpůrný tým jsou odborníci na WordPress a mohou vám pomoci s jakýmikoli dotazy na cokoli na vašem webu WordPress. Automatické aktualizace a zálohy získáte také při použití WP Engine.

Mohu získat certifikát SSL prostřednictvím služby WP Engine?

EP Engine umožňuje svým předplatitelům zakoupit certifikáty SSL za příplatek. SSL certifikát nebudete muset najít na jiném hostitelském webu.

Jak dobrá je podpora pro WP Engine?

Společnost WP Engine je hrdá na své služby zákazníkům. Používají systém podpory prodeje vstupenek pro dotazy týkající se drobných problémů. Pro ty, kteří potřebují pomoc s řešením dalších problémů, existuje možnost live chatu, která vás spojí se zástupcem. Živý chat je k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 CST. K dispozici je telefonická podpora pro každý plán, s výjimkou první úrovně. Každý zástupce je odborníkem na řešení jakýchkoli problémů s WordPress.

Nabízí WP Engine záruku vrácení peněz?

Ano, oni dělají. Když se přihlásíte, získáte 60denní bezrizikovou záruku vrácení peněz, pokud nejste se službou spokojeni. Není podrobně popsán v podmínkách, ale je uveden na jejich webových stránkách. Záruka vrácení peněz je k dispozici pouze za hostovací poplatky. Pokud máte nějaké nákupy domény nebo jinou doplňkovou službu, neobdržíte za tyto nákupy vrácení peněz.

Existuje záruka na provozuschopnost s WP Engine?

Ano, oni dělají. Mají na váš web záruku dostupnosti 99,95%. Pokud nemohou tuto záruku splnit, nabídnou vám refundaci 5% z měsíčního poplatku za každou hodinu, kterou nemohou splnit. Pokud máte nějaké problémy s provozuschopností, můžete požádat o vrácení peněz do 30 dnů od prostojů a získat vrácení peněz. Chcete znovu zkontrolovat smlouvu o úrovni služeb společnosti WP Engine, abyste získali všechny podrobnosti a zjistili, jaká omezení platí.

Mohu zobrazit „Powered by WP Engine“ s přidruženým odkazem?

Existuje několik různých způsobů, jak zobrazit WP Engine na svém webu. K dispozici je widget, který můžete použít. Trvá několik minut a bude odpovídat vašim ostatním widgetům na vašem webu. Pokud jste trochu technicky zdatnější, můžete použít funkce PHP. Přináší několik možností nastavení HTML a zahrnuje vaše přidružené ID. Každý, kdo navštíví váš web, bude vědět, s kým jste spojeni a jak je váš web napájen.

Jak mohu změnit své fakturační údaje?

Změna fakturačních údajů je jednoduchá a snadná. Přihlásíte se na uživatelský portál a měli byste mít oprávnění „vlastníka“. Poté vyberete „Můj účet“ a poté „Aktualizovat platební údaje“. Nachází se hned vedle informací o vaší kartě. Odtud můžete provádět změny, klikněte na „Aktualizovat“ a jste nastaveni.

Jak WP Engine detekuje a odstraňuje malware z webu?

Nástroj WP skenuje WordPress, aby vyhledal existující malware. Pokud bude detekován malware, bude automaticky odstraněn a bude vám zaslán e-mail s upozorněním. Zabezpečení je zásadní pro ochranu webových stránek a WP Engine se snaží vylepšit své bezpečnostní programy. Používají interní kontrolu zranitelnosti k procházení infrastrukturou, servery, databázemi a aplikacemi. Společnost WP Engine uzavřela smlouvy se společnostmi SecTheory a Sucuri, dvěma předními společnostmi zabývajícími se internetovým zabezpečením. Tvrdě pracují na ochraně všech vašich informací a zabraňují hackerům v padání domén.

Jaké pluginy jsou modulem WP Engine zakázány?

WordPress nabízí přes 40 000 pluginů a WP Engine odmítne pouze tucet pluginů. Pluginy pro mezipaměť, jako je WP Super Cache, WP File Cache, W3 Total Cache a WordFence, jsou na webu WP Engine zakázány. Pracují s ostatními programy mezipaměti, které již používá WP Engine. Zásuvné moduly plug-in, jako například Zálohování WP DB, Správce WP DB, Zálohování WordPress a VersionPress, jsou zakázány, protože běží v nevhodných časech a zpomalují rychlost. Programy Thrashing pro servery a MySQL, jako jsou Broken Link Checker, MyReviewPlugin, Fuzzy SEO Booster, WP PostViews a Tweet Bender, způsobují vyšší zatížení serverů. Existují pluginy, které jsou zakázány. Mezi tyto doplňky patří dynamické související příspěvky, automatické odkazy SEO & Související příspěvky, ještě další související příspěvky Plugin, Podobné příspěvky a Kontextové související příspěvky. Jsou náročné na databázi, takže je lepší je přímo zakázat.

Jaké pluginy jsou ošetřovány?
  • Platební pokladní řešení chrání informace zákazníka a Stripe a Mijreh jsou dvě z nejlepších platebních pokladních řešení.
  • Pokud jde o analytiku, Google Analytics, Clicky a KISSmetrics budou sledovat chování zákazníků, aby jim pomohly procházet webem před nákupem..
  • Pro kratší odkaz jsou Pretty Link Pro a Bit.ly ideální pro šíření adres URL na sociální média.
  • Sítě pro doručování obsahu (CDN) budou ukládat do vyrovnávací paměti váš statický obsah na vašem webu. Chcete proto použít mezipaměť Photon, MaxCDN nebo W3-Total, abyste vylepšili mezipaměti a zrychlili web.
  • Pro dynamické určování cen vám Gravity Forms umožňuje nastavit ceny za vaše produkty a zjistit, jaké slevy chcete zahrnout. Je ideální pro ty, kteří chtějí nakupovat hromadně, a mohou získat pěknou malou slevu na zavedení.
  • Pokud jde o přepravu stolních sazeb, WooCommerce, Cart-66, WP eCommerce jsou nejlepšími doplňky pro tuto funkci. Sazby za dopravu můžete definovat podle určitých faktorů, aby vyhovovaly potřebám vašich zákazníků.
Jak a kdy se provádí základní aktualizace WordPress?
  • Pro funkční aktualizace jsou testovány beta. Když to projde testováním beta, ohlásí se oznámení na blogu a mluví o nových funkcích v nové verzi. Pro plánování jsou poskytovány odhady. Inženýři pracují na verzi beta, dokud není testován proti systému, aby zjistili, jak reagují na platformu. Nejnovější verzi si můžete stáhnout pomocí živého chatu 24/7 podle požadavku a získat ji ještě před jejím vydáním.
  • K dispozici jsou aktualizace zabezpečení a jsou prováděny co nejrychleji. Rychlý testovací běh určuje, jak bude reagovat na aktualizaci zabezpečení, a poté je platforma vytlačena směrem ke klientům. Oznamuje, že jsou zastaralé bezpečnostní programy správně uzavřeny.
  • Automatická ochrana aktualizací WP Engine je autonomní a představuje další vrstvu správy. Načte web a provede testy, aby se zajistilo, že vše běží správně před instalací aktualizace. Záloha se vytvoří, pokud projde prvním testem, a automatizace znovu načte web a znovu otestuje, zda jádro WordPress funguje správně. Pokud nefunguje správně, váš web se vrátí do verze WordPress nainstalované před aktualizací. Obdržíte e-mail s podrobnostmi o tom, jaké kroky můžete podniknout k vyřešení problému.
Jak mohu přidat nové weby s různými názvy domén do WordPress Multisite?

Přidání více webů do hlavní instalace WordPress je vynikajícím způsobem, jak zvýšit provoz. Před správným nastavením budete muset provést některé kroky. Chcete přidat novou doménu do uživatelského portálu tak, že přejdete na „Přidat doménu do uživatelského portálu“. Poté budete muset vytvořit web ve WordPress Multisite. Přejdete na „Všechny weby“, klikněte na „Přidat nový“. budete muset vybrat adresu webu, název webu a e-mailovou adresu pro správce pro kohokoli, koho chcete mít přístup na svůj web.

Jak povolím revize, které jsou již zakázány?

Pokud jsou revize povoleny, mohou vytvářet problémy s výkonem. Pokud je chcete povolit, musíte přejít do souboru wp-config.php. Odtud se můžete rozhodnout povolit revize.

Jak mohu změnit multisite primární doménu?
 • Pokud chcete změnit primární doménu, nemusíte databázi výpisovat. Každé pole můžete změnit a změnit název domény. Zde jsou hodnoty, které budete muset změnit, abyste změnili název domény.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • wp _ # _ možnosti
 • Také by měl být upraven phpmyadmin. Když se vše změní, chcete zrcadlit aktuální syntaxi HTTP nebo non-HTTP. Poté můžete začít měnit název domény, obdržíte definici (DOMAIN_CURRENT_SITE ’, mysite.wpengine.com) a tyto informace můžete nahradit novou doménou.
Co je HTTPS a SSL / TLS?
  • Pokud plánujete prodej produktů prostřednictvím svého webu, musíte se s těmito frázemi seznámit. Poskytují zabezpečení, které chrání informace zákazníka pomocí kryptografických údajů. Zde jsou uvedeny pojmy a co dělají pro váš web.
  • Protokol Hypertext Transfer Protocol Secure nebo HTTPS je protokol, který poskytuje zabezpečenou komunikaci přes internet. Outsiders nevidí informace o návštěvnících, které odesílají a přijímají online. Pro správnou funkci HTTPS používá zabezpečená připojení s protokoly SSL / TLS, které budou ověřovat webové servery. Šifruje zprávy mezi prohlížeči a webovými servery.
  • Transport Layer Security nebo TLS je kryptografický protokol, který zajišťuje bezpečnou komunikaci. Zajišťuje komunikaci pro návštěvníky webových stránek a nabízí spoustu výhod. Ověřuje identity, poskytuje soukromí a integritu dat pro každého návštěvníka.
  • Layer Secure Sockets Layer nebo SSL je předchůdcem systému TLS. Název se změnil, protože systém SSL 3.0 nebyl s upgradem kompatibilní. Místo změny celého systému bylo snazší jej přejmenovat na TLS.

Historie infographic motoru WP

Pomáhá získat představu o historii společností a pochopit, odkud pocházejí a kam jdou. Níže jsme vyzdvihli nejdůležitější události v historii WP Engine:

historie motoru wp

Více na WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector