ביקורות על מנוע WP 2020: האירוח הטוב ביותר בוורדפרס?

Contents

WP Engine – המארח המהיר ביותר של וורדפרס?

מנוע WP נחשב בעיני רבים כמארח וורדפרס הטוב ביותר, המהיר ביותר, המהיר ביותר הנתמך ביותר.


זה יצר את שוק האירוח של וורדפרס מאפס, וחברות רבות מדי שגם לי צצו וניסו לתפוס נתח שוק.

רק התבוננות בדף הבית שלו מעוררת כוח, מסתורין ותהייה:

מסך מנוע wp ביתי - -

יש לאוהדים כלבים.

והמלעיזים בו.

אנחנו כאן כדי לעזור לך להחליט – האם WP Engine הוא המארח בשבילך? או שתצטרך ללכת עם משהו קל יותר כמו SiteGround?

סקירה עיתונאית של WP Engine 4.4 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. מהירות העברה מהירה
 2. הרבה תכונות עבור וורדפרס
 3. מהירות העברה מהירה
 4. העברת נתונים ללא הגבלה
 5. גיבויים אוטומטיים יומיים
 6. אירוח ושירות איכותיים במיוחד
 7. חברה ותמיכה בארה”ב

חסרונות

 1. אחסון מוגבל
 2. יקר יותר מרוב
 3. לא ימכור לך שם תחום
 4. יש לארח דוא”ל דרך DNS שלא במנוע WP

סיכום לטיפול VIP במגוון האירוח המנוהל של וורדפרס, WP Engine מתאים מאוד. תקבלו גיבויים יומיים, העברות נתונים ללא הגבלה, סריקת תוכנות זדוניות מקיפות ברצינות ועדכונים אוטומטיים ברחבי וורדפרס. כל התוכניות מבוססות לינוקס, אז חפש במקום אחר אירוח מבוסס Windows. אבל עבור תג מחיר פרימיום, כובעי הנתונים ומגבלות האחסון עשויים להיות כיבוי גדול. תמיכה 4.5 מהירות 4.5.5 תכונות 4.5 ערך 4 שקיפות 4.5

מה זה WP Engine?

WP Engine היא חברת אירוח וורדפרס המנוהלת בפרמיה, המבוססת באוסטין, טקסס. WP Engine, שנוסדה בשנת 2010, הייתה בין החברות הראשונות לאירוח אתרים שהציעו אירוח וורדפרס מובחר.

מאז עלייתם לשלטון, רבים מהשמות הגדולים והמתארחים באירוח החלו להציע גם תוכניות אירוח מנוהלות. WP Engine, חברה בבעלות פרטית, מארחת למעלה מ- 40,000 אתרים, רבים מהם מותגים גדולים. המנכ”ל הת’ר ברונר, שלקח על עצמו את התפקיד בשנת 2013, היא אחת הנשים הבולטות בעולם הטק.

כמה טוב מנוע WP?

אם האתר שלך מרוויח או נועד לעשות לך כסף, WP Engine הוא בין האפשרויות הטובות ביותר לצורכי אירוח אתרים שלך.

האירוח המנוהל לחלוטין פירושו שהאתר שלך יהיה מעודכן לחלוטין עם תכונות אבטחה, תוספים וצרכי ​​אחסון. אבל עם התוכנית הבסיסית ביותר שלהם החל מ- $ 35 לחודש, זו אינה חברת אירוח לחובבנים. אנו ממליצים על WP Engine למנהלי אתרים רציניים שאתריהם מניבים תנועה רבה ומזומנים רבים.

עבור מנהל האתר המתחיל שמעוניין להקים אתר פשוט, ישנם שפע של מארחי תקציב שעולים שבריר מהמחיר ויתנו לך את כל מה שאתה צריך.

ראו האתר הרשמי

סקירת מנועי ה- WP המומחים שלנו

אם אירוח וורדפרס מנוהל הוא מה שאתה מחפש, WP Engine אמור להיות אחד מספקי האירוח הראשונים שאתה חוקר. ולא בכדי!

בעיקרון הם המציאו אירוח וורדפרס מנוהל, ותיק הלקוחות המרשים שלהם מדבר כרכים. ל- WP Engine יש הרבה מה להציע למנהלי אתרים לתכנן קנה מידה ומונטיזציה של האתרים שלהם, אבל זה לא אומר שזה ההתאמה הנכונה לכל אחד עם חלומות גדולים לבלוג שלהם. מנוע WP הוא יקר, והמחליף בעדכונים ואבטחה אוטומטיים הם כמה מגבלות חמורות בכל הקשור לרוחב פס, אחסון ותמיכה.

התכונות הטובות ביותר של WP Engine

במובנים רבים, WP Engine קבעה את הסטנדרטים בתעשייה לאירוח וורדפרס סופר איכותי במיוחד. זו הסיבה שמותגים גדולים רבים משלמים דולרים גדולים כדי לארח באמצעות WP Engine.

1. אבטחה ברמה ארגונית

WP Engine מארח אבטחה ברמה ארגונית, וזה מהטובים שיש שם. במיוחד עבור מותגים גדולים עם הרבה עיניים עליהם, האיום בפריצה ראוי לתשומת לב רצינית.

באבטחה, WP Engine מספק באמת:

 • יש להם פרוטוקולי AES של 256 סיביות אשר יצפנו את הנתונים שלך לפני שהם יבצעו את ההעברה.
 • הם שומרים על שורשי מערכת קבצים מופרדים, והם הגדירו את המערכת שלהם לחסימת בקשות זדוניות בקצה הקדמי לפני שהם בכלל יגיעו לקצה האחורי.
 • מכיוון שהם בנויים לוורדפרס, הם מכירים את כל נקודות התורפה של וורדפרס וכיסו אותם כראוי.
 • הם מפעילים אוטומטית עדכונים עבור WordPress וכל התוספים כך שככל שתיקונים יבוצעו כדי לשפר את האבטחה, האתר שלך יהיה בטוח יותר מוקדם.

2. מהבהבת מהירה

WP Engine הוא, כפי שניתן לנחש בשמם, בנוי סביב WordPress ורק WordPress. כל התשתית שלהם מותאמת להפעלה ב- WordPress, המספקת מהירויות מצוינות. בנוסף, עם עדכונים אוטומטיים עבור WordPress וכל התוספים שלך, אתה תמיד מפעיל את הגרסאות האחרונות והמהירות ביותר של כל דבר.

הם מציעים גם כלי מיוחד בחינם שיעזור לך לבדוק את מהירות אתר הוורדפרס שלך, עם הצעות נוספות כיצד תוכל להשיג זמני טעינה מהירים עוד יותר. בדוק את שלהם מבחן מהירות וורדפרס, בהן תוכלו להשתמש בכל אתר וורדפרס, ולא רק עבור אתרים שמתארחים ב- WP Engine.

אם אתה מעוניין במיטוב וורדפרס ובמהירויות מהירות, אך אינך נמכר בשירותי אירוח מנוהלים, אנו ממליצים על A2 Hosting. אתה יכול לבחור להתקין מראש תוכנית וורדפרס מותאמת במיוחד, והחבר’ה האלה מציעים את זמני טעינת העמודים המהירים ביותר בענף. לחלופין, עיין ברשימה המלאה שלנו עם אפשרויות האירוח המהירות ביותר.

3. העברות נתונים ללא הגבלה

WP Engine מציעה העברות נתונים ללא הגבלה על כל התוכניות שלהם. “Unlimited” הוא מונח שהושלך על ידי באופן חופשי למדי על ידי מארחי אתרים, אך הוא ממש טוב כמו התשתית התומכת בו. נתונים “ללא הגבלה” משרת עמוס יתר עלולים אף פעם לא להיגמל ולו רק בגלל שהם יכולים לספק כל כך הרבה בכל זמן נתון. עם זאת, ל- WP Engine יש ציוד לגיבוש ההבטחה באמת.

4. גיבויים אוטומטיים ללא דאגות, אוטומטיות

WP Engine יבצע גיבוי אוטומטי עבור כל אתר שאתה מארח איתם בכל יום ויום. ניתן לשחזר גיבויים אלה ולתת לך אפשרות לשחזר קבצים ספציפיים בלבד. אם האתר שלך נפרץ, צוות התמיכה יטפל בכל דבר ויחזיר את האתר לקדמותו עם מינימום לחץ מצידך. אם יש תחום של שירות לקוחות בו WP Engine באמת מצטיין, זה זה. לקוחות המעוניינים בשקט נפשי מוחלט על בטיחות הנתונים שלהם עשויים לגלות כי WP Engine הוא התאמה מושלמת במובן זה.

5. אוהבים וורדפרס? ואז תאהב את WP Engine.

ל- WP Engine יש ביקורות מעורבות בכל רחבי הרשת, אך יש נושא שולט בקרב אלו ששרים את שבחיהם מהגגות.

קנאים של וורדפרס הם, באופן כללי, גם קנאים של WP Engine.

בהיותה חברת אירוח מנוהלת בוורדפרס הבנויה כולה סביב CMS ​​הפופולרית בעולם, זה הגיוני מאוד. השותפות בין המארח ל- CMS היא חזקה; מוטב שתאמין שהם לעולם לא מפספסים ועידת וורדפרס והם בחוד החנית של כל פיתוח חדש. מנהלי אתרים שיודעים באמת להפיק את המרב מ- WordPress יעשו בחירת WP Engine.

6. תמיכה איתנה 24/7/365 תמיכת לקוחות

אם אינך מפתח Backend, אתה זקוק לתמיכה – זמינה 24/7. תמיכה היא אחת הסיבות הבסיסיות לבחירת אירוח מנוהל – או כל אירוח לצורך העניין.

תמיכה במנוע wp

WP Engine הינה חברה הממוקדת בתמיכה ובבדיקות שלנו הן בצד המכירות והן בצד הניהול, מצאנו כי התמיכה שלהן מהבהבת – בתגובה תוך שניות ברוב המקרים. הם הכינו את רשימת המארחים הטובים ביותר לתמיכה בלקוחות בגלל שהם כל כך נוחים!

7. תמחור הוא ערך עצום

חלקם עשויים להסתכל בתג המחיר ההתחלתי של $ 35 לחודש ולהשוות אותו עם מארחים זולים יותר.

אל תעשה זאת.

אם אתה עסק אמיתי וצומח, אתה למעשה משלם 25 דולר נוספים לחודש כדי לקבל אירוח ותשתיות מובחרים, תמיכה ברמה העולמית וטכניקות וורדפרס בפועל שעומדות לצידן כדי לפתור את הבעיות שלך..

תאר לעצמך שאתה מארח משותף באיכות נמוכה ואתה מתחיל לסבול מבעיות מרכזיות. מה שיקרה הוא שתשוחח בצ’אט עם נציג שירות לקוחות במיקור חוץ שאינו מבין את הבעיות הטכניות באתר שלך, או שהוא יציע לעזור לך בתשלום.

חושבים שתוכלו להעסיק איזה מפתח לפי דרישה? אם הם יכולים לענות די מהר, אתה משלם 100 דולר לשעה עבור מפתח מאותו קליבר של התמיכה הטכנולוגית של WP Engine.

אז כמו כל דבר בחיים, אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. כשאתה משלם תוספת עבור אירוח האתר שלך קריטי למשימה, אתה בעצם חוסך לעצמך פוטנציאל של מאות או אלפים בעסקים שאבדו מהאתר שלך מתרסק ונאלץ להתמודד עם תמיכה תת חלקית.

8. חדש! צרור הנושאים של StudioPress כלול

אחת התוספות האחרונות המשכנעות ביותר להצעות WP Engine היא הכללת הנושאים של סטודיאפרפרס – שווים מעל 2,000 דולר בנושאים.

סטודיוpress כלול

סטודיופרס, במסגרת “ג’נסיס”, היא אחת מחנויות הנושאים המוערכות ביותר בוורדפרס בשוק. זהו בונוס עצום למנויי WP Engine שמקבלים את כל הנושאים הללו במנוי שלהם.

חסרונות של אירוח WP Engine

אף מארח אינו מתאים לכולם, אך הדבר נכון אולי כפליים לגבי WP Engine. הם עשויים להיות מהטובים בנישה הספציפית שלהם, אך ישנן סיבות רבות לכך שרוב המוחלט של מנהלי אתרים צריכים להימנע. המשך לקרוא כדי לקבוע אם WP Engine באמת מתאים לאתר שלך.

1. תג מחיר פרימיום & חלקם חסרים תכונות פופולריות

תוכנית האירוח המשותפת הבסיסית ביותר של WP Engine עולה 35 $ לחודש (זול יותר עם קישור ההנחה שלנו) והיא כוללת רק דומיין אחד שתצטרך לקנות במקום אחר.

גם:

 • לא תקשרו כתובות דוא”ל לדומיין שלך.
 • תקבלו שטח אחסון של 10GB בלבד.
 • בתכנית הבסיסית האתר שלך יכול לקיים ביקורים של 25 אלף בלבד בכל חודש.

להלן נרחיב את כל התכונות הללו, אך הנושא המרכזי הוא זה: מרבית הפיצ’רים הרשומים כאן של WP Engine חסרים או מגבלות מגיעים סטנדרטיים אצל מארחים אחרים, בכל חלק מהמחיר..

זה לא אומר ש- WP Engine לא שווה את תג המחיר המובחר אם תעדף מדרגיות, ביטחון ושקט נפשי לגבי הנתונים שלך. אך תכונות אלה ספציפיות יותר מכפי שרוב מנהלי אתרים זקוקים להם בדרך כלל. WP Engine אינו מתומחר במחיר מופקע, אך לקוחות רבים יכולים למצוא מארח המתאים יותר לצרכים שלהם מבלי להפגיז כל כך הרבה כסף.

2. אחסון מוגבל & מבקרים

תוכנית ההפעלה של WP Engine כוללת רק נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים ו -25,000 מבקרים בכל חודש. למען ההגינות, זה גדול יחסית לכל אתר, במיוחד בהשוואה למה שמציעים מארחי רשת בוטיק אחרים בתוכניות הבסיסיות ביותר שלהם.

3. אין תמיכה טלפונית 24/7 עבור תוכניות בסיסיות

האירוח המנוהל של WP Engine מבטיח שכאשר אתה מקבל נציג תמיכה בטלפון, הם בדרך כלל בקיאים ומועילים להפליא. וזה נכון ברוב חוויות הלקוחות. אבל קבלת אחיזה בצוות התמיכה זה קצת קשה יותר.

לאלה הנמצאים בתוכנית ההפעלה, כרטיסי תמיכה ותמיכה טלפונית אינם מקבלים תשומת לב 24 שעות, ומחייבים אותך להתקשר בשעות הפעילות.

עדכון: זה היה המקרה של- WP Engine לא הייתה תמיכה בצ’אט, אך כעת הם מציעים תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7 בכל התוכניות.

4. אין דוא”ל

זה משהו של אנומליה בקרב חברות אירוח אתרים. רובם כוללים לפחות קומץ כתובות דוא”ל חינמיות עם התחום שלך וחבילת האירוח שלך, אך WP Engine שוכח לחלוטין את השירות הזה.

במקום זאת, הם ממליצים להגדיר חשבונות Google Mail הקשורים לדומיין שלך. זה דבר שחברות רבות עושות ללא קשר, אך זה לא אומר שכולם רוצים שהדוא”ל שלהם יהיה קשור לג’יאנט גוגל, או שכולם שמחים לשלם תוספת עבור משהו שבדרך כלל מגיע כסטנדרט.

למען האמת, אנו משתמשים ב- G Suite על ידי Google בכל מקרה, כך שזה לא עניין רב.

שורה תחתונה

WP Engine הוא המאסטר בתחומם מסיבה טובה. יש להם מהירויות בוערות, אבטחה מהשורה הראשונה, ואם לא אכפת לך לחכות כמה שעות לתמיכה, תגלה שהתמיכה שלהם אפילו מהשורה הראשונה. למעשה, בכל פעם שאתה מקבל נציג על הקו, הם יתכופפו לאחור כדי לעזור לך.

אבל הם בשום אופן לא מתאימים לכולם, וזה נכון במיוחד למנהלי אתרים מתחילים המחפשים להקים אתר פשוט.

כל הפעמונים והשריקות שמגיעים עם ה- WordPress אירוח m הם מהשורה הראשונה לוודא, אך הם נמצאים מחוץ לתחום הצרכים הרגיל של רוב האתרים הממוצעים. שפע מארחים זולים יותר מציעים משהו קרוב יותר לתוכנית בגודל אחד שמתאים ביותר. בעקבות הנתיב של WP Engine, הרבה מהשמות הגדולים מציעים גם אירוח וורדפרס מנוהל. בדוק למשל את HostGator אם אתה בסדר עם רמת שירות מקוצרת יותר במחיר זול בהרבה. לחלופין, אם אתה קצת יותר טכני, Cloudways יכול להיות אופציה נהדרת למחיר נמוך יותר ולאירוח ברמה העליונה. אם אתה רוצה אלטרנטיבה ל- WP Engine, מארח פופולרי שנבט כמו עשב הוא קינסטה.

הצג תכונות נוספות

תוכניות ותמחור מנועי WP

כשמסתכלים על דף התמחור בהתחלה, זה יכול להיות קצת מכריע:

תמחור ותכניות של מנוע wp

להלן ההתפלגות:

 • אם אתה רק מתחיל ויש לך רק אתר אחד, אנו ממליצים על תוכנית ההפעלה
 • צמיחה וקנה מידה נהדרים אם יש לכם אתרים מרובים או שאתם סוכנות
 • אחד החסרונות הגדולים ביותר של WP Engine הוא מגבלת התעבורה של 25,000 ביקורים בחודש בתוכנית ההפעלה, שמרגישה נמוכה מדי, בהשוואה למארחים אחרים כמו SiteGround
 • אתה קונה כאן שירות פרימיום, עם תמיכה טכנית מבוססת ארה”ב, כך שאתה צריך לקחת בחשבון את זה
 • האחסון המקומי הוא גם מעט נמוך, אך אמור לספק את מרבית האנשים

איך נראית התמחור עם ההנחה הבלעדית שלנו? 

תמחור מנועי wp

עם קישור הנחה זה אתה מקבל 10% הנחה על התשלום הראשון שלך, שיוצא לשלושה חודשים בחינם בתכניות שנתיות.

הנחות וקופונים של מנוע WP

WP Engine יציע לרוב הנחות ומונוסים עונתיים. כשותף מהימן, אנו מקבלים גישה להנחות נוספות שנוכל להעביר לך!

קבלו בחינם 3 חודשים על אירוח WP Engine

שיתפנו פעולה עם WP Engine כדי להביא לך הנחה בלעדית נוספת של 10% הנחה לתוכניות WP Engine שנתיות. שותפות זו בלעדית ל- WhatsTheHost ו- WP Engine.

תבע 20% הנחה

שאלות ותשובות של מנוע WP

אתה זקוק לאתר אירוח שיתמוך בך. שאלות נפוצות אלו לגבי WP Engine צריכות לספק את כל מי שמחפש תשובות לגבי מציאת אתר אירוח.

מה ההיסטוריה של WP Engine?

בשנת 2010 הקים היזם הסדרתי ג’ייסון כהן את WP Engine. הם חברה שבסיסה בארצות הברית. המטה שלהם שוכן באוסטין, טקסס, ויש להם משרדים אחרים ברחבי טקסס, סן פרנסיסקו ולונדון.

כיצד WP Engine ממטב את מיטב אירוח אתרי WordPress?

WP Engine משתמש במערכת חזיתית קניינית שעובדת היטב עם WordPress. זה מגן על אתרים מפני האקרים, מצמצם עומסי שרת ומטפל בקפיצות תנועה בקלות. תוכנת המטמון של WP נקראת EverCache והיא תוכננה במיוחד עם וורדפרס בראש.

אילו תכונות ייחודיות מבדילות את WP Engine מאתרי אירוח אחרים?

ל- WP Engine יש הרבה תכונות ייחודיות. אזור הבימוי הוא המוקד שלהם, והוא מאפשר למשתמשים ליצור סביבות פיתוח חדשות לבחינת נושאים, תוספים או שינויים אחרים לפני שהם משחררים אותו באתר האינטרנט שלך. נקודות השחזור שלהן בלחיצה אחת מספקות ניווט קל למבקרים. העברות נתונים ללא הגבלה מאפשרות לך להשתמש בכמה נתונים שאתה צריך. ה- CDN וטכנולוגיית המטמון הקניינית הקיימת, חומת אש וסורק תוכנות זדוניות עובדים קשה כדי להגן על אתר האינטרנט שלך.

אתה יכול לנהל את עדכוני הוורדפרס שלך, וליצור גיבויים יומיים להגנה על העבודה שלך.

היכן ממוקמים מרכזי הנתונים?

ל- WP Engine מרכזי נתונים הנמצאים ברחבי העולם. יש להם מיקומים בארצות הברית, בריטניה ויפן. לא משנה היכן אתה נמצא בעולם, תוכל למצוא מרכז נתונים בקרבת מיקומך.

האם WP Engine יכול להעביר אתר וורדפרס?

WP Engine יעביר אתר וורדפרס. העברת האתר אכן כרוכה בתשלום חד פעמי עבור השירות.

אילו יתרונות אקבל עבור השימוש ב- WP Engine לארח אתר וורדפרס?

WP Engine מציע יתרונות רבים עבור אלו שרוצים להשתמש בהם באתר האירוח שלהם. יש להם ארכיטקטורת אירוח מותאמת וורדפרס לטפל באתרים הפעילים ביותר. הם מציעים חומרת “מדף עליון” שלא תמצא באתרי אירוח אחרים. יש כמה תכונות ייחודיות שיכולות להפוך את אתרי וורדפרס לקלים וללא בעיות. צוות התמיכה שלהם מומחים בתחום WordPress, ויכולים לעזור לכם בכל שאלה שיש לכם לגבי כל דבר באתר וורדפרס שלכם. תקבל גם עדכונים וגיבויים אוטומטיים כשאתה משתמש ב- WP Engine.

האם אוכל לקבל אישור SSL באמצעות WP Engine?

EP Engine מאפשר למנויים שלהם לרכוש אישורי SSL בתשלום נוסף. לא תצטרך למצוא אישור SSL דרך אתר אירוח אחר.

כמה טוב התמיכה במנוע WP?

WP Engine מתגאה בשירות הלקוחות שלהם. הם משתמשים במערכת תמיכה בכרטיסים לצורך בירורים בנושאים קלים. למי שזקוק לעזרה בתיקון בעיות אחרות, קיימת אפשרות צ’אט חי המחברת אותך עם נציג. הצ’אט החי זמין בכל יום בשעות 8:00 עד 20:00 בערב. יש תמיכה טלפונית לכל תוכנית, למעט הנדבך הראשון. כל נציג הוא מומחה בטיפול בכל נושא וורדפרס.

האם WP Engine מציעה התחייבות להחזר כספי?

כן הם כן. כשאתה נרשם, תקבל אחריות של 60 יום ללא כל סיכון והחזר כספי אם אתה לא מרוצה מהשירות. הוא לא מפורט בתנאים וההגבלות, אך הוא מצוין באתר האינטרנט שלהם. הערבות להחזר הכסף זמינה רק לדמי אירוח בלבד. אם יש לך רכישות בתחום או שירות נוסף בנושא תוספות, לא תקבל החזר בגין רכישות אלה.

האם יש ערבות לזמן אמת עם WP Engine?

כן הם כן. יש להם אחריות לזמן פעולה של 99.95% לאתר שלך. אם הם לא יכולים לעמוד בערבות זו, הם יציעו להחזיר 5% מהתשלום החודשי עבור כל שעה שהם לא יכולים לעמוד בה. אם יש לך בעיות עם זמן הפעילות שלך, אתה יכול לבקש את ההחזר שלך תוך 30 יום ממועד ההשבתה ולקבל את ההחזר. אתה רוצה לבדוק שוב את הסכם רמת השירות של WP Engine כדי לקבל את כל הפרטים ולברר אילו מגבלות חלות.

האם אוכל להציג את “מופעל על ידי WP Engine” עם קישור סניף?

ישנן כמה דרכים שונות בהן אתה יכול להציג את WP Engine באתר האינטרנט שלך. יש ווידג’ט שאתה יכול להשתמש בו. זה לוקח כמה דקות וזה יתאים לווידג’טים האחרים באתר שלך. אם אתה קצת יותר מפותח מבחינה טכנית, אתה יכול להשתמש בפונקציות PHP. זה מביא מספר אפשרויות להגדרות HTML, וכולל את מזהה השותף שלך. כל מי שמבקר באתר שלך יידע למי אתה קשור ואיך האתר שלך מופעל.

כיצד אוכל לשנות את פרטי החיוב שלי?

זה פשוט וקל לשנות את פרטי החיוב שלך. אתה תתחבר לפורטל המשתמשים, ויהיה עליך הרשאות “בעלים”. לאחר מכן בחר “החשבון שלי” ואז “עדכן את פרטי התשלום”. הוא ממוקם ממש ליד פרטי הכרטיס שלך. מכאן אתה יכול לבצע את השינויים שלך, לחץ על “עדכן” ותגדיר.

כיצד WP Engine מזהה ומסיר תוכנות זדוניות מאתר?

WP Engine סורק את WordPress כדי לחפש תוכנות זדוניות קיימות מראש. אם מתגלה תוכנה זדונית כלשהי, היא מוסרת אוטומטית ונשלח אליך הודעת דוא”ל. אבטחה חיונית להגנה על אתרים, ו- WP Engine שואף לשפר את תוכניות האבטחה שלהם. הם משתמשים בסריקת פגיעות פנימית כדי לעבור על תשתיות, שרתים, מסדי נתונים ויישומים. ל- WP Engine יש חוזים עם SecTheory וסוקורי, שתיים מחברות האבטחה הגבוהות ביותר ברשת. הם עובדים קשה כדי להגן על כל המידע שלך ולמנוע מהאקרים לקרוס תחומים.

אילו תוספים אינם מורשים על ידי WP Engine?

וורדפרס מציעה למעלה מ- 40,000 תוספים, ו- WP Engine דוחה רק תריסר תוספים בערך. יישומי פלאגין למטמון, כמו WP Super Cache, WP File Cache, W3 Total Cache ו- WordFence אינם מורשים באתר של WP Engine. הם עובדים עם תוכנות המטמון האחרות שכבר השתמשו בהן WP Engine. תוספי גיבוי, כמו WP DB גיבוי, מנהל WP DB, גיבוי וורדפרס וגרספרספר אינם מורשים מכיוון שהם פועלים בזמנים לא-מתאימים, ומאטים את המהירות. תוכניות ריגוש של שרתים ו- MySQL, כמו בודק קישור שבור, MyReviewPlugin, בוסטרים SEO מטושטשים, WP PostViews ו- Tweet Bender גורמים לעומס גבוה יותר על השרתים. ישנם תוספים שאסורים. תוספים אלה כוללים פוסטים קשורים דינמיים, קישורים אוטומטיים של SEO & פוסטים קשורים, עוד תוסף פוסטים קשורים, פוסטים דומים ופוסטים הקשורים להקשר. הם אינטנסיביים בבסיסי נתונים, ולכן עדיף לאסור אותם על הסף.

אילו תוספים אוצרים?
  • פתרונות תשלומי תשלומים מגנים על פרטי הלקוח, ו- Stripe ו- Mijreh הם שני הפתרונות הטובים ביותר לקופת תשלום.
  • לצורך ניתוח, Google Analytics, Clicky ו- KISSmetrics יעקבו אחר התנהגויות הלקוח שלך בכדי לעזור להם לנווט באתר שלך לפני שהם מבצעים רכישה..
  • לקישור קצר יותר, Pretty Link Pro ו- Bit.ly הם אידיאליים להפצת URLs על מדיה חברתית.
  • רשתות מסירת תוכן (CDN) ישמרו במטמון את התוכן הסטטי שלך באתר שלך. לשם כך, ברצונך להשתמש במטמון Photon, MaxCDN או W3-Total בכדי לשפר את המטמון שלך ולהפוך את האתר שלך למהיר יותר.
  • תמחור דינאמי, טפסים בכבידה מאפשרים לך לקבוע את מחירי המוצרים שלך, ולמצוא את ההנחות שתרצה לכלול. זה מושלם למי שרוצה לקנות בכמויות גדולות, והם יכולים לקבל הנחה קטנה ונחמד לאתחל.
  • כשמדובר למשלוח בשיעור טבלה, WooCommerce, Cart-66, WP eCommerce הם התוספים המובילים לפיצ’ר זה. אתה יכול להגדיר את שיעורי המשלוח שלך על גורמים מסוימים כדי לענות על צרכי הלקוחות שלך.
כיצד ומתי מבוצעים עדכוני ליבה של וורדפרס?
  • לעדכונים פונקציונליים, הם נבדקים בטא. כאשר הוא עובר את בדיקות הבטא, הודעה בבלוג היא מדברת על התכונות החדשות בגירסה החדשה. ניתנות הערכות לסייע בתכנון. המהנדסים עובדים על גרסת הבטא עד שהיא נבדקת מול המערכת בכדי לראות כיצד הם מגיבים לפלטפורמה. אתה יכול להוריד את הגרסה האחרונה באמצעות צ’אט Live 24/7 לפי בקשה להשיג אותה לפני שהיא יוצאת.
  • עדכוני אבטחה מסופקים והם נעשים במהירות האפשרית. ריצת מבחן מהירה קובעת כיצד היא תגיב לעדכון האבטחה ואז הפלטפורמה נדחפת החוצה אל הלקוחות. הודעה נשלחת כדי להבטיח שתוכניות אבטחה מיושנות נסגרות כראוי.
  • הגנת העדכונים האוטומטית של מנוע ה- WP היא אוטונומית, והיא שכבת ניהול נוספת. הוא טוען את האתר ומבצע בדיקות כדי להבטיח שהכל פועל כראוי לפני התקנת העדכון. גיבוי נוצר אם הוא עובר את הבדיקה הראשונה, והאוטומציה תטען מחדש את האתר ותבדוק מחדש כדי לוודא שגרעין וורדפרס פועל כראוי. אם זה לא עובד כראוי, האתר שלך יוחזר לגרסת WordPress שהותקנה לפני העדכון. תקבל דוא”ל המפרט את הצעדים שאתה יכול לנקוט כדי לפתור את הבעיה.
כיצד אוכל להוסיף אתרים חדשים עם שמות דומיינים שונים ב- WordPress Multisite?

הוספת אתרים מרובים להתקנת וורדפרס העיקרית שלך היא דרך מצוינת לעזור להניע תנועה. יהיה עליך לבצע מספר שלבים לפני שהוא מוגדר כראוי. אתה רוצה להוסיף את הדומיין החדש לפורטל המשתמשים על ידי מעבר אל “הוסף דומיין בפורטל משתמשים”. לאחר מכן תצטרך ליצור אתר ב- WordPress Multisite. תעבור אל “כל האתרים”, לחץ על “הוסף חדש”. יהיה עליך לבחור כתובת אתר, כותרת אתר ודוא”ל מנהל עבור כל מי שתרצה לקבל גישה לאתר שלך.

כיצד אוכל להפעיל גרסאות שכבר אינן מושבתות?

כאשר הגרסאות מופעלות, הם יכולים ליצור בעיות ביצועים. אם תרצה לאפשר אותם, עליך לעבור לקובץ wp-config.php. משם תוכלו לבחור לאפשר את הגרסאות.

כיצד אוכל לשנות את התחום הראשי הרב-ערכי?
 • כאשר ברצונך לשנות את הדומיין הראשי, אינך צריך לזרוק את בסיס הנתונים. אתה יכול לשנות כל שדה כדי לשנות את שם התחום שלך. להלן הערכים שתצטרך לשנות כדי לשנות את שם הדומיין.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • אפשרויות wp _ # _
 • יש לערוך את ה- phpmyadmin. כשנגמר הכל, ברצונך לשקף את התחביר הנוכחי של HTTP או את שאינו HTTP. לאחר מכן תוכל להתחיל לשנות את שם הדומיין, תקבל את ההגדרה (DOMAIN_CURRENT_SITE ‘, mysite.wpengine.com) ותוכל להחליף מידע זה בדומיין החדש..
מה זה HTTPS ו- SSL / TLS?
  • אם אתה מתכנן למכור מוצרים דרך האתר שלך, עליך להכיר את הביטויים האלה. הם מספקים אבטחה המגנה על המידע של הלקוח באמצעות פרטים קריפטוגרפיים. להלן פירוש התנאים, ומה הם עושים עבור אתר האינטרנט שלך.
  • פרוטוקול Hypertext Transfer Proture או HTTPS הוא פרוטוקול המספק תקשורת מאובטחת דרך האינטרנט. אנשים מבחוץ לא יכולים לראות מידע על מבקרים שהם שולחים ומקבלים באופן מקוון. כדי לעבוד כראוי, HTTPS משתמש בחיבורים מאובטחים עם פרוטוקולי SSL / TLS אשר יאמתו שרתי אינטרנט. זה מצפין את ההודעות בין הדפדפנים לשרתי האינטרנט.
  • אבטחת שכבת תעבורה או TLS הוא הפרוטוקול הקריפטוגרפי המספק את התקשורת המאובטחת. זה מאבטח את התקשורת עבור מבקרי האתר ומציע יתרונות רבים. זה מאמת זהויות, מספק פרטיות ושלמות נתונים לכל מבקר.
  • שכבת שקעים מאובטחים או SSL הם המקדימים למערכת TLS. השם השתנה מכיוון שמערכת SSL 3.0 לא הייתה תואמת לשדרוג. במקום לשנות את המערכת כולה, היה קל יותר לשנות אותה ל- TLS.

היסטוריה של WP Engine Infographic

זה עוזר לקבל חזותית של ההיסטוריה של חברות להבין מאיפה הם הגיעו ולאן הם הולכים. להלן הדגשנו את האירועים החשובים ביותר בתולדות WP Engine:

היסטוריה של מנוע ה- wp

עוד באתר WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map