WP Engine Review 2020: بهترین هاستینگ وردپرس؟

Contents

WP Engine – سریعترین هاست وردپرس?

به نظر بسیاری WP Engine بهترین ، پریمیوم ترین ، سریعترین و بهترین پشتیبانی کننده میزبان وردپرس است.


این بازار میزبان وردپرس را از ابتدا ایجاد کرد ، و بسیاری از شرکت های همکار من نیز تلاش کردند تا سهم بازار را بدست آورند.

فقط با نگاه کردن به صفحه اصلی آن ، قدرت ، رمز و راز و تعجب برانگیخته است:

عکس صفحه اصلی موتور wp

این طرفداران خشمگین است.

و مضرات آن.

ما در اینجا برای کمک به شما در تصمیم گیری هستیم – آیا WP Engine میزبان شماست؟ یا باید با چیزی سبک تر مانند SiteGround بروید?

بررسی ویراستاری WP Engine 4.4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. سرعت انتقال سریع
 2. بسیاری از ویژگی های وردپرس
 3. سرعت انتقال سریع
 4. انتقال داده نامحدود
 5. پشتیبان گیری روزانه خودکار
 6. حق بیمه ، میزبانی وب و خدمات باکیفیت
 7. شرکت مستقر در ایالات متحده و پشتیبانی

منفی

 1. ذخیره سازی محدود
 2. گرانتر از بیشتر
 3. به شما یک نام دامنه نمی فروشد
 4. ایمیل باید از طریق DNS باشد نه در WP Engine

خلاصه برای درمان VIP از انواع میزبان وردپرس مدیریت شده ، WP Engine بسیار مناسب است. از نسخه پشتیبان تهیه روزانه ، انتقال نامحدود داده ، اسکن بدافزار کاملاً جدی و به روزرسانی خودکار در وردپرس دریافت خواهید کرد. همه برنامه ها مبتنی بر لینوکس است ، بنابراین در جایی دیگر برای میزبانی مبتنی بر ویندوز جستجو کنید. اما برای برچسب قیمت حق بیمه ، کلاه های داده و محدودیت های ذخیره سازی ممکن است خاموش بزرگی باشد. پشتیبانی4.5Speed4.5 ویژگی های4.5Value4Transparency4.5

WP Engine چیست؟?

WP Engine یک شرکت میزبانی وردپرس با مدیریت عالی است که در آستین ، TX واقع شده است. در سال 2010 تاسیس شد ، WP Engine جزء اولین شرکت های میزبان وب بود که حق میزبانی وردپرس را به شما ارائه می داد.

از زمان به قدرت رسیدن آنها ، بسیاری از نامهای بزرگ طولانی در میزبانی ، شروع به ارائه برنامه های میزبانی مدیریت شده نیز می کنند. WP Engine یک شرکت خصوصی ، میزبان بیش از 40،000 وب سایت است که بسیاری از آنها مارک های بزرگ هستند. مدیرعامل Heather Brunner ، که این نقش را در سال 2013 بر عهده گرفت ، یکی از برجسته ترین زنان در دنیای فناوری است.

WP Engine چقدر خوب است?

اگر سایت شما درآمد کسب کرده یا به معنای کسب درآمد است ، WP Engine یکی از بهترین انتخاب ها برای نیازهای میزبانی وب شماست.

میزبانی کاملاً مدیریت شده آنها بدان معنی است که سایت شما با مشخصات امنیتی ، افزونه ها و نیازهای ذخیره سازی به طور کامل به روز می ماند. اما با ابتدایی ترین طرح آنها با 35 دلار در ماه شروع می شود ، این یک شرکت میزبان برای آماتورها نیست. ما WP Engine را برای وب مسترهای جدی که سایتهای آنها دارای ترافیک قابل توجه و وجه نقد قابل توجهی هستند ، توصیه می کنیم.

برای وب مستر تازه کار که به دنبال راه اندازی یک سایت ساده است ، میزبان بودجه زیادی وجود دارد که بخشی از قیمت را هزینه می کند و همه چیز مورد نیاز شما را به شما می دهد.

به سایت رسمی مراجعه کنید

ما متخصص بررسی WP موتور

اگر میزبانی وردپرس مدیریت شده کاری را انجام دهد که پس از آن هستید ، WP Engine باید یکی از اولین ارائه دهندگان میزبانی باشد که در آن تحقیق می کنید. و به دلایلی خوب!

آنها اساساً میزبان مدیریت شده WordPress را اختراع کرده اند و نمونه کارهای چشمگیر مشتری از آنها صحبت می کند. WP Engine برنامه های زیادی را برای برنامه ریزان و درآمدزایی سایتهای خود برای برنامه نویسان ارائه می دهد ، اما این بدان معنا نیست که این مناسب برای همه کسانی است که رویاهای بزرگ برای وبلاگ خود دارند. WP Engine گران است ، و تجارت و بروزرسانی های خودکار و امنیت محدودیت های جدی در هنگام پهنای باند ، ذخیره سازی و پشتیبانی دارند..

بهترین ویژگی های WP Engine

از بسیاری جهات ، WP Engine استانداردهای صنعت را برای میزبانی فوق العاده با کیفیت وردپرس تنظیم کرده است. به همین دلیل است که بسیاری از مارک های بزرگ مبلغ زیادی را برای میزبانی با WP Engine پرداخت می کنند.

1. امنیت سازمانی

WP Engine میزبان امنیت درجه سازمانی است و برخی از بهترین موارد موجود در آن است. به خصوص برای مارک های بزرگ که توجه زیادی به آنها وجود دارد ، تهدید هک شدن مورد توجه جدی است.

در مورد امنیت ، WP Engine واقعاً ارائه می دهد:

 • آنها دارای 256 بیتی پروتکل امنیتی AES هستند که داده های شما را قبل از انتقال رمزگذاری می کنند.
 • آنها ریشه های سیستم فایل را جدا از هم نگه می دارند ، و سیستم خود را پیکربندی کرده اند تا جلوی درخواست های مخرب را در قسمت جلویی مسدود کند ، قبل از رسیدن به انتهای پشت.
 • از آنجا که برای وردپرس ساخته شده اند ، آنها تمام نقاط ضعف WordPress را می شناسند و آنها را بطور مناسب پوشش داده اند.
 • آنها بطور خودکار بروزرسانی های وردپرس و تمام افزونه ها را اجرا می کنند به طوری که چون اصلاحاتی برای بهبود امنیت انجام می شود ، سایت شما زودتر امن تر خواهد شد.

2. سرعت سریع فروزان

WP Engine همانطور که احتمالاً با نام آنها حدس زده می شود ، ساخته شده در اطراف وردپرس و فقط وردپرس است. کل زیرساخت های آنها برای اجرای در وردپرس به کار رفته است که سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد. بعلاوه ، با بروزرسانی های خودکار برای وردپرس و تمام افزونه های شما ، جدیدترین و سریعترین نسخه های همه چیز را اجرا می کنید.

آنها همچنین یک ابزار ویژه رایگان برای کمک به شما در تست سرعت سایت وردپرس ارائه می دهند ، و پیشنهادات دیگری برای چگونگی رسیدن به بار بارگذاری سریعتر صفحه ارائه می دهند. آنها را بررسی کنید تست سرعت وردپرس, که می توانید برای هر سایتی از وردپرس استفاده کنید ، نه فقط در میزبان WP Engine.

اگر به بهینه سازی و سرعت سریع وردپرس علاقه دارید ، اما در خدمات میزبانی مدیریت شده فروخته نمی شوید ، ما میزبانی A2 را پیشنهاد می کنیم. می توانید قبل از نصب یک برنامه وردپرس بهینه سازی شده خاص را انتخاب کنید و این افراد سریعترین زمان بارگیری صفحه را در صنعت ارائه می دهند. یا به لیست کاملی از سریعترین گزینه های میزبانی نگاهی بیندازید.

3. انتقال نامحدود داده ها

WP Engine در تمام برنامه های خود انتقال داده نامحدود را ارائه می دهد. “نامحدود” اصطلاحی است که توسط میزبان وب تقریباً آزادانه ساخته شده است ، اما واقعاً فقط به اندازه زیرساخت هایی که از آن پشتیبانی می کنند خوب است. داده های “نامحدود” از یک سرور پر بار بیش از حد ممکن است هرگز به دلیل این که فقط می تواند در هر زمان معین مقدار زیادی ارائه دهد ، از بین نرود. WP Engine ، با این حال ، تجهیزات لازم برای تهیه نسخه پشتیبان از این وعده را دارد.

4. پشتیبان گیری روزانه ، بدون نگرانی ، خودکار

WP Engine پشتیبان گیری خودکار برای هر وب سایتی که شما با آنها میزبانید ، هر روز انجام می شود. این نسخه های پشتیبان رایگان برای بازیابی هستند و به شما امکان بازیابی فقط فایل های خاص را می دهند. در صورت هک شدن سایت شما ، تیم پشتیبانی همه چیز را کنترل خواهد کرد ، و سایت شما با حداقل فشار از طرف شما به حالت عادی باز می گردد. اگر منطقه ای از خدمات مشتری وجود دارد که WP Engine واقعاً در آن سرآمد است ، این یکی است. مشتریانی که آرزوی آرامش کامل در مورد ایمنی داده های خود دارند ، ممکن است دریابند که WP Engine از این نظر مناسبتی کامل است.

5- عاشق WordPress هستید؟ سپس شما WP Engine را دوست خواهید داشت.

WP Engine در سراسر وب بررسیهای مختلفی را انجام داده است ، اما در میان کسانی که ستایش های خود را از پشت بام می خوانند ، یک موضوع غالب وجود دارد.

متعصبان وردپرس ، طرفداران متعصب WP Engine نیز هستند.

بودن یک شرکت میزبانی وردپرس مدیریت شده کاملاً در سراسر CMS محبوب جهان ساخته شده است ، این حس بسیار زیادی ایجاد می کند. مشارکت بین میزبان و CMS بسیار مهم است. بهتر است اعتقاد داشته باشید که آنها هرگز یک کنفرانس وردپرس را از دست ندهند و در آستانه پیشرفت هر پیشرفت قرار دارند. وب مسترهایی که واقعاً می دانند چگونه از وردپرس بیشترین بهره را ببرند ، در انتخاب WP Engine به خوبی عمل می کنند.

6. پشتیبانی جامد 24/7/365 پشتیبانی مشتری

اگر شما یک توسعه دهنده باطن نیستید ، به پشتیبانی نیاز دارید – 24/7. پشتیبانی یکی از دلایل اساسی برای انتخاب هاست مدیریت شده یا هر میزبانی برای این موضوع است.

پشتیبانی موتور wp

WP Engine یک شرکت پشتیبانی محور است و در تست های ما از طرف فروش و طرف سرپرست ، ما متوجه شدیم که پشتیبانی آنها سریعاً سرعت دارد – در بیشتر موارد در عرض چند ثانیه پاسخ می دهد. آنها لیست ما را از بهترین میزبان پشتیبانی مشتری برای اینکه بسیار جذاب باشند ، تهیه کرده اند!

7. قیمت گذاری یک ارزش عظیم است

برخی ممکن است برچسب قیمت شروع شده در 35 دلار / ماه را بررسی کنند و آن را با میزبانان ارزان تر مقایسه کنند.

اون کارو نکن.

اگر یک شغل واقعی و در حال رشد هستید ، در واقع می توانید این مبلغ 25 دلار اضافی را در ماه بپردازید تا حق بیمه هاست و زیرساخت ها ، پشتیبانی در سطح جهانی و فناوری های واقعی WordPress را داشته باشید تا بتوانید مشکلات خود را برطرف کنید..

تصور کنید که شما در یک میزبان مشترک با کیفیت پایین قرار دارید و شروع به مشکلات اساسی می کنید. چه اتفاقی خواهد افتاد این است که شما با یک نماینده خدمات برون سپاری مشتری مشورت می کنید که مشکلات فنی سایت شما را درک نمی کند یا اینکه آنها به شما کمک می کنند تا هزینه ای را برای شما در نظر بگیرند.

فکر می کنید می توانید برخی از توسعه دهنده ها را به صورت تقاضا استخدام کنید؟ اگر آنها بتوانند به اندازه کافی سریع پاسخ دهند ، شما در هر ساعت 100 دلار برای توسعه دهنده همان کالیبر پشتیبانی فناوری WP Engine پرداخت می کنید.

بنابراین مانند هر چیز در زندگی ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید. با پرداخت هزینه اضافی برای میزبانی وب سایت مهم خود ، در واقع می توانید صدها یا هزاران نفر از مشاغل گمشده را از خرابی وب سایت خود صرفه جویی کنید و برای مقابله با پشتیبانی فرعی.

8. جدید! بسته نرم افزاری تم StudioPress گنجانده شده است

یکی از جالب ترین موارد اخیر در پیشنهادات WP Engine گنجاندن مضامین استودیوپرس – ارزش بیش از آن است 2،000 دلار در مضامین.

استودیوپرس گنجانده شده است

StudioPress در چارچوب جنسیس یکی از معتبرترین فروشگاه های تم وردپرس در بازار است. این یک امتیاز عالی برای مشترکین WP Engine است که تمام این مضامین را در اشتراک خود دریافت می کنند.

خطرات جانبی میزبانی موتور WP

هیچ میزبان برای همه مناسب نیست ، اما این ممکن است به طور مضاعف در مورد WP Engine صادق باشد. آنها ممکن است یکی از بهترین ها در طاقچه های خاص خود باشند ، اما دلایل زیادی وجود دارد که اکثریت قریب به اتفاق مدیران وب سایت باید روشن شوند. در ادامه بخوانید تا مشخص کنید آیا WP Engine برای سایت شما مناسب است یا خیر.

1. برچسب قیمت حق بیمه & برخی از ویژگی های محبوب موجود نیست

ابتدایی ترین طرح میزبانی مشترک WP Engine هزینه 35 دلار در ماه (ارزان تر با لینک تخفیف ما) دارد و فقط شامل یک دامنه است که شما باید در جای دیگری بخرید.

همچنین:

 • شما هیچ آدرس ایمیل متصل به دامنه خود را دریافت نمی کنید.
 • به شما فقط 10 گیگابایت فضای ذخیره داده می شود.
 • در برنامه اصلی سایت شما فقط می تواند 25K بازدیدکننده داشته باشد هر ماه.

همه این ویژگی هایی که در زیر به آنها خواهیم پرداخت ، اما مسئله اصلی این است: بیشتر ویژگی هایی که در اینجا ذکر شده است که WP Engine فاقد آن است یا محدودیت دارد ، با کسری از قیمت در سایر میزبان ها استاندارد است..

این بدان معنا نیست که WP Engine اگر به مقیاس پذیری ، امنیت و آرامش خاطر در مورد داده های خود اولویت دهید ، ارزش برتری قیمت را ندارد. اما این ویژگی ها از آنچه بیشتر وب مسترها معمولاً نیاز دارند ، خاص تر است. WP Engine گران قیمت نیست ، اما بسیاری از مشتریان می توانند میزبان بهتری را پیدا کنند که با نیازهایشان مطابقت داشته باشد بدون اینکه هزینه های زیادی را هدر دهند.

2. ذخیره سازی محدود & بازدید کنندگان

برنامه راه اندازی WP Engine فقط شامل 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 25k بازدیدکننده در هر ماه است. برای منصفانه بودن ، این برای هر سایت نسبتاً زیاد است ، به ویژه با آنچه که میزبان وب بوتیک دیگر در ابتدایی ترین برنامه های خود ارائه می دهند.

3. شماره 24/7 تلفن پشتیبانی برای برنامه های اساسی

میزبان مدیریت شده WP Engine قول می دهد که هنگامی که از طریق تلفن پشتیبانی دریافت می کنید ، آنها به طور کلی فوق العاده دانش و مفید هستند. و این در اکثر تجارب مشتریان صادق است. اما دستیابی به تیم پشتیبانی بسیار دشوار است.

برای کسانی که در برنامه استارتاپ قرار دارند ، بلیط های پشتیبانی و پشتیبانی تلفنی توجه 24 ساعته را به خود جلب نمی کنند ، شما را به تماس در ساعات کاری متعهد می کند.

به روز رسانی: این مورد به این صورت بود که WP Engine هیچ پشتیبانی چت نداشت ، اما اکنون آنها همه برنامه ها 24/7 چت زنده ارائه می دهند.

4. بدون ایمیل

این چیزی از ناهنجاری در بین شرکت های میزبان وب است. بیشتر آنها حداقل تعداد مشخصی آدرس ایمیل رایگان با دامنه و بسته میزبانی شما را شامل می شوند ، اما WP Engine کاملاً از این سرویس صرف نظر می کند.

در عوض ، آنها توصیه می کنند حساب های Google Mail را با دامنه شما مرتبط کنید. این کاری است که بسیاری از شرکتها بدون در نظر گرفتن آن انجام می دهند ، اما این بدان معنا نیست که همه می خواهند ایمیل خود را به گوگل غول پیوند دهند ، یا اینکه همه خوشحال هستند که مبلغی را که معمولاً به طور استاندارد دریافت می شود ، بپردازند..

به راستی ، ما به هر حال توسط Google Suite از G Suite استفاده می کنیم ، بنابراین این مسئله چندان مسئله ای نیست.

خط پایین

WP Engine به دلیل خوبی استاد کارشناسی ارشد رشته خود است. آنها دارای سرعت های قابل توجهی هستند ، از سطح امنیتی بالایی برخوردار هستند و اگر فکر نمی کنید چند ساعت منتظر پشتیبانی باشید ، می فهمید که پشتیبانی آنها حتی از درجه یک است. در حقیقت ، هر بار که نماینده ای را در خط دریافت می کنید ، آنها به سمت عقب خم می شوند تا به شما کمک کنند.

اما آنها به هیچ وجه برای همه مناسب نیستند ، و این به ویژه برای مدیران وب تازه کار که به دنبال راه اندازی یک سایت ساده هستند صادق است.

تمام زنگ ها و سوت های همراه با میزبان وردپرس خود از درجه یک برای اطمینان ، اما در خارج از قلمرو معمول از ضروریات برای اکثر سایت های متوسط ​​است. میزبان های بسیار ارزان قیمت چیزی نزدیک تر از یک طرح متناسب با اندازه دارند. در ادامه مسیر WP Engine ، بسیاری از نامهای بزرگ میزبان مدیریت شده WordPress را نیز ارائه می دهند. به عنوان مثال ، اگر با سطح سرویس مختصر تری با قیمت بسیار ارزانتری روبرو هستید ، HostGator را بررسی کنید. یا اگر کمی فنی تر هستید ، Cloudways می تواند گزینه ای عالی برای قیمت پایین تر و هاستینگ سطح بالا باشد. اگر می خواهید جایگزینی برای WP Engine باشید ، یک میزبان محبوب که مانند علفهای هرز جوانه زده است Kinsta است.

مشاهده ویژگی های بیشتر

WP برنامه ها و قیمت گذاری موتور

وقتی در ابتدا به صفحه قیمت گذاری نگاه می کنید ، می تواند کمی غریب باشد:

wp قیمت گذاری موتور و برنامه ها

این تقسیم بندی است:

 • اگر تازه کار را راه اندازی کرده اید و فقط یک سایت دارید ، ما برنامه راه اندازی را توصیه می کنیم
 • اگر چندین سایت دارید یا یک آژانس هستید ، رشد و مقیاس عالی است
 • یکی از بزرگترین نقطه ضعف WP Engine محدودیت ترافیک 25000 بازدید در ماه در برنامه استارتاپ است که نسبت به سایر میزبان هایی مانند SiteGround بسیار کم احساس می کند.
 • شما می خواهید با پشتیبانی از فناوری مستقر در آمریکا ، یک سرویس برتر را خریداری کنید ، بنابراین باید این موضوع را مورد توجه قرار دهید
 • فضای ذخیره سازی محلی نیز کمی کم است ، اما باید اکثر مردم را راضی کند

به نظر می رسد قیمت گذاری با تخفیف ویژه ما چگونه است? 

تخفیف قیمت گذاری موتور wp

با این لینک تخفیف شما 10٪ تخفیف از پرداخت خود را دریافت می کنید که با برنامه های سالانه به 3 ماه رایگان می رسد.

تخفیف موتور و کوپن موتور WP

WP Engine اغلب تخفیف ها و جوایز فصلی ارائه می دهد. به عنوان یک شریک قابل اعتماد ، ما به تخفیف های اضافی که می توانیم به شما منتقل کنیم ، دسترسی پیدا می کنیم!

3 ماه رایگان در هاستینگ موتور WP دریافت کنید

ما با WP Engine همکاری کردیم تا بتوانیم 10٪ تخفیف اضافی را برای برنامه های سالانه WP Engine به شما اختصاص دهیم. این همکاری منحصر به WhatsTheHost و WP Engine است.

20٪ تخفیف

سوالات و پاسخ های موتور WP

شما به یک سایت میزبانی نیاز دارید که از شما پشتیبانی کند. این سؤالات متداول برای WP Engine باید هرکسی را که به دنبال یافتن پاسخ در مورد یافتن یک سایت میزبانی است ، راضی کند.

تاریخچه WP Engine چیست؟?

در سال 2010 ، کارآفرین سریال جیسون کوهن WP Engine را تأسیس کرد. آنها یک شرکت مستقر در ایالات متحده هستند. دفتر مرکزی آنها در آستین ، TX واقع شده و دفاتر دیگری در تگزاس ، سان فرانسیسکو و لندن دارد.

چگونه WP Engine میزبانی سایتهای وردپرس را بهینه می کند?

WP Engine از یک سیستم جلویی اختصاصی استفاده می کند که به خوبی با وردپرس کار می کند. این وب سایت ها را از هکرها محافظت می کند ، بارهای سرور را کاهش می دهد و لکه های ترافیکی را با سهولت اداره می کند. نرم افزار caching برای WP EverCache نام دارد و به طور خاص با در نظر گرفتن وردپرس طراحی شده است.

چه ویژگی های منحصر به فردی WP Engine را از دیگر سایت های میزبانی جدا می کند?

WP Engine دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد است. The Staging Area مورد توجه آنها قرار گرفته است و به کاربران این امکان را می دهد تا محیطهای توسعه جدید ایجاد کنند تا مضامین ، افزونه ها یا تغییرات جدید را قبل از انتشار آن در وب سایت خود آزمایش کنند. نقاط بازگرداندن یک کلیک آنها ناوبری آسان را برای بازدید کنندگان فراهم می کند. انتقال نامحدود داده ها به شما امکان می دهد از داده های مورد نیاز خود استفاده کنید. CDN و فن آوری ذخیره سازی اختصاصی ، فایروال و اسکنر بدافزار بسیار سخت کار می کنند تا از وب سایت شما محافظت کنند.

می توانید به روزرسانی های وردپرس خود را مدیریت کرده و از آنها برای محافظت از کار خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

مراکز داده در کجا قرار دارند?

WP Engine دارای مراكز داده ای است كه در سراسر جهان واقع شده است. آنها مکانهایی در ایالات متحده ، انگلستان و ژاپن دارند. مهم نیست که در کجای دنیا هستید ، می توانید یک مرکز داده را در نزدیکی مکان خود پیدا کنید.

آیا WP Engine می تواند یک وب سایت وردپرس را انتقال دهد?

WP Engine یک وب سایت وردپرس را انتقال می دهد. مهاجرت وب سایت با یک بار هزینه خدمات ارائه می شود.

من چه مزایایی برای استفاده از WP Engine برای میزبانی سایت وردپرس دریافت خواهم کرد?

WP Engine برای افرادی که مایل به استفاده از آنها برای سایت میزبان خود هستند مزایای زیادی را ارائه می دهد. آنها از معماری میزبانی بهینه سازی شده با وردپرس برای فعال ترین وب سایت ها برخوردار هستند. آنها سخت افزار “قفسه بالا” را که شما با سایر سایت های میزبان پیدا نکردید ، ارائه می دهند. چندین ویژگی منحصر به فرد وجود دارد که می توانند سایت های وردپرس را آسان و بدون دردسر بدانند. تیم پشتیبانی آنها با وردپرس متخصص هستند و می توانند در مورد هرگونه سؤال درباره وب سایت وردپرس به شما کمک کنند. همچنین هنگام استفاده از WP Engine از بروزرسانی ها و پشتیبان گیری خودکار نیز دریافت خواهید کرد.

آیا می توانم از طریق WP Engine یک گواهی SSL دریافت کنم?

EP Engine به مشترکان خود اجازه می دهد تا گواهینامه های SSL را با هزینه اضافی خریداری کنند. لازم نیست مجوز SSL را از طریق سایت میزبانی دیگر پیدا کنید.

پشتیبانی WP Engine چقدر خوب است?

WP Engine به خدمات مشتری خود افتخار می کند. آنها برای استعلام درباره مسائل جزئی از یک سیستم پشتیبانی بلیط استفاده می کنند. برای کسانی که برای رفع سایر مشکلات به کمک نیاز دارند ، یک گزینه چت زنده وجود دارد که شما را با یک نماینده متصل می کند. چت زنده هر روز از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر CST در دسترس است. پشتیبانی از تلفن برای هر طرح وجود دارد ، به جز اولین ردیف. هر نماینده متخصص در مورد رسیدگی به مسائل مربوط به وردپرس است.

آیا WP Engine ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد؟?

بله ، آنها این کار را می کنند. هنگامی که ثبت نام می کنید ، اگر شما از این سرویس راضی نیستید ، 60 روز ضمانت برگشت پول را دریافت خواهید کرد. در مورد شرایط و ضوابط تفصیل ذکر نشده است ، اما در وب سایت آنها آمده است. ضمانت برگشت پول فقط برای هزینه هاستینگ در دسترس است. اگر خرید دامنه یا سرویس افزودنی دیگری داشته باشید ، بازپرداخت آن خریدها را دریافت نخواهید کرد.

آیا ضمانت به موقع با WP Engine وجود دارد?

بله ، آنها این کار را می کنند. آنها برای وب سایت شما ضمانت حداکثر 99.95٪ دارند. اگر آنها نتوانند آن ضمانت را برآورده کنند ، می توانند 5٪ از هزینه ماهانه را برای هر ساعتی که نمی توانند آن را برآورده کنند ، بازپرداخت کنند. اگر در زمان به روز خود مشکلی ندارید ، می توانید ظرف 30 روز از زمان خرابی درخواست بازپرداخت خود را بدهید و بازپرداخت خود را دریافت کنید. شما می خواهید توافق نامه سطح سرویس WP Engine را دو بار بررسی کنید تا تمام جزئیات را دریافت کنید و بدانید چه محدودیتی اعمال می شود.

آیا می توانم “طراحی شده توسط WP Engine” را با یک لینک وابسته به نمایش بگذارم?

چندین روش مختلف برای نمایش WP Engine در وب سایت وجود دارد. ویجت وجود دارد که می توانید استفاده کنید. چند دقیقه طول می کشد و با ابزارک های دیگر سایت شما مطابقت خواهد داشت. اگر کمی فنی تر باشید ، می توانید از توابع PHP استفاده کنید. این گزینه های مختلفی را برای تنظیمات HTML ایجاد می کند و شناسه وابسته شما را نیز در بر می گیرد. هرکسی که به وب سایت شما مراجعه می کند ، می داند با چه کسی وابسته هستید و چگونه سایت شما تهیه می شود.

چگونه می توانم اطلاعات صورتحساب خود را تغییر دهم?

تغییر اطلاعات صورتحساب شما ساده و آسان است. شما وارد پورتال کاربر می شوید و باید امتیازات “مالک” را نیز داشته باشید. سپس “حساب من” و سپس “به روزرسانی اطلاعات پرداخت” را انتخاب می کنید. درست در کنار اطلاعات کارت شما قرار دارد. از اینجا ، می توانید تغییرات خود را انجام دهید ، روی “به روز رسانی” کلیک کنید و تنظیم شده است.

چگونه WP Engine بدافزارها را از یک سایت شناسایی و حذف می کند?

WP Engine برای جستجوی بدافزارهای موجود از وردپرس اسکن می کند. در صورت مشاهده هرگونه بدافزار ، به صورت خودکار برداشته می شود و یک ایمیل اطلاع رسانی برای شما ارسال می شود. امنیت برای محافظت از وب سایتها بسیار مهم است و WP Engine تلاش می کند تا برنامه های امنیتی خود را ارتقا بخشد. آنها از یک اسکن آسیب پذیری داخلی برای عبور از زیرساخت ها ، سرورها ، پایگاه داده ها و برنامه های کاربردی استفاده می کنند. WP Engine با SecTheory و Sucuri ، دو شرکت برتر امنیتی در اینترنت ارتباط دارد. آنها برای محافظت از تمام اطلاعات شما و جلوگیری از خراب شدن دامنه ها توسط هکرها سخت تلاش می کنند.

چه افزونه هایی توسط WP Engine مجاز نیستند?

وردپرس بیش از 40،000 افزونه ارائه می دهد ، و WP Engine فقط یک دوجین پلاگین را رد می کند. افزونه های ذخیره سازی ، مانند WP Super Cache ، WP File Cache ، W3 Total Cache و WordFence در سایت WP Engine مجاز نیستند. آنها با سایر برنامه های حافظه نهان که قبلاً توسط WP Engine استفاده شده است ، کار می کنند. افزونه های پشتیبان ، مانند WP DB Backup ، WP DB Manager ، Backup WordPress و VersionPress مجاز نیستند زیرا در زمان های نامناسب اجرا می شوند و سرعت را کند می کنند. برنامه های برش دهنده سرور و MySQL مانند Broken Link Checker ، MyReviewPlugin ، تقویت کننده SEO Fuzzy ، WP PostViews و Tweet Bender باعث افزایش بار بیشتر روی سرورها می شوند. پلاگین هایی وجود دارد که ممنوع است. این افزونه ها شامل پست های مرتبط با دینامیک ، پیوندهای خودکار SEO هستند & پست های مرتبط ، افزونه ارسال های مرتبط ، پست های مشابه ، و پست های مرتبط با متن. آنها فشرده سازی پایگاه داده هستند ، بنابراین بهتر است به طور کامل ممنوع شود.

چه افزونه ها درمان می شوند?
  • راه حل پرداخت پرداخت از اطلاعات مشتری محافظت می کند ، و Stripe و Mijreh دو بهترین راه حل پرداخت پرداخت هستند.
  • برای تجزیه و تحلیل ، Google Analytics ، Clicky و KISSmetrics رفتارهای مشتری شما را ردیابی می کنند تا به آنها کمک کند قبل از خرید ، از طریق سایت شما حرکت کنند..
  • برای یک لینک کوتاه تر ، Pretty Link Pro و Bit.ly برای پخش URL در رسانه های اجتماعی ایده آل هستند.
  • شبکه های تحویل محتوا (CDN) محتوای استاتیک شما را در سایت شما ذخیره می کنند. برای این کار ، می خواهید از Photon ، MaxCDN یا W3-Total Cache استفاده کنید تا حافظه پنهان خود را تقویت کنید و سایت خود را سریعتر کنید.
  • برای قیمت گذاری پویا ، فرم های جاذبه به شما امکان می دهد که قیمت محصولات خود را تعیین کنید و تخفیف هایی را که می خواهید در آن بگنجانید ، کشف کنید. این مناسب برای کسانی است که می خواهند به صورت عمده خریداری کنند ، و می توانند تخفیف خوبی برای بوت دریافت کنند.
  • هنگامی که صحبت از نرخ بارگذاری جدول است ، WooCommerce ، Cart-66 ، تجارت الکترونیکی WP بهترین افزونه های این ویژگی هستند. برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان می توانید نرخ حمل و نقل خود را بر روی فاکتورهای خاصی تعریف کنید.
به روزرسانی های اصلی وردپرس چگونه و چه زمانی انجام می شود?
  • برای بروزرسانی های کاربردی ، آنها بتا تست شده اند. هنگامی که آزمایش بتا را پشت سر می گذارد ، اعلامیه ای در وبلاگ اعلام می شود و در مورد ویژگی های جدید در نسخه جدید صحبت می کند. تخمین ها برای کمک به برنامه ریزی ارائه شده است. مهندسین روی نسخه بتا کار می کنند تا اینکه در برابر سیستم آزمایش شود تا ببینند که چگونه به سیستم عامل پاسخ می دهند. می توانید آخرین نسخه را با استفاده از چت زنده 24/7 طبق درخواست بارگیری کنید تا قبل از انتشار آن را دریافت کنید.
  • به روز رسانی های امنیتی ارائه شده است ، و آنها در اسرع وقت انجام می شوند. یک آزمایش سریع تعیین می کند که چگونه آن را به روزرسانی امنیتی پاسخ می دهد ، و سپس این سکو را به سمت مشتری ها سوق می دهد. برای اطمینان از بسته شدن صحیح برنامه های امنیتی منسوخ شده ، یک اعلان ارسال می شود.
  • WP Engine Automatic Update Protection استقلال است ، و یک لایه مدیریتی اضافی است. این سایت را بارگیری می کند و آزمایشاتی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که همه چیز درست قبل از نصب به روزرسانی در حال اجرا است. در صورت قبولی در اولین آزمون ، یک بکاپ ایجاد می شود و اتوماسیون سایت را بارگیری مجدد می کند و مجدداً سعی می کند تا هسته وردپرس به درستی کار کند. اگر به درستی کار نکند ، سایت شما به نسخه وردپرس نصب شده قبل از بروزرسانی برگردانده می شود. شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که در مورد چه اقداماتی می توانید برای رفع مشکل استفاده کنید.
چگونه می توانم سایت های جدید با نام دامنه های مختلف را در WordPress Multisite اضافه کنم?

اضافه کردن چندین سایت به نصب اصلی وردپرس شما یک روش عالی برای کمک به ترافیک است. قبل از تنظیم صحیح باید برخی مراحل را انجام دهید. با رفتن به “افزودن دامنه در پورتال کاربر” ، می خواهید دامنه جدید را به درگاه کاربر اضافه کنید. پس از آن شما نیاز به ایجاد سایتی در WordPress Multisite دارید. به “همه سایتها” بروید ، روی “افزودن جدید” کلیک کنید. برای هر شخصی که می خواهید به وب سایت خود دسترسی داشته باشید ، باید آدرس سایت ، عنوان سایت و ایمیل سرور را انتخاب کنید.

چگونه می توانم اصلاحاتی را که قبلاً غیرفعال شده اند فعال کنم?

هنگامی که تجدید نظرها فعال هستند ، می توانند مشکلات مربوط به عملکرد را ایجاد کنند. اگر می خواهید آنها را فعال کنید ، باید به پرونده wp-config.php بروید. از آنجا می توانید تجدید نظرها را فعال کنید.

چگونه می توانم دامنه اولیه multisite را تغییر دهم?
 • وقتی می خواهید دامنه اصلی را تغییر دهید ، نیازی به ریختن بانک اطلاعاتی ندارید. برای تغییر نام دامنه می توانید هر فیلد را تغییر دهید. در اینجا مقادیر مورد نیاز برای تغییر نام دامنه وجود دارد.
  • wp_options
  • wp_sitewp_sitemeta
  • wp_blogs
  • گزینه های wp _ # _
 • phpmyadmin نیز باید ویرایش شود. وقتی همه چیز تغییر کرد ، می خواهید ترکیب فعلی HTTP یا غیر HTTP را آینه کنید. سپس می توانید نام دامنه را تغییر دهید ، تعریف (DOMAIN_CURRENT_SITE “، mysite.wpengine.com) را دریافت خواهید کرد و می توانید آن اطلاعات را با دامنه جدید جایگزین کنید.
HTTPS و SSL / TLS چیست؟?
  • اگر قصد فروش محصولات از طریق وب سایت خود را دارید ، باید خود را با این عبارات آشنا کنید. آنها امنیتی را ارائه می دهند که از اطلاعات مشتری از طریق جزئیات رمزنگاری محافظت می کند. در اینجا منظور از اصطلاحات و آنچه در وب سایت شما انجام می دهند آورده شده است.
  • پروتکل انتقال Hypertext Secure یا HTTPS پروتکل است که ارتباط امن را از طریق اینترنت فراهم می کند. برون سپاران نمی توانند اطلاعات بازدید کننده ای را که بصورت آنلاین ارسال و دریافت می کنند ، مشاهده کنند. برای کار درست ، HTTPS از اتصالات ایمن با پروتکل های SSL / TLS استفاده می کند که سرورهای وب را تأیید می کند. این پیام ها را بین مرورگرها و سرورهای وب رمزگذاری می کند.
  • Transport Layer Security یا TLS پروتکل رمزنگاری است که ارتباط امن را فراهم می کند. این ارتباطات را برای بازدید کنندگان وب سایت تضمین می کند و فواید زیادی را ارائه می دهد. هویت را تأیید می کند ، حریم خصوصی و یکپارچگی داده ها را برای هر بازدید کننده فراهم می کند.
  • Secure Sockets Layer یا SSL پیشرو سیستم TLS است. این اسم تغییر کرد زیرا سیستم SSL 3.0 با به روزرسانی سازگار نیست. به جای تغییر کل سیستم ، تغییر نام آن به TLS آسانتر بود.

تاریخچه اینفوگرافیک موتور WP

این کمک می کند تا از تاریخچه شرکت ها تجسم کنید تا بدانید از کجا آمده اند و به کجا می روند. در زیر ما مهمترین رویدادهای تاریخ WP Engine را برجسته کرده ایم:

تاریخچه موتور wp

اطلاعات بیشتر در مورد WPEngine.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map