بررسیهای میزبانی A2 در ماه مه 2020: آیا میزبانی وب A2 برای سایت شما مناسب است؟

بررسیهای میزبانی A2 در ماه مه 2020: آیا میزبانی وب A2 برای سایت شما مناسب است؟

بررسیهای میزبانی A2 در ماه مه 2020: آیا میزبانی وب A2 برای سایت شما مناسب است؟

Contents

آیا میزبانی A2 واقعاً بهتر است?

گرچه نامی کمتر شناخته شده در دنیای میزبانی وب, میزبانی A2 شهرت خود را به عنوان یکی از سریعترین و دوستانه ترین خدمات میزبانی در دسترس ایجاد کرده است.


A2 که در سال 2001 در آن آربور ، میشیگان تاسیس شده است ، A2 قول می دهد سرعت سریع بارگیری ، زمان بی عیب و نقص ، تمام ویژگی هایی که سایت شما می تواند به آن نیاز داشته باشد ، و پشتیبانی بسیار خوبی از مشتری برای بوت شدن.

بروزرسانی: A2 هاستینگ در کل فصل فروش تعطیلات قاتل است. قفل شدن تا 75٪ تخفیف!

میزبانی وب A2 چقدر خوب است?

ما خوشحالیم که گزارش دادیم که خدمات میزبانی وب A2 مطابق با اعجاز است. شعار آنها می خواند “سرعت ما ، موفقیت شما” و پسر آنها تحویل می دهند. A2 به طور مداوم است سریعترین شرکت میزبانی وب. آنها به عنوان بودن میزبانی خود را اعلام می کنند 20 برابر سریعتر از ادعای رقبا ، و به همان اندازه باورنکردنی که به نظر می رسد ، این ادعا ادامه دارد.

میزبانی A2 مطمئناً قول زیادی می دهد. اما چگونه خدمات آنها در واقع جمع می شوند?

فراتر از زمان بارگذاری بسیار سریع ، A2 در مورد تجربه مشتری گوشه هایی را کاهش نمی دهد. با یک رابط کاربر پسند که می تواند توسط تازه های میزبان وب و توسعه دهندگان حرفه ای به طور یکسان قدردانی شود, مهاجرت بدون درد, و انتخاب گسترده ای از ویژگی های موجود در قیمت عادلانه, سرعت A2 تنها چیزی نیست که می توان درباره آن خانه نوشت.

اما آنچه در واقع A2 را به عنوان یک شرکت میزبان وب متمایز می کند این است که آنها ارائه می دهند ترکیبی برنده از خدمات با کیفیت ، قیمت مناسب و پشتیبانی عالی از مشتری.

جمع کردن انتخاب کاملی از برنامه های میزبانی با قیمت مناسب و مجهز با برخی از سریعترین و دوستانه ترین gurus پشتیبانی مشتری شما همیشه لذت عیب یابی خواهید داشت ، A2 یک شرکت میزبانی است که می داند چگونه وفاداری شما را بدست آورد. و آنها دارند امتیاز + از دفتر بهتر تجارت برای اثبات آن.

A2 میزبان بررسی تحریریه 4.6 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. پشتیبانی باور نکردنی از مشتری
 2. سریعترین سرعت در بازار
 3. کاربرپسندی
 4. ویژگی های عالی برای قیمت
 5. قهرمانان محلی

منفی

 1. نه قوی ترین زمان پخش
 2. نه برای شکارچیان معامله
 3. خدمات مشتری دارای روزهای تعطیل است

SummaryA2 هاستینگ وب چنان سریع و مطمئن است که در واقع از رقبای خود در این زمینه پیشی می گیرد. به علاوه ، آنها یک احساس مدرن دارند که باعث می شود یک تجربه میزبانی از طراوت انجام شود. اگر می خواهید ابزار توسعه ای باشید که در واقع گردش کار شما را درک می کنند ، و نمایندگان خدمات مشتری که واقعاً می توانند شما را در جایی که در آن قرار دارند ملاقات کنند ، ممکن است A2 میزبان شما باشد. آیا ذکر کردیم که آنها واقعاً سریع هستند؟ پشتیبانی5Speed5Features5Value4 ترانس شفافیت4

• چه کسی باید با A2 میزبان باشد?

تجربه ما در زمینه میزبانی A2 باعث می شود که آنها را به عنوان ارائه دهنده هاستینگ فقط در مورد هر کسی توصیه کنیم. اما ما فکر می کنیم گروه های زیر از افراد بیشترین استفاده را از میزبانی سایت خود با A2 کسب کرده اند:

1. بازاریابان و کارآفرینان با برنامه ریزی برای به روزرسانی یا مقیاس بندی سایت های خود.

از لحاظ سرعت ، ویژگی ها و پشتیبانی مشتری ، میزبانی A2 برنامه میزبانی مشترک را با صدای عالی برای جلب نظر شما ارائه می دهد. و اگر برنامه های بزرگی را برای آینده در نظر گرفته اید ، عملکرد بالا ، میزبانی VPS با عملکرد بالا و A2 ، و بسته های سرور اختصاصی در صورت نیاز به آنها وجود دارد.

بسته های میزبانی A2 می تواند نیازهای شغلی شما را در هنگام توسعه پشتیبانی کند.

اگر میزبان قدیمی شما نمی تواند از ترافیک سایت شما بیشتر استفاده کند و به ویژگیهای پیشرفته تری نیاز دارد ، به A2 تغییر دهید و هرگز به عقب نگاه نخواهید کرد.

2. میزبان وب تازه کارانی که مایل به بیمار ، راهنمایی انسان هستند.

اولین وب سایت خود را شروع می کنید؟ تکنولوژی فوق العاده نیست؟ A2 تیم پشتیبانی مشتری بسیار خوبی دارد که شما را درگیر جنگل مخفف کلمات وحشتناک و اصطلاحات فنی است که میزبان وب هستید..

رابط کاربری A2 کاملاً واضح و طراحی شده است دانش محور گسترده است ، و پاسخ های پشتیبانی آنها هرگز یک سوال احمقانه نشنیده اند.

3- افرادی که از یک تیم پشتیبانی مشتری پشتیبانی می کنند که می توانند خودشان را حفظ کنند قدردانی می کنند.

اگر قبلاً در دنیای میزبانی وب شروع شده اید ، در A2 تیمی از متخصصان فنی پیدا خواهید کرد که بتوانند واقعاً شما را در همان مکان قرار بگیرند. تیم پشتیبانی مشتری A2 چیزهای خود را می داند و می تواند بینش ارزشمندی ارائه دهد و به عنوان یک میز صدا در سطح متخصص برای پروژه توسعه وب بعدی شما خدمت کند.

• چه کسی باید به جای دیگری نگاه کند?

ما فکر می کنیم که میزبانی A2 تقریباً در مورد هر کسی انتخاب کاملی است ، اما اگر روی نقاط درد زیر تأکید ویژه ای کنید ، ممکن است ارزش خرید خود را برای سایر میزبان ها داشته باشد:

1. شما فقط به دنبال چیزی بسیار ارزان هستید.

اگر فقط چیزی اساسی و از همه مهمتر ارزان را می خواهید ، A2 احتمالاً برای شما مناسب نیست. A2 دقیقاً گران نیست ، اما ارزانترین برنامه Lite Plan آنها با ارزانترین بسته میزبانی وب در دسترس نیست. علاوه بر این ، برنامه های Lite و Swift آنها نیست در حقیقت برای سرعت رعد و برق که ادعای شهرت A2 را دارند بهینه شده است.

بهترین گزینه شما

شما می توانید برنامه های پایه ارزانتر را با سرعت های قابل مقایسه در Bluehost یا Hostgator پیدا کنید ، تا زمانی که شما خدمات مشتری یا ویژگی های اضافی که A2 ارائه می دهد را از دست ندهید..

2. هر ثانیه از زمان به روز حساب می شود.

A2 هاستینگ 99.9٪ به موقع وعده می دهد و بیشتر آنها را ارائه می دهند. با این حال ، چندین بازیگر صنعت دیگر نرخ های به موقع بالا را بالای 99.95٪ ثبت کرده اند و برای حمله های DDoS یا سایر سرورها استثنا نمی کنند..

تفاوت در این درصد ها ممکن است مثل بادام زمینی به نظر برسد ، اما آنها به 21 دقیقه دیگر از خرابی در ماه ترجمه می کنند. در سطوح بالاتر تجارت الکترونیکی ، 21 دقیقه می تواند به معنای فروش از دست رفته زیادی باشد.

بهترین گزینه شما

اگر نیاز به اطمینان از بهترین زمان استفاده بازار دارید ، ما SiteGround را برای بسته هایی قابل مقایسه با A2 اما با ضمانت به موقع قابل اطمینان تر 99.99٪ توصیه می کنیم..

• جوانب مثبت A2 میزبان

در اینجا چند مورد مورد علاقه ما در مورد این شرکت فوق سریع ، میزبان مستقر در آن آربر ارائه شده است.

1. یک تیم پشتیبانی مشتری که می خواهید بغل کنید

A2 برای ساختن یک تیم پشتیبانی فنی عالی و آگاه ، زمان ، پول و مراقبت زیادی را صرف می کند. عیب یابی بسیار ناامید کننده است ، اما معلمان پشتیبانی مشتری پسند A2 به فراتر و فراتر از آن می روند تا این روند را تا حد ممکن بدون دردسر انجام دهند.

اگر تا به حال این سوء ظن را داشته اید که درخواست پشتیبانی شما به یک مرکز تماس با خارج از کشور ارسال شده است ، خوشحال می شوید که می دانید A2 خود را به داشتن کارمند پشتیبانی مشتری افتخار می کند. 100٪ انگلیسی مستقر در ایالات متحده و بومی انگلیسی زبان.

اما فراتر از درخواست تجدید نظر در خانه آنها ، تیم پشتیبانی A2 از آن تشکیل شده است توسعه دهندگان که چیزهای خود را می دانند. این امر باعث می شود که آنها هر دو چوپان صبور برای راهنماهای ناآگاه و سطح متخصص برای مشتریان با تجربه تر باشند.

بسیاری از مشتریان A2 گزارش داده اند که تیم پشتیبانی حتی موفق به پیدا کردن و حل مسائل فنی است که طراحان وب یا توسعه دهندگان آنها از دست داده اند.

منطقه مشتری A2 شامل یک داشبورد کاربر پسند است که می توانید همه بلیط های پشتیبانی گذشته و مداوم خود را به راحتی ردیابی کنید.

 A2 انواع مختلفی از رسانه های پشتیبانی فنی 24/7 را ارائه می دهد چت آنلاین به بلیط های ایمیل به پشتیبانی تلفن. زمان پاسخگویی حداقل است و در زمان نیاز شما می توانید به سرعت متصل به یک انسان زنده ، تنفس ، دوستانه دوست باشید که آماده کمک است.

2. سرعت! سرعت! سرعت!

با میانگین بارگیری صفحه در حدود 370ms ، A2 است قهرمان بی حد و حصر میزبانی سریع. و با قیمتی بیش از 9 دلار در ماه ، برنامه میزبانی مشترک آنها با توربو برای سرعت هایی که رقبای خود را در گرد و غبار رها می کنند ، برای شما بازو و پا هزینه ای ندارد..

در میزبانی وب ، نیاز به سرعت فقط مربوط به حقوق لاف زدن نیست. بارهای سریع بارگذاری صفحه با یک دسته از مزایای قانع کننده (بخوانید: پرسود) همراه است نرخ گزاف گویی پایین ، نرخ تبدیل بالاتر و افزایش سئو.

اگر رابط سایت شما شامل تصاویر ، فیلم ها یا سایر ویژگی های زیادی است که به طور کلی به زمان بار زیادی نیاز دارند ، سرورهای توربو A2 یک انتخاب عالی است.

میزبانی A2 یک دلیل محکمی برای بارگذاری صفحه و زمان پاسخگویی برای موفقیت وب سایت شما محسوب می شود. مشاهده آنها اینفوگرافیک کامل در اینجا.

چگونه A2 می تواند سریعترین زمان بار را در وب بکشد?

علاوه بر پیشرفته ترین SSD ، رمز موفقیت A2 داشتن همه سرورها و مراکز داده خود ، از میشیگان تا آریزونا ، از آمستردام تا سنگاپور است..

زیرا A2 همه امکانات خود را در اختیار دارد و اداره می کند (به جای اجاره فضای سرور در انبار شخص دیگری ، همانطور که استاندارد صنعت است) ، آنها کنترل مستقیمی بر محیط فنی که در آن وب سایت شما میزبان است ، دارند. این بدان معنی است که آنها نسبت به مواردی که از عوامل خارج از کنترل آنها ناشی می شود ، کمتر مستعد هستند و در صورت بروز هر مشکلی می توانند به سرعت مداخله کنند.

3. دوستی کاربر از طریق و از طریق

با توجه به اینکه این صنعت به مدت 30+ سال است ، میزبانی وب باید آسان باشد. و با این حال ، تجربه کاربر برای بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب بعنوان یک پس زمینه در نظر گرفته می شود.

با A2 Hosting که رابط کاربری مدرن آن نیست ، چنین نیست کاربرپسند ، آسان برای حرکت و طراحی زیبا. این تجربه مثبت کاربر همچنین در هنگام شبانه روزی ، صورتحساب و عیب یابی فنی به مشتری منتهی می شود.

A2 به این نکته اشاره دارد که اولین تعامل شما با خدمات آنها را میخکوب کند. مهاجرت وب سایت شما از ارائه دهنده هاست قدیمی تا A2 به همان اندازه بدون درد ممکن است ، فقط به چند دقیقه وقت شما و حداقل زمان کم کاری برای سایت شما نیاز دارد.

این. است. بزرگ.

اگر یک توسعه دهنده یا شخص فنی نیستید ، مهاجرت وب سایت خود از میزبان به میزبان دیگر درد بزرگی است. این مردان بزرگ را به سمت اشک رهنمون کرده است.

هرکسی که برای نخستین بار سعی در مهاجرت یک وب سایت دارد ، احتمالاً موهای خاکستری کمی برای نشان دادن آن دارد. آنچه در سطح آسان به نظر می رسد می تواند به سرعت در چند ساعت تاخیر در طی وب سایت شما آفلاین شود. با آتش بازی نکنید ، بگذارید متخصصان میزبان این کار را برای شما انجام دهند.

پس از مهاجرت وب سایت شما ، دیگر نیازی به جستجوی عملکردهای مورد نیاز در داشبورد مشتری صاف و واضح A2 نخواهید داشت. بسیاری از کارکردهای مهم در این کنترل پنل حتی با a انجام می شود با یک کلیک, مانند ایجاد حساب کاربری جدید ایمیل ، بازیابی نسخه پشتیبان تهیه و یا ثبت دامنه جدید.

منطقه مشتری A2 به طرز شگفت انگیزی بدون مجزا قرار گرفته است و به شما امکان دسترسی سریع و کلیک بر روی همه مهمترین عملکردها را می دهد.

 اما شاید بزرگترین گواهی بر قابلیت استفاده باورنکردنی A2 ، پایگاه دانش آنها باشد. پر از مقالات راهنمایی بسیار آموزنده و واضح نوشته شده همه چیزهایی را که باید در مورد میزبانی وب بدانید به شما می آموزد ، حتی ممکن نیست حتی بخواهید از تعامل با تیم پشتیبانی A2 لذت ببرید.

تازه ها و افراد جوان میزبان وب ، اطلاعات زیادی را از سؤالات اساسی (“PHP چیست؟”) گرفته تا پیشرفته چگونه (TOS (“نحوه استفاده از یک فایل php.ini سفارشی برای مشاغل cPanel cron”) پیدا کنید. علاوه بر این ، هر مقاله در Base Knowledge A2 با نمای کلی از مفاهیم اساسی که باید قبل از ادامه کار بدانید باز می شود.

Base Knowledge A2 برای درک مطلب ساختار یافته است. مباحث به صورت سازمان یافته با یکدیگر گروه بندی می شوند و هر ورودی پیشرفته تر با پیوندهایی به خواندن موردنیاز تنظیم می شود.

4. ویژگی های عالی برای قیمت عالی

میزبانی A2 بسیار زیاد است. اینها ممکن است قیمت پایین سطل مناسب برای شما را ارائه ندهند ، اما مشتریان A2 کاملاً ارزش پول خود را از نظر کیفیت خدمات و طیف گسترده ای از ویژگی ها دریافت می کنند. مشتریان خوشحال خواهند شد که متوجه شوند A2 با بسیاری از معتبرترین برنامه های CMS و امنیتی از وردپرس گرفته تا جوملا تا دروپال تا Cloudflare سازگار است..

برخی از نکات برجسته در اینجا وجود دارد:

 • ادغام وردپرس با بهینه سازی A2
 • cPanel
 • سازگاری با لینوکس و ویندوز
 • انتخاب محل سرور در N. America (MI یا AZ) ، اروپا (آمستردام) یا آسیا (سنگاپور)
 • DNS پیشرفته
 • سرورهای SSD
 • ادغام Cloudflare رایگان
 • گواهی SSL رایگان
 • برنامه های امنیتی رایگان مانند Patchman

WordPress بهینه سازی شده A2 به معنای خودکار بودن تنظیمات است و همه چیز با تنظیمات بهینه برای سرعت و امنیت از قبل تنظیم شده است. A2 با سایر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و دروپال نیز سازگار است.

نسبت قیمت ناخوشایند A2 به ویژگی ها خبر بزرگی برای هرکسی است که قصد دارد با رشد سایت خود ، برنامه میزبانی خود را مقیاس کند. میزبانی A2 برنامه هایی را برای هماهنگی ارائه می دهد تمام سطح نیازها و بودجه ها, از میزبانی مشترک با کیفیت بالا اما با کیفیت بالا ، از میزبانی نمایندگی فروش ، مدیریت VPS ، به سرورهای اختصاصی.

برخی از گزینه های معتبر صدور گواهینامه SSL که در صورت انتخاب میزبان با A2 می توانید از آنها استفاده کنید.

 

5- فازهای گرم

A2 یک شرکت دوست داشتنی است. و در بازاری که اکثراً توسط چند کنگلومرا با نام بزرگ مسلط است ، احتمال آن چیزی نیست که بخواهیم بدیهی تلقی شود.

اگر این بررسی میزبانی A2 قبلاً شما را از شایستگی های این شرکت قانع نکرده است ، در اینجا مواردی از موارد کوچک درباره A2 را نشان می دهد که ممکن است شما را در درون خود احساس گرما کند:

 • A2 است شرکت کوچک با کمتر از 200 کارمند که سهم ارزنده ای در اقتصاد شهر کوچک ، آمریکا دارد. آنها عاشق زادگاهشان Ann Arbor هستند و هیچ برنامه ای برای نقل مکان در Silicon Valley ندارند.
 • A2 همه مراکز داده و سرورهای خود را در اختیار دارد.
 • میزبانی A2 است متعلق به گروه بین المللی استقامتی نیست, یک شرکت بزرگ شرکت که طی دو دهه گذشته 83 شرکت میزبان وب تحت شرکت خریداری کرده است (یک نارنجی کوچک ، iPage و HostGator ، فقط برای ذکر چند مورد ، همه متعلق به EIG است).
 • A2 در تعدادی شرکت می کند ابتکارات زیست محیطی. آنها بیش از 50،000 درخت در منطقه Ann Arbor کاشته اند و یک شریک Carbonfund.org هستند.
 • همه تیم پشتیبانی A2 محلی مستقر هستند و آنها از مراکز تماس خارج از کشور استفاده نکنید.

• A2 میزبان منفی

در مورد A2 چیزهای زیادی وجود دارد که می پسندید ، اما برخی از مشتریان ممکن است با این ارائه دهنده میزبانی وب جامد روبرو شوند. در اینجا برخی از معامله گران احتمالی که ممکن است بخواهید قبل از ثبت نام در یک حساب میزبانی A2 در نظر بگیرید:

1. به دنبال ارزان ترین میزبان مطلق هستید؟ به جای دیگر بنگرید.

میزبانی A2 برای میزان ویژگی ها و کیفیت خدمات ارائه شده بسیار مناسب است. با این حال ، A2 با ارزان ترین هاست در وب فاصله دارد ، و ابتدایی ترین برنامه های آنها فاقد بسیاری از ویژگی هایی است که خریداران معامله ممکن است به آنها نیاز داشته باشند.

برنامه های میزبانی A2 نام دامنه رایگان را درج نکنید, بنابراین باید این قیمت را بالاتر از قیمت میزبانی محاسبه کنید. و در حالی که برنامه توربو A2 شامل سرعت های قابل توجهی است که شرکت از آن به بازار عرضه می کند ، دو برنامه میزبانی اساسی و ارزان قیمت دیگر Lite و Swift برای سرعتهای بالاتر بهینه نمی شوند.

اگر اولویت شما پرداخت هرچه کمتری برای خدمات همه جانبه است که به سادگی کافی است ، برنامه های Lite و Swift A2 احتمالاً هزینه بیشتری را نسبت به آنچه می خواهید پرداخت کنید. در عوض ، ما میزبان های برندهای بزرگ مانند HostGator یا BlueHost را توصیه می کنیم. قیمت ها بسیار ارزان هستند ، صفحات سریع بارگیری می شوند ، و شما یک نام دامنه رایگان دریافت خواهید کرد ، اما انتظار همان سطح مراقبت یا مقیاس پذیری متناسب را ندارید.

2. Uptime Woes

نرخ به روز A2 با وجودی که ثابت است ، بهترین قیمت در بازار نیست. آنها با ضمانت برگشت پول 99.9٪ به وقت خود را وعده می دهند ، اما استثنائاتی را برای DDoS یا حملات دیگر روی سرورهای خود اعمال می کنند (که البته شما می توانید از این کار جلوگیری کنید ، اما با بهره گیری از گزینه رایگان آنها برای ادغام Cloudflare). سوابق آهنگ A2 نشان می دهد که آنها به ندرت زیر این وعده 99.9٪ فرو می روند ، با این حال بسیاری از شرکت های میزبان دیگر موفق به حفظ نرخ های به موقع بسیار بالاتر شده اند.

می توانید وضعیت وقفه خدمات را در A2 Hosting’s بررسی کنید سایت وضعیت سیستم.

اگر وب سایت شما در سطحی کار می کند که هر ثانیه از زمان بسیار مهم است ، ممکن است A2 بهترین گزینه باشد. در عوض ، ما SiteGround را توصیه می کنیم که خدمات و قیمت های آن قابل مقایسه با A2 است ، اما دارای یک سابقه کارآمد تقریباً بی عیب 99.99٪ و ضمانت برگشت پول برای بوت شدن.

3. خدمات مشتری دارای روزهای تعطیل است

یکی از مهمترین امتیازات فروش A2 تیم پشتیبانی فوق العاده دوستانه و مفید آنها است. اما به عنوان یک شرکت کوچک با کمتر از 200 کارمند ، غافل از این نیست که مشتریان A2 با پشتیبانی فنی روبرو شوند که به نظر می رسد باعث می شود همیشه افراد کافی در کارمندان برای مقابله با دوره های پر حجم نباشند..

ما را اشتباه نگیرید! اکثریت قریب به اتفاق بررسی هاستینگ A2 نسبت به خدمات به مشتریان درخشان است. اما چند سرویس درد در ارائه خدمات به مشتری وجود دارد که ارزش توجه به آنها را دارند:

 • پشتیبانی فنی 24/7 در دسترس است ، اما بخش های صورتحساب و فروش در یک برنامه کاری عادی قرار دارند. در صورت زندگی در منطقه زمانی متفاوت یا نیاز به حل مسئله صدور صورتحساب در آخر هفته ، این می تواند به طور بالقوه بر کیفیت خدمات دریافتی شما تأثیر بگذارد..
 • گزارش بلیط ارسال شده با سؤالات عمومی ممکن است با پیوندهایی به پایگاه دانش ، پاسخهای خودکار دریافت کند ، که می تواند قابل درک باشد.

اگر شما جزء معدود افراد بدشانسی هستید که در گذشته تجربه سرویس دهی مشتری با A2 را ناراضی کرده اید ، توصیه می کنیم یک حساب میزبانی با SiteGround ثبت نام کنید. بسته های آنها قابل مقایسه هستند ، خدمات آنها بسیار عالی است و خدمات مشتری آنها با پاسخ های واقعی 24/7 به صدور صورتحساب و سؤالات مربوط به فروش بسیار مثبت ارزیابی می کند..

• برنامه های میزبانی A2 & مقایسه قیمت گذاری

مانند صدای A2 هاستینگ ، اما برای تصمیم گیری در مورد کدام یک از بسته های میزبانی آنها برای شما مناسب هستند ، آیا نیاز به کمک دارید در اینجا سه ​​بخش مختلف خدمات میزبانی A2 وجود دارد: میزبانی مشترک, میزبانی وردپرس را مدیریت کرد, و میزبانی VPS

 به اشتراک گذاری HostingManaged WordPress HostingCore VPS
شرحسریعترین میزبانی مشترک در بازارمیزبانی وردپرس کاملاً بهینه و مدیریت شدهمیزبانی VPS با Root Access مدیریت شده است
شروع از3.92 دلار در ماه11.99 دلار در ماه32.99 دلار در ماه
صفحه کنترلcPanelپلسکcPanel
ذخیره سازینامحدود10 گیگابایت75 گیگابایت

برنامه های میزبانی مشترک A2

A2 بسته به بسته ای که انتخاب می کنید ، خدمات میزبانی مشترک عالی با قیمت های رقابتی ، بین 4 تا 10 دلار در ماه ارائه می دهد. همه بسته ها شامل ذخیره سازی و انتقال نامحدود ، cPanel ، SSL و SSD رایگان ، انتقال سایت رایگان و ضمانت برگشت پول در هر زمان.

آرشیوسریعتوربو
قیمت$ 3.924.90 دلار$ 9.31
# سایتها1
بانکهای اطلاعاتی5
توربو سرعتنهنهآره
شتاب دهنده سایتنهنهآره

برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت A2

برنامه های میزبانی مشترک A2 همچنین می تواند برای وردپرس بهینه شود ، اما برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها شامل سرعت سایت توربو ، تهیه پشتیبان آسان ، مرحله بندی سایت ، مجوز Jetpack رایگان است و با WP-CLI از پیش نصب شده همراه است..

1-سایت3-سایت هانامحدود
قیمت11.99 دلار18.99 دلار36.98 دلار
ذخیره سازی10 گیگابایت25 گیگابایت40 گیگابایت

برنامه های میزبانی VPS مدیریت A2

بسته های VPS با A2 قدرت و پشتیبانی بیشتری نسبت به برنامه میزبانی مشترک دارند. این برنامه های مدیریت شده شامل پیکربندی سرور ، پشتیبانی 24/7 جامع guru ، ارتقاء خودکار امنیت و نصب ، CloudFlare CDN رایگان ، cPanel و سخت افزار و شبکه یکپارچه مدیریت شده است.. 

قدرت+اعتبار+اوج+
قیمت32.99 دلار46.19 دلار65.99 دلار
ذخیره سازی75 گیگابایت100 گیگابایت150 گیگابایت
رم4 گیگابایت6 گیگابایت8 گیگابایت
انتقال2 سل3 سل4 سل
CPU ها4 vCPU6 vCPU8 vCPU

• خط پایین

A2 هاستینگ یک شرکت کوچک با مزایای بزرگ است. آنها سریعترین گزینه میزبانی مشترک در بازار هستند ، خدمات باورنکردنی به مشتری ارائه می دهند و برنامه هایی برای میزبانی دارند که برای مقیاس ساخته شده اند. برای داشتن سرعت سریع چشمگیر و تجربه کاربری بی عیب و نقص در حساب میزبانی با A2 ثبت نام کنید و برای خدمات دوستانه مشتری و تجارت کوچک دوست داشته باشید. A2 ممکن است ارزانترین قیمت یا بهترین زمان به روز دنیا را ارائه ندهد ، اما آنها یک ترکیب برنده از خدمات عالی و پشتیبانی شگفت انگیز را ارائه می دهند.

سوالات متداول میزبان A2

چه کسی میزبان A2 است که به بهترین وجه مناسب است?

میزبانی A2 برای هر کسی که به هر سطح خدمات IT نیاز دارد ، کار می کند. افرادی که می خواهند یک سایت اصلی وردپرس داشته باشند می توانند از میزبانی A2 به عنوان میزبان یک وب سایت ، پنج پایگاه داده و ذخیره نامحدود استفاده کنند. در انتهای بالاتر طیف ، میزبانی اختصاصی به مشاغل اجازه می دهد تا کنترل کاملی روی سرور وب ، وب سایت و مدیریت داده ها داشته باشند. بیشتر این کارها از راه دور اتفاق می افتد که برخلاف آن شخص است. شرکت ها هزینه خدمات ماهانه ای را برای خدمات A2 Hosting پرداخت می کنند.

قیمت گذاری A2 هاستینگ چیست؟?

ابتدایی ترین هاستینگ وردپرس با 3.92 دلار در ماه شروع می شود. برای این قیمت ، مشتریان یک وب سایت ، پنج بانک اطلاعاتی ، ذخیره نامحدود ، ضمانت برگشت پول ، انتقال نامحدود و SSD رایگان دریافت می کنند. بالاترین هاستینگ وردپرس به کاربران وب سایت های نامحدود ، بانک اطلاعاتی ، ذخیره سازی و انتقال در کنار ضمانت پس انداز پول ، وب سایت توربو که 20 برابر سریعتر از ارائه های اولیه A2 Hosting ، SSD رایگان و شتاب دهنده سایت A2 با قیمت 9.31 دلار در ماه می دهد..

در انتهای بالاتر ، A2 Hosting میزبانی اختصاص داده است که از 99.59 دلار در هر ماه شروع می شود. برای این قیمت ، مصرف کنندگان می توانند نیازهای سرور را سفارشی کنند ، از سرورهای دیگر جدا شده و یک سطح مدیریت را انتخاب کنند. گرانترین برنامه ای که شرکت ارائه می دهد ، یک سرور مدیریت شده با قیمت 290.49 دلار در هر ماه است. این کار به کاربر 16 گیگابایت رم برای استفاده از سرور ، 20 ترابایت انتقال ، ذخیره سازی 2 × 1000 گیگابایت ، دسترسی به سرور هسته Intel Xeon ، دسترسی رایگان به پنل ، دسترسی ریشه و ضمانت برگشت پول می دهد. این سطح دسترسی به بنگاه ها و شرکت ها امکان کنترل کامل بر روی سرور وب خود را می دهد.

آیا A2 تخفیف برای مشتریان بازپرداخت ارائه می دهد؟?

A2 هاستینگ تخفیف هایی را برای مشتریان مکرر ارائه نمی دهد ، اگرچه برخی از مشتریان ممکن است واجد شرایط برای ارتقاء رایگان در همان بسته سرور باشند. پایین آمدن به یک بسته کمتر برای هزینه انتقال داده 25 دلار هزینه دارد. میزبانی A2 به سازمان های غیرانتفاعی تخفیف می بخشد ، که باید آنها را با تماس با شرکت از طریق بلیط پشتیبانی ثابت کنید.

ویژگی های اصلی A2 Hosting چیست؟?

A2 هاستینگ دوستانه برای توسعه دهنده میزبان ها ، بنابراین افراد می توانند وب سایت های خود را ایجاد و مدیریت کنند ، ثبت دامنه برای زمانی که شخصی بخواهد نام دامنه داشته باشد ، انتقال دامنه از هاست دیگر ، انتقال گواهینامه SSL برای تأیید امنیت وب سایت ، ضمانت به موقع 99.9 درصد ، در هر زمان ضمانت برگشت پول و میزبانی سریع SwiftServers.

مشتریان بالقوه می توانند در وب سایت میزبان A2 جستجو کنند تا ببینند آیا نام دامنه متعلق به میزبان دیگری از طریق جستجوگر دامنه است یا خیر. کاربران به سادگی تا 20 نام وب سایت را در جعبه وارد می کنند ، از طریق پروتکل امنیتی ساده می روند و بر روی جستجو در دسترس بودن کلیک می کنند تا ببینند آیا A2 Hosting می تواند نام دامنه را برای مشتری حفظ کند.

ضمانت حداکثر 99.9 درصد بازتاب دهنده وعده قابلیت اطمینان A2 Hosting است. این شرکت با استفاده از بهترین شیوه های صنعت ، وصله های امنیتی و مراکز داده جایگزین برای اطمینان از فعال شدن وب سایت تا حد ممکن. میزبان وب تشخیص می دهد که وقتی وب سایت کاهش می یابد ، مشتری پول خود را از دست می دهد.

ضمانت برگشت پول در هر زمان برای 30 روز اول خدمت عملی می شود. در واقع ، این یک آزمایش 30 روزه رایگان است. اگر یک کاربر بخواهد در طی 30 روز اول به هر دلیلی سرویس را لغو کند ، ممکن است شخص بدون مجازات این کار را انجام دهد.

شرکت من به چه سطح میزبانی وب احتیاج دارد?

سطح میزبانی وب که به یک وب سایت احتیاج دارد بستگی به میزان اطلاعات ذخیره شده در سرور دارد. یک وب سایت ساده که فقط سرویس های یک شرکت را ذکر می کند ممکن است به برنامه هایی با کمترین قیمت در دسترس باشد ، در حالی که سایت های تجارت الکترونیکی می توانند از برنامه های سطح متوسط ​​استفاده کنند. اگر یک شرکت نیاز به پخش جریان ویدیو به مشتریان داشته باشد ، سریعترین و با هزینه های بالاتر برنامه راه است.

چگونه مشتری یک وب سایت پشتیبان ذخیره می کند?

میزبانی A2 امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات کمتر از 30 روز و تا 50 گیگابایت داده را در هر شرایط سرویس شرکت فراهم می کند. اگر مشتری بیش از 30 روز در پشتیبان گیری و 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشد ، سرویس پشتیبان از وب سایت های پشتیبان متوقف نمی شود.

خدمات اساسی که میزبانی A2 در هر برنامه ای شامل می شود چیست؟?

A2 Hosting برای هرکسی که می خواهد یک وب سایت داشته باشد ، دارای خدمات ویژه ای است. گزینه ها شامل مدیریت تبلیغات ، ویکی ها ، وبلاگ ها ، تجارت الکترونیکی ، انجمن ها و شبکه های اجتماعی است.

بخش مدیریت تبلیغات دارای چندین نوع نرم افزار مدیریت تبلیغات است که همگی آنها به مشاغل اجازه می دهند کمپین های تبلیغاتی هدفمند را از طریق زمین ایجاد کنند. این سرویس ها برخی از پکیج های ارزان قیمت A2 هاستینگ هستند.

میزبانی یک انجمن به این معنی است که میزبانی A2 بستری را برای افراد فراهم می کند تا ایده ها را به اشتراک بگذارند ، افکار خود را ارسال کنند و آزادانه تبادل ایده کنند. ویکی ها به مدخل های اطلاع رسانی از نوع دائرopالمعارف اطلاق می شوند که روش های ایجاد شده توسط کاربر برای ویرایش ورودی های فردی در ویکی را ارائه می دهند.

سایر خدمات میزبانی وب اساسی شامل نرم افزار هاستینگ و برنامه هایی برای تجزیه و تحلیل ، پشتیبانی از مشتری ، آموزش ، میزبانی پایگاه داده ، تجارت الکترونیکی ، مدیریت اسناد ، کتابخانه جاوا اسکریپت ، ذخیره سازی موسیقی ، ذخیره سازی ویدیو و توسعه وب می باشد. در کل ، A2 Hosting 37 سرویس اساسی را که به مشتریان ارائه می دهد ، متوقف می کند.

چگونه با A2 Hosting تماس بگیرم?

A2 Hosting دارای ویژگی چت زنده ، عملکرد بلیط پشتیبانی ، شماره رایگان برای مشتریان آمریکایی و کانادایی و فرم تماس با فروش است. مشتریان در اروپا ، برزیل ، استرالیا و هند شماره تلفنهای جداگانه ای دارند که می توانند با آنها تماس بگیرند. این شرکت همچنین کانال های رسانه های اجتماعی برای توییتر و فیس بوک دارد

گزینه های پرداخت A2 چه مواردی را ارائه می دهد?

مشتریان می توانند از طریق PayPal ، American Express ، Visa ، Mastercard و Discover Discover هزینه های خدمات را بپردازند. مشتریان می توانند هر ماه پرداخت خودکار را تنظیم کنند.

برنامه وابسته میزبانی A2 چیست؟?

A2 هاستینگ برای مراجعه کنندگان موفق که از طریق یک لینک وابسته ثبت نام می کنند ، به مشتریان پول می دهد. مشتریها برای هر مشتری جدید 85 دلار درآمد کسب می کنند و سپس برای هر مشتری جدیدی که مشتری اصلی اصلی آن را به داخل می آورد 5 دلار دریافت می کند. شرکت ها برای هر مشتری جدیدی که یک بسته میزبانی خریداری می کند ، درآمد کسب می کنند.

مشتریان فقط 10 دلار برای ثبت نام در برنامه وابسته درآمد کسب می کنند. شرکت برتر این شرکت در سال 2015 بیش از 100000 دلار درآمد کسب کرده است. در اصل ، برنامه وابسته یک بازاریابی است که توسط A2 Hosting به عنوان راهی برای جذب مشتری بیشتر ساخته شده است ، اما میزبانی برنامه های وابسته بسیار آسان است.

A2 در کجا قرار دارد?

دفتر اصلی میزبان A2 در آن آربر میشیگان است. یک مرکز داده دوم در سنگاپور و یک سوم در آمستردام است.

پشتیبانی A2 میزبان مشتری چگونه است؟?

A2 میزبان پشتیبانی 24/7/365 مشتری. این بدان معنی است که مشتریان در هر زمان به پشتیبانی فنی دسترسی دارند.

چگونه مشتری سرعت سرور خود را آزمایش می کند?

مشتری فایلهای تست سرعت را برای هر یک از سه مرکز داده از طریق وب سایت میزبانی A2 بارگیری می کند. فایل پستی 100MB است. تست سرعت شخص ثالث سرعت مرکز داده را بطور مستقل تأیید می کند.

در کدام کشورها A2 محبوب ترین است?

بیشتر مشتریان A2 هاستینگ از سراسر جهان آمده اند. محبوب ترین کشورها ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، هند و فرانسه هستند. این شرکت 26 کشور را لیست می کند که در آن مشتریان می توانند اطلاعات بیشتری درباره خدمات A2 Hosting کسب کنند.

چه اقدامات امنیتی شامل مرکز داده های Ann Arbor است?

مرکز داده Ann Arbor از کفپوش بدون استاتیک ، کنترل آب و هوا از 68 درجه فارنهایت با رطوبت بین 30 تا 40 درصد استفاده می کند. منبع تغذیه اضافی شامل یک دیزل ژنراتور در صورت عدم موفقیت گزینه های اولیه انرژی است. اقدامات امنیتی جسمی شامل یک پارکینگ درهای حیاط است که فقط برای کارمندان قابل دسترسی است ، دسترسی به کلید امنیتی به ساختمان ، یک کلید امنیتی جداگانه که برای دسترسی به طاق سرور و نظارت تصویری لازم است..

A2 Hosting چه خدمات مبتنی بر ابر را ارائه می دهد?

خدمات میزبانی ابر از 15 دلار در ماه برای حداکثر 10 گیگابایت ذخیره سازی داده ها شروع می شود ، و انتخاب بالا پایان 25 دلار در هر ماه با 25 گیگابایت ذخیره سازی است. A2 میزبان سرویسهای ابری با سرعت 300 درصد سریعتر از درایوهای دیگر.

آیا میزبانی A2 VPS را ارائه می دهد?

A2 هاستینگ سرور خصوصی مجازی (VPS) را که 75 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 2 ترابایت انتقال دارد میزبانی می کند. این نوع سرورها برای توسعه دهندگان و کارشناسان فناوری اطلاعات ایده آل هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector