A2 mitināšanas pārskati 2020. gada maijs: vai A2 tīmekļa mitināšana ir piemērota jūsu vietnei?

Contents

Vai A2 hostings ir tiešām labāks?

Lai gan tas ir mazāk pazīstams nosaukums tīmekļa mitināšanas pasaulē, A2 mitināšana ir izveidojusi sev reputāciju kā vienu no ātrākajiem un draudzīgākajiem pieejamajiem hostinga pakalpojumiem.


A2, kas dibināts 2001. gadā Ann Arborā, Mičiganā, sola zibens ātru iekraušanas ātrumu, nevainojamu darbspējas laiku, visas funkcijas, kas jūsu vietnei varētu būt vajadzīgas, un lielisku klientu atbalstu, lai sāknētu.

Atjauninājums: A2 Hostings visas sezonas garumā rīko slepkavas brīvdienu pārdošanu. Ieslēgšana līdz 75%!

Cik laba ir A2 tīmekļa mitināšana?

Mēs ar prieku ziņojam, ka A2 tīmekļa mitināšanas pakalpojumi darbojas atbilstoši. Viņu devīze ir “Mūsu ātrums, tavi panākumi”, un zēns tos piegādā. A2 konsekventi ir ātrākais hostinga uzņēmums tīmeklī. Viņi tout savu hostingu kā esamību 20 reizes ātrāk nekā viņu konkurenti, un tik neticami, kā izklausās, prasība paliek spēkā.

A2 hostings, protams, sola daudz. Bet kā viņu pakalpojumi faktiski sakrājas?

Pārsniedzot ļoti ātro iekraušanas laiku, A2 nesagriež stūrus, kad runa ir par klientu pieredzi. Ar lietotājam draudzīgs interfeiss ko var novērtēt gan tīmekļa mitināšanas jauniesācēji, gan profesionāli izstrādātāji, nesāpīga migrācija, un plašu funkciju klāstu godīgas cenas, A2 ātrums nav vienīgais, par kuru vērts rakstīt mājās.

Bet tas, kas patiesi atšķir A2 kā tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, ir tas, ka viņi to piedāvā uzvaroša kvalitātes pakalpojumu, labu cenu un lieliska klientu atbalsta kombinācija.

Noapaļojot diezgan labu cenu un labi aprīkotu hostinga plānu izvēli ar dažiem no ātrākajiem un draudzīgākie klientu atbalsta speciālisti jums vienmēr būs prieks novērst problēmas, A2 ir mitināšanas uzņēmums, kas zina, kā nopelnīt jūsu lojalitāti. Un viņiem ir A + vērtējums no Labāka biznesa biroja, lai to pierādītu.

A2 mitināšanas redakcijas pārskats 4.6 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Neticams klientu atbalsts
 2. Ātrākais ātrums tirgū
 3. Lietotājdraudzīgums
 4. Lieliskas cenas iespējas
 5. Vietējais Heross

Mīnusi

 1. Nav spēcīgākais Uptime
 2. Nav paredzēts darījumu medniekiem
 3. Klientu apkalpošanai ir ārpusstundu dienas

SummaryA2 tīmekļa mitināšana ir tik ātra un tik uzticama, ka šajā ziņā viņi patiesi pārspēj konkurentus. Turklāt viņiem ir moderna izjūta, kas padara to par atsvaidzinošu mitināšanas pieredzi. Ja vēlaties attīstības rīkus, kas faktiski saprot jūsu darbplūsmu, un klientu apkalpošanas darbiniekus, kas patiesi var satikt jūs tur, kur atrodaties, A2, iespējams, vienkārši būs jūsu saimnieks. Vai mēs pieminējām, ka tie ir patiešām, ļoti ātri? Atbalsts5Speed5Features5Value4Pārredzamība4

• Kam vajadzētu rīkoties ar A2?

Pēc mūsu pieredzes ar A2 Hostings mums liks ieteikt viņus kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju gandrīz ikvienam. Bet mēs domājam, ka no vietņu mitināšanas ar A2 visvairāk var gūt šādas cilvēku grupas:

1. Tirgotāji un uzņēmēji, kas plāno uzlabot vai palielināt savas vietnes.

Ātruma, funkciju un klientu atbalsta ziņā A2 hostings piedāvā dalīta hostinga plānus ar lielu sprādzienu jūsu buksam. Un, ja jums ir lieli nākotnes plāni, A2 augstas veiktspējas, pārvaldīts VPS hostings un speciāli izveidoti serveru pakotnes ir tur, ja jums tie kādreiz būs nepieciešami.

A2 mitināšanas paketes var atbalstīt jūsu biznesa vajadzības to attīstības laikā.

Ja jūsu vecais mitinātājs nespēj sekot līdzi tam, ka jūsu vietne nodrošina lielāku trafiku un prasa sarežģītākas funkcijas, pārslēdzieties uz A2, un jūs nekad vairs neatskatīsities.

2. Tīmekļa mitināšanas iesācēji, kuri vēlas saņemt pacienta un cilvēku norādījumus.

Vai sākat savu pirmo vietni? Vai nav super-lietpratējs? A2 ir patiesi lieliska klientu atbalsta komanda, kas turēs jūsu roku, dodoties drosmīgu akronīmu un tehniskā žargona džungļos, kas ir tīmekļa mitināšana.

A2 lietotāja saskarne ir skaidra un labi izstrādāta, viņu Zināšanu pamats ir plašs, un viņu atbalsta pārstāvji nekad nav dzirdējuši muļķīgu jautājumu.

3. Pros, kas novērtē klientu atbalsta komandu, kas spēj noturēt savu.

Ja jūs jau esat uzsācis darbību tīmekļa mitināšanas pasaulē, A2 jūs atradīsit tehnoloģiju guru komandu, kas patiesi var satikt jūs tur, kur atrodaties. A2 klientu atbalsta komanda zina viņu lietas un var sniegt vērtīgu ieskatu un kalpot par ekspertu līmeņa skaņu dēli jūsu nākamajam tīmekļa attīstības projektam.

• Kam vajadzētu meklēt citur?

Mēs domājam, ka A2 mitināšana ir pareiza izvēle gandrīz ikvienam, taču, ja jūs īpaši uzsverat šādus sāpju punktus, iespējams, ka ir vērts iepirkties citu saimnieku starpā:

1. Jūs vienkārši meklējat kaut ko īpaši lētu.

Ja jūs vēlaties tikai kaut ko vienkāršu un, pats galvenais, lētu, A2, iespējams, nav paredzēts jums. A2 nav īsti dārgs, taču to vislētākais Lite plāns ir tālu no lētākās mitināšanas paketes tīklā. Turklāt viņu Lite un Swift plāni nav patiesībā optimizēts zibens ātrumam, par kuru tiek apgalvots A2.

Jūsu labākā alternatīva

Vietnēs Bluehost vai Hostgator varat atrast lētākus pamatplānus ar salīdzināmu ātrumu, ja vien jūs nepalaidīsit garām klientu apkalpošanu vai papildu funkcijas, ko piedāvā A2.

2. Skaitās katra sekunde no uptime.

A2 Hostings sola 99,9% uptime, un lielākoties tie nodrošina. Tomēr vairākiem citiem nozares dalībniekiem ir labi dokumentēti uptime rādītāji virs 99,95%, un viņi neizdara izņēmumus DDoS vai citiem serveru uzbrukumiem.

Šīs procentuālās atšķirības var šķist zemesrieksti, taču tās nozīmē papildu 21 minūtes dīkstāves mēnesī. E-komercijas augstākajos līmeņos 21 minūte var nozīmēt daudz zaudētu pārdošanas apjomu.

Jūsu labākā alternatīva

Ja jums ir nepieciešama pārliecība par tirgus vislabāko darbības laiku, mēs iesakām SiteGround paketēm, kuras ir salīdzināmas ar A2, bet kurām ir ticamāka darbības laika garantija 99,99%.

• A2 mitināšanas plusi

Šeit ir dažas no mūsu iecienītākajām lietām par šo ārkārtīgi ātro, Ann Arbor balstīto hostinga uzņēmumu.

1. Klientu atbalsta komanda, kuru vēlēsities apskaut

A2 iegulda laiku, naudu un rūpes, kas nepieciešamas, lai izveidotu izcilu un zinošu tehnoloģiju atbalsta komandu. Problēmu novēršana ir satraucoša, taču A2 draudzīgie klientu atbalsta speciālisti pārsniedz un pārsniedz šo procesu, lai padarītu procesu pēc iespējas nesāpīgāku.

Ja jums kādreiz ir radušās aizdomas, ka jūsu atbalsta pieprasījums ir pārsūtīts uz ārzemju zvanu centru, jūs ar prieku uzzināsit, ka A2 lepojas ar klientu atbalsta personāla, kas ir 100% ASV un dzimtā angļu valoda.

Bet papildus viņu pašu apelācijai, A2 atbalsta komandu veido izstrādātāji, kuri zina savas lietas. Tas padara viņus par pacientiem ganiem gan nejaušu, gan ekspertu līmeņa ceļvežiem pieredzējušākiem klientiem.

Daudzi A2 klienti ir ziņojuši, ka atbalsta komandai pat izdevās pamanīt un atrisināt tehniskas problēmas, kuras viņu tīmekļa dizaineriem vai izstrādātājiem bija pietrūcis.

A2 klientu zonā ir lietotājam draudzīgs informācijas panelis, kurā varat ērti izsekot visām iepriekšējām un pašreizējām atbalsta biļetēm..

 A2 piedāvā dažādus 24 stundas diennaktī pieejamus tehniskā atbalsta nesējus, sākot no plkst tiešsaistes tērzēšana uz e-pasta biļetes uz atbalsts pa tālruni. Reakcijas laiks ir minimāls, un vajadzības gadījumā varat paļauties, ka esat ātri savienots ar dzīvu, elpojošu, draudzīgu cilvēku, kurš ir gatavs palīdzēt.

2. Ātrums! Ātrums! Ātrums!

Ar vidējo lapas ielādes laiku aptuveni 370 ms, A2 ir neapstrīdēts ātras mitināšanas čempions. Un tikai nedaudz vairāk par 9 USD / mēnesī viņu Turbo dalītā hostinga plāns jums nemaksās rokas un kāju par ātrumu, kas konkurentus atstāj putekļos.

Tīmekļa mitināšanā ātruma nepieciešamība nav saistīta tikai ar tiesību lielīšanu. Ātrs lapas ielādes laiks ir saistīts ar veselu virkni pārliecinošu (lasīt: ienesīgu) priekšrocību, ieskaitot zemāki atlēcienu līmeņi, augstāki reklāmguvumu līmeņi un SEO palielinājums.

Ja jūsu vietnes saskarnē ir daudz attēlu, video vai citu funkciju, kurām parasti ir nepieciešams zināms ielādes laiks, A2’s Turbo serveri ir lieliska izvēle.

A2 mitināšana padara pamatotu iemeslu, kāpēc lapas ielādei un reakcijas laikam ir izšķiroša nozīme jūsu vietnes panākumos. Skatīt viņu pilns infographic šeit.

Kā A2 izdodas iegūt ātrāko ielādes laiku tīmeklī?

Papildus modernākajam SSD, A2 panākumu noslēpums ir visu viņu pašu serveru un datu centru piederība no Mičiganas līdz Arizonai, no Amsterdamas līdz Singapūrai.

Jo A2 pieder un pārvalda visas viņu telpas (tā vietā, lai vienkārši nomātu servera telpas kāda cita noliktavā, kā tas ir nozares standarts), viņiem ir tieša kontrole pār tehnisko vidi, kurā mitinās jūsu vietne. Tas nozīmē, ka viņi ir mazāk pakļauti jautājumiem, kurus izraisa ārpus viņu kontroles esoši faktori, un var ātri iejaukties, ja rodas kādas problēmas.

3. Lietotājdraudzīgums caurspīdīgā veidā

Ņemot vērā, ka nozare darbojas jau vairāk nekā 30 gadus, tīmekļa mitināšanai vajadzētu būt vienkāršai. Tomēr lietotāju pieredze daudziem web hostinga pakalpojumu sniedzējiem joprojām ir pievilcīga.

Ne tik ar A2 Hosting, kura mūsdienīgais interfeiss ir lietotājam draudzīga, viegli orientējama un labi izstrādāta. Šī pozitīvā lietotāja pieredze attiecas arī uz klientu iekāpšanu, rēķinu sagatavošanu un tehnisko problēmu novēršanu.

A2 norāda uz jūsu pirmo mijiedarbību ar viņu pakalpojumiem. Vietnes migrēšana no vecā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja līdz A2 ir tik nesāpīga, cik vien iespējams, prasa tikai dažas minūtes sava laika un minimālas dīkstāves vietnei.

Šis. Ir. Milzīgs.

Ja jūs neesat izstrādātājs vai tehniska persona, migrējot savu vietni no viena mitinātāja uz otru, ir milzīgas sāpes. Tas ir pieaudzis vīriešus līdz asarām.

Ikvienam, kurš pirmo reizi mēģināja migrēt vietni, iespējams, ir daži pelēki mati, lai to parādītu. Tas, kas virspusē šķiet viegls, var ātri kļūt dažu stundu ilgs kavējums, kura laikā jūsu vietne ir bezsaistē. Nespēlējiet ar uguni, ļaujiet hostinga ekspertiem to darīt jūsu vietā.

Kad jūsu vietne ir migrēta, jums nekad nevajadzēs ilgi meklēt vajadzīgās funkcijas A2 gludā un skaidrā klienta informācijas panelī. Daudzas svarīgas funkcijas šajā vadības panelī var veikt pat ar ar vienu klikšķi, piemēram, jaunu e-pasta kontu izveidošana, dublējumu atjaunošana vai jaunu domēnu reģistrēšana.

A2 klientu zona ir brīnišķīgi nepiesārņota un nodrošina ātru, viena klikšķa piekļuvi visām vissvarīgākajām funkcijām..

 Bet, iespējams, lielākais A2 neticamās lietojamības apliecinājums ir viņu zināšanu bāze. Piepildīta ar ļoti informatīvi un skaidri uzrakstīti palīdzības raksti kas iemācīs jums visu, kas jums jāzina par tīmekļa mitināšanu, jums, iespējams, nekad pat nebūs prieks sadarboties ar A2 atbalsta komandu.

Tīmekļa mitināšanas iesācēji un profesionāļi atradīs daudz informācijas, sākot no pamatjautājumiem (“Kas ir PHP?”) Līdz pat padziļinātai pamācībai (“Kā izmantot pielāgotu php.ini failu cPanel cron darbiem”). Turklāt tiek atvērts katrs A2 zināšanu bāzes raksts ar pārskatu par pamatjēdzieniem, kas jums jāzina pirms turpināt.

A2 zināšanu bāze ir strukturēta saprotamībai. Tēmas tiek sagrupētas organizētā veidā, un katram uzlabotākajam ierakstam ir saites ar nepieciešamo lasījumu.

4. Awesome Features par satriecošu cenu

A2 hostings ir daudz. Viņi, iespējams, nepiedāvā zemāko cenu “tvertnes” cenu, bet A2 klienti saņem savu naudas vērtību pakalpojumu kvalitātes un plaša funkciju klāsta dēļ. Klienti ar prieku uzzinās, ka A2 ir savietojams ar daudzām cienījamākajām CMS un drošības lietotnēm no WordPress līdz Joomla līdz Drupal līdz Cloudflare.

Šeit ir daži no svarīgākajiem punktiem:

 • A2 optimizēta WordPress integrācija
 • cPanel
 • Savietojamība ar Linux un Windows
 • Servera atrašanās vietas izvēle N. Amerikā (MI vai AZ), Eiropā (Amsterdama) vai Āzijā (Singapūra)
 • Uzlabots DNS
 • Ar SSD darbināmi serveri
 • Bezmaksas Cloudflare integrācija
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas drošības lietotnes, piemēram, Patchman

A2 optimizēts WordPress nozīmē, ka iestatīšana ir automatizēta, un viss ir iepriekš konfigurēts ar optimāliem ātruma un drošības iestatījumiem. A2 ir saderīgs arī ar citām satura pārvaldības sistēmām, piemēram, Joomla un Drupal.

A2 nesatricināmā cenas un funkciju attiecība ir lielisks jaunums ikvienam, kurš plāno palielināt hostinga plānu, pieaugot viņu vietnei. A2 Hostings piedāvā saskaņošanas plānus visi vajadzību un budžeta līmeņi, sākot no pamata, taču augstas kvalitātes dalīta hostinga, līdz tālākpārdevēja mitināšanai, pārvaldītam VPS, līdz speciāliem serveriem.

Dažas no daudzajām cienījamām SSL sertifikātu opcijām, kuras varat izmantot, ja izvēlaties mitināt ar A2.

 

5. Siltas pūciņas

A2 ir pilnīgi patikams uzņēmums. Un tirgū, kurā lielākoties dominē daži lielu vārdu konglomerāti, pievilcība nav kaut kas par pašsaprotamu.

Ja šis A2 mitināšanas pārskats vēl nav pārliecinājis jūs par šī uzņēmuma nopelniem, šeit ir daži sīkumi par A2, kas, iespējams, liek justies visiem silti:

 • A2 ir a mazs uzņēmums ar mazāk nekā 200 darbiniekiem tas ir vērtīgs ieguldījums mazpilsētas, Amerikā, ekonomikā. Viņi mīl savu dzimto pilsētu Ann Arbor un neplāno pārcelties uz Silikona ieleju.
 • A2 pieder visi viņu pašu datu centri un serveri.
 • A2 Hostings ir NAV pieder Endurance International Group, megakorporācija, kas pēdējās divās desmitgadēs ir iegādājusies 83 meitasuzņēmumus tīmekļa mitināšanas uzņēmumos (A Small Orange, iPage un HostGator, tikai nedaudz pieminot, visi pieder EIG).
 • A2 piedalās vairākos vides iniciatīvas. Viņi ir iestādījuši vairāk nekā 50 000 koku Annarboras apgabalā un ir Carbonfund.org partneris.
 • Visas A2 atbalsta komandas darbojas vietējā mērogā, un viņi neizmantojiet aizjūras zvanu centrus.

• A2 mitināšanas mīnusi

A2 ir daudz, kas patīk, taču daži klienti var sastapties ar dažiem aizķeršanās gadījumiem ar šo visnotaļ stabilo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Šeit ir daži potenciālie darījumu pārtraukēji, kurus jūs varētu vēlēties apsvērt pirms reģistrēšanās A2 mitināšanas kontā:

1. Vai meklējat absolūti lētāko saimnieku? Paskaties citur.

A2 hostings ļoti ietekmē to sniegto funkciju daudzumu un pakalpojumu kvalitāti. Tomēr A2 ir tālu no lētākā resursdatora tīmeklī, un viņu pamatplānos trūkst daudz iespēju, kuras varētu būt nepieciešams pirkumu veikals.

A2 mitināšanas plāni neietveriet bezmaksas domēna vārdus, tāpēc šī cena jums būs jāaprēķina papildus mitināšanas cenai. Un, lai gan A2 Turbo plānā ir iekļauts kvēlo un ātrais ātrums, ar kādu uzņēmums sevi tirgo, vēl divi pamata un lētāki dalītā mitināšanas plāni Lite un Swift faktiski nav optimizēti maksimālajam ātrumam.

Ja jūsu prioritāte ir maksāt pēc iespējas mazāk par visaptverošiem pakalpojumiem, kas ir vienkārši atbilstoši, A2 Lite un Swift plāni, iespējams, maksā vairāk, nekā jūs plānojat maksāt. Tā vietā mēs iesakām lielu zīmolu mitinātājus, piemēram, HostGator vai BlueHost. Cenas ir ļoti lētas, lapas tiek ielādētas ātri un jūs saņemsiet bezmaksas domēna vārdu, taču negaidiet, ka būs tāda pati līmeņa aprūpe vai pielāgota mērogojamība.

2. Uptime Bēdas

Lai arī A2 darbspējas laiks ir stabils, tas nav labākais tirgū. Viņi sola 99,9% uptime ar naudas atmaksas garantiju, bet izdara izņēmumus attiecībā uz DDoS vai citiem uzbrukumiem viņu serveriem (no kuriem jūs, starp citu, varat izvairīties, taču izmantojat viņu bezmaksas iespēju Cloudflare integrācijai). A2 pieredze rāda, ka viņi reti nonāk zem šī 99,9% solījuma, tomēr daudziem citiem hostinga uzņēmumiem ir izdevies saglabāt uptime likmes daudz augstākas.

Pakalpojumu pārtraukumu statusu varat pārbaudīt vietnē A2 Hostings Sistēmu statusa vietne.

Ja jūsu vietne darbojas līmenī, kurā izšķiroša nozīme ir katrai sekundei, A2, iespējams, nav labākais risinājums. Tā vietā mēs iesakām vietni SiteGround, kuras pakalpojumi un cenas ir salīdzināmas ar A2, bet kurām gandrīz nevainojams darbspējas rekords ir 99,99% un naudas atdošanas garantija sāknēšanai..

3. Klientu apkalpošanai ir brīvdienas

Viens no spēcīgākajiem A2 pārdošanas punktiem ir viņu super draudzīgais un izpalīdzīgais atbalsta kolektīvs. Bet kā mazam uzņēmumam, kurā ir mazāk nekā 200 darbinieku, nav nedzirdēts, ka A2 klienti sastopas ar tehniskā atbalsta problēmām, kuras, šķiet, liekas uz gadījumiem, kad ne vienmēr ir pietiekami daudz darbinieku, kas nodarbotos ar liela apjoma periodiem.

Nekļūdieties! Lielākā daļa A2 mitināšanas pārskatu pozitīvi ietekmē klientu apkalpošanu. Bet ir daži sāpju punkti, kas saistīti ar klientu apkalpošanu, par kuriem vērts padomāt:

 • Tehniskais atbalsts ir pieejams visu diennakti, bet Norēķinu un pārdošanas nodaļas strādā pēc normāla darba grafika. Tas var potenciāli ietekmēt saņemto pakalpojumu kvalitāti, ja dzīvojat citā laika joslā vai ja nedēļas nogalē jums jāatrisina norēķinu problēma..
 • Ziņojumu biļetēs, kas iesniegtas ar vispārīgiem jautājumiem, var saņemt automātiskas atbildes ar saitēm uz zināšanu bāzi, kas var būt saprotami nomākta.

Ja esat viens no neveiksmīgajiem, kam iepriekš ir bijusi neapmierinoša klientu apkalpošanas pieredze ar A2, mēs kā alternatīvu iesakām reģistrēties mitināšanas kontam vietnē SiteGround. Viņu paketes ir salīdzināmas, viņu pakalpojumi ir teicami, un klientu apkalpošanas atsauksmes ir pārsvarā pozitīvas ar patiesām atbildēm uz rēķinu apmaiņas un pārdošanas jautājumiem 24 stundas diennaktī un visu diennakti..

• A2 mitināšanas plāni & Cenu salīdzinājums

Tāpat kā A2 mitināšanas skaņa, taču nepieciešama palīdzība, lai izlemtu, kurš no viņu hostinga paketiem ir piemērots jums? Šeit ir A2 mitināšanas pakalpojumu trīs dažādu līmeņu sadalījums: dalīta mitināšana, pārvaldīta WordPress mitināšana, un VPS hostings

 Koplietojamais hostingsPārvaldītais WordPress HostingCore VPS
AprakstsĀtrākā dalītā mitināšana tirgūPilnībā optimizēta un pārvaldīta WordPress mitināšanaPārvaldīta VPS mitināšana ar piekļuvi saknei
Sākot no plkst3,92 USD / mēn11,99 USD / mēn32,99 USD / mēn
Vadības paneliscPanelPleskscPanel
UzglabāšanaNeierobežots10 GB75 GB

A2 koplietotie hostinga plāni

A2 piedāvā izcilus dalīta hostinga pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām no 4 līdz 10 USD mēnesī atkarībā no izvēlētā komplekta. Visās paketēs ietilpst neierobežota uzglabāšana un pārsūtīšana, cPanel, bezmaksas SSL un SSD, bezmaksas vietņu pārsūtīšana un jebkura laika naudas atdošanas garantija..

LiteĀtriTurbo
Cena3,92 USD4,90 USD9,31 USD
Vietņu skaits1
Datu bāzes5
Turbo ātrumi
Vietnes paātrinātājs

A2 pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni

A2 koplietotos mitināšanas plānus var arī optimizēt WordPress, taču to pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos ietilpst Turbo vietnes ātrums, ērta dublēšana, vietnes izvietošana, bezmaksas Jetpack licence un komplektā ar iepriekš instalētu WP-CLI..

1 vietne3-vietnesNeierobežots
Cena11,99 USD18,99 USD36,98 USD
Uzglabāšana10 GB25 GB40 GB

A2 pārvaldītie VPS mitināšanas plāni

VPS pakotnēs ar A2 ir vairāk enerģijas un atbalsta nekā kopīgajos mitināšanas plānos. Šajos pārvaldītajos plānos ietilpa servera konfigurācija, visaptverošs dienvidu guru atbalsts, automātiski drošības un instalācijas jauninājumi, bezmaksas CloudFlare CDN, cPanel un nemanāmi pārvaldīta aparatūra un tīkls.. 

Jauda+Prestižs+Pinnacle+
Cena32,99 USD46,19 USD65,99 USD
Uzglabāšana75 GB100 GB150 GB
Operatīvā atmiņa4 GB6 GB8 GB
Pārskaitījums2 TB3 TB4 TB
CPU4 vCPU6 vCPU8 vCPU

• Grunts līnija

A2 Hostings ir mazs uzņēmums ar lielām priekšrocībām. Tās ir visātrākā dalītās mitināšanas opcija tirgū, piedāvā neticamu klientu apkalpošanu un to hostinga plānus, kas ir veidoti atbilstoši mērogam. Reģistrējieties hostinga kontā ar A2, lai iegūtu ātru ātrumu un nevainojamu lietotāja pieredzi, kā arī palieciet draudzīgā klientu apkalpošanas un mazo uzņēmumu mīlestības labā. A2, iespējams, nepiedāvā lētākās cenas vai labāko pasaules laiku, taču tie piedāvā lielisku pakalpojumu un pārsteidzoša atbalsta uzvarošu kombināciju.

A2 mitināšanas FAQ

Kam vislabāk piemērots A2 hostings?

A2 Hostings darbojas ikvienam, kam nepieciešami jebkura līmeņa IT pakalpojumi. Cilvēki, kuri vēlas WordPress pamata vietni, var būt, ka A2 hostings kalpo par vienas vietnes, piecu datu bāzu un neierobežotas krātuves mitinātāju. Spektra augstākajā daļā speciāla mitināšana ļauj uzņēmumiem pilnībā kontrolēt tīmekļa serveri, vietni un datu pārvaldību. Lielākā šī darba daļa notiek attālināti, nevis klātienē. Uzņēmumi maksā ikmēneša maksu par A2 Hosting pakalpojumiem.

Kāda ir A2 hostinga cenu noteikšana?

Visvienkāršākā WordPress mitināšana sākas ar 3,92 USD mēnesī. Par šo cenu klienti saņem vienu vietni, piecas datu bāzes, neierobežotu krātuvi, naudas atdošanas garantiju, neierobežotu pārskaitījumu un bezmaksas SSD. Augstākais WordPress hostings lietotājiem nodrošina neierobežotas vietnes, datu bāzes, glabāšanu un pārsūtīšanu līdztekus naudas atdošanas garantijai, turbo vietni, kas ir 20 reizes ātrāka nekā A2 Hosting pamata piedāvājumus, bezmaksas SSD un A2 vietnes paātrinātāju par USD 9,31 mēnesī..

Augstākajā līmenī A2 Hostings ir izveidojis īpašu hostingu, kura cena ir USD 99,59 mēnesī. Par šo cenu patērētāji var pielāgot servera vajadzības, pilnībā izolēties no citiem serveriem un izvēlēties pārvaldības līmeni. Dārgākais uzņēmuma piedāvātais plāns ir pārvaldīts serveris mēnesī par 290,49 USD. Tas klientam nodrošina 16 GB RAM servera lietošanai, 20 TB pārsūtīšanas, 2 × 1000 GB krātuves, piekļuvi Intel Xeon servera serverim, bezmaksas piekļuvi cPanel, piekļuvi saknei un naudas atdošanas garantiju. Šis piekļuves līmenis uzņēmumiem un uzņēmumiem sniedz pilnīgu kontroli pār savu tīmekļa serveri.

Vai A2 piedāvā atlaides klientiem, kas atgriežas??

A2 Hostings nepiedāvā atlaides periodiskiem klientiem, lai gan daži klienti var būt tiesīgi saņemt bezmaksas jauninājumus tajā pašā servera paketē. Pazemināšana uz mazāku paketi maksā 25 USD par datu pārsūtīšanas maksu. A2 mitināšana bezpeļņas organizācijām piešķir atlaidi, kas tām jāpierāda, sazinoties ar uzņēmumu, izmantojot atbalsta biļeti.

Kādas ir A2 hostinga galvenās iezīmes?

A2 mitināšana nodrošina izstrādātājiem draudzīgu mitināšanu, lai cilvēki varētu izveidot un pārvaldīt savas tīmekļa vietnes, domēna reģistrāciju, ja kādam ir vēlēšanās iegūt domēna vārdu, domēna nodošanu no citas resursdatora, SSL sertifikātus vietnes drošības pārbaudei, 99,9 procentu garantiju par darbības laiku jebkurā laikā. naudas atdošanas garantija un ātra hostinga organizācija SwiftServers.

Potenciālie klienti var meklēt A2 mitināšanas vietnē, lai redzētu, vai domēna vārds ar domēna pārbaudītāja starpniecību pieder citai saimniecei. Lietotāji lodziņā vienkārši ievada līdz 20 vietņu nosaukumiem, iziet vienkāršo drošības protokolu un noklikšķiniet uz Meklēt pieejamību, lai redzētu, vai A2 Hostings var saglabāt klienta domēna vārdu.

99,9 procentu darbspējas garantija atspoguļo A2 Hosting uzticamības solījumu. Uzņēmums izmanto nozares labāko praksi, drošības ielāpus un alternatīvus datu centrus, lai vietne pēc iespējas aktīvāk darbotos. Tīmekļa resursdators atzīst, ka vietnei samazinoties, klients zaudē naudu.

Jebkurā laikā atgriešanās garantija stājas spēkā pirmajās 30 darba dienās. Būtībā tas ir bezmaksas 30 dienu izmēģinājums. Ja lietotājs kāda iemesla dēļ vēlas atcelt pakalpojumu pirmo 30 dienu laikā, persona to var izdarīt bez soda.

Kāda līmeņa tīmekļa mitināšana ir nepieciešama manam uzņēmumam?

Tīmekļa vietnes uzturēšanas vajadzību līmenis ir atkarīgs no serverī saglabātās informācijas apjoma. Vienkāršai vietnei, kurā ir uzskaitīti tikai uzņēmuma pakalpojumi, varētu būt nepieciešami zemāko cenu plāni, savukārt e-komercijas vietnēs varētu izmantot vidēja līmeņa plānus. Ja uzņēmumam ir jāpiegādā video straumēšana klientiem, tas ir ātrs un visaugstākais plāns.

Kā klients uzglabā rezerves vietni?

A2 mitināšana ļauj izveidot dublējumus, kas ir jaunāki par 30 dienām un līdz 50 GB lielu datu par uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Papildu Server Rewind pakalpojums pārtrauc jebkādu vietņu dublēšanu, ja klienta rezerves kopēšana pārsniedz 30 dienas un 50 GB krātuves.

Kādi ir pamatpakalpojumi, ko A2 Hostings sedz katrā plānā?

A2 Hostings piedāvā daudz pakalpojumu ikvienam, kurš vēlas mitināt vai piederēt vietnei. Izvēle ietver reklāmu pārvaldību, wiki, emuārus, e-komerciju, forumus un sociālos tīklus.

Reklāmu pārvaldības sadaļā ir vairāku veidu reklāmas pārvaldības programmatūra, kas visi ļauj uzņēmumiem izveidot mērķtiecīgas reklāmas kampaņas jau sākotnēji. Šie pakalpojumi ir vieni no viszemākajām cenām, ko izmanto A2 hostings.

Foruma mitināšana nozīmē, ka A2 Hostings nodrošina platformu, lai cilvēki varētu dalīties idejās, publicēt domas un brīvi apmainīties ar idejām. Wiki attiecas uz enciklopēdijas veida informācijas ierakstiem, kas nodrošina lietotāja izveidotus veidus, kā rediģēt atsevišķus ierakstus wiki.

Citi pamata tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ietver mitināšanas programmatūru un programmas analītikai, klientu atbalstu, mācīšanu, datu bāzu mitināšanu, e-komerciju, dokumentu pārvaldību, JavaScript bibliotēku, mūzikas glabāšanu, video glabāšanu un tīmekļa attīstību. Kopumā A2 Hostings piedāvā 37 pamatpakalpojumus, ko tas sniedz klientiem.

Kā es varu sazināties ar A2 Hosting?

A2 mitināšanai ir tiešraides tērzēšanas iespēja, atbalsta biļetes funkcija, bezmaksas numurs Amerikas un Kanādas klientiem un veidlapa saziņai ar pārdevēju. Klientiem Eiropā, Brazīlijā, Austrālijā un Indijā ir atsevišķi tālruņa numuri, lai piezvanītu. Uzņēmumam ir arī sociālo mediju kanāli Twitter un Facebook

Kādas norēķinu iespējas nodrošina A2?

Klienti var norēķināties par pakalpojumiem, izmantojot PayPal, American Express, Visa, Mastercard un Discover karti. Katru mēnesi klienti var iestatīt automātiskos maksājumus.

Kāda ir A2 mitināšanas filiāļu programma?

A2 mitināšana klientiem dod naudu par veiksmīgiem novirzīšanas gadījumiem, kuri reģistrējas caur filiāles saiti. Klienti nopelna 85 USD par jaunu klientu un pēc tam 5 USD par katru jaunu klientu, kuru sākotnējais jaunais klients ienes reizes. Uzņēmumi pelna naudu par katru jaunu klientu, kas iegādājas mitināšanas paketi.

Klienti nopelna 10 USD tikai par reģistrēšanos filiāles programmā. Galvenā filiāle 2015. gadā nopelnīja vairāk nekā 100 000 USD. Būtībā filiāļu programma ir mārketinga atbalsts, ko A2 Hostings veicinājis, lai iegūtu vairāk klientu, taču ir ļoti viegli uzņemt filiāles programmu..

Kur atrodas A2?

A2 Hosting galvenais birojs atrodas Ann Arborā, Mičiganā. Otrais datu centrs atrodas Singapūrā, bet trešais – Amsterdamā.

Kāds ir A2 hostinga klientu atbalsts?

A2 mitināšana ir paredzēta visu diennakti strādājošo klientu atbalstam. Tas nozīmē, ka klientiem jebkurā laikā ir pieejams tehniskais atbalsts.

Kā klients pārbauda servera ātrumu?

Klients lejupielādē ātruma testa failus jebkuram no trim datu centriem, izmantojot A2 Hostinga vietni. ZIP fails ir 100 MB. Trešās puses ātruma pārbaude patstāvīgi pārbauda datu centra ātrumu.

Kurās valstīs ir A2 vispopulārākais?

Lielākā daļa A2 Hosting klientu nāk no visas pasaules. Populārākās valstis ir Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Kanāda, Indija un Francija. Uzņēmums uzskaita 26 valstis, kurās klienti var uzzināt vairāk par A2 Hosting pakalpojumiem.

Kādus drošības pasākumus satur Ann Arbor datu centrs?

Ann Arboras datu centrā tiek izslēgti grīdas segumi bez statiskajiem parametriem, klimata kontrole 68 Fārenheita grādos ar mitruma līmeni no 30 līdz 40 procentiem. Nevajadzīgajā barošanas avotā ietilpst dīzeļģenerators, ja primārās enerģijas iespējas neizdodas. Fiziskās drošības pasākumi ietver slēgtu autostāvvietu, kas pieejama tikai darbiniekiem, piekļuvi ēkai ar drošības atslēgu, atsevišķu drošības atslēgu, kas nepieciešama, lai piekļūtu servera glabātuvei un videonovērošanu.

Kādus mākoņa pakalpojumus piedāvā A2 Hosting?

Mākoņu mitināšanas pakalpojumi sākas ar 15 USD mēnesī par līdz 10 GB lielu datu glabāšanu, un augstākās klases izvēle ir USD 25 mēnesī ar 25 GB krātuvi. A2 mitināšana mākoņa pakalpojumus nodrošina par 300 procentiem ātrāk nekā citi diski.

Vai A2 Hostings piedāvā VPS?

A2 Hostings pārdod virtuālo privāto serveri (VPS), kura uztur līdz 75 GB krātuves un 2 TB pārsūtīšanas. Šāda veida serveri ir ideāli piemēroti izstrādātājiem un IT ekspertiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map