A2 Hosting Değerlendirmeler Mayıs 2020: A2 web siteniz için doğru hosting mi?

A2 Hosting Değerlendirmeler Mayıs 2020: A2 web siteniz için doğru hosting mi?

A2 Hosting Değerlendirmeler Mayıs 2020: A2 web siteniz için doğru hosting mi?

Contents

A2 Hosting Gerçekten Daha İyi mi?

Rağmen web barındırma dünyasında daha az bilinen bir isim, A2 Hosting mevcut en hızlı ve en dostça barındırma hizmetlerinden biri olarak kendileri için bir üne sahiptir.


2001 yılında Michigan, Ann Arbor’da kurulan A2, yıldırım hızında yükleme hızları, kusursuz çalışma süresi, sitenizin ihtiyaç duyabileceği tüm özellikler ve önyükleme için mükemmel müşteri desteği vaat ediyor.

Güncelleme: A2 Hosting tüm sezon boyunca katil bir tatil satışı yapıyor. % 75’e kadar kapalı kilitleme!

A2 Web Hosting ne kadar iyi?

A2’nin web barındırma hizmetlerinin aldatmacaya uygun olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Sloganları “Bizim Hızımız, Sizin Başarınız” yazıyor ve oğlum teslim ediyorlar. A2 sürekli olarak web üzerinde en hızlı hosting şirketi. Varlıklarını barındırıyorlar 20 kat daha hızlı rakiplerinden daha fazla ve kulağa inanılmaz geldiğinde, iddia devam ediyor.

A2 Hosting emin çok şey vaat ediyor. Ancak hizmetleri aslında nasıl birikir?

Süper hızlı yükleme sürelerinin ötesinde, A2 müşteri deneyimi söz konusu olduğunda köşeleri kesmez. Birlikte Kullanıcı dostu arayüz web yeni başlayanlar ve profesyonel geliştiriciler barındırma tarafından takdir edilebilir, ağrısız göç, ve çok çeşitli özellikler uygun fiyatlar, A2’nin hızları, ev hakkında yazmaya değer tek şey değil.

Ama ne gerçekten bir web hosting şirketi olarak A2 farklılaştırır sundukları kaliteli hizmetlerin, iyi fiyatların ve mükemmel müşteri desteğinin kazanan kombinasyonu.

Bazı en hızlı ve iyi fiyatlı oldukça fiyatlı ve iyi donanımlı hosting planlarının sağlam bir seçimini yuvarlama friendliest müşteri desteği gurular ile sorun gidermekten zevk alırsınız, A2 sadakatinizi nasıl kazanacağınızı bilen bir hosting şirketidir. Ve bir A + derecesi Daha İyi İş Bürosundan kanıtlamak için.

A2 Hosting Editoryal İnceleme 4.6 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. İnanılmaz müşteri desteği
 2. Piyasadaki en yüksek hızlar
 3. Kullanıcı dostu
 4. Fiyat için Harika Özellikler
 5. Yerel Kahramanlar

Eksileri

 1. En Güçlü Çalışma Süresi Değil
 2. Pazarlık Avcıları için değil
 3. Müşteri Hizmetlerinin Boş Günleri Var

A2 web hosting o kadar hızlı ve o kadar güvenilir ki gerçekten bu konuda rakiplerini geride bırakıyor. Ayrıca, ferahlatıcı bir barındırma deneyimi sağlayan modern bir his var. İş akışınızı gerçekten anlayan geliştirme araçları ve bulunduğunuz yerde sizi gerçekten karşılayabilecek müşteri hizmetleri temsilcileri istiyorsanız, A2 yalnızca sizin için ev sahibi olabilir. Gerçekten, gerçekten hızlı olduklarından bahsetmiş miydik? Support5Speed5Features5Value4Transparency4

• A2 ile kimler ev sahipliği yapmalı?

A2 Hosting ile olan deneyimimiz, onları hemen hemen herkese bir barındırma sağlayıcısı olarak önermemizi sağlayacaktır. Ancak aşağıdaki kişi gruplarının sitelerini A2 ile barındırmaktan en fazla kazanacaklarını düşünüyoruz:

1. Sitelerini yükseltme veya ölçeklendirme planları olan pazarlamacılar ve girişimciler.

Hız, özellikler ve müşteri desteği açısından A2 hosting, paranız için büyük patlama ile paylaşılan barındırma planları sunar. Gelecek için büyük planlarınız varsa, A2’nin yüksek performanslı, yönetilen VPS barındırma hizmeti ve özel sunucu paketleri ihtiyacınız olduğunda yanınızda.

A2’nin barındırma paketleri, iş gereksinimlerinizi geliştirdikçe destekleyebilir.

Eski barındırıcınız siteniz daha fazla trafik çektiğinden ve daha gelişmiş özellikler gerektirdiğinden ayak uyduramıyorsa, A2’ye geçin ve hiçbir zaman arkana bakmazsınız.

2. Hasta, insan rehberliği isteyen yeni ev sahipliği yapan web hosting.

İlk web sitenizi mi başlatıyorsunuz? Süper teknoloji meraklısı değil misiniz? A2, göz korkutucu kısaltmalar ve web barındırma teknik jargon ormanına girerken elini tutacak gerçekten mükemmel bir müşteri destek ekibine sahiptir..

A2’nin kullanıcı arayüzü açık ve iyi tasarlanmış, Bilgi tabanı kapsamlı ve destek temsilcileri aptalca bir soru duymadı.

3. Kendi destek alabilecek müşteri destek ekibini takdir eden profesyoneller.

Zaten web hosting dünyasında başlatılırsanız, A2’de gerçekte bulunduğunuz yerde sizi karşılayabilecek bir teknoloji gurusu ekibi bulacaksınız. A2’nin müşteri destek ekibi, malzemelerini bilir ve değerli bilgiler sunabilir ve bir sonraki web geliştirme projeniz için uzman düzeyinde bir sondaj panosu olarak hizmet verebilir.

• Başka bir yere kim bakmalı?

A2 Hosting’in hemen hemen herkes için sağlam bir seçim olduğunu düşünüyoruz, ancak aşağıdaki ağrı noktalarına özellikle önem verirseniz, diğer ev sahipleri için alışveriş yapmak için zaman ayırmaya değer olabilir:

1. Sadece süper ucuz bir şey arıyorsunuz.

Sadece temel ve en önemlisi ucuz bir şey istiyorsanız, A2 muhtemelen sizin için değildir. A2 tam olarak pahalı değil, ancak en ucuz Lite Planı web’deki en ucuz barındırma paketinden çok uzak. Dahası, Lite ve Swift planları aslında A2’nin şöhret iddiası olan yıldırım hızları için optimize edildi.

En iyi alternatifiniz

Müşteri hizmetini veya A2’nin sunduğu ekstra özellikleri kaçırmayacağınız sürece, Bluehost veya Hostgator’da karşılaştırılabilir hızlarla daha ucuz temel planlar bulabilirsiniz..

2. Her çalışma süresi önemlidir.

A2 Hosting,% 99,9 çalışma süresi vaat ediyor ve çoğunlukla sundukları. Bununla birlikte, diğer bazı endüstri oyuncuları% 99,95’in üzerinde iyi belgelenmiş çalışma süresi oranlarına sahiptir ve DDoS veya diğer sunucu saldırıları için istisna yapmazlar.

Bu yüzdelerdeki farklılıklar fıstık gibi görünebilir, ancak ayda 21 dakika daha fazla kesinti süresi anlamına gelir. E-ticaretin daha yüksek seviyelerinde, 21 dakika çok fazla satış kaybı anlamına gelebilir.

En iyi alternatifiniz

Pazarın en iyi çalışma süresinin güvencesine ihtiyacınız varsa, A2 ile karşılaştırılabilir ancak% 99,99 daha güvenilir çalışma süresi garantisi olan paketler için SiteGround’u öneriyoruz.

• A2 Hosting Profesyonelleri

İşte bu süper hızlı, Ann Arbor tabanlı hosting şirketi hakkında en sevdiğimiz şeylerden bazıları.

1. Sarılmak İsteyeceğiniz Müşteri Destek Ekibi

A2, mükemmel ve bilgili bir teknik destek ekibi oluşturmak için gereken zaman, para ve özenle yatırım yapar. Sorun giderme sinir bozucu, ancak A2’nin samimi müşteri desteği guruları süreci olabildiğince acısız hale getirmek için yukarıda ve öteye gidiyor.

Destek sorgunuzun denizaşırı bir çağrı merkezine yönlendirildiğinden şüpheleniyorsanız, A2’nin müşteri destek ekibine sahip olmaktan gurur duyduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. % 100 ABD merkezli ve ana dili İngilizce.

Ancak, kendi yetiştirdikleri çekiciliğinin ötesinde, A2’nin destek ekibi eşyalarını bilen geliştiriciler. Bu da onları daha deneyimli müşteriler için hem başlatılmamış hem de uzman düzeyinde kılavuzlar için hasta çobanları haline getirir..

Birçok A2 müşterisi, destek ekibinin web tasarımcılarının veya geliştiricilerinin kaçırdığı teknik sorunları tespit etmeyi ve çözmeyi başardığını bildirdi.

A2’nin Müşteri Alanı, geçmiş ve devam eden tüm destek biletlerinizi kolayca takip edebileceğiniz kullanıcı dostu bir kontrol paneli içerir.

 A2, 24/7 çeşitli teknik destek ortamları sunar. çevrim içi sohbet için e-posta biletleri için telefon desteği. Tepki süreleri asgari düzeydedir ve ihtiyaç duyduğunuz zamanda, yardıma hazır olan yaşayan, nefes alan, arkadaş canlısı bir insana hızlı bir şekilde bağlanmaya güvenebilirsiniz.

2. Hız! Hız! hız!

370ms civarında ortalama sayfa yükleme süreleri ile A2, tartışmasız hızlı barındırma şampiyonu. Ayda 9 doların biraz üzerinde olan Turbo paylaşılan barındırma planları, rakiplerini toz içinde bırakan hızlar için size bir kol ve bacağa mal olmayacak.

Web barındırma, hız ihtiyacı sadece palavra hakları ile ilgili değildir. Hızlı sayfa yükleme süreleri, aşağıdakileri içeren bir dizi ikna edici (okuma: kazançlı) yararla birlikte gelir düşük hemen çıkma oranları, daha yüksek dönüşüm oranları ve SEO artışları.

Sitenizin arayüzünde genellikle yükleme süresi gerektiren çok sayıda resim, video veya başka özellik varsa, A2’nin Turbo sunucuları mükemmel bir seçimdir.

A2 Hosting, sayfa yükleme ve yanıt sürelerinin web sitenizin başarısı için neden önemli olduğu konusunda sağlam bir durum oluşturur. Görüntüle tam Infographic burada.

A2, web üzerindeki en hızlı yükleme sürelerini nasıl çekebilir??

Son teknoloji ürünü SSD’ye ek olarak, A2’nin başarısının sırrı Michigan’dan Arizona’ya, Amsterdam’dan Singapur’a tüm kendi sunucularına ve veri merkezlerine sahip olmaktır.

Çünkü A2 tüm tesislerinin sahibi ve işletmecisi (endüstri standardı gibi başkasının deposunda sunucu alanı kiralamak yerine), web sitenizin barındırıldığı teknik ortam üzerinde doğrudan kontrole sahiptir. Bu, kontrolleri dışındaki faktörlerin neden olduğu sorunlara daha az duyarlı oldukları ve herhangi bir sorun ortaya çıktığında hızla müdahale edebilecekleri anlamına gelir.

3. Karşılıklı Kullanım Kolaylığı

Endüstrinin 30 yılı aşkın bir süredir olduğu göz önüne alındığında, web hosting kolay olmalıdır. Ve yine de kullanıcı deneyimi birçok web barındırma sağlayıcısı için bir düşünce olarak kalır.

Modern arayüzü olan A2 Hosting ile böyle değil kullanıcı dostu, gezinmesi kolay ve iyi tasarlanmış. Bu olumlu kullanıcı deneyimi, müşteri yerleşik, faturalandırma ve teknik sorun giderme işlemlerini de kapsar.

A2, hizmetleriyle ilk etkileşimlerinizi çivilemeye özen gösterir. Web sitenizi taşıma Eski bir barındırma sağlayıcısından A2’ye olabildiğince ağrısızdır, siteniz için sadece birkaç dakika ve minimum kesinti süresi gerektirir.

Bu. Dır-dir. Kocaman.

Bir geliştirici veya teknik kişi değilseniz, web sitenizi bir ana bilgisayardan diğerine taşımak çok büyük bir acıdır. Yetişkin erkekleri gözyaşlarına sürükledi.

Bir web sitesini ilk kez taşımayı deneyen herkes, muhtemelen bunu göstermek için birkaç gri tüye sahiptir. Yüzeyde kolay görünen, hızlı bir şekilde web sitenizin çevrimdışı olduğu saatlerce gecikmeye dönüşebilir. Ateşle oynama, barındırma uzmanlarının sizin için yapmasına izin verin.

Web siteniz taşındıktan sonra, A2’nin şık ve anlaşılır müşteri kontrol panelinde ihtiyacınız olan işlevselliği asla uzun süre aramak zorunda kalmayacaksınız. Bu kontrol panelindeki birçok önemli fonksiyon bir tek tık, yeni e-posta hesapları oluşturmak, yedekleri geri yüklemek veya yeni alan adlarını kaydetmek gibi.

A2’nin Müşteri Alanı harika bir şekilde karmaşıktır ve en önemli işlevlerin tümüne hızlı, tek tıklamayla erişim sağlar.

 Ama belki de A2’nin inanılmaz kullanılabilirliğinin en büyük kanıtı Bilgi Tabanlarıdır. Dolu bilgilendirici ve açıkça yazılmış yardım makaleleri size web barındırma hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecek, hatta A2’nin destek ekibiyle etkileşime girmekten zevk almanız gerekmeyebilir.

Web barındırma yeni başlayanlar ve profesyoneller benzer temel sorular (“PHP nedir?”) İleri nasıl yapılır (“cPanel cron işleri için özel bir php.ini dosyası nasıl kullanılır”) kadar zengin bir bilgi bulabilirsiniz. Dahası, A2’nin Bilgi Bankası’ndaki her makale, devam etmeden önce bilmeniz gereken temel kavramlara genel bir bakışla açılır..

A2’nin Bilgi Bankası anlama için yapılandırılmıştır. Konular organize bir şekilde gruplandırılır ve her bir daha gelişmiş giriş, gerekli okuma bağlantılarıyla öncedir.

4. Müthiş bir fiyata müthiş özellikler

A2 Hosting bir çok şey. Pazarlıkların altındaki fiyatlar sunmayabilirler, ancak A2 müşterileri kesinlikle hizmet kalitesi ve çok çeşitli özellikler açısından paralarının değerini alırlar. Müşteriler, A2’nin WordPress’ten Joomla’ya ve Drupal’dan Cloudflare’ye kadar en saygın CMS ve güvenlik uygulamalarının çoğuyla uyumlu olduğunu görmekten memnuniyet duyacaklar..

İşte bazı önemli noktalar:

 • A2 için optimize edilmiş WordPress entegrasyonu
 • cPanel
 • Linux ve Windows ile uyumluluk
 • Amerika (MI veya AZ), Avrupa (Amsterdam) veya Asya’da (Singapur) sunucu konumu seçimi
 • Gelişmiş DNS
 • SSD destekli sunucular
 • Ücretsiz Cloudflare entegrasyonu
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Patchman gibi ücretsiz güvenlik uygulamaları

A2 için optimize edilmiş WordPress, kurulumun otomatik olduğu ve her şeyin hız ve güvenlik için en uygun ayarlarla önceden yapılandırıldığı anlamına gelir. A2 ayrıca Joomla ve Drupal gibi diğer içerik yönetim sistemleriyle de uyumludur.

A2’nin sarsılmaz fiyat / özellik oranı, siteleri büyüdükçe barındırma planlarını ölçeklendirmeyi planlayan herkes için harika bir haber. A2 Hosting eşleşme planları sunuyor tüm ihtiyaç ve bütçeler, temel ancak yüksek kaliteli paylaşılan barındırmadan, bayi barındırma, yönetilen VPS’ye, özel sunuculara.

A2 ile barındırmayı seçerseniz yararlanabileceğiniz saygın SSL sertifikası seçeneklerinden birkaçı.

 

5. Sıcak Bulanıklıklar

A2 düpedüz sevimli bir şirkettir. Ve birkaç büyük isim konglomeratının büyük ölçüde baskın olduğu bir pazarda, olasılık göz önüne alınacak bir şey değildir.

Bu A2 barındırma incelemesi sizi bu şirketin esaslarına ikna etmediyse, A2 hakkında sizi sıcak hissettirebilecek küçük şeylerden bazıları:

 • A2 bir 200’den az çalışanı olan küçük bir şirket Amerika’nın Small Town ekonomisine değerli katkılarda bulunuyor. Memleketleri Ann Arbor’u seviyorlar ve Silikon Vadisi’ne yerleşmek gibi bir planları yok.
 • A2 kendi veri merkezlerinin ve sunucularının tümüne sahiptir.
 • A2 Hosting (şimdiki değeri) Endurance International Group’a ait değil, son yirmi yılda 83 yan kuruluş barındırma şirketi satın alan bir mega şirket (A Small Orange, iPage ve HostGator, bunlardan sadece birkaçı, hepsi EIG’ye aittir).
 • A2, çevresel girişimler. Ann Arbor bölgesine 50.000’den fazla ağaç diktiler ve bir Carbonfund.org ortağı.
 • A2’nin destek ekibinin tamamı yereldir ve denizaşırı çağrı merkezlerini kullanma.

• A2 Hosting Eksileri

A2 hakkında sevilecek çok şey var, ancak bazı müşteriler bu aksi takdirde sağlam barındırma sağlayıcısıyla birkaç engelle karşılaşabilir. Bir A2 barındırma hesabına kaydolmadan önce dikkate almak isteyebileceğiniz bazı potansiyel fırsat kırıcılar:

1. Mutlak Ucuz Host arıyorsunuz? Başka Yere Bakın.

A2 Hosting sundukları özelliklerin miktarı ve hizmet kalitesi için büyük bir anlaşma. Ancak, A2 web üzerindeki en ucuz ana bilgisayardan çok uzaktır ve en temel planları, pazarlık yapan müşterilerin ihtiyaç duyabileceği birçok özellikte eksiktir..

A2’nin barındırma planları ücretsiz alan adları dahil etme, bu yüzden bu fiyatı barındırma fiyatının üstünde hesaplamanız gerekir. A2’nin Turbo Planı, şirketin pazarladığı yüksek hızlı hızları içeriyor olsa da, iki temel ve daha ucuz paylaşılan barındırma planı Lite ve Swift aslında en yüksek hızlar için optimize edilmemiş.

Önceliğiniz, yeterli olan her şey dahil hizmetler için mümkün olduğunca az ödeme yapıyorsa, A2’nin Hafif Sürüm ve Swift planları muhtemelen ödemek istediğinizden daha pahalıya mal olur. Bunun yerine HostGator veya BlueHost gibi büyük marka sunucuları öneriyoruz. Fiyatlar son derece ucuz, sayfalar hızlı yükleniyor ve ücretsiz bir alan adı alacaksınız, ancak aynı düzeyde bakım veya uyarlanmış ölçeklenebilirlik beklemiyorsunuz.

2. Çalışma Zamanı Woes

A2’nin kesintisiz çalışma hızı piyasadaki en iyi fiyat değil. Para iade garantisi ile% 99,9 çalışma süresi vaat ediyorlar, ancak DDoS veya sunucularındaki diğer saldırılar için istisnalar yapıyorlar (bu arada, bu arada Cloudflare entegrasyonu için ücretsiz seçeneklerinden yararlanabilirsiniz). A2’nin sicili, bu% 99,9 vaadinin nadiren düştüğünü gösteriyor, ancak diğer birçok barındırma şirketi çalışma süresini çok daha yüksek tutmayı başardı.

Hizmet kesintilerinin durumunu A2 Hosting’de Sistem Durumu sitesi.

Web siteniz, çalışma süresinin her saniyesinin çok önemli olduğu bir seviyede çalışıyorsa, A2 en iyi seçenek olmayabilir. Bunun yerine, hizmetleri ve fiyatları A2 ile karşılaştırılabilir, ancak neredeyse% 99.99 kesintisiz çalışma süresi kaydına ve önyükleme için para iade garantisine sahip SiteGround’u öneriyoruz..

3. Müşteri Hizmetleri İş Günlerinde

A2’nin en güçlü satış noktalarından biri süper arkadaş canlısı ve yardımsever destek ekibidir. Ancak, 200’den az çalışanı olan küçük bir şirket olarak, A2 müşterilerinin, yüksek hacimli dönemlerle başa çıkmak için personelde her zaman yeterli sayıda insana sahip olmamaya dayanan teknik destekle ilgili sorunlarla karşılaşması duyulmamıştır..

Bizi yanlış anlamayın! A2 barındırma incelemelerinin büyük çoğunluğu müşteri hizmetleri açısından olumlu bir şekilde parlıyor. Ancak, müşteri hizmetleriyle göz önünde bulundurmaya değer birkaç acı noktası vardır:

 • Teknik Destek 7/24 mevcuttur, ancak Faturalandırma ve Satış Departmanları normal bir çalışma planına sahiptir. Bu, farklı bir saat diliminde yaşıyorsanız veya hafta sonu boyunca bir faturalandırma sorununu çözmeniz gerektiğinde aldığınız hizmetin kalitesini etkileyebilir..
 • Genel sorularla gönderilen rapor biletleri, Bilgi Tabanı bağlantılarıyla otomatik yanıtlar alabilir ve bu da anlaşılır bir şekilde sinir bozucu olabilir.

Geçmişte A2 ile müşteri hizmetleri konusunda tatmin edici olmayan şanssız birkaç kişiden biriyseniz alternatif olarak SiteGround ile bir barındırma hesabına kaydolmanızı öneririz. Paketleri karşılaştırılabilir, hizmetleri mükemmel ve müşteri hizmetleri, fatura ve satış sorularına gerçekten 7/24 yanıt vererek ezici bir çoğunlukla olumlu eleştiriler yapıyor.

• A2 Hosting Planları & Fiyat Karşılaştırması

A2 Hosting sesi gibi, ancak hangi hosting paketlerinin sizin için doğru olduğuna karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var? İşte A2’nin barındırma hizmetlerinin üç farklı seviyesinin dökümü: Paylaşılan Evsahipliği, yönetilen WordPress barındırma, ve VPS hosting

 Paylaşımlı Hosting Yönetilen WordPress HostingCore VPS
AçıklamaPiyasadaki en hızlı paylaşılan barındırmaTamamen optimize edilmiş ve yönetilen WordPress barındırmaRoot Access ile yönetilen VPS barındırma
Buradan başlayarak$ 3.92 / mo$ 11.99 / ay$ 32.99 / ay
Kontrol PanelicPanelPleskcPanel
DepolamaSınırsız10GB75TR

A2’nin Paylaşılan Hosting Planları

A2, seçtiğiniz pakete bağlı olarak ayda 4 $ ila 10 $ arasında rekabetçi fiyatlarla mükemmel paylaşılan barındırma hizmetleri sunar. Tüm paketler sınırsız depolama ve aktarma, cPanel, ücretsiz SSL ve SSD, ücretsiz site aktarımı ve her zaman para iade garantisi içerir.

HafifhızlıTurbo
Fiyat$ 3,92$ 4.90$ 9.31
Site Sayısı1
Veritabanları5
Turbo HızlarıHayırHayırEvet
Site HızlandırıcıHayırHayırEvet

A2’s Managed WordPress Hosting Planları

A2’nin paylaşılan barındırma planları da WordPress için optimize edilebilir, ancak Yönetilen WordPress Barındırma planları arasında Turbo site hızları, kolay yedeklemeler, site hazırlama, ücretsiz Jetpack lisansı ve önceden yüklenmiş WP-CLI bulunur.

1-Sitesi3-SitelerSınırsız
Fiyat$ 11.99$ 18.99$ 36.98
Depolama10 GB25 GB40 GB

A2’s Yönetilen VPS Hosting Planları

A2 içeren VPS paketleri, paylaşılan barındırma planlarından daha fazla güç ve destek içerir. Bu yönetilen planlar arasında sunucu yapılandırması, 7/24 kapsamlı guru desteği, otomatik güvenlik ve kurulum yükseltmeleri, ücretsiz CloudFlare CDN, cPanel ve sorunsuz yönetilen bir donanım ve ağ vardı. 

Güç+Prestij+Çukur+
Fiyat$ 32.99$ 46.19$ 65.99
Depolama75 GB100 GB150 GB
Veri deposu4 CİGABAYT6 GB8 GB
Aktar2 TB3 TB4 TB
CPU’lar4 vCPU6 vCPU8 vCPU

• Alt çizgi

A2 Hosting büyük faydaları olan küçük bir şirkettir. Bunlar, piyasadaki en hızlı paylaşılan barındırma seçeneğidir, inanılmaz müşteri hizmetleri sunar ve ölçeklendirmek için inşa edilmiş barındırma planlarına sahiptir. Çarpıcı hızlar ve kusursuz kullanıcı deneyimi için A2 ile bir hosting hesabına kaydolun ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ve küçük işletme sevgisi için kalın. A2, en ucuz fiyatları veya dünyanın en iyi çalışma süresini sunmayabilir, ancak mükemmel hizmetlerin ve inanılmaz desteğin kazanan bir kombinasyonunu sunarlar.

A2 Hosting SSS’leri

A2 Hosting kimler için en uygunudur?

A2 Hosting, herhangi bir BT hizmetine ihtiyaç duyan herkes için çalışır. Temel bir WordPress sitesi isteyenler, A2 Hosting’in bir web sitesi, beş veritabanı ve sınırsız depolama alanı için ana bilgisayar olarak hizmet vermesini sağlayabilir. Spektrumun üst ucunda, özel barındırma, işletmelerin web sunucusu, web sitesi ve veri yönetimi üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar. Bu çalışmanın çoğu, bizzat aksine uzaktan gerçekleşir. Şirketler A2 Hosting’in hizmetleri için aylık ücret öderler.

A2 Hosting fiyatlandırması nasıl?

En temel WordPress hosting ayda 3.92 $ ‘dan başlıyor. Bu fiyata, müşteriler bir web sitesi, beş veritabanı, sınırsız depolama alanı, para iade garantisi, sınırsız transfer ve ücretsiz SSD alır. En yüksek WordPress barındırma, kullanıcılara para iade garantisi, A2 Hosting’in temel tekliflerinden 20 kat daha hızlı bir turbo web sitesi, ücretsiz SSD ve A2’nin site hızlandırıcısının yanı sıra aylık 9.31 $ karşılığında sınırsız web sitesi, veritabanı, depolama ve aktarım sağlar..

Daha yüksekte, A2 Hosting ayda 99.59 $ ‘dan başlayan bir hostinge sahiptir. Bu fiyat için, tüketiciler bir sunucunun ihtiyaçlarını özelleştirebilir, diğer sunuculardan tamamen soyutlanabilir ve bir yönetim seviyesi seçebilirler. Şirketin sunduğu en pahalı plan, her ay 290,49 $ karşılığında yönetilen bir sunucudur. Bu, müşteriye sunucunun kullanımı için 16 GB RAM, 20 TB aktarım, 2 × 1000 GB depolama alanı, Intel Xeon çekirdek sunucusuna erişim, ücretsiz cPanel erişimi, kök erişimi ve para iadesi garantisi verir. Bu erişim seviyeleri firmalara ve şirketlere web sunucuları üzerinde tam kontrol sağlar.

A2 geri dönen müşteriler için indirim sunuyor mu??

A2 Hosting, yinelenen müşteriler için indirim sunmaz, ancak bazı müşteriler aynı sunucu paketi içinde ücretsiz yükseltmeler için uygun olabilir. Daha düşük bir pakete geçmek, veri aktarım ücreti için 25 ABD dolarıdır. A2 Hosting, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara, bir destek bileti yoluyla şirketle bağlantı kurarak ispatlamaları gereken bir indirim vermektedir..

A2 Hosting’in temel özellikleri nelerdir??

A2 Hosting, kullanıcıların kendi web sitelerini oluşturabilmeleri ve yönetebilmeleri için geliştirici dostu barındırma, birinin alan adı sahibi olmak istediği zaman alan adı kaydı, başka bir ana bilgisayardan alan adı transferi, web sitesi güvenliğini doğrulamak için SSL sertifikaları, yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, her zaman para iade garantisi ve SwiftServers hızlı barındırma.

Potansiyel müşteriler, etki alanı denetleyicisi aracılığıyla bir alan adının başka bir ana bilgisayara ait olup olmadığını görmek için A2 Hosting’in web sitesinde arama yapabilir. Kullanıcılar kutuya 20 adede kadar web sitesi adı girebilir, basit güvenlik protokolünden geçebilir ve A2 Hosting’in bir müşteri için alan adını koruyup koruyamayacağını görmek için Kullanılabilirliği Ara’yı tıklayabilir.

Yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi A2 Hosting’in güvenilirlik vaadini yansıtır. Şirket, bir web sitesinin mümkün olduğunca aktif kalmasını sağlamak için sektördeki en iyi uygulamaları, güvenlik yamalarını ve alternatif veri merkezlerini kullanır. Web barındırma bir web sitesi çöktüğünde bir müşterinin para kaybettiğini kabul eder.

Para iade garantisi, hizmetin ilk 30 günü boyunca yürürlüğe girer. Aslında, 30 günlük ücretsiz bir deneme. Bir kullanıcı hizmeti ilk 30 gün içinde herhangi bir nedenle iptal etmek isterse, kişi bunu cezasız olarak yapabilir.

Ne düzeyde web hosting firmamın ihtiyacı var?

Bir web sitesi ihtiyaçlarını barındırma web seviyesi sunucuda depolanan bilgi miktarına bağlıdır. Bir şirketin hizmetlerini listeleyen basit bir web sitesinin mevcut en düşük fiyatlı planlara ihtiyacı olabilirken, e-ticaret siteleri orta düzey planları kullanabilir. Bir firmanın müşterilere video akışı sağlaması gerekiyorsa, en hızlı ve en uygun fiyatlı planlar.

Bir müşteri yedek web sitesini nasıl saklar??

A2 Hosting, şirketin hizmet şartlarına göre 30 günden daha az ve 50 GB’a kadar veri yedeklemesine olanak tanır. Tamamlayıcı Sunucu Geri Sarma hizmeti, müşteri yedeklemelerde 30 günü ve 50 GB depolama alanını aşarsa tüm web sitelerini yedeklemeyi durdurur.

A2 Hosting’in her planda kapsadığı temel hizmetler nelerdir??

A2 Hosting, bir web sitesine ev sahipliği yapmak veya bir web sitesine sahip olmak isteyen herkes için çok sayıda hizmet sunmaktadır. Seçenekler arasında reklam yönetimi, wiki’ler, bloglar, e-ticaret, forumlar ve sosyal ağlar bulunur.

Reklam yönetimi bölümünde, işletmelerin sıfırdan hedefli reklam kampanyaları oluşturmalarına olanak tanıyan çeşitli türlerde reklam yönetimi yazılımı bulunur. Bu hizmetler A2 Hosting’in kullandığı en düşük fiyatlı paketlerden bazılarıdır.

Bir forum barındırmak, A2 Hosting’in insanların fikirlerini paylaşmaları, düşüncelerini paylaşmaları ve serbestçe fikir alışverişinde bulunmaları için bir platform sağladığı anlamına gelir. Vikisözler, wiki’ye tek tek girişleri düzenlemek için kullanıcı tarafından oluşturulan yollar sağlayan ansiklopedi türü bilgi girişlerine atıfta bulunur.

Diğer temel web barındırma hizmetleri, analitik, müşteri desteği, öğretim, veritabanı barındırma, e-ticaret, belge yönetimi, JavaScript kitaplığı, müzik depolama, video depolama ve web geliştirme için barındırma yazılım ve programlarını içerir. A2 Hosting, müşterilerine sunduğu 37 temel hizmeti sunuyor.

A2 Hosting ile nasıl iletişim kurabilirim?

A2 Hosting, canlı bir sohbet özelliğine, bir destek bileti işlevine, Amerikalı ve Kanadalı müşteriler için ücretsiz bir numaraya ve satışlarla bağlantı kurma formuna sahiptir. Avrupa, Brezilya, Avustralya ve Hindistan’daki müşterilerin arayabileceği ayrı telefon numaraları vardır. Şirketin ayrıca Twitter ve Facebook için sosyal medya kanalları var

A2 hangi ödeme seçeneklerini sunar??

Müşteriler hizmetler için PayPal, American Express, Visa, Mastercard ve Discover kart aracılığıyla ödeme yapabilirler. Müşteriler her ay otomatik ödeme ayarlayabilir.

A2 Hosting ortaklık programı nasıldır??

A2 Hosting, müşterilere bir satış ortağı bağlantısı aracılığıyla kayıt yaptıran başarılı yönlendirmeler için para verir. Müşteriler yeni müşteri başına 85 $ ve daha sonra orijinal yeni müşterinin katladığı her yeni müşteri için 5 $ kazanır. Şirketler bir hosting paketi satın alan her yeni müşteri için para kazanıyor.

Müşteriler sadece satış ortağı programına kaydolmak için 10 dolar kazanıyor. En iyi satış ortağı 2015 yılında 100.000 ABD dolarından fazla kazanmıştır. Özünde, satış ortağı programı A2 Hosting tarafından daha fazla müşteri edinmenin bir yolu olarak yapılan bir pazarlama uygulamasıdır, ancak satış ortağı programını barındırmak çok kolaydır.

A2 nerede bulunur?

A2 Hosting’in merkez ofisi Michigan, Ann Arbor’da. İkinci bir veri merkezi Singapur’da ve üçüncü bir veri merkezi Amsterdam’da.

A2 Hosting müşteri desteği nasıldır??

A2 Hosting 7/24/365 müşteri desteğini sunar. Bu, müşterilerin istedikleri zaman teknik desteğe erişebileceği anlamına gelir.

Bir müşteri sunucu hızlarını nasıl test eder??

Bir müşteri, A2 Hosting’in web sitesi aracılığıyla üç veri merkezinden herhangi biri için hız testi dosyalarını indirir. Zip dosyası 100 MB’dir. Üçüncü taraf bir hız testi, veri merkezinin hızını bağımsız olarak doğrular.

Hangi ülkelerde A2 en popüler?

A2 Hosting’in müşterilerinin çoğu dünyanın her yerinden geliyor. En popüler ülkeler Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Hindistan ve Fransa’dır. Şirket, müşterilerin A2 Hosting’in hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri 26 ülke listeliyor.

Ann Arbor veri merkezi hangi güvenlik önlemlerini içerir??

Ann Arbor veri merkezi statik olmayan döşemeyi, yüzde 30 ila 40 arasında nem seviyelerine sahip 68 Fahrenheit iklim kontrolünü sunuyor. Yedek güç kaynağı, birincil güç seçeneklerinin arızalanması durumunda bir dizel jeneratör içerir. Fiziksel güvenlik önlemleri, yalnızca çalışanların erişebileceği kapılı bir otoparkı, binaya güvenlik anahtarı erişimi, sunucu kasasına erişmek için ayrı bir güvenlik anahtarı ve video gözetimi içerir.

A2 Hosting hangi bulut tabanlı hizmetleri sunuyor??

Bulut barındırma hizmetleri, 10 GB’a kadar veri depolama için ayda 15 $ ‘dan başlar ve üst düzey seçim 25 GB depolama alanı ile aylık 25 $’ dır. A2 Hosting, bulut hizmetlerini diğer sürücülerden yüzde 300 daha hızlı sunar.

A2 Hosting VPS sunuyor mu??

A2 Hosting, 75 GB’ye kadar depolama alanı ve 2 TB aktarım barındıran sanal özel sunucu (VPS) satmaktadır. Bu tür sunucular geliştiriciler ve BT uzmanları için idealdir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector