A2-hostingu ülevaated mai 2020: kas A2 veebimajutus sobib teie saidile?

Contents

Kas A2 hosting on tõesti parem?

Ehkki vähem tuntud nimi veebimajutuste maailmas, A2 majutamine on loonud enda kui ühe kiireima ja sõbralikuma hostimisteenuse maine.


2001. aastal Michigani osariigis Ann Arboris asutatud A2 lubab välkkiireid laadimiskiirusi, laitmatut tööaega, kõiki funktsioone, mida teie sait kunagi võiks vajada, ja suurepärast kliendituge alglaadimisel.

Uuendus: A2 Hosting korraldab kogu hooaja vältel tapvat pühademüüki. Lukustus kuni 75% soodsam!

Kui hea on A2 veebimajutus?

Meil on hea meel teatada, et A2 veebimajutusteenused vastavad tavapärastele. Nende moto on järgmine: “Meie kiirus, sinu edu” ja poiss saavad nad hakkama. A2 on järjepidevalt kiireim veebiettevõte. Nad tout oma hosting kui olemine 20 korda kiiremini kui nende konkurentide oma ja nii uskumatu kui see ka ei kõla, siis väide jääb jõusse.

Kindlasti lubab A2 hostimine palju. Kuid kuidas nende teenused tegelikult kokku kuhjuvad?

Lisaks ülikiiretele laadimisaegadele ei lõika A2 kliendikogemuse osas nurki. Koos kasutajasõbralik liides mida saavad hinnata nii veebimajutus algajad kui ka professionaalsed arendajad, valutu ränne, ja lai valik funktsioone õiglased hinnad, A2 kiirus pole ainus asi, millest tasub koju kirjutada.

Mis aga eristab A2 kui veebimajutusettevõtet, on see, mida nad pakuvad võitnud kombinatsioon kvaliteetsetest teenustest, headest hindadest ja suurepärasest klienditoest.

Laia valiku õiglase hinnaga ja hästi varustatud hostimiskavade ümardamine koos mõne kiireima ja kõige sõbralikumad klienditoe spetsialistid teil on kunagi vaja veaotsingut teha, A2 on hostiettevõte, mis teab, kuidas teie lojaalsust teenida. Ja neil on A + hinne parema ettevõtmise büroost selle tõestamiseks.

A2 majutuse toimetusülevaade 4.6 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Uskumatu klienditugi
 2. Kiireimad kiirused turul
 3. Kasutajasõbralikkus
 4. Suurepärased omadused hinnaga
 5. Kohalik Heros

Miinused

 1. Mitte kõige tugevam Uptime
 2. Mitte allahindlusjahtijatele
 3. Klienditeenindusel on töövälised päevad

KokkuvõteA2 veebimajutus on nii kiire ja nii usaldusväärne, et nad selles osas konkurente tõeliselt edestavad. Lisaks on neil tänapäevane tunne, mis pakub värskendavat hostimiskogemust. Kui soovite arendustööriistu, mis mõistavad teie töövoogu tegelikult, ja klienditeeninduse esindajaid, kes võivad teiega tõeliselt kohtuda seal, kus viibite, võib A2 olla teie jaoks lihtsalt host. Kas me mainisime, et need on tõesti väga kiired? Tugi5Speed5Features5Value4Läbipaistvus4

• Kes peaks A2-ga võõrustama??

Meie kogemus A2 Hostingiga aitaks meil soovitada neid majutusteenuse pakkujana peaaegu kõigile. Kuid arvame, et järgmistel inimrühmadel on oma saidi A2-ga hostimisest kõige rohkem kasu:

1. Turustajad ja ettevõtjad, kes plaanivad oma saite uuendada või laiendada.

Kiiruse, funktsioonide ja klienditoe osas pakub A2 hostimine ühiskasutatavaid hostimisplaane suure pauguga teie eest. Ja kui teil on suuri tulevikuplaane, on A2 suure jõudlusega, hallatav VPS-i hostimine ja spetsiaalsed serveripaketid olemas, kui teil neid kunagi vaja on.

A2 hostipaketid saavad teie ettevõtte arenguga toetada teie ettevõtte vajadusi.

Kui teie vana host ei suuda sammu pidada, kuna teie sait kogub rohkem liiklust ja nõuab keerukamaid funktsioone, siis minge ümber A2-le ja te ei vaata kunagi tagasi.

2. Veebimajutus algajatele, kes sooviksid kannatlikku, inimlikku juhendamist.

Kas alustate oma esimest veebisaiti? Kas pole eriti nutikad? A2-l on tõeliselt suurepärane klienditoe meeskond, kes hoiab teie kätt, kui julgute veebimajutusena hirmutavate akronüümide ja tehnilise kõnepruuki džunglisse..

A2 kasutajaliides on selge ja hästi kujundatud, nende oma Teadmistepagas on ulatuslik ja nende tugiteenused pole kunagi rumalat küsimust kuulnud.

3. Plussid, kes hindavad klienditoe meeskonda, kes suudab enda oma hoida.

Kui olete juba veebimajutamise maailmas algatanud, leiate A2-st tehnikagurude meeskonna, kes võib teiega tõeliselt kohtuda seal, kus viibite. A2 klienditoe meeskond teab nende asju ja oskab pakkuda väärtuslikku teavet ning olla teie järgmise veebiarendusprojekti jaoks eksperttasemel helisignaalina.

• Kes peaks mujalt otsima?

Arvame, et A2-hostimine on kindel valik peaaegu kõigile, kuid kui pöörata erilist tähelepanu järgmistele valupunktidele, võib olla mõtet tasub teiste võõrustajate juures ringi käia:

1. Otsite lihtsalt midagi eriti odavat.

Kui soovite lihtsalt midagi põhilist ja mis kõige tähtsam, odavat, pole A2 tõenäoliselt teie jaoks. A2 ei ole täpselt kallis, kuid nende kõige odavam Lite Plan pole kaugel veebi odavaimast hostimispaketist. Pealegi pole nende Lite ja Swifti plaane tegelikult optimeeritud välgukiiruste jaoks, mis on A2 kuulsuse järgi.

Teie parim alternatiiv

Bluehostist või Hostgatorist leiate odavama, võrreldava kiirusega põhiplaanid, kui te ei jäta kasutamata A2 pakutavat klienditeenindust või lisafunktsioone.

2. Loeb iga sekund tööajast.

A2 Hosting lubab 99,9% tööaega ja enamasti nad seda ka tarnivad. Kuid mitmel teisel valdkonnas tegutsejal on hästi dokumenteeritud tööaeg üle 99,95% ja nad ei tee erandeid DDoS-i või muude serverirünnakute osas.

Nende protsendimäärade erinevused võivad tunduda maapähklitena, kuid need tähendavad täiendavat 21 minutit seisakuid kuus. E-kaubanduse kõrgematel tasemetel võib 21 minut tähendada palju kaotatud müüki.

Teie parim alternatiiv

Kui vajate kindlust turu parima tööaja kohta, soovitame SiteGroundi pakettide jaoks, mis on võrreldavad A2-ga, kuid usaldusväärsema tööaja garantiiga – 99,99%.

• A2 hostimise plussid

Siin on mõned meie lemmikud asjad selle ülikiire, Ann Arbori-põhise hostiettevõtte kohta.

1. Klienditoe meeskond, keda soovite kallistada

A2 investeerib suurepärase ja teadlike tehnilise toe meeskonna loomiseks vajalikku aega, raha ja hooldust. Veaotsing on pettumust valmistav, kuid A2 sõbralikud klienditoe gurud ulatuvad kaugemale, et muuta protsess võimalikult valutuks.

Kui teil on kunagi olnud hiilgavat kahtlust, et teie tugiteenuse päring on edastatud ülemere kõnekeskusesse, siis on hea meel teada saada, et A2 on uhke, et tal on klienditeeninduse töötajad, kes on 100% USA-s ja emakeelena inglise keeles.

Kuid lisaks A2 tugimeeskonnale peale nende kodus kasvatatud kaebuste koosneb ka meeskond arendajad, kes tunnevad oma asju. See muudab nad nii patsientide karjaseks kogenematutele klientidele mõeldud teadmata kui ka asjatundjate juhendite jaoks.

Paljud A2 kliendid on teatanud, et tugimeeskonnal õnnestus isegi märgata ja lahendada tehnilisi probleeme, mis nende veebidisaineritel või arendajatel puudusid.

A2 kliendirajoon sisaldab kasutajasõbralikku armatuurlauda, ​​kus saate hõlpsalt jälgida kõiki oma varasemaid ja käimasolevaid tugipileteid.

 A2 pakub erinevaid 24/7 tehnilise toe keskkondi alates veebivestlus kuni e-posti piletid kuni telefoni tugi. Reageerimisajad on minimaalsed ja vajamineval ajal võite loota kiirele ühendusele elava, hingava, sõbraliku inimesega, kes on valmis aitama.

2. Kiirus! Kiirus! Kiirus!

Keskmine lehe laadimisaeg umbes 370 ms, A2 on vaidlustamata kiire hostimise meister. Ja veidi üle 9 dollari kuus ei maksa nende Turbo jagatud hostimiskava teile kätt ja jalga kiiruse eest, mis jätab konkurentide tolmu.

Veebimajutuse korral ei tähenda kiirusevajadus üksnes õiguste lohistamist. Kiire lehe laadimise aeg on varustatud terve hulga veenvate (loe: tulusate) eelistega, sealhulgas madalamad põrkeprotsendid, kõrgemad konversioonimäärad ja SEO suurendamine.

Kui teie saidi liides sisaldab palju pilte, videoid või muid funktsioone, mis üldiselt nõuavad teatud laadimisaega, on A2 Turbo serverid suurepärane valik.

A2-hostimine on kindel põhjus, miks lehe laadimine ja reageerimise ajad on teie veebisaidi õnnestumiseks üliolulised. Vaadake nende täielik infograafik siin.

Kuidas õnnestub A2-l veebis kiireim laadimisaeg ära tõmmata?

Lisaks tipptasemel SSD-le on A2 edu saladus kõigi nende serverite ja andmekeskuste omamine, Michiganist Arizonasse, Amsterdamist Singapuri.

Sest A2 omab ja haldab kõiki nende rajatisi (selle asemel, et lihtsalt rentida serveriruumi kellegi teise laos, nagu on tööstusstandard), on neil otsene kontroll tehnilise keskkonna üle, kus teie veebisaiti majutatakse. See tähendab, et nad on vähem vastuvõtlikud probleemidele, mis on tingitud nende kontrolli alt väljas olevatest teguritest, ja probleemide ilmnemisel saavad nad kiiresti sekkuda.

3. Kasutajasõbralikkus läbi ja lõhki

Arvestades, et tööstus on tegutsenud juba üle 30 aasta, peaks veebimajutus olema lihtne. Ja ometi jääb kasutajakogemus paljude veebimajutusteenuste pakkujate jaoks edasilükkamatuks.

Mitte nii A2 Hostingiga, mille kaasaegne liides on kasutajasõbralik, hõlpsalt navigeeritav ja hästi disainitud. See positiivne kasutajakogemus laieneb ka klientide pardalevõtmisele, arveldusele ja tehnilistele tõrkeotsingutele.

A2 juhib tähelepanu teie esimestele suhetele nende teenustega. Oma veebisaidi migreerimine vanalt hostiteenuse pakkujalt A2-le on nii valutu kui võimalik, nõudes oma saidile vaid paar minutit oma ajast ja minimaalseid seisakuid.

See. On. Tohutu.

Kui te pole arendaja ega tehniline inimene, on teie veebisaidi migreerimine hostist teise tohutu valu. See on ajanud täiskasvanud mehed pisarateni.

Kõigil, kes üritasid veebisaiti esmakordselt rännata, on sellel ilmselt paar halli karva. See, mis pinnal tundub lihtne, võib kiiresti muutuda tundideks viivitusteks, mille jooksul teie veebisait on võrguühenduseta. Ärge mängige tulega, laske hostimise asjatundjatel seda teie eest teha.

Kui teie veebisait on üle viidud, ei pea te kunagi A2 klanitud ja selge kliendi armatuurlaual vajaminevaid funktsioone otsima. Selle juhtpaneeli paljusid olulisi funktsioone saab teostada isegi nupuga a ühe klõpsuga, nagu uute e-posti kontode loomine, varukoopiate taastamine või uute domeenide registreerimine.

A2 kliendirajoon on imeliselt puhas ja annab teile kiire, ühe klõpsuga juurdepääsu kõigile kõige olulisematele funktsioonidele.

 Kuid võib-olla on A2 uskumatu kasutatavuse suurim tunnistus nende teadmistebaas. Täidetud väga informatiivsed ja selgelt kirjutatud abiartiklid mis õpetab teile kõike, mida peate teadma veebimajutuse kohta, võib juhtuda, et teil pole kunagi vaja isegi rõõmu A2 tugitiimiga suhelda.

Algajate ja proffide veebimajutus pakub palju teavet, alustades põhiküsimustest (“Mis on PHP?”) Ja lõpetades edasijõudnute juhistega (“Kuidas kasutada kohandatud php.ini-faili cPanel croni töö jaoks”). Lisaks avaneb A2 teadmistebaasi iga artikkel ülevaatega põhimõistetest, mida peate enne jätkamist teadma.

A2 teadmistebaas on üles ehitatud mõistmiseks. Teemad on rühmitatud organiseeritud viisil ja igale edasijõudnumatele kannetele on lisatud lingid vajaliku lugemiseni.

4. Awesome funktsioone hämmastav hind

A2-hostimine on palju. Nad ei pruugi pakkuda soodsaima hinnaga hindu, kuid A2 kliendid saavad teenuse kvaliteedi ja paljude funktsioonide poolest kindlasti oma raha väärt. Klientidel on hea meel tõdeda, et A2 ühildub paljude mainekamate CMS-ide ja turberakendustega alates WordPressist kuni Joomlast kuni Drupalini kuni Cloudflare’i.

Siin on mõned olulisemad sündmused:

 • A2-ga optimeeritud WordPressi integreerimine
 • cPanel
 • Ühilduvus Linuxi ja Windowsiga
 • Serveri asukoha valik Põhja-Ameerikas (MI või AZ), Euroopas (Amsterdam) või Aasias (Singapur)
 • Täpsem DNS
 • SSD toega serverid
 • Pilvepimestamise tasuta integreerimine
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Tasuta turvarakendused, näiteks Patchman

A2-ga optimeeritud WordPress tähendab, et seadistamine on automatiseeritud ja kõik on eelkonfigureeritud kiiruse ja turvalisuse optimaalsete sätetega. A2 ühildub ka teiste sisuhaldussüsteemidega nagu Joomla ja Drupal.

A2 kõigutamatu hinna ja funktsioonide suhe on suurepärane uudis kõigile, kes plaanivad oma saidi kasvades oma hostimiskava laiendada. A2 Hosting pakub sobivuse plaane kõik vajaduste ja eelarve tasemed, alates põhilisest, kuid kvaliteetsest jagatud hostimisest kuni edasimüüjate hostimiseni, hallatava VPS-i ja pühendatud serveriteni.

Mõned paljudest lugupeetud SSL-sertifikaatide variantidest, mida saate ära kasutada, kui otsustate A2-ga hostida.

 

5. Soojad fuzzies

A2 on täiesti sümpaatne ettevõte. Ja turul, kus domineerivad suures osas vähesed suure nimega konglomeraadid, ei ole sümboliseerimine midagi enesestmõistetavat.

Kui see A2-hostingu ülevaade ei ole teid juba veennud selle ettevõtte eelistes, siis siin on mõned pisiasjad, mis A2-ga seoses võivad teid sisimas soojaks tunda:

 • A2 on a alla 200 töötajaga väikeettevõte see annab väärtusliku panuse Ameerika väikelinna majandusse. Nad armastavad oma kodulinna Ann Arborit ja neil pole kavas kolida Silicon Valleysse.
 • A2-le kuuluvad kõik nende enda andmekeskused ja serverid.
 • A2 majutamine on EI kuulu Endurance International Groupile, megaettevõte, mis on viimase kahe aastakümne jooksul ostnud kokku 83 tütarettevõtte veebimajutusettevõtteid (A Small Orange, iPage ja HostGator, kui nimetada vaid mõnda, kuuluvad kõik EIG-ile).
 • A2 osaleb paljudes keskkonnaalgatused. Nad on Ann Arbori piirkonda istutanud üle 50 000 puu ja nad on Carbonfund.org partner.
 • Kõik A2 tugimeeskonnad asuvad kohapeal ja nemad ärge kasutage välismaiseid kõnekeskusi.

• A2 hostimise miinused

A2 kohta võib palju meeldida, kuid mõned kliendid võivad selle muidu kindla hostimisteenuse pakkujaga mõne näpuga kokku puutuda. Siin on mõned potentsiaalsed tehingurikkumised, mida võiksite kaaluda enne A2 hostimiskontole registreerumist:

1. Otsite kõige odavamat peremeest? Vaata mujalt.

A2-hostimine on nende pakutavate funktsioonide ja teenuse kvaliteedi poolest väga suur hind. Kuid A2 pole kaugel veebi odavaimast hostist ja nende kõige põhilisemates plaanides puuduvad paljud funktsioonid, mida soodsama hinnaga ostjad võivad vajada.

A2 hostimisplaanid ei hõlma tasuta domeeninimesid, nii et peate selle hinna arvutama lisaks hostimise hinnale. Ja kuigi A2 Turbo plaan sisaldab lõõmavat kiiret kiirust, millega ettevõte ennast turustab, on kaks põhilisemat ja odavamat jagatud hostimise plaani Lite ja Swift pole tegelikult tippkiiruste jaoks optimeeritud.

Kui teie prioriteet on maksta võimalikult vähe kõikehõlmavate teenuste eest, mis on lihtsalt piisavad, maksavad A2 Lite ja Swifti plaanid tõenäoliselt rohkem, kui soovite maksta. Selle asemel soovitaksime suurte brändide võõrustajaid nagu HostGator või BlueHost. Hinnad on ülikõrged, lehed laaditakse kiiresti ja saate tasuta domeeninime, kuid ärge oodake sama hoolitsuse taset ega kohandatud mastaapsust.

2. Uptime hädad

Ehkki A2 tööaeg on kindel, pole see turul parim. Nad lubavad 99,9% tööajaga raha tagasi garantii, kuid teevad erandeid DDoS-i või muude rünnete suhtes nende serverites (mida võite muide vältida, kuid kasutades ära nende tasuta võimalust Cloudflare’i integreerimiseks). A2 kogemus näitab, et nad jäävad harva allapoole seda 99,9% -list lubadust, kuid paljud teised hostiettevõtted on suutnud tööajataset palju kõrgemal hoida.

Teenusekatkestuste olekut saate kontrollida A2 Hosting-i alt Süsteemide oleku sait.

Kui teie veebisait töötab tasemel, kus igal ülaloleval sekundil on ülitähtis roll, ei pruugi A2 olla parim valik. Selle asemel soovitaksime SiteGroundit, mille teenused ja hinnad on võrreldavad A2-ga, kuid millel on peaaegu veatu tööaeg rekord 99,99% ja raha tagastamise garantii alglaadimisel.

3. Klienditeenindusel on väljaspool tööpäevi

Üks A2 tugevaimaid müügiargumente on nende ülisõbralik ja abivalmis tugimeeskond. Kuid väikese, alla 200 töötajaga ettevõttena ei ole kuulda, et A2 kliendid puutuvad kokku tehnilise toe probleemidega, mis näivad jälgivat sellest, et töötajatel pole alati piisavalt töötajaid, kes tegeleksid suuremahuliste perioodidega.

Ärge saage meist valesti aru! Valdav enamus A2-hostimise arvustusi on klienditeeninduse osas positiivselt hõõguv. Kuid klienditeenindusega on mõned valupunktid, mida tasub kaaluda:

 • Tehniline tugi on saadaval ööpäevaringselt, kuid arveldus- ja müügiosakonnad töötavad tavapäraselt. See võib mõjutada pakutavate teenuste kvaliteeti, kui elate teises ajavööndis või kui peate nädalavahetusel lahendama arveldusprobleemi.
 • Üldküsimustega esitatud teadete piletid võivad saada automaatseid vastuseid koos linkidega teabebaasile, mis võib olla arusaadavalt pettumust valmistav.

Kui olete üks väheseid õnnetuid, kellel on varem olnud A2-ga rahulolematu klienditeeninduse kogemus, soovitame alternatiivina registreeruda hostimiskontole saidil SiteGround. Nende paketid on võrreldavad, nende teenused on suurepärased ja nende klienditeeninduse ülevaated on ülimalt positiivsed, vastates arveldus- ja müügiküsimustele ööpäevaringselt..

• A2 hostimiskavad & Hinnavõrdlus

Nagu kõlab A2 Hosting, kuid vajate abi otsustamiseks, millised nende hostimispakettidest sobivad teile? Siin on A2 hostimisteenuste kolme erineva taseme jaotus: jagatud hostimine, hallatud WordPressi hostimine, ja VPS-i hostimine

 Jagatud hostimineHallatud WordPress HostingCore VPS
KirjeldusKiireim virtuaalserver turulTäielikult optimeeritud ja hallatud WordPressi hostimineHallatud VPS-i hostimine juurjuurdepääsu abil
Alates kell3,92 dollarit kuus11,99 dollarit kuus32,99 dollarit kuus
KontrollpaneelcPanelPleskcPanel
LadustaminePiiramatu10 GB75 GB

A2 jagatud hostimiskavad

A2 pakub suurepäraseid jagatud hostimise teenuseid konkurentsivõimeliste hindadega, vahemikus 4–10 dollarit kuus, sõltuvalt teie valitud paketist. Kõik paketid sisaldavad piiramatut salvestus- ja ülekandevõimalust, cPanelit, tasuta SSL-i ja SSD-d, tasuta saidiülekannet ja igal ajal raha tagastamise garantiid.

LiteKiireTurbo
Hind3,92 dollarit4,90 dollarit9,31 dollarit
Saidide arv1
Andmebaasid5
Turbo kiirusedEiEiJah
Saidi kiirendiEiEiJah

A2 hallatud WordPressi hostimiskavad

A2 jagatud hostikavasid saab ka WordPressi jaoks optimeerida, kuid nende hallatud WordPressi hostimiskavad hõlmavad Turbo saidi kiirust, hõlpsat varundamist, saidi kujundamist, tasuta Jetpacki litsentsi ja eelinstalleeritud WP-CLI-d.

1-sait3-saididPiiramatu
Hind11,99 dollarit18,99 dollarit36,98 dollarit
Ladustamine10 GB25 GB40 GB

A2 hallatavad VPS-i hostimiskavad

A2-ga VPS-i paketid sisaldavad rohkem energiat ja tuge kui nende jagatud hostimisplaanid. Need hallatavad plaanid sisaldasid serveri konfiguratsiooni, ööpäevaringset igakülgset guru tuge, automaatseid turbe- ja installiuuendusi, tasuta CloudFlare CDN, cPanel ning sujuvalt hallatavat riistvara ja võrku. 

Jõudu+Prestiž+Pinnacle+
Hind32,99 dollarit46,19 dollarit65,99 dollarit
Ladustamine75 GB100 GB150 GB
RAM4GB6 GB8 GB
Ülekanne2 TB3 TB4 TB
CPU-d4 vCPU-d6 vCPU-d8 vCPU-d

• Alumine rida

A2 Hosting on väike ettevõte, millel on suured eelised. Need on kiireim jagatud hostimise võimalus turul, pakuvad uskumatut klienditeenindust ja nende hostimiskavad on üles ehitatud. Liituge A2-ga hostikontoga, et saada kiiret kiirust ja veatut kasutajakogemust ning jääda sõbralikuks klienditeeninduseks ja väikeettevõtluse armastuseks. A2 ei pruugi pakkuda odavaimaid hindu ega maailma parimat tööaega, kuid nad pakuvad võitu suurepärase teenuse ja hämmastava toe kombinatsiooni.

A2 majutamise KKK-d

Kes sobib kõige paremini A2-hostimiseks?

A2 Hosting töötab kõigile, kes vajavad mis tahes tasemel IT-teenuseid. Inimestel, kes soovivad põhilist WordPress-saiti, võib A2-hostimine olla ühe veebisaidi, viie andmebaasi ja piiramatu salvestusruumi host. Spektri kõrgemas osas võimaldab spetsiaalne hostimine ettevõtetel täielikku kontrolli veebiserveri, veebisaidi ja andmehalduse üle. Suurem osa sellest tööst toimub eemalt, mitte isiklikult. Ettevõtted maksavad A2 Hostingi teenuste eest kuutasusid.

Milline on A2 Hostingi hinnakujundus?

Kõige elementaarsem WordPressi hostimine algab 3,92 dollarist kuus. Selle hinna eest saavad kliendid ühe veebisaidi, viis andmebaasi, piiramatu salvestusruumi, raha tagasi garantii, piiramatu ülekande ja tasuta SSD. Suurim WordPressi hostimine annab kasutajatele piiramatu hulga veebisaite, andmebaase, salvestust ja ülekandmist koos raha tagasi garantiiga – turbosaidi veebisaidiga, mis on 20 korda kiirem kui A2 Hostingi põhipakkumine, tasuta SSD ja A2 saidi kiirendi hinnaga 9,31 dollarit kuus.

Kõrgemas otsas on A2 Hosting pühendatud hostimisele, mis algab 99,59 dollarist kuus. Selle hinna eest peavad tarbijad kohandama serveri vajadusi, olema teistest serveritest täielikult eraldatud ja valima haldustasandi. Kõige kallim pakett, mida ettevõte pakub, on hallatav server hinnaga 290,49 dollarit kuus. See annab kliendile 16 GB RAM-i serveri kasutamiseks, 20 TB ülekannet, 2 × 1000 GB salvestusruumi, juurdepääsu Intel Xeoni tuumaserverile, tasuta juurdepääsu cPanelile, juurjuurdepääsu ja raha tagasi garantii. Need juurdepääsu tasemed annavad ettevõtetele ja ettevõtetele täieliku kontrolli oma veebiserveri üle.

Kas A2 pakub tagasitulevatele klientidele allahindlusi??

A2 Hosting ei paku korduvatele klientidele allahindlusi, kuigi mõnel kliendil võib sama serveripaketi piires olla õigus tasuta versiooniuuendustele. Alandamine väiksema paketi juurde maksab andmeedastustasu 25 dollarit. A2 Hosting annab mittetulundusühingutele allahindlust, mida nad peavad tõestama, pöördudes ettevõtte poole tugipileti kaudu.

Mis on A2 Hostingi põhijooned??

A2-hosting laiendab arendajasõbralikku hostimist, et inimesed saaksid luua ja hallata oma veebisaite, domeeninimede registreerimist, kui keegi soovib omada domeeninime, domeenide teisaldamist teiselt hostilt, SSL-sertifikaate veebisaidi turvalisuse kontrollimiseks, 99,9-protsendise tööaja garantii, igal ajal raha tagasi garantii ja SwiftServersi kiire hostimine.

Potentsiaalsed kliendid saavad A2 Hostingi veebisaidilt otsida, et näha domeenikontrolli kaudu, kas domeeninimi kuulub mõnele muule hostile. Kasutajad lihtsalt sisestavad kasti kuni 20 veebisaidinime, läbivad lihtsa turvaprotokolli ja klõpsake käsku Otsi saadavust, et näha, kas A2 Hosting suudab kliendi domeeninime säilitada.

99,9-protsendiline kasutusaegne garantii peegeldab A2 Hostingi usaldusväärsuse lubadust. Ettevõte kasutab valdkonna parimaid tavasid, turvapaiku ja alternatiivseid andmekeskusi, et tagada veebisaidi võimalikult aktiivne püsimine. Veebimajutaja tunnistab, et kui veebisait väheneb, kaotab klient raha.

Raha tagasi garantii igal ajal jõustub esimese 30 tööpäeva jooksul. Sisuliselt on see tasuta 30-päevane prooviversioon. Kui kasutaja soovib teenuse tühistada ükskõik millisel põhjusel esimese 30 päeva jooksul, võib inimene seda teha ilma trahvideta.

Millisel tasemel veebimajutust minu ettevõte vajab?

Veebisaidi vajaliku veebimajutuse tase sõltub serverisse salvestatud teabe hulgast. Lihtne veebisait, kus loetletakse lihtsalt ettevõtte teenused, võib vajada madalaima hinnaga plaane, samas kui e-kaubanduse saidid võivad kasutada keskmise taseme plaane. Kui ettevõte peab pakkuma klientidele video voogesitust, on tee kiireim ja kõrgeima hinnaga plaan.

Kuidas klient varundatud veebisaiti hoiab??

A2-hostimine võimaldab varundada vähem kui 30 päeva vanuseid andmeid ja kuni 50 GB andmeid ettevõtte teenusetingimuste kohta. Täiendav Server Rewindi teenus peatab kõigi veebisaitide varundamise, kui kliendil on varundamisel üle 30 päeva ja 50 GB salvestusruumi.

Milliseid põhiteenuseid A2 Hosting igas kavas hõlmab?

A2 Hosting pakub hulgaliselt teenuseid kõigile, kes soovivad veebisaiti majutada või omada. Valikute hulka kuuluvad reklaamihaldus, wikid, ajaveebid, e-kaubandus, foorumid ja sotsiaalsed võrgustikud.

Reklaamihaldusosas on mitut tüüpi reklaamihaldustarkvara, mis kõik võimaldavad ettevõtetel luua maapinnast suunatud reklaamikampaaniaid. Need teenused on ühed madalaima hinnaga paketid, mida A2 Hosting kasutab.

Foorumi majutamine tähendab, et A2 Hosting pakub inimestele platvormi ideede jagamiseks, mõtete postitamiseks ja ideede vabaks vahetamiseks. Wikid viitavad entsüklopeedia tüüpi infokirjetele, mis pakuvad kasutaja loodud viise üksikute kannete redigeerimiseks wiki.

Muud peamised veebimajutusteenused hõlmavad analüütika, klienditoe, õppetöö, andmebaaside hostimise, e-kaubanduse, dokumendihalduse, JavaScripti teegi, muusika salvestamise, videosalvestuse ja veebiarenduse tarkvara ja programme. Kokku on A2 Hosting 37 põhiteenust, mida ta klientidele pakub.

Kuidas A2 Hostingiga ühendust võtta??

A2-veebimajutusel on reaalajas vestluse funktsioon, tugipileti funktsioon, tasuta number Ameerika ja Kanada klientidele ning vorm müügiga ühenduse võtmiseks. Euroopas, Brasiilias, Austraalias ja Indias on klientidel helistamiseks eraldi telefoninumbrid. Ettevõttel on ka sotsiaalmeedia kanalid Twitteri ja Facebooki jaoks

Milliseid maksevõimalusi A2 pakub?

Kliendid saavad teenuste eest maksta PayPali, American Expressi, Visa, Mastercardi ja Discover-kaardi kaudu. Kliendid saavad igal kuul seadistada automaatseid makseid.

Milline on A2 Hosting sidusprogramm?

A2 Hosting annab klientidele raha edukate suunamiste jaoks, kes registreeruvad sidusettevõtte lingi kaudu. Kliendid teenivad uue kliendi kohta 85 dollarit ja seejärel 5 dollarit iga uue kliendi kohta, kelle uus klient kokku paneb. Ettevõtted teenivad raha iga uue kliendi eest, kes ostab hostimispaketi.

Kliendid teenivad 10 dollarit ainult sidusprogrammi registreerumise eest. Parim sidusettevõte teenis 2015. aastal rohkem kui 100 000 dollarit. Sisuliselt on sidusprogramm A2 Hosting-i tehtud turundussurve, et saada rohkem kliente, kuid sidusettevõtte programmi võõrustada on väga lihtne.

Kus asub A2?

A2 Hostingi peakontor asub Michigani osariigis Ann Arboris. Teine andmekeskus asub Singapuris ja kolmas Amsterdamis.

Milline on A2 Hostingi klienditugi?

A2 majutamine 24/7/365 klienditoele. See tähendab, et klientidel on igal ajal juurdepääs tehnilisele toele.

Kuidas klient testib oma serveri kiirust??

Klient laadib A2 Hostingi veebisaidi kaudu alla kolmest andmekeskusest kiiruskatsefailid. ZIP-faili suurus on 100 MB. Kolmanda osapoole kiiruskatse kontrollib andmekeskuse kiirust iseseisvalt.

Millistes riikides on A2 kõige populaarsem?

Enamik A2 Hostingi kliente on pärit kogu maailmast. Kõige populaarsemad riigid on Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Kanada, India ja Prantsusmaa. Ettevõte loetleb 26 riiki, kus kliendid saavad A2 Hostingi teenuste kohta rohkem teada saada.

Milliseid turvameetmeid Ann Arbori andmekeskus sisaldab?

Ann Arbori andmekeskuses on paigaldatud staatiline põrandakate, kliimakontroll temperatuuril 68 kraadi Fahrenheiti õhuniiskuse vahemikus 30–40 protsenti. Liigne toiteallikas sisaldab diiselgeneraatorit juhuks, kui primaarenergia valikud ebaõnnestuvad. Füüsiliste turvameetmete hulka kuulub ainult töötajatele ligipääsetav parkla, turvavõtme juurdepääs hoonele, serveri hoidlasse pääsemiseks vajalik eraldi turvavõti ja videovalve.

Milliseid pilvepõhiseid teenuseid A2 Hosting pakub?

Pilvemajutusteenused algavad 15 dollarist kuus kuni 10 GB suuruse andmesalvestuse jaoks ja tipptasemel valik on 25 dollarit kuus koos 25 GB salvestusruumiga. A2-hostimine piirab pilveteenuseid 300 protsenti kiiremini kui muud draivid.

Kas A2 Hosting pakub VPS-i?

A2 Hosting müüb virtuaalset privaatserverit (VPS), mis mahutab kuni 75 GB salvestusruumi ja 2 TB ülekannet. Seda tüüpi serverid sobivad ideaalselt arendajatele ja IT-ekspertidele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map