Огляди хостингу A2 травень 2020: чи веб-хостинг A2 підходить саме для вашого сайту?

Огляди хостингу A2 травень 2020: чи веб-хостинг A2 підходить саме для вашого сайту?

Огляди хостингу A2 травень 2020: чи веб-хостинг A2 підходить саме для вашого сайту?

Contents

Хостинг A2 справді краще?

Хоча маловідоме ім’я у світі веб-хостингу, А2 хостинг створив собі репутацію як одного з найшвидших та найдружніших доступних хостингових послуг.


Заснований у 2001 році в Ен-Арборі, штат Мічиган, A2 обіцяє блискавичну швидкість завантаження, бездоганний час роботи, всі функції, які ваш сайт може коли-небудь знадобитися, та чудову підтримку клієнтів для завантаження..

Оновлення: Хостинг A2 проводить вбивчий відпочинок протягом усього сезону. Блокування знижки до 75%!

Наскільки хороший веб-хостинг A2?

Ми раді повідомити, що сервіси веб-хостингу A2 не відповідають обставинам. Їх девіз гласив “Наша швидкість, твій успіх”, і хлопчик робить їх. A2 послідовно є найшвидша хостинг-компанія в Інтернеті. Вони рекламують свій хостинг як такий В 20 разів швидше ніж у конкурентів, і настільки ж неймовірно, як це звучить, претензія витримує.

A2 Хостинг, безумовно, обіцяє багато. Але як насправді складаються їхні послуги?

Окрім надшвидких разів завантаження, A2 не вирізає кути, коли йдеться про досвід клієнтів. З зручний інтерфейс що можна оцінити як веб-хостингів, так і новачків та професійних розробників, безболісна міграція, і широкий вибір функцій на справедливі ціни, Швидкість A2 – не єдине, про що варто писати вдома.

Але те, що справді відрізняє A2 як веб-хостинг, – це те, що вони пропонують виграшне поєднання якісних послуг, хороших цін та чудової підтримки клієнтів.

Завершив обгрунтований вибір досить цінових та добре обладнаних планів хостингу з одними із найшвидших та найшвидших дружні гуру підтримки клієнтів Ви завжди матимете задоволення від усунення несправностей, A2 – хостинг-компанія, яка знає, як заробити свою лояльність. І вони мають Рейтинг + від кращого бізнес-бюро, щоб довести це.

A2 Хостинг Редакційний огляд 4.6 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Неймовірна підтримка клієнтів
 2. Найшвидші швидкості на ринку
 3. Зручність у користуванні
 4. Відмінні характеристики ціни
 5. Місцевий Герос

Мінуси

 1. Не найсильніший час
 2. Не для мисливців на торгів
 3. Обслуговування клієнтів має свої вихідні дні

Веб хостинг SummaryA2 настільки швидкий і настільки надійний, що вони по-справжньому перекривають своїх конкурентів у цьому плані. Крім того, у них є сучасне відчуття, яке сприяє освіжаючому хостингу. Якщо ви хочете, щоб інструменти розвитку, які насправді розуміли ваш робочий процес, і представники служби обслуговування клієнтів, які можуть по-справжньому зустріти вас там, де ви перебуваєте, A2 може просто стати для вас господарем. Ми згадали, що вони дійсно, дуже швидкі? Підтримка5Швидкість5Особливості5Завдання4Трансплантація4

• Хто повинен приймати A2?

Наш досвід роботи з A2 хостингом запропонував би нам рекомендувати їх як хостинг-провайдера майже для всіх. Але ми вважаємо, що наступні групи людей мають найбільше користі від розміщення свого сайту з A2:

1. Маркетологи та підприємці, які планують оновити або розгорнути свої сайти.

Що стосується швидкості, можливостей та підтримки клієнтів, A2 хостинг пропонує спільні плани хостингу з великим ударом для вашого долара. І якщо у вас є великі плани на майбутнє, високопродуктивний A2, керований VPS-хостинг та спеціалізовані серверні пакети – якщо вам вони колись потрібні.

Хостинг-пакети A2 можуть підтримувати потреби вашого бізнесу під час їх розвитку.

Якщо ваш старий хост не може продовжувати, оскільки ваш сайт збирає більше трафіку і потребує вдосконалених функцій, перейдіть на A2, і ви ніколи не оглянетеся назад.

2. Веб-хостинг для новачків, які хотіли б терплячих, людських рекомендацій.

Запускаєте свій перший веб-сайт? Не супер-кмітливі? A2 має справді чудову команду підтримки клієнтів, яка буде тримати вашу руку, коли ви заходите в джунглі страхітливих абревіатур та технічного жаргону, що є веб-хостингом.

Користувацький інтерфейс A2 зрозумілий і продуманий База знань обширна, і їх представники підтримки ніколи не чули дурного питання.

3. Плюси, які цінують команду підтримки клієнтів, яка може влаштувати свою власну.

Якщо ви вже ініційовані у світі веб-хостингу, ви знайдете в A2 команду технічних гуру, яка може по-справжньому зустріти вас там, де ви перебуваєте. Команда служби підтримки клієнтів A2 знає їхні речі та може запропонувати цінну інформацію та послужити експертною радою на рівні експертів для наступного проекту веб-розробки..

• Хто повинен шукати в іншому місці?

Ми вважаємо, що A2 хостинг – це вагомий вибір майже для будь-кого, але якщо ви робите особливий акцент на наступних больових точках, можливо, варто витратити час на покупки для інших господарів:

1. Ви просто шукаєте щось надзвичайно дешеве.

Якщо ви просто хочете чогось основного і, головне, дешевого, A2, ймовірно, не для вас. A2 не дуже дорогий, але їх найменш дорогий Lite Plan – далеко не найдешевший хостинг-пакет в Інтернеті. Крім того, їхні плани Lite та Swift не є насправді оптимізовано для блискавичних швидкостей, які, як стверджує А2, слава.

Ваша найкраща альтернатива

Ви можете знайти більш дешеві базові плани з порівнянними швидкостями на Bluehost або Hostgator, якщо ви не пропустите службу обслуговування або додаткові функції, які пропонує A2.

2. Кожна секунда часу продовження роботи.

Хостинг A2 обіцяє 99,9% часу роботи, і здебільшого вони доставляють. Однак, деякі інші гравці галузі мають добре задокументовані показники тривалості тривалості понад 99,95% і не роблять винятку для DDoS або інших серверних атак.

Різниця в цих відсотках може здатися арахісовою, але вони означають додаткові 21 хвилини простою в місяць. На вищих рівнях електронної комерції 21 хвилина може означати багато втрачених продажів.

Ваша найкраща альтернатива

Якщо вам потрібна гарантія найкращого часу роботи на ринку, ми рекомендуємо SiteGround для пакетів, які можна порівняти з A2, але з більш надійною гарантією тривалості 99,99%.

• Плюси хостингу A2

Ось кілька наших улюблених речей про цю супершвидку хостинг-компанію на базі Енн Арбор.

1. Команда підтримки клієнтів, яку ви хочете обійняти

A2 інвестує час, гроші та турботу, необхідні для створення чудової та знаної команди з технічної підтримки. Усунення несправностей неприємно, але дружні гуру служби підтримки клієнтів A2 виходять вище та далі, щоб зробити процес максимально безболісним..

Якщо у вас коли-небудь виникає підозра на те, що ваш запит про підтримку було переадресовано до закордонного телефонного центру, ви будете раді дізнатися, що A2 пишається тим, що має персонал з обслуговування клієнтів, який є 100% американських та рідних англомовних.

Але, крім їхнього домашнього звернення, складається команда підтримки A2 розробники, які знають свої речі. Це робить їх обома терплячими пастухами для необізнаних та експертних настанов для досвідчених клієнтів.

Багато клієнтів A2 повідомили, що команда підтримки навіть зуміла визначити та вирішити технічні проблеми, які пропустили їх веб-дизайнери чи розробники.

Клієнтська область A2 містить зручну інформаційну панель, на якій ви можете легко відстежувати всі ваші минулі та поточні квитки підтримки.

 A2 пропонує різноманітні 24/7 технічні засоби підтримки, починаючи з онлайн-чат до електронні квитки до підтримка телефону. Часи реакції мінімальні, і у свій необхідний час ви можете розраховувати на те, що швидко підключитесь до живої, дихаючої, доброзичливої ​​людини, яка готова допомогти.

2. Швидкість! Швидкість! Швидкість!

З середнім часом завантаження сторінки близько 370 мс, A2 – це найвищий показник беззаперечний чемпіон швидкого хостингу. І трохи більше 9 доларів на місяць їхній турбінговий план хостингу не обійдеться вам за руку і ногу за швидкість, що залишає своїх конкурентів у пилу.

У веб-хостингу потреба у швидкості стосується не лише вихваляння прав. Швидкий час завантаження сторінки має цілу купу переконливих (читайте: прибуткових) переваг, у тому числі нижчі показники відмов, більш високі коефіцієнти конверсії та підвищення рівня SEO.

Якщо інтерфейс вашого сайту містить безліч зображень, відео чи інших функцій, які зазвичай вимагають певного часу завантаження, сервери Turbo A2 – це відмінний вибір.

Хостинг A2 є вагомим приводом для того, чому завантаження сторінки та час відгуку мають вирішальне значення для успіху вашого веб-сайту. Переглянути їх тут повну інфографіку.

Як A2 вдається витягнути найшвидший час завантаження в Інтернеті?

Окрім найсучаснішого SSD, секретом успіху A2 є володіння всіма власними серверами та центрами обробки даних, від Мічигану до Арізони, від Амстердама до Сінгапуру.

Тому що A2 є власником та експлуатує всі їхні об’єкти (а не просто орендувати серверний простір на чужому складі, як це галузевий стандарт), вони мають безпосередній контроль над технічним середовищем, де розміщується ваш веб-сайт. Це означає, що вони менш чутливі до проблем, викликаних поза їх контролем чинників, і можуть швидко втрутитися, якщо виникнуть будь-які проблеми.

3. Привітність до користувачів наскрізь

Зважаючи на те, що галузь існує вже 30 років, веб-хостинг повинен бути простим. І все ж досвід користувачів залишається задумкою для багатьох провайдерів веб-хостингу.

Не так з A2 хостингом, сучасний інтерфейс якого є зручний, простий у навігації та добре розроблений. Цей позитивний досвід користувача поширюється і на борт, оплату рахунків та технічне усунення несправностей.

A2 вказує на перші ваші взаємодії з їхніми послугами. Перенесення вашого веб-сайту від старого постачальника хостингу до A2 так само безболісно, ​​що вимагає лише декількох хвилин вашого часу та мінімального простою для вашого сайту.

Це. Є. Величезний.

Якщо ви не розробник чи технічна особа, перенесення вашого веб-сайту з одного хоста на інший – це великий біль. Це змусило дорослих чоловіків до сліз.

У кожного, хто вперше спробував перемістити веб-сайт, напевно, є кілька сірих волосинок, які можна показати для цього. Те, що видається легко на поверхні, може швидко перетворитися на години затримок, під час яких ваш веб-сайт перебуває в режимі офлайн. Не грайте з вогнем, нехай хостинг-експерти будуть робити це за вас.

Після переміщення вашого веб-сайту вам ніколи не доведеться довго шукати потрібну функціональність на гладкій та чіткій панелі інструментів клієнта A2. Багато важливих функцій на цій панелі управління можна навіть виконувати за допомогою a одним натисканням кнопки, як-от створення нових облікових записів електронної пошти, відновлення резервних копій або реєстрація нових доменів.

Клієнтська область A2 на диво незабруднена і надає швидкий доступ одним кліком до всіх найважливіших функцій.

 Але, мабуть, найбільшим свідченням неймовірної зручності використання A2 є їх База знань. Наповнений високоінформативні та чітко написані довідкові статті що навчить вас усьому, що вам потрібно знати про веб-хостинг, можливо, вам навіть не доведеться мати задоволення спілкуватися з командою підтримки A2.

Веб-хостинг як для новачків, так і для професіоналів знайде безліч інформації, від основних питань (“Що таке PHP?”) До розширених інструкцій (“Як використовувати користувальницький файл php.ini для завдань cPanel cron”). Більше того, кожна стаття у базі знань A2 відкривається з оглядом основних понять, які потрібно знати, перш ніж продовжувати.

База знань A2 створена для розуміння. Теми групуються організовано, і кожен більш вдосконалений запис попередньо посилається на необхідне читання.

4. Дивовижні особливості для дивовижної ціни

Хостинг A2 – це дуже багато. Вони можуть не пропонувати ціни за найнижчою ціною, але клієнти A2 абсолютно отримують свої гроші за якість обслуговування та широкий спектр функцій. Клієнти будуть раді дізнатись, що A2 сумісний з багатьма найповажнішими програмами CMS та безпеки від WordPress до Joomla до Drupal до Cloudflare.

Ось деякі основні моменти:

 • Інтеграція WordPress, оптимізована A2
 • cPanel
 • Сумісність з Linux та Windows
 • Вибір місця розташування сервера в Північній Америці (MI або AZ), Європі (Амстердам) або Азії (Сінгапур)
 • Розширений DNS
 • SSD-сервери
 • Безкоштовна інтеграція Cloudflare
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Безкоштовні програми безпеки, як Patchman

Оптимізований для2 WordPress означає, що налаштування автоматизовано, і все попередньо налаштовано з оптимальними налаштуваннями швидкості та безпеки. A2 також сумісний з іншими системами управління вмістом, такими як Joomla та Drupal.

Співвідношення ціни та можливостей A2 – це непогана новина для тих, хто планує масштабувати свій хостинг-план під час зростання свого сайту. Хостинг A2 пропонує відповідати планам всіх рівнів потреб та бюджетів, від базового, але якісного спільного хостингу, до хостингу реселерів, керованого VPS, до спеціалізованих серверів.

Кілька з багатьох надійних варіантів сертифікатів SSL, якими ви можете скористатися, якщо вирішите розмістити A2.

 

5. Теплі пуховики

A2 – компанія, яка сподобалася прямо. І на ринку, який в значній мірі переважає кілька конгломератів з великими іменами, прихильність – це не те, що слід сприймати як належне.

Якщо цей огляд хостингу A2 вже не переконав вас у достоїнствах цієї компанії, ось деякі дрібниці про A2, які можуть змусити вас почувати себе все тепло:

 • A2 – a невелика компанія, що має менше 200 співробітників що робить цінний внесок в економіку Малого міста, Америка. Вони люблять своє рідне місто Ен-Арбор і не планують переселятися в Силіконову долину.
 • A2 володіє всіма власними центрами обробки даних та серверами.
 • A2 Хостинг є НЕ належить Endurance International Group, мега-корпорація, яка закупила 83 дочірніх веб-хостингових компаній за останні два десятиліття (Маленький помаранчевий, iPage та HostGator, лише декілька, належать до EIG).
 • A2 бере участь у ряді екологічні ініціативи. Вони посадили понад 50 000 дерев в районі Енн-Арбор і є партнером Carbonfund.org.
 • Усі групи підтримки A2 мають місцеву організацію не використовуйте закордонні кол-центри.

• Мінуси хостингу A2

Про A2 дуже багато подобається, але деякі клієнти можуть зіткнутися з кількома корчами з цим інакше надійним хостинг-провайдером. Ось кілька можливих вимикачів угод, які ви можете розглянути, перш ніж зареєструватися для облікового запису хостингу A2:

1. Шукаєте абсолютного найдешевшого господаря? Подивіться в інше місце.

Хостинг A2 – це велика пропозиція щодо кількості функцій та якості надання послуг. Однак A2 далеко не найдешевший хостинг в Інтернеті, і їх найпростіші плани не мають багатьох функцій, які можуть вимагати вигідні покупці..

Плани хостингу A2 не включають безкоштовні доменні імена, тож вам доведеться розраховувати цю ціну на вершині ціни хостингу. І хоча Turbo Plan A2 включає надзвичайно високі швидкості, на яких компанія продає себе, ще два основні та менш дорогі плани спільного хостингу Lite та Swift насправді не оптимізовані для максимальної швидкості.

Якщо ваш пріоритет – це якомога менше плати за послуги, що є всеадекватними, які є достатньо адекватними, плани A2 для Lite та Swift, ймовірно, коштують дорожче, ніж ви хочете заплатити. Замість цього ми рекомендуємо хостинг великих брендів, таких як HostGator або BlueHost. Ціни ультрадешеві, сторінки завантажуються швидко, і ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, але не очікуйте того ж рівня догляду або індивідуального масштабування.

2. Неспокійні неприємності

Час безперебійного користування A2, хоча і міцний, не найкращий на ринку. Вони обіцяють 99,9% часу без гарантії повернення грошей, але роблять винятки для DDoS або інших атак на їх сервери (чого, до речі, можна уникнути, але скориставшись їхнім безкоштовним варіантом інтеграції Cloudflare). Показник A2 показує, що вони рідко опускаються нижче цієї обіцянки на 99,9%, проте багатьом іншим хостинговим компаніям вдалося підтримувати швидкість безперебійної роботи набагато вище.

Ви можете перевірити стан перерв у службі на хостингу A2 Сайт про стан систем.

Якщо ваш веб-сайт працює на рівні, коли кожна секунда часу роботи є вирішальною, A2 може бути не найкращим варіантом. Натомість ми рекомендуємо SiteGround, чиї послуги та ціни порівнянні з послугами A2, але мають майже бездоганний час роботи в 99,99% та гарантію повернення грошей на завантаження..

3. Обслуговування клієнтів має свої вихідні дні

Однією з найсильніших торгових точок A2 є їх супер дружня та корисна команда підтримки. Але, як невелика компанія, що має менше 200 співробітників, не чутно, що клієнти A2 стикаються з проблемами технічної підтримки, які, здається, відслідковують те, що не завжди вистачає достатньою кількістю персоналу для вирішення великих періодів.

Не помиляйтесь нас! Переважна більшість відгуків про хостинг A2 позитивно світиться щодо обслуговування клієнтів. Але є кілька больових моментів щодо обслуговування клієнтів, які варто врахувати:

 • Технічна підтримка доступна цілодобово, але відділи виставлення рахунків та продажу працюють у звичайному графіку роботи. Це може вплинути на якість наданої послуги, якщо ви проживаєте в іншому часовому поясі або вам потрібно вирішити проблему виставлення рахунків у вихідні дні..
 • Звітні квитки, що надсилаються із загальними запитаннями, можуть отримувати автоматичні відповіді із посиланнями на Базу знань, що може зрозуміти розчарування..

Якщо ви один з небагатьох, хто в минулому мав невдоволений досвід обслуговування клієнтів з A2, ми рекомендуємо зареєструвати хостинг-акаунт із SiteGround як альтернативу. Їх пакети порівнянні, їхні послуги відмінні, а їхні клієнтські відгуки надзвичайно позитивні, справді цілодобові відповіді на питання виставлення рахунків та продажу.

• Плани хостингу A2 & Порівняння цін

Вам подобається звучання A2 хостингу, але вам потрібна допомога у вирішенні того, який з їх хостинг-пакетів підходить саме вам? Ось поділ трьох різних рівнів хостинг-послуг A2: спільний хостинг, керований хостинг WordPress, і VPS хостинг

 Спільний хостинг Керований WordPress HostingCore VPS
ОписНайшвидший спільний хостинг на ринкуПовністю оптимізований та керований хостинг WordPressКерований VPS-хостинг з Root Access
Починаючи з3,92 дол. / Міс$ 11,99 / міс32,99 дол. / Міс
Панель управлінняcPanelПлескcPanel
ЗберіганняНеобмежений10 Гб75 Гб

Плани спільного хостингу A2

A2 пропонує відмінні послуги спільного хостингу за конкурентними цінами від 4 до 10 доларів на місяць залежно від обраного вами пакету. Всі пакети включають необмежену кількість зберігання та передачі, cPanel, безкоштовні SSL та SSD, безкоштовну передачу сайту та гарантію повернення грошей у будь-який час..

ЛитератураШвидкийТурбо
Ціна3,92 дол4,90 дол$ 9,31
# Сайтів1
Бази даних5
Швидкість турбоНіНіТак
Прискорювач сайтуНіНіТак

Плани хостингу WordPress з керованою програмою A2

Плани спільного хостингу A2 також можуть бути оптимізовані для WordPress, але їхні керовані плани хостингу WordPress включають швидкість роботи Turbo сайту, просте резервне копіювання, розміщення сайту, безкоштовну ліцензію Jetpack та постачають з попередньо встановленою WP-CLI.

1-Сайт3-сайтиНеобмежений
Ціна11,99 дол18,99 дол36,98 дол
Зберігання10 Гб25 ГБ40 Гб

Плани хостингу VPS з керованим VPS

Пакети VPS з A2 містять більше потужності та підтримки, ніж їх спільні плани хостингу. Ці керовані плани включали конфігурацію сервера, цілодобову підтримку гуру, автоматичні оновлення безпеки та встановлення, безкоштовний CloudFlare CDN, cPanel, а також безперебійне керування апаратом та мережею. 

Потужність+Престиж+Вершина+
Ціна32,99 дол46,19 дол65,99 дол
Зберігання75 ГБ100 ГБ150 Гб
ОЗП4ГБ6 Гб8 Гб
Передача2 туберкульоз3 туберкульоз4 туберкульоз
ЦП4 ВКПУ6 vCPU8 ВКПУ

• Суть

A2 хостинг – це невелика компанія з великими перевагами. Вони є найшвидшим варіантом хостингу на ринку, пропонують неймовірне обслуговування клієнтів та мають хостингові плани, розроблені для масштабу. Підпишіться на обліковий запис хостингу за допомогою A2, щоб отримати високі швидкості та бездоганний досвід користування, а також залишайтеся за доброзичливого обслуговування клієнтів та малого бізнесу. A2 може не запропонувати найдешевші ціни або найкращий у світі час роботи, але вони пропонують виграшну комбінацію відмінного обслуговування та чудової підтримки.

A2 Хостинг

Хто найкраще підходить для хостингу A2?

Хостинг A2 працює для всіх, хто потребує будь-якого рівня ІТ-послуг. Люди, які хочуть базовий сайт WordPress, можуть мати хостинг A2, який служить хостом для одного веб-сайту, п’яти баз даних та необмеженого обсягу пам’яті. На вищому кінці спектру, виділений хостинг дозволяє компаніям мати повний контроль над веб-сервером, веб-сайтом та управлінням даними. Більшість цієї роботи відбувається віддалено, на відміну від особисто. Компанії сплачують щомісячну плату за послуги A2 хостингу.

Що таке ціна на хостинг A2?

Самий базовий хостинг WordPress починається від $ 3,92 на місяць. За цією ціною клієнти отримують один веб-сайт, п’ять баз даних, необмежену кількість пам’яті, гарантію повернення грошей, необмежену передачу та безкоштовний SSD. Найвищий хостинг WordPress дає користувачам необмежену кількість веб-сайтів, баз даних, зберігання та передачу разом із гарантією повернення грошей, турбо-веб-сайтом, який у 20 разів швидше, ніж основні пропозиції A2 Hosting, безкоштовний SSD та прискорювач сайту A2 за 9,31 долара на місяць.

З іншого боку, A2 хостинг виділив хостинг, який починається від $ 99,59 на місяць. За цією ціною споживачі можуть налаштувати потреби сервера, пройти повну ізоляцію від інших серверів і вибрати рівень управління. Найдорожчий план, який компанія пропонує, – це керований сервер за $ 290,49 щомісяця. Це дає клієнту 16 Гб оперативної пам’яті для використання сервера, 20 ТБ передачі даних, 2 × 1000 ГБ пам’яті, доступ до основного сервера Intel Xeon, безкоштовний доступ до cPanel, доступ до кореневого доступу та гарантія повернення грошей. Ці рівні доступу дають фірмам і компаніям повний контроль над своїм веб-сервером.

А2 пропонує знижки для повернення клієнтів?

Хостинг A2 не пропонує знижок для постійних клієнтів, хоча деякі клієнти можуть мати право на безкоштовні оновлення в межах одного серверного пакету. Перехід на менший пакет коштує 25 доларів США за плату за передачу даних. Хостинг A2 дає неприбутковим організаціям знижку, яку вони повинні довести, зв’язавшись із компанією за допомогою квитка підтримки.

Які основні особливості хостингу A2?

Хостинг A2 пропонує рекламувати хостинг для розробників, щоб люди могли створювати власні веб-сайти та керувати ними, реєстрацію домену, коли хтось хоче володіти доменним іменем, передачу домену від іншого хоста, сертифікати SSL для перевірки безпеки веб-сайту, гарантію безперервного часу на 99,9 відсотка, у будь-який час гарантія повернення грошей та швидкий хостинг SwiftServers.

Потенційні клієнти можуть шукати веб-сайт A2 хостингу, щоб перевірити, чи ім’я домену належить іншому хосту через перевірку домену. Користувачі просто вводять у поле до 20 імен веб-сайтів, проходять простий протокол безпеки та натискають Наявність пошуку, щоб побачити, чи може A2 хостинг зберігати доменне ім’я для клієнта.

99,9-відсоткова гарантія безперервного часу відображає надійність хостингу A2 Hosting. Компанія використовує кращі практики в галузі, патчі безпеки та альтернативні центри обробки даних, щоб забезпечити максимально активний веб-сайт. Веб-хост визнає, що, коли веб-сайт працює, клієнт втрачає гроші.

Гарантія повернення грошей у будь-який час набирає чинності протягом перших 30 днів служби. По суті, це безкоштовна 30-денна пробна версія. Якщо користувач хоче скасувати послугу з будь-якої причини протягом перших 30 днів, особа може це зробити без штрафних санкцій.

Який рівень веб-хостингу потрібен моїй компанії?

Рівень веб-хостингу потреб веб-сайту залежить від кількості інформації, що зберігається на сервері. Простий веб-сайт, що містить лише список послуг компанії, може потребувати доступних планів з найнижчою ціною, тоді як сайти електронної комерції можуть використовувати плани середнього рівня. Якщо фірмі потрібно доставити потокове відео для клієнтів, найшвидший і найдорожчий план – це шлях.

Як клієнт зберігає резервний веб-сайт?

Хостинг A2 дозволяє створювати резервні копії даних, що не досягли 30 днів, і до 50 ГБ даних за умовами служби компанії. Додатковий сервер перемотування назад припиняє створювати резервні копії будь-яких веб-сайтів, якщо клієнт перевищує 30 днів під час резервного копіювання та 50 Гб пам’яті.

Які основні послуги охоплює A2 хостинг у кожному плані?

Хостинг A2 має безліч послуг для тих, хто хоче розмістити або володіти веб-сайтом. Вибір включає управління рекламою, вікі, блоги, електронна комерція, форуми та соціальні мережі.

У частині управління рекламою є кілька типів програмного забезпечення для управління рекламою, всі вони дозволяють компаніям створювати цільові рекламні кампанії з нуля. Ці послуги є одними з найнижчих цінових пакетів A2 хостинг.

Хостинг на форумі означає, що A2 хостинг – це платформа для людей, які можуть обмінюватися ідеями, розміщувати думки та вільно обмінюватися ідеями. Вікі посилаються на інформаційні записи типу енциклопедії, які надають створені користувачем способи редагування окремих записів у вікі.

Інші основні послуги веб-хостингу включають хостинг програмного забезпечення та програм для аналітики, підтримки клієнтів, навчання, розміщення баз даних, електронна комерція, управління документами, бібліотека JavaScript, зберігання музики, зберігання відео та веб-розробка. Загалом A2 хостинг пропонує 37 основних послуг, які він надає клієнтам.

Як мені зв’язатися з хостингом A2?

Хостинг A2 має функцію чату в прямому ефірі, функцію підтримки квитків, безкоштовний номер для американських та канадських клієнтів та форму для зв’язку з продажами. Клієнти в Європі, Бразилії, Австралії та Індії мають окремі телефонні номери. У компанії також є канали соціальних медіа для Twitter та Facebook

Які варіанти оплати надає A2?

Клієнти можуть оплачувати послуги через PayPal, American Express, Visa, Mastercard та карту Discover. Клієнти можуть встановлювати автоматичні платежі щомісяця.

Що таке партнерська програма A2 Hosting?

Хостинг A2 дає клієнтам гроші на успішні реферали, які реєструються через партнерське посилання. Клієнти заробляють 85 доларів за нового клієнта, а потім 5 доларів за кожного нового клієнта, який оригінальний новий клієнт приносить у складку. Компанії заробляють гроші за кожного нового клієнта, який придбав хостинг-пакет.

Клієнти заробляють 10 доларів лише за підписку на партнерську програму. Найвища філія заробила понад 100 000 доларів у 2015 році. По суті, партнерська програма – це маркетинговий поштовх, який здійснив A2 Hosting як спосіб залучити більше клієнтів, але розмістити партнерську програму дуже просто..

Де знаходиться А2?

Головний офіс хостингу A2 знаходиться в Ен-Арбор, штат Мічиган. Другий центр даних знаходиться в Сінгапурі, а третій – в Амстердамі.

Що таке підтримка клієнтів A2 хостингу?

Хостинг A2 24/7/365 Служба підтримки. Це означає, що клієнти мають доступ до технічної підтримки в будь-який час.

Як клієнт тестує свою швидкість роботи сервера?

Клієнт завантажує тестові файли швидкості для будь-якого з трьох центрів обробки даних через веб-сайт A2 хостингу. Zip-файл – 100 Мб. Сторонній тест на швидкість незалежно перевіряє швидкість обробки даних.

У яких країнах А2 найбільше популярний?

Більшість клієнтів A2 хостингу приїжджають з усього світу. Найпопулярнішими країнами є США, Великобританія, Канада, Індія та Франція. Компанія перераховує 26 країн, де клієнти можуть дізнатися більше про послуги A2 хостингу.

Які заходи безпеки містить центр обробки даних Енн-Арбор?

Центр обробки даних Енн-Арбор рекламує підлоги без статики, клімат-контроль 68 градусів за Фаренгейтом і рівень вологості між 30 і 40 відсотками. Резервне джерело живлення включає дизельний генератор у разі виходу з ладу первинних параметрів живлення. Заходи фізичної безпеки включають закриту автостоянку, доступну лише працівникам, доступ ключа безпеки до будівлі, окремий ключ безпеки, необхідний для доступу до сховища сервера та відеоспостереження.

Які хмарні послуги пропонує A2 хостинг?

Хмарні хостингові послуги починаються з 15 доларів на місяць для зберігання даних до 10 ГБ, а вибір високого класу – 25 доларів на місяць з 25 ГБ пам’яті. A2 хостинг показує хмарні послуги на 300 відсотків швидше, ніж інші диски.

Чи пропонує A2 хостинг VPS?

A2 хостинг продає віртуальний приватний сервер (VPS), що містить до 75 ГБ пам’яті та 2 ТБ передачі. Ці типи серверів ідеально підходять для розробників та ІТ-експертів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector