Recenzie hosting A2: máj 2020: je web hosting A2 pre vaše stránky vhodný?

Recenzie hosting A2: máj 2020: je web hosting A2 pre vaše stránky vhodný?

Recenzie hosting A2: máj 2020: je web hosting A2 pre vaše stránky vhodný?

Contents

Je hosting A2 skutočne lepší?

Aj keď menej známe meno vo svete webhostingu, Hosting A2 si vybudovala reputáciu ako jedna z najrýchlejších a najpriateľskejších dostupných hostingových služieb.


Spoločnosť A2, založená v roku 2001 v Ann Arbor, Michigan, sľubuje bleskové rýchle rýchlosti načítania, bezchybnú dostupnosť, všetky funkcie, ktoré by vaše stránky mohli kedy potrebovať, a vynikajúcu zákaznícku podporu pri zavádzaní systému.

Aktualizácia: A2 Hosting má vražedný sviatočný predaj po celú sezónu. Zablokujte až 75% zľavu!

Aký dobrý je web hosting A2?

S potešením vám oznamujeme, že webhostingové služby A2 sú v súlade s humbukom. Ich motto znie „Naša rýchlosť, váš úspech“ a chlapec ich dodáva. A2 je stále najrýchlejšia hostingová spoločnosť na webe. Svoje hosťovanie si nechali byť 20 krát rýchlejšie ako konkurencia ich konkurentov a tak neuveriteľné, ako to znie, tvrdenie trvá.

A2 Hosting určite sľubuje veľa. Ako sa však ich služby skutočne skladajú??

Okrem super rýchlych časov načítania A2 nezníži rohy, pokiaľ ide o skúsenosti zákazníkov. S užívateľsky prívetivé rozhranie čo ocení webhosting začiatočníkov aj profesionálnych vývojárov, bezbolestná migrácia, a široký výber funkcií na stránke férové ​​ceny, Rýchlosť A2 nie je jediná vec, ktorú stojí za to písať domov.

Čo však skutočne odlišuje A2 od webhostingovej spoločnosti, je to, že ponúkajú výherná kombinácia kvalitných služieb, dobrých cien a vynikajúcej podpory zákazníkov.

Zaokrúhlite sa na solídny výber lacných a dobre vybavených hostingových plánov s niektorými z najrýchlejších a najpriateľskejší guru podpory zákazníkov budete mať kedykoľvek potešenie z riešenia problémov. A2 je spoločnosť, ktorá hosťuje, ktorá vie, ako si zarobiť svoju lojalitu. A majú Hodnotenie + z kancelárie Better Business Bureau, aby to dokázala.

Redakčný prehľad hostingu A2 4.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Neuveriteľná podpora zákazníkov
 2. Najrýchlejšie rýchlosti na trhu
 3. Užívateľská prívetivosť
 4. Skvelé vlastnosti za cenu
 5. Miestni hrdinovia

Zápory

 1. Nie je to najsilnejšia doba prevádzkyschopnosti
 2. Nie pre výhodných lovcov
 3. Zákaznícky servis má svoje dni voľna

SummaryA2 webhosting je tak rýchly a taký spoľahlivý, že v tomto ohľade skutočne zatieni svojich konkurentov. Navyše majú moderný dojem, ktorý prispieva k osviežujúcemu hostiteľskému zážitku. Ak chcete vývojové nástroje, ktoré skutočne rozumejú vášmu pracovnému postupu a zástupcom zákazníckeho servisu, ktorí sa s vami skutočne môžu stretnúť, kde sa práve nachádzate, môže byť pre vás A2 práve hostiteľom. Spomenuli sme, že sú naozaj, naozaj rýchle? Support5Speed5Features5Value4Transparency4

• Kto by mal hostiť s A2?

Naše skúsenosti s A2 Hosting by nás odporučili ako poskytovateľa hostingu takmer každému. Domnievame sa však, že nasledujúce skupiny ľudí majú najväčší úžitok z hostenia svojich stránok s A2:

1. Obchodníci a podnikatelia s plánmi na modernizáciu alebo rozšírenie svojich stránok.

Pokiaľ ide o rýchlosť, vlastnosti a podporu zákazníkov, hosting A2 ponúka zdieľané hostingové plány s veľkým treskom za vaše peniaze. A ak máte veľké plány do budúcnosti, v prípade, že by ste ich niekedy potrebovali, máte k dispozícii vysokovýkonný, spravovaný hosting VPS a špeciálne serverové balíčky A2..

Hostingové balíčky A2 môžu podporovať vaše obchodné potreby pri ich vývoji.

Ak váš starý hostiteľ nemôže udržať krok s tým, ako vaše stránky získavajú väčšiu návštevnosť a vyžadujú si pokročilejšie funkcie, prepnite na A2 a už sa nikdy nebudete obzerať.

2. Web hosting nováčikov, ktorí by chceli trpezlivosť, ľudské vedenie.

Spúšťate svoj prvý web? Nie ste super-dôvtipní? A2 má skutočne vynikajúci tím podpory zákazníkov, ktorý vás bude držať za ruku, keď sa pustíte do džungle skľučujúcich skratiek a technického žargónu, ktorý je webhosting.

Používateľské rozhranie A2 je jasné a dobre navrhnuté Vedomostná základňa je rozsiahla a ich podporní zástupcovia nikdy nepočuli hlúpu otázku.

3. Pros, ktorí ocenia tím zákazníckej podpory, ktorý dokáže držať svoj vlastný.

Ak ste už iniciovaní vo svete webhostingu, nájdete v tíme A2 tím technických guru, ktorý vás skutočne môže stretnúť tam, kde ste. Tím podpory zákazníkov spoločnosti A2 pozná ich obsah a môže ponúknuť cenné informácie a slúži ako expertná doska pre váš ďalší projekt vývoja webových aplikácií..

• Kto by sa mal pozrieť inde?

Myslíme si, že hosting A2 je solídnou voľbou pre každého, ale ak kladiete osobitný dôraz na nasledujúce body bolesti, môže sa oplatiť nakupovať u iných hostiteľov:

1. Hľadáte iba niečo super lacné.

Ak chcete iba niečo základné a čo je najdôležitejšie, lacné, A2 pravdepodobne nie je pre vás. A2 nie je presne drahá, ale ich najlacnejší plán Lite nie je zďaleka najlacnejším hostingovým balíkom na webe. Navyše ich plány Lite a Swift nie sú vlastne optimalizované pre rýchlosti blesku, ktoré si A2 zaslúži.

Vaša najlepšia alternatíva

Lacnejšie základné plány s porovnateľnými rýchlosťami nájdete v Bluehost alebo Hostgator, pokiaľ vám neunikne zákaznícky servis ani ďalšie funkcie, ktoré ponúka A2..

2. Počíta sa každá sekunda dostupnosti.

A2 Hosting sľubuje 99,9% dostupnosti a z väčšej časti dodáva. Niekoľko ďalších priemyselných hráčov však má dobre zdokumentované miery dostupnosti nad 99,95% a nevylučuje výnimky pre DDoS alebo iné útoky na servery..

Rozdiely v týchto percentuálnych hodnotách sa môžu javiť ako arašidy, ale premietajú sa do ďalších 21 minút prestojov mesačne. Pri vyšších úrovniach elektronického obchodu môže 21 minút znamenať veľa stratených predajov.

Vaša najlepšia alternatíva

Ak potrebujete záruku najlepšej dostupnosti na trhu, odporúčame službu SiteGround pre balíčky, ktoré sú porovnateľné s A2, ale so spoľahlivejšou zárukou dostupnosti 99,99%.

• A2 Hosting Pros

Tu je niekoľko našich obľúbených vecí týkajúcich sa tejto superrýchlej hostingovej spoločnosti založenej na Ann Arbor.

1. Tím podpory zákazníkov, ktorého budete chcieť objímať

A2 investuje čas, peniaze a starostlivosť, aby si vybudovala vynikajúci a informovaný tím technickej podpory. Odstraňovanie problémov je frustrujúce, ale priateľskí guru pre zákaznícku podporu A2 idú nad rámec toho, aby bol tento proces čo najbolestnejší.

Ak ste niekedy mali tajné podozrenie, že váš dopyt týkajúci sa podpory bol preposlaný do zahraničného call centra, budete radi, že A2 je hrdý na to, že má zamestnancov podpory zákazníkov, ktorí sú 100% americké a rodné anglicky hovoriace slovo.

Podporný tím A2 sa však skladá z ich domáceho pôsobenia vývojári, ktorí poznajú svoje veci. Vďaka tomu sú obaja pastieri pacientov pre nezainteresovaných a expertných sprievodcov pre skúsenejších zákazníkov.

Mnoho zákazníkov A2 uviedlo, že tímu podpory sa dokonca podarilo zistiť a vyriešiť technické problémy, ktoré ich webovým dizajnérom alebo vývojárom nevynechali.

Klientská oblasť A2 obsahuje užívateľsky prívetivý ovládací panel, kde môžete ľahko sledovať všetky svoje minulé a prebiehajúce vstupenky na podporu.

 A2 ponúka rôzne médiá technickej podpory 24/7, od online chat na e-mailové lístky na telefonická podpora. Reakčné časy sú minimálne a vo svojom čase núdze sa môžete spoľahnúť na rýchle spojenie s živým, dýchajúcim a priateľským človekom, ktorý je pripravený pomôcť..

2. Rýchlosť! Rýchlosť! rýchlosť!

Pri priemernom čase načítania stránky okolo 370 ms je A2 nesporný majster rýchleho hostenia. A za niečo viac ako 9 dolárov mesačne, ich Turbo zdieľaný hostingový plán vás nestojí ruku a nohu za rýchlosti, ktoré nechajú svojich konkurentov v prachu..

Pri webhostingu nie je potreba rýchlosti len o chvastaní práv. Rýchle načítanie stránky prichádza s celým radom presvedčivých (čítaných: lukratívnych) výhod vrátane nižšie miery odchodov, vyššie miery konverzie a vylepšenia SEO.

Ak rozhranie vašej stránky obsahuje veľa obrázkov, videí alebo iných funkcií, ktoré zvyčajne vyžadujú určitý čas načítania, servery Turbo A2 sú vynikajúcou voľbou.

A2 Hosting je dobrým dôvodom, prečo je načítanie stránky a doba odozvy rozhodujúce pre úspech vášho webu. Zobraziť ich plný infographic tu.

Ako A2 dokáže vytiahnuť najrýchlejší čas načítania na webe?

Okrem najmodernejších SSD je tajomstvom úspechu A2 aj vlastníctvo všetkých ich vlastných serverov a dátových centier, od Michiganu po Arizonu, od Amsterdamu po Singapur..

Pretože A2 vlastní a prevádzkuje všetky svoje zariadenia (namiesto toho, aby jednoducho prenajímali serverový priestor v sklade niekoho iného, ​​ako je to v priemyselnom štandarde), majú priamu kontrolu nad technickým prostredím, v ktorom sú vaše webové stránky hostené. To znamená, že sú menej náchylní na problémy spôsobené faktormi, ktoré sú mimo ich kontroly, a môžu rýchlo zasiahnuť v prípade akýchkoľvek problémov.

3. Zrozumiteľnosť pre užívateľa

Vzhľadom na to, že toto odvetvie existuje už viac ako 30 rokov, web hosting by mal byť jednoduchý. Užívateľský zážitok však zostáva pre mnohých poskytovateľov webhostingov vymyslený.

Nie tak s A2 Hosting, ktorého moderné rozhranie je užívateľsky prívetivý, ľahko ovládateľný a dobre navrhnutý. Táto pozitívna používateľská skúsenosť sa týka aj zákazníckeho palubného, ​​fakturačného a technického riešenia problémov.

A2 predstavuje bod, ktorý pritiahne vaše prvé interakcie s ich službami. Migrácia vašich webových stránok od starého poskytovateľa hostingu po A2 je rovnako bezbolestné, ako vyžaduje iba pár minút času a minimálne prestoje..

Toto. Je. Obrovský.

Ak nie ste vývojár alebo technická osoba, migrácia vašich webových stránok z jedného hostiteľa na druhého je obrovskou bolesťou. To viedlo dospelých k slzám.

Každý, kto sa pokúsil migrovať web prvýkrát, má pravdepodobne niekoľko šedivých vlasov, ktoré sa mu môžu ukázať. To, čo sa zdá byť na povrchu ľahké, sa môže rýchlo zmeniť na hodiny oneskorení, počas ktorých je váš web offline. Nehrajte sa s ohňom, nechajte odborníkov na hostovanie, aby to urobili za vás.

Po migrácii vašich webových stránok už nikdy nebudete musieť dlho hľadať funkčnosť, ktorú potrebujete v elegantnom a prehľadnom klientskom paneli A2. Mnoho dôležitých funkcií na tomto ovládacom paneli je možné vykonávať aj pomocou a jedným kliknutím, ako je vytváranie nových e-mailových účtov, obnovenie zálohovania alebo registrácia nových domén.

Klientská oblasť A2 je úžasne prehľadná a umožňuje rýchly prístup ku všetkým najdôležitejším funkciám jediným kliknutím.

 Ale asi najväčším dôkazom neuveriteľnej použiteľnosti A2 je ich vedomostná základňa. Plnené vysoko informatívne a jasne napísané články pomoci ktorý vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť o webhostingu, možno nebudete musieť mať potešenie z interakcie s tímom podpory A2.

Web hosting nováčikov aj profesionálov nájde množstvo informácií, od základných otázok („Čo je to PHP?“) Až po pokročilé návody („Ako používať vlastný súbor php.ini pre úlohy cPanel cron“). A čo viac, každý článok v znalostnej báze A2 sa otvára prehľadom základných pojmov, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako budete pokračovať.

Znalostná základňa A2 je štruktúrovaná pre porozumenie. Témy sú usporiadané do skupín usporiadaným spôsobom a každá pokročilejšia položka je doplnená odkazmi na požadované čítanie.

4. Úžasné funkcie za super cenu

A2 Hosting je veľa. Možno nemusia ponúkať ceny za spodnú časť koša, ale zákazníci A2 absolútne dostanú peniaze za kvalitu služieb a širokú škálu funkcií. Zákazníci s potešením zistia, že A2 je kompatibilný s mnohými z najuznávanejších CMS a bezpečnostných aplikácií od WordPress po Joomla až po Drupal až Cloudflare..

Tu sú niektoré z najdôležitejších:

 • Integrácia WordPress s optimalizáciou A2
 • cPanel
 • Kompatibilita s Linuxom a Windows
 • Výber umiestnenia servera v N. Amerike (MI alebo AZ), Európe (Amsterdam) alebo Ázii (Singapur)
 • Rozšírené DNS
 • Servery napájané SSD
 • Bezplatná integrácia cloudflare
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Bezplatné bezpečnostné aplikácie, ako napríklad Patchman

WordPress s optimalizáciou A2 znamená, že nastavenie je automatizované a všetko je vopred nakonfigurované s optimálnymi nastaveniami pre rýchlosť a bezpečnosť. A2 je tiež kompatibilný s inými systémami na správu obsahu, ako sú Joomla a Drupal.

Pomer neviazateľnej ceny A2 k funkcii A2 je vynikajúcou správou pre každého, kto má v pláne prispôsobiť svoj plán hostenia s rastom ich stránok. A2 Hosting ponúka plány na zápas všetky úrovne potrieb a rozpočtov, od základného, ​​ale vysoko kvalitného zdieľaného hostingu, po hosťovanie distribútorov, po spravované VPS a dedikované servery.

Ak sa rozhodnete hosťovať s A2, môžete využiť niekoľko osvedčených možností certifikátu SSL.

 

5. Teplé fuzzies

A2 je priamo sympatická spoločnosť. A na trhu, ktorému prevažne dominuje niekoľko veľkých konglomerátov, nie je pravdepodobnosť považovaná za samozrejmosť.

Ak vás táto recenzia hostiteľa A2 ešte nepresvedčila o výhodách tejto spoločnosti, tu sú niektoré z malých vecí o A2, ktoré môžu spôsobiť, že sa budete vo vnútri cítiť všetci v teple:

 • A2 je a malá spoločnosť s menej ako 200 zamestnancami to je cenný prínos pre hospodárstvo malého mesta v Amerike. Milujú svoje rodné mesto Ann Arbor a nemajú v pláne presťahovať sa do Silicon Valley.
 • A2 vlastní všetky svoje vlastné dátové centrá a servery.
 • A2 Hosting je NIE JE vo vlastníctve Endurance International Group, megakorporácia, ktorá v posledných dvoch desaťročiach kúpila 83 dcérskych spoločností poskytujúcich webhosting (A Small Orange, iPage a HostGator, len aby sme vymenovali aspoň niektoré, všetci patria spoločnosti EIG).
 • A2 sa zúčastňuje na viacerých podujatiach environmentálne iniciatívy. Vysadili viac ako 50 000 stromov v oblasti Ann Arbor a sú partnermi spoločnosti Carbonfund.org.
 • Celý podporný tím A2 je lokálne založený a oni nepoužívajte zahraničné call centrá.

• A2 Hosting nevýhody

O službe A2 je veľa rád, ale niektorí zákazníci sa môžu stretnúť s niekoľkými problémami s týmto inak solídnym poskytovateľom hostingu. Tu je niekoľko potenciálnych obchodníkov, ktoré by ste mohli zvážiť pred registráciou na hostingový účet A2:

1. Hľadáte absolútne najlacnejšieho hostiteľa? Pozrite sa inde.

A2 Hosting je veľké množstvo funkcií a kvality služieb, ktoré poskytujú. A2 však nie je zďaleka najlacnejším hostiteľom na webe a jeho najzákladnejšie plány chýbajú v mnohých funkciách, ktoré môžu požadovať výhodní zákazníci..

Hostingové plány A2 nezahŕňajú bezplatné doménové mená, takže túto cenu budete musieť počítať naviac k cene hostenia. A zatiaľ čo plán Turbo A2 obsahuje výrazné vysoké rýchlosti, na ktorých sa spoločnosť uvádza na trh, dva ďalšie základné a lacnejšie plány zdieľaného hostenia Lite a Swift nie sú v skutočnosti optimalizované pre najvyššie rýchlosti.

Ak je vašou prioritou čo najmenšie platenie za all-inclusive služby, ktoré sú jednoducho primerané, plány Lite a Swift A2 pravdepodobne stoja viac, ako by ste chceli zaplatiť. Namiesto toho odporúčame hostiteľov veľkých značiek, ako sú HostGator alebo BlueHost. Ceny sú veľmi lacné, stránky sa načítajú rýchlo a získate bezplatné doménové meno, ale neočakávate rovnakú úroveň starostlivosti alebo prispôsobiteľnosť podľa vašich potrieb.

2. Uptime strasti

Miera prestojov A2, hoci je solídna, nie je najlepšia na trhu. Sľubujú 99,9% dostupnosti s garanciou vrátenia peňazí, ale robia výnimky pre DDoS alebo iné útoky na ich servery (ktorým sa môžete vyhnúť, mimochodom, ale využívajú výhody svojej bezplatnej voľby pre integráciu Cloudflare). Záznamy A2 ukazujú, že zriedka klesnú pod tento prísľub 99,9%, avšak mnohým iným hosťujúcim spoločnostiam sa podarilo udržať sadzby za dostupnosť omnoho vyššie.

Stav prerušenia služby môžete skontrolovať na serveri A2 Hosting Miesto stavu systémov.

Ak vaše webové stránky fungujú na úrovni, kde je každá druhá prevádzková doba rozhodujúca, A2 nemusí byť najlepšou voľbou. Namiesto toho odporúčame službu SiteGround, ktorej služby a ceny sú porovnateľné so službami a cenami A2, ale majú takmer bezchybnú rekordnú dobu 99,99% a záruku vrátenia peňazí pri zavádzaní systému..

3. Zákaznícky servis má svoje dni voľna

Jedným z najsilnejších predajných miest A2 je ich super priateľský a užitočný tím podpory. Ale ako malá spoločnosť s menej ako 200 zamestnancami nie je neslýchané, že zákazníci A2 sa stretávajú s problémami s technickou podporou, ktoré podľa všetkého vychádzajú z toho, že nie vždy majú dostatok zamestnancov na to, aby sa vysporiadali s obdobiami veľkého objemu..

Nechápte nás zle! Prevažná väčšina recenzií hostiteľov A2 kladne svieti, pokiaľ ide o služby zákazníkom. So zákazníckym servisom je však potrebné zvážiť niekoľko bolestivých bodov:

 • Technická podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale oddelenia fakturácie a predaja sú v normálnom pracovnom rozvrhu. To môže potenciálne ovplyvniť kvalitu služieb, ktoré dostávate, ak žijete v inom časovom pásme alebo potrebujete vyriešiť problém s fakturáciou cez víkend..
 • Lístky na správy predložené so všeobecnými otázkami môžu dostať automatické odpovede s odkazmi na databázu poznatkov, čo môže byť pochopiteľne frustrujúce.

Ak ste jedným z mála nešťastných ľudí, ktorí mali v minulosti s A2 spokojný zákaznícky servis, odporúčame vám zaregistrovať sa ako hostiteľský účet pomocou služby SiteGround. Ich balíčky sú porovnateľné, ich služby vynikajúce a recenzie ich zákazníckych služieb prevažne pozitívne a skutočne 24/7 odpovedí na otázky týkajúce sa fakturácie a predaja..

• Hostingové plány A2 & Porovnanie cien

Rovnako ako zvuk A2 hosting, ale potrebujete pomoc pri rozhodovaní, ktoré z ich hosting balíčky sú pre vás to pravé? Tu je prehľad troch rôznych úrovní hostingových služieb A2: zdieľaný hosting, riadený hosting WordPress, a Hosting VPS

 Zdieľaný hostingSpravovaný hosting WordPressCore VPS
popisNajrýchlejší zdieľaný hosting na trhuPlne optimalizovaný a spravovaný hosting WordPressSpravovaný hosting VPS s prístupom root root
Začína sa o$ 3.92 / mo$ 11,99 / mo$ 32.99 / mo
Ovládací panelcPanelPleskcPanel
skladovanieneobmedzený10GB75GB.

Zdieľané hostingové plány A2

A2 ponúka vynikajúce služby zdieľaného hostenia za konkurenčné ceny, medzi 4 a 10 dolárov za mesiac v závislosti od vybraného balíka. Všetky balíčky zahŕňajú neobmedzené ukladanie a prenos, cPanel, bezplatné SSL a SSD, bezplatný prevod stránok a záruku vrátenia peňazí kedykoľvek.

literýchlyTurbo
cena$ 3,92$ 4,90$ 9,31
Počet webových stránok1
databázy5
Turbo rýchlostižiadnyžiadnyÁno
Akcelerátor stránokžiadnyžiadnyÁno

Spravované plány hostingu WordPress A2

Zdieľané hostingové plány A2 môžu byť tiež optimalizované pre WordPress, ale ich Managed WordPress Hosting plány zahŕňajú rýchlosti Turbo stránok, jednoduché zálohovanie, inscenovanie stránok, bezplatnú licenciu Jetpack a dodávané s predinštalovaným WP-CLI..

1-Site3-Sitesneobmedzený
cena$ 11,99$ 18.99$ 36,98
skladovanie10 GB25 GB40 GB

Spravované hostingové plány A2 spoločnosti A2

Balíky VPS s A2 obsahujú viac energie a podpory ako ich zdieľané hostingové plány. Tieto riadené plány zahŕňali konfiguráciu servera, komplexnú podporu guru 24 hodín denne, 7 dní v týždni, automatické aktualizácie zabezpečenia a inštalácie, bezplatný CloudFlare CDN, cPanel a bezproblémovo spravovaný hardvér a sieť. 

Moc+prestíž+vrchol+
cena$ 32.99$ 46,19$ 65,99
skladovanie75 GB100 GB150 GB
RAM4 GB6 GB8 GB
prevod2 TB3 TB4 TB
procesory4 vCPU6 vCPU8 vCPU

• Spodný riadok

A2 Hosting je malá spoločnosť s veľkými výhodami. Sú najrýchlejšou možnosťou zdieľaného hostingu na trhu, ponúkajú neuveriteľné služby zákazníkom a majú plány hostenia, ktoré sú postavené na mieru. Prihláste sa na hostingový účet s A2, ktorý vám ponúka vysoké rýchlosti a bezchybný zážitok pre používateľov. Zostaňte v priateľskej službe zákazníkom a milujte malé podniky. Spoločnosť A2 nemusí ponúkať najlacnejšie ceny ani najlepšie svetové dostupnosti, ale ponúka výhernú kombináciu vynikajúcich služieb a úžasnej podpory.

Otázky a odpovede týkajúce sa hostenia A2

Pre koho je hosting A2 najvhodnejší?

A2 Hosting funguje pre každého, kto potrebuje akúkoľvek úroveň IT služieb. Ľudia, ktorí chcú mať základné stránky WordPress, môžu mať hosting A2 ako hostiteľ jednej webovej stránky, piatich databáz a neobmedzeného ukladacieho priestoru. Na hornom konci spektra vyhradený hosting umožňuje podnikom získať úplnú kontrolu nad webovým serverom, webovou stránkou a správou údajov. Väčšina tejto práce sa deje na diaľku, na rozdiel od osobne. Spoločnosti platia mesačné poplatky za služby A2 Hosting.

Aké sú ceny za hosting A2??

Najzákladnejší hosting WordPress začína na 3,92 dolárov mesačne. Za túto cenu dostanú zákazníci jednu webovú stránku, päť databáz, neobmedzené úložisko, záruku vrátenia peňazí, neobmedzený prevod a bezplatné SSD. Najvyšší hosting WordPress poskytuje používateľom neobmedzené webové stránky, databázy, ukladanie a prenos spolu so zárukou vrátenia peňazí. Turbo web, ktorý je 20-krát rýchlejší ako základné ponuky A2 Hosting, bezplatný SSD a akcelerátor stránok A2 za 9,31 dolárov mesačne.

Na druhej strane, A2 Hosting má vyhradený hosting, ktorý začína na 99,59 dolárov mesačne. Za túto cenu si zákazníci môžu prispôsobiť potreby servera, mať úplnú izoláciu od ostatných serverov a zvoliť si úroveň správy. Najdrahší plán, ktorý spoločnosť ponúka, je spravovaný server za 290,49 dolárov každý mesiac. To dáva zákazníkovi 16 GB pamäte RAM na použitie servera, 20 TB prenosu, 2 × 1 000 GB úložného priestoru, prístup k základnému serveru Intel Xeon, bezplatný prístup cPanel, prístup root a záruka vrátenia peňazí. Tieto úrovne prístupu poskytujú firmám a spoločnostiam úplnú kontrolu nad ich webovým serverom.

Ponúka A2 zľavy pre vracajúcich sa zákazníkov?

A2 Hosting neposkytuje zľavy pre opakujúcich sa zákazníkov, hoci niektorí zákazníci môžu mať nárok na bezplatné aktualizácie v rámci toho istého serverového balíka. Prechod na nižší balík stojí 25 dolárov za poplatok za prenos dát. A2 Hosting neposkytuje neziskovým organizáciám zľavu, ktorú musia preukázať kontaktovaním spoločnosti prostredníctvom podporného lístka.

Aké sú kľúčové funkcie A2 Hosting?

A2 Hosting ponúka vývojársky priateľský hosting, aby si ľudia mohli vytvárať a spravovať svoje vlastné webové stránky, registráciu domén, keď niekto chce vlastniť doménové meno, prevod domény od iného hostiteľa, certifikáty SSL na overenie bezpečnosti webových stránok, 99,9% záruku dostupnosti, kedykoľvek, záruka vrátenia peňazí a rýchly hosting SwiftServers.

Potenciálni zákazníci môžu vyhľadávať na webe A2 Hosting a zistiť, či je doménové meno vlastnené iným hostiteľom prostredníctvom kontroly domény. Používatelia jednoducho do poľa zadajú až 20 názvov webových stránok, prejdú jednoduchým bezpečnostným protokolom a kliknú na položku Search Availability (Dostupnosť dostupnosti), aby zistili, či hostenie A2 dokáže udržať doménové meno pre zákazníka.

Záruka 99,9% dostupnosti je odrazom spoľahlivosti A2 Hosting. Spoločnosť používa osvedčené postupy v tomto odvetví, bezpečnostné záplaty a alternatívne dátové strediská, aby zabezpečila, že webová stránka zostane čo najviac aktívna. Hostiteľ webu uznáva, že keď dôjde k výpadku webovej stránky, zákazník stratí peniaze.

Záruka vrátenia peňazí platí kedykoľvek počas prvých 30 dní služby. V podstate je to bezplatná 30-dňová skúšobná verzia. Ak chce užívateľ z akýchkoľvek dôvodov zrušiť službu počas prvých 30 dní, môže tak urobiť bez sankcie.

Aká úroveň webhostingu potrebuje moja spoločnosť?

Úroveň webhostingu, ktorý web potrebuje, závisí od množstva informácií uložených na serveri. Jednoduchý web, ktorý obsahuje iba zoznam služieb spoločnosti, môže vyžadovať dostupné plány za najnižšie ceny, zatiaľ čo stránky elektronického obchodu môžu používať plány na strednej úrovni. Ak firma potrebuje poskytnúť zákazníkom streaming videa, najrýchlejším a najvýhodnejším plánom je cesta.

Ako zákazník ukladá záložnú webovú stránku?

A2 Hosting umožňuje zálohovanie mladšie ako 30 dní a až 50 GB údajov podľa zmluvných podmienok spoločnosti. Doplnková služba Server Rewind zastaví zálohovanie všetkých webových stránok, ak zákazník prekročí 30 dní pri zálohovaní a 50 GB úložného priestoru.

Aké sú základné služby, ktoré A2 Hosting pokrýva v každom pláne?

A2 Hosting má množstvo služieb pre každého, kto chce hosťovať alebo vlastniť webovú stránku. Na výber je správa reklám, wiki, blogy, elektronický obchod, fóra a sociálne siete.

Časť na správu reklám obsahuje niekoľko typov softvéru na správu reklám, ktoré všetkým umožňujú firmám vytvárať cielené reklamné kampane od základov. Tieto služby sú jedny z balíkov s najnižšou cenou, ktoré používa A2 Hosting.

Hosting fóra znamená, že A2 Hosting poskytuje platformu pre ľudí na zdieľanie nápadov, uverejňovanie myšlienok a slobodnú výmenu nápadov. Wikis odkazujú na informačné položky typu encyklopédie, ktoré poskytujú používateľom vytvorené spôsoby úpravy jednotlivých záznamov na wiki.

Medzi ďalšie základné služby webhostingu patrí hosting softvér a programy pre analytiku, podpora zákazníkov, výučba, hosting databáz, e-commerce, správa dokumentov, knižnica JavaScript, ukladanie hudby, ukladanie videa a vývoj webových aplikácií. Celkovo A2 Hosting poskytuje 37 základných služieb, ktoré poskytuje zákazníkom.

Ako môžem kontaktovať hostiteľa A2?

A2 Hosting má funkciu live chatu, funkciu podpory lístkov, bezplatné telefónne číslo pre amerických a kanadských zákazníkov a formulár na kontaktovanie predaja. Zákazníci v Európe, Brazílii, Austrálii a Indii majú k dispozícii samostatné telefónne čísla. Spoločnosť má tiež kanály sociálnych médií pre Twitter a Facebook

Aké možnosti platby poskytuje A2?

Zákazníci môžu platiť za služby prostredníctvom služieb PayPal, American Express, Visa, Mastercard a Discover. Zákazníci môžu nastaviť automatické platby každý mesiac.

Aký je pridružený program A2 Hosting?

A2 Hosting dáva zákazníkom peniaze za úspešné odporúčania, ktoré sa zaregistrujú prostredníctvom pridruženého odkazu. Klienti zarábajú 85 dolárov za nového zákazníka a potom 5 dolárov za každého nového zákazníka, ktorý pôvodný nový zákazník prináša do záhybu. Spoločnosti zarábajú peniaze za každého nového zákazníka, ktorý si zakúpi hostingový balík.

Zákazníci zarábajú 10 USD len za registráciu do pridruženého programu. Najvyššia pridružená spoločnosť zarobila v roku 2015 viac ako 100 000 dolárov. Affiliate program je v podstate marketingovým tlakom, ktorý spoločnosť A2 Hosting realizuje ako spôsob, ako získať viac zákazníkov, ale je veľmi ľahké hosťovať pridružený program..

Kde sa nachádza A2?

Hlavná kancelária A2 Hosting je v Ann Arbor, Michigan. Druhé dátové centrum je v Singapure a tretie je v Amsterdame.

Aká je podpora zákazníka A2 Hosting?

A2 Hosting touts 24/7/365 zákaznícka podpora. To znamená, že zákazníci majú kedykoľvek prístup k technickej podpore.

Ako zákazník testuje rýchlosť servera?

Zákazník stiahne súbory testov rýchlosti do ktoréhokoľvek z troch dátových centier prostredníctvom webovej stránky A2 Hosting. Súbor zip je 100 MB. Test rýchlosti tretej strany nezávisle overuje rýchlosť dátového centra.

V ktorých krajinách je A2 najobľúbenejší?

Väčšina zákazníkov A2 Hosting pochádza z celého sveta. Najobľúbenejšie krajiny sú Spojené štáty, Veľká Británia, Kanada, India a Francúzsko. Spoločnosť uvádza 26 krajín, v ktorých sa zákazníci môžu dozvedieť viac o službách A2 Hosting.

Aké bezpečnostné opatrenia obsahuje dátové centrum Ann Arbor?

Dátové centrum Ann Arbor ponúka podlahu bez statických statov, klimatizáciu 68 stupňov Fahrenheita s úrovňou vlhkosti medzi 30 a 40 percentami. Redundantné napájanie obsahuje dieselový generátor pre prípad zlyhania možností primárneho napájania. Medzi opatrenia fyzickej bezpečnosti patrí strážené parkovisko prístupné iba pre zamestnancov, prístup k bezpečnostnému kľúču do budovy, samostatný bezpečnostný kľúč potrebný na prístup do úschovne servera a dohľad nad videom..

Čo ponúka cloudové služby A2 Hosting??

Cloudové hostingové služby začínajú na 15 USD mesačne až na 10 GB ukladania údajov a prvotriedna voľba je 25 USD mesačne s 25 GB úložného priestoru. A2 Hosting ponúka cloudové služby o 300 percent rýchlejšie ako iné disky.

Ponúka A2 hosting VPS?

A2 Hosting predáva virtuálny súkromný server (VPS), ktorý hosťuje až 75 GB úložného priestoru a 2 TB prenosu. Tieto typy serverov sú ideálne pre vývojárov a IT odborníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector