Recenze hostingu A2 květen 2020: je webhosting A2 pro váš web vhodný?

Contents

Je A2 hosting opravdu lepší?

Ačkoli méně známé jméno ve světě webhostingu, A2 Hosting si vybudovala reputaci jako jedna z nejrychlejších a nejpřátelštějších dostupných hostingových služeb.


Společnost A2 byla založena v roce 2001 v Ann Arbor v Michiganu a slibuje bleskové rychlé rychlosti načítání, bezvadný provozuschopnost, všechny funkce, které by váš web mohl kdy potřebovat, a vynikající podporu zákazníků při zavádění.

Aktualizace: A2 Hosting má vražedný výprodej po celou sezónu. Uzamčení až 75% sleva!

Jak dobrý je web hosting A2?

S potěšením vám oznamujeme, že webhostingové služby A2 žijí podle humbuků. Jejich motto zní „Naše rychlost, váš úspěch“ a chlapec je splní. A2 je trvale nejrychlejší hostingová společnost na webu. Svůj hosting nabízeli jako bytí 20krát rychlejší než konkurence jejich konkurentů a jak neuvěřitelné, jak to zní, tvrzení trvá.

A2 Hosting určitě hodně slibuje. Ale jak se jejich služby skutečně hromadí?

Kromě superrychlých časů načítání A2 nezkracuje rohy, pokud jde o zkušenosti zákazníků. S uživatelsky přívětivé rozhraní což lze ocenit webovým hostingem nováčků i profesionálních vývojářů, bezbolestná migrace, a široký výběr funkcí na férové ​​ceny, Rychlosti A2 nejsou jedinou věcí, kterou stojí za to napsat domů.

Co ale skutečně odlišuje A2 od webhostingové společnosti, je to, že nabízejí výherní kombinace kvalitních služeb, dobrých cen a vynikající zákaznické podpory.

Zaokrouhlení solidního výběru spravedlivých a dobře vybavených hostingových plánů s některými z nejrychlejších a nejpřátelštější guru zákaznické podpory budete mít kdykoli potěšení při řešení problémů. A2 je hostitelská společnost, která ví, jak si získat věrnost. A mají Hodnocení + od Better Business Bureau to dokázat.

A2 Hosting Redakční recenze 4.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Neuvěřitelná podpora zákazníků
 2. Nejrychlejší rychlosti na trhu
 3. Uživatelská přívětivost
 4. Skvělé vlastnosti za cenu
 5. Místní hrdinové

Nevýhody

 1. Ne nejsilnější uptime
 2. Ne pro výhodné lovce
 3. Zákaznický servis má své dny volna

ShrnutíA2 webhosting je tak rychlý a tak spolehlivý, že v tomto ohledu skutečně zastíní své konkurenty. Navíc mají moderní pocit, který zajišťuje osvěžující zážitek z hostování. Pokud chcete vývojové nástroje, které skutečně rozumějí vašemu pracovnímu postupu, a zástupci zákaznických služeb, kteří vás mohou skutečně potkat, kde jste, může být A2 právě hostitelem pro vás. Zmínili jsme se, že jsou opravdu, opravdu rychlí? Support5Speed5Features5Value4Transparency4

• Kdo by měl hostit s A2?

Naše zkušenosti s A2 Hosting by nás přiměly doporučit je jako poskytovatele hostingu téměř každému. Domníváme se však, že z hostování svých stránek s A2 mají největší prospěch tyto skupiny lidí:

1. Obchodníci a podnikatelé s plány na upgrade nebo měřítko svých stránek.

Pokud jde o rychlost, funkce a zákaznickou podporu, hosting A2 nabízí sdílené hostingové plány se skvělým třeskem za vaše peníze. A pokud máte velké plány do budoucna, jsou zde vysoce výkonné, spravované hostování VPS a vyhrazené serverové balíčky A2, pokud byste je někdy potřebovali.

Hostingové balíčky A2 mohou podporovat vaše obchodní potřeby v průběhu jejich vývoje.

Pokud váš starý hostitel nemůže udržet krok s tím, jak vaše stránky získávají větší provoz a vyžadují pokročilejší funkce, přepněte se na A2 a už se nikdy nebudete ohlédnout.

2. Web hosting nováčky, kteří by chtěli trpělivého, lidského vedení.

Spouštíte svůj první web? Nejste super-důvtipní? A2 má opravdu vynikající tým zákaznické podpory, který vás bude držet za ruku, když se pustíte do džungle skličujících zkratek a technického žargonu, který je webhosting.

Uživatelské rozhraní A2 je jasné a dobře navržené, jejich Znalostní báze je rozsáhlá a jejich zástupci podpory nikdy neslyšeli hloupou otázku.

3. Pros, kteří ocení tým podpory zákazníků, který dokáže držet své vlastní.

Pokud jste již zahájili ve světě webhostingu, najdete v A2 tým tech guruů, kteří vás mohou skutečně poznat, kde jste. Tým podpory zákazníků A2 zná jejich věci a může nabídnout cenné informace a může sloužit jako expertní deska pro váš další projekt vývoje webu.

• Kdo by měl hledat jinde?

Myslíme si, že A2 Hosting je solidní volbou pro téměř každého, ale pokud kladete zvláštní důraz na následující body bolesti, může se vyplatit nakupovat další hostitele:

1. Jednoduše hledáte něco super levného.

Pokud chcete jen něco základního, a co je nejdůležitější, levné, A2 pro vás pravděpodobně není. A2 není přesně drahá, ale jejich nejlevnější drahý plán Lite není zdaleka nejlevnější hostingový balíček na webu. Navíc jejich plány Lite a Swift nejsou vlastně optimalizované pro rychlosti blesku, které jsou podle A2 úspěšné.

Vaše nejlepší alternativa

Můžete si najít levnější základní plány se srovnatelnou rychlostí v Bluehost nebo Hostgator, pokud vám neunikne zákaznický servis nebo další funkce, které A2 nabízí.

2. Počítá se každá sekunda dostupnosti.

A2 Hosting slibuje 99,9% dostupnosti a z větší části dodávají. Několik dalších průmyslových hráčů však má dobře zdokumentované míry dostupnosti nad 99,95% a nevyjímají výjimky pro útoky DDoS nebo jiné serverové útoky.

Rozdíly v těchto procentech se mohou jevit jako arašídy, ale překládají se na dalších 21 minut prostoje měsíčně. Při vyšších úrovních elektronického obchodování může 21 minut znamenat spoustu ztracených prodejů.

Vaše nejlepší alternativa

Pokud potřebujete zajistit nejlepší dostupnost na trhu, doporučujeme SiteGround pro balíčky, které jsou srovnatelné s A2, ale se spolehlivější zárukou dostupnosti 99,99%.

• A2 Hosting Pros

Zde je několik našich oblíbených věcí o této superrychlé hostingové společnosti založené na Ann Arbor.

1. Tým podpory zákazníků, kterého chcete obejmout

A2 investuje čas, peníze a péči, kterou potřebuje k vybudování vynikajícího a dobře informovaného týmu technické podpory. Odstraňování problémů je frustrující, ale guru přátelské podpory A2 jde nad rámec toho, aby byl proces co nejbolestnější.

Pokud jste někdy měli tajné podezření, že váš dotaz na podporu byl předán do zámořského call centra, budete rádi, že A2 je hrdá na to, že má tým zákaznické podpory, který je 100% americké a rodné anglicky mluvící slovo.

Ale mimo jejich domácí přitažlivost se tým podpory A2 skládá vývojáři, kteří znají své věci. Díky tomu jsou oběma pastýřům pacientů pro nezasvěcené a expertní průvodce pro zkušenější zákazníky.

Mnoho zákazníků A2 uvedlo, že týmu podpory se dokonce podařilo najít a vyřešit technické problémy, které jejich webovým návrhářům nebo vývojářům chyběly.

Klientská oblast A2 zahrnuje uživatelsky přívětivý ovládací panel, kde můžete snadno sledovat všechny své minulé a probíhající vstupenky na podporu.

 A2 nabízí celou řadu 24/7 médií technické podpory, od online chat na e-mailové vstupenky na telefonická podpora. Doba odezvy je minimální a ve své době potřeby můžete počítat s rychlým připojením k živému, dýchacímu, přátelskému člověku, který je připraven pomoci.

2. Rychlost! Rychlost! Rychlost!

S průměrnou dobou načítání stránky kolem 370 ms je A2 nesporný mistr rychlého hostování. A za něco přes 9 $ / měsíc, jejich Turbo sdílený hosting plán vás nestojí ruku a nohu za rychlosti, které nechají své konkurenty v prachu.

U webhostingů není potřeba rychlosti jen o vychvalování práv. Rychlé doby načítání stránky přicházejí s celou řadou přesvědčivých (přečtených: lukrativních) výhod včetně nižší míra okamžitého opuštění, vyšší míra konverze a zvýšení SEO.

Pokud rozhraní vašeho webu obsahuje mnoho obrázků, videí nebo jiných funkcí, které obvykle vyžadují určitou dobu načítání, servery Turbo A2 jsou vynikající volbou.

A2 Hosting je dobrým důvodem, proč je načítání stránky a doba odezvy rozhodující pro úspěch vašeho webu. Podívejte se na jejich plný infographic zde.

Jak se A2 podaří vytáhnout nejrychlejší časy načítání na webu?

Kromě nejmodernějšího SSD je tajemstvím úspěchu A2 také vlastnictví všech jejich vlastních serverů a datových center, od Michiganu po Arizonu, od Amsterdamu po Singapur.

Protože A2 vlastní a provozuje všechna svá zařízení (místo toho, aby jednoduše pronajímali serverový prostor ve skladu někoho jiného, ​​jak je tomu v průmyslovém standardu), mají přímou kontrolu nad technickým prostředím, kde je váš web hostován. To znamená, že jsou méně náchylní k problémům způsobeným faktory, které jsou mimo jejich kontrolu, a mohou rychle zasáhnout v případě jakýchkoli problémů.

3. Uživatelská přívětivost průběžně

Vzhledem k tomu, že toto odvětví existuje již více než 30 let, měl by být webhosting snadný. A přesto uživatelský zážitek zůstává pro mnoho poskytovatelů webhostingů promyšleným.

Ne tak s A2 Hosting, jehož moderní rozhraní je uživatelsky přívětivý, snadno ovladatelný a dobře navržený. Tato pozitivní uživatelská zkušenost se týká i zákaznických vstupů, fakturace a technického odstraňování problémů.

A2 dává smysl pro vaše první interakce s jejich službami. Migrace vašeho webu od starého poskytovatele hostingu do A2 je tak bezbolestné, jak jen může být, vyžaduje jen pár minut vašeho času a minimální prostoje pro váš web.

Tento. Je. Obrovský.

Pokud nejste vývojář nebo technická osoba, migrace vašeho webu z jednoho hostitele na druhého je obrovská bolest. To přimělo dospělé muže k slzám.

Každý, kdo se pokusil poprvé migrovat web, má pravděpodobně několik šedivých chloupků, které se mu mohou ukázat. To, co se na povrchu jeví jako snadné, se může rychle změnit na hodiny zpoždění, během kterých je váš web offline. Nehrajte si s ohněm, nechte to na vás udělat hostující experti.

Jakmile bude váš web migrován, už nikdy nebudete muset dlouho hledat funkčnost, kterou potřebujete v elegantním a přehledném klientském panelu A2. Mnoho důležitých funkcí na tomto ovládacím panelu lze provádět i pomocí jedním kliknutím, jako je vytváření nových e-mailových účtů, obnovení záloh nebo registrace nových domén.

Klientská oblast A2 je úžasně přehledná a umožňuje rychlý přístup ke všem nejdůležitějším funkcím jediným kliknutím.

 Ale možná největším důkazem neuvěřitelné použitelnosti A2 je jejich znalostní báze. Plněné vysoce informativní a jasně napsané články nápovědy které vás naučí vše, co potřebujete vědět o webhostingu, možná nebudete muset mít potěšení z interakce s týmem podpory A2.

Web hosting nováčci i profesionálové najdou spoustu informací, od základních otázek („Co je to PHP?“) Po pokročilé návody („Jak používat vlastní soubor php.ini pro úlohy cPanel cron“). A co víc, každý článek ve znalostní bázi A2 se otevírá s přehledem základních pojmů, které potřebujete vědět, než budete pokračovat.

Znalostní báze A2 je strukturována pro porozumění. Témata jsou seskupena organizovaným způsobem a každá pokročilejší položka je opatřena odkazy na požadované čtení.

4. Úžasné funkce za skvělou cenu

A2 Hosting je hodně. Pravděpodobně nemusí nabídnout nejnižší ceny za koš, ale zákazníci A2 absolutně dostanou peníze za kvalitu služeb a širokou škálu funkcí. Zákazníci s potěšením zjistí, že A2 je kompatibilní s mnoha nejuznávanějšími CMS a bezpečnostními aplikacemi od WordPress přes Joomla po Drupal až Cloudflare..

Zde jsou některé z vrcholů:

 • Integrace WordPress s optimalizací A2
 • cPanel
 • Kompatibilita s Linuxem a Windows
 • Výběr umístění serveru v Severní Americe (MI nebo AZ), Evropě (Amsterdam) nebo Asii (Singapur)
 • Pokročilé DNS
 • Servery poháněné SSD
 • Integrace cloudflare zdarma
 • Certifikát SSL zdarma
 • Zdarma bezpečnostní aplikace jako Patchman

WordPress s optimalizací A2 znamená, že nastavení je automatizované a vše je předkonfigurováno s optimálním nastavením rychlosti a bezpečnosti. A2 je také kompatibilní s jinými systémy pro správu obsahu, jako jsou Joomla a Drupal.

Poměr nevratné ceny A2 k funkcím A2 je skvělou zprávou pro každého, kdo má v plánu rozšiřovat svůj hostingový plán s růstem jejich stránek. A2 Hosting nabízí plány na zápas všechny úrovně potřeb a rozpočtů, od základního, ale vysoce kvalitního sdíleného hostingu, přes hosting hostitele, po spravovaný VPS, až po dedikované servery.

Pokud se rozhodnete hostovat s A2, můžete využít některé z mnoha uznávaných možností certifikátu SSL.

 

5. Teplé Fuzzies

A2 je přímo sympatická společnost. A na trhu, kterému z velké části dominuje několik velkých konglomerátů, není pravděpodobnost považována za samozřejmost.

Pokud vás tato recenze hostitele A2 ještě nepřesvědčila o výhodách této společnosti, zde jsou některé z maličkostí o A2, které vás mohou cítit v teple:

 • A2 je a malá společnost s méně než 200 zaměstnanci to je cenný přínos pro ekonomiku malého města v Americe. Milují své rodné město Ann Arbor a nemají v plánu přemístit se do Silicon Valley.
 • A2 vlastní všechna svá vlastní datová centra a servery.
 • A2 Hosting je NENÍ vlastníkem Endurance International Group, mega-korporace, která za poslední dvě desetiletí koupila 83 dceřiných webhostingových společností (A Small Orange, iPage a HostGator, abychom jmenovali alespoň některé, všichni patří EIG).
 • A2 se účastní řady environmentální iniciativy. Vysadili přes 50 000 stromů v oblasti Ann Arbor a jsou partnerem Carbonfund.org.
 • Všechny týmy podpory A2 jsou lokálně založeny a jsou nepoužívejte zámořská call centra.

• A2 Hosting Nevýhody

O A2 se hodně líbí, ale někteří zákazníci se mohou s tímto jinak solidním poskytovatelem hostingu setkat s několika problémy. Zde je několik potenciálních přerušovačů transakcí, které byste mohli chtít zvážit před registrací hostujícího účtu A2:

1. Hledáte absolutně nejlevnější hostitele? Podívejte se jinde.

A2 Hosting je velké množství funkcí a kvality služeb, které poskytují. A2 je však zdaleka nejlevnější host na webu a jejich nejzákladnější plány chybí v mnoha funkcích, které mohou výhodní zákazníci požadovat.

Hostingové plány A2 nezahrnujte bezplatná doménová jména, takže budete muset vypočítat tuto cenu nad cenu hostování. A zatímco plán Turbo A2 zahrnuje vysoké rychlosti, na kterých se společnost prodává, dva základní a levnější sdílené hostingové plány Lite a Swift nejsou ve skutečnosti optimalizovány pro nejvyšší rychlosti.

Pokud vaše priorita platí co nejméně za all-inclusive služby, které jsou jednoduše dostatečné, plány A2 Lite a Swift A2 pravděpodobně stojí víc, než byste chtěli zaplatit. Místo toho doporučujeme hostitele velké značky, jako je HostGator nebo BlueHost. Ceny jsou velmi levné, stránky se načítají rychle a získáte zdarma doménové jméno, ale neočekávejte stejnou úroveň péče nebo přizpůsobitelnost na míru.

2. Uptime Woes

Míra dostupnosti A2, přestože je pevná, není nejlepší na trhu. Slibují 99,9% dostupnosti za záruku vrácení peněz, ale udělají výjimky pro DDoS nebo jiné útoky na jejich servery (kterým se mimochodem můžete vyhnout, ale využívají výhody své bezplatné volby pro integraci Cloudflare). Záznamy A2 ukazují, že jen zřídka klesají pod tento 99,9% příslib, nicméně mnoha jiným hostitelským společnostem se podařilo udržet sazby za provozuschopnost mnohem vyšší.

Stav přerušení služby můžete zkontrolovat na stránkách A2 Hosting Stránka stavu systémů.

Pokud vaše webové stránky fungují na úrovni, kde je rozhodující každá sekunda provozuschopnosti, nemusí být A2 nejlepší volbou. Místo toho doporučujeme server SiteGround, jehož služby a ceny jsou srovnatelné s službami A2, ale mají téměř bezchybnou rekordní dobu 99,99% a záruku vrácení peněz na spuštění.

3. Zákaznický servis má své dny volna

Jedním z nejsilnějších prodejních bodů A2 je jejich super přátelský a vstřícný tým podpory. Ale jako malá společnost s méně než 200 zaměstnanci není neslýchané, že zákazníci A2 se setkávají s problémy technické podpory, které, jak se zdá, navazují na to, že ne vždy mají dostatek lidí na zaměstnance, aby se vypořádali s velkými objemy.

Nechápejte nás špatně! Drtivá většina recenzí hostingu A2 pozitivně září, pokud jde o služby zákazníkům. Ale existuje několik bodů bolesti se zákaznickým servisem, které stojí za zvážení:

 • Technická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ale oddělení fakturace a prodeje je v normálním pracovním plánu. To může potenciálně ovlivnit kvalitu poskytovaných služeb, pokud žijete v jiném časovém pásmu nebo potřebujete vyřešit problém s fakturací o víkendu.
 • Lístky na zprávy předložené s obecnými otázkami mohou dostávat automatické odpovědi s odkazy na databázi znalostí, což může být pochopitelně frustrující.

Pokud jste jedním z mála nešťastných lidí, kteří v minulosti měli s A2 nespokojenost se zákaznickým servisem, doporučujeme vám jako alternativu zaregistrovat se na hostingový účet u SiteGround. Jejich balíčky jsou srovnatelné, jejich služby vynikající, a recenze jejich zákaznických služeb jsou převážně pozitivní a skutečně 24/7 odpovědi na fakturační a prodejní otázky.

• Hostingové plány A2 & Porovnání cen

Stejně jako zvuk A2 Hosting, ale potřebujete pomoc při rozhodování, které z jejich hostingových balíčků jsou pro vás to pravé? Zde je přehled tří různých úrovní hostingových služeb A2: sdílený hosting, spravovaný hosting WordPress, a Hosting VPS

 Sdílený hostingManager WordPress HostingCore VPS
PopisNejrychlejší sdílený hosting na trhuPlně optimalizovaný a spravovaný hosting WordPressSpravovaný hosting VPS s přístupem root
Počínaje3,92 $ / mo11,99 $ / měsíc32,99 $ / měsíc
Kontrolní panelcPanelPleskcPanel
Úložný prostorNeomezený10 GB75 GB

Sdílené hostingové plány A2

A2 nabízí vynikající služby sdíleného hostingu za konkurenceschopné ceny, mezi 4 a 10 $ za měsíc v závislosti na vybraném balíčku. Všechny balíčky zahrnují neomezené úložiště a přenos, cPanel, SSL a SSD zdarma, bezplatný převod webu a záruku vrácení peněz kdykoli.

LiteRychlýTurbo
Cena3,92 $4,90 $9,31 USD
Počet stránek1
Databáze5
Turbo SpeedsNeNeAno
Akcelerátor stránekNeNeAno

Spravované plány hostování WordPress A2

Sdílené hostingové plány A2 lze také optimalizovat pro WordPress, ale jejich Managed WordPress Hosting plány zahrnují rychlosti Turbo, snadné zálohování, inscenování, bezplatnou licenci Jetpack a dodávané s předem nainstalovanou WP-CLI.

1-stránka3 stránkyNeomezený
Cena11,99 $18,99 $36,98 $
Úložný prostor10 GB25 GB40 GB

Spravované hostingové plány A2 společnosti A2

Balíčky VPS s A2 obsahují více energie a podpory než jejich sdílené hostingové plány. Tyto řízené plány zahrnovaly konfiguraci serveru, nepřetržitou komplexní podporu guru, automatické zabezpečení a upgrade instalace, zdarma CloudFlare CDN, cPanel a bezproblémově spravovaný hardware a síť. 

Napájení+Prestiž+Vrchol+
Cena32,99 $46,19 USD65,99 $
Úložný prostor75 GB100 GB150 GB
RAM4 GB6 GB8 GB
Převod2 TB3 TB4 TB
CPU4 vCPU6 vCPU8 vCPU

• Sečteno a podtrženo

A2 Hosting je malá společnost s velkými výhodami. Jsou to nejrychlejší možnost sdíleného hostování na trhu, nabízejí neuvěřitelný zákaznický servis a mají plány hostování, které jsou postaveny v měřítku. Přihlaste se k hostování s účtem A2, který vám přináší vysoké rychlosti a bezchybný uživatelský zážitek, a zůstaňte v přátelském zákaznickém servisu a lásce pro malé firmy. A2 nemusí nabízet nejlevnější ceny nebo nejlepší dostupnost na světě, ale nabízejí výherní kombinaci vynikajících služeb a úžasné podpory.

Časté dotazy týkající se hostování A2

Pro koho je hosting A2 nejvhodnější?

A2 Hosting funguje pro každého, kdo potřebuje jakoukoli úroveň IT služeb. Lidé, kteří chtějí základní web WordPress, mohou mít hosting A2 jako hostitel pro jeden web, pět databází a neomezené úložiště. Na horním konci spektra umožňuje specializovaný hosting podnikům úplnou kontrolu nad webovým serverem, webovými stránkami a správou dat. Většina této práce se děje vzdáleně, na rozdíl od osobně. Společnosti platí za služby A2 Hosting měsíční poplatky.

Jaká je cena za hosting A2??

Nejzákladnější hosting WordPress začíná na 3,92 $ měsíčně. Za tuto cenu získají zákazníci jeden web, pět databází, neomezené úložiště, záruku vrácení peněz, neomezený převod a SSD zdarma. Nejvyšší hosting WordPress poskytuje uživatelům neomezené weby, databáze, úložiště a přenos spolu se zárukou vrácení peněz, turbo web, který je 20krát rychlejší než základní nabídky A2 Hosting, bezplatný SSD a akcelerátor stránek A2 za 9,31 $ měsíčně.

Na druhém konci, A2 Hosting má vyhrazený hosting, který začíná na 99,59 $ za měsíc. Za tuto cenu si zákazníci mohou přizpůsobit potřeby serveru, mít úplnou izolaci od ostatních serverů a zvolit úroveň správy. Nejdražší plán, který společnost nabízí, je spravovaný server za 290,49 $ každý měsíc. To dává zákazníkovi 16 GB RAM pro použití serveru, 20 TB přenosu, 2 × 1 000 GB úložiště, přístup k základnímu serveru Intel Xeon, bezplatný přístup cPanel, přístup root a záruka vrácení peněz. Tyto úrovně přístupu poskytují firmám a společnostem úplnou kontrolu nad jejich webovým serverem.

Nabízí A2 navráceným zákazníkům slevy?

A2 Hosting nenabízí slevy pro opakující se zákazníky, ačkoli někteří zákazníci mohou mít nárok na bezplatné upgrady v rámci stejného serverového balíčku. Přechod na nižší balíček stojí 25 USD za poplatek za přenos dat. A2 Hosting neposkytuje neziskovým organizacím slevu, kterou musí prokázat kontaktováním společnosti prostřednictvím vstupenky na podporu.

Jaké jsou klíčové vlastnosti A2 Hosting?

A2 Hosting umožňuje vývojářům přátelský hosting, aby lidé mohli vytvářet a spravovat své vlastní webové stránky, registraci domény pro případ, kdy někdo chce vlastnit doménové jméno, přenos domény od jiného hostitele, certifikáty SSL pro ověření bezpečnosti webových stránek, 99,9% záruku dostupnosti, kdykoli záruka vrácení peněz a rychlý hosting SwiftServers.

Potenciální zákazníci mohou prohledat web A2 Hosting a zjistit, zda je doménové jméno vlastněno jiným hostitelem prostřednictvím kontroly domény. Uživatelé do pole jednoduše zadají až 20 názvů webových stránek, projdou jednoduchým bezpečnostním protokolem a kliknou na Hledat dostupnost, aby zjistili, zda A2 Hosting dokáže zachovat doménové jméno pro zákazníka.

Záruka 99,9 procent dostupnosti za provoz odráží příslib spolehlivosti A2 Hosting. Společnost používá osvědčené postupy v oboru, bezpečnostní záplaty a alternativní datová centra, aby zajistila, že web zůstane co nejvíce aktivní. Webový hostitel uznává, že když web klesne, zákazník ztratí peníze.

Záruka vrácení peněz platí kdykoli během prvních 30 dnů služby. Jde v podstatě o 30denní bezplatnou zkušební verzi. Pokud si uživatel přeje zrušit službu z jakéhokoli důvodu během prvních 30 dnů, může tak učinit bez postihu.

Jaká úroveň webhostingu potřebuje moje společnost?

Úroveň webhostingu, který web potřebuje, závisí na množství informací uložených na serveru. Jednoduchý web, který obsahuje pouze seznam služeb společnosti, může vyžadovat nejnižší dostupné plány, zatímco weby elektronického obchodování mohou používat plány na střední úrovni. Pokud firma potřebuje poskytovat zákazníkům streamování videa, nejrychlejší a nejvýhodnější plány jsou cestou.

Jak zákazník ukládá záložní web?

A2 Hosting umožňuje zálohování méně než 30 dnů a až 50 GB dat za podmínek společnosti. Doplňková služba Server Rewind zastaví zálohování všech webů, pokud zákazník přesáhne 30 dní při zálohování a 50 GB úložiště.

Jaké jsou základní služby, které A2 Hosting pokrývá v každém plánu?

A2 Hosting má spoustu služeb pro každého, kdo chce hostit nebo vlastnit web. Možnosti zahrnují správu reklam, wiki, blogy, elektronický obchod, fóra a sociální sítě.

Část správy reklam obsahuje několik typů softwaru pro správu reklam, z nichž všechny umožňují podnikům vytvářet cílené reklamní kampaně od základů. Tyto služby jsou některé z balíčků, které A2 Hosting používá za nejnižší cenu.

Hosting fóra znamená, že A2 Hosting poskytuje platformu pro lidi, kteří sdílejí nápady, zveřejňují myšlenky a volně si vyměňují nápady. Wikis odkazují na informační položky typu encyklopedie, které poskytují uživatelem vytvořené způsoby úpravy jednotlivých položek na wiki.

K dalším základním webhostingovým službám patří hosting software a programy pro analytiku, zákaznická podpora, výuka, hosting databází, elektronický obchod, správa dokumentů, knihovna JavaScript, ukládání hudby, ukládání videa a vývoj webových aplikací. Celkem hosting A2 poskytuje 37 základních služeb, které poskytuje zákazníkům.

Jak mohu kontaktovat hostování A2?

A2 Hosting má funkci live chatu, funkci podpory vstupenek, bezplatné číslo pro americké a kanadské zákazníky a formulář pro kontaktování prodeje. Zákazníci v Evropě, Brazílii, Austrálii a Indii mají k dispozici samostatná telefonní čísla. Společnost má také sociální mediální kanály pro Twitter a Facebook

Jaké platební možnosti poskytuje A2?

Zákazníci mohou platit za služby prostřednictvím PayPal, American Express, Visa, Mastercard a Discover karty. Zákazníci mohou nastavit automatické platby každý měsíc.

Jaký je partnerský program A2 Hosting?

A2 Hosting dává zákazníkům peníze za úspěšné doporučení, kteří se zaregistrují prostřednictvím přidruženého odkazu. Klienti vydělají 85 USD za nového zákazníka a poté 5 USD za každého nového zákazníka, který původní nový zákazník přináší do záhybu. Společnosti vydělávají peníze za každého nového zákazníka, který si zakoupí hostingový balíček.

Zákazníci vydělávají 10 USD jen za registraci do přidruženého programu. Nejvyšší přidružená společnost vydělala v roce 2015 více než 100 000 USD. Partnerský program je v podstatě marketingovým tlakem, který společnost A2 Hosting realizuje jako způsob, jak získat více zákazníků, ale hostování affiliate programu je velmi snadné..

Kde je A2?

Hlavní kancelář A2 Hosting je v Ann Arbor, Michigan. Druhé datové centrum je v Singapuru a třetí v Amsterdamu.

Jaká je zákaznická podpora A2 Hosting?

A2 Hosting touts 24/7/365 zákaznická podpora. To znamená, že zákazníci mají kdykoli přístup k technické podpoře.

Jak zákazník testuje rychlost serveru?

Zákazník stáhne soubory rychlých testů pro kterékoli ze tří datových center prostřednictvím webových stránek A2 Hosting. Soubor ZIP je 100 MB. Test rychlosti třetí strany nezávisle ověřuje rychlost datového centra.

Ve kterých zemích je A2 nejoblíbenější?

Většina zákazníků A2 Hosting pochází z celého světa. Nejoblíbenějšími zeměmi jsou Spojené státy, Velká Británie, Kanada, Indie a Francie. Společnost uvádí 26 zemí, kde se zákazníci mohou dozvědět více o službách A2 Hosting.

Jaká bezpečnostní opatření obsahuje datové centrum Ann Arbor?

Datové centrum Ann Arbor nabízí podlahu bez statické elektřiny, klimatizaci 68 stupňů Fahrenheita s úrovní vlhkosti mezi 30 a 40 procenty. Redundantní napájení zahrnuje dieselový generátor pro případ selhání možností primárního napájení. Fyzická bezpečnostní opatření zahrnují uzavřené parkoviště přístupné pouze zaměstnancům, bezpečnostní klíčový přístup do budovy, samostatný bezpečnostní klíč potřebný pro přístup k úschovně serveru a video dohled.

Jaké cloudové služby nabízí A2 Hosting?

Cloud hostingové služby začínají na $ 15 za měsíc až pro 10 GB úložiště dat, a high-end volba je $ 25 za měsíc s 25 GB úložiště. A2 Hosting poskytuje cloudové služby o 300 procent rychleji než jiné disky.

Nabízí A2 hosting VPS?

A2 Hosting prodává virtuální privátní server (VPS) hostující až 75 GB úložného prostoru a 2 TB přenosu. Tyto typy serverů jsou ideální pro vývojáře a IT odborníky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map