A2 Hosting Recenzje Maj 2020: czy hosting A2 jest odpowiedni dla Twojej witryny?

Contents

Hosting A2 jest naprawdę lepszy?

Chociaż mniej znana nazwa w świecie hostingu, Hosting A2 zyskał sobie reputację jednej z najszybszych i najbardziej przyjaznych dostępnych usług hostingowych.


Założona w 2001 roku w Ann Arbor, Michigan, A2 obiecuje błyskawiczne prędkości ładowania, nienaganny czas sprawności, wszystkie funkcje, których Twoja strona może potrzebować, oraz doskonałą obsługę klienta w celu uruchomienia.

Aktualizacja: A2 Hosting ma zabójczą wyprzedaż świąteczną przez cały sezon. Zablokuj do 75% zniżki!

Jak dobry jest hosting A2?

Z przyjemnością informujemy, że usługi hostingowe A2 odpowiadają hype. Ich motto brzmi: „Nasza prędkość, Twój sukces”, a chłopcy dostarczają. A2 jest konsekwentnie najszybsza firma hostingowa w Internecie. Reklamują swój hosting jako istnienie 20 razy szybciej niż ich konkurentów, i choć brzmi to niewiarygodnie, roszczenie utrzymuje się.

A2 Hosting z pewnością wiele obiecuje. Ale w jaki sposób ich usługi faktycznie się zestawiają?

Poza superszybkim czasem ładowania A2 nie skraca narożników, jeśli chodzi o wrażenia klientów. Z Przyjazny dla użytkownika interfejs co może docenić zarówno początkujący hosting, jak i profesjonalni programiści, bezbolesna migracja, oraz szeroki wybór funkcji na uczciwe ceny, Prędkości A2 nie są jedyną rzeczą, o której warto pisać.

Ale to, co naprawdę wyróżnia A2 jako firmę hostingową, to to, że oferują zwycięskie połączenie wysokiej jakości usług, dobrych cen i doskonałej obsługi klienta.

Zaokrąglenie solidny wybór niedrogich i dobrze wyposażonych planów hostingowych z jednymi z najszybszych i najbardziej przyjaźni guru obsługi klienta z którym kiedykolwiek będziesz mieć przyjemność rozwiązywać problemy, A2 to firma hostingowa, która wie, jak zdobyć lojalność. I mają Ocena A + z Better Business Bureau, aby to udowodnić.

A2 Hosting Przegląd redakcyjny 4.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Niesamowita obsługa klienta
 2. Najszybsze prędkości na rynku
 3. Przyjazność dla użytkownika
 4. Świetne funkcje w cenie
 5. Lokalni bohaterowie

Cons

 1. Nie najsilniejszy czas bezczynności
 2. Nie dla łowców okazji
 3. Obsługa klienta ma swoje dni wolne

Podsumowanie A2 hosting jest tak szybki i tak niezawodny, że naprawdę pod tym względem przewyższają konkurencję. Ponadto mają nowoczesny charakter, który zapewnia odświeżające wrażenia z hostingu. Jeśli potrzebujesz narzędzi programistycznych, które faktycznie rozumieją Twój przepływ pracy, oraz przedstawicieli obsługi klienta, którzy naprawdę mogą Cię poznać, gdzie jesteś, A2 może być dla Ciebie hostem. Czy wspominaliśmy, że są naprawdę bardzo szybkie? Wsparcie5Speed5Features5Value4Transparency4

• Kto powinien obsługiwać A2?

Nasze doświadczenie z A2 Hosting sprawiłoby, że polecilibyśmy je jako dostawca hostingu każdemu. Uważamy jednak, że następujące grupy osób mogą najwięcej zyskać na hostowaniu swojej witryny za pomocą A2:

1. Marketerzy i przedsiębiorcy planujący aktualizację lub skalowanie swoich witryn.

Jeśli chodzi o szybkość, funkcje i obsługę klienta, hosting A2 oferuje wspólne plany hostingowe z wielką zaletą. A jeśli masz duże plany na przyszłość, wysokowydajny, zarządzany hosting VPS A2 i dedykowane pakiety serwerów są tam, gdzie kiedykolwiek będziesz ich potrzebować.

Pakiety hostingowe A2 mogą wspierać Twoje potrzeby biznesowe w miarę ich rozwoju.

Jeśli Twój stary host nie jest w stanie nadążyć, ponieważ Twoja witryna generuje większy ruch i wymaga bardziej zaawansowanych funkcji, przełącz się na A2 i nigdy nie będziesz oglądać się za siebie.

2. Hostingowi nowicjusze, którzy chcieliby cierpliwego, ludzkiego poradnictwa.

Zaczynasz swoją pierwszą stronę internetową? Nie jesteś zbyt zaawansowany technologicznie? A2 ma naprawdę świetny zespół obsługi klienta, który będzie trzymał cię za rękę, gdy zapuścisz się w dżunglę zniechęcających akronimów i technicznego żargonu, jakim jest hosting.

Interfejs użytkownika A2 jest przejrzysty i dobrze zaprojektowany Baza wiedzy jest obszerna, a ich przedstawiciele wsparcia nigdy nie słyszeli głupiego pytania.

3. Profesjonaliści, którzy doceniają zespół obsługi klienta, który może mieć własny.

Jeśli jesteś już inicjowany w świecie hostingu, znajdziesz w A2 zespół guru technologii, który naprawdę może spotkać cię tam, gdzie jesteś. Zespół obsługi klienta A2 zna się na tych sprawach i może zaoferować cenny wgląd oraz służyć jako płyta rezonansowa na poziomie eksperckim dla następnego projektu rozwoju sieci.

• Kto powinien szukać gdzie indziej?

Uważamy, że A2 Hosting jest dobrym wyborem dla każdego, ale jeśli kładziesz szczególny nacisk na następujące punkty bólu, może warto poświęcić czas na rozglądanie się za innymi hostami:

1. Po prostu szukasz czegoś bardzo taniego.

Jeśli chcesz tylko czegoś podstawowego i, co najważniejsze, taniego, A2 prawdopodobnie nie jest dla ciebie. A2 nie jest dokładnie drogie, ale ich najtańszy pakiet Lite jest daleki od najtańszego pakietu hostingowego w Internecie. Co więcej, ich plany Lite i Swift nie są tak właściwie zoptymalizowany pod kątem błyskawicy, o której A2 ma pretensję do sławy.

Twoja najlepsza alternatywa

Tańsze podstawowe plany o porównywalnych prędkościach można znaleźć na Bluehost lub Hostgator, o ile nie przegapisz obsługi klienta lub dodatkowych funkcji oferowanych przez A2.

2. Liczy się każda sekunda bezawaryjności.

A2 Hosting zapewnia dostępność na poziomie 99,9% i w przeważającej części zapewnia. Jednak kilku innych graczy z branży ma dobrze udokumentowane wskaźniki czasu pracy powyżej 99,95% i nie czyni wyjątków dla DDoS lub innych ataków na serwer.

Różnice w tych wartościach procentowych mogą wyglądać jak orzeszki ziemne, ale przekładają się na dodatkowe 21 minut przestojów na miesiąc. Na wyższych poziomach e-commerce 21 minut może oznaczać dużo utraconej sprzedaży.

Twoja najlepsza alternatywa

Jeśli potrzebujesz zapewnienia najlepszego czasu działania na rynku, zalecamy SiteGround dla pakietów porównywalnych z A2, ale z bardziej niezawodną gwarancją czasu działania wynoszącą 99,99%.

• A2 Hosting Pro

Oto kilka naszych ulubionych rzeczy na temat tej superszybkiej firmy hostingowej z siedzibą w Ann Arbor.

1. Zespół obsługi klienta, którego będziesz chciał przytulić

A2 inwestuje czas, pieniądze i starania, aby zbudować doskonały i kompetentny zespół wsparcia technicznego. Rozwiązywanie problemów jest frustrujące, ale przyjazny guru obsługi klienta A2 dokłada wszelkich starań, aby proces był jak najbardziej bezbolesny.

Jeśli kiedykolwiek podejrzewasz, że Twoje zapytanie o wsparcie zostało przekazane do zagranicznego centrum obsługi klienta, z przyjemnością dowiesz się, że A2 szczyci się tym, że posiada zespół obsługi klienta, który jest W 100% z siedzibą w USA i rodzimy anglojęzyczny.

Ale poza ich rodzimym urokiem, zespół wsparcia A2 składa się z programiści, którzy znają się na rzeczy. To czyni z nich zarówno cierpliwych pasterzy niewtajemniczonych, jak i ekspertów na poziomie bardziej doświadczonych klientów.

Wielu klientów A2 zgłosiło, że zespołowi wsparcia udało się nawet wykryć i rozwiązać problemy techniczne, które przeoczyli ich projektanci lub programiści.

Strefa klienta A2 zawiera przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny, w którym można łatwo śledzić wszystkie swoje poprzednie i bieżące zgłoszenia do pomocy technicznej.

 A2 oferuje różnorodne nośniki wsparcia technicznego 24/7, od czat online do bilety e-mail do wsparcie telefoniczne. Czas reakcji jest minimalny, a w potrzebie możesz liczyć na szybkie połączenie się z żywym, oddychającym, przyjaznym człowiekiem, który jest gotowy do pomocy.

2. Prędkość! Prędkość! Prędkość!

Ze średnim czasem ładowania strony wynoszącym około 370 ms, A2 jest niekwestionowany mistrz szybkiego hostingu. A przy nieco ponad 9 USD miesięcznie ich wspólny plan hostingowy Turbo nie kosztuje cię ręki i nogi za prędkości, które pozostawiają konkurentów w tyle.

W hostingu potrzeba szybkości nie polega tylko na chwaleniu się prawami. Krótki czas ładowania strony zapewnia całą masę przekonujących (czytaj: lukratywnych) korzyści, w tym niższe współczynniki odrzuceń, wyższe współczynniki konwersji i zwiększenie SEO.

Jeśli interfejs Twojej witryny zawiera wiele zdjęć, filmów lub innych funkcji, które zazwyczaj wymagają trochę czasu ładowania, serwery Turbo A2 są doskonałym wyborem.

A2 Hosting stanowi solidne uzasadnienie, dlaczego ładowanie strony i czasy odpowiedzi są tak ważne dla sukcesu Twojej witryny. Zobacz ich pełna infografika tutaj.

W jaki sposób A2 radzi sobie z najszybszymi czasami ładowania w Internecie?

Oprócz supernowoczesnego dysku SSD sekretem sukcesu A2 jest posiadanie wszystkich własnych serwerów i centrów danych, od Michigan po Arizonę, od Amsterdamu po Singapur.

Ponieważ A2 jest właścicielem i operatorem wszystkich swoich obiektów (zamiast po prostu wynajmować miejsce na serwerze w czyimś magazynie, co jest standardem branżowym), mają oni bezpośrednią kontrolę nad środowiskiem technicznym, w którym hostowana jest Twoja witryna. Oznacza to, że są mniej podatni na problemy spowodowane czynnikami pozostającymi poza ich kontrolą i mogą szybko interweniować w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów.

3. Przyjazność dla użytkownika na wskroś

Biorąc pod uwagę, że branża istnieje już od ponad 30 lat, hosting powinien być łatwy. A jednak wrażenia użytkowników pozostają w pamięci wielu dostawców usług hostingowych.

Nie tak jest z A2 Hosting, którego nowoczesny interfejs to przyjazny dla użytkownika, łatwy w nawigacji i dobrze zaprojektowany. Pozytywne wrażenia użytkownika obejmują także wdrażanie przez klienta, fakturowanie i rozwiązywanie problemów technicznych.

A2 stara się usprawnić pierwsze interakcje z ich usługami. Migracja witryny od starego dostawcy hostingu do A2 jest tak bezbolesne, jak to tylko możliwe, wymaga tylko kilku minut czasu i minimalnego przestoju w witrynie.

To. Jest. Olbrzymi.

Jeśli nie jesteś programistą ani osobą techniczną, migracja witryny z jednego hosta na inny jest ogromnym problemem. Doprowadził dorosłych mężczyzn do łez.

Każdy, kto próbował przeprowadzić migrację witryny po raz pierwszy, prawdopodobnie ma na to kilka siwych włosów. To, co wydaje się łatwe na powierzchni, może szybko przekształcić się w godziny opóźnień, podczas których twoja strona jest offline. Nie baw się ogniem, pozwól ekspertom hostingowym zrobić to za Ciebie.

Po migracji Twojej witryny nigdy nie będziesz musiał długo szukać potrzebnych funkcji w eleganckim i przejrzystym pulpicie klienta A2. Wiele ważnych funkcji na tym panelu sterowania można nawet wykonać za pomocą pojedyńcze kliknięcie, takich jak tworzenie nowych kont e-mail, przywracanie kopii zapasowych lub rejestrowanie nowych domen.

Strefa klienta A2 jest cudownie uporządkowana i zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji jednym kliknięciem.

 Ale być może największym świadectwem niesamowitej użyteczności A2 jest ich Baza wiedzy. Wypełnione wysoce informacyjne i jasno napisane artykuły pomocy który nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o hostingu, być może nigdy nie będziesz musiał mieć przyjemności z interakcji z zespołem wsparcia A2.

Zarówno początkujący, jak i profesjonaliści hostingowi znajdą wiele informacji, od podstawowych pytań („Czym jest PHP?”) Po zaawansowane instrukcje („Jak używać niestandardowego pliku php.ini do zadań cPanel cron”). Co więcej, każdy artykuł w Bazie wiedzy A2 otwiera przegląd podstawowych pojęć, które musisz znać, zanim przejdziesz dalej.

Baza wiedzy A2 ma strukturę umożliwiającą zrozumienie. Tematy są pogrupowane w zorganizowany sposób, a każdy bardziej zaawansowany wpis jest poprzedzony linkami do wymaganej lektury.

4. Niesamowite funkcje za niesamowitą cenę

A2 Hosting to świetna okazja. Mogą nie oferować najniższych cen, ale klienci A2 absolutnie zyskują na jakości usług i szerokiej gamie funkcji. Klienci z przyjemnością stwierdzą, że A2 jest kompatybilny z wieloma najbardziej renomowanymi aplikacjami CMS i zabezpieczającymi, od WordPress, Joomla, Drupal, po Cloudflare.

Oto niektóre z najważniejszych:

 • Zoptymalizowana pod kątem A2 integracja WordPress
 • cPanel
 • Kompatybilność z systemami Linux i Windows
 • Wybór lokalizacji serwera w Ameryce Północnej (MI lub AZ), Europie (Amsterdam) lub Azji (Singapur)
 • Zaawansowany DNS
 • Serwery zasilane SSD
 • Darmowa integracja z Cloudflare
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Darmowe aplikacje bezpieczeństwa, takie jak Patchman

WordPress zoptymalizowany dla A2 oznacza, że ​​konfiguracja jest zautomatyzowana, a wszystko jest wstępnie skonfigurowane z optymalnymi ustawieniami szybkości i bezpieczeństwa. A2 jest również kompatybilny z innymi systemami zarządzania treścią, takimi jak Joomla i Drupal.

Niewzruszony stosunek ceny do funkcji A2 to świetna wiadomość dla każdego, kto planuje skalować swój plan hostingowy w miarę rozwoju witryny. A2 Hosting oferuje plany dopasowania wszystkie poziomy potrzeb i budżetów, od podstawowego, ale wysokiej jakości hostingu współdzielonego, hostingu dla sprzedawców, zarządzanego VPS, po serwery dedykowane.

Kilka z wielu renomowanych opcji certyfikatów SSL, z których możesz skorzystać, jeśli zdecydujesz się na hosting z A2.

 

5. Ciepłe Fuzzies

A2 jest firmą, która może się podobać. A na rynku, który jest w dużej mierze zdominowany przez kilka wielkich konglomeratów, prawdopodobieństwo nie jest czymś oczywistym.

Jeśli ta recenzja hostingu A2 jeszcze nie przekonała Cię o zaletach tej firmy, oto kilka drobiazgów związanych z A2, które mogą sprawić, że poczujesz się ciepło w środku:

 • A2 jest a mała firma zatrudniająca mniej niż 200 pracowników stanowi cenny wkład w gospodarkę małego miasteczka w Ameryce. Uwielbiają rodzinne miasto Ann Arbor i nie planują przeprowadzki do Doliny Krzemowej.
 • A2 jest właścicielem wszystkich własnych centrów danych i serwerów.
 • A2 Hosting to NIE należy do Endurance International Group, wielka korporacja, która w ciągu ostatnich dwóch dekad kupiła 83 spółki hostingowe zależne (A Small Orange, iPage i HostGator, by wymienić tylko kilka, wszystkie należą do EIG).
 • A2 uczestniczy w wielu inicjatywy środowiskowe. Zasadzili ponad 50 000 drzew w obszarze Ann Arbor i są partnerem Carbonfund.org.
 • Cały zespół wsparcia A2 działa lokalnie i oni nie korzystaj z zagranicznych centrów telefonicznych.

• Wady hostingu A2

A2 ma wiele do życzenia, ale niektórzy klienci mogą napotkać kilka problemów z tym solidnym dostawcą hostingu. Oto kilka potencjalnych zerwaczy, które możesz rozważyć przed zarejestrowaniem konta hostingowego A2:

1. Szukasz absolutnie najtańszego hosta? Spójrz gdzie indziej.

A2 Hosting to świetna oferta pod względem ilości funkcji i jakości świadczonych usług. Jednak A2 jest daleki od najtańszego hosta w Internecie, a ich najbardziej podstawowym planom brakuje wielu funkcji, które mogą wymagać kupujących po okazjach.

Plany hostingowe A2 nie zawierają bezpłatnych nazw domen, więc musisz obliczyć tę cenę oprócz ceny hostingu. I chociaż plan Turbo A2 obejmuje niesamowitą szybkość, z jaką firma się sprzedaje, dwa bardziej podstawowe i tańsze wspólne plany hostingowe Lite i Swift nie są w rzeczywistości zoptymalizowane pod kątem najwyższych prędkości.

Jeśli Twoim priorytetem jest płacenie jak najmniej za usługi all-inclusive, które są po prostu odpowiednie, plany Lite i Swift A2 prawdopodobnie kosztują więcej niż chcesz zapłacić. Zamiast tego zalecamy hostowanie dużych marek, takich jak HostGator lub BlueHost. Ceny są bardzo tanie, strony ładują się szybko, a otrzymasz darmową nazwę domeny, ale nie oczekuj tego samego poziomu opieki lub dostosowanej skalowalności.

2. Uptime Woes

Współczynnik dyspozycyjności A2, choć solidny, nie jest najlepszy na rynku. Obiecują dostępność na poziomie 99,9% z gwarancją zwrotu pieniędzy, ale robią wyjątki dla DDoS lub innych ataków na ich serwery (których można przy okazji uniknąć, ale korzystając z ich darmowej opcji integracji z Cloudflare). Historia A2 pokazuje, że rzadko spadają poniżej tej 99,9% obietnicy, jednak wielu innym firmom hostingowym udało się utrzymać znacznie wyższe wskaźniki przestojów.

Możesz sprawdzić status przerw w świadczeniu usług na A2 Hosting Strona statusu systemów.

Jeśli Twoja witryna działa na poziomie, na którym każda sekunda czasu sprawności ma kluczowe znaczenie, A2 może nie być najlepszą opcją. Zamiast tego zalecamy SiteGround, którego usługi i ceny są porównywalne z usługami A2, ale mają prawie bezbłędny rekord dostępności na poziomie 99,99% i gwarancję zwrotu pieniędzy.

3. Obsługa klienta ma swoje dni wolne

Jednym z najsilniejszych punktów sprzedaży A2 jest ich bardzo przyjazny i pomocny zespół wsparcia. Ale jako mała firma zatrudniająca mniej niż 200 pracowników, nie jest rzadkością, że klienci A2 napotykają problemy z pomocą techniczną, które wydają się wynikać z tego, że nie zawsze mają wystarczającą liczbę pracowników, aby poradzić sobie z dużymi okresami.

Nie zrozum nas źle! Zdecydowana większość recenzji hostingu A2 pozytywnie odbija się na obsłudze klienta. Jest jednak kilka problemów związanych z obsługą klienta, które warto rozważyć:

 • Wsparcie techniczne jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale działy fakturowania i sprzedaży pracują według normalnego harmonogramu pracy. Może to potencjalnie wpłynąć na jakość usług, które otrzymujesz, jeśli mieszkasz w innej strefie czasowej lub musisz rozwiązać problem z rozliczeniami w weekend.
 • Zgłoszenia biletów przesłane z ogólnymi pytaniami mogą otrzymywać automatyczne odpowiedzi z linkami do Bazy wiedzy, co może być zrozumiałe frustrujące.

Jeśli jesteś jednym z nielicznych, którzy w przeszłości mieli niezadowalającą obsługę klienta z A2, zalecamy zarejestrowanie konta hostingowego w SiteGround jako alternatywy. Ich pakiety są porównywalne, ich usługi doskonałe, a ich ocena obsługi klienta jest zdecydowanie pozytywna z prawdziwie 24/7 odpowiedziami na pytania dotyczące fakturowania i sprzedaży.

• Plany hostingowe A2 & Porównanie cen

Podobnie jak dźwięk A2 Hosting, ale potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, który pakiet hostingowy jest dla Ciebie odpowiedni? Oto podział na trzy różne poziomy usług hostingowych A2: dzielony hosting, zarządzany hosting WordPress, i Hosting VPS

 Shared HostingManaged WordPress HostingCore VPS
OpisNajszybszy hosting dzielony na rynkuW pełni zoptymalizowany i zarządzany hosting WordPressZarządzany hosting VPS z Root Access
Zaczynać od3,92 USD / mies11,99 USD / mc32,99 USD / mc
Panel sterowaniacPanelPleskcPanel
Przechowywaniebez limitu10 GB75 GB

Wspólne plany hostingowe A2

A2 oferuje doskonałe usługi hostingu dzielonego w konkurencyjnych cenach, od 4 do 10 USD miesięcznie, w zależności od wybranego pakietu. Wszystkie pakiety obejmują nieograniczone przechowywanie i transfer, cPanel, bezpłatny SSL i SSD, bezpłatny transfer strony oraz gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie.

LiteSzybkiTurbo
Cena £3,92 USD4,90 USD9,31 USD
Liczba witryn1
Bazy danych5
Prędkości TurboNieNietak
Site AcceleratorNieNietak

A2 Hosting WordPress Plany hostingowe

Wspólne plany hostingu A2 można również zoptymalizować pod kątem WordPress, ale ich plany zarządzania Managed WordPress obejmują prędkości witryny Turbo, łatwe kopie zapasowe, tworzenie witryn, bezpłatną licencję Jetpack oraz fabrycznie zainstalowane WP-CLI.

1-strona3-Stronybez limitu
Cena £11,99 USD18,99 USD36,98 USD
Przechowywanie10 GB25 GB40 GB

Zarządzane plany hostingowe VPS A2

Pakiety VPS z A2 zawierają więcej mocy i wsparcia niż ich wspólne plany hostingowe. Te zarządzane plany obejmowały konfigurację serwera, wszechstronną obsługę guru przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, automatyczne aktualizacje zabezpieczeń i instalacji, bezpłatne CloudFlare CDN, cPanel oraz płynnie zarządzany sprzęt i sieć. 

Moc+Prestiż+Szczyt+
Cena £32,99 USD46,19 USD65,99 USD
Przechowywanie75 GB100 GB150 GB
Baran4 GB6 GB8 GB
Transfer2 TB3 TB4 TB
Procesory4 vCPU6 vCPU8 vCPU

• Dolna linia

A2 Hosting to mała firma z dużymi korzyściami. Są najszybszą dzieloną opcją hostingu na rynku, oferują niesamowitą obsługę klienta i mają plany hostingowe zbudowane na miarę. Zarejestruj konto hostingowe w A2, aby uzyskać niesamowitą szybkość i bezbłędne wrażenia użytkownika, pozostając przyjazną obsługą klienta i miłością małych firm. A2 może nie oferować najtańszych cen lub najlepszego czasu dostępności na świecie, ale oferuje zwycięską kombinację doskonałych usług i niesamowitego wsparcia.

A2 Hosting FAQ

Kto jest A2 Hosting najbardziej odpowiedni?

A2 Hosting działa dla każdego, kto potrzebuje dowolnego poziomu usług IT. Ludzie, którzy chcą podstawowej witryny WordPress, mogą mieć Hosting A2 jako host dla jednej witryny, pięciu baz danych i nieograniczonej przestrzeni dyskowej. Na wyższym poziomie spektrum dedykowany hosting umożliwia firmom pełną kontrolę nad serwerem internetowym, stroną internetową i zarządzaniem danymi. Większość tych prac odbywa się zdalnie, a nie osobiście. Firmy płacą miesięczne opłaty za usługi A2 Hosting.

Jaka jest cena hostingu A2?

Najbardziej podstawowy hosting WordPress zaczyna się od 3,92 USD miesięcznie. Za tę cenę klienci otrzymują jedną stronę internetową, pięć baz danych, nieograniczone miejsce na dane, gwarancję zwrotu pieniędzy, nieograniczony transfer i bezpłatny dysk SSD. Najwyższy hosting WordPress zapewnia użytkownikom nieograniczoną liczbę stron internetowych, baz danych, przestrzeni dyskowej i transferu, a także gwarancję zwrotu pieniędzy, turbo stronę internetową, która jest 20 razy szybsza niż podstawowe oferty A2 Hosting, bezpłatny dysk SSD i akcelerator witryny A2 za 9,31 USD miesięcznie.

Na wyższym poziomie A2 Hosting oferuje hosting dedykowany, który zaczyna się od 99,59 USD miesięcznie. Za tę cenę konsumenci mogą dostosować potrzeby serwera, uzyskać pełną izolację od innych serwerów i wybrać poziom zarządzania. Najdroższym planem oferowanym przez firmę jest serwer zarządzany za 290,49 USD miesięcznie. Daje to klientowi 16 GB pamięci RAM na użytek serwera, 20 TB transferu, 2 × 1000 GB przestrzeni dyskowej, dostęp do głównego serwera Intel Xeon, bezpłatny dostęp do cPanel, dostęp do katalogu głównego i gwarancję zwrotu pieniędzy. Te poziomy dostępu dają firmom i firmom pełną kontrolę nad ich serwerem internetowym.

Czy A2 oferuje zniżki dla powracających klientów?

A2 Hosting nie oferuje zniżek dla powtarzających się klientów, chociaż niektórzy klienci mogą kwalifikować się do bezpłatnych aktualizacji w ramach tego samego pakietu serwerów. Zmiana na mniejszy pakiet kosztuje 25 USD za opłatę za transfer danych. A2 Hosting daje organizacjom non-profit zniżkę, którą muszą udowodnić, kontaktując się z firmą za pośrednictwem biletu pomocy technicznej.

Jakie są kluczowe cechy A2 Hosting?

A2 Hosting reklamuje hosting przyjazny dla programistów, aby ludzie mogli tworzyć własne witryny i zarządzać nimi, rejestracja domeny, gdy ktoś chce posiadać nazwę domeny, przeniesienie domeny z innego hosta, certyfikaty SSL do weryfikacji bezpieczeństwa witryny, gwarancja dostępności przez 99,9 procent w dowolnym momencie gwarancja zwrotu pieniędzy i szybki hosting SwiftServers.

Potencjalni klienci mogą przeszukiwać witrynę A2 Hosting, aby sprawdzić, czy nazwa domeny jest własnością innego hosta za pośrednictwem narzędzia do sprawdzania domen. Użytkownicy po prostu wpisują do 20 nazw stron internetowych, przechodzą przez prosty protokół bezpieczeństwa i klikają Szukaj dostępności, aby sprawdzić, czy A2 Hosting może zachować nazwę domeny dla klienta.

Gwarancja dostępności przez 99,9 procent odzwierciedla obietnicę niezawodności A2 Hosting. Firma stosuje najlepsze praktyki branżowe, poprawki bezpieczeństwa i alternatywne centra danych, aby zapewnić maksymalną aktywność witryny internetowej. Host rozpoznaje, że kiedy strona się psuje, klient traci pieniądze.

Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje zawsze przez pierwsze 30 dni pracy. Zasadniczo jest to bezpłatna 30-dniowa wersja próbna. Jeśli użytkownik chce anulować usługę z jakiegokolwiek powodu w ciągu pierwszych 30 dni, może to zrobić bez kary.

Jakiego poziomu hostingu potrzebuje moja firma?

Poziom hostingu witryny internetowej zależy od ilości informacji przechowywanych na serwerze. Prosta witryna z listą usług firmy może wymagać dostępnych najtańszych planów, podczas gdy witryny e-commerce mogą korzystać z planów średniego poziomu. Jeśli firma chce dostarczać strumieniowe przesyłanie wideo klientom, najlepszym rozwiązaniem są najszybsze i najdroższe plany.

W jaki sposób klient przechowuje zapasową witrynę internetową?

A2 Hosting pozwala na tworzenie kopii zapasowych mających mniej niż 30 dni i do 50 GB danych zgodnie z warunkami usługi firmy. Uzupełniająca usługa Server Rewind przestaje tworzyć kopie zapasowe dowolnych witryn, jeśli klient przekroczy 30 dni na tworzenie kopii zapasowych i 50 GB przestrzeni dyskowej.

Jakie są podstawowe usługi, które A2 Hosting obejmuje w każdym planie?

A2 Hosting oferuje szereg usług dla każdego, kto chce hostować lub posiadać stronę internetową. Dostępne opcje obejmują zarządzanie reklamami, wiki, blogi, e-commerce, fora i sieci społecznościowe.

Część zarządzania reklamami zawiera kilka rodzajów oprogramowania do zarządzania reklamami, z których wszystkie umożliwiają firmom tworzenie ukierunkowanych kampanii reklamowych od podstaw. Usługi te należą do najtańszych pakietów hostingu A2.

Prowadzenie forum oznacza, że ​​A2 Hosting zapewnia platformę do dzielenia się pomysłami, publikowania myśli i swobodnej wymiany pomysłów. Wiki odnoszą się do wpisów informacyjnych typu encyklopedia, które zapewniają stworzone przez użytkowników sposoby edycji poszczególnych wpisów na wiki.

Inne podstawowe usługi hostingowe obejmują oprogramowanie hostingowe i programy analityczne, obsługę klienta, nauczanie, hosting baz danych, handel elektroniczny, zarządzanie dokumentami, bibliotekę JavaScript, przechowywanie muzyki, przechowywanie wideo i tworzenie stron internetowych. W sumie A2 Hosting reklamuje 37 podstawowych usług świadczonych klientom.

Jak skontaktować się z A2 Hosting?

A2 Hosting ma funkcję czatu na żywo, funkcję biletu pomocy technicznej, bezpłatny numer dla klientów amerykańskich i kanadyjskich oraz formularz kontaktowy ze sprzedawcą. Klienci w Europie, Brazylii, Australii i Indiach mają osobne numery telefonów, pod które można zadzwonić. Firma posiada również kanały mediów społecznościowych na Twitterze i Facebooku

Jakie opcje płatności zapewnia A2?

Klienci mogą płacić za usługi za pośrednictwem PayPal, American Express, Visa, Mastercard i karty Discover. Klienci mogą konfigurować płatności automatyczne co miesiąc.

Jaki jest program partnerski A2 Hosting?

A2 Hosting zapewnia klientom pieniądze za udane polecenia, które zarejestrują się poprzez link partnerski. Klienci zarabiają 85 USD za każdego nowego klienta, a następnie 5 USD za każdego nowego klienta, którego nowy nowy klient wnosi. Firmy zarabiają na każdym nowym kliencie, który kupi pakiet hostingowy.

Klienci zarabiają 10 USD za samo zapisanie się do programu partnerskiego. Najlepszy partner stowarzyszony zarobił ponad 100 000 USD w 2015 roku. Zasadniczo program partnerski jest działaniem marketingowym przeprowadzonym przez A2 Hosting jako sposób na zdobycie większej liczby klientów, ale bardzo łatwo jest prowadzić program partnerski.

Gdzie znajduje się A2?

Główna siedziba A2 Hosting znajduje się w Ann Arbor, Michigan. Drugie centrum danych znajduje się w Singapurze, a trzecie w Amsterdamie.

Jaka jest obsługa klienta A2 Hosting?

A2 Hosting nagłośnienia obsługa klienta 24/7/365. Oznacza to, że klienci mają dostęp do pomocy technicznej w dowolnym momencie.

Jak klient sprawdza szybkość swojego serwera?

Klient pobiera pliki testu prędkości dla dowolnego z trzech centrów danych za pośrednictwem strony internetowej A2 Hosting. Plik zip ma rozmiar 100 MB. Test prędkości innej firmy weryfikuje prędkość centrum danych niezależnie.

W których krajach najpopularniejsza jest A2?

Większość klientów A2 Hosting pochodzi z całego świata. Najpopularniejsze kraje to Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada, Indie i Francja. Firma wymienia 26 krajów, w których klienci mogą dowiedzieć się więcej o usługach A2 Hosting.

Jakie środki bezpieczeństwa zawiera centrum danych Ann Arbor?

Centrum danych Ann Arbor reklamuje podłogi wolne od ładunków elektrostatycznych, klimatyzację o temperaturze 68 stopni Fahrenheita i poziom wilgotności od 30 do 40 procent. Nadmiarowy zasilacz zawiera generator diesla na wypadek awarii podstawowych opcji zasilania. Fizyczne środki bezpieczeństwa obejmują zamykany parking dostępny tylko dla pracowników, dostęp do budynku za pomocą klucza bezpieczeństwa, oddzielny klucz bezpieczeństwa potrzebny do uzyskania dostępu do skarbca serwera i nadzoru wideo.

Jakie usługi chmurowe oferuje A2 Hosting?

Usługi hostingu w chmurze zaczynają się od 15 USD miesięcznie za maksymalnie 10 GB miejsca na dane, a najlepszym rozwiązaniem jest 25 USD miesięcznie z 25 GB miejsca. A2 Hosting zachowuje usługi chmurowe o 300 procent szybciej niż inne dyski.

Czy A2 Hosting oferuje VPS?

A2 Hosting sprzedaje wirtualny prywatny serwer (VPS) hostujący do 75 GB przestrzeni dyskowej i 2 TB transferu. Tego typu serwery są idealne dla programistów i ekspertów IT.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map