7 En İyi Web Hosting Destek ve Müşteri Hizmetleri Hosting Şirketleri

7 En İyi Web Hosting Destek ve Müşteri Hizmetleri Hosting Şirketleri

7 En İyi Web Hosting Destek ve Müşteri Hizmetleri Hosting Şirketleri

Sen şaşırtıcı çünkü en iyi web barındırma desteği hak. Ve zamanını boşa harcamak için çok meşgul.


En iyi web barındırma desteği - hak ediyorsun!

En iyi web barındırma desteği - hak ediyorsun! En iyi web barındırma desteği – hak ediyorsun!

Kötü müşteri desteği sizi şaşkın, öfkeli ve para kaybettirir.

Muhtemelen # 1 web hosting için en önemli şey.

Neden?

Bir web geliştiricisi veya BT uzmanı değilseniz, web barındırma ile ilgili sorunlarla karşılaşacaksınız.

Ölüm ve vergiler gibi hayatın bir gerçeği.

Mükemmel müşteri desteği almak için kime güvenebilirsiniz? En iyisini bulmak için yüksek ve alçak aradık ve onları size getirdik.

1. SiteGround – En İyi 1. Destek Ana Bilgisayarı

SiteGround müşteri desteği ile kesinlikle parkın dışına çıkarır.

Hızlı, kibar ve giderler yukarıda ve ötesinde seni desteklemek için.

Bu web sitesi SiteGround’da barındırılıyor çünkü şaşırtıcı.

Sana kaç kez sorun yaşadığımı söyleyemem ve hemen bana yardımcı oldular.

Aslında, müşteri destek süreleri iş hayatında en iyisidir.

Kendi testlerim cevap verdiğini gösteriyor bir dakikadan az canlı sohbette ve on dakikadan az bilet gönderdiğinde.

Şimdilik bu benim kendi testim, ama çoğu aynı şeyi söyleyecek.

Sadece müşteri desteği için en iyi ana makineyi istiyorsanız – SiteGround ile gidin. içtenlikle söyledim.

PC Mag, SiteGround hakkında şunları söyledi: “teknik özellikler açısından biraz daha az para ödüyorsunuz, ancak sağlam güvenlik, müşteri hizmetleri ve öğreticiler bu Web sunucusunu küçük işletmeler ve yeni web yöneticileri için son derece kolay hale getiriyor.”

2. WP Motoru – WordPress’teki İş Siteleri için En İyisi 

WP Engine platformunun en büyük avantajlarından biri, yerleşik yedekleme ve kötü amaçlı yazılım tarama hizmetleridir. Bu, alan adı barındırma hizmetinize dahil olduğundan, her ay tonlarca tasarruf edebilirsiniz.

WP Motoru piyasadaki en hızlı barındırma bazı sağlamak için bilinir. Birçok tüketici, şirketin sunucularına geçtikten sonra site hızlarını büyük ölçüde artırdığını belirtmiştir. Ayrıca, kolay taşıma işlemi WP Engine’de web sitenizi yeniden barındırmayı kolaylaştırır.

WP Engine’de müşteri desteği de parlıyor. Site oluşturmak için WordPress kullananlar için WP Engine personeli, popüler site oluşturma platformundaki sorun giderme konularında özellikle deneyimli. Müşteri yorumları, takdir edildiklerini ve sorunlarının en önemli öncelik olduğunu belirterek, barındırma şirketinin tutkusunu gösterdi..

Bir barındırma sağlayıcısı olarak belki de WP Engine’in en iyi özellikleri, mükemmel evreleme sitesi özelliğidir. Bu özellik sayesinde, sitenizi yayınlamadan önce çevrimiçi gibi kolayca çalıştırarak hataları ve diğer önemli potansiyel sorunları kontrol etmenizi sağlar.

İnceleme yayınları WP Engine’i de seviyor. Sınırsız veri aktarımı, günlük yedeklemeler, kötü amaçlı yazılım taraması ve sitelerinin sahnelenmesi gibi özellikler, WP Engine’i popüler bir platform haline getirmek için bir araya geliyor.

3. A2 Hosting – Süper Hızlı Hosting ve Destek

Ucuz VE hızlı paylaşılan hosting söz konusu olduğunda, A2 Hosting pastayı alır. Diğer paylaşılan barındırma sağlayıcılarından 20 kata kadar daha yüksek hızlarla, onları kesinlikle “standart” paylaşılan ana makineler üzerinden öneriyorum.

Uzman kullanıcılar için üst düzey paketler sunan A2 Hosting, premium barındırma hizmetleri arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. A2, WordPress sayfalarının 6 kata kadar daha hızlı yüklenmesini sağlayan otomatik sunucu yapılandırma hizmetleri sunar. Ayrıca, benzersiz WordPress giriş URL’lerine ve otomatik A2 için optimize edilmiş güncellemelere erişebilirsiniz. WordPress kullanıcılarına sundukları avantajları tamamlamak için A2, kullanıcıların WordPress giriş sayfalarında ReCaptcha teknolojisine erişmelerine izin verir.

A2 Hosting, çalışma süresi istatistikleri ve oranları hakkında güncel şeffaflık seçenekleri sunmak için en iyi sitelerden biri olarak derecelendirilmiştir. Şirket, tutarlı bir şekilde, sitelerini şirketin sunucularında yeniden barındırdıktan sonra müşterilerine% 100 standart çalışma süresi oranları sağladı.

Kullanıcılar için güvenlik, A2 Hosting ekibinin bir başka önceliğidir. Sunucu geri sarma yedeklemeleri ve ücretsiz HackScan hizmetleriyle, yalnızca güvenli etki alanlarını değil, aynı zamanda pahalı güvenlik ve bilgisayar korsanlığı önleme hizmetlerinden de tasarruf etmenizi sağlar.

Son olarak, A2 Hosting müşteri hizmetleri girişimlerine adanmıştır. Aslında, BBB, şirkete müşteri hizmetlerinde A + derecesi verdi. Şirketinizin üç yıllık bir süre içinde yalnızca dört kayıtlı müşteri şikayeti olduğunda, müşteri hizmetleri hakkını yaptığınızı bilirsiniz. A2, destek uygulamalarını ilerletmek için sık sık müşteri anketleri sunar.

Oldukça hızlı destek geri dönüş süreleri, iyi teknik destek ve ek olarak birçok özelliğe sahiptirler. Son zamanlarda desteklerinin biraz yavaş olduğu konusunda biraz konuştum, ancak takımları bana bunun geçici olduğunu söyledi.

Kaydolmadan önce satış destekleriyle sohbet edin ve nasıl sevdiğinizi görün.

Daha fazla okuma ister misiniz? Hangisinin daha iyi olduğunu düşündüğümüzü okumak için A2 Hosting vs SiteGround yayınımıza göz atın.

4. Kinsta – Size Yardımcı Olan Gerçek BT ​​Teknisyenleri

Kinsta’yı kesinlikle yıldız yapan şeylerden biri, 1. seviye destek ajanları. “Müşteri desteği” yerine, gerçek BT ​​teknisyenleri ve gerçek web geliştiricileri size yardımcı olur. WordPress’i içeride ve dışarıda biliyorlar ve temel teknik sorunlar için “yöneticilerinden sormalarına” gerek yok.

Bu Kinsta için daha pahalı olabilir, sizin için daha iyi. Ve Kinsta hosting planlarında biraz daha yüksek başlasa da, bunun gerçek işletmeler için mutlak bir beyinsiz olduğunu düşünüyoruz. Düşündüğünüzde, iyi bir WordPress geliştiricisi veya düşük kaliteli barındırma kurulumunuzu düzeltmeye yardımcı olan teknik bir teknik, sizi 50-150 dolar geri getirecek bir saat. Ama Kinsta planları ayda sadece 30 dolardan başlıyor – orada oldukça kolay matematik.

Dahası – söyle bana, şirketinize karşı bir saldırıya uğramanın maliyeti nedir? Araştırmalara göre, kötü amaçlı yazılımlar, bilgisayar korsanları, DDO’lar vb.

5. Bluehost – Yeni ve Geliştirilmiş Destek

Bluehost herkes tarafından bilinir. Hepimiz süper ucuz olduklarını biliyoruz, ancak destekleri en büyük değil, doğru?

Aslında son birkaç yılda muazzam bir gelişme gösterdiler. Kullanıcı şikayetlerinden sonra oyunlarını hızlandırdılar ve daha iyi destekle daha iyi bir ürün sunmaya başladılar.

Bir yandan, düşük fiyatlara ve iyi desteğe sahip yüksek hacimli bir ana bilgisayar olduklarını seviyoruz, diğer yandan üstlerinde bu sayfada birkaç başka ana bilgisayar öneriyoruz.

6. InMotion Hosting -% 100 ABD merkezli Destek Ekibi

Müşteri hizmetleri genellikle InMotion’ın pazarlamasında öne ve merkeze yerleştirilir ve bunun iyi bir nedeni vardır. % 100 ABD merkezli müşteri hizmetleri ekibi ile sorunlarınızı InMotion’daki profesyonellere kolayca iletebileceğinizden emin olabilirsiniz. Sohbet, e-posta, telefon ve diğer destek işlevleri de dahil olmak üzere çok çeşitli destek seçenekleri sayesinde dünyanın her yerinden hemen iletişime geçebilirsiniz..

InMotion, sunucularında yeniden barındıran sitelere sağladıkları çalışma süresi oranlarının arzu edildiğini kanıtlamıştır. % 99,9’luk endüstri standardı artışlarına sürekli olarak ulaşılıyor ve son zamanlarda diğer bazı hosting sitesi şirketlerinin sahip olduğu gibi büyük erimelerden tamamen kaçındılar.

İnceleme siteleri, InMotion’ın müşterilerine sunduğu birçok ücretsiz aracın yanı sıra mükemmel müşteri hizmeti seçeneklerine dikkat çekiyor. Aslında PC Mag, yönetilen WordPress barındırma için en iyi seçenek olarak InMotion’ı seçti.

7. Volan – Tasarım Ajanslarına Sevimli Destek

Volan, tasarım ajanslarına ev sahipliği yapan şirket olarak dünyada yerini almıştır. Yaratıcı ajansların müşterilerinin barındırmalarını yeniden satmalarını ve yönetmelerini kolaylaştıran planlar sunarlar. Eğer bir ajanssanız – onlar sizin için mükemmeldir ve 7/24 destekleri arkanızdadır.

Destekleri hakkında şunları söylüyorlar:

Destek. Ekibimiz haftanın yedi günü, günün 24 saati canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir. Hepsi sektördeki uzmanlar, bu yüzden garip bir hatadan bir eklenti önerisine kadar her şeye yardımcı olabilirler.

Flywheel desteğinin tek dezavantajı, ödeme yapan müşteriler için yalnızca sohbet desteği sunmalarıdır <Ayda 250 dolar. Telefon desteği istiyorsanız, daha fazla ödeme yapmanız gerekir. Günün sonunda, telefonla kişisel olarak arama desteğinden korktum, bu yüzden benimle tamamen iyi, ama gerçekten tercihlerinize bağlı.

Hosting Araştırması Kontrol Listeniz

Tamam, müşteri desteğinin kritik önem taşıdığını biliyoruz, ancak bir sunucuya karar verirken başka neleri göz önünde bulundurmalısınız? Orada bir milyon barındırma planı var – en iyisini nasıl anlamaya başlarsın?

LInux, cPanel, CDN’ler vb. Yakaladık. İşte dikkate almanız gerekenler:

  • Ne web barındırma türü ihtiyacın var mı? Dışarıda çok şey var. Genel olarak, küçük bir şirketseniz, SiteGround ve Bluehost’un sunduğu gibi ortak bir barındırma planıyla gidebilirsiniz. Bir işletmeden biraz daha büyükseniz, bulut barındırma veya VPS barındırma düşünmelisiniz. Daha büyük? Özel hosting ile git.
  • Bir alan adı dahil mi? İşletmeler için bu hiç önemli değil. Ancak küçük bir işletme iseniz, ücretsiz alan adı sunan bir ana bilgisayar çok yardımcı olur.
  • Ücretsiz SSL sertifikaları. Pek çok ana bilgisayar bugünlerde ücretsiz SSL sertifikası sunuyor, honset olarak güvenmeyenlere güvenmiyorum.
  • Çalışma zamanı ve kesinti. Ana bilgisayarın bu konuda şeffaf olmasını beklemelisiniz. % 99,99 çalışma süresi gibi bir şey istiyorsunuz. Sonuçta,% 98 çalışma süresine sahip bir ana bilgisayar, web sitenizin tamamen kapalı olduğu anlamına gelir Yılda 7+ gün!
  • Eklentiler – bu çok şey kapsar, ancak her küçük eklenti için nikel ve soluklaşacaksanız veya barındırma şirketi cömertse ve size çok şey sunuyorsa dikkate almak istersiniz. SiteGround’un WP Engine ve A2 Hosting yanı sıra düşük bir fiyata birçok özellik eklemek için en iyilerinden biri olduğunu gördük.
  • Para iade garantisi: çoğu ev sahibi 30 günlük para iade garantisi sunar. Süperstarlar sever WP Motor teklifi 60 gün.

Zaten iyi bir başlangıç ​​yaptınız – araştırmanızı yapıyor ve iyi karşılaştırmalar yapıyorsunuz. Kararınızla Işık Hızı!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector