WP Engine vs Bluehost Hosting – Fiyatlandırma & Planları Karşılaştır – Mayıs 2020

WP Engine vs Bluehost Hosting – Fiyatlandırma & Planları Karşılaştır – Mayıs 2020

WP Engine vs Bluehost Hosting – Fiyatlandırma & Planları Karşılaştır – Mayıs 2020

WP Engine ve Bluehost’u karşılaştırıyorsanız, bu portakal için güzel elmalar.


WP Engine, WordPress için optimize edilmiş bir makinedir.

Bluehost ucuz… ve tanınmış.

Hızlı cevap? Hız ve güvenilirlik gerektiren gerçek bir iş yapıyorsanız, WP Engine (bağlantı ile% 10 indirim) ile devam edin. Mümkün olduğunca ucuza gitmeye çalışıyorsanız ve herhangi bir ekstra ödeyemiyorsanız, Bluehost ile gidin (bağlantı ile büyük indirim).

Uzun cevap mı istiyorsunuz? Fiyatlandırma, planlar, özellikler ve daha fazlasını inceleyelim!

WP Motoru ve Bluehost Fiyatlandırması

WP Motoru:

WP motoru tarafından sunulan tüm planlar 60 günlük risksiz bir deneme ile gelir, böylece bunları deneyebilir ve planı gerçekten kullanmaya başlamadan önce her birinin neler sunabileceğini görebilirsiniz. En temel planları aylık 29 $ ‘a mal olan kişisel düzeydir. Daha sonra ayda 99 $ ‘lık düşük bir maliyeti korurken, profesyonel bir web sitesine yönelik daha fazla özelliğe izin veren seçim yapabileceğiniz profesyonel bir plan var. Son olarak, iş planı, sitenize aldığınız tüm trafiği aylık 249 ABD Doları karşılığında elde etmek için bir ton harika özellik elde etmenizi sağlamak için en iyinin en iyisini isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. WP Engine’in ayrıca İş planından daha yüksek iki farklı planı vardır, ancak bunlar kesinlikle ileri teknoloji işletmelere yöneliktir.

Bluehost:

Bluehost, bu bölgeye geldiğinizde bulacağınız en iyi web barındırıcılarından biridir, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz fiyat tonları vardır. Şirket tarafından sunulan çok sayıda özel ve tanıtım fiyatları vardır, ancak bunlar sadece geçici fiyatlar olduğundan, aşağıda tartışılan tüm fiyatlar, promosyonun süresi dolduğunda tahsil edeceğiniz tam, normal fiyattır. Başlamak için, temel planları aylık sadece 7,99 $ ve bir birey veya küçük işletme sahipleri için mükemmel bir seçenek haline getirmek için yeterli özelliklere sahip.

Bir sonraki adım, aylık 10,99 ABD dolarına gelen ve her şey için sınırsız erişim ve Spam koruması ekleyerek temel planda bulduğunuz özellikleri içeren Artı planı. Üçüncü olarak, Bluehost tarafından sunulan ve şimdiye kadar bahsettiğiniz her şeyi birleştiren bir Prime paketi var, ayrıca web sitenize herhangi bir şey olması durumunda etki alanı gizliliği ve otomatik bir yedekleme içeriyor.

Son olarak, ayda 23.99 dolara sunulan bir Go PRO planı var. Bununla, önceki planlarda konuşulan her şeyi elde ettiğinizi göreceksiniz, ancak aynı zamanda özel bir IP, yüksek performanslı sunucu ve SSL sertifikası da elde edeceksiniz, yani bu, herhangi bir kişi için en iyi seçimdir. sitelerinde yüksek trafik elde etmek.

Kazanan:

Fiyat ve değer açısından Bluehost kazanan.

Müşteri desteği

WP Motoru:

Hemen hemen her web sunucusuna benzer şekilde, WP Engine tarafından sunulan müşteri hizmetleri harika ve ihtiyacınız olduğunda çok fazla destek almanızı sağlayacaktır. Web sitesinde, ihtiyacınız olabilecek her türlü desteği sağlamak için birçok bağlantı vardır ve WP Engine’in ödüllü desteği, günde 24 saat, haftada 7 saat, yılda 365 gün size yardımcı olmak için oradadır..

Bluehost:

Web barındırma platformlarının çoğu söz konusu olduğunda, aldığınız müşteri hizmetlerinin genel olarak benzer olduğunu göreceksiniz. Bluehost için, ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlayan büyük bir yardım merkezi ile birlikte gelirler. Rehberlerden video eğiticilerine ve çok daha fazlasına kadar, bilmediğiniz şeyleri kendinize bakmanız ve öğretmeniz kolay olacaktır. Ayrıca, 24.7’de eğitimli şirket içi uzmanlar vardır, böylece karşılaşabileceğiniz sorun hakkında her zaman onlarla konuşabilirsiniz.

Kazanan: Kravat

hız

WP Motoru:

WP Engine’in gurur duyduğu büyük yerlerden biri, barındırdıkları her web sitesine hızlı bir deneyim sunmaktır. Birden çok sunucuya dağılmış en üst düzey özel donanım sayesinde sayfalarınızı yüklemek için inanılmaz derecede hızlı çalışırlar. Ayrıca, sayfaları saniyeler içinde yüklemeye yardımcı olacak kendi özel sistemleri vardır.

Bluehost:

Herhangi bir web barındırma hızı akılda tutmak için önemli ve kritik bir faktördür ve Bluehost onların hız ve onlar piyasadaki en hızlı web barındırma hizmetleri olduğunu iddia etmek konuşmayı seviyor bulacaksınız. Özellikle yüksek hızlı hizmete adanmış premium hizmet için ödeme yapmazsanız, hızlar tüm planlarda biraz karşılaştırılabilir. Platformlarını hızlı sunucularda sınırsız bant genişliği sağlamak için kullanırlar, böylece bulabileceğiniz en iyi hızlardan bazılarını elde edersiniz.

Kazanan: WP Motoru

değer

WP Motoru:

WP Engine söz konusu olduğunda bulacağınız en can sıkıcı sorunlardan biri, programlarının bazı rakiplerinden biraz daha pahalı olmasıdır. Ancak, birçok durumda, fiyatına değer yapmanıza yardımcı olabilecek çok daha fazla özellik elde edersiniz. Daha pahalı olmaları uzun vadede paranızın karşılığını almayacağı anlamına gelmez.

Bluehost:

Bluehost ile hemen hemen her şey iyi bir değer olacak. Hızdan özelliklere ve çalışma süresine kadar, sevilecek bir sürü şey var. Planlara gelince seçim yapabileceğiniz bir ton farklı seçenek de var, bu yüzden bu konuda yeni iseniz veya yüksek trafikli bir web siteniz varsa iyi bir seçim yapar. Bluehost tarafından sunulan planlar sadece pek çok harika özellikle birlikte gelmez, aynı zamanda makul bir şekilde fiyatlandırılır, bu nedenle satın alma işleminizle elde ettiğiniz değeri görmekte sorun yaşamazsınız.

Kazanan:

Bluehost ile çeşitli seçenekler ve sizin için en iyi planı seçme yeteneği nedeniyle, Bluehost bu kategoride kazanan.

Özellikleri

WP Motoru:

WP Engine söz konusu olduğunda bulacağınız özelliklerden bazıları, birçok yeni ve gelişmiş teknolojidir. Sınıfının en iyisi mimariye sahiptirler ve son derece başarılı sistemler sitenizin güvenliğini ve hızlı çalışmasını sağlar. Her gün, müşterilerine 800 saat destek veriyorlar, böylece yardım için birisine ulaşmak için uğraşmaktan asla endişelenmenize gerek yok. Son olarak, en son ve en iyi teknolojinin üstünde kalmak için çalışan eksiksiz bir mühendis ekibine sahipler.

Bluehost:

Diğer özelliklerin ve özelliklerin bazıları zaten konuşulmuş olsa da, Bluehost’un size genel olarak bulabileceğiniz en iyi deneyimi sunmak için hep birlikte çalışan bir dizi harika özelliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Bluehost söz konusu olduğunda, sahip olmak isteyeceğiniz bazı önemli şeyler, tüm planlarında 7/24 destek, tek tıklamayla kurulumlar, yaklaşık bir milyon siste için destek, kaynak yönetimi, kanıtlanmış bir başarı kaydı, sitenizi her zaman güvende tutmak için hızlı servisler ve güvenli bir SSH kabuğuna erişim.

Kazanan: Kravat

Kesinti / Uptime

WP Motoru:

Aylık olarak hesaplandığında, WP motorunun yaklaşık% 99,95’lik bir çalışma süresine sahip olduğunu göreceksiniz, bu da çalışma zamanı olduğunda tam olarak istediğiniz yerde. Tabii ki, daha iyi olabilir ama bu gerçekten mükemmel bir çalışma süresi ve diğer web sunucularına kıyasla çok daha fazla çalışma süresine sahip olmayı seveceksiniz.

Bluehost:

Çalışma zamanı söz konusu olduğunda,% 99,95 ve üzerinde ve 12 aylık bir süre boyunca kalan bir şey denemek ve bulmak istersiniz, Bluehost yaklaşık% 99,93’lük bir çalışma süresine sahiptir, bu da her şeyi düşündüğünüzde oldukça iyidir. düşünmek. Bu, çalışma zamanı söz konusu olduğunda olmak istediğiniz sınırın altındadır, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun, çünkü piyasada Bluehost’un sunduğundan çok daha iyi olan yaklaşık% 99,98 çalışma süresine sahip bazı ana bilgisayarlar vardır..

Kazanan: WP Motoru

Nihai Karar

Bu iki web barındırıcısı tarafından sağlanan tüm farklı özelliklere ve özelliklere yakından bakarsanız, her birinin bazı güçlü faydaları olduğunu ve her birinin de bazı olumsuzlukları olduğunu göreceksiniz. Aşağıdakilerden hangisinin sizin için en iyi olduğunu seçmeye geldiğinde, her kişinin farklı ihtiyaçları ve istekleri olduğu için bir web barındırıcısına gerçekten açık ve net bir cevap yoktur. Bir web barındırma hizmetine ihtiyaç duyabilecek bazı kişiler söz konusu olduğunda aşağıdaki önerilerim.

Geliştirici: WP Motoru

pazarlamacı: WP Motoru

Küçük iş sahibi: Bluehost

E-ticaret Şirketi: WP Motoru

Bluehost AWS’nin En İyisi Olabilir mi? AWS Hosting ve Bluehost yayınımızla barındırma seçeneklerini keşfedin ve keşfedin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector