000WebHost Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je 000WebHost Hosting?

Mnoho lidí si může myslet, že poskytovatel webhostingu, který je zdarma, bude ve svých funkcích buď omezující, bude plný reklam, nebo nebude spolehlivý. Ahh – samozřejmě. Existují nevýhody používání 000WebHost hostingu. Ve skutečnosti lze stejné nevýhody říci o libovolném poskytovateli webhostingu zdarma.


Zobrazit oficiální stránky 000WebHost Recenze 1.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (6 hlasy) Pros

 1. Jsou zdarma
 2. Jsou bez reklam
 3. Nabízejí slušný systém podpory
 4. Nabízejí několik bezplatných funkcí mimo webhosting

Nevýhody

 1. Několik stížností uživatelů
 2. Vypadají jako nespolehlivé
 3. Vycházejí jako marketingový podvod

Podpora1.5Speed2.5Vlastnosti2.5Value1.5Transparency1

Naše oficiální recenze 000WebHost Hosting

O hostiteli 000WebHost lze říci několik věcí. Dostanou tři nuly ve svém jménu od 0,00 $, a myslí to vážně. Jedná se o bezplatného poskytovatele webhostingu a nebude vám účtovat desetník za hostování vašich webových stránek.

Nejlepší vlastnosti 000WebHost Hosting

Mnoho lidí si může myslet, že poskytovatel webhostingu, který je zdarma, bude ve svých funkcích buď omezující, bude plný reklam, nebo nebude spolehlivý. Zdá se, že tomu tak není v případě hostingu 000WebHost.

Jsou zdarma

První věcí, kterou si všimnete o hostování na 000 Webhostingu, je to, že jsou zdarma. Za své služby vám nebudou účtovat desetník. Nemají upgradovatelné funkce, kterými se pokoušejí nikl a desetinásobně se pokoušejí přimět vás k zaplacení. Zdarma znamená zdarma. Jediným způsobem, jak zaplatíte, je, když si zabalíte svůj web a jdete někam jinam.

Jsou bez reklam

Nejenže zaplaví váš web reklamami, ale můžete na něm také hostovat své vlastní reklamy. Pro mnoho lidí je reklama zdrojem příjmů. Když vidíme, jak nevydělávají žádné příjmy z reklam, které na váš web tlačí, může se divit, jak vydělávají peníze.

000WebHost hosting si může dovolit své operace, protože jsou sponzorovány Hosting24 – placenou webhostingovou společností a možností upgradu, pokud zjistíte, že potřebujete placený hosting.

Nabízejí slušný systém podpory

To, že budou vaše webové stránky hostovat zdarma, neznamená, že vás odmítnou podporovat. Nyní nemusí nabízet telefonickou službu 24/7 nebo dokonce živý chat, ale poskytují systém podpory e-mailových lístků. Podle mé zkušenosti – musel jsem to použít – nejen že rychle reagovali na můj dotaz, ale byli dobře informováni a pomohli mi vyřešit můj problém. Můj problém nebyl tak technický jako někteří lidé, o kterých jsem četl, ale skutečnost, že jsem nemusel tahat zuby, abych získal podporu v bezplatné službě, byl rozhodně plus. Opravdu to vypadalo, že měli na mysli moje nejlepší zájmy.

Nabízejí několik bezplatných funkcí mimo webhosting

To, že jsou poskytovatelem webhostingu zdarma, neznamená, že nejsou nabití funkcemi. Nabízejí vám 1,5 GB místa na disku, 100 GB provozu, PHP, MySQL, FTP, cPanel, tvůrce webových stránek, automatický instalátor a další.

Když porovnáte jejich vlastnosti vedle sebe s Hosting24, jejich aktualizační verzí, nemusíte dostat tolik, jak si myslíte, ale – pak znovu, je to zdarma. Největší funkcí, kterou získáte za bezplatného poskytovatele webhostingů, je skutečnost, že tím nenarušuje vaše webové stránky tím, že nutí reklamy na vašem webu. Všechno ostatní je předběžné – svůj web můžete sestavit tak, jak chcete.

Nevýhody 000WebHost Hosting

Ahh – samozřejmě. Existují nevýhody používání 000WebHost hostingu. Ve skutečnosti lze stejné nevýhody říci o libovolném poskytovateli webhostingu zdarma.

Několik uživatelských stížností oplývá internetem

Když dostanete něco zdarma, lidé říkají, že byste si neměli stěžovat. Pokud se však chcete zastavit jako spolehlivý a bezplatný poskytovatel webhostingů, musíte být schopni doručit. Lidé, kteří měli problémy s webhostingem 000WebHost, jsou ti, kde mají pocit, že poskytovatel hostingu nedodržoval pravidla, která si sami stanovili. Stěžují si na smazané soubory, žádné možnosti zálohování a další.

Vypadají jako nespolehlivé

U všech stížností, které jsou tam, nejběžnější je, že jsou nespolehlivé. Byla tu jedna stížnost, kterou jsem četl o tom, kde využívali pouze 42 MB místa na disku a jejich webové stránky byly vypnuty. Prvním důvodem k tomu bylo, že běhali nějakým podvodem. Vzhledem k podrobnostem o tom, co měl zákazník na mysli, a vzhledem k tomu, že se nejedná o komerční web, vás nutí myslet dvakrát. Jakmile byl web vypnut, již se nepovažovali za zákazníka hostujícího web 000 000Host, což je způsobilo, že nejsou způsobilí pro zákaznickou podporu. Byl to věčný Catch-22 s klientem na hořkém konci hole.

Vycházejí jako marketingový podvod

Teď to nebyla moje zkušenost, ale byla to stížnost lidí. Mnozí řeknou, že 000WebHost Web hosting přichází jako podvod. Říká se, že je to proto, že pokaždé, když potřebovali zákaznickou podporu, jejich řešením bylo přimět je, aby upgradovali a zaplatili za svůj webový hosting. To je činí jako marketingový podvod. Je to zdarma, dokud nebudete mít problémy a pak musíte zaplatit?

Sečteno a podtrženo

Pro poskytovatele webhostingu zdarma jsem zjistil, že jsou docela spolehlivé a příjemné s nimi pracovat. Musel bych však vzít všechno, co říkají, zrnkem soli jednoduše proto, že jsou zdarma. Kdybych stavěl webovou stránku elektronického obchodu, nevybral bych si 000 000Host hosting. Pokud bych však jen chtěl hodit několik obrázků, abych je sdílel, byla by to cesta.

Zobrazit další funkce

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy

Více na 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map