Dot5Hosting Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Dot5Hosting Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Dot5Hosting Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je Dot5Hosting?

Zatímco někteří to nazývají starý opilý strýc webhostingu, Dot5Hosting nabízí univerzální přístup k webhostingu v tom, že má pouze jednu možnost hostingu (ne nejchytřejší obchodní tah). Zaměřují se na poskytování hostingu jednotlivcům a podnikatelům, kteří hledají webhosting, který bude odpovídat jejich rozpočtu.


Nemyslíme si, že je to nejpřitažlivější hostitel, ale čtěte dál, abyste se dozvěděli více o tom, jak se Dot5Hosting vyrovná konkurenci.

Dot5Hosting Recenze 2.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Stabilní historie
 2. Spousta doplňků
 3. Záruka vrácení peněz
 4. Jedna velikost pro všechny
 5. Mnoho neomezených funkcí
 6. Zákaznická podpora

Nevýhody

 1. Funkce ovládacího panelu
 2. Ukončení
 3. Uptime / Downtime
 4. Žádné sociální média

SummaryDot5Hosting je zkušená hostingová společnost, která se snaží poskytovat hosting pro každodenní uživatele, kteří chtějí získat více tresku za své peníze. Mají jen jeden neomezený plán, který nabízejí svým klientům, který je dodáván s doplňky a zárukou vrácení peněz. Mají 24/7 zákaznickou podporu, ale nevyužívají sílu sociálních médií pro pomoc zákazníkům. Tento hosting může nebo nemusí fungovat dobře pro vaše konkrétní potřeby. Support2.5Speed2Features2.5Value3Transparency2

Naše oficiální recenze Dot5Hosting

Buďme upřímní – Dot5Hosting se stále snaží dohonit moderní éru. Jejich web je stále zaseknutý na počátku 50. let (jako v roce 2002). Neznám jejich celou historii, ale jsem si jistý, že se příliš nezměnili.

Pokud jste typ chlapa nebo gal, který má rád něco dobrého, hej Dot5Hosting může být způsob, jak jít.

Je to jako váš starý nesezdaný strýc, který si naléhá se stejným levným likérem z rohu obchodu na svůj denní nápoj – je to dost dobré pro strýčka Hale, tak proč změnit?

Dot5Hosting má cílový trh jednotlivců a majitelů firem, kteří potřebují přizpůsobit svůj web hosting s menším rozpočtem, než kolik jich může mít většina společností na kohoutku, a stále konkurují lépe financovaným webům. Zajímá vás, jak se jim daří? Pokračujte ve čtení a zjistěte o nich více.

Několik rychlých vrcholů Dot5Hosting:

 • Neomezené diskové úložiště
 • Bezplatná doména s registrací
 • Neomezené subdomény
 • 24/7 zabezpečení
 • Speciální úvodní ceny začínají na 5,95 $ / měsíc

Některé ne tak dobré věci, které jsme slyšeli na webu:

 • Zákaznická podpora je pomalá reagovat, a ne prvotřídní
 • Jedna z těch společností, které získala společnost EIG (získaná v roce 2007), která se právě hnilo
 • Tvrdí, že kreditní karty byly účtovány dlouho po zrušení (velká ne-ne)

Toto je redakční recenze založená na recenzích a hodnoceních Dot5Hosting dostupných online. Když se rozhodnete učinit konečné rozhodnutí, ujistěte se, že si přečtete, co uživatelé říkají o této službě, a prozkoumejte na svých webových stránkách další informace, abyste učinili vzdělané rozhodnutí..

Nejlepší vlastnosti Dot5Hosting

Dějiny

Dot5Hosting má docela stabilní historii vzhledem k tomu, že je v podnikání od roku 2002. Získal jej EIG v roce 2007 (který také vlastní Bluehost a HostGator).

Extras

Jít s Dot5Hosting jako váš webhostingu vám poskytne spoustu doplňků, které budou přínosem pro vás a vaše podnikání. Mezi ně patří doménové jméno, kredit Google Adwords, kredity Yahoo, nákupní vozíky, e-mailový marketing s konstantním kontaktem, tvůrce stránek, šablony a mnoho dalších funkcí..

Záruka vrácení peněz

Nabízejí záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s jejich webhostingovou službou během prvních 30 dnů. Vrátí vám vaše hostitelské poplatky, ale pouze v případě, že jste zaplatili kreditní kartou. Pokud si chcete ponechat své doménové jméno, které jste u nich zaregistrovali, zdarma, budete si za něj muset zaplatit 15 dolarů. Tato záruka vrácení peněz vám poskytuje delší dobu k určení, zda jste se službou spokojeni.

Jedna velikost vyhovuje všem plánům

Skutečnost, že nabízejí jednu velikost, se hodí pro všechny plány, je dobrá, ale může to být také špatné v závislosti na tom, co hledáte, abyste se dostali ze svého webhostingového zážitku. Jejich jednoletý plán je obvykle o něco méně než 13 dolarů měsíčně a jejich dvouletý plán je obvykle nižší než 12 dolarů měsíčně, ale zavádějí propagační ceny, aby vám představily jejich službu. Aktuálně nabízíme hostování za pouhých 5,95 $.

Neomezené funkce

Existuje mnoho neomezené funkce nabízené pod Dot5Hosting, které mohou tuto hostingovou službu stojí za další pohled. To zahrnuje diskový úložný prostor, schopnost hostovat neomezené domény, e-mailové schránky POP3, databáze MySQL, zaparkované domény, subdomény, autoresponders a přeposílání e-mailových účtů..

Zákaznická podpora

Zákaznickou podporu můžete získat prostřednictvím bezplatného telefonního čísla nebo pomocí helpdesku k odeslání podpůrných jízdenek. Telefon je k dispozici pouze klientům ve Spojených státech. Nabízejí také databázi znalostí a uživatelské příručky v centru nápovědy, pokud máte zájem dozvědět se více o webhostingu.

Nevýhody Dot5Hosting

Funkce ovládacího panelu

Dot5Hosting používá spíše vDeck než cPanel a někteří uživatelé mohou zjistit, že to nemá stejnou funkci. Také to může být pro oči méně snadné, jak si na to zvyknout. Podíval jsem se a ve skutečnosti se liší od standardního rozhraní cPanel. Začátečníci se nestarají, ale odborníci mohou chtít standardní přístup.

Ukončení

Pokud chcete zrušit svůj účet před plánovaným termínem, který jste si vybrali, mají poplatek za ukončení, pokud nezrušíte záruční lhůtu vrácení peněz..

Uptime / Downtime

Na webu neexistují žádná specifika, která by poskytovala informace o jejich dostupnosti a výpadku. Zdá se, že v této záležitosti není příliš mnoho stížností, ale mít co nejvíce informací je vždy dobré pro přijímání kvalifikovaných rozhodnutí o tom, které služby zvolit.

Žádné sociální média

Mnoho společností nabízí podporu prostřednictvím sociálních médií, takže je trochu nevýhodou, že ačkoli mají sociální média přítomnost, ve skutečnosti nevyužívají tolik, kolik by bylo možné porovnat se svými konkurenty. Když nevidím sociální média, myslím – ok, tato společnost se o to ani nesnaží. Je to znamení, že nemají své kachny v řadě, takže bych se vyhnul společnostem jako je tato.

Sečteno a podtrženo

Poslouchejte, možná máte přítele se starým účtem Dot5Hosting a je rád, že „je skvělé, že nemám žádné problémy“ – dobře neví nic o hostování NEBO je vývojářem a může sám vyřešit problémy..

Dot5Hosting vidíme jako dinosaura, který se nezměnil a jen se hnije. Jejich uživatelská základna se zmenšovala (podle údajů třetích stran) a zdá se, že se jim moc nedělá.

Pokud s nimi chcete jít, je to v pořádku. Ale pokud chcete moderního, aktualizovaného hostitele, jděte s něčím jako SiteGround, WP Engine nebo jinou značkou EIG, jako je HostGator. Z toho budete mnohem lepší.

Než se rozhodnete, porovnejte některé společnosti jako Bluehost vs HostGator nebo SiteGround vs WP Engine.

Aktualizace protokolu

22.3.18 – Nový dolní řádek napsal, nové odrážky v úvodu s klady a zápory, několik dalších drobných změn.

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector