Hosting24 Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Hosting24 Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Hosting24 Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je hosting24 Hosting?

Pokud máte rozpočet, je to pravděpodobně jeden z nejlepších poskytovatelů hostingu, o který můžete požádat. Hosting24 se zaměřuje více na poskytování nižší ceny než na poskytování kvalitního produktu.


Hosting24 Recenze 2.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Neomezená šířka pásma a místo na disku pro plány sdíleného hostování
 2. Vynikající cenový model
 3. Bezplatná registrace domény
 4. Spousta 12 plánů na výběr
 5. Vynikající dostupnost

Nevýhody

 1. Omezené možnosti podpory
 2. Nabízejí pouze jeden operační systém
 3. Jejich profesionální designové služby chybí

Support2Speed2.5Vlastnosti2.5Value2.5 Transparentnost3.5

Naše oficiální hosting24 Recenze hostingu

Hosting24 je webhostingový poskytovatel, který byl založen v roce 2007. Soutěží na principu, že pokud mají nízké ceny, získají více zákazníků. To je pravda. Pokud však jde o tohoto poskytovatele hostingu, dostanete to, za co platíte.

Nejlepší vlastnosti Hosting24 Hosting

Pokud máte rozpočet, je to pravděpodobně jeden z nejlepších poskytovatelů hostingu, o který můžete požádat. I když dostanete, za co platíte, v některých oblastech získáte více, než za co platíte – jako neomezená šířka pásma a místo na disku.

Neomezená šířka pásma a místo na disku pro plány sdíleného hostování

Vždy je příjemné vidět, že poskytovatel webhostingu nabízí neomezenou šířku pásma a místo na disku. Ačkoli je to celkem běžné, není to standardní. Ostatní poskytovatelé webhostingu vám budou účtovat poplatky na základě toho, kolik šířky pásma a místa na disku použijete. Alespoň nikdy nebudete mít uživatelé stěžují, že jste překročili měsíční šířku pásma. Když přejdete na hostování VPS, umístí omezení na šířku pásma i místo na disku. Nabízejí však velkorysé částky.

Vynikající cenový model

U sdíleného hostingu, který začíná na 3,99 $, určitě dostanete své peníze. Počínaje neomezenou šířkou pásma a diskovým prostorem jako funkcí je vždy příjemné vidět, že na jiných funkcích nepocházejí jen proto, že platíte méně. To zahrnuje týdenní zálohy, 99,9% záruku dostupnosti a více než 50 šablon při výběru vašich webových stránek.

Bezplatná registrace domény

Každý z jejich plánů je dodáván s bezplatnou registrací doménového jména a bezplatnou obnovou, pokud zůstanete zákazníkem. Toto je prémiová funkce, kterou mnoho poskytovatelů webhostingu nenabízí.

Spousta 12 plánů na výběr

Hosting24 jako 12 hostingových plánů, ze kterých si můžete vybrat, z nichž osm jsou hostingové plány VPS. Ne všichni přicházejí s neomezeným diskovým prostorem nebo šířkou pásma. Ve skutečnosti, všechny jejich VPS hosting plány mají limity. Vzhledem k tomu, že tyto limity jsou obrovské, je však pochybné, že narazíte na problémy. Ve skutečnosti je rozdíl mezi osmi různými VPS hostingovými plány velikostí místa na disku a šířkou pásma, kterou získáte. Počínaje plánem č. 1 získáte 10 GB šířky pásma a 1 TB místa na disku. S každým dalším plánem získáte dalších 10 gigabajtů šířky pásma v jednom dalším terabajtu místa na disku – až do 80 GB šířky pásma a 8 TB místa na disku. To je pro mnoho lidí víc než dost.

Vynikající dostupnost

Nejenže mají 99,9 procentní záruku dostupnosti, ale dodávají. Mnoho uživatelů hlásí, že tuto metriku monitorují sami a zjistí, že je to pravda.

Dobré podmínky hostování

Ačkoli je to celkem standardní, je příjemné vidět, že podmínky jejich hostování jsou meziměsíčně. Nepokoušejí se uzavřít smlouvu, ani se nesnaží přimět vás, abyste zaplatili celý rok předem. Pravděpodobně není běžné najít poskytovatele webhostingu, který tak neučiní, ale jsou tam venku.

Nevýhody hostování24 Hosting

Hosting24 se zaměřuje více na poskytování nižší ceny než na poskytování kvalitního produktu. Zde je to, co jsme našli.

Omezené možnosti podpory

Hosting24 má živý chatovací systém, který je hezký vidět, ale kromě e-mailového systému a systému prodeje vstupenek nemají nic jiného. Nenabízejí telefonickou podporu, ale zábavné je, že nabízejí podporu prostřednictvím faxu. Nedokážu si představit, že by se jejich podpůrný systém faxů začal používat.

Pouze jeden operační systém z čeho vybírat

Hosting24 nabízí pouze jeden operační systém. Nabízejí Linux, a ne jen jakoukoli chuť Linux – nabízejí CentOS. I když to není hrozná volba, přál bych si, abych viděl volbu mezi Windows a Linuxem. Hosting24 to bohužel nenabízí.

Jejich profesionální designové služby chybí

Služby profesionálního designu, které nabízí Hosting24, chybí. Dají vám šablonu, kterou můžete vyplnit. Po dokončení zašlete vyplněnou šablonu profesionálnímu webdesignérovi. Co dělají, je vzít si šablonu, navrhnout své webové stránky a zveřejnit je. Neptají se vás, jestli jste v pořádku s designem nebo jak byste se k němu mohli cítit. Jednoduše vezmou vaši šablonu v nominální hodnotě, poskytnou vašemu webu asi dvě hodiny práce a pak ji naživo zveřejní. Sotva bych to nazval „profesionální“.

Sečteno a podtrženo

Hosting 24 nabízí spolehlivou webovou službu. V jiných oblastech však chybí. Schopnost vybrat si nabídkový systém by měla být standardní. Neomezené místo na disku a šířka pásma by měly být standardem u všech plánů. Především by měli nabízet telefonickou podporu. Navzdory jejich nedostatkům, pokud spouštíte zbrusu nový web a mohli byste využít cenově dostupné možnosti, které nabízí Hosting24, určitě stojí za prozkoumání.  

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector