Malé oranžové recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je malý oranžový hosting?


Malá oranžová recenze 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Několik sdílených plánů na výběr
 2. Neomezené e-mailové adresy z každé domény
 3. Vynikající podpora
 4. Nabídka všech typů hostingu

Nevýhody

 1. Místo na disku a šířka pásma omezena na všechny plány
 2. Nelze vytvářet mobilní weby

Podpora3Speed2.5Vlastnosti3.5Value2.5 Transparentnost3.5

Naše oficiální recenze „Malý oranžový“ hosting

Small Orange je malý, ale robustní poskytovatel webhostingů se spoustou solidních možností a funkcí. Jejich rozhraní se snadno používá a možnosti hostování usnadňují nalezení toho, co hledáte. Je opravdu hezké najít hostitelskou společnost, která se vás nesnaží nikl a desetník.

Nejlepší vlastnosti ‘Malý Orange‘ Hosting

Jako jedna z mála společností, které pro ně mají více, než proti nim, Small Orange sbalí přesně to, co od hostující společnosti očekáváte – s několika dalšími třešněmi nahoře.

Několik sdílených plánů na výběr

Small Orange dělá skvělou práci, když se snaží zajistit, že dostanete to, za co zaplatíte. Místo standardních malých, středních a velkých plánů rozdělili své nabídky, aby se pokusili vyhovět vašim potřebám. Pokud potřebujete pouze malý web, protože chcete hostit jen pár obrázků z loňské dovolené, aby je viděli ostatní vaši rodinní příslušníci, nemusíte za svůj hosting platit tolik jako další chlap, který začíná webové stránky elektronického obchodu.

Čestný webhosting

Z důvodu konzistence je třeba říci hodně. Marketingový trik, který jsem viděl, jak lidé znovu a znovu používají, je podceňovat a překonávat. V některých případech to může fungovat, ale malá oranžová nesouhlasí. Dodávají přesně to, co slibují, aniž by se vás snažili přeceňovat na věci, které nepotřebujete. Kromě toho využívají své zdroje lépe než někteří jejich konkurenti. Pokud za server platíte za určité množství zdrojů, přesně to získáte – bez ztráty kvality, pokud maximalizujete to, co používáte.

Všechny typy hostingu

Malý pomeranč má plán pro téměř každého. Mají standardní sdílené, VPS a vyhrazené hostingové plány, ale také mají několik možností v rámci každého plánu. Kromě toho mají zvláštní kategorii pro majitele podniků, kteří se pokoušejí založit webové stránky elektronického obchodu. Obchodní plány zahrnují zdarma SSL certifikát s každým plánem. Jo, jo – také mají prodejce hosting.

Neomezené e-mailové adresy z každé domény

E-mailové adresy by měly být standardem pro mnoho poskytovatelů hostingu. Ale nejsou. Ve skutečnosti jsem viděl některé hostingové společnosti, které vůbec nenabízejí e-maily. Je příjemné vidět, že A Small Orange nejen poskytuje e-mail, ale nabízí neomezené množství e-mailových adres pro každou doménu. To znamená, že pokud spustíte webovou stránku elektronického obchodu, každý zaměstnanec může mít svou vlastní e-mailovou adresu, která je doplněna svými vlastními údaji.

Fantastický výběr webových aplikací

To je místo, kde malá oranžová jde nad rámec běžných schopností a povinností hostitelských společností. Když se zaregistrujete pomocí A Small Orange, můžete mít WordPress nainstalován jediným kliknutím. Chcete kalendář? Výborná volba! Nainstalujte si kalendář, software nákupního košíku a další s fantastickým výběrem webových aplikací A Small Orange.

Vynikající podpora

Jejich podpůrný personál je dobře informovaný a rychlý. Máte přístup k nepřetržité telefonické a e-mailové podpoře. Mají také live chat, ale o víkendech to není k dispozici. I jejich víkendová podpora je však rychlá. Navíc se opravdu snaží vyřešit všechny vaše problémy.

Společnost věnovaná Going Green

Small Orange porovnává 150 procent své spotřeby energie s certifikáty obnovitelné energie. Kromě toho umožňují svým zaměstnancům telecomute – pracují z domova. To znamená, že nemusí platit za velké množství kancelářských prostor a navíc to udržuje další auta mimo silnici. Zaměstnanci, kteří pracují na dálku, mají obvykle vyšší morálku a jsou šťastnější – a to se projevuje v jejich zákaznickém servisu.

Nevýhody ‘Malý oranžový‘ Hosting

Hned, když jsme si mysleli, že hosting A Small Orange je perfektní, našli jsme několik věcí, o kterých jsme si mysleli, že by se mohli zlepšit. Zde je to, co jsme našli.

Místo na disku a šířka pásma omezena na všechny plány

Na všechny své plány kladou omezení dat. Pokud poskytovatel hostingu nabízí neomezenou šířku pásma a místo na disku, neočekává, že zákazníci využijí obscénní množství zdrojů. Umístěním těchto limitů na lidi však jde spíše o duševní bariéru, která může přidat stresový faktor, což způsobí, že lidé budou bedlivě sledovat, kolik šířky pásma a místa na disku skutečně využívají.

Nelze vytvářet mobilní weby

Small Orange nabízí software pro vytváření webových stránek. Nedělají však žádný software, který by lidem pomohl vytvářet mobilní verze svých webových stránek. Vzhledem k tomu, že stále více lidí prochází internet pomocí mobilních zařízení, domníváte se, že si Small Orange uvědomí, že by bylo v jejich nejlepším zájmu nabídnout lidem snadný způsob vytváření mobilních webových stránek..

Sečteno a podtrženo

Small Orange jde nad rámec toho, aby se ujistil, že mají nejen to, co zákazníci potřebují, ale co chtějí. Z pohledu zákazníka to může skutečně fungovat ve svůj prospěch. Když však zjistíme, že nemůžeme vytvářet mobilní weby, ve skutečnosti nás to zajímá hledat jinde.

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map