One.com Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je hosting One.com?


Recenze One.com 3.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Působivý seznam funkcí
 2. Více než dostupné
 3. Vynikající dostupnost
 4. První rok zdarma pro základní balíček
 5. Celoroční podpora 24/7

Nevýhody

 1. Nabízejte pouze sdílený hosting

Podpora3Speed3.5Vlastnosti3Value3.5 Transparentnost3

Naše oficiální recenze hostingu One.com

One.com je jedním z předních evropských poskytovatelů hostingu. Společnost One.com, založená v Dánsku v roce 2002, se rozrostla na více než milion zákazníků a 149 zemí.

Nejlepší vlastnosti hostování One.com

Podívejme se pod kapotu, že? Koneckonců, za 15 let nerostli z ničeho na více než 1 milion zákazníků. Musí dělat něco v pořádku.

Působivý seznam funkcí

One.com nabízí některé funkce, které jsou konkurenceschopné s jinými řešeními hostování a některé funkce, které jsou jedinečné. Nabízejí jedinečné řešení Bix s každým hostingovým balíčkem. Řešení Bix poskytuje synchronizaci v reálném čase, funkce streamování hudby, funkce sdílení souborů a stále působivé funkce mobilního přístupu.

Jednoduše skutečnost, že to přichází standardně u každého balíčku, je sama o sobě působivá. Mezi konkurenční funkce však patří Google AdWords. Pokud utratíte 25 $ a kredity Google AdWords, one.com vám poskytne další kredity v hodnotě 75 $.

Jsou více než cenově dostupné

One.com je působivě cenově dostupný. Vlastně jsem nikdy neviděl tak levného, ​​jako je tento. To neznamená, že jsou to také levné služby – to znamená, že se moc neúčtují.

Jejich startovací balíček začíná na $ 0,25 za měsíc. To je čtvrtina dolaru – ne překlep.

Perfektní pro základní weby, blogy a e-mail hosting, tento 0,25 $ měsíčně vám poskytne 15 GB úložného prostoru, jednu databázi, jednu doménu a možnosti SSL – něco zásadního pro weby elektronického obchodování.

Dokonce i jejich obchodní balíček, který je jedním z dražších balíčků, začíná na 6 USD měsíčně. Nemohu myslet na nikoho jiného, ​​kdo nabízí více než 500 GB úložného prostoru, osm jader CPU (pro sdílený hostingový účet), více databází, více domén a schopnosti SSL a SSH za tuto cenu.

Vynikající dostupnost

Pro mnoho lidí, než se rozhodnou pro hostingovou společnost, musí vědět o době provozu. Až příliš často je příliš mnoho hostingových společností vinných z toho, že neposkytují nejlepší provozuschopnost. Když je web deaktivován – zejména e-commerce web – mít web, který je dole, bude stát lidi peníze. Když lidé takhle stojí peníze, skončíte s nešťastnými zákazníky – jakkoli je omezíte. Při překročení šířky pásma je pro někoho mnohem lepší, než si vypnout web. One.com však vaše stránky nezastaví, protože nabízejí neomezenou šířku pásma.

One.com neinzeruje svou dobu provozu. Nalezení trvalo trochu kopání, ale zjistil jsem, že místo záruky za provozuschopnost zveřejnili své statistiky provozuschopnosti. Za období 979 dní zažili 99,99% dostupnosti.

První rok zdarma pro základní balíček

Teď už jsem se zabýval tím, jak cenově dostupný One.com opravdu je. Jedinou věcí, kterou jsem nezmínil, je, že pokud půjdete na balíček Basic, poskytnou vám první rok zdarma. To je pravda – 0,00 $. Pokud jste někdy potřebovali více motivace jít s hostitelskou společností, to je ono. Žádná jiná hostingová společnost to nenabízí.

Celoroční podpora 24/7

Toto je kritická vlastnost pro podnikání v mezinárodním měřítku. Zatímco mnoho hostitelských společností nabízí tuto nepřetržitou podporu celoročně, mnoho z nich tak neučiní. Ve skutečnosti někteří z nich poskytují podporu pouze během svých hodin místního bankovnictví. Jinými slovy, od 8:00 do 17:00. místní čas – kdekoli mohou být. To je nepřijatelné pro mnoho lidí, kteří jsou mezinárodními zákazníky, kteří potřebují podporu. Pokud je váš web nefunkční a potřebujete pomoc, poslední věc, kterou chcete udělat, je ráno až ve 3 hodině jen proto, že když jsou otevřené,.

Jedinou nevýhodou je, že se jedná pouze o webový chat. Pro mnoho lidí to samozřejmě není problém – živý chat je upřednostňován před dlouhou dobou čekání v telefonu. Nabízení podpory telefonicky však může být pro některé lidi odrazující.

Nevýhody hostování One.com

Stejně úžasné, jako hosting One.com, jsme zjistili, že některé oblasti vážně chybí. Ve skutečnosti je mnoho z nich obchodníky s obchodem.

Pouze sdílený hosting

One.com nabízí pouze sdílený hosting. To znamená, že nemůžete získat možnosti vyhrazeného serveru, možnosti serveru VPS ani žádné možnosti hostování cloudu. Mnoho z těchto funkcí je rozhodující pro každého, kdo staví web elektronického obchodu a potřebuje se rozšířit.

Pokud stavíte web pro elektronický obchod a plánujete jeho rozšíření, možná budete chtít hledat jinde jen proto, že v případě potřeby budete muset změnit poskytovatele hostingu. Pokud však plánujete ponechat malý blog, pak to opravdu není problém.

Sečteno a podtrženo

O hostování One.com se opravdu moc nelíbilo. Nezahrnul jsem ani některé věci – například to, jak vypadal jejich působivý seznam funkcí (22 úžasných funkcí a počítání – podívejte se na ně) tady). To jsou jen bezplatné funkce, které jsou standardem každého účtu. Celkově vzato by One.com získalo mé srdce, kdyby nebylo skutečnosti, že nenabízejí jiné typy hostování než sdílený hosting..

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map