Recenze 1and1: je 1 a 1 hosting Ionos lepší v květnu 2020?

Recenze 1and1: je 1 a 1 hosting Ionos lepší v květnu 2020?

Recenze 1and1: je 1 a 1 hosting Ionos lepší v květnu 2020?

Contents

Co je to 1&1 Ionos Hosting?

1&1 Ionos hosting je rebranded verze 1and1 – německá webhostingová společnost a registrátor domén. Společnost byla založena v roce 1988 a patří mezi nejstarší webhostingové společnosti, které jsou dodnes v provozu.


S datovými centry po celé Evropě a také v Lenexě v Kansasu v USA je 1and1 jednou z největších světových hostingových společností.

Na konci roku 2018 se 1 a 1 rebrandulovaly na 1&1 Ionos.

Takže má nové jméno – je to dobré?

Jak dobrý je 1and1 hosting?

1and1 patří mezi nejznámější a nejdéle fungující značky webhostingu. Jsou tu už od doby, než Google existoval – starý.

Vzpomínám si, jak jsem viděl jejich 6 stránek reklam z časopisů omítaných v obchodních časopisech – a vzpomínám si, jak vypadají tak sýrově, že jsem se jich nikdy nedotkl..

Zdá se, že vyrostli a možná stojí za to za rok 2019 a dále.

Hrdá domovská stránka, která vám ukáže milion možností.

Ale až na toto uznání, není toho, co by je odlišovalo od stovek dalších konkurenčních cen a jedinečně uváděných webových hostitelů na dnešním trhu. I když existuje několik výhod, které přicházejí s registrací s 1and1, uživatelský zážitek je frustrující a jejich spolehlivost není o čem se chlubit.

Viz oficiální stránka Recenze 1 a 1 3.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (5 hlasy) Pros

 1. Super levné úvodní ceny
 2. Neomezené místo na disku, webové stránky a možnosti šířky pásma
 3. Nástroj pro obnovu dat z předchozích šesti dnů
 4. Spravujte 1and1 doménu a hostujte na jednom účtu

Nevýhody

 1. Žádná podpora živého chatu
 2. Zmatení vlastního dashboardu bez cPanelu
 3. Žádné možnosti prodejce
 4. Výkonnost a rychlost jsou méně než konkurenceschopné

Shrnutí S tak nízkými zaváděcími cenami ($ 99,99 / měsíc pro první rok) a neomezeným počtem webů a webového prostoru může být 1and1 Hosting docela lákavá. Ale s některými vážnými nedostatky ve výkonu a uživatelských zkušenostech, nebudete pravděpodobně šťastní, jakmile bude první rok hotový a cenové regály se vrátí na normální hodnoty. Podpora3.5Speed3.5Vlastnosti3Value3.5 Transparentnost3

Naše oficiální recenze 1 a 1 Hosting

Existuje určitá výhoda pro výběr velké a dlouhodobé společnosti jako hostitele webu a několika způsoby 1&1 Ionos může mít výhodu nad jinými velkými jmény, jako je GoDaddy.

To znamená, že většina dobrých věcí, které se týkají hostování na 1 a 1, není nic, čím by se dalo odfouknout. Existuje jen málo, co nabízejí, díky nimž jsou jedineční nebo vůdci v jakékoli kategorii. Kromě toho jsme zjistili, že uživatelský zážitek je hraničním šílenstvím, navíc pod průměrné rychlosti a výkonnost v provozu. Doporučujeme jim, pokud již máte doménu 1and1, nebo pokud vysoce upřednostňujete doplňky, jako jsou kredity AdWords, nebo pokud potřebujete hostit spoustu webových stránek za velmi levné. Jinak existují desítky dalších společností, které nabízejí skutečně hvězdné služby bez tolika frustrací.

Nejlepší vlastnosti 1and1 Hosting

Můžeme dokonce jít tak daleko, že řekneme, že všechny nejlepší vlastnosti 1and1 jsou opravdu jen oblasti, kde jsou právě adekvátní. Rozpis jejich nejzákladnějšího plánu podle jednotlivých funkcí však může ve skutečnosti znamenat, že mají výhodu nad ostatními velkými značkami, jako jsou GoDaddy a HostGator..

Zde jsou průmyslové standardy, které 1and1 bez problémů splňuje:

1) Super nízká úvodní cena

1and1 nabízí to, co je pravděpodobně nejlepší řešení pro zákazníky prvního roku na trhu webhostingu. Zatímco jejich nejzákladnější plán sdíleného hostování stojí mírně nadprůměrný 7,99 $ měsíčně po prvním roce, váš první rok hostingu stojí pouze 0,99 USD měsíčně. To dokonce překoná hostitele s velmi nízkým rozpočtem WebHostingPad (alespoň na rok).

2) Neomezená šířka pásma, webové stránky a webový prostor

Obzvláště, když se vezme v úvahu společně se speciálními úvodními cenami, je příslib tolika neomezených schopností neuvěřitelně lákavý. Jeden případ použití, ve kterém bychom absolutně doporučili 1 a 1, by byl, kdybyste potřebovali hostit spoustu různých webů na krátkou dobu za přísného rozpočtu. Teoreticky byste to mohli udělat s 1and1 hostingem za dolar za měsíc. GoDaddy ani HostGator to nemohly udělat za vás.

Samozřejmě, příslib neomezené šířky pásma je jen tak dobrý jako infrastruktura, která jej podporuje. A o výkonu 1and1 v oblasti rychlosti a provozuschopnosti budeme muset říci ještě mnohem později. U jiného neomezeného plánu s podobným cenovým bodem jako u běžného (nezaváděcího) cen 1 a 1, podívejte se na DreamHost.

3) Doména je zdarma, lze ji spravovat pod jedním účtem

1and1 vyvolá název bezplatné domény s každým zakoupeným balíčkem webhostingu. Kromě toho je 1and1 jedním z nejčastěji používaných registrátorů domén na webu. Pokud jste od nich již dříve zakoupili doménová jména, můžete tyto weby bez problémů hostit bez vytvoření dalšího účtu nebo přihlášení.

4) Vynikající obchodní bonusové balíčky

Téměř každá hostingová společnost nabízí nějaký druh obchodně orientovaného bonusového balíčku. Balíčky nabízené hostingem 1and1 soutěží s nejlepšími. Zdarma získáte nejen kredity pro Google AdWords, Facebook, Bing a Yahoo, ale zdarma získáte také certifikát SSL. 1and1 nabízí přes sto populárních nástrojů pro web, jako jsou nákupní vozíky, prezentace a tvůrci webů, z nichž všechny se instalují jedním kliknutím a jsou zahrnuty do vašeho plánu. To je jeden velmi pěkný nápad, jak se dostat do postele s velkou společností – mají spojení a mohou si dovolit vám podat spoustu bezplatných reklam.

5) 1and1 se účastní ekologického úsilí o hosting

Tyto funkce nemusí nutně mít nic společného s vaší zkušeností s hostingem 1 a 1, ale můžete si být jisti, že pracujete se společností, která si váží svého dopadu na životní prostředí. Jejich datová centra byla instalována s obnovitelným zdrojem energie a praktikují zcela bezpapírové vyúčtování – což je funkce, kterou si mnoho lidí užívá. Nejsou žádnými hostiteli, ale můžeme ocenit jejich přikývnutí k zelenším obchodním operacím.

Šli o něco více než jejich kýčovitá minulost.

Nevýhody 1and1 Hosting

Ale výhody skvělý hosting služby nedělají! Zde jsou některé velké problémy, které nám brání upřímně doporučit 1and1 hosting.

1) Zákaznický servis je rychlý, ale ne příliš užitečný

1and1 nabízí telefonickou a e-mailovou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a z větší části jsou velmi rychle odpovědné. Problém je v tom, že jejich zástupci nemají žádné technické znalosti, a to se skutečně projeví, když je dostanete do telefonu. Pokud máte prostředky, kterými je projít a adekvátně popsat váš problém, ušetříte spoustu času a času. Ale realita je taková, že většina zákazníků neví, jaké jsou výhody a výhody webhostingu, ani co přesně způsobuje, že jejich webové stránky zůstávají dole, prostě vědí, že je něco rozbité a že je třeba ho opravit..

Oddělení zákaznických služeb 1and1 postrádá také funkci podpory živého chatu. Je trochu divné, že takové velké společnosti s tolika prostředky by chyběla taková pohodlná a široce používaná metoda podpory.

Protože 1and1 je už tak dlouho a slouží tolik zákazníkům, je web posetý strašlivými recenzemi o nich. Drtivá většina těchto negativních recenzí nepřekvapivě ukazuje na oddělení služeb zákazníkům. Reputace 1and1 je opravdu sleduje a recenze se v průběhu let nezlepšily. To nás vede k přesvědčení, že zákaznický servis je pro ně něčím dodatečným.

2) Žádný cPanel a jejich řídicí panel je matoucí

1and1 se rozhodne vzdát se průmyslového standardu pro backend dashboardy, cPanel. To samo o sobě nutně není podvod. Spousta vysoce doporučovaných hostitelů, jako jsou Flywheel a Dreamhost, používá vlastní řídicí panel. Nakonec cPanel není nejleštější aplikací v okolí a navigace by mohla být o něco jednodušší. Problém je v tom, že vlastní panel 1and1 skutečně dokáže být méně atraktivní a matoucí než cPanel. Zaprvé, nejvýznamnější oblastí samotné palubní desky je nabídka zvratů. Za druhé, žádná ze základních, nejčastěji používaných funkcí (jako adresář souborů nebo instalace WordPress) není v jasném pohledu. Alespoň u cPanelu se používá tak často, že online je spousta zdrojů, které vám mohou pomoci zjistit, co dělat. Ve skutečnosti tomu tak není s 1and1 a volaním zákaznického servisu vyřešíte jednoduchý problém, například: „Jak přidám do svého účtu další doménu?“ dělá to obrovskou ztrátu času se spoustou příležitostí, aby se dále frustrovalo.

3) Neimpresivní provozuschopnost & Rychlost

Všechny problémy se zákaznickým servisem a matoucí palubní deskou mohou být odpuštěny, pokud se ukáže, že 1 a 1 jsou neuvěřitelně spolehlivé a rychlé. Skutečností však je, že jsou jen průměrné, možná i trochu podprůměrné mnoho času. Časy načítání stránek 1and1 jsou v rozsahu 700–800 ms, což je uvádí na pomalou stranu zvonové křivky. A přestože zůstávají věrni své 99,9% záruce dostupnosti, nejsou nikde poblíž řad ultra spolehlivých hostitelů, jako je Siteground nebo A2 Hosting..

 

Sečteno a podtrženo

Je těžké říci ne neomezeným webům a šířce pásma za méně než dolar měsíčně, ale 1and1 dává spoustu dalších důvodů, proč ne. Pokud již s nimi máte spoustu domén, můžete za své peníze získat spoustu peněz, ale frustrace související s jejich rychlostí, zkušenostmi se zákazníky a zákaznickým servisem přetrvávají..

1&1 Cena za hosting Ionos & Plány

Jaké jsou vaše možnosti pro 1&1 Ionos hosting?

Je to matoucí, protože každý webový hostitel to prezentuje jinak. Vaše potřeby se budou lišit podle toho, jaký typ webu stavíte.

To, co máme rádi 1&1 Ionos je, že ve skutečnosti plány jasně znázorňují. Jsou jednoduché a do té míry.

Tabulka cen 1 a 1

Zde je stručný přehled možností:

NezbytnýPodnikáníExpert
Ceny4 $ / měsíc8 $ / měsíc14 $ / měsíc
Doména zdarmaAnoAnoAno
SSL certifikátAnoAnoAno
Podpora 24/7AnoAnoAno
Webové stránky1Až do 5Až 50
Úložný prostor10 GB100 GB500 GB
Databáze 10 (1 GB SSD)25 (1 GB SSD)50 (1 GB SSD)
E-mailové účty1025500
Doména zdarmaAnoAnoAno
Počáteční výkon LvlZákladníLvl 1Lvl 3
SiteLock Malware ProtectionAno
Síť pro doručování obsahu (CDN)Ano
Nejlepší proStartovací stiesVelké webové projektyVíce velkých webových projektů

Náš odborný názor? Plány jsou slušné, ale pokud jste na konkrétní platformě, jako je WordPress, jsou tyto hostingové plány docela základní a nemusí mít všechny funkce, které chcete.

Ale pokud chcete základní hosting, jděte na ně!

A wow, jdou do podrobností, pokud to opravdu chcete, zde se posouváme touto stránkou:

1 & 1 ionos svitky

Zobrazit další funkce

1&1 Hosting Q&Tak jako

1&1 je web hosting, který rád pracuje s jednotlivci i podniky. Pokud vlastníte malou firmu nebo blog, možná jste prozkoumali několik různých dostupných webů. Tím jsou uvedeny některé z nejčastějších otázek týkajících se 1&1, což vám poskytne více informací při rozhodování o hostitelském webu.

Kde je 1&1 kanceláře?

1&1 se nachází po celém světě. Mají kanceláře v Rakousku, Německu, Francii, Španělsku, Velké Británii, Polsku, Kanadě, Itálii, Mexiku a Spojených státech. Jejich hlavní sídlo je v Chesterbrooku, PA ve Spojených státech. Datové centrum je v Lenexa v KS v zeleném zařízení. Drží veškeré vybavení, které uživatelům umožňuje mít vše, co potřebují.

Co hosting Windows dělá 1&1 nabídka?

1&1 poskytuje hosting pro Windows a Linux hosting pro oba uživatele. Můžete použít 1&1, které vám pomohou určit, která cesta bude pro vás lepší. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte oslovit 1&1 pro pomoc.

Existuje záruka dostupnosti?

1&1 poskytuje záruku dostupnosti. Zaručují provozuschopnost 99,99%. Pokud klesne pod procento dostupnosti, můžete požádat o kredit za prostoje. V závislosti na tom, jak dlouho máte prostoje, obdržíte kredit za prostoje.

Je možné držet na účtu více webů a domén?

Ano můžeš. Neomezený počet webů je k dispozici pro většinu 1&1 plány, i když počet databází může mít limit. To může ovlivnit, kolik webů chcete vytvořit. Plány WordPress mají více omezení a levnější plány omezují klienty na 1 nebo 5 webů.

Jaké jsou možnosti podpory?

1&1 nabízí svým zákazníkům různé způsoby podpory. 24/7 technická podpora je k dispozici prostřednictvím telefonu, živých chatů a e-mailů. Jejich GoToAssist je forma vzdálené pomoci. Vyžaduje, aby byl do počítače nainstalován software, a 1&1 můžete přistupovat k počítači z jejich oblasti.

Existuje záruka vrácení peněz?

Pro ty, kteří si přejí přerušit službu, je k dispozici 30denní záruka vrácení peněz. Ne celý cloud hosting je způsobilý k získání záruky vrácení peněz, takže budete muset konzultovat s 1&1, pokud chcete přerušit službu a zjistit, zda máte nárok.

Jsou k dispozici instalátory na jedno kliknutí?

Ano jsou. Pokud používáte Linux, má Click&Sestavte instalační balíček na jedno kliknutí. Zahrnuje přes 120 skriptů a webových aplikací pro své zákazníky. Pokud jdete s tímto plánem, přichází s WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB a Moodle.

Will 1&1 migrovat existující web?

Bohužel, 1&1 nebude migrovat existující web zdarma. Můžete to udělat sami, nebo mít 1&1 to za poplatek. Vybavení 1&1 použití způsobují náklady, proto nemohou bezplatně migrovat webové stránky.

Jaká je minimální smlouva na používání 1&1?

Pokud hledáte smluvní možnosti, 1&1 má minimálně jeden měsíc většiny svých plánů. Je ideální pro ty, kteří chtějí přepnout, pokud je nechtějí používat. Pokud nepoužíváte 1&1 za celých 30 dní, můžete mít nárok na vrácení peněz na váš účet.

Co je ovládací panel, který je dodáván s plánem?

Když se zaregistrujete pro plán s 1&1, bude mít svůj vlastní ovládací panel. CPanel je poskytován, ale pouze pro cloudové hostingové plány. Pokud jste uživatelem systému Windows, máte pro možnosti ovládacího panelu Plesk. S případnými dotazy můžete hovořit se zástupcem.

By 1&1 být vhodný pro webové stránky elektronického obchodu?

Absolutně. Mají plány hostingu zaměřené na webové stránky elektronického obchodu. Existují skripty a aplikace pro elektronický obchod. Toto je součást Click&Sestavte balíček 1&1 nabídek. Pokud potřebujete SSL certifikát, 1&1 poskytne certifikát pro nákup. Pro svoji platformu elektronického obchodování můžete použít otevřené aplikace jako Magento, PrestaShop, osCommerce nebo Zen Cart.

Je 1&1 dobré pro hostování obrázků a galerie?

Ano oni jsou. Pro každý plán je nabízen neměřený prostor na disku a šířka pásma. The Click&Vytvořte instalační balíček na jedno kliknutí s několika typy skriptů ve fotogalerii. Nemělo by to být problém, pokud neexistují velké soubory, které je třeba stáhnout. Máte-li jakékoli dotazy týkající se vašeho balíčku, můžete oslovit 1&1 pro odpovědi.

Mohu získat CDN prostřednictvím 1&1?

Ano můžeš. CloudFlare je u některých hostingových balíčků zdarma, včetně hostování WordPress. Součástí balíčku jsou Mirage a Railgun, a pokud chcete získat profesionální CDN balíček, je k dispozici.

Jaké balíčky jsou nejlepší pro 1&1 základní webhosting?

K dispozici je řada základních balíčků webhostingů s 1&1. Jsou uživatelsky přívětiví a snadno nastaví ideální web. Balíček na základní úrovni je ideální pro webové vývojáře, kteří chtějí začít od malé firmy k prosperující společnosti a poskytují nástroje pro vytváření jednoduchých a funkčních webových stránek založených na HTML. 1&1 nabízí balíček střední úrovně, který je výkonnější, má lepší výkon a maximální úložiště, což umožňuje profesionální přítomnost na webu. Prémiový balíček nabízený 1&1 má vynikající výkon a úložiště a zahrnuje neomezený webový prostor a hostování více webů současně. Zahrnuje podporu aplikací pro odborníky, která vám umožní co nejlépe využít vývojový software.

Will 1&1 poskytnout podporu rozvoje, jakmile host start?

1&1 je věnována práci se svými zákazníky a má několik způsobů, jak vám pomoci s rozvojem a růstem vašich webových stránek. 1&1 Web Builder vám dává příležitost vytvořit si ideální web. Jednoduché a intuitivní rozhraní vám pomůže vytvořit ohromující a funkční web. K dispozici jsou profesionální šablony pro výběr a úpravy pro stolní a mobilní zařízení. NetObjects Fusion umožňuje uživateli mít úplnou kontrolu a kreativitu pro své webové stránky. 1&1 pomůže vašemu webu zachytit oči lidí skrz 1&1 Informační bulletin, výstup sociálních médií a 1&1 je SEO nástroj pro upoutání pozornosti lidí. Výkonné nástroje pro analýzu vám umožní zjistit, jak si vaše webové stránky vedou a jak návštěvníci používají váš web.

Má 1&1 poskytnout bezplatný webhostingový plán?

Bohužel, 1&1 nemá bezplatný plán hostování plánu k dispozici. Většina klientů, kteří chtějí profesionální web, který funguje 24/7, a vybavení 1&1 použití jsou jedny z nejlepších. Hostingové balíčky obsahují jedinečnou doménu, odpovídající e-mailové účty pro své klienty a podporu různých jazyků a databází, které jsou všechny dostupné. První měsíc je zdarma a může trvat i několik měsíců. Pokud se rozhodnete uzavřít smlouvu, prvních několik měsíců je zdarma a platby začnou bez skrytých poplatků. Pokud se rozhodnete nepodepsat smlouvu, začne běžná cena, ale prvních 30 dní budete mít zdarma. Pokud chcete zrušit svůj plán během prvních 30 dnů, obdržíte vrácení peněz. Je to způsob, jak zjistit, zda se vám balíček líbí a zda by vám vyhovoval.

Jaká bezpečnostní opatření jsou zavedena?

Zabezpečení je důležité pro každého zákazníka a 1&1 se snaží zajistit, aby byl každý web chráněn. Vysoce výkonné datové centrum má nejnovější technologie. Mají konektivitu 300 Gbit / s (externě) a vysoce výkonnou spolehlivost pro hostování webových stránek. Vylepšená ochrana SSL zahrnuje externí firewall, který zabraňuje vnějším útokům. Obnova webového prostoru poskytuje bezpečnost pro cenné údaje pro hosting v systému Linux. Pokud dojde k útoku, mohou administrátoři obnovit data až ze 6 dnů ze záloh webových stránek. Lze obnovit také všechny jednotlivé soubory v samostatných složkách. 1&1 SiteLock provádí měsíční kontroly aplikací, SQL, skenování injekcí a skriptování mezi servery. Jakékoli zranitelnosti jsou opraveny dříve, než je hackeři budou moci zneužít. Pokud půjdete s 1&1 balíček SiteLock Premium, prohledá až 500 stránek a poskytne vašemu podnikání klid.

Jaké možnosti jsou k dispozici pro rozšíření?

Kdykoli chcete rozšířit svůj web, 1&1 má flexibilní plány. Pokud potřebujete větší možnosti úložiště a výkonu, je nutná jednoduchá aktualizace. Servery redundantní 1&1 použití je nejnovější technologie a software. Funkce dostupné prostřednictvím 1&1 je upgradovatelný kdykoli, včetně 1&1 SiteLock Basic a 1&1 CDN. SEO Pro, Search Engine Marketing a ListLocal jsou součástí základních hostingových balíčků. Můžete přidat jakékoli další funkce, které budete potřebovat, což vám pomůže udržet nízké náklady a minimální údržbu. Open source aplikace, jako je WordPress, Joomla! a Drupal vám umožní přidat funkce v budoucnu. K instalaci stačí jen několik jednoduchých kliknutí myší.

Jaké jsou systémy podpory webhostingu 1&1 nabídek?

1&1 je nadšený, že obsluhuje více než 13 milionů zákazníků a jejich zkušenosti poskytly každému zákazníkovi spoustu pomoci. Jejich techničtí odborníci jsou vysoce vyškolení a nabízejí nepřetržitou telefonickou a e-mailovou podporu pro jakoukoli pomoc, kterou potřebujete. Jakékoli dotazy týkající se jejich produktů jsou zodpovězeny okamžitě a vy můžete najít ten správný produkt pro období, kdy vaše firma roste. 1&1 podniká od roku 2001 a je jedním z vůdců webhostingu. Jejich zákaznický servis byl uznán za hostování cen a doporučení zákazníků, všichni doporučují 1&1. I když jste pracovali s hostingem webových stránek, 1&1 vám může poskytnout jakoukoli pomoc, kterou potřebujete. 1&1 je zde, aby vám pomohl vylepšit vaše stránky a rozšířit vaše podnikání na úspěch.

Jak se mohu dostat do kontaktu s 1&1 o pomoc?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete kontaktovat 1&1 za jakoukoli pomoc, kterou potřebujete. Máte-li jakékoli dotazy nebo potíže, můžete se obrátit přímo na odborníky na čísle 1-866-991-2631. Pokud jde o fakturační otázky, můžete kontaktovat 1-877-300-8316 a požádat o pomoc. Jakékoli objednávky webového hostingu můžete provést online nebo telefonicky prostřednictvím obchodního oddělení na čísle 1-844-871-2631. Více na 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector