Recenze Amazon Web Services květen 2020 – je AWS nejlepší?

Recenze Amazon Web Services květen 2020 – je AWS nejlepší?

Recenze Amazon Web Services květen 2020 – je AWS nejlepší?

Jak dobrý je Amazon Web Services Hosting?


Recenze webových služeb Amazon 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (8 hlasy) Pros

 1. Automatické škálovatelné úložiště
 2. Nabízejte model Pay-per-Use za nízkou cenu
 3. Vynikající možnosti podpory
 4. Zdarma plán pro nové uživatele
 5. Velké soubory Terabyte

Nevýhody

 1. Standardní balíčky nejsou k dispozici
 2. Ceny Vary podle umístění
 3. Musíte odhadnout a spočítat své použití
 4. Podpora těžší kontaktovat

Support3Speed4.5Vlastnosti4.5Value4.5 Transparentnost3.5

Naše oficiální recenze hostování webových služeb Amazon

Amazon Web Services, běžně nazývaný Amazon S3 pro „jednoduché řešení úložiště“, je spíše řešením cloudového úložiště a poté řešením hostování. Ačkoli nemají typické balíčky, které byste mohli vidět u poskytovatelů hostingu, mají k dispozici jiné, někdy lukrativnější možnosti..

Nejlepší funkce webových služeb Amazon

Amazon je velká společnost. To, co začalo jako jednoduchý online knihkupectví, se úspěšně proměnilo v další Wal-Mart online. U každého prodaného hmotného produktu jej Amazon pravděpodobně prodá. Zde jsou nejlepší funkce webových služeb Amazon.

Automatické škálovatelné úložiště

Amazon nabízí automaticky škálovatelné úložiště. To znamená, že bez ohledu na to, jak zaneprázdněn váš web nebo kolik místa potřebujete, Amazon automaticky upraví váš účet, aby se vešel. To znamená, že vám nikdy nedojde k chybě „překročení šířky pásma“. Toto je jedna z jedinečných funkcí Amazonu, protože se nemusíte starat o to, co se může stát s vašimi daty nebo návštěvníky, pokud se vaše využití zvýší.

Pay-per-Use; Nízké náklady

Amazon Web Services nabízí model placení za použití. To poskytuje model s nižšími náklady, protože platíte pouze za to, co používáte. Není k dispozici paušální ani měsíční model. Amazon Web Services vyžaduje, abyste vložili svá data do toho, čemu říkají „kbelíky“. Jako uživatel vám bude účtována sazba „za gigabajt“ a „za žádost“, aby se dala sazba za přenos dat do a z vaší nádoby.

Dobrou zprávou je, že Amazon tyto požadavky účtuje tisíce. Nejsou to peníze hladoví magnáti, kteří se snaží nikl a desetiny vás každý krok na cestě.

Vynikající možnosti podpory

Amazon zvedl latku, pokud jde o zákaznickou podporu. Jak možná víte, Amazon prodává mnohem víc, než jen hostingový prostor. Prodávají téměř každý představitelný fyzický, hmotný produkt na světě. Vytvořili model zákaznického servisu, který se ostatní snaží napodobit. Jejich zaměstnanci jsou oprávněni řešit širokou škálu požadavků zákazníků, takže zákazníci jsou šťastní, aniž by jim bránili byrokratické byrokracii. S webovými službami Amazon máte přístup ke čtyřem úrovním služeb. Patří sem Basic, Developer, Business a Enterprise. Základní podpora je součástí všech účtů. Na základní úrovni získáváte nepřetržitou celoroční podporu s přístupem k zákaznickému servisu, přístupem k fórům, přístupem k technické podpoře zdravotních prohlídek, svépomocným střediskem zdrojů a častými dotazy k produktu. Z toho se pouze zlepšuje.

Zdarma plán pro nové uživatele

Amazon nabízí zdarma plán pro nové uživatele s následujícími funkcemi:

 • 5 GB místa na disku.
 • 20 000 požadavků GET (viz výše uvedený model „kbelíku“)
 • 2000 požadavků na PUT (viz výše uvedený model „kbelíku“)
 • 15 GB odchozích datových přenosů po dobu jednoho roku.

Zcela zdarma a použitelný účet je vzácností mezi poskytovateli webhostingů.

Velké soubory Terabyte

Skutečně příjemnou funkcí webových služeb Amazon je skutečnost, že můžete přenášet soubory až do velikosti 5 TB. Většina pevných disků se ani nepřibližuje této velikosti – a zpracovávají nejrůznější data. Upřímně řečeno, nikdy jsem neviděl soubor o velikosti 5 TB nebo větší. Možná, že pokud jste vytvořili obraz pevného disku 5TB, mohlo by se tohoto limitu dosáhnout. Jde o to. Amazon Web Services zvládne téměř jakýkoli soubor, který na něj hodíte – i ty největší fotografie a videa s největším rozlišením.

Nevýhody webových služeb Amazonu

Porovnat Amazon Web Services s jinými poskytovateli hostingu je nespravedlivé. Nejsou to vaše typické webhostingové společnosti.

Standardní balíčky nejsou k dispozici

Porovnání Amazon Web Services s jinými většinou ostatních poskytovatelů hostingu je jako srovnávání jablek s pomeranči. Pokud hostujete svůj web pomocí Amazon Web Services, můžete spouštět skripty na straně klienta, ale skripty na straně serveru nejsou k dispozici. Podporují pouze statické weby. Pokud máte v úmyslu provozovat jakýkoli web s elektronickým obchodem, Amazon Web Services pro vás nebudou fungovat.

Ceny Vary podle umístění

Amazon je globální společnost. Očekává se od nich, že budou v Austrálii účtovat jiné ceny než ve Spojených státech. V rámci země bych však očekával, že ceny zůstanou konzistentní. S Amazonem to nikdy nedostanete. Pokud například žijete v oblasti Severní Virginie ve Spojených státech, můžete získat bezplatné odchozí služby do Amazonu, ale nikde jinde.

Musíte odhadnout a spočítat své použití

Model platby za použití má nevýhodu. Když platíte paušální poplatek měsíčně, víte, kolik platíte a za co platíte. Pokud máte model placení za použití, musíte odhadnout a vypočítat využití, abyste mohli správně rozpočet.

Sečteno a podtrženo

Amazon Web Services je jedním z nejlepších nebo jedním z nejhorších poskytovatelů webhostingu v závislosti na tom, jak se na to díváte. Nejsou dobrým řešením pro provozování webových stránek elektronického obchodu. Pokud však hodláte mít statický web používaný primárně pro cloudové úložiště, Amazon Web Services má záda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector