Recenze Arvixe Hosting květen 2020: Je Arvixe dobrý?

Jak dobrý je hosting Arvixe?

Arvixe je slibná hostingová společnost, která má silný soubor funkcí. Mají několik dobrých dobrých věcí, například širokou škálu hostingových plánů a spoustu nástrojů, které vám pomohou začít. Některé nevýhody zahrnují špatnou dobu provozu a pomalou odezvu podpory. Jednou z nejvíce frustrujících věcí je špatná podpora, takže mějte na paměti, když porovnáváte hostitele.


Recenze Arvixe 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (4 hlasy) Pros

 1. Spousta nástrojů pro vytváření webových stránek
 2. Neomezený měsíční přenos dat
 3. Neomezené domény a e-mailové adresy
 4. Servery založené na linuxu i Windows
 5. Široká nabídka hostingových plánů

Nevýhody

 1. Špatný provozuschopnost
 2. Dlouhý zákaznický servis drží časy

Podpora2.5Speed2.5Vlastnosti3.5Value3Transparency3.5

Naše oficiální recenze hostování Arvixe

V jednom okamžiku byl Arvixe na vrcholu. Pokud jde o PC Mag, byli dokonce králem kopce. Na papíře mají velký potenciál. Testování v reálném světě nám však říká, že musí udělat nějakou práci.

Nejlepší vlastnosti hostování Arvixe

Hostování Arvixe má nejlepší potenciál, jaký jsme viděli. Opravdu se zdá, že mají své věci dohromady a tady je důvod.

Schopné nástroje pro tvorbu webových stránek

Celý důvod, proč lidé potřebují hostingové služby, je, že si mohou vytvořit webovou stránku. Když webhostingová společnost nabízí schopné nástroje pro vytváření webových stránek, je to, jako by zabíjely dva ptáky jedním kamenem. Tyto typy nástrojů jsou užitečné zejména pro začátečníky, kteří jen stěží zašpiní ruce. Jsou kompatibilní s instalačním programem Softaculous Script, což znamená, že máte možnost instalovat aplikace a doplňky přímo na svůj web jediným kliknutím.

Neomezený měsíční přenos dat

Mnoho poskytovatelů webhostingu často omezuje přenosy dat. Mohou buď omezit počet e-mailových adres, které můžete registrovat ve své doméně, kolik domén máte, nebo jednoduše kolik dat můžete přenášet mezi klientským počítačem – notebookem, který máte před sebou – a jejich serverem. Poskytovatelé hostingu jsou také známí tím, že omezují počet návštěvníků, které web může mít za měsíc. Arvixe to všechno zbavuje – dává vám klid s neomezeným měsíčním přenosem dat. Nemusíte se starat o to, co přenášíte nebo jak velké jsou soubory – Arvixe je to jedno.

Neomezené domény a e-mailové adresy

Schopnost neomezeného přenosu dat zde nekončí. Hostování Arvixe také nezáleží na tom, kolik různých e-mailových adres si chcete zaregistrovat ve své doméně. To vám umožní zadat samostatnou a odlišnou e-mailovou adresu pro každého z vašich zaměstnanců nebo kolegů. Arvixe hosting je ideální pro ty, kteří se zabývají obracejícími se doménami. To znamená, že si koupíte doménové jméno a „zaparkujete“ ho – zadržíte ho a počkáte, až si ho někdo koupí od vás.

Servery se systémem Linux i Windows

Mnoho společností poskytujících webhosting nabízí servery založené na systému Linux nebo servery se systémem Windows – ale ne obojí. Každý z nich má výhody a každý z nich má nevýhody. Zatímco mnoho lidí řekne, že Linux je lepší operační systém, robustnější a otevřenější, mnoho dalších lidí je obeznámeno se servery se systémem Windows než se servery s Linuxem. Ať tak či onak, hosting Arvixe je jedno, s kým byste raději šli, protože nabízejí obojí.

Široká nabídka hostingových plánů

Arvixe má širokou škálu hostingových plánů, počínaje nejběžnějším – společným hostingovým plánem. Sdílený hostingový plán je dodáván s certifikáty SSL, které jsou zásadní pro provoz webové stránky elektronického obchodu. Další krok nahoru nabízí vyhrazené servery třídy, což znamená, že máte svůj vlastní dedikovaný server pro své podnikání. Rozdíl mezi sdílenými hostingovými plány a vyhrazenými hostingovými plány je v tom, že s vyhrazenými hostingovými plány je možné použít celý fyzický server a jeho doprovodné zdroje – nesdílí se mezi různými klienty. Mezi sdílenými hostingovými plány a vyhrazenými hostingovými plány jsou servery třídy VPS, které vám umožňují mít svůj vlastní virtuální soukromý server. Všechny tyto plány jsou nezbytné a umožňují vám škálovat vaše podnikání s růstem.

Nevýhody hostování Arvixe

Jak jsem již řekl, hosting Arvixe vypadá skvěle na papíře. Mají však určité mezery, které se vyplňují a které jsou jednoduše nepřijatelné.

Špatná doba provozu

S těmito mezerami je množství uptime, které můžete očekávat s hostingem Arvixe. Během dvou týdnů byl hosting společnosti Arvixe přerušen celkem 29 minut a 41 sekund. Nastavili jsme jej, abychom mohli sledovat přesný čas, po který byl náš web vypnut. Ofenzivní součástí této špatné dostupnosti byla skutečnost, že to nebylo kvůli konkrétnímu problému. 29 minut a 41 sekund se rozkládalo sporadicky – několik sekund zde za pár sekund. To mi říká, že s připojením je něco v nepořádku a je na vině větší problém.

Dlouhé zákaznické služby drží časy

Nedávno byl proveden průzkum, v němž se zeptali velké skupiny lidí, co považovali za definici špatného zákaznického servisu. Faktor č. 1, který způsobil, že zákazníci opustili jednu společnost a šli do jiné, lidi stavil do prodlevy. Lidé nechtějí být drženi – zejména pokud potřebují podporu. Dlouhé servisní doby, které mohou zákazníci společnosti Arvixe hostovat, jsou problémem, kterému je třeba předcházet, a proto musí věnovat pozornost.

Sečteno a podtrženo

Hostování Arvixe má velký potenciál. Ve skutečnosti byli jedním z nejlepších. V tuto chvíli, v době psaní tohoto textu na konci roku 2015, doporučujeme, abyste se podívali jinam. Webhosting Arvixe má však dostatek potenciálu a vynikající historii webhostingu. To mě nutí dívat se na ně, abych zjistil, zda mohou zaplnit mezery a stát se znovu vycházející hvězdou.

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map