Recenze CoolHandle květen 2020 – Hosting cen a plány

Contents

CoolHandle: Relevantní hostitel v roce 2020?

Tato hostingová společnost byla založena v roce 2001 skupinou IT profesionálů, kteří se chtěli dostat na webovou hostingovou hru. Tato stránka běžela nezávisle několik let, dokud ji společnost ProNetHosting v roce 2010 nezakoupila, a od té doby je součástí týmu společnosti ProNet. Web je spravován podpůrnou skupinou z původní i nové společnosti. CoolHandle sídlí v Los Angeles v Kalifornii.


Jak dobrý je CoolHandle Hosting?

Ve srovnání s mnoha dalšími webovými stránkami hostující CoolHandle nedělá nic revolučního. Přestože původní tým měl velké ambice změnit webhostingovou hru (alespoň podle své bio), musí tento slib splnit. Nicméně s touto společností získáte to, za co platíte, takže se nezapojte do myšlenky, že to udělá něco důležitějšího než některé jiné hostitelské weby..

Viz oficiální stránka Recenze CoolHandle 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Vysoká rychlost
 2. VPS hosting k dispozici
 3. Vynikající v měřítku webových stránek

Nevýhody

 1. Zákaznická podpora zaostává
 2. Dražší než jiné podobné weby

SummaryCoolHandle je výhradně pro operační systémy založené na Linuxu, což je pro web něco hrdého. Nabízejí tři plány pro hostování a tři plány pro VPS. Můžete také prodávat a mají na to také další třístupňový plán. Každá aktualizace vám poskytne více funkcí a bonusů, jak byste očekávali, a vše se vždy pokaždé upraví. Celkově lze říci, slušné stránky, ne-li pozoruhodné. Support2.5Speed4Features3.5Value3Transparency2.5

Naše oficiální recenze CoolHandleHosting

Pro ty z vás, kteří se stále zajímají o CoolHandle, si přečtěte další informace o vstupech a výstupech této hostitelské společnosti.

Zde se dozvíte o jejich plánech a struktuře cen a také uvidíte, co funguje a co ne, takže víte, co můžete očekávat.

Hned před branou, že CoolHandle nesplní svůj slib zavést nové zlaté standardy pro rychlost a spolehlivost, takže to může být něco jako červená vlajka, pokud se obáváte společnosti stojící za jejím slovem.

Celkově se zdá, že se tento web snaží uspokojit malé firmy, ale není to skvělá práce, která by pomohla každému, kdo již neví, co dělá. Zákaznická podpora je největší stížností tohoto webu, takže neočekávejte, že vaše problémy budou vyřešeny tak rychle nebo efektivně jako u jiných webů..

Nejlepší vlastnosti CoolHandle Hosting

Ačkoli tato hostingová služba nemá nic opravdu pozoruhodného, ​​existuje spousta výhod připojení. Pokud tedy skončíte s registrací pomocí CoolHandle, můžete očekávat, že dostanete vše, za co zaplatíte, a poté nějaké. S ohledem na to jsou zde hlavní funkce tohoto webu.

Rychlé a spolehlivé rychlosti

Ve srovnání s některými hostitelskými weby tam je CoolHandle rychlejší než většina ostatních. Můžete být dokonce ohromeni rychlostí, kterou získáte, což je jedna z nejlepších funkcí, které získáte, když se zaregistrujete.

Důvodem vysoké úrovně rychlosti je, že CoolHandle má vestavěnou spoustu redundancí a využívají některé z nejlepších sítí, aby se vyhnuli zpoždění. Společnost sídlí v LA vedle dvanácti největších poskytovatelů internetu v zemi, takže získáte systém, který je spolehlivější, než byste očekávali..

Společnost CoolHandle také využívá více poskytovatelů upgradu Tier-1, což znamená, že se může vyhnout výpadkům a špičkám v online provozu a zajistit tak stejnou rychlost a kvalitu bez ohledu na to, jaká je situace.

Vynikající schopnost škálování

Pokud jde o provozování webové stránky, obvykle začnete malý a zvětšujete se, když generujete větší provoz. CoolHandle dělá skvělou práci a umožňuje vám upgradovat webovou stránku postupně, abyste mohli držet krok s poptávkou. Chcete-li začít, hosting balíčky jsou úžasně odstupňované, a jakmile jste připraveni přejít na VPS a vyhrazený hosting, můžete tak učinit pozoruhodně snadno. I když každá část má na výběr pouze tři úrovně, s každou službou získáte tolik, kolik potřebujete.

Hromadný přenos domény

Pokud se zabýváte nákupem a obchodováním doménových jmen, CoolHandle je díky tomu velmi snadné. Ceny jsou slušné a společnost ví, jak zacházet s doménami, takže byste mohli mít značný užitek, pokud se o to vůbec zajímáte. Právě teď si můžete zaregistrovat až 18 domén.

Bonusové programy

Pokud provozujete svou společnost v systému Linux, budete více než spokojeni s programovacími funkcemi, které nabízí CoolHandle. Všichni noví uživatelé získají skript Fantastico zdarma, což vám umožní načíst WordPress, Image Gallery a OSCommerce a další programy. Tato stránka je také kompatibilní s programy, jako jsou Zen Shopping Cart, Ruby on Rails, Python a PHP5. Pokud jste byli tak nakloněni, můžete dokonce získat zdarma balíček optimalizace pro vyhledávače zdarma.

Druhou věcí, která se vám na CoolHandle bude líbit, je to, že používá populární cPanel, který vám umožňuje spravovat vaše webové stránky, což je mnohem lepší, než se snažit projít proprietárním systémem.

Nevýhody hostování CoolHandle

Bez ohledu na to, jak dobrý je web nebo služba, vždy k němu budou připojeny negativy. V tomto případě CoolHandle nemá mnoho problémů. Problémy, které převládají, však mohou stačit k tomu, aby se většina lidí vypnula, proto mějte na paměti, že se k nim připojíte.

Omezený zákaznický servis

Jednou z největších stížností na tuto společnost je to, že zákaznický servis není často k dispozici a může být občas neúčinný. Na webových stránkách se uvádí, že má 24/7 poskytovatelů služeb, ale test tohoto tvrzení prokazuje, že je většinou nepravdivý.

Na jedné straně, pokud zavoláte podpůrný tým, obvykle někoho získáte v krátké době. Však tam, kde se věci opravdu jít dolů z kopce je v místě lístek a chat systém. Zdá se, že členové podpory se přihlašují a odhlašují v náhodných časech, což naznačuje, že web nemá velký specializovaný tým pro řešení problémů.

Celkově je zákaznická podpora v nejlepším případě nejhorší a nejhorší. Nejuspokojivějším aspektem je, že se nezdá být příliš důsledný, a proto některé recenze jsou takovými protiklady. Pokud kontaktujete podporu, mohou být přátelští a nápomocní a váš problém vyřeší rychle. Budou však časy, kdy nemůžete dostat odpověď na dlouhou dobu, což může být frustrující.

Nakonec web nabízí několik videonávodů, které zákazníkům pomáhají řešit běžné problémy, ale knihovna informací je omezená a nepomáhá se složitými problémy, což znamená, že pokud víte, co děláte, můžete mít potíže s opravou významné chyby.

Ceny

Stejně jako u všech hostitelských webů vás CoolHandle odměňuje za registraci na dlouhodobý pobyt. To znamená, že pokud půjdete z měsíce na měsíc, budete platit více, ale pokud se rozhodnete pro šest nebo dvanáctiměsíční balíček, pak byste mohli platit mnohem méně celkově. Pokud provádíte jeden měsíc najednou, cena plánu se pohybuje v rozmezí od 29,95 USD za základní balíček do 49,95 USD za nastavení Pro. Pokud jde o plány VPS, budete platit nejméně 49,95 $ až do 149,95 $.

Pokud se však rozhodnete zakoupit dlouhodobý plán, můžete ukončit platby již za 4,95 $ měsíčně. Jedná se o hvězdný cenový bod, ale to znamená, že jste do služby zamčeni déle, což znamená, že pokud máte nějaké problémy nebo chcete změnit hostitele, máte štěstí.

Stránka také nabízí 30denní záruku vrácení peněz, ale někteří uživatelé nahlásili problémy s vrácením peněz během tohoto období. To je částečně způsobeno nekonzistentním týmem zákaznických služeb, ale je znepokojivé, že web by měl tento problém na prvním místě.

Celkově není struktura cen hrozná, ale je dražší než jiné weby, které mají podobné vlastnosti a lepší podpůrné systémy.

Sečteno a podtrženo:

Pokud byste pro svůj web museli vybrat hostingovou službu, pravděpodobně byste raději hledali jiné možnosti a porovnávali ceny a funkce. I když to neznamená, že registrace s CoolHandle je špatný nápad, znamená to jen to, že existuje tolik jiných hostingových webů, které mají lepší služby a větší hodnotu, než že tento účel překonává účel tohoto. Pokud jste se již s tímto webem podepsali, nemyslete si, že musíte přepnout, zejména pokud jste s jeho službami spokojeni.

Stručně řečeno, CoolHandle je slušná webhostingová služba, ale můžete dělat lépe.

Zobrazit další funkce

CoolHandle Hosting FAQs

Abychom vám pomohli poskytnout co nejvíce informací o CoolHandle, sestavili jsme seznam otázek, které vám mohou poskytnout další vhled do této služby, takže můžete jít otevřenými oběma očima. Pokud zde nevidíte otázku, na kterou byste měli odpovědět, můžete se přímo obrátit na CoolHandle na svém webu a získat další informace..

Jaké jsou hostingové plány nabízené společností CoolHandle?

Stránka má tři různé úrovně hostingu: Starter, Business a Pro. Každý z nich nabízí stejné funkce, ale při rozšiřování získáte více všeho. Zde je to, co můžete očekávat od každé úrovně.

 • Startér: pět domén, pět parkovaných domén, pět subdomén, pět databází MySQL, pět e-mailových schránek a pět FTP účtů. Získáte také neomezený prostor na disku a šířku pásma.
 • Obchod: sto každé položky včetně domén, subdomén, parkovaných domén, databází MySQL, FTP účtů a PostgreSQL databází. Získáte také tisíc e-mailových účtů a neomezený prostor na disku a šířku pásma. Na této úrovni je možné získat vyhrazenou IP adresu a soukromý SSL.
 • Pro: získáte neomezené množství všeho. Můžete také získat vyhrazenou IP adresu a soukromý SSL.

Pokud jde o účty VPS, CoolHandle má další třístupňový systém. Každá úroveň přichází s jedním volným názvem domény a vyhrazenou adresou IP. Jsou nastíněny takto:

 • VPS 01: 512 MB RAM, 20 GB úložného prostoru a 500 GB šířky pásma
 • VPS 02: Jeden GB RAM, 30 GB úložiště a 1 000 GB šířky pásma. S tímto balíčkem získáte také spravovaný server
 • VPS 03: Dvě GB RAM, 60 GB úložiště a 2 000 GB šířky pásma. Kromě serveru můžete získat další vyhrazenou IP adresu
Nabízí CoolHandle dedikovaný hosting serverů?

Ano, tento druh služby můžete získat prostřednictvím CoolHandle. Stránka nabízí všechny dedikované serverové balíčky následující: Procesor Intel 3GHz, dvě GB RAM, 160 GB úložného prostoru (x2) a dvě TB šířky pásma. U vyhrazených serverů získáte také vyhrazenou adresu IP a soukromý certifikát SSL.

Funguje CoolHandle se systémem Windows?

V současné době poskytuje web pouze služby pro operační systém Linux. Naleznete zde však odkaz na službu kompatibilní se systémem Windows s názvem CoolWinHosting. Zdá se však, že tento web se liší od CoolHandle a má různé služby a ceny.

Nabízí web záruku dostupnosti?

Ano, CoolHandle slibuje, že zažijete 99,9% dostupnosti. Nezávislé testování ukazuje, že je to přesné.

Mohu najít CoolHandle na sociálních médiích?

Ano, tým podpory je aktivní na Facebooku a Twitteru a budou komunikovat se zákazníky, kteří je kontaktují prostřednictvím těchto kanálů.

Nabízí CoolHandle plnou náhradu, pokud zruším v záručním okně?

Ano, ale pouze pokud si zakoupíte standardní balíček. Pokud získáte nějaké další upgrady nebo doplňky, za tyto nákupy vám nebude vrácena žádná částka. Ve srovnání s jinými weby se to jeví jako standardní zásady návratu.

Nabízí web prodejní služby?

Ano, můžete provést prodej prostřednictvím CoolHandle. Tato stránka má tři úrovně služeb, které se pohybují od 35 GB místa na disku a 250 GB šířky pásma až po 200 GB místa na disku a 1 000 GB šířky pásma, v závislosti na vaší úrovni. Získáte také vyhrazené adresy IP a přístup ke skriptům, jako je PHP a WordPress.

Existují nějaké poplatky za zřízení webové stránky prostřednictvím této společnosti?

Ne, za zprovoznění vašeho webu nejsou účtovány žádné další poplatky. CoolHandle také poskytuje bezplatný software pro tvorbu webových stránek, který vám pomůže začít.

Když říká neomezená šířka pásma a místo na disku, je to opravdu neomezené?

Stejně jako u všech hostitelských webů nemůžete nikdy získat opravdu neomezené vše. Jako takový budete omezeni, jak to společnost považuje za vhodné, takže se nemusíte divit, pokud zjistíte, že neomezený plán má omezení.

Mohu hostit web pro streamování videa přes CoolHandle?

Technicky ano. Musíte se však ujistit, že máte dostatek zdrojů, abyste se ujistili, že váš web nezpožďuje. Naštěstí každý plán přichází s neomezenou šířkou pásma a místem na disku, ale musíte se ujistit, že používáte rozšíření pro přehrávání videa, abyste zajistili spolehlivost přehrávání. CoolHandle má k dispozici rozšíření FFMPEG, ale není jasné, jakou úroveň budete potřebovat, aby fungovalo efektivně a bez zpoždění.

Existuje na této stránce program doporučení?

Ano, CoolHandle má program odměn pro zákazníky, kteří na web odkazují nové podnikání. Přesné ceny a odměny nejsou v seznamu uvedeny, ale můžete se na společnost přímo obrátit a vyžádat si tyto informace.

Dostanu bezplatné domény prostřednictvím CoolHandle?

Ano, s každým balíčkem získáte jednu bezplatnou doménu. Pokud však chcete mít více domén, musíte za každou další doménu zaplatit za první.

Mohu na tuto stránku přenést svou aktuální doménu?

Ano, CoolHandle vám umožňuje převádět domény do nich za nominální poplatek. Cena bude záviset na rozšíření, například .com nebo .net. Mají na webu k dispozici seznam cen.

Podporuje CoolHandle skripty jako Joomla, Magento a Drupal?

Přestože web tyto skripty nemá k dispozici tak, jak jsou, můžete je teoreticky podpořit prostřednictvím služby bez problémů. Rámec existuje, aby se to stalo.

Nabízí web záložní služby?

Ne, není. Zákazníci však mají přístup k nástrojům, které vám umožní vytvořit si vlastní zálohy, jak uznáte za vhodné.

Má CoolHandle přidané bezpečnostní funkce?

Ano, web nabízí zabezpečené monitorování datového centra, které zahrnuje antivirový a antispamový software. Zahrnuje také 24/7 sledování dat.

Jak mohu platit za služby nabízené společností CoolHandle?

Tato stránka používá všechny hlavní způsoby platby, včetně kreditních karet jako Visa a Mastercard a PayPal.

Musím podepsat smlouvu, když se zaregistruji na tomto webu?

Ne, CoolHandle nevyžaduje, aby žádný uživatel podepsal smlouvu. Když však získáte cenový plán na šest nebo dvanáct měsíců, musíte zrušit během 30denního období, abyste získali plnou náhradu, protože tyto plány jsou diskontovány.

Více na CoolHandle.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map