Recenze domény.com.com květen 2020 – hostingové ceny a plány

Jak dobrý je hosting domény.com?

Domain.com, jeden z největších světových poskytovatelů doménových jmen a hostování webů, nabízí širokou škálu plánů včetně hostingu VPS, ale specializuje se na dostupný sdílený hosting. Jeho nevýhody zahrnují žádnou záruku dostupnosti a díky jeho převážně základním funkcím vás bude stát více.


Podívejte se na oficiální stránky Domain.com Recenze 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (13 hlasy) Pros

 1. Rychlé doby načítání
 2. Citlivý zákaznický servis
 3. Snadné nastavení webových stránek
 4. Bezpečnostní funkce
 5. Užitečný zákaznický servis

Nevýhody

 1. Žádné měsíční plány místo toho je to roční plán
 2. Extras vás bude stát víc
 3. Žádná záruka za provozuschopnost

SummaryDomain.com je velmi podobný mnoha dalším nízkonákladovým značkám sdílených hostingů a nenabízí mnoho funkcí, které by jej odlišovaly od ostatních. Může to však být ta správná cenově dostupná možnost pro lidi, kteří hledají základní webhostingovou službu, která usnadňuje nastavení webových stránek. Support2.5Speed3Features3Value2.5Transparency2.5

Naše oficiální recenze hostingu Domain.com

Pokud hledáte základní cíl webhostingu, doména Domain.com vám může poskytnout úložiště, e-mail a další nástroje, které vám poskytnou základ, ale postrádá některé funkce a možnosti cen, které nabízejí jeho konkurenti. Jsou ve stejné rodině jako Bluehost a HostGator, součást Endurance International Group. 

Nejlepší vlastnosti hostingu Domain.com

Doména.com nabízí funkce za nízkou cenu, díky které budete moci začít se vstupním webovým hostitelem. Ve skutečnosti nemají nic, co vyniká … kromě vlastnictví domény doména.com.

1. Domain Services

Služby domény nabízené doménou.com jsou jedny z nejlepších dostupných. Nejen, že dostanete své doménové jméno, ale získáte spoustu funkcí, které doplňují váš web. Věci, jako je zámek přenosu, předávání URL, předávání e-mailů a správa DNS, jsou zásadní pro to, aby vám pomohly zajistit efektivitu a provoz vašeho webu. Mnoho dalších webhostingových služeb vás nutí platit za přidání na váš web, což se může sčítat, zejména pokud plánujete zůstat u hostitelské společnosti na dlouhou dobu. Pokud budete mít k dispozici všechny doplňky, vaše webové stránky budou moci fungovat efektivněji a zlepší váš růst.

2. Snadné nastavení webových stránek

Domain.com poskytuje několik nástrojů pro vytváření webových stránek, včetně vysoce hodnoceného Weebly. Weebly používá funkci drag-and-drop, která vám umožní vytvořit atraktivní web, který může zahrnovat kontaktní formuláře, odkazy na sociální média a další v krátkém čase. Doména.com vám také umožňuje nastavit si webové stránky podporující WordPress. Je to jednoduchý proces a po instalaci můžete vytvářet příspěvky a instalovat pluginy jako obvykle. Doména.com je optimalizována pro zvýšení výkonu WordPress a umožňuje automatické aktualizace softwaru a doplňků. E-mailový účet si také budete moci nastavit během několika minut jednoduše tak, že navštívíte poštovní oblast a vytvoříte uživatelské jméno a heslo.

3. Ceny

Ceny za jejich plány jsou přijatelné a přicházejí se vším, co potřebujete, aby vaše webové stránky fungovaly hladce. Pokud plánujete okamžité spuštění profesionálního webu, nebudete muset utrácet příliš mnoho peněz, abyste vše uvedli do provozu. Za cenu 9,99 $ ročně si jednotlivec může vytvořit vlastní osobní web. To je ideální pro ty, kteří chtějí začít v malém, a změnit svůj plán, až vaše společnost začne růst. Nenajdete příliš mnoho společností nabízejících méně než dolar měsíčně pro webové domény. Je dobré pro ty, kteří právě začínají, dokud nejsou připraveni upgradovat své plány.

4. Prémiové domény

Vzhledem k tomu, že již bylo použito nebo již bylo používáno mnoho domén, je získání prémiové domény ideálním způsobem, jak se váš web odlišit. com umožňuje uživatelům najít prémiové doménové jméno, které vyniká z davu. I když to nemusí být složité, mohou vám pomoci najít prémiové doménové jméno, které bude zvyšovat návštěvnost vašeho webu. Jakmile najdete prémiové doménové jméno, můžete si ho hned zaregistrovat, což je ideální pro ty, kteří potřebují uvést své webové stránky do provozu. Použití prvotřídního doménového jména je pro přivádění lidí zásadní a jedinečné jméno je ideální pro malé podniky.

5. Marketingové služby

Když malá firma právě začíná, může být obtížné získat provoz. com poskytuje vynikající marketingové služby, které pomáhají vašemu podnikání růst. Nabízejí prémiové marketingové služby včetně kompletního designu služeb a marketingových a designových služeb. Pracují s Google Apps, optimalizací pro vyhledávače, zpracováním kreditních karet a marketingem pro vyhledávače. Toto je perfektní nástroj pro ty, kteří mají potíže s marketingem svých webových stránek. Pomocí těchto nástrojů může web pomoci přejít na začátek vyhledávání Google a umožnit tak dalšímu uživateli navštívit web.

6. E-mailové služby

Domain.com spolupracuje se společností Google na zlepšování e-mailových služeb prostřednictvím Gmailu. Doména.com vám poskytne vlastní e-mail pro váš web a umožní vám použít vaši značku jako svou e-mailovou adresu. S Gmailem a Diskem Google můžete spolupracovat, abyste pro vás vše zjednodušili. Můžete si vytvořit tým a komunikovat s nimi a nemusíte vykonávat příliš mnoho práce. Budete se muset přihlásit, ale jakmile se nacházíte, bude vše připraveno a připraveno k odchodu. Můžete přistupovat k e-mailu z jakéhokoli zařízení, což vám umožní rychlým stisknutím tlačítka kontaktovat kohokoliv. Cena začíná na 4,17 USD měsíčně, takže je dostupná pro kohokoli, kdo chce upgradovat svůj e-mailový systém.

7. Bezpečnostní funkce

Webhostingové balíčky domény Domain.com přicházejí s řadou bezpečnostních funkcí. Získáte adresář chráněný heslem a podporu SSL. Certifikát SSL bude chránit cenné informace, jako jsou transakce kreditními kartami a registrace.

8. Užitečný zákaznický servis

Doména.com má k dispozici telefonickou podporu 24/7. Nabízejí také systém prodeje vstupenek pro žádosti o podporu. Naléhavé žádosti by měly být podány telefonicky a žádosti o vstupenky jsou obvykle zodpovězeny do 24 hodin. Budete mít přístup k databázi znalostí, která pokrývá všechny základy hostování účtu, hesla a přístup. K dispozici je také uživatelská příručka a řada výukových programů. Personál zákaznického servisu je přátelský, snadno pochopitelný a dobře informovaný.

Nevýhody hostingu Domain.com

Přestože doména.com nabízí jednoduché vytváření stránek a užitečný tým podpory, existuje několik nevýhod této služby.

1. Nabídky na doménová jména

Technologický svět je konkurenční a je pochopitelné, že doména.com nemůže rozdělit doménová jména doleva a doprava. Musíte se předběžně zaregistrovat, abyste měli šanci získat doménové jméno. Období předčasného přístupu je dobré pro začátek skoku, ale stojí to navíc. Jedna dobrá věc, kterou nedostanete doménu, kterou chcete, je, že vám budou vráceny peníze, které jste vložili za registraci. I když to není dokonalý systém, bylo by dobré vědět, jaké jsou vaše šance na získání názvu domény.

2. Rychlejší doba odezvy

Problémy se mohou objevit kdykoli a je dobré vědět, že je lze rychle vyřešit. I když doména.com přijímá hovory kdykoli, mohou se s některými naléhavými problémy začít uvolňovat. Ať už jde o nedostatek znalostí o produktech nebo dlouhou dobu na odpověď na dotaz, některé problémy by měly být vyřešeny rychle. Věci, jako je vypnutí doménových jmen, by se neměly stát, ale někdy se dráty zkříží. Stává se to, ale vyřešení jednoduchého problému s obnovením hesel by nemělo trvat týden. Možná může být užitečný lepší systém prodeje vstupenek nebo školení.

3. Horší panel administrátorů

Zdá se, že jejich administrátorský panel je o několik let pozadu s aktualizacemi a jeho zlepšení by vedlo k tomu, že se z něj stane efektivnější hosting. Načtení stránek chvíli trvá, což může být pro každého, kdo navštíví web, frustrující. Přestože nabízejí mnoho doménových jmen, mohli by vylepšit svůj administrátorský panel, aby hostům ještě usnadnili hostování. Pro některé lidi to může fungovat, ale jiní, kteří jezdí na velkém provozu, si nemohou dovolit čekat, až si lidé sednou, až se načte stránka..

4. Žádné soukromí

Když jsou vaše soukromé informace odhaleny, může to vést k mnoha problémům v řadě. Nejde jen o pár bitů o vašich osobních údajích, ale místo toho je to skoro všechno. Pokud byste je nemuseli platit navíc za úkryt svých osobních údajů, bylo by to ideální. Bohužel, pokud za ně nezaplatíte, aby skryli vaše informace, jste zaseknutí. To může vést k mnoha problémům v řadě, takže může být lepší platit je a mít vaše osobní informace skryty před veřejností. Není ideální, ale lepší než nechat si o vás zjistit všechny informace.

5. Žádné měsíční plány

Doména.com nenabízí možnosti sdílení webhostingů z měsíce na měsíc. Musíte si vybrat roční plán a při registraci k dlouhodobému plánu neexistují žádné nabídky, jak ušetřit peníze. Například stejnou částku zaplatíte, pokud se zaregistrujete na jeden rok nebo tři roky. To může být problém pro lidi, kteří nechtějí jednat s ročním závazkem, nebo kteří by raději rozdělili své platby v průběhu roku.

6. Extras vás bude stát víc

Zatímco základní plán je cenově dostupný, nenabízí spoustu funkcí. V době, kdy z webhostingu dostanete to, co potřebujete, můžete nakonec zaplatit více, než byste zaplatili jinou službou. Doména.com účtuje poplatek za převod domény, pokud chcete portovat přes adresu URL a mnoho jiných hostingových služeb tak neučiní. Pokud potřebujete více než 100 e-mailových adres, budete muset upgradovat na vyšší plán. Základní elektronický obchod má limity na stránky a produkty a chybí jim další funkce, jako je náhled stránek před jejich publikováním. Chcete-li tyto limity odstranit, budete muset zaplatit za upgradovanou verzi.

7. Žádná záruka za provozuschopnost

Domain.com nezveřejňuje záruku dostupnosti, ani neposkytuje žádná data o historii nebo výkonu uptime na svých webových stránkách. I když uvádějí, že provádějí zálohy, nevyjasňují, kdy jsou zálohy prováděny nebo zda jsou dostupné klientům. Domain.com uvádí, že mají zařízení Tier 1, které nabízí redundanci a nepřetržité monitorování. Mnoho uživatelských recenzí však hovoří o špatné dostupnosti, zatímco jiné recenze s nimi nemají problém, takže potenciálním uživatelům nedávají jasný obraz o prostojích.

Sečteno a podtrženo:

Pro ty, kteří hledají malé až střední služby, které nabízejí většinu funkcí potřebných k hostování webových stránek za nízkou cenu, stojí za to se podívat na doménu.com. Vzhledem k tomu, že jejich hlavním zaměřením jsou sdílené hostingové plány, jsou hosting, ceny a podpora průměrné a pomohou běžným uživatelům během několika minut provoz webu spustit. Přestože získáte dobrou podporu pro obecné otázky a méně pokročilé problémy, pokročilejší uživatelé nemusí s doménou Domain.com získat vše, co chtějí, protože mají sklon nabízet pouze základní informace.

Zobrazit další funkce

Časté dotazy na doméně.com

Úvod

Domain.com je web hosting, který má spoustu plánů. Bylo ohodnoceno jako jeden z nejlepších dostupných webů pro webhosting a je snadné pochopit, proč se k nim tolik zákazníků dostalo. Pokud jste přemýšleli o získání hostitelské služby a dosud jste ji nenašli, můžete zvážit použití domény Domain.com.

Tato recenze se zaměří na společnost, jaké služby nabízejí a co o nich říkají zákazníci. Po přečtení této recenze byste měli pochopit, proč je doména.com jednou z nejlepších hostingových stránek k dispozici.

Co je doména.com?

Od roku 2000 pomáhá doména.com svým zákazníkům dosáhnout jejich online cílů a je jedním z lídrů v oblasti registrace domén a webhostingu. Jejich inovativní produkty a služby mají vynikající hodnotu a snaží se spokojit své zákazníky. Jejich posláním je dodávat kvalitní produkty za kvalitní cenu pro své klienty a jsou hrdí na tuto schopnost.

Specializují se na dostupná doménová jména, webhosting, VPS hosting, e-mail, SSL certifikáty, webdesign a online marketingové služby. Mezi jejich bezplatné služby patří předávání URL, předávání e-mailů, blokování přenosu a nástroje pro správu celkové DNS. Tyto produkty umístí zákazníka na místo řidiče pro jeho web.

Domain.com zaznamenala v posledních letech extrémní růst a není tajemstvím, co z nich dělá jeden z nejlepších dostupných hostingových serverů. Mají vynikající retenci zákazníků, která lidem pomohla připojit se k doméně.com pro jejich potřeby hostování.

Co dělá doménu.com vynikající?

Domain.com neposkytuje pouze plány hostování pro každého, ale jejich přidané položky jsou součástí většiny plánů. Věci, jako je zámek přenosu, předávání URL, předávání e-mailů a správa DNS, jsou součástí většiny jejich plánů. Jejich plány začínají na pouhých 9,99 USD a zahrnují vše uvedené výše.

Jejich cenové plány se liší s každým názvem domény. Ceny stanovené na 9,99 $ zahrnují doménová jména s .biz, .com a .me. Pokud hledáte profesionální URL, jsou k dispozici .aero, .coop, .jobs, .museum a .tv a tyto plány se pohybují od 29,99 do 269,99 USD. Zatímco profesní plány jsou dražší, poskytují veškeré služby, které potřebuje, aby byl jejich web úspěšný.

Počáteční shrnutí

Pokud zakládáte firmu nebo se chystáte expandovat, doména.com nabízí četné plány, které vám pomohou rozšířit vaši síť. I když nastavujete soukromý web, poskytují vám všechny nástroje, které potřebujete k úspěchu. Zavedli nové fáze TLD, díky nimž jsou pro ty, kteří právě začínají webové stránky, lepší.

I když ještě zbývá projít, zdá se, že doména.com je jedním z nejlepších dostupných hostingových serverů. Získáte všechny nástroje, které potřebujete, abyste mohli začít, a jejich plány zahrnují spoustu dodatků, které vám ostatní webhostingové stránky účtují, abyste je zahrnuli do svého plánu. Pokud přemýšlíte o získání webhostingové služby, je doména.com jednou z nejlepších společností, se kterými můžete pracovat.

Co lidé říkají o doméně.com

Mnoho lidí mluvilo o doméně.com a vždy je dobré zkontrolovat, co masy říkají. V této části začneme dobrými věcmi, které lidé říkají, a ponoříme se do nelichotivých recenzí.

Dobrý

„Je to jedna z nejjednodušších doménových služeb, jaké jsem kdy použil. Je to jednoduchá služba, která poskytuje nástroje, které potřebujete k úspěchu. Díky tomu ostatní hostingové služby vypadají nepřehledně a neuspořádaně. Mohu použít stejné přihlašování domén pro vše, co na svém webu potřebuji. “

„Od doby, kdy jsem začal používat doménu.com, jsem si všiml, jak snadné je používat tyto funkce. Kompletní WordPress, vlastní e-maily a další funkce pro vytvoření webové stránky jsou vám k dispozici. Jejich doba odezvy na e-maily a řešení problémů jsou rychlé a snadné na to. I když nejsem příznivcem utajování osobních údajů placením příplatku, vynikají v jiných oblastech. “

“Toto je jedna z nejlepších hostingových společností.” Rychlost serverů je úžasná, webové stránky se načítají rychle a technická podpora je informovaná a užitečná. Jejich skvělé ceny nelze porazit a vědí, jak se starat o své zákazníky. Domain.com vždy doporučuji svým přátelům a kolegům na základě jejich cen a zákaznické podpory. “

„Jejich funkce jsou jako jiné weby s webovým hostingem, ale vědí, jak udržet vše v chodu. I když máte více domén, mohou vše udržovat v chodu. Jednou z mých oblíbených věcí na doméně.com je to, že jsou ochotni vám pomoci, bez ohledu na to, kolik je hodin. To je pro mě nesmírně důležité a mám ráda skutečnost, že je mohu kdykoli zavolat a mít problémy okamžitě vyřešit. “

„Přestože doména.com nemá všechny funkce, které mají jiné weby s webovým hostingem, stále je to jeden z nejlepších dostupných webů. Můžete vyzkoušet všechny funkce, které poskytují, a maximalizovat tak potenciál svého webu. Doména.com má vše, co potřebujete k uvedení do provozu. Neměli byste ztrácet čas s jinými webovými hostitelskými weby, když doména.com dělá všechno a poté nějaké. “

Špatný

„Správcovský panel ponechává hodně přání a mohl by vážně použít upgrade. Jejich zastaralý administrátorský panel trvá dlouho, než se načte, a web se někdy uzavře bez provokace. I když vynikají v názvech domén, pokud hledáte hosting, možná budete chtít jít jiným směrem. Měli byste zvážit, jak z nich získat doménu, a poté použít jinou službu pro hostování. “

“Nemám rád jejich zákaznický servis a jejich registrátor domény potřebuje hodně práce.” Když odešlete jednoduchou otázku, může chvíli trvat, než dostanete odpověď. I když se spojíte s osobou, nemusí vědět, o čem to mluvíte, a může to chvíli trvat, než se z telefonu dostanete. Doporučil bych jít s jinou službou, která má více znalostí o jejich produktech a jak dobře vám mohou pomoci. “

„Rozhodl jsem se získat doménové jméno přes doménu.com. Když jsem našel ten, který se mi líbil, dal jsem ho do košíku a když jsem šel udělat nákup, objevila se chyba. Dva dny jsem byl uzamčen ze svého účtu a vyzkoušel různé prostředky, jak s někým kontaktovat. Poslal jsem e-mail, ale nedostal jsem odpověď. Druhý den jsem volal, čekal, až si zkontrolují poštu, ale bez odpovědi. Nakonec jsem se dostal do kontaktu s někým, kdo resetoval své heslo, a mohl jsem se vrátit zpět na svůj web. Tento hostingový server bych nedoporučoval těm, kteří potřebují dobrý zákaznický servis. “

„Když předchozí majitelé prodali svou společnost doméně Domain.com, musel jsem ověřit své vlastnictví své vlastní domény. Kontaktoval jsem je, abych věděl, že budu mimo město bez přístupu k internetu, a byl jsem ujištěn, že moje doména nebude pozastavena. Odstranili informace z registru DNS, což problémy nevyřeší správně. Trvalo několik hodin, než bylo opraveno a spuštěno. Byl to takový proces, že jsem už nemohl používat jejich službu. “

Konečný verdikt

Přestože doména.com měla několik lidí, kteří si stěžují na své služby a zákaznickou podporu, mají lidi, kteří tuto službu naprosto zbožňují. Poté, co uslyšíte, co o nich lidé říkali, podívali se na jejich produkty a viděli, co se jim daří dobře a na čem by mohli pracovat, by vám mělo pomoci určit, zda je doména.com pro vás ta pravá.

Jak mohu obnovit své domény?

Až budete připraveni obnovit své domény, můžete přejít přes doménu.com. Vyberete domény, které chcete obnovit, a postupujte podle pokynů. Budou zveřejněny sazby za obnovení domény, což vám umožní vybrat si svůj plán. Pokud jste připraveni, je načase upgradovat. Možnosti jsou přístupné prostřednictvím ovládacího panelu.

Co se stane s doménami, které se neobnovují?

Pokud nechcete ztratit doménová jména, musíte podniknout několik kroků k zabezpečení svých domén, které chcete zachovat. Připomenutí obdržíte 30 dní před vypršením jeho platnosti, a pokud platba nebude provedena, doména vyprší. Bude deaktivována a nahrazena mezi ostatními doménami, kterým vypršela platnost, spolu se službami zahrnutými v plánu. 30 po vypršení platnosti bude doménové jméno převedeno do veřejné domény, kde si může koupit někdo jiný. Pokud to trvá 45 dní, aniž by bylo reklamováno, lze za obnovení názvu domény účtovat poplatky. Pokud to nikdo nenárokuje, název domény se vrátí do veřejné domény k prodeji.

Co to znamená, pokud je doména v části „Vykoupení?“

Když je doménové jméno odesláno k uplatnění, může jej zakoupit jiná strana. Doménu však můžete uplatnit až 30 dní. Budete se muset přihlásit ke svému účtu a zadat lístek do systému podpory. Poplatky za vykoupení jsou 99,99 $ a bude nutné zaplatit i běžný poplatek za obnovu. Po skončení období uplatnění dojde k pětidennímu cyklu mazání, který umožní komukoli se zaregistrovat a přijmout název domény.

Co když se na mém účtu objeví informace o chybách?

Pokud na vašem účtu zjistíte nějaké chyby, můžete je změnit. Jakákoli nesprávná pole můžete opravit pomocí „Změnit informace o účtu“ a zadat správné informace. Pokud potřebujete změnit svou e-mailovou adresu, přejděte na „Změnit e-mailové adresy“ a podle toho změňte. Pokud máte více než jednu doménu, můžete mít nějaké problémy. Každou z nich můžete změnit a dokončit tak aktualizované změny.

Co je to „automatické obnovení“ a mohu to změnit?

Když je jméno nově zaregistrováno, jsou zavedena bezpečnostní opatření pro automatické obnovení. Zabraňuje tomu, aby vaše platby propadly, což způsobí ztrátu názvu domény. S automatickým obnovovacím systémem budete mít úplnou kontrolu a bude vám účtováno 15 dní před vypršením platnosti. Pokud platba neprochází, provede se druhý pokus pět dní před vypršením platnosti. Každý poplatek je uložen na kreditní kartě, která je uložena při registraci. Informace o kartě můžete změnit, pokud její platnost vypršela pomocí možnosti „aktualizovat informace o kreditní kartě“ na obrazovce pro přihlášení. Můžete nastavit automatické obnovení názvu domény, abyste je neztratili na stránce s informacemi o účtu.

Co se stane, když automatické obnovení selže?

Nejpravděpodobnějším důvodem selhání automatického obnovení je to, že kreditní karta, kterou jste zadali, není platná. Tento problém můžete vyřešit aktualizací údajů o kreditní kartě prostřednictvím údajů o vašem účtu. Pokud je kratší než 15denní doba vypršení platnosti, možná budete muset také obnovit název domény.

Proč dostávám oznámení o obnovení domén na různých e-mailových adresách?

Nejjednodušší vysvětlení je, že každá doména má pro každý název domény jinou e-mailovou adresu. Můžete sloučit všechna doménová jména do jedné e-mailové adresy. Musíte se ujistit, že vaše informace jsou stejné pro každý doménový název. Můžete se přihlásit ke svému účtu a postupovat podle pokynů pro každou doménu, kterou máte. E-mailovou adresu můžete změnit tak, aby se odeslala pouze na adresu, kterou používáte nejčastěji. Můžete upravit své e-mailové adresy a učinit je pohodlnějšími pro vás. Více na doméně.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map