Recenze Dreamhost – levné sdílené, hosting WordPress? Květen 2020

Recenze Dreamhost – levné sdílené, hosting WordPress? Květen 2020

Recenze Dreamhost – levné sdílené, hosting WordPress? Květen 2020

DreamHost: Rychlý, levný, dobrý?

DreamHost má některé z nejlepších průměrů dostupnosti a rychlosti načítání stránek jakéhokoli sdíleného hostování na trhu.


Navíc nabízejí neomezenou šířku pásma, bezplatné názvy domén, certifikáty SSL zdarma a kompenzují vám poklesy za provozuschopnost. Opravdu poskytují jednu z největších dostupných dohod o úrovni služeb.

Jaký je úlovek? Dreamhost je dražší než vaše průměrná společnost se sdíleným hostingem a vy vám mohou být účtovány pouze ročně. Počáteční cena odvádí mnoho lidí pryč.

Ale čtěte dále a zjistěte, proč si myslíme, že to stojí za to.

Viz oficiální stránka DreamHost Editorial Review 3.9 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Neomezená šířka pásma a místo na disku
 2. Instalace aplikace jedním kliknutím
 3. 97denní záruka vrácení peněz
 4. Možnost vícenásobného hostování
 5. 100% záruka dostupnosti

Nevýhody

 1. Podpora sdíleného hostování extrémně omezená
 2. Žádné nástroje pro návrh webových stránek
 3. Cennější než většina sdílených hostingů
 4. Pouze roční fakturace

SummaryDreamHost vás může stát dvakrát nebo více, než kolik byste zaplatili za sdílený hosting jinde. Ale to neznamená, že jsou předražené! S neomezenou šířkou pásma, bezplatnými SSL, vynikající bezpečností a hvězdnými rychlostmi a provozuschopností je hodnota poměrně vysoká. Doporučujeme DreamHost pro uživatele se sdíleným hostingem, kteří vědí, že mohou za své peníze získat skvělý třesk. Podpora3.5Speed4Features4Value4Transparency4

Naše redakční recenze DreamHost 

DreamHost, založený v roce 1997 vysokoškoláky na Harvey Mudd College, patří mezi veterány amerických webhostingových společností. Soukromě vlastněná společnost hostí 1,5 milionu webů po celém světě a sídlí v Los Angeles v Kalifornii s pobočkami v Portlandu v Oregonu..

Přestože DreamHost patří mezi dražší dostupné možnosti sdíleného hostingu, nabízejí obrovskou hodnotu.

Díky vynikající rychlosti, dostupnosti, funkcím, podpoře a neomezené šířce pásma získáte své peníze. To znamená, že jejich vlastní dashboard není oblíbený pro každého, a nejsou ani nejlevnější, ani nejkvalitnější hostitel na trhu, přesto mají pro většinu lidí skvělou rovnováhu..

Nejlepší funkce DreamHost plánů

DreamHost nabízí jeden z nejlepších webhostingových balíčků v okolí. Jsou velmi spolehlivé, používají software s otevřeným zdrojem a poskytují vám neomezenou šířku pásma.

1. Novinka pro rok 2019: Plány DreamHost jsou velmi levné

Aktualizace pro rok 2019: DreamHost má některé z nejlevnějších a nejvýhodnějších plánů ve sdíleném hostování:

Dreamhost počáteční cena

Dreamhost počáteční cena DreamHost sdílené plány a ceny

Bývalo to tak, že pokud jste chtěli jít s DreamHostem, měli byste být připraveni vyslat trochu více měsíčně, než je váš průměrný plán.

Už ne.

DreamHost porovnal ceny velkých chlapců jako BlueHost, HostGator a GoDaddy. A tvrdě bojují.

Teď nemůžeme tvrdit, že když se hádáme o čistém stanovování cen, plán $ 1 / měsíc GoDaddy je docela zatraceně levný, ale chcete se držet s hostitelem po dlouhou dobu, ne pro subprime ceny, které se promění v návnadu a přepínač.

Rozhodně doporučujeme DreamHost, ruce dolů, lidem, kteří uvažovali o upgradu na dražší možnost sdíleného hostování, protože jejich web vyrůstá z hostování v suterénu. Funkce nabídly soupeři spoustu prémiových plánů, které ostatní poskytovatelé sdílených hostingů účtují zvlášť. Pokud ale chcete pouze jednoduchý web za nízkou cenu a nechcete používat tunu místa na disku nebo šířku pásma, pravděpodobně budete lépe s levnější možností, která má jasné limity.

Tady je ta věc. Pokud je porovnáte s více „prémiovými“ hostiteli jako WP Engine a Kinsta, rychle zjistíte, že DreamHost je velmi cenově dostupný.

2. Neomezená šířka pásma a místo na disku

Mnoho webů říká, že nabízejí neomezenou šířku pásma a místo na disku.

Co ale ve skutečnosti myslí, je to, že pro vás nestanovují jasný limit; mohou se kdykoli rozhodnout, zda používáte příliš mnoho místa.

Příliš mnoho špiček v provozu a možná zjistíte, že váš účet byl pozastaven kvůli zneužití kapacity sdíleného serveru. Nebo může vaše hostitelská společnost pasivně agresivně trvat na tom, že upgradujete na dražší hostingový plán. Bluehost je dobrým příkladem společnosti, která podráždila mnoho zákazníků za to, že to udělali.

DreamHost má pouze jeden sdílený hostingový plán a skutečně nabízí neomezenou šířku pásma a místo na disku.

Žádné pozastavení kvůli nadužívání.

Žádný dražší plán, který vás nutí.

Pokud plánujete pěstování populárního webu, je to obrovské.

A hardware, který skutečně podporuje silný provoz. Když to spojíte se skutečností, že můžete vždy upgradovat na server VPS nebo dedikovaný server, pak nebe je limit.

3. Instalace aplikace jedním kliknutím

DreamHost spouští své skripty tak, že můžete nainstalovat WordPress – spolu s mnoha dalšími různými aplikacemi – kliknutím myši. Mezi tyto další aplikace patří fotogalerie, software nákupního košíku, softwarové aplikace CMS a další.

Krásná věc na skriptech je, že můžete použít skript někoho jiného, ​​aniž byste museli znát jakýkoli kód. Vezměte si skripty – mnoho z nich je zdarma – a nainstalujte je na svůj web jediným kliknutím. Jako webmaster se můžete těšit na to, že díky této funkci můžete, aby váš web vypadal a cítil se.

4. 97denní záruka vrácení peněz

To je ve skutečnosti déle než většina poskytovatelů hostingu.

Standardem je 30denní záruka vrácení peněz. DreamHost nabízí 97denní záruku vrácení peněz – není to něco?

97denní záruka vrácení peněz funguje takto: pokud zrušíte kdykoli během prvních 97 dnů po registraci, vrátí vám 100 procent z peněz, které jste zaplatili.

Kdykoli zrušíte po 97 dnech, vrátí vám poměrnou částku. Je to opravdu velkorysé a také se zdá být zvláště důležité pro DreamHost vzhledem k tomu, že možná budete muset zaplatit předem alespoň rok (ale později to později).

O další týden překonali InMotion Hosting a 90denní záruku vrácení peněz WebHostingHub.

5. 100% záruka dostupnosti

Zatímco většina ostatních poskytovatelů se může pochlubit 99% zárukou dostupnosti, DreamHost nabízí 100% záruku dostupnosti. Pokud je z nějakého důvodu váš web nefunkční, připíšou vám na váš účet jeden den bezplatného hostování za každou hodinu, kdy je deaktivován.

Naštěstí pro vás (a pro fakturační oddělení DreamHost) však často nepadají.

V loňském roce dosáhl DreamHost průměrně 99,98% dostupnosti.

Jediná hostingová společnost, která má lepší výsledky než A2 hosting, na 99,99%

6. Sweet Freebies

Možná, že nemohou být skutečně nazváni zdarma, protože platíte za plán, ale líbí se nám, že DreamHost zahrnuje spoustu dalších funkcí do jejich standardního sdíleného hostovacího plánu, který většina ostatních hostů účtuje navíc za.

Získáte skenování malwaru, certifikát SSL, více domén, bezplatné doménové jméno, neomezené e-mailové adresy a možnosti a kredit Google AdWords ve výši 100 USD na zavedení.

7. Webhosting zdarma pro neziskové organizace

Toto je jedinečná funkce pro webhostingovou společnost. Pokud jste ve Spojených státech a provozujete neziskový podnik, například charitu nebo kostel, DreamHost ho hostuje zdarma. Poskytnutím správné dokumentace od IRS, konkrétně dopisu o určení 501 (c) (3) vydaného IRS, DreamHost s vámi bude spolupracovat a poskytne vám bezplatný hosting.

Nevýhody Dreamhost 

DreamHost má některé z nejkomplexnějších funkcí na trhu, ale existuje několik úlovků. Než stisknete spoušť, pečlivě zvažte tyto body.

1. Zákaznický servis DreamHost postrádá telefonickou podporu

Jistě, jejich systém e-mailových vstupenek je dost zatraceně dobrý a díky podpoře chatu jim rychle pomohou. Ale někdy opravdu chcete mluvit se skutečnou osobou skutečným hlasem. Pokud jste typ, který má rád pokaždé, když získáte stejný agent v telefonu, DreamHost není pro vás. SiteGround je náš vzdálený vůdce v oddělení služeb zákazníkům (a můžete jim zavolat!).

Chcete více skvělých hostitelů zákaznických služeb? Podívejte se na náš seznam nejlepších z nejlepších.

2. Pouze jeden sdílený hostingový plán

V některých ohledech je to výhoda. Mít jen jeden plán bere hodně analýzy paralýzu výběru mezi různými úrovněmi sdílených hostingových plánů a zabraňuje vám platit navíc za funkce, které nepotřebujete jen pro případ. Ne každý je však ve skutečnosti schopen co nejlépe využít neomezenou šířku pásma a mnoho funkcí DreamHost. Web s pouze 100 návštěvami za měsíc bude platit stejně jako web s 100 000 návštěvami. Jistě, zaneprázdněný web je stále hodně. Ale ne tak malý kluk.

3. Láska cPanel? DreamHost ne.

DreamHost má svůj vlastní ovládací panel a nepoužívá typický průmyslový standard cPanel. To není tak ošidné, jako je to otázka preference. Přístrojová deska DreamHostu je výrazně modernější než cPanel, ale může také zastrašovat nezasvěcené. A někdy to může být nepříjemné, když se musíte naučit nové rozhraní, zejména pokud již interagujete s desítkami různých denně. Pokud jste opravdu spokojeni s cPanel a nechcete přijmout něco nového, DreamHost může zklamat.

Sečteno a podtrženo

Pokud víte, co děláte, DreamHost může být snem.

Neomezený prostor na disku a neomezená šířka pásma ve spojení se vyhrazeným serverem znamená, že vaše webové stránky mohou růst od počátku na skutečný trhák bez nutnosti přepínat hostingové společnosti nebo upgradovat plány.

Milujeme, že DreamHost existuje od roku 1996, jsou nezávislí a nabízejí skvělé možnosti pro začátečníky. Pokud se rozhodujete mezi DreamHostem a dalšími hostiteli na velkém trhu, jděte na DreamHost.

Viz Oficiální SiteMore na DreamHost.com

Dreamhost Otázky a odpovědi

Otázka 1
 • Jsem spokojený s používáním operačního systému založeného na Linuxu. Jaký typ hostingového systému Dreamhost nabízí?
 • Máte štěstí, protože Dreamhost svým zákazníkům nenabízí možnost využít hostingový systém založený na systému Windows. Zákazníkům je poskytnut přístup pouze k webovým hostingovým službám založeným na Linuxu. S tímto systémem dostanete řadu zvonků a píšťalek, které fungují tak, aby váš nový hostingový účet byl funkční a co nejdříve spuštěn.
Otázka 2
 • Jak dlouho je úvodní cena platná?
 • Úvodní cena, kterou platíte Dreamhostu při registraci nového hostovacího účtu, je platná do konce aktuálního období obnovení. V té době se cena, kterou platíte, zvyšuje každý rok, kdy zůstanete zákazníkem Dreamhostu.
Otázka č. 3
 • Budu moci dostávat dedikovaný server a spravované služby, když se rozhodnu stát se zákazníkem v Dreamhostu?
 • Dreamhost vám nabízí širokou škálu dedikovaných serverových platforem, které jsou natolik rozmanité, aby vyhovovaly všem potřebám hostingu, které máte na mysli. Stejně tak hostitelská společnost také nabízí spravované servisní plány, které vám poskytují bezproblémový zážitek z hostování.
Otázka č. 4
 • Nabízí Dreamhost jakákoli bezplatná doménová jména s jejich hostingovými plány?
 • Ano! Dreamhost vám poskytuje bezplatná doménová jména, když se zaregistrujete pro některý z jejich sdílených plánů webhostingu. Máte na výběr více než 350 různých rozšíření domén webových stránek, což vám dává více příležitostí pro jedinečný webový název, který přesahuje tradiční .com nebo .net, který každý běžně vidí online.
Otázka č. 5
 • Mohu si v Dreamhostu zaregistrovat doménové jméno v době, kdy se přihlásím k jednomu z jejich hostingových plánů?
 • Ano! Dreamhost snadno poskytuje svým zákazníkům, potenciálním zákazníkům a veřejnosti přístup ke koupi doménových jmen pro registraci. Při vytváření plánu hostingu máte možnost vybrat .com, .net., .Info a další. Všechny registrace doménových jmen přicházejí s ochranou soukromí domény bez dalších nákladů.
Otázka č. 6
 • Pokud se nespokojím s hostitelskou službou, kterou dostávám po přihlášení do služby Dreamhost, existuje šance, že dostanu své peníze zpět?
 • Ano! Dreamhost nabízí všem svým zákazníkům záruku vrácení peněz na 97 dní. Pokud po uplynutí této doby nejste spokojeni se službou, kterou přijímáte, můžete požádat o vrácení peněz. Společnost vám pošle celou částku, kterou jste zaplatili, bez položených otázek. U nákupů doménových jmen nebo jiných produktů, které hostingová společnost nabízí, není k dispozici žádná možnost vrácení peněz.
Otázka č. 7
 • Poskytuje mi Dreamhost možnost mít virtuální privátní server (VPS)?
 • Když nastavíte plán hostování pomocí Dreamhostu, máte ve svém účtu k dispozici čtyři samostatné možnosti VPS. Každá možnost je podporována SSD, což vám umožní přijímat vysoký výkon se zpracováním CPU, konfigurací pevných disků, pamětí a šířkou pásma na vašem účtu. Nejnovější technologie umožňuje také přijímat server pro rychlé čtení a zápis.
Otázka č. 8
 • Jaké jsou dostupné možnosti kontaktování technické podpory, kdykoli se objeví problém s mým hostitelským účtem?
 • Máte-li potřebovat technickou podporu, máte na výběr ze tří hlavních možností. Na místě, kde uskutečníte první hovor, je k dispozici podpůrný program zpětného volání, zanechá zprávu popisující váš problém a technik podpory váš hovor vrátí. Máte také možnost e-mailové podpory a systém online lístků pro zákazníky, kde vám technická podpora pomůže online.
Otázka č. 9
 • Když kontaktuji tým podpory zákazníků společnosti Dreamhost, jaký jazyk mohu očekávat, že technici budou mluvit?
 • Všichni technici zákaznických služeb a technické podpory společnosti Dreamhost mluví anglicky. To zahrnuje jakýkoli e-mail, odpověď na lístek podpory nebo jakýkoli jiný typ ústní a písemné komunikace, kterou budete mít se společností. Každý z jejich týmů zákaznických služeb a technické podpory je k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Podporu najdete také prostřednictvím kanálu sociálních médií Twitteru.
Otázka č. 10
 • Jak dlouho Dreamhost pracoval v podnikání?
 • Společnost otevřela své dveře v roce 1997, když se čtyři vysokoškolští přátelé rozhodli pustit do online sféry podnikání. Založili společnost z kolejní místnosti vysoké školy a jejím cílem bylo pomoci lidem najít místo v online komunitě. Rychlý posun vpřed k dnešnímu dni, kde je společnost domovem přibližně 1,5 milionu různých webů, které nabízejí blog, aplikace, elektronický obchod a další virtuální svět. V současné době denně obsluhují přibližně 400 000 zákazníků po celém světě.
Otázka č. 11
 • Kam Dreamhost uchovává své servery datových center?
 • Dreamhost udržuje svoji síť serverů datových center na vzdáleném místě v Los Angeles v Kalifornii. Centra jsou řízena teplotou a mají nepřetržitou bezpečnost, aby vaše data a data ostatních zákazníků zůstala vždy v bezpečí.
Otázka č. 12
 • Když budu používat Dreamhost pro své hostingové služby, budu mít na výběr celou řadu programovacích jazyků?
 • Ano! Dreamhost vám nabízí možnost použít při nastavování účtu jeden z několika populárních programovacích jazyků. Můžete si vybrat z PHP, Perl, Ruby on Rails a Ruby jazyk pro vaše programovací potřeby.
Otázka č. 13
 • Budu mít k dispozici jakékoli možnosti prodejce pomocí Dreamhostu?
 • Dreamhost má cenný program pro distributory, který určitě budete chtít využít při nastavování svého hostingového účtu. Každá z jejich možností pro distributory vám dává možnost vydělat si další příjem prostřednictvím různých vlastních možností pro kutily.
Otázka č. 14
 • Budu mít příležitost zapojit se do přidruženého programu po vytvoření účtu u Dreamhostu?
 • Absolutně! Dreamhost s hrdostí nabízí zájemcům možnost vydělávat si na svých webových stránkách, které sídlí v síti serverů Dreamhost, další příjem. Textové odkazy můžete umisťovat do obsahu svého webu a pokaždé, když návštěvník na tento odkaz klikne, vyděláte peníze. Pokaždé, když odešlete příteli nebo rodinnému příslušníkovi Dreamhost pro potřeby webového hostingu, obdržíte 97 USD za každý nový účet, který zůstává ve společnosti.
Otázka č. 15
 • Co je součástí mé registrace doménového jména od Dreamhostu?
 • Když se zaregistrujete nové doménové jméno u Dreamhostu, bude to jako vánoční ráno. Kromě toho, že máte na výběr více než 350 doménových rozšíření, získáte také správu DNS, což usnadňuje aktualizaci názvových serverů a nasměrování návštěvníků vašeho webu správným směrem. Budete mít možnost přizpůsobit tyto jmenné servery tak, aby odrážely vaši osobnost nebo obchodní firmu. Toto doménové jméno můžete přeposlat jakékoli jiné webhostingové společnosti, kterou si přejete, a máte možnost uzamknout svou doménu jako ochranu proti podvodníkům nebo hackerům podle potřeby.
Otázka č. 16
 • Chtěl bych použít WordPress pro svůj web, který chci hostit na serveru Dreamhost. Je tato možnost pro mě dostupná nebo musím vybrat jinou možnost?
 • Budete milovat hostitelské příležitosti, které Dreamhost zpřístupňuje vám a ostatním uživatelům, kteří chtějí využívat nástroje webu WordPress. Chcete-li vytvořit hostingový účet WordPress, stačí se zaregistrovat do sdíleného hostovacího plánu nebo hostovacího plánu DreamPress. Každý plán přichází s možností mít podporu kvalifikovaného personálu technické podpory, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a může vám pomoci s jakýmkoli problémem, který se objeví. Rovněž dostanete automatické zálohy a aktualizace systému a přístup k hostitelské síti, která je k dispozici 100 procent času, který potřebujete. Při vytváření účtu WordPress můžete během několika minut přidat libovolný motiv nebo zásuvný modul, který chcete.
Otázka č. 17
 • Chci si otevřít Dreamhostingový účet s Dreamhostem, ale v současné době mám web, který je na jiném hostingovém serveru. Přenese Dreamhost své staré informace o účtu na své servery, když si s nimi otevřu nový účet?
 • Dreamhost bohužel neprochází kroky migrace vašeho webu z aktuálního umístění hostitele. Nabízejí vám však přístup k přátelskému a užitečnému týmu technické podpory, který vám pomůže při navigaci ze starého umístění hostitele na nové místo na serverech Dreamhost. Máte také přístup na zákaznická fóra, kde najdete cenné informace a tipy od ostatních uživatelů, kteří úspěšně převedli své účty bez problémů. Dreamhost vám poskytuje další pomoc tím, že vytvoří knihovnu souborů nápovědy ke stažení, které vám mohou pomoci při úkolu přenosu přes váš web..
Otázka č. 18
 • Chci provozovat několik webů pro různé zájmy, osobní zájmy a obchodní aktivity. Je to možné pomocí jednoho účtu Dreamhost nebo budu muset otevřít několik účtů, aby vyhovovaly každému názvu domény?
 • Dreamhost provozuje rozsáhlou síť webových serverů, která společnosti umožňuje nabízet svým zákazníkům příležitost vlastnit a provozovat tolik doménových jmen, kolik chtějí. Můžete snadno mít jiné doménové jméno pro každý zájem, koníček nebo obchodní podnik, který vám přijde na mysl. Každý doménový název dostává zvláštní ošetření, takže je způsobilý pro řadu výhod názvů domén, které Dreamhost poskytuje. Budete mít možnost vybrat z více než 350 různých rozšíření pro každé ze svých doménových jmen. Pokud si přejete, můžete na každou webovou stránku přidat názvy subdomén bez dalších nákladů. Každé jméno bude mít na svém místě ochranu soukromí, takže všechny vaše doménové účty budou co nejbezpečnější před online hrozbami.
Otázka č. 19
 • Rád používám software Prestashop na mých webových stránkách, protože se snadno používá a splňuje potřeby, které mám pro provozování elektronického obchodu, který má značný objem provozu. Budu moci pokračovat v používání Prestashopu, pokud všechno přepnu na účet Dreamhost?
 • Ano, na svém nově hostovaném účtu Dreamhost budete moci snadno používat Prestashop. Dreamhost má schopnost podporovat tento typ softwaru a poskytuje vám všechny potřebné nástroje k úspěšnému fungování vašeho webu v tomto procesu. Váš web pro elektronický obchod bude těžit z výhod přístupu k infrastruktuře rychlého zpracování. Budete mít rádi funkce síťového systému a sdílenou platformu hostování sítě, kterou Dreamhost poskytuje pro váš nový účet.
Otázka č. 20
 • Jedním z důvodů, proč hledám novou hostingovou společnost, jsou možnosti ovládacího panelu. Moje současná hostingová společnost nenabízí uživatelsky přívětivou funkci ovládacího panelu a zjistil jsem, že je velmi frustrující, když se pokouším provést změny na svém webu. Jaký typ ovládacího panelu Dreamhost nabízí?
 • Ujišťujeme vás, že při používání ovládacího panelu, který Dreamhost poskytuje ve vašem účtu, nebudete mít problém s frustrace. Pomocí operačního systému Linux vám Dreamhost poskytuje ovládací centrum c-panelu, ze kterého můžete snadno spravovat všechny aspekty svého hostitelského účtu. Panel c umožňuje přístup ke všem souborům vašeho účtu, databázovým informacím, instalacím softwaru a všem ostatním, co potřebujete k úspěšné správě účtu.
Otázka č. 21
 • Můj současný poskytovatel hostingu postrádá oddělení nástrojů. Často se setkávám s tím, že trávím hodiny online hledáním pluginů a dalších relevantních možností, které mi usnadní fungování mého webu. Pokud přejdu na Dreamhost, co mohu očekávat, že dostanu, že mi to usnadní život v hostingu?
 • Obloha je limit, pokud jde o to, co můžete očekávat od svého nového hostovacího účtu ve službě Dreamhost. Budete moci snadno spravovat svůj účet prostřednictvím funkčního ovládacího systému c-panelu, který slouží jako centrální rozbočovač pro všechny vaše webové stránky a hostitelské aktivity. Díky jejich instalačnímu programu „1 kliknutí“ máte možnost nainstalovat jakoukoli aplikaci plug-in nebo webovou aplikaci kliknutím na tlačítko. Existují nejmodernější certifikáty SSL, které hackerům a společnostem zabraňujícím spamu brání v přístupu k informacím o vašem webu. Je vám poskytnuta další ochrana před nepřetržitým skenováním malwaru, ke kterému dochází v zákulisí. Když na vašem účtu selže všechno ostatní, existuje seriózní tým zákaznických služeb a členů technické podpory, který stojí 24/7 a který vám pomůže s čímkoli, co potřebujete.

Viz Oficiální SiteMore na DreamHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector