Recenze FastDomain květen 2020 – Hosting cen a plány

Recenze FastDomain květen 2020 – Hosting cen a plány

Recenze FastDomain květen 2020 – Hosting cen a plány

Jak dobrý je hosting FastDomain?

Na první pohled existuje mnoho důvodů, proč se lidé konečně dohodli na FastDomain Hosting jako svém poskytovateli hostingu. To je část, kde se dostaneme vrhnout nějaké světlo na některé oblasti, o kterých jsme si mysleli, že FastDomain Hosting nemusí zaostávat.


Recenze FastDomain 1.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Stabilní hosting pro základní weby
 2. Dobrá technická podpora
 3. Hodnota za cenu je úžasná

Nevýhody

 1. Mohou být příliš jednoduché
 2. Žádný prostor pro upgrade
 3. Příliš mnoho bylo obětováno

Support1.5Speed1.5Features2Value2Transparency1.5

Naše oficiální recenze hostování FastDomain

FastDomain působí v podnikání od roku 2005. Jsou součástí skupiny Endurance International Group, která dohlíží na mateřskou společnost několika poskytovatelů webhostingu a je mateřskou společností..

Nejlepší vlastnosti FastDomain Hosting

Na první pohled existuje mnoho důvodů, proč se lidé konečně dohodli na FastDomain Hosting jako svém poskytovateli hostingu.

Jsou neuvěřitelně jednoduché

V první řadě je FastDomain pozoruhodně přímočarý. Místo toho, aby lidem nabízel 30 a více různých způsobů, jak hostit své webové stránky, má FastDomain pouze jednu možnost. Nyní se na povrchu nemusí jedna možnost jevit jako dost uspokojující někoho. Koneckonců, potřeby hostingu jsou tak rozmanité, že může být téměř nemožné najít řešení, které lze klasifikovat jako univerzální řešení. To je však přesně předpoklad, díky němuž je FastDomain tak lákavá pro několik lidí.

Stabilní hosting pro základní weby

Ačkoli se může zdát, že mají specializované a omezené publikum, berou univerzální mantru na zcela novou úroveň. Pokud to, co hledáte, vyhovuje tomu, co nabízejí, možná jste se ocitli v nebi. Nabízejí mnohem více funkcí v jednom hostitelském plánu, než jakýkoli webmaster může doufat v použití, takže se nemusíte divit, pokud upadnete do jejich publika.

Slušná technická podpora

Celým předpokladem FastDomain je dostat lidi nahoru a jít co nejrychleji. Proto nabízejí pouze jeden sdílený hostingový plán. S takovým předpokladem lze očekávat, že jejich publikum není technicky smýšlející skupina lidí. To znamená, že lidé, které najímají za technickou podporu, musí být dostatečně technicky zaměřeni, aby vyplnili mezery. Jejich zákaznický servis je otevřen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízejí stejnou úroveň služeb prostřednictvím živého chatu a telefonních kanálů. Pro doplnění nabídky podpory je FastDomain také hostitelem vynikajícího systému prodeje vstupenek na e-mailovou podporu.

Hodnota za cenu je úžasná

Již dříve jsem zmínil, že FastDomain může hledat zákazníky pod jednou střechou. Může se to zdát, že se objeví specializované publikum, které není schopné uspokojit některé technicky smýšlející lidi, kteří mají zvláštní soubor potřeb. Možná se ptáte, jak pravdivé to může být s ohledem na to, co dostanete v jednom hostitelském plánu. FastDomain nastínil 67 fantastických funkcí a důvodů, díky nimž vynikají. Zdá se, že mohou podporovat vše pod sluncem a pak některé.

Nevýhody hostování FastDomain

To je část, kde se dostaneme vrhnout nějaké světlo na některé oblasti, o kterých jsme si mysleli, že FastDomain Hosting nemusí zaostávat.

Mohou být příliš jednoduché

Navzdory pouhému počtu funkcí, které může rychlý hosting nabídnout, může mít pouze jeden univerzální typ hostovacího plánu hlavní odtok pro několik lidí. Určitě neopustí příliš fantazii. To, co lze říci, je toto. FastDomain nenabízí hostingové plány VPS, cloudové hostingové plány nebo specializované hostingové plány.

Tato funkce nebo tento nedostatek funkcí může mnoho lidí odvrátit. Několik lidí potřebuje VPS a specializované hostingové plány. Jednoduše samotná skutečnost, že FastDomain nenabízí ani VPS, ani vyhrazené hostingové plány, způsobí, že se stejní lidé obrátí jinam podle svých potřeb hostování..

Žádný prostor pro upgrade

Nedostatek plánů hostování také znamená, že není prostor pro upgrade. Už jsem to jednou uvedl, ale je třeba to znovu zmínit. FastDomain Hosting nenabízí plány VPS. FastDomain Hosting neposkytuje vyhrazené hostingové plány. A konečně, FastDomain Hosting neposkytuje cloudové hostingové plány.

Pokud vše, co chcete udělat, je provozovat jednoduchý web, pak pro vás může být FastDomain perfektní. Pokud však plánujete provozování webu elektronického obchodu, může vám být lépe doručeno jinde, protože FastDomain nenabízí programy, které vám nebo vaší firmě umožní škálovat nebo růst..

Příliš mnoho bylo obětováno

FastDomain je spousta věcí. Poskytují mnoho funkcí. Poskytují mnoho funkcí pro levné nečistoty. Zdá se však, že k dosažení této úrovně museli obětovat spoustu věcí. Mnoho lidí si stěžuje na jejich úroveň dostupnosti. Několik dalších si stěžuje na míru zákaznického servisu, který dostávají. Několik webů nakonec nedoporučuje FastDomain.

Sečteno a podtrženo

Pokud chcete pouze spustit základní web, FastDomain je vaše vstupenka. Jsou cenově dostupné, bohaté na funkce a pokud váš základní web nemá žádné požadavky na elektronický obchod, jste zlatí. Zde se však lidé potýkají s problémy s FastDomain. Lidé si vybírají poskytovatele hostingu na základě řady kritérií – z nichž mnohá jsou funkce elektronického obchodování. Mezi tyto funkce patří nákupní vozíky, skriptovací schopnosti, certifikáty SSL a další. A co víc, pokud nemůžete změnit svůj web, pak víte – hned od začátku – že se v budoucnu budete pohybovat od jednoho poskytovatele hostingu k jinému, jak rostete.

To, co se musíte zeptat, je toto – spadáte do jejich specializovaného publika? Máte v úmyslu nikdy růst? Pokud tak učiníte, může vám být lépe poslouženo, že se podíváte jinde.

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector