Recenze FatCow: Je hosting FatCow opravdu tak skvělý pro začátečníky?

Recenze FatCow: Je hosting FatCow opravdu tak skvělý pro začátečníky?

Recenze FatCow: Je hosting FatCow opravdu tak skvělý pro začátečníky?

Contents

Co je FatCow Hosting?

FatCow je poskytovatel webhostingu, který byl založen v roce 1998 v Burlingtonu v Massachusetts. Společnost nabízí jediný sdílený hostingový plán uváděný na trh u webmastrů základní úrovně, jako jsou majitelé malých podniků. FatCow získala společnost Endurance International Group v roce 2007.


Jak dobrý je FatCow Hosting?

FatCow uvádí na trh začínající majitele webových stránek a je pro jejich podnikání velmi přitažlivým případem. Nabízejí pouze jeden inkluzivní plán a odvádějí spoustu stresu z výběru funkcí, které jsou pro vás to pravé. A s velmi dostupnou úvodní sazbou se FatCow jeví jako jedna z nejlepších cen pro začátečníky webhosting na trhu. Přestože FatCow v některých ohledech nabízí osvěžující jednoduchost a průhlednost, jejich plány jsou protkány klamnými a nadbytečnými výkyvy, nízkou rychlostí a prostojem a vysokou mírou obnovy.

Viz oficiální stránka Recenze FatCow 2.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Ekologické řešení pro webhosting
 2. Neomezené domény
 3. Super přístupné pro webmastery vstupní úrovně
 4. Zdarma reklamní zdroje

Nevýhody

 1. Žádné VPS nebo dedikované servery
 2. vDeck Místo cPanel
 3. Omezené certifikáty SSL
 4. Zavádějící upsells
 5. Pod průměrnou dobou provozu a nízkou rychlostí

ShrnutíJedná se o vtipný název, nízké úvodní ceny a přátelský formát pro začátečníky, může se FatCow zdát jako přirozená volba pro webmastera, který poprvé navštívil web. Bližší posouzení jejich služeb a výkonu by však naznačovalo něco jiného. Podpora3Speed2.5Vlastnosti3Value3Transparency2.5

Naše oficiální recenze FatCow Hosting

Existuje několik věcí, za které rádi pochválíme hosting FatCow. Konkrétně nabízejí čisté a jednoduché krátkodobé webhostingové řešení, které není přinejmenším skličující k nezasvěceným. Domníváme se však, že FatCow je špatnou volbou pro kohokoli, kdo chce hostit webové stránky po období jejich úvodní cenové nabídky. Podprůměrná rychlost a dostupnost, matoucí výkyvy a průměrný zákaznický servis lze odpustit za 4 $ / měsíc. Když však tyto sazby po obnově vzrostou na téměř 13 $ / měsíc, jsou tyto problémy mnohem škodlivější.

Nejlepší vlastnosti FatCow Hosting

Tam, kde vyniká FatCow, je snadný přístup. Od jejich rozmarného jména a maskota až po jediný sdílený hostingový plán, který nabízejí, dokážou uklidnit většinu technických pocitů, které může začínající webmaster cítit při výběru webhostingu a hostingového plánu. Navíc nelze popřít, že jejich úvodní cena je báječná dohoda. Zde je to, co dělají správně, a proč mohou být za vaše zvážení hodné:

Jeden jediný (většinou) all-inclusive sdílený plán hostování

Plán pro všechny začátečníky zjevně není vhodný pro někoho, kdo staví nebo udržuje webové stránky pro život. Cílová skupina FatCow je však nezasvěcená a odvádějí skvělou práci, aby zjednodušili svůj produkt tak, aby byl pro začátečníky stravitelný. Nabízejí pouze jeden sdílený hostingový plán, který zahrnuje neomezený počet domén, neomezené e-mailové adresy, neomezený prostor na disku, dostatek šířky pásma, nástroje pro vytváření webů drag-and-drop, kredity digitální reklamy a bezplatné doménové jméno pro první rok. Proces zúžení přesně toho, co člověk potřebuje od poskytovatele webhostingu, může být pro webmastera vstupní úrovně hrozně zastrašující a stresující. Jsme si vědomi, že FatCow nabízí spoustu průhlednosti a jednoduchosti od začátku.

Zajistěte skvělou úvodní cenu až na tři roky

Pro ty, kteří se registrují u FatCow poprvé, je jejich úvodní sazba pouhých 49 $ / rok, nebo asi 4 $ / měsíc. Vzhledem k tomu, že jejich balíček je docela konkurenční s volným názvem domény (pro první rok) a spoustou úložiště pro e-mail a webové soubory, je to docela obrovská hodnota. A co víc, pokud jste ochotni zaplatit předem, můžete uzamknout tuto velmi nízkou cenu až na tři roky.

Zdarma reklamní zdroje

Stejně jako u většiny webových hostitelů vlastněných společností EIG, přicházení na palubu s FatCowem přichází s množstvím kreditů za digitální reklamu. To zahrnuje 100 USD v kreditech Bing i AdWords a bezplatný zápis na YellowPage.com. Jistě, YellowPage.com je spíše zastaralý a účinnost online adresářů je sporná, ale zdarma je zdarma.

Poháněno větrnou energií

Pokud jste vůbec citliví na firemní citlivost, skutečnost, že FatCow je ve vlastnictví společnosti EIG, může být pro vás trochu vypnutá. To je pochopitelné, ale FatCow má určité výkupní a velmi nepodnikové vlastnosti. Konkrétně mají zelenou pečeť, která je ověřuje jako 100% poháněné větrnou energií. Toho dosahují kompenzací spotřeby energie ve všech svých datových centrech, serverech a kancelářích 200% investicí do certifikátů obnovitelné energie.

Nevýhody FatCow Hosting

Navzdory jejich struktuře přátelské pro začátečníky a marketingu, existuje několik červených vlajek spojených s FatCow, které byste měli zvážit, než se s nimi zaregistrujete. Přestože trváme na tom, že jejich služby jsou dobrou hodnotou pro zaváděcí ceny, existuje několik důvodů, že FatCow není vhodný pro dlouhodobé řešení webhostingu..

Míra obnovení Spike 310%

Úvodní ceny FatCowu jsou velké a pokud je zaplacíte předem, můžete je uzamknout až na tři roky. Jakmile však tato doba skončí, buďte připraveni na nějaký vážný šok nálepky. Roční ceny FatCowu se prudce zvyšují ze 49 $ na 155 $ / rok, takže se z jedné stránky na dražší stránku kalendáře přeskakuje od společnosti poskytující rozpočet k jedné z dražších možností na trhu. Nyní jsme rádi, že za prémiové služby platíme prémiové ceny. Protože vám však zbytek naší recenze ukáže, FatCow nedosahuje kvalifikace jako prémie.

Velmi pomalé doby načítání stránky

Jak napovídá jejich jméno, hosting FatCow není rychlý. Ve skutečnosti byly doby načítání stránek trvale skórovaly hluboko pod průměrem průmyslu každý měsíc za posledních několik let. Tam, kde se průměrný čas načítání stránky pohybuje kolem 700 ms, FatCow je v průměru přes 1200 ms. To je vážně pomalé a mohlo by to pro vaši webovou stránku znamenat velkou škodu. Může to nejen poškodit hodnocení vašeho vyhledávače, ale také výrazně zvýšit míru okamžitého opuštění vašeho návštěvníka. U takových zaostávajících serverů je nepravděpodobné, že budete mít kdykoli možnost využít dostatečnou šířku pásma, kterou vám při registraci slíbí.

Pod průměrnou dobou provozu

Celkově weboví vlastníci EIG nemají nejlepší výsledky s průměry dostupnosti. iPage je toho dokonalým příkladem, zatímco Web.com může být výjimkou. Přestože FatCow nemá nejhorší průměrný čas provozuschopnosti, se kterým jsme se kdy setkali, je podprůměrný a to je něco, co by se mělo týkat jejich potenciálních zákazníků. FatCow jen vrčí o 99,9% dostupnosti, polovina času nedosahuje této značky. Abychom to věděli z perspektivy, většina webhostingových společností nabízí 99,9% záruku dostupnosti, což znamená, že budou vydávat částečné vrácení peněz za jakékoli prostoje nad rámec přidělených 15 hodin za rok prostojů. FatCow neposkytuje žádnou takovou záruku a jejich traťové výsledky se nijak zvlášť neuspokojují.

Žádné VPS nebo dedikované servery

FatCow nabízí pouze jeden typ hostingu: sdílený hosting. Jistě, z prvotního rozhodování to vyžaduje spoustu analýzy-ochrnutí, ale může to být také na úkor stávajícím zákazníkům, kteří zažívají velký růst. Pokud nenabízejí dedikované servery nebo linky VPS, odcizují celé publikum, které vyžaduje nebo by mohlo vyústit v vyžadování těchto služeb. To znamená, že pokud jste ve vládě, zdravotnictví nebo jinak ukládáte citlivé informace, FatCow pro vás není dobrou volbou.

Žádný cPanel

FatCow používá vlastní ovládací panel místo cPanel. I když to není nutně podvod, je to odchylka od průmyslového standardu. To je něco, co byste měli zvážit, pokud jste na cPanel zvyklí, nebo pokud plánujete využít skutečnosti, že zdroje na webu související s cPanelem jsou hojné. To může být také něco, co byste měli zvážit, pokud plánujete v budoucnu opustit FatCow; někteří webhostové převedou přes váš web pouze webhostingovou společnost, která také používá cPanel. Příkladem je malá oranžová.

Špatná pověst zákaznické podpory

Zákaznickou podporu lze jen těžko posoudit, existují však některé klíčové ukazatele toho, jak vážně společnost upřednostňuje své oddělení zákaznických služeb. Jednak je to obvykle dobré znamení, pokud společnost investovala do vybudování robustní knihovny svépomocných zdrojů a průvodců řešením problémů. Přestože to FatCow do určité míry udělal, nejsou nikde blízko úrovně GoDaddy nebo HostGator. Uživatelské příručky FatCow se zaměřují především na nastavení vašich webových stránek, nikoli na pokročilejší témata nebo problémy při řešení problémů.

V případě problémů, které nelze vyřešit pomocí zdrojů pro kutily (z nichž existuje nespočet možností), nabízí FatCow také telefon, e-mailový lístek a podporu živého chatu. I když je tato řada možností chvályhodná, doba obratu u všech tří kanálů je kratší než rychlá. Očekávejte čekání na podporu chatu přibližně 15 minut nebo ve frontě a na odpověď prostřednictvím e-mailu déle než jeden den. Aby toho nebylo málo, zdá se, že zástupci zákaznické podpory jsou školeni především jako prodejci, nikoli jako podpůrní pracovníci. Zde jsou některé z předkrmů, na které se můžete těšit, až se rozhodnete propadnout, pokud se rozhodnete zaregistrovat do FatCow:

Klamavé a nadbytečné upsells

I když blahopřejeme FatCow k tomu, že počáteční pohled na první pohled na jejich služby byl velmi transparentní, je to jiný příběh, podívejte se čas. Buďte připraveni na bombardování malými doplňky doplněnými strašně matoucím jazykem. Dávejte pozor, abyste neplatili za jejich „hostování WordPress“, což je strašně kryptický způsob, jak říci, že jim můžete zaplatit za předinstalaci některých průměrných pluginů, které byste jinak mohli najít zdarma. Také si dejte pozor, než si zakoupíte Google Apps (Nápověda: Google je nabízí zdarma) nebo Automatické denní zálohování (Nápověda: toto je již součástí vašeho balíčku). Pro ty, kteří to vědí, je to obrovský obrat. Nabízení těchto doplňků jako „služeb“ je v podstatě jen kořistí pro začátečníky, kteří nic nevědí.

Sečteno a podtrženo:

FatCow může být skvělou krátkodobou volbou pro někoho, kdo chce vyzkoušet spoustu věcí napříč různými doménami, ale skutečností je, že jejich služby nejsou tak strašně spolehlivé. Pomalé doby načítání stránky a průměrné doby provozu mohou být tolerovatelné pro nízkou úvodní cenu, ale tyto problémy se vážně zhoršují jejich mírou obnovy. Doporučujeme jim, pokud máte velmi specifické krátkodobé potřeby s rozpočtem, který odpovídá, ale ne jako dlouhodobé řešení hostování.

Zobrazit další funkce

FatCow Hosting Otázky a odpovědi

FatCow Hosting: Co potřebujete vědět

FatCow Hosting má vtipné jméno, web plný rozmarů – a dlouhou historii spokojených zákazníků. Mezi těmito tisíci webhostingových společností však pár věcí dělá společnost odlišit se od ostatních. Podívali jsme se na hodnoty a produkty společnosti a zjistili jsme, že kromě názvu a loga má FatCow Hosting solidní plány, díky nimž jsou tito zákazníci spokojeni..

Jak začal FatCow Hosting?

Společnost je jednou z nejstarších hostingových společností na světě, se zakladatelem Jackie Fewellem založeným v roce 1997 a spuštěním v roce 1998. Po pouhých několika krátkých letech zaznamenala společnost obrovský růst, každoročně zvyšovala tržby přibližně o 25 procent a rozšiřovala zisk marže od 4 do 11 procent.

Tento růst v kombinaci s loajalitou zákaznické základny a trvale solidní nabídkou produktů upoutal pozornost Endurance International Group, rostoucí mateřské společnosti více než 75 různých hostingových společností. Fewell, která byla v čele společnosti FatCow déle než sedm let, zůstala na pozici viceprezidenta pro marketing, když EIG koupila FatCow v roce 2004. Po rezignaci působila jako poradce před přechodem do jiného odvětví.

Stejně jako mnoho jiných společností, které byly zakoupeny společností EIG, měl FatCow vynikající hodnocení zákazníků, které po akvizici ztratily část svého nadšení. Stále prohlašují, že jsou odhodláni poskytovat skutečnou obchodní hodnotu svým zákazníkům tím, že jim poskytují vynikající zákaznický servis a uspokojují jejich potřeby pomocí jednorázové filosofie, kterou mohou i ti, kteří začínají hostovat, začít okamžitě používat..

Co odlišuje FatCow?

FatCow Hosting se řídí HeiferCratickou přísahou, o které se říká, že je věnována „podpoře a tvorbě.“ Přísaha říká, že chtějí rozeznat a rozvíjet vášně svých zákazníků prostřednictvím zvolených médií poskytováním nepřetržité podpory, která zákazníkům pomůže vyřešit jakoukoli situaci s pozitivním přístupem. Chtějí dát svým zákazníkům příjemný a snadný online zážitek.

Za tímto účelem se společnost FatCow dostala do pozice čistého, snadno srozumitelného a navigačního procesu registrace, komplexní podpory a péče a integrace s řadou různých poskytovatelů služeb. Bohužel, mnoho zákazníků, kteří to ocenili na začátku, zjistili, že od akvizice FatCow spadá do normy nesplnění zveřejněných a propagovaných očekávání.

Jaké druhy sdílených hostingových plánů nabízí FatCow?

FatCowův původní plán, jedinečně pojmenovaný The Original FatCow Plan, stojí uživatele pouze 49 dolarů za první rok. Zákazníci získají neomezený počet domén, místo na disku a šířku pásma – omezený na „oodles“, což znamená, že pokud dodržujete podmínky služby a nepřekračujete obvyklé používání k provozování webu vaší velikosti, měli byste být v pořádku a nebudou čelit žádným vážným trestům.

FatCow navíc poskytuje další neomezené zdroje, jako jsou uživatelé FTP a další uživatelé a e-mailové schránky POP. Získáte také bezplatné doménové jméno a nástroje, které jej zprovozní, jako je webový tvůrce s bezplatným předplatným Script Barn, zabezpečení SSL, integrace nákupního košíku a 1 GB úložného prostoru na JustCloudu..

Po prvním roce má plán různé možnosti obnovení, od 14,95 $ měsíčně po dobu jednoho, tří nebo 12 měsíců, 13,95 $ měsíčně po dobu 24 měsíců, nebo 12,95 $ měsíčně po dobu 36 měsíců.

Nabízí FatCow nějaké dedikované serverové služby?

FatCow Hosting má posuvnou stupnici, která splňuje potřeby dedikovaného serveru na třech různých úrovních. Všechny plány přicházejí s cPanel, což je průmyslový standard a je skvělá funkce, bezplatné doménové jméno a CentOS 6.4 pro jejich operační systém.

Dedikovaný hosting také přichází s nepřetržitou podporou svých odborníků, což znamená, že s růstem vašich stránek získáte vysokou úroveň zabezpečení a výkonu a rychlou odezvu pro své návštěvníky. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro dedikované servery, mají úplnou kontrolu nad svými soukromými servery. Mohou vytvářet neomezené domény a subdomény, účty POP3, databáze MySQL a FTP, přicházejí s 13 různými předinstalovanými skripty a zahrnují protokoly chyb a odkazů, surový přístup k protokolu a AWstats.

 • Plán spuštění obsahuje 2 jádra na serveru Intel XEON E3-1220LV2 3,5 GHZ, se 4 GB RAM, 500 GB úložiště, 5 TB šířky pásma a třemi IP adresami, s počáteční propagační rychlostí 11,99,99 $ / měsíc, která se obnoví na 149,99 $ / měsíc.
 • Plán Professional zahrnuje 4 jádra na Intel Xeon E3-1265LV2 3,2 GHz serveru s 8 GB RAM, 1 000 GB úložiště, 10TB šířky pásma a čtyřmi IP adresami. Plán má úvodní slevu $ 15,99 / měsíc a obnovuje se na $ 189,99 / měsíc.
 • Plán Enterprise zahrnuje 4 jádra s 16 GB RAM na serveru Intel XEON E3-1230V2 3,7 GHZ s úložištěm 1 000 GB, šířkou pásma 15 TB a pěti adresami IP za 191,99 $ / měsíc (obnovuje se za 239,99 $ / měsíc).
Co když chci něco mezi sdíleným a vyhrazeným hostingem na FatCow Hosting?

Hosting VPS nebo virtuální privátní servery jsou semi-soukromé servery, které mají méně zákazníků než sdílený server, a poskytují vám úroveň kontroly, která je blíže specializovanému hostování s cenou, která je nižší než skutečný dedikovaný plán. Získáváte odbornou podporu 24/7 a je to skvělý způsob, jak přizpůsobit rostoucí weby flexibilními zdroji.

Plány FatCow Hosting VPS zahrnují cPanel, spolu s volitelným přístupem root nebo plně spravovaným plánem. Plány také získají bezplatnou registraci domény spolu s plány skriptů a logů zahrnutými do vyhrazených hostingových plánů. Tyto plány také zahrnují neomezené domény a subdomény, účty POP3, databáze MySQL a FTP účty.

Existují tři různé možnosti plánu, z nichž všechny zahrnují CentOS 6.4.

 • Základní plán začíná na 19,99 $ / měsíc pro první funkční období a obnovuje se na 24,99 $ / měsíc. Plán zahrnuje 1 jádro CP a 1 GB RAM, s úložištěm 40 GB, šířkou pásma 1 TB a jednou IP adresou.
 • Obchodní plán, který začíná první měsíc na 47,99 $ / měsíc a obnovuje se na 59,99 USD / měsíc, zahrnuje 2 základní CPU, 4 GB RAM, 90 GB úložiště, 3TB šířku pásma a dvě IP adresy.
 • Plán Optimum zahrnuje 4 základní CPU, 8 GB RAM, 120 GB úložiště, 4TB šířku pásma a dvě IP adresy za 79,99 $ / měsíc v prvním období a 99,99 $ / měsíc po obnovení.
Má FatCow Hosting nějaké speciální plány pro WordPress?

Nabízejí dva sdílené plány zaměřené na WordPress, z nichž oba mají přizpůsobený ovládací panel, předinstalované motivy a pluginy jako W3 Total Cache a Jetpack. Partnerství se společností SiteLock zvyšuje vaši bezpečnost a ochranu tím, že eliminuje malware během spánku, a optimalizuje váš server omezením počtu zákazníků, poskytuje vám maximální rychlosti a konzistentní doby provozu.

 • Základní plán WP Starter zahrnuje bezplatnou registraci domény, neomezený prostor na disku a šířku pásma, za 3,75 $ měsíčně za první funkční období.
 • WP Essential, který stojí za první období 6,95 $ měsíčně, zahrnuje větší výběr témat a pluginů, luxusní balíček zabezpečení, odbornou podporu 24/7 a servery založené na SSD, které zvyšují vaši rychlost. Tento plán také zahrnuje bezplatnou registraci domény.
Co je služba FatCow Hosting uptime a je to zaručeno?

Přestože FatCow Hosting v současné době nenabízí žádné záruky za provozuschopnost, v minulosti nabízely 99,9 procentní záruku dostupnosti, což znamenalo, že váš web bude každý měsíc mimo provoz méně než 45 minut. Zákazníci dnes viděli v průměru 12měsíční provozuschopnost 99,89 procenta, což je průměrně asi 47 a půl minuty prostojů každý měsíc. Uplynulo však několik měsíců, kdy zákazníci měli 99,99 procentní provozuschopnost – což jim poskytuje vynikající provozuschopnost, což znamená, že každý měsíc bylo méně než pět minut prostojů.

Průměr není špatný a je blízko tomu, co nabízejí i ostatní. Pokud narazíte na měsíc s dobrou dobou provozu, získáte větší výhodu. Bohužel však mnoho z těchto dalších společností zaručuje jejich provozuschopnost, což často znamená, že dostanete kredity za jakékoli prostoje, a to není možnost s FatCow Hosting.

Existují nějaké záruky s FatCow Hosting?

Na druhé straně FatCow Hosting nabízí 30denní záruku vrácení peněz zákazníkům, kteří nejsou spokojeni s jejich hostingovým plánem. Jejich záruka je podobná jako u většiny ostatních. Upozorňujeme, že za služby poskytované FatCow Hosting dostanete náhradu; poplatky třetích stran, včetně registrace doménového jména 15 USD. To však znamená, že pokud se rozhodnete změnit společnosti, můžete si vzít své doménové jméno s sebou.

Nezapomeňte, že na rozdíl od jiných společností FatCow Hosting poskytuje tuto záruku pouze zákazníkům, kteří platili kreditními kartami, když se zaregistrovali.

Jak mohu začít?

FatCow má relativně snadný registrační proces, aniž by do vašeho prodeje přidalo spoustu dalších tlaků. Co se nám na FatCow Hosting líbí, je to, že jelikož do většiny svých plánů zahrnuli cPanel, mohou nabídnout bezplatný převod téměř pro všechny webové stránky. To znamená, že jakmile se rozhodnete přejít na FatCow, jejich technici přesunou váš web na jejich servery a zajistí, že všechno bude tak, jak jste ho navrhli, než bude spuštěno.

Nabízí FatCow Hosting zelená řešení?

Společnost chce zachovat své – a všechny ostatní – pastviny zelené pomocí ekologických možností. Jejich kanceláře a datová centra jsou plně poháněna větrnou energií, což kompenzuje spotřebu energie o 200 procent; za každou KWH elektřiny, kterou FatCow používá, kupuje společnost dvakrát tolik certifikátů z obnovitelných zdrojů energie na výrobu větrné energie. Díky tomu dokázali každý rok udržet v atmosféře 999 metrických tun oxidu uhličitého.

Kde jsou jejich servery hostovány?

Datová centra FatCow jsou v Bostonu, kde mají více petabajtů úložiště rozložených na tisících úložišť. Společně tato centra tvoří více než 2 400 metrů čtverečních skladování. Prostřednictvím jejich sdružených serverů bude první stroj, který je k dispozici pro sdílené plány, ten, který bude sloužit zákazníkům, kteří chtějí získat přístup na web zákazníka, což, jak se říká, umožňuje rychlejší načítání a kratší prostoje.

Nabízí FatCow jakékoli zálohy?

Společnost má úložiště připojené k síti, které umožňuje přístup ke všem datům stroje. Prostřednictvím seskupené sítě je každý stroj přiřazen ke stejnému počítači, který se nabije v případě selhání nebo problému s primární jednotkou. Zálohy se vytvářejí na jiném serveru se zrcadlovou kopií dat.

Smluvní podmínky společnosti však jasně uvádějí, že za zálohování svých webových stránek, obsahu a e-mailů do místního počítače jsou zodpovědní zákazníci spolu s další kopií. FatCow má některé dočasné zálohy pro zákazníky VPS, ale udržuje je pouze na krátkou dobu, pokud dojde k selhání hardwaru; společnost tyto zálohy nezaručuje.

Jaký je zákaznický servis FatCow?

Společnost používala pro své služby nadšené recenze, ale v posledních několika letech si zákazník stěžoval na dlouhé linky pro zákaznickou podporu, nekonzistenci pro ty, kteří mají plány, které zahrnují odbornou podporu, nevyřešené problémy a malou empatii pro zákazníky, kteří tyto problémy zažívají. situace.

Nabízejí více než jeden způsob, jak je oslovit, od e-mailů nebo formulářů, přes telefon a live chat, a poznamenávají, že jejich tým podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kromě toho mají rozsáhlou databázi znalostí a uživatelské příručky pro časté dotazy.

Doporučujeme FatCow?

Ve srovnání s jinými hostiteli má FatCow důkladný plán, který je pro první rok velmi efektivní z hlediska nákladů. Jejich specializované plány a plány VPS by pravděpodobně byly nejlepší pro ty, kteří mají určité zkušenosti, ale sdílené a WordPress plány nabízejí rozsáhlý seznam funkcí a výhod, které vám pomohou vylepšit váš web a poskytnout vám web, který vaše firma potřebuje k růstu..

Více na FatCow.com

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector