Recenze GoDaddy: Je GoDaddy Web Hosting pro vás to pravé?

Contents

Co je to GoDaddy Web Hosting?

GoDaddy je největší služba registrace internetových domén na světě, která spravuje více než 60 milionů domén. Od roku 2018 jsou nyní největším webovým hostitelem na světě 6,5% podíl na trhu.


To z nich dělá to nejlepší pro hosting?

Ne nutně.

GoDaddy se od dnů „raunch ads“ výrazně zlepšil a jsou úhledným operátorem, který má vždy podporu.

Jak již bylo řečeno, existuje spousta věcí, na které se budete chtít podívat, než stisknete spoušť.

Zvláštní poznámka: Po zbytek roku 2018 nabízí GoDaddy svůj nejlevnější hosting s tímto odkazem od 1 $ měsíčně.

Jak dobrý je GoDaddy Hosting?

GoDaddy je pravděpodobně nejznámější doménou a hostitelskou společností. Díky provokativním a nezapomenutelným televizním reklamám a reklamám Super Bowl si GoDaddy rychle vytvořila jméno. Jejich reklamy často představovaly sporně oblečené ženy a vtipy, které Parsons sám označil za „nevhodné“ a „nervózní“. Jsou snad jedinou hostitelskou společností, kterou lze nazvat mezinárodní značkou.

To bylo řečeno, GoDaddy je WalMart doménových jmen a hostingu: levné, všudypřítomné a nikdo není nóbl. Historicky se spoléhali na nízké ceny a branding sbírat zákazníky, ale protože v posledních několika letech se objevilo mnoho nových hostitelů, zlepšili své zákaznické služby a technologie, aby si udrželi konkurenční výhodu.

Jsou v postparsonské éře, kde se přesouvají z kontroverzního obrazu do dlouhodobé značky. Pokud právě začínáte, GoDaddy má všechny základy, které by typický začínající webmaster mohl potřebovat. Ale pokud hledáte pokročilejší funkce, podporu a možná rafinovanější značku zpět, možná budete chtít hledat jinde.

Viz oficiální stránka

Naše oficiální recenze GoDaddy

Jen velmi málo lidí o GoDaddy neslyšelo. Byli velkým hráčem v éře dot-com začátkem roku 2000. Stále kolem a stále jedním z nejsilnějších hráčů na světovém trhu je pohostinnost a prominentnost hostování GoDaddy nepopiratelná.

Nejlepší vlastnosti GoDaddy Hosting

Je zde hodně co říci, že jste schopni spravovat svou doménu, webhosting a e-mail na jednom místě. Jedním z důvodů, proč je GoDaddy tak kolosální, je to, že činí tento proces neuvěřitelně přístupným pro každodenního webmastera. Pokud hledáte nejlevnější a nejrychlejší způsob, jak web zprovoznit, GoDaddy určitě doručí.

1) Funkce GoDaddy jsou bohaté

GoDaddy hosting nabízí více možností na úrovni spotřebitele než téměř jakýkoli jiný poskytovatel hostingu na trhu. Mají sdílené možnosti serveru a také vyhrazené plány serveru a VPS. Pro všechna vaše oblíbená jména, jako jsou WordPress, Joomla a Drupal, existují instalace na jedno kliknutí. Jsou to dostatečně velké společnosti, že mohou nabídnout téměř jakoukoli úroveň hostingových služeb za velmi konkurenceschopné ceny, a můžete se vsadit, že žádné funkce nebudou chybět. GoDaddy má sadu aplikací na jedno kliknutí, které používají k provádění některých běžnějších funkcí, které můžete na svém webu potřebovat. Pokud nastavujete blog, mají pro něj aplikaci. Potřebujete nákupní košík? Oni to také mají. Fotoalbum? Žádný problém.

2) Rychlé načítání & Pevné uptime

Pojď tati býval notoricky pomalý a náchylné ke zhroucení, ale v posledních letech došlo v obou těchto oblastech k obrovskému zlepšení. GoDaddy má nyní 99,99% dostupnosti a rychlosti načítání, aby soupeřil se svými rozpočtovými konkurenty. Rovněž nemají žádný limit šířky pásma; Pokud vaše stránka někdy skončí virovou, náhlý příliv návštěvníků nezruší váš web. I když se tak stane, GoDaddy vám za dané prostoje vrátí peníze. Což nás přivádí k dalšímu bodu …

2) Záruka vrácení peněz bez data vypršení platnosti

Většina hostingových služeb nabízí 30denní záruku vrácení peněz. GoDaddy hosting to posouvá ještě o krok dále tím, že nabízí záruku vrácení peněz, která neskončí. Za každou platbu můžete vždy získat náhradu za čas, který jste nepoužili, pokud se rozhodnete zrušit. Rušíte během prvních 30 dnů? GoDaddy vám uctí plnou náhradu.

3) Více než za co jste vyjednali – kredit Google AdWords

Aby GoDaddy pomohl novým majitelům firem s ohromujícími náklady na zahájení podnikání, nabízí bezplatné reklamní kredity, které zahrnují více než 100 $ na Google AdWords za každých 25 vynaložených $. Tyto kredity zahrnují také 50 USD v reklamách Bing a Facebook. Je to pěkný malý bonus za výběr hostování GoDaddy; jednoznačnou výhodou vstávání do postele s velkou společností.

4) Více než jen šablony – Navrhnou váš web (pokud chcete)

GoDaddy nabízí spoustu různých šablon – včetně šablon WordPress. Pokud vám však žádný z nich opravdu neudělá, společnost GoDaddy zaměstnává tým profesionálních návrhářů webových stránek, kteří vám více než rádi pomůžou navrhnout váš web a učinit jej osobním právě pro vás..

Je skvělé, že nabízejí design vašeho webu, a velmi malé maminky a pop obchody je mohou používat, ale velmi rychle budete chtít získat nějaké profesionály. Na konci dne je GoDaddy globo-corp a nebudou s tebou trávit mnoho času.

5) Integrace GoDaddy WordPress

GoDaddy umožňuje importovat WordPress na jedno kliknutí pro samostatně spravované weby, ale také nabízí spravovaný hostingový plán WordPress. Tento spravovaný plán nabízí mimo jiné automatické aktualizace a spoustu bezpečnostních výhod.

6) Zabezpečení GoDaddy je úžasné za cenu

GoDaddy věnuje spoustu zdrojů zmařujícím hackerům, spammerům a podvodníkům všeho druhu. Součástí toho je jejich super-up-to-date technologie, a část je prostě jejich due diligence jako obrovská společnost. Ale to znamená, že by bylo těžké najít bezpečnějšího poskytovatele hostingu za tak nízké ceny. Dokonce i na nejlevnějších plánech zálohují vaše data každou noc. To je místo, kde cítíme, že vyhodili HostGator, svého nejlepšího konkurenta v oblasti hostování rozpočtu, z vody. HostGator zálohuje vaše data pouze jednou týdně a má znepokojivý nedostatek ochrany proti spamu a virům. Za stejnou cenu as mnoha stejnými funkcemi, které nabízí, je GoDaddy tou nejlepší volbou pro webmastery s vědomím bezpečnosti. Druhou stránkou této bezpečnosti je, že GoDaddy má spoustu omezujících politik, které zabraňují spamu, což někdy znamená, že pluginy, wiki a dokonce IMAP nefungují vždy tak, jak to dělají jinde. Je možné dělat tyto věci, vyžaduje to jen speciální pracovní místa, která někdy mohou mít za následek více práce pro vás. Pokud je však pro vás zabezpečení nejdůležitější, jsou tato zástupná řešení pouze součástí kompromisu.

Zvláštní poznámka: Po zbytek roku 2018 nabízí GoDaddy svůj nejlevnější hosting s tímto odkazem od 1 $ měsíčně.

Nevýhody GoDaddy Web Hosting

I když pravidelně nakupujete ve WalMartu, je pravděpodobné, že o tom nemilujete všechno. GoDaddy je korporace a někdy se může cítit, jako by to celé hrubé zářivkové světlo dopadlo na celý zážitek. Pro více personalizovaný nebo inovativní zážitek z hostování, jděte na jednoho z menších chlápků, jako je SiteGround nebo A2 Hosting.

1) Zákaznický servis GoDaddy je ohromující

Než půjdu do podrobností o zákaznickém servisu, stačí se na to podívat atrocious 35 minut wait time s podporou chatu GoDaddy:

godaddy 35 minut čekat na chate

To je prostě hrozné. Nemám důvod čekat 35 minut na chatu.

A o 20 minut později…

délka chatrče

Jsem bezradný chat může být tak špatný v roce 2018. Mohu se dostat přes linku na DMV rychleji než to!

Jak už bylo řečeno, GoDaddy je obvykle velmi rychle po telefonické podpoře. To je jejich výchozí mechanismus podpory – ale buďme upřímní, někdy nechcete telefonovat se zákaznickým servisem.

GoDaddy nabízí nepřetržitou zákaznickou podporu, ale část takové velké společnosti s velkým počtem zákazníků znamená, že při volání o podporu se pravděpodobně setkáte s byrokracií a formalitami na každém kroku cesty..

Zástupci zákaznických služeb GoDaddy obvykle reagují rychle, ale mají tendenci vás odkazovat na existující literaturu nebo vás procházet všemi technikami odstraňování problémů, které jste již vyzkoušeli, než začnou sondovat.

Tyto důkladně se konající taktiky se skutečně projeví, když zavoláte ukončení své služby. Zákaznický servis GoDaddy vám neusnadňuje odejít. Nejedná se o bezbolestné nebo milostné rozpadnutí, a to vám může zanechat v ústech špatný vkus o celém zážitku. Recenze GoDaddy, které zbývají skuteční zákazníci, vyprávějí několik hororových příběhů o vstupenkách na podporu.

2) Hostingový plán s omezenou ekonomikou

Mají tři plány – Economy, Deluxe a Unlimited. Plán Ekonomika umožňuje mít k jedné doméně přiřazeno 90 subdomén. Totéž platí pro jejich luxusní a neomezené plány. Tolik dalších hostingových společností vám umožní mít neomezené domény – bez ohledu na to, jaký máte plán. GoDaddy vám však umožní pouze jednu doménu s jejich ekonomickým plánem. Pokud to chcete překročit, jste nuceni upgradovat. Podívejte se na Myhosting.com pro neomezené domény.

3) Etické obavy & Historické diskuse

Tyto problémy vás mohou, ale nemusí, obtěžovat, ale GoDaddy od svého vzniku narazil na obrovské množství kontroverze. Bob Parsons jednou zveřejnil video o sobě, jak zabil slona na africkém safari. Jejich reklamy SuperBowl, i když nejsou zjevně sexualizované, mají tendenci mít hrubé nebo necitlivé punčové linie. GoDaddy byl také velkým korporačním podporovatelem pro SOPA & PIPA, účty, které obhajuje soukromí na internetu v celém strachu. Podporu účtů ustoupili až poté, co tolik jejich zákazníků bojkotovalo své služby. GoDaddy nedávno dezinfikoval jejich značnou část nervózního a sexualizovaného jazyka a obrazů, které poprvé použili k získání výtečnosti. Jejich nová značka je vrhá jako šampióny pro malé podniky. Pokud vás celá tato historická diskuse odvrátila od GoDaddy, podívejte se na ekologicky šetrného HostPapa pro webhostingovou společnost, která vám umožní cítit se dobře, kam vaše peníze směřují.

4) Vyšší ceny za obnovení, nikl a diming

“Získejte doménu za 0,99 $!” 

Tak vás spojí. Dostanou vás ke dveřím za levné ceny na obou doménách i na hostingech, a pak jsou poplatky za obnovení vysoké!

Obnova domén je 14,99 $, v porovnání s asi 10 $ pro NameCheap.

Zahájení hostování může být levné s GoDaddy, ale obnovení bude také vyšší. Vědí, že když vás dostanou do systému, mohou vás nikl a desetník!

Pokud jste organizováni a spravujete své obnovy správně, může se levná cena vyplatit. Nebo můžete využít jejich nízkých cen a změnit registrátory domén později. Ale pokud nejste technický, může to být obtížné.

Jen mějte na paměti, že vás ZAMYKÁ.

 

5) PHP na GoDaddy Linux Hosting je zastaralé

Standardní sdílený hosting GoDaddy aktuálně neumožňuje PHP 7. 

Toto je problém s některými doplňky WordPress, jako je například Wordfence:

To ukazuje, že standardní sdílený hosting GoDaddy je pozadu, a není to skvělá volba pro seriózní webhosting.

Sečteno a podtrženo:

Skákání v posteli s velkou společností má spoustu výhod: velké porce za nízké ceny, pohodlí a spoustu doplňků k zavedení. Můžete očekávat, že GoDaddy má snadné, levné a dokonale adekvátní řešení pro jakékoli potřeby hostingu, které můžete mít. Nicméně jen velmi málo odborníků by někdy doporučilo GoDaddy, ne-li v zásadě, pak alespoň proto, že GoDaddy není pro vývojáře opravdu vyvinut. Jedná se o jednorázový obchod, který nevydělává peníze, protože nabízejí nejlepší nebo nejinovativnější služby v okolí, ale protože jsou levné a všude. Stává se to, že přes 5 milionů lidí na celém světě to přesně hledá.

Zobrazit další funkce Recenze GoDaddy 3.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (26 hlasy) Pros

 1. Spousta funkcí
 2. Mnoho slev na palubě
 3. Záruka vrácení peněz
 4. Možnosti aplikace jedním kliknutím

Nevýhody

 1. Nejužitečnější zákaznický servis
 2. Plán hostování s omezenou ekonomikou
 3. Kontroverzní politické postoje a marketingová taktika

ShrnutíNěkteří lidé milují GoDaddy, někteří lidé by se k nim nepřibližovali s 10 stopou. Historicky byl GoDaddy o doménách a reklamách se skromně oblečenými ženami. V poslední době se však zdálo, že se zaměřují na upgrade svých funkcí a technologií. Existuje několik věcí, které se zamilují, například spousta funkcí a možností hostingu a záruka vrácení peněz. Existuje také spousta negativních stránek, jako je flekatá zákaznická podpora, omezený ekonomický plán a neosobní pocit společnosti. Support3Speed3Features4Value3.5Transparency3.5

Časté dotazy týkající se hostování GoDaddy

Jsou ceny obnovy GoDaddy vyšší než vstupní cena?

Ano. V průměru je zaváděcí cena v plánu hostingu o 40–50% nižší než to, co bude stát, když se chystáte obnovit. Úvodní cena je samozřejmě vyšší u dražších plánů.

Existuje minimální smlouva a jak často musím platit?

Existují různé typy smluv, které se pohybují kdekoli od 3 do 60 měsíců. Všechny platby probíhají měsíčně, bez ohledu na to, jaký je váš plán.

Jaké vývojové jazyky jsou podporovány hostingem GoDaddy?

GoDaddy podporuje PHP 5.4, 5.3, 5.4 a 5.5 vlastní PHP.ini, PERL a Python.

Jaká je záruka GoDaddy na provozuschopnost?

GoDaddy nabízí 99,9% up-time záruku, která vyjde na 8,76 hodin povolené prostoje za rok .. Pokud se jim nepodaří udržet jejich up-time záruku v konkrétním měsíci – mějte na paměti, že jejich nedodržení služby je které určují – můžete kontaktovat GoDaddy a požádat o kredit ve výši 5% z vašeho měsíčního hostovacího poplatku za daný měsíc. Pokud se domníváte, že vaše webové stránky byly nad rámec průměrného příspěvku, nezapomeňte se podívat na jejich smluvní podmínky, abyste zajistili, že máte právo požádat o tento kredit.

Jsou servery GoDaddy spravovány nebo vyhrazeny?

GoDaddy nabízí obojí. Existuje několik plánů pro ty, kteří hledají plně soukromě spravovaný server, ale existují i ​​plány, které obsahují server Linux. Pro každý typ konfigurace serveru existuje více možností plánu.

Nabízí GoDaddy plány VPS?

K dispozici je řada plánů virtuálních privátních serverů spravovaných pomocí cPanel. Můžete si také vybrat, zda je pro vás samosprávný nebo spravovaný, jen si uvědomte, který z nich byste chtěli dělat při výběru plánu.

Kde jsou umístěny servery GoDaddy?

GoDaddy sídlí ve Spojených státech se sídlem v Scottsdale v Arizoně. Primární datové centrum se nachází ve Phoenixu v Arizoně.

Je GoDaddy dobrou volbou pro hostování mnoha obrázků?

Pokud se chystáte na vstupní úroveň hostingu, jste omezeni na 100 GB, ale jiné plány nejsou omezeny stejným způsobem a mnoho z nich nabízí neomezené úložiště. Tvůrce webu GoDaddy nabízí funkce, které jsou navrženy speciálně s ohledem na obrázky, jako jsou foto a video galerie.

Které balíčky bych měl zvolit pro streamování videa?

GoDaddy nabízí streamování videa, ale není k dispozici ve sdílených plánech. Sdílené servery lze použít k vložení videí z jiných zdrojů, jako je YouTube, ale pokud chcete používat servery GoDaddy pro streamování videí, budete potřebovat vyhrazený serverový plán.

Opravdu mám neomezenou šířku pásma a úložiště?

Nic není opravdu neomezené, takže ani vaše šířka pásma ani úložiště. Měli byste si pečlivě zkontrolovat smluvní podmínky smlouvy. Stejně jako ostatní velcí hostitelé si GoDaddy vyhrazuje právo zkontrolovat váš účet, pokud je zjištěna nadměrná šířka pásma nebo využití úložiště.

Nabízí GoDaddy registraci domény? Pokud ano, kolik to stojí a mohu své informace uchovat v soukromí?

Jako lídr v oboru registrátorů domén nabízí GoDaddy registraci domény. Ceny se budou lišit v závislosti na možnostech, které vyberete. GoDaddy však nabízí bezplatné domény se svými hostitelskými plány. Nabídka se vztahuje na plány 12, 24, 36 měsíců, ale nezahrnuje poplatek ICANN 0,18 $. To vás bude stát 7,99 $ ročně, nebo více v závislosti na vašich požadavcích, aby vaše informace zůstaly soukromé.

Existují nějaké slevy na GoDaddy pro studenty, školy nebo neziskové organizace?

Studentům, školám nebo neziskovým organizacím nejsou poskytovány žádné konkrétní slevy, ale GoDaddy má několik komunitních programů zaměřených na pomoc charitativním organizacím. Pokud se domníváte, že se vy nebo vaše firma kvalifikujete jako jedna z organizací v těchto skupinách, můžete se podívat na program GoDaddy Cares, kde najdete další podrobnosti..

Existuje na GoDaddy nějaká záruka vrácení peněz?

GoDaddy nabízí omezenou 45denní záruku vrácení peněz; nevztahuje se však na všechny produkty a služby. Pokud máte obavy o vrácení peněz, měli byste si přečíst drobné výtisky při každém nákupu provedeném prostřednictvím GoDaddy.

Jaká je podpora GoDaddy? Nabízejí podporu ve více jazycích?

GoDaddy nabízí nepřetržitou linku podpory, ale nenabízí možnost podpory online chatu, což může být problém pro některé lidi. Podpora GoDaddy je k dispozici v několika jazycích: angličtina, španělština, portugalština, francouzština, španělština, němčina, turečtina, nizozemština a několik dalších.

Hledám převod svého webu do GoDaddy. Jaký je tento proces??

GoDaddy nabízí omezenou podporu, pokud jde o přenosy z webu a domény. Pokud máte potíže, existuje velké množství komplexní dokumentace, která pokrývá oba tyto procesy online. Existují také jiné soukromé organizace třetích stran, které vás provedou nebo udělá za vás.

GoDaddy automaticky přenese stávající instalace Joomla z mého aktuálního hostitele?

I když neexistuje možnost automatického přenosu, GoDaddy nabízí průvodce krok za krokem pro instalace, které máte na svém aktuálním hostiteli. Pokud potřebujete další pomoc s migrací, dokumentace je k dispozici na joomla.org.

Podporuje GoDaddy Magento? Nabízejí podporu přenosu pro stávající stránky Magento?

Přestože lze Magento použít na GoDaddy, nedoporučuje se. Společnost důrazně navrhuje, aby zákazníci používali VPS nebo dedikované servery k hostování svých stránek Magento. GoDaddy nenabízí žádný typ podpory migrace, takže to budete muset vyřešit sami.

Je nákladné hostit a spravovat více než jeden web s GoDaddy?

Plán vstupní úrovně podporuje pouze jeden web, ale jiné plány zvládnou více. Náklady na hostování více webů na GoDaddy opravdu závisí na plánu a na vlastnostech plánu, které si nakonec vyberete.

Nabízí GoDaddy snadný software pro vytváření stránek? A co přizpůsobitelné šablony?

GoDaddy nabízí snadno použitelný program pro tvorbu webů a nabízí stovky přizpůsobitelných nastavení. Pro tuto funkci jsou k dispozici tři úrovně plánů s různými tématy a šablonami vhodnými pro mobily v závislosti na zvoleném plánu.

Je GoDaddy dobrou volbou pro hostování mého webu WordPress?

GoDaddy nabízí několik hostingových balíčků specifických pro WordPress, tři dostupné plány zahrnují spravovaný hosting. Jelikož GoDaddy do velké míry podporuje a podporuje používání WordPress jako systému pro správu obsahu, nabízí také vestavěnou migraci, takže je pro vás velmi snadné přesunout svůj web WordPress do GoDaddy. Jak se očekávalo u velkých poskytovatelů hostingu, v posledních letech došlo k několika vysoce publicizovaným bezpečnostním incidentům týkajícím se zařízení GoDaddy. V důsledku toho GoDaddy neustále aktualizuje a zlepšuje své bezpečnostní politiky.

Nabízí GoDaddy nějaké speciální bezpečnostní funkce?

Kromě certifikátů SSL a certifikátů pro podepisování kódů nabízí GoDaddy také zabezpečení webových stránek Sitelock, které je určeno k identifikaci malwaru a sledování vašeho webu..

Mohu hostit svůj elektronický obchod na svém webu na GoDaddy prostřednictvím programů, jako je Prestashop? Budu moci získat certifikát SSL, abych mohl přijímat kreditní karty?

Prestashop lze nainstalovat na platformy GoDaddy a další alternativní řešení elektronického obchodování v závislosti na konkrétním plánu hostování. GoDaddy neposkytuje plán certifikátů SSL začínající na 59,99 $. Existuje také řada dalších možností, pokud chcete přijímat platby kreditními kartami, nebo vytvořit kompletní řešení elektronického obchodování s využitím hostingových plánů GoDaddy. Hlavní kreditní karty jsou přijímány ve všech regionech a akceptovaných měnách; pokud však plánujete používat PayPal nebo Skrill, měli byste zkontrolovat, zda měna, kterou používáte, bude přijata. K dispozici je také možnost získat profesionální designové služby elektronického obchodu také pro vás – opět, v závislosti na vašem hostingovém plánu.

Existuje prodejní program nabízený společností GoDaddy?

GoDaddy nabízí řadu možností pro prodejce. K dispozici jsou dvě úrovně, s 20-40% slevami z maloobchodních cen, připravené e-commerce výkladní skříně, zpracování kreditních karet a nepřetržitá podpora.

Má GoDaddy affiliate program?

GoDaddy má rozsáhlý partnerský program. Společnost nabízí jak doménové, tak hostingové affiliate programy.

Se GoDaddy někdy spojí s Google AdWords a nabízí reklamní kredity?

GoDaddy se bude pravidelně spojovat se společností Google a nabídnout kredity AdWord novým uživatelům.

Jaká je historie GoDaddy?

GoDaddy, založený v roce 1997 Bobem Parsonsem, je také webhostingovou společností a tvrdí, že hostuje více než 5 milionů webových stránek po celém světě. Společnost má sídlo v Scottsdale v Arizoně, ale má několik dalších kanceláří ve Spojených státech a Indii. GoDaddy byl jednou z prvních společností poskytujících hosting a registraci domén, která se stala velkým, okamžitě se stala největším jménem v oboru, jakmile Network Solutions již nebyla jediným místem, kde by se doménové názvy na webu daly. Více na GoDaddy.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map