Recenze Greengeeks Hosting květen 2020: Stojí za to Greengeeks?

Jak dobrý je Greengeeks Hosting?

Greengeeks se zaměřuje na poskytování cenově dostupného hostingu se šikmým prostředím. Poskytují spoustu základů a dobře fungují s WordPress. Denní zálohy a pomoc při migraci webu jsou velké plus. Některé nevýhody zahrnují podporu, která není tak dobrá jako ostatní přední výrobci v oboru, a e-mail je řízen mimo cPanel. Podívejte se níže, jestli jsou pro vás dobré.


Recenze Greengeeks 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Rozpočet webhostingová společnost
 2. Zákaznická podpora 24/7
 3. Zálohy denně
 4. Neomezený hosting
 5. Zdarma nastavení a migrace
 6. Navrženo pro WordPress

Nevýhody

 1. Nějaká špatná stránka jejich zákaznické podpory
 2. Několik skrytých poplatků za vrácení peněz
 3. Poplatky za zálohy, pokud nejsou připraveny
 4. Nedostatek nástrojů pro vytváření mobilních webů
 5. Nelze spravovat e-mail pomocí cPanel

Podpora3Speed3.5Vlastnosti3Value3Transparency2.5

Naše oficiální recenze Greengeeks Hosting

Dokážete hádat, co Greengeeks je slavný? Jsou známé tím, že mají dopad na životní prostředí v odvětví webhostingu. Od členství v Agentuře pro ochranu životního prostředí až po využívání větrné energie pro své servery jsou to společnost, která myslí na budoucnost a udržuje planetu v paměti.

Nejlepší vlastnosti Greengeeks Hosting

Greengeeks je hostingová služba na úrovni rozpočtu. Nabízejí vše, co velcí chlapci dělají se slevou. Navíc to dělají s ohledem na životní prostředí.

Greengeeks zahrnuje Zelenou iniciativu

Greengeeks inzeruje, že jsou 300 procent zelené. Co to znamená? To znamená, že pro každou spotřebovanou jednotku energie zakoupí trojnásobek množství energie ve větrné energii. Celá myšlenka je, že pokud používáte Greengeeks, nebudete mít pouze nižší uhlíkovou stopu, budete mít negativní uhlíkovou stopu. Jinými slovy, máte pozitivní dopad na životní prostředí.

Zálohy denně

Ne každá hostingová společnost zálohuje vaše webové stránky denně. Greengeeks přesně chápe, jak důležitá jsou pro vás vaše data. Položili své peníze tam, kde jsou, a denně provádějí zálohy serveru. Pokud se s vašimi daty něco stane, přijdete o práci jen za jeden den.

Neomezený hosting

Mít neomezené domény je krásná funkce pro webhostingovou společnost. To znamená, že můžete mít neomezený počet registrovaných domén pod jedním účtem. To zahrnuje i nekonečný počet subdomén a e-mailových účtů. Pokud se zabýváte obracejícími se doménami, Greengeeks je vynikajícím místem pro jejich zaparkování.

Zdarma nastavení a migrace

Jediným poplatkem, který budete muset zaplatit Greengeeks, jsou vaše měsíční poplatky za služby. Nebudou vám účtovat nastavení vašich webových stránek na jejich serverech ani vám nebudou účtovat migraci na Greengeeks. Stejný princip platí, pokud chcete přenášet data z jedné domény do druhé. V tomto ohledu je migrace dat zdarma. To vše je součástí vašeho měsíčního poplatku.

Navrženo pro WordPress

Greengeeks je určen pro WordPress. Mají vynikající cPanel (sans email control, viz níže) a umožňují instalaci WordPress jedním kliknutím a jakékoli kompatibilní plug-iny. Pokud byste měli prozkoumat sekci nápovědy Greengeeks, najdete celou sekci věnovanou pomoci s WordPress. Pokud používáte WordPress s Greengeeks, Greengeeks vám také nabídne bezplatné doménové jméno.

Začnou

Greengeeks vám nabízí víc, než vám nabízí šablony pro tvorbu vašich webových stránek. Poskytují bezplatně službu budování webových stránek. Pomocí jedné ze svých šablon Greengeeks vytvoří vaše webové stránky se všemi vašimi informacemi, vytvoří pět e-mailových adres připojených k názvu vaší domény a odešle je do vyhledávacích adresářů Google, Yahoo a Bing..

Spousta škálovatelných možností

Až budete připraveni, Greengeeks vám umožní změnit měřítko vašeho webu tím, že nabídne možnosti hostování VPS nebo dedikovaného serveru. K tomu přicházejí všechny standardní dobroty – včetně vyhrazených certifikátů SSL. Vyhrazené SSL certifikáty jsou pro lidi, kteří provozují své webové stránky elektronického obchodování, klíčové, protože transakce webových stránek je bezpečnější.

Nevýhody Greengeeks Hosting

Dobro a špatnost jejich zákaznické podpory

Greengeeks nabízí nepřetržitou zákaznickou podporu 24 hodin denně. Ačkoli jejich telefonická podpora není 24 hodin, jejich život podpora chatu je. To je dobrá část jejich politiky zákaznických služeb. Část, o které jsme si nebyli tak jistí, byla, když jsme dostali podporu – měli jsme pocit, že jejich zástupci zákaznické podpory mohli využít více školení.

Několik skrytých poplatků za vrácení peněz

Greengeeks nabízí 30denní záruku na peníze. Neřeknou vám však, že ostatní poplatky, jako je registrace názvu domény, jsou nevratné. Přestože je tato praxe u všech hostitelských společností standardní, zjistili jsme, že jejich registrační poplatky byly až třikrát vyšší než u jiných webových stránek nebo pokud jsme si sami zaregistrovali doménové jméno. Jinými slovy, je to, jako by Greengeeks dosáhl zisku z registrace doménového jména a odmítl nabídnout vrácení peněz pod rouškou, že jej nazval registrace doménového jména..

Nedostatek nástrojů pro vytváření mobilních webů

Greengeeks neposkytuje nástroje, které vám pomohou s tvorbou mobilních stránek. Každý majitel webových stránek ví, že musí mít dvě verze svých stránek – jednu pro stolní počítače a notebooky a druhou pro mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Existují však i jiná místa, na která se můžete obrátit.

Nelze spravovat e-mail pomocí cPanel

Hodili jsme to tam, protože každá jiná webhostingová společnost, která nabízí e-mail, má možnost spravovat uvedený e-mail prostřednictvím svého příslušného cPanelu. Greengeeks toto neposkytuje. Mají nástroje pro správu e-mailů, ale nejsou k dispozici prostřednictvím cPanel.

Sečteno a podtrženo

Greengeeks je vynikající webhostingová společnost se zeleným zvratem. Chápou, jak podnikání funguje v dnešním dni a věku – že je provozován Millennials. Millennials mají měkké místo pro společnosti, které přijmou opatření firemní odpovědnosti, aby se staraly o planetu.

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map