Recenze hostgátorů květen 2020: Zkusil jsem to, líbilo se mi to. Nejprve si to však přečtěte.

Contents

Co je HostGator Web Hosting?

Společnost HostGator byla založena v roce 2002 a je webhostingovou společností se sídlem v Houstonu v Texasu, která celosvětově ovládá 950 000+ registrovaných domén. Společnost poskytuje sdílený, VPS, prodejce a specializovaný webhosting. Mají další kanceláře a datová centra v Austinu, Texasu, Indii a Brazílii. HostGator byl mezi první skupinou velkých webhostingových společností, které se účastnily ekologického hostingu, což zahrnuje používání ekologických technologií pro kompenzaci uhlíku a snížení environmentálního odpadu.


Recenze hostgátorů

Pokud by existoval webhosting Wal-Mart, poukazovali bychom na GoDaddy. HostGator je tedy spíše jako Target: možná ne tak docela chrlič nebo dobře známý, ale s podobně nízkými cenami a rafinovanější pověstí spojenou s jejich značkou. HostGator je vynikajícím hostitelem slevy pro nové webmastery.

Viz oficiální stránka

Naše oficiální recenze hostgátora

HostGator je jednou z nejpoužívanějších hostingových služeb na světě az vynikajícího důvodu. Ceny HostGator jsou jedny z nejnižších v okolí a zahrnují velký výběr nástrojů pro tvorbu webových stránek bez dalších nákladů. Jsou si tak jistí svým produktem, že nabízejí 45denní záruku vrácení peněz a nechají si vyzkoušet svůj cPanel před nákupem. Podpora HostGator je k dispozici 24/7, včetně funkce živého chatu. Ale zatímco podpora může být vždy na dosah ruky, tým podpory HostGator nemá pověst, že je vždy velmi užitečný. Nemějte strach, s tak velkým počtem zákazníků jsou uživatelsky vytvářená fóra podpory neuvěřitelně robustní. A za tak nízké náklady je těžké si stěžovat. Celkově je HostGator snadno použitelný a má skvělou dostupnost, což z něj činí vynikající volbu pro začátečníky webových mistrů.

 

Nejlepší vlastnosti plánů hostgator

Pokud jste jako většina webových mistrů, vaše hlavní priority webhostingu jsou pravděpodobně snadno použitelné služby, snadno dostupná zákaznická podpora a rychlé uptime – to vše za vynikající hodnotu. HostGator určitě splňuje tato kritéria a pak některá. Zde jsou naše oblíbené funkce HostGator:

1. Podpora HostGator – Live Chat & Více

Většina z nejlepších společností poskytujících webhosting v těchto dnech nabízí nepřetržitou podporu, ale mnoho z nich omezuje své podpůrné kanály během otevírací doby. Podpora HostGator je vždy k dispozici na jakémkoli médiu, které si vyberete. Podpora živých chatů je naší oblíbenou z těchto metod pro rychlé a efektivní reakce, které můžete získat pro rychlé dotazy a nouzové situace. Pokud provozujete firmu, prostoje mají nákladné následky. Když potřebujete okamžitou pomoc, vědění, že během několika sekund budete moci oslovit živou osobu, je nesmírně uklidňujícím aspektem služeb podpory HostGator. E-mail je samozřejmě stále k dispozici pro tyto mimořádné situace. Ale je pravděpodobné, že odpověď, kterou hledáte, najdete pravděpodobně v rozsáhlé HostGator uživatelská fóra. Koneckonců, při používání stejné platformy jako miliony dalších je velká výhoda – někdo se pravděpodobně už setkal a vyřešil všechny vaše problémy.

2. Ceny hostgatorů – prodloužená záruka vrácení peněz

V tak nízkém cenovém bodě by bylo těžké i pro ty nejlepší webmastery tvrdit, že nedostávají hodnotu svých peněz. HostGator je dostatečně sebevědomý, aby nabídl 45denní záruku vrácení peněz – což je o 50% déle, než je průmyslový standard 30 dní. HostGator vám usnadňuje vyzkoušet si je, aniž byste se velmi zavázali. Tam, kde jiné společnosti, jako je SiteGround, nabízejí pouze roční smlouvy, které vyžadují, abyste na začátku viděli přes velké množství hotovosti, nízké meziměsíční platební plány společnosti HostGator vám poskytují velkou flexibilitu. Toto je ideální nastavení pro někoho, kdo se snaží vyzkoušet několik krátkodobých projektů najednou.

3. Kompatibilita hostGator WordPress

Pokud již máte web WordPress, je jeho přesun do hostgator neuvěřitelně snadné. Postavili nástroj ruční migrace, který většina může zjistit během několika minut. A pokud chcete, aby to bylo provedeno ještě rychleji, mají dokonce nástroj pro migraci WordPress jedním kliknutím. HostGator je navíc standardně dodáván s programem cPanel, který uživatelská příručka WordPress často předpokládá, že již používáte. Souhrnně lze říci, že vztah HostGator WordPress je bezproblémový, což z něj činí snadnou volbu pro každého, kdo používá redakční systém WordPress..

Kromě programů WordPress a cPanel nabízí HostGator celou řadu dalších aplikací na jedno kliknutí a open-source, díky nimž bude navrhování a budování vašeho webu hračkou. Nabízejí 4 500 bezplatných šablon, blogovací software, nákupní vozíky, wiki, CMS a další. Nejlepší na tom je, že všechny tyto funkce jsou součástí balení. Pokud nechcete ztrácet čas a nákupy duševní energie pro různé zásuvné moduly a funkce, může HostGator pomoci zmírnit úzkost rozhodovacího procesu. Odpočiňte si s vědomím, že vybrali několik skvělých a všechny jsou již integrovány.

4. Neomezené e-mailové adresy

Po zakoupení domény můžete nastavit libovolný počet e-mailových adres zdarma. Opravdu! Tolik, kolik se vám líbí!

5. Zkušební verze zdarma hostGator cPanel

HostGator vám umožní vyzkoušet si jejich cPanel a administrativní nástroje, abyste je mohli zažít sami, než se stanete zákazníkem. Kromě toho si můžete také prohlédnout jejich nástroje pro vytváření webů a jejich šablony. Než se rozhodnete pro nákup, budete mít docela dobrý nápad, zda je pro vás HostGator to pravé. Tato zkušební verze nepřichází s kompletním balíčkem, který byste měli dostat po registraci, ale je to docela velkorysé vzhledem k tomu, že jen málo hostitelů poskytuje potenciálním kupcům bezplatný přístup. Ale pokud hledáte hostingovou společnost, která vám poskytne zcela bezplatnou zkušební verzi VŠECHNY jejich služeb, podívejte se na web5. Umožní vám začít hostit 30 dní bez platby.

 

Nevýhody hostgator hosting

Už jsme to řekli dříve a řekneme to znovu – žádná hostingová společnost není dokonalá. Dokonce i HostGator má několik chyb, které si mohou dovolit opravit, pokud chtějí být opravdu na vrcholu.

1. Často občasné zálohy serveru

Zálohují své servery pouze jednou týdně. Vzhledem k tomu, že většina lidí hledá cenově dostupné možnosti sdíleného hostingu, může to pro vás udělat nebo nemusí. Pro mnoho lidí to může být perfektní. Pokud však potřebujete zálohovat své webové stránky častěji než webové stránky s důležitými informacemi, možná budete chtít hledat službu třetích stran nebo plug-in WordPress, který vám práci udělá za vás.

2. Cloud Hosting není nabízen

Cloud hosting by společnosti umožnil poskytnout mnohem škálovatelnější hostingový plán, a proto je škoda, že to není nabízeno. Pokud nabídli cloudový hostingový plán, měli byste možnost platit pouze za místo a zdroje, které používáte, místo paušální měsíční sazby. Cloud hosting je navíc ceněn pro jeho redundanci – vaše informace jsou uloženy na několika serverech. Pokud se na jednom serveru něco děje, mají zálohy přirozeně zabudované do systému. To by bylo užitečné zejména vzhledem k tomu, že HostGator již zálohuje své databáze pouze jednou týdně. Pokud chcete uložit spoustu důležitých informací, HostGator pravděpodobně není tím pravým hostitelem pro vás. To není obrovský problém, pokud jste majitelem malé firmy, který více či méně potřebuje pouze základní informace online. Ale pro každou firmu nebo společnost, která vyžaduje svou vlastní databázi, by mohlo být rozumnější koupit si plán hostingu, který zahrnuje možnosti pro sdílený i cloudový hosting.

3. Nedostatek spamu & Ochrana proti viru

Přestože si ceníme schopnosti vytvořit tolik e-mailových adres, kolik potřebujete, vážný nedostatek vestavěné ochrany proti spamu a virům v e-mailovém softwaru HostGator je obrovský pokles. Ve věku, kdy se nevyžádaná pošta exponenciálně šíří, a kde jsme si všichni zvykli na bezplatné a snadné filtrování programů, jako je GMail, může být obtížné pochopit, proč by někdo dobrovolně pracoval na portálu WebGail hostgátora. Konkurence A2 Hosting také nabízí neomezené e-mailové adresy, ale jejich platforma zahrnuje zabudovanou ochranu proti spamu a virům.

Sečteno a podtrženo:

S nízkými měsíčními poplatky, žádnými instalačními poplatky a všemi jejich nástroji pro vytváření webových stránek a možnostmi e-mailu nemusíte hledat pro své základní potřeby hostování nic jiného než HostGator. Dobře se starají o zákaznický servis, mají obrovskou nabídku možností služeb a dávají vám možnost vyzkoušet je dříve, než si je koupíte. Pokud jste se opravdu snažili platit holé minimum za web bez ozdôb, existují levnější možnosti, jako je WebHostingPad. HostGator je však pravděpodobně nejlepší hodnota na trhu pro rozpočet hosting. Existuje důvod, proč byl HostGator vždy zařazen mezi jednu z nejlepších společností poskytujících webhosting.

Zobrazit další funkce Recenze hostgator 3.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (18 hlasy) Pros

 1. Rozšířená záruka vrácení peněz
 2. Široký výběr skvělých webových nástrojů
 3. Neomezené e-mailové adresy
 4. Podpora 24/7 chatu

Nevýhody

 1. Žádný cloud hosting
 2. Žádný import WordPress v jednom kroku
 3. Často občasné zálohy serveru
 4. Nedostatek e-mailového spamu & antivirové ochrany

SummaryHostGator je vynikající volbou pro začínající webmastery, kteří hledají nízkonákladový hostingový plán s snadno použitelnými funkcemi. Ceny HostGator jsou jedny z nejnižších na trhu a navíc mají vynikající nástroje pro vytváření webových stránek a e-mailové nástroje, které jsou součástí balíčku zdarma. A se 45denní zárukou vrácení peněz máte spoustu času na vyzkoušení svého plánu před přijetím závazku. A díky zákaznickému servisu 24/7 prostřednictvím různých médií, včetně živého chatu, podpora HostGator rychle reaguje na každý váš dotaz. Support3.5Speed4Features3.5Value4.5Transparency3.5

HostGator Hosting FAQs

Je HostGator dobrou volbou pro hostování mého webu WordPress?

Ano, HostGator je jednou z nejčastěji používaných webhostingových domén pro umístění webů WordPress. Integrační proces bude bezproblémový. Kompatibilita s HostGator WordPress je velmi jednoduchá, takže je pro vás snadné uvést web do provozu co nejrychleji.

Je možné migrovat můj současný web WordPress na HostGator?

Ano! HostGator vám umožňuje přesunout informace o vašem webu na účet HostGator bez dalších poplatků. Sdílené hostingové plány vám poskytují jeden bezplatný přenos těchto dat. Plány VPS a dedikovaného serveru získávají neomezené možnosti přenosu.

Nabízí HostGator přidružený program?

Ano, HostGator nabízí přidružený program. Mají program prodejních provizí. Platba, kterou obdržíte, se rovná počtu registrací, které máte na svém účtu. S tím, jak se tento počet zvyšuje, zvyšuje se vaše prodejní provize.

Je při registraci do hostgatoru zahrnuto doménové jméno? Nebo kupuje doménu jako samostatnou transakci?

HostGator vám neposkytuje doménové jméno jako součást nového hostovacího účtu. Pokud ještě nemáte doménu, budete muset jít jinam. Za převod doménového jména na servery HostGator se však neplatí žádný registrační poplatek.

Umožní mi HostGator zakoupit samostatnou registraci domény? Nabízejí registraci soukromí WHOIS?

Ano, HostGator vám dává možnost mít úplnou správu a možnosti nákupu pro jakoukoli samostatnou doménu, kterou si přejete, za předpokladu, že je k dispozici název domény. Registrace WHOIS Privacy je k dispozici také za nominální poplatek.

Je HostGator dobrou volbou pro můj web pro elektronický obchod?

HostGator je vynikající volbou pro vaše webové stránky elektronického obchodu. Poskytují certifikáty SSL pro všechny weby na svých hostitelských serverech, čímž zajišťují transakce na vašem webu. Máte také přístup k soukromé IP adrese a plnou podporu zákaznických služeb, která vám pomůže kdykoli potřebujete další pomoc. Kromě toho získáte přístup k jejich obchodním funkcím a knihovně aplikací, které mohou vylepšit vaši online maloobchodní přítomnost.

Nabízí HostGator Linux nebo Windows hosting?

HostGator se primárně specializuje na systémy založené na LAMP, jako jsou Linux, Apache, MySQL a PHP. Nabízejí však také systém založený na systému Windows pro své osobní i obchodní zákazníky.

Budu moci přijímat všechny spravované služby pomocí svého účtu HostGator?

HostGator poskytuje úplné možnosti správy pro zákazníky, kteří využívají sdílený hosting, hostující prodejce, VPS a specializované hostingové plány.

Jaké možnosti hostování VPS nabízí HostGator?

HostGator vám dává možnost mít účet serveru VPS, který využívá systém CentOS Linux. Existuje několik dostupných možností účtu, které můžete vybrat, a ta, která vyberete, závisí na typu rychlosti výkonu a funkcích, které si přejete.

Jaké vývojové jazyky podporuje HostGator?

HostGator podporuje širokou škálu vývojových jazyků, takže bez ohledu na to, jaký jazyk vaše stránky běží, je HostGator pravděpodobně bezpečná sázka. Pokud máte účet VPS nebo dedikovaný server pro hostování, můžete použít vývojový jazyk podle vašeho výběru.

Pro svůj hostingový systém Linux podporují následující jazyky: MySQL; Databáze s přístupem PHPMyadmin; CGI; Rychlý CGI; PHP 5; Ruby on Rails; PerL; Python a SSI

Pro jejich hostingový systém Windows podporují následující jazyky: ASP, ASP Net 2.0, ASP Net 3.5; ASP Net 4.0; ASP Net 4.5; PHP, Python a SSI.

Mohu použít HostGator k hostování jednotlivých obrázků nebo galerií na mém webu?

HostGator vám usnadňuje používání hostovacího účtu k uvádění obrázků a galerií obrázků na vašem webu. Prostřednictvím programu HostGator QuickInstall Software, který je v části ovládacího panelu vašeho účtu, máte přístup k několika různým aplikacím galerie obrázků. Všechny sdílené účty programu HostGator mají také neomezený prostor pro ukládání obrázků.

Jak HostGator zálohuje můj web?

HostGator poskytuje automatický zálohovací program pro sdílené, prodejce a VPS hosting účty, které jsou pod 20 GB a mají 100 000 inodes. Zálohování probíhá jednou týdně. Neposkytují automatický zálohovací program pro účty dedikovaného serveru. Máte však k dispozici možnost vytvořit si vlastní plán zálohování pro tento typ hostitelského účtu.

Kolik e-mailových adres dostanu pomocí účtu HostGator? Existuje pro tyto e-mailové adresy požadavek na diskový prostor?

Pokud máte sdílený hostingový plán, obdržíte neomezený počet účtů e-mailových adres. Máte také neomezený prostor na disku pro hostování těchto účtů. Máte-li VPS nebo dedikovaný serverový hostingový plán, dostanete také neomezené účty e-mailových adres. Omezení místa na disku je však stejné jako omezení konkrétního místa na disku pro váš přesný plán hostování.

Proč jsem od společnosti HostGator obdržel upozornění, že můj web zneužívá prostředky serveru? Jaký postup musím podniknout, abych vyřešil tento problém?

Oznámení, které jste obdrželi, řeší situaci, kdy váš konkrétní web používá více než svůj podíl prostředků sdíleného serveru HostGator. To může být frustrující, protože nejste upozorněni, když se začnete přibližovat limitu, až poté, co jste již přečerpali. Nejlepším postupem je revize požadavků na limit HostGator pro klíčové oblasti vašeho webu, včetně limitů účtu, využití prostředků procesoru a limitů hostování e-mailových adres. Všechny tyto informace jsou snadno dostupné na portálu podpory HostGator.

Dalším krokem bude řešení problému a nalezení způsobu, jak snížit množství serverových prostředků, které váš web potřebuje, aby správně fungoval. Zákaznický servis hostGator vám rád pomůže při identifikaci problému a bude s vámi spolupracovat na vyřešení problému a odstranění vašeho účtu ze pozastavení.

Proč můj nově zaregistrovaný název domény ještě nefunguje? Existují další kroky, které musím udělat, než bude fungovat s mým webem?

Pokud si zakoupíte své doménové jméno společně s hostitelským účtem serveru HostGator, může to trvat několik minut navíc, než budou tyto dvě položky propojeny. Před tím, než se název objeví ve vašem hostitelském účtu, budete muset počkat, až se provede propagace DNS. Proces šíření DNS může trvat 24 až 48 hodin, než začne správně fungovat.

Pokud jsou vaše doménové jméno a hostitelský účet serveru HostGator samostatné nákupy, musíte zajistit, aby se doménové jméno správně přidružilo k balíčku hostitelských účtů. Zkontrolujte nastavení názvu domény v adresáři WHOIS a podívejte se, jak je nastavena konfigurace názvu domény. Chcete se ujistit, že názvy serverů odkazují na váš nový hostitelský účet serveru HostGator. Jejich tým zákaznických služeb vám může v případě potřeby pomoci tento problém vyřešit.

Chci nakonfigurovat nastavení DNS pro můj účet prodejce. Co je to soukromý jmenný server?

Server soukromých jmen je verze standardního serveru DNS, kterou většina webových stránek potřebuje, aby správně fungovala. Server soukromých jmen pro váš účet distributora bude směřovat na konkrétní název hostitele domény, který není spojen s účty serveru HostGator. Server s privátním jménem smíte používat pouze na účtu VG hostitele, prodejce nebo vyhrazeného serveru. Není k dispozici pro účty hatchlingu HostGator, Baby nebo Business Server.

Který plán hostgátora je pro můj konkrétní web nejlepší?

HostGator nabízí čtyři hlavní typy účtů hostování serverů. Mezi tyto možnosti patří: sdílený hosting, hosting prodejce, hosting VPS a hosting vyhrazeného serveru. Každý z nich má své vlastní výhody a nevýhody. Jednoduše se musíte rozhodnout, jaké funkce jsou nejdůležitější pro vaše zkušenosti s hostingem vašeho webu, a vybrat možnost hostování, která nejlépe odpovídá těmto potřebám.

Zde je krátký přehled možností vašeho hostitelského účtu.

 • Sdíleno: Můžete mít více než jeden funkční web najednou. Jako administrátor webu pro každý web slouží HostGator, který je podle potřeby k dispozici pro pomoc.
 • Překupník: Sloužíte jako hostitelská společnost tím, že ostatním povolíte hostit jejich webové stránky mimo váš hostingový účet. Jste zodpovědní za jejich jednání a nakládání s účtem.
 • VPS: S tímto hostitelským účtem máte přístup k další instalaci softwaru. Jedná se o upgrade ze sdíleného nebo prodejce hostujícího účtu.
 • Věnováno: Máte volný rozsah, jak vaše webové stránky fungují, informace, které obsahuje, a kdo má přístup k účtu. To je populární pro větší společnosti, které potřebují hosting webových stránek.

Zástupci zákaznických služeb HostGator vám mohou pomoci určit, který hostingový účet nejlépe odpovídá tomu, co potřebujete pro váš konkrétní web.

Jakou záruku dostupnosti poskytuje HostGator?

HostGator má 99,9% záruku dostupnosti, což se promítá do příspěvku 8,76 hodin prostojů ročně. Více na HostGator.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map