Recenze HostMonster květen 2020 – Hosting ceny a plány

Recenze HostMonster květen 2020 – Hosting ceny a plány

Recenze HostMonster květen 2020 – Hosting ceny a plány

Contents

Co je HostMonster Hosting?

HostMonster je americká webhostingová společnost založená v roce 1996, která působí pod záštitou Endurance International Group.


Jak dobrý je hosting hostmonsterů?

Stejně jako příliš mnoho jiných hostingových společností vlastněných společností EIG, HostMonster nedokáže držet krok s průmyslovými standardy pro rychlost, dostupnost a zákaznický servis. Zatímco jejich bezpečnostní balíčky a jednoduché, konzervativní značky mohou být pro mnohé přitažlivé, jejich výkon ve většině oblastí služeb je stále ohromující.

Viz oficiální stránka Recenze HostMonster 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (4 hlasy) Pros

 1. Zdarma doména až na jeden rok
 2. Neomezené domény, subdomény a šířka pásma
 3. Pevné bezpečnostní funkce

Nevýhody

 1. Žádné meziměsíční ceny
 2. Pod průměrem v rychlosti a dostupnosti
 3. Špatná pověst zákaznického servisu
 4. Žádné volné zálohy
 5. Spousta upsells

Support2Speed2Features3Value2.5Transparency2

Naše oficiální recenze hostitele HostMonster.

Navzdory postavení veteránů v oboru je HostMonster bohužel dalším případem poklesu služeb a selhání inovací po akvizici společností EIG. Stejně jako sesterské společnosti iPage a FatCow i HostMonster vážně zaostává ve všech nejdůležitějších značkách kvalitní hostingové společnosti. Konkrétně: rychlost, dostupnost a podpora zákazníků. Přidejte matoucí strukturu cen, zvýšení prodeje a neexistenci informovaného prodejního hřiště a musíme říci, že bychom HostMonster nedoporučovali..

Nejlepší vlastnosti HostMonster Hosting

Přestože doporučujeme předávat HostMonster, stojí za to zmínit jejich vlastnosti, které vás možná přiměly zvážit je. Zaprvé je jejich značka jednoduchá a konzervativní, což se může líbit těm, kteří jsou trochu ohromeni vyspělejšími technologickými společnostmi a vysoce technickým jazykem. Plus, neomezená šířka pásma a domény jsou pěkné výhody! A co je nejdůležitější, nabízejí velmi komplexní bezpečnostní balíček, na který jsme i my byli ohromeni. Tady je lopatka

Webový tvůrce zdarma

Zatímco WordPress je obecně standardem pro hostingové společnosti a existuje dostatek zdrojů, které pomáhají i těm nejméně technicky zdatným uživatelům získat šablonu a provozovat, pro některé je uklidňující mít tvůrce webových stránek Co vidíte. HostMonster používá Weebly, což je super intuitivní a dobře známé v oboru. Jen mějte na paměti, že pokud společnost klade velký důraz na nabídku bezplatného tvůrce webových stránek, jejich cílová demografická skupina obecně není technikovým davem. Nemusíte být webdesignerem, abyste si stáhli šablonu WordPress, což může být dokonce jednodušší, než přetáhnout váš web přes Weebly. To není špatná věc, ale hovoří o hloubce znalostí, které většina jejich zákazníků má při přihlášení ke svým službám.

Zdarma doména až na jeden rok.

Dobré procento hostingových společností tuto nabídku nabízí, takže HostMonster není v žádném případě odlehlé. To je ale pěkný požitek!

Neomezená šířka pásma, domény, subdomény, e-maily a úložiště

Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, že? To je určitě hodně, pokud máte v plánu hostit spoustu malých, jednoduchých webů. Je však důležité mít na paměti, že když hostingové společnosti říkají „neomezeně“, pokud jde o základní plány sdíleného hostingu, neznamená to, že byste mohli nahrávat nekonečná data na nekonečné webové stránky. Častěji než ne, a také v případě HostMonster, dělají omezení na všechna data, prostě to ne inzerují. Kromě toho může váš web načítat data pouze tak rychle, jak dokáže komunikovat se serverem. Kvalita hardwaru na konci je to, co skutečně určuje, jak „neomezený“ váš hostingový plán je. Pokud máte zájem o skutečně neomezený hosting, doporučujeme vám podívat se na DreamHost.

Zahrnuto komplexní zabezpečení

Jednou z oblastí, kde společnost HostMonster předchází konkurenci, je úroveň bezpečnosti, kterou nabízejí ve svých nejzákladnějších plánech. Součástí sdíleného hostování jsou certifikáty SSL, ochrana horkých odkazů, SSH přístup, spamový vrah a další. Tyto služby řeší většinu hlavních zranitelností webhostingu a poskytují pevný základ ochrany vašeho webu.

Nevýhody hostmonster hosting.

Pokud vás HostMonster oslovil z některého z výše uvedených důvodů, důrazně doporučujeme přečíst si problémy, s nimiž jsme se setkali. Přestože neexistuje dokonalá hostitelská společnost a vaše rozhodnutí by mělo být vždy založeno na vašich jedinečných potřebách, v některé společnosti by měla být redflagy, které by měly být dealery. HostMonster bohužel nesplňuje naše základní standardy v několika málo oblastech.

Pricy Entry-Level Options & Žádné meziměsíční ceny

Ceny na základní úrovni produktu HostMonster se pohybují zhruba na úrovni průmyslového standardu, jedná se však pouze o počáteční registraci. Připravte se na znásobení svých sazeb, pokud se rozhodnete zůstat s nimi po vypršení výchozího cen na základní úrovni. Kromě toho nenabízejí žádné meziměsíční ceny. Chcete-li získat inzerovanou měsíční cenu, musíte zaplatit 3 roky hostingu předem. To je obrovský závazek pro službu, kterou jste ještě neměli šanci vyzkoušet. A standardní 30denní záruka na peníze není dost dlouhá na to, abyste se rozhodli, zda jste v pořádku s tak zdlouhavou smlouvou.

Pod průměrnou rychlostí a dobou provozu

Rychlost a dostupnost jsou pravděpodobně dva největší ukazatele toho, jak dobrá je hostitelská společnost. Konec konců, jejich úkolem je hostit váš web. Pokud to nedokážou udržet v chodu nebo pracovat rychlostí, kterou uživatelé očekávají, za co přesně platíte? Bohužel HostMonster v této oblasti prostě nemůže dodat. I když nemají nejhorší výsledky, jaké jsme kdy viděli, jsou trvale pod průmyslovým standardem v obou oblastech. Tam, kde je průměr mezi webhostingovými společnostmi 99,94% dostupnosti a 700 ms v době načítání stránky, HostMonster nedosahuje obou značek s 99,91% uptime a přibližně 880 ms v době načítání stránky. Jsou-li tyto faktory pro vás opravdu důležité (tím by měly být), podívejte se na A2 Hosting, lídra v oblasti rychlosti a dostupnosti. Další společností, která bere tyto věci vážně, je JaguarPC, který vám vrátí 10x cenu za každou hodinu prostojů na vašem webu.

Matoucí vysvětlení funkcí & Upsells

Web HostMonster dělá špatnou práci a vysvětluje, co přesně je obsaženo v jejich sdílených hostingových balíčcích, což svědčí o tom, že cílí na zákazníky bez větších technických znalostí. To vede k opravdu matoucímu procesu odhlášení, ve kterém můžete nakonec zaplatit navíc za funkce, o kterých se domníváte, že byly zahrnuty. Stránka úvodních funkcí vás může vést k přesvědčení, že získáte bezplatná zpětná zálohování stránek (v odvětví je to typické), ale při kontrole si uvědomíte, že to stojí další 3 $ měsíčně.

Podpůrný zákaznický servis

I když můžete očekávat, že zákaznický servis HostMonster odpoví na vaše dotazy v přiměřené době (asi 10 minut na připojení prostřednictvím okamžitého chatu a další 2-3 minuty mezi odpověďmi), neočekávejte nejznámější pomoc. Standardní tipy pro odstraňování problémů jsou často nabízeny, i když je vaše otázka mnohem konkrétnější. Rychlé vyhledávání Google navíc vytáhne několik frustrovaných příběhů o zákaznických službách. To má sklon být vzorem mezi společnostmi vlastněnými společností EIG, což nás vede k úvahám, že priority po akvizici obecně nezahrnují investice do zákaznické podpory..

Sečteno a podtrženo

Nedoporučujeme HostMonster, i když pouze za to, že jsou ceny nadprůměrné, ale přesto podprůměrné. Jejich jedinou funkcí vykoupení je komplexní zabezpečení jako součást jejich základního sdíleného hostování. V mnoha případech by však platení o něco navíc měsíčně za prémiový bezpečnostní plán pro váš web s jinou webhostingovou společností stálo to samé a vedlo by k lepšímu zážitku pro zákazníka.

Zobrazit další funkce

HostMonster Otázky a odpovědi

Co potřebujete vědět před přihlášením

HostMonster je oblíbenou volbou pro mnoho jednotlivců, kteří hledají levný webhosting. V rámci několika seskupení společností – nejprve jako trojice hostingových společností, poté jako součást větší společnosti – to byla jedna z méně známých možností. Odpověděli jsme na nejoblíbenější otázky, které lidé mají o HostMonster, takže se můžete při hledání hostitelské společnosti rozhodnout nejlépe.

Kdy začal HostMonster?

HostMonster byl spuštěn v roce 1996 a sídlí v Provo v Utahu. HostMonster, Bluehost a FastDomain byli ve stejné rodině pod vedením generálního ředitele Matta Heatona, který pravidelně informoval zákazníky o svém osobním blogu o vývoji ve společnostech a jejich službách.

Společnosti zakoupila společnost EIG, hostingový konglomerát powerhouse, který nyní zastřešuje více než 40 různých hostingových společností. Stejně jako u mnoha z nich i vlastnictví Endurance International Group změnilo vnímání společnosti HostMonster v tomto odvětví.

V roce 2011, Heaton napsal blogový příspěvek, kde také veřejně rezignoval na pozici generálního ředitele, a obrátil otěže na Dan Handyho, který zastával pozici od roku 2011 do roku 2015. James Grierson je současným generálním ředitelem společnosti HostMonster a přináší rozsáhlé zkušenosti ke stolu jako spoluzakladatel a tvůrce SimpleScripts, prvního online obchodu s aplikacemi pro produkty s otevřeným zdrojovým kódem.

Co je tvrzení společnosti HostMonster o slávu?

Podle webu společnosti HostMonster se společnost věnuje spolehlivosti již od počátku před 20 lety. Specializují se na kvalitní zákaznický servis a poskytují prémiové balíčky, které uspokojí potřeby zákazníků za nízké ceny.

Jejich plány vycházejí z jednoduchého balíčku, který lze upgradovat pro další výhody a funkce. Společnost nabízí bezpečné zálohy a spolehlivé rychlosti a doby provozu. Nabízejí okamžité zajišťování virtuálních soukromých serverů a vyhrazený hosting, více bezpečnostních aplikací a možností a bezplatná doménová jména s jejich novými plány.

Jejich web přináší zákazníkům následující výhody:

 • Nejvyšší zákaznický servis
 • K dispozici je hlavní sada funkcí
 • Kvalitní vybavení
 • Zabezpečené zálohy
 • Maximální zaručená dostupnost
 • Vysoce funkční nástroje pro správu
 • Pevné a poctivé obchodní praktiky
Když už mluvíme o uptime, jak je uptime HostMonster?

Společnost tvrdí, že nabízí maximální zaručenou dobu provozu, ale pokud jde o dobu provozu nebo záruku, neexistuje nic, co by se týkalo doby, kdy váš web nesplňuje procento dostupnosti, které uvádí.

Teď by to bylo v pořádku, kdyby dostali skvělé recenze za jejich provozuschopnost. Průmyslový standard je 99,94 procent dostupnosti, což znamená, že po dobu 99,94 procent měsíce je váš web živý, funkční a funkční. Někteří weboví hostitelé garantují dostupnost 99,9 procent. Prestoje na této úrovni jsou asi 43 minut každý měsíc. Mnoho webových hostitelů s touto zárukou skutečně přichází s pozoruhodnými 99,99 procenty – méně než 4,3 minuty každý měsíc prostojů. HostMonster však není jedním z nich. Jejich roční průměrný vrzání je na 99,91 procenta a přesahují průmysl jen o něco více než polovinu roku.

Jiní však našli mírně větší konzistenci, ale po dobu jednoho měsíce testování.

Co znamená HostMonster, když říkají „neomezeně“?

HostMonster podle svých podmínek a zásad nestanovuje svévolné omezení prostředků, které mohou jednotliví zákazníci použít. To znamená, že pokud je to možné, poskytnou vám veškerý úložný prostor, soubory MySQL, přenos souborů, hostování domény a šířku pásma, kterou potřebujete k úspěšnému napájení vašeho webu. Pro váš web to znamená, že pokud budete dodržovat svá pravidla, neuvidíte žádné negativní dopady ani pomalejší rychlosti webových stránek. Je však důležité mít na paměti, že využíváte jejich zdroje, zejména v obdobích rychlého růstu, protože by mohlo dojít k nepříznivým reakcím na systém jako celek..

Existují však některé známé prahové hodnoty; více než 200 000 souborů, více než 1 000 databázových tabulek a více než 2 GB MySQL nebo PostgreSQL v databázi může způsobit negativní a pomalejší výkon serveru a můžete být požádáni o snížení těchto čísel.

Nabízí HostMonster pravidelné zálohy?

Zatímco hovoří o svých bezpečných zálohách, podmínky HostMonster uvádějí, že příležitostně provádějí zálohy, ale nemají za to povinnost. Rovněž prohlašují, že nenesou odpovědnost za poškození nebo ztrátu souborů a že se ani nesnaží zálohovat účty, které přesahují 50 000 souborů nebo 30 GB úložného prostoru..

Jaký je zákaznický servis HostMonster?

Společnost propaguje nejvyšší zákaznický servis, ale opět je to další oblast, kde se recenze velmi liší. Procento zákazníků se zajímá o služby a dobu odezvy společnosti. Měli vynikající rozhovory s užitečnými servisními zástupci, kteří se opravdu starají o své celkové zkušenosti. Mnohem větší kontingent však o službách společnosti říká méně než hvězdné věci.

Zákazníci hlásí, že jejich weby byly vypnuty bez předchozího upozornění, že weby byly napůl funkční a že společnost není schopna podporovat aplikace, které samy zahrnují do svých hostingových balíčků.

Mají účty na Facebooku i Twitteru, i když oba jsou mírně zastaralé. Poslední příspěvek na Facebooku byl v roce 2014 a poslední tweet byl jediný v roce 2016, zveřejněný v září.

Nenabízejí zálohy, ale co zabezpečení a ochrana vašeho webu?

Některé studie ukazují, že tolik jako 41 procent hackerů WordPress jsou kvůli situacím s jejich hostitelskou společností. HostMonster podnikl kroky k řešení této situace tím, že zákazníkům poskytoval celou řadu bezpečnostních funkcí, aplikací a pluginů.

Nabízejí SSH přístup, SSL podporu, Hotlink Protection a Spam Assassin. Nabízejí certifikaci SiteLock pro vaše online obchodní transakce Kromě toho, specializované plány nabízejí zrcadlové úložiště RAID 1, které přidává další úroveň ochrany vašich dat a informací o účtu.

Když HostMonster mluví o hlavní dostupné sadě funkcí, co to znamená?

Za cenu balíčků nabízí HostMonster neuvěřitelně dlouhý seznam výhod a funkcí pro své zákazníky. Zahrnují rychlou instalaci pro WordPress, ačkoli někteří zákazníci našli problémy s instalací několika pluginů WordPress. HostMonster usnadňuje připojení Mojo Marketplace, takže si můžete také vybrat z jiného systému správy obsahu, jako je Drupal nebo Joomla..

 • Máte přístup k omezené, bezplatné verzi Weebly Sitebuilderu, abyste svůj web uvedli do provozu.
 • CloudFlare je součástí jejich plánů. Reverzní proxy vám poskytuje větší ochranu před útoky DDOS a brutální síly, jakož i firewallem. Tato aplikace má také rozsáhlé funkce ukládání do mezipaměti, aby poskytovala vašim webům vyšší rychlost načítání stránky.
 • HostMonster má spoustu funkcí elektronického obchodování, díky nimž může váš prodejní web fungovat, včetně Agora, Cube Cart a nákupního košíku Zen Cart, generovaných certifikátů zdarma a adresářů chráněných heslem.

Kromě toho zahrnují standardní funkce, jako je nahrávání FTP, e-mail, streamování a skutečná podpora videa a zvuku, a rozsáhlý seznam skriptů. Plány zahrnují také kredity za reklamy Google AdWords a Bing.

Když HostMonster mluví o kvalitním vybavení, co to znamená?

Sdílené účty jsou hostovány na výkonných serverech s duálním čtyřjádrovým procesorem, se záložním napájením UPS a dieselgenerátory. Nabízejí operační systém Linux s přizpůsobeným webovým serverem Apache. Nabízejí také nepřetržité monitorování sítě a více 10GB ethernetových připojení.

Datové centrum společnosti se nachází v Provo v Utahu a nabízí nejnovější verze MySQL, CGI, Perl, PHP, Ruby on Rails a Python. Je propojen s nejnovějším systémem SONET, který využívá laserové signály k přenosu přes optické vedení.

Jaké jsou vysoce funkční nástroje pro správu?

HostMonster spouští cPanel pro svůj ovládací panel. Vzhled vypadá trochu jinak, ale skutečnost, že to poskytují administrátorům, je skvělá volba, protože kdokoli, kdo chce přepnout hostitele, to může udělat snadno. cPanel je průmyslovým standardem pro ovládací panely. Protože je to tak běžné, většina hostingových společností bude zahrnovat bezplatný přenos stránek pro weby provozující panel.

Umožňují potenciálním zákazníkům zkontrolovat jejich vylepšení v cPanelu, aby viděli, co si na svém webu myslí.

Co když se mi nelíbí HostMonster?

Většina hostingových společností nabízí 30denní záruku vrácení peněz a HostMonster se neliší. Existují některé, které nabízejí mnohem delší záruky, od 45 do 97 dnů, takže zatímco HostMonster není nejlepší, určitě je uprostřed balení. Jejich podmínky uvádějí několik nevratných poplatků, často však ve spojení se službami placenými za aplikace a doplňky třetích stran. Pokud zrušíte během prvních tří dnů, dostanete zpět všechny své peníze, s výjimkou nevratných poplatků a bezplatné registrace názvu domény 15,99 $ za jméno.

Kdykoli po třech dnech získáte zpět své poplatky, s výjimkou nevratných poplatků, nákladů na název domény 15,99 $ za jméno a poplatků zaplacených za Postini nebo za vyhrazenou IP. Po 30 dnech jsou z rušení vyloučeny také nevratné a instalační poplatky.

Žádosti o zrušení musí být podány telefonicky nebo online chatem.

Co HostMonster zahrnuje ve svých sdílených standardních plánech?

Všechny tři sdílené plány zahrnují neměřenou šířku pásma, standardní výkon a jednu zahrnutou doménu.

 • Základní hosting (4,95 $ / měsíc, obvykle 9,49 $ / měsíc): Zákazníci získají jeden web, 50 GB místa na webu a pět e-mailových účtů. Každý účet získá 100 MB na účet. Získáte jednu zahrnutou doménu, pět parkovaných domén a 25 subdomén.
 • Plus hosting (6,95 $ / měsíc, obvykle 12,49 $ / měsíc): Získáte 10 eb stránek se 150 GB místa. Každý účet obsahuje jednu zahrnutou doménu, 20 parkovaných domén a 50 subdomén. Účty získávají 100 e-mailových účtů s 500 MB na účet. Tyto plány také zahrnují 150 USD v marketingových nabídkách, 24 USD ročně v bonusech a jeden účet SpamExperts.
 • Prime (6,95 $ / měsíc; obvykle 14,99 $ / měsíc): Tento sdílený plán je opravdu neomezený, bez omezení na webech, parkovaných doménách, subdoménách, e-mailových účtech a ukládání e-mailů. Je zde neměřený prostor a šířka pásma webového serveru. Účet obsahuje jednu zahrnutou doménu. Prime zahrnuje 200 marketingových nabídek, 80 $ každý rok v extras, jeden SpamExperts, jeden soukromí v doméně a SiteBackup Pro.

Je důležité si uvědomit, že nízké ceny jsou pouze pro první období a že ceny se mohou po obnovení výrazně zvýšit, jak uváděli někteří zákazníci.

Jak hostuje VPS HostMonster?

Kromě okamžitého zajištění zahrnuje hosting VPS spravované služby a zaručené zdroje. Všichni mají bezplatný název domény a používají CentOS 6.5 (64bitový).

 • Standardní (14,99 $ / měsíc, obvykle 29,99 $ / měsíc): Dostanete duální jádro, 2 GB RAM, 30 GB, 1 TB / měsíc a jednu IP.
 • Vylepšené (29,99 $ / měsíc, obvykle 59,99,99 / měsíc): Dostanete duální jádro, 4 GB RAM, 60 GB, 2 TB / měsíc a dvě IP.
 • Prémie (44,99 $ / měsíc, obvykle 89,99 $ / měsíc): Plán zahrnuje trojí jádro, 6 GB RAM, 120 GB a 3 TB / měsíc, se dvěma IP.
 • Ultimate (59,99 $ / měsíc, obvykle 119,99 $ / měsíc): Konečným plánem je čtyřjádrový plán s 8 GB RAM, 240 GB a 4 TB / měsíc. To také zahrnuje dvě adresy IP.

Máte plný root přístup, možnost spravovat více než jeden účet od vašeho hostitele cPanel a cloudovou technologii jako OpenStack a KVM.

A co dedikovaný hosting prostřednictvím HostMonster?

Dedikované plány mají kdykoli záruku vrácení peněz a umožňují vám kdykoli přidat úložiště SAN. Nabízejí exkluzivní linky podpory pro zákazníky vyhrazeného serveru, přístup root a vylepšené ukládání do mezipaměti. Zahrnují také bezplatný název domény a CentOS 6.4 (64bitový)

 • Standardní (149,99 $ / měsíc): dvoujádrový 2,3 GHz procesor Intel Xeon s mezipamětí 3 MB, 4 GB RAM a 500 GB (RAID 1). K dispozici je 5 TB / měsíc a tři IP.
 • Vylepšené (199,99 $ / měsíc): čtyřjádrový 2,5 GHz procesor Intel Xeon s 8 MB mezipaměti, 8 GB RAM, 1 000 GB (RAID 1) a 10 TB / měsíc, se čtyřmi IP.
 • Prémiový (249,99 $ / měsíc): čtyřjádrový procesor Intel Xeon 3,3 GHz, mezipaměť 8 MB, 16 GB RAM, 1 000 GB (RAID 1), 15 Tb / měsíc a pět IP.
Mohu platit měsíčně?

HostMonster je jednou z mnoha hostingových společností, které nenabízejí měsíční platební možnosti a nabízejí nejnižší možné ceny, když se zaregistrujete pro dlouhé smlouvy. Možnosti zahrnují 12-, 24- a 36měsíční plány.

Více na HostMonster.com

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector