Recenze HostPapa – Je hosting HostPapa pro váš web vhodný?

Recenze HostPapa – Je hosting HostPapa pro váš web vhodný?

Recenze HostPapa – Je hosting HostPapa pro váš web vhodný?

Contents

Co je HostPapa?

HostPapa je kanadský webhosting založený v roce 2009. HostPapa je jedním z nejlevnějších ekologických webhostingů na trhu, který napájí své servery, datová centra a kanceláře se 100% obnovitelnou energií. Kromě sdílených hostingových plánů nabízejí také služby VPS a distributora.


Jak dobrý je HostPapa Hosting?

Hostitelská společnost, která je šetrná k životnímu prostředí, je velmi cenově dostupná a nabízí vše, co většina nováčků může potřebovat. HostPapa je ideální pro ekologicky zaměřeného zákazníka, který chce vytvořit jednoduchý web a nepředpokládá tunu provozu ani e-mail. Však řada skrytých poplatků a omezení může být frustrující pro každého webmastera, který plánuje být na svých webových stránkách více rukou. I když nabízejí upgradované plány, které mohou tuto práci vykonávat, není cena HostPapa levná a základní plán ponechává mnoho přání.

Viz oficiální stránka Recenze HostPapa 2.9 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (3 hlasy) Pros

 1. 99,99% záruka dostupnosti
 2. Jeden z nejlevnějších dostupných zelených hostitelů
 3. Neomezené domény
 4. Podpora v angličtině, francouzštině a španělštině
 5. Bezplatná registrace doménového jména s předplatným na jeden rok

Nevýhody

 1. Drahé storno poplatky
 2. Pomalý server
 3. Podpora 24/7 není skutečná 24/7
 4. Vážná e-mailová omezení
 5. Žádné škálovatelné plány hostingu

Support2.5Speed3Features3Value3.5Transparency2.5

Naše oficiální recenze HostPapa

HostPapa je balena v mezinárodně smýšlející a ekologicky šetrné rétorice, která je nepochybně atraktivní pro mnoho zákazníků. A pokrývají všechny základy, s neomezenou šířkou pásma a zárukou dostupnosti, a podporu ve více jazycích pro zavedení. HostPapa však vážně postrádá škálovatelnost, pokud jde o jejich společné plány hostování, se spoustou důležitých funkcí a úvah chybí v jejich základním plánu nebo jsou přístupné pouze placením skrytých poplatků. Čtěte dále a rozhodněte se, zda jsou jejich služby pro vás to pravé.

Nejlepší vlastnosti hostingu HostPapa

Konečně! Zelený webhosting, který je skutečně cenově dostupný! Pokud chcete mít klid v uhlíkové stopě vaší jednoduché webové stránky, je cena HostPapa snadnou volbou. Nejzákladnější plán HostPapa stojí pouhých 6 $ / měsíc, kde konkurent GreenGeeks stojí 10 $. Ostatní společnosti jako A2 Hosting a Dreamhost se účastní programů kompenzace uhlíku, ale HostPapa je zcela zelená za velmi dostupnou cenu.

100% poháněné obnovitelnými zdroji energie

V poslední době více hostingových společností začalo diskutovat o svých snahách o podporu ekologičtější služby, ať už tím, že svým zaměstnancům dává možnost pracovat z domova nebo prodávat speciální plány pro zelený hosting. HostPapa je však jedinou hostitelskou společností, o které víme, která skutečně integruje udržitelnost do jejich podnikového poslání. Od notebooků svých zaměstnanců po servery, na kterých je umístěn váš web, je vše poháněno 100% obnovitelnými zdroji energie. Všichni zákazníci mají navíc možnost zobrazovat na svých webech své zelené štítky. Tato snaha je chvályhodná, a samozřejmě je skvěle hodí pro všechny webové stránky s environmentálním ohýbáním.

Záruka dostupnosti

HostPapa nabízí 99,99 procentní záruku dostupnosti a většina recenzí Hostpapa poukazuje na to, že je to v praxi více či méně pravdivé. Nezdá se však, že by existoval skutečný proces kompenzace jejich uživatelů, když se doba provozu sníží pod garantovanou míru. Možná bude nutné zavolat zákaznický servis a požádat o vrácení peněz, pokud vaše doba dostupnosti klesne pod záruku.

Neomezené domény & Šířka pásma

Každý sdílený plán hostování, který HostPapa nabízí, nabízí neomezenou šířku pásma, což je krásný přidaný bonus, který vám poskytne klid v případě, že se váš web někdy stane virovým. Nejlevnější plán nabízí pouze 2 domény (stále lepší než mnoho rozpočtových hostitelů), ale jejich upgradované plány nabízejí neomezené domény. Navíc získáte zcela zdarma doménové jméno s jednoročním předplatným na jejich služby, skvělý výhoda, která zjednodušuje proces uvádění vašich webových stránek do provozu..

HostPapa WebMail zahrnuje robustní ochranu proti spamu a virům

Nejzákladnější plán HostPapa obsahuje 100 e-mailových adres a upgradované plány zahrnují neomezené. U webhostingů je to víceméně standardní, ale HostPapa odvádí skvělou práci se svými e-mailovými zabezpečovacími funkcemi, které jsou součástí i jejich základního plánu. Někteří konkurenti velkých jmen v tomto ohledu vážně zaostávají (díváme se na vás, hostgator!).

Podpora HostPapa ve více jazycích

HostPapa nabízí zákaznickou podporu v angličtině, francouzštině a španělštině. Jejich webové stránky mohou být také kompletně přeloženy do španělštiny. Možná vám to nebude záležet, pokud všichni vaši zaměstnanci mluví plynně anglicky, ale tato funkce by mohla být velkým přínosem pro jakoukoli firmu s mezinárodní přítomností.

Škálovatelné VPS & Možnosti plánu distributora

Pro lidi, kteří chtějí upgradovat své webové stránky a rozvíjet své podnikání, nabízí HostPapa tři, škálovatelné plány VPS založené na Linuxu a Windows. Nabízejí také pět různých úrovní možností účtu prodejce. Každý plán umožňuje neomezené domény, databáze MySQL, 3 adresy IP a flexibilní stanovení cen v závislosti na množství místa na disku, které potřebujete.

Nevýhody hostingu HostPapa

Ceny HostPapa mohou být pro takovou zelenou službu skvělé, ale když porovnáte své ceny s funkcemi, které nabízejí další poskytovatelé hostingu, v mnoha oblastech zaostávají. Kromě toho by webmasteři měli dávat pozor na skryté poplatky.

Drahé storno poplatky

HostPapa nabízí 30denní záruku vrácení peněz. K tomu však jsou v souladu s jejich smluvními podmínkami připojeny skryté poplatky. Zdá se, že profitují z bezplatné registrace doménového jména, pokud zrušíte – bude to stát 24,95 $ za registraci doménového jména plus jednorázový instalační poplatek 19,95 $. To znamená, že pokud platíte dva roky předem, což stálo 118 $, ztratíte hned přes netopýra přes 40 $.

Podpora HostPapa není skutečně 24/7

HostPapa inzeruje s nepřetržitou podporou, ale to není úplně pravda. Podpora je ve všední dny 24 hodin, ale o víkendech jsou opakování zákaznických služeb k dispozici pouze od 6:00 do 19:00 EST. Navíc jsme občas čekali na odpověď přes jejich live chat podporu přes 10 minut. Díky této době odezvy můžeme také právě poslat e-mail.

Integrace HostPapa WordPress – bez spravovaného WordPress

HostPapa se integruje s WordPress, Joomla a dalšími populárními systémy pro správu obsahu. Nenabízejí však žádné spravované plány WordPress. To je něco, na co byste měli mít na paměti, pokud plánujete měřítko.

Vážná e-mailová omezení v základním plánu

Jistě, 100 e-mailových adres může být pro malé firmy spousta, ale vypadá to jako prázdné číslo, když je skutečná kapacita e-mailového serveru tak nízká. Zákazníci hlásili, že dosáhli svých limitů poštovní schránky poté, co poslali jen 300 e-mailů denně. S tak nízkým stropem můžete políbit všechny plány na robustní seznam adres. Možná budete mít 100 e-mailových adres pro vaši firmu, ale vaši zaměstnanci by museli omezit svou komunikaci každý den na 3 e-maily. Abyste se těmto limitům vyhnuli, měli byste zaplatit za upgradovaný plán. Přibližně za stejnou cenu za měsíc nabízí server Site5 opravdu robustní e-mailové funkce, které jsou ideální pro správu e-mailových konferencí.

Sečteno a podtrženo

Na povrchu vypadá HostPapa jako hostitelská společnost. Mají rating A + u BBB, berou vážně firemní odpovědnost a celkově mají vynikající pověst. Srdečně doporučujeme HostPapa pro zákazníky ohleduplné k životnímu prostředí, kteří mají v úmyslu vytvořit jednoduchou stránku, která nebude vyžadovat velkou správu. Ale pokud hledáte robustnější funkce, existuje spousta dalších hostitelů, kteří mohou nabídnout více za levnější.

Zobrazit další funkce

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy

HostPapa Hosting FAQs

Co je záruka vrácení peněz HostPapa?

Svou objednávku s HostPapa můžete zrušit do 30 dnů od zakoupení. Některé poplatky a registrace domén nemusí být kvůli zásadám vráceny. Pokud neuvedete oznámení, které chcete zrušit, nebudete mít nárok na vrácení peněz za nákupy.

Jaký je proces zákaznické podpory jako na HostPapa?

HostPapa obsahuje možnost live chatu pro zákaznickou podporu, což je obvykle nejrychlejší způsob, jak někoho oslovit. Můžete také poslat e-mail nebo zavolat, které vám pomohou s případnými problémy s webem. Když umístíte lístek, uvidíte, kde jste ve frontě. Můžete si vložit lístek do a uvidíte, kdy se vaše číslo objeví na webu. HostPapa nabízí podporu ve francouzštině, angličtině a španělštině. I když nabízejí nepřetržitou podporu, doba odezvy bývá během volných hodin delší.

Funguje HostPapa na mobilu?

HostPapa nabízí aplikaci pro zařízení iOS a Android. Při používání aplikace se nebudete muset přihlásit přes web. Pohled na zařízení je z běžného webu mírně zkrácen. Pokud potřebujete selektivní služby, budete se muset do webu přihlásit. Jinak byste měli mít možnost používat aplikaci pro základní přístup na cestách.

Kde jsou umístěny servery HostPapa?

Hlavní sídlo společnosti HostPapa je v kanadském Torontu. Mají nejmodernější zabezpečení k ochraně majetku a vynikající kybernetickou bezpečnost pro každého klienta.

Jaké produkty nabízí HostPapa?

HostPapa má plány hostování pro jednotlivce i firmy. Nabízejí celou řadu produktů a služeb, včetně: webhostingu, resellerového hostingu, mobilních webových stránek, hostingu a stavitelů Google Apps, zabezpečení a certifikace Site Lock, CloudFlare a e-mailového marketingového řešení. Můžete přizpůsobit své služby vašim potřebám tak, aby efektivně fungovaly vaše webové stránky.

Jak mohu obnovit svou doménu?

Chcete-li obnovit svou doménu, musíte se přihlásit ke svému účtu HostPapa. Z nabídky si můžete vybrat možnost „Domény“ a poté vybrat ty, které chcete obnovit. Poté vyberte záložku „Možnosti obnovy“, kde můžete kliknout na „Obnovit nyní“ a odeslat. Dostanete se na stránku, kde můžete potvrdit své volby a poté zpracovat platbu.

Pokud neobnovím, ztratím svou doménu?

Pokud platnost vaší domény vyprší dříve, než budete mít příležitost obnovit, máte několik možností. Máte pětidenní okno pro obnovení vaší domény po datu vypršení platnosti, po kterém budou veškerá oznámení zastavena. Pokud svou doménu neobnovíte, její platnost vyprší a je považována za opuštěnou. Máte alespoň 31 dní po vypršení platnosti, abyste se pokusili získat zpět nárok na dobu zadržení, ale může být zakoupena třetí stranou, ve které ztratíte práva na doménu. Pokud však nebyl zakoupen po 44 dnech, zadá 30denní lhůtu pro uplatnění, ve které si můžete doménu zakoupit znovu. Cesta touto cestou je dražší, ale pokud ji neobnovíte, je možné doménu získat zpět.

Co to znamená, pokud je moje doména v "Vykoupení"?

Období zpětného odkupu může trvat 30 dní po počátečním obnovovacím období odkladu. Můžete požádat o doménu a zahrnuje poplatek 70 USD a normální poplatek za obnovení. Protože je dražší pokusit se získat doménu, je lepší ji obnovit, než vyprší její platnost. Můžete nastavit automatické obnovení, abyste zajistili, že nikdy nezmeškáte žádnou platbu.

Existuje pro moji doménu možnost automatického obnovení?

Ano, jedná se o bezpečnostní funkci, která se při každém nákupu domény dodává jako výchozí možnost. Pokud ve své doméně funkci automatického obnovení nechcete, budete ji muset změnit ručně. Zabraňuje náhodnému vypršení platnosti domén, abyste neztratili web. 15 dní před vypršením platnosti domény se automaticky obnoví fakturace za související informace, které jste poskytli.

12. Mohu k svému účtu WordPress přidat více CPU, RAM nebo úložiště

To lze provést pomocí odkazu „Přidat zdroje“ na kartě „Doplňky“ na ovládacím panelu HostPapa. U některých produktů budete muset zvážit další náklady. Pokud potřebujete přejít na nižší verzi, můžete také jít touto cestou, zejména pokud platíte za produkty, které nepoužíváte.

Co znamená OHWM?

OHWM je zkratka pro optimalizované hostování pro WordPress. Jedná se o spravovanou hostingovou službu WordPress prostřednictvím HostPapa. Je ideální pro optimalizaci prostředí WordPress a nabízí rychlé a bezpečné produkty. Je to vynikající způsob, jak používat WordPress pro jakoukoli platformu blogů.

Co je ManageWP?

ManageWP je program používaný programem HostPapa, který uživateli umožňuje přístup k více webům WordPress. Program lze otevřít z ovládacího panelu nebo z webu ManageWP. Existuje spousta nástrojů a funkcí, které vylepšují vaše zkušenosti s WordPress a přinášejí na vaše stránky větší provoz.

Pokud můj web klesne, bude můj účet přesunut na jiný server?

Pokud je server nefunkční, bude HostPapa pracovat tak, aby byl server co nejdříve znovu spuštěn a spuštěn. Pro servery je vzácné jít dolů a přesun vašich stránek na jiný server bude ve skutečnosti trvat déle, než kdybyste jednoduše čekali, až server obnovíme. Navíc, pokud je server spravován, bylo by pro nás nemožné přistupovat k vašemu webu, abychom jej mohli přesunout na jiný server. Přestože se HostPapa omlouvá za nepříjemnosti, nebylo by snazší nebo rychlejší přesunout váš web na jiný server včas.

Kdy jsou aktualizace obvykle naplánovány?

Když je naplánována aktualizace, HostPapa pošle oznámení e-mailem každému klientovi. Během dne mohou nastat nouzové situace, které vypnou servery. HostPapa bude pracovat rychle a efektivně, aby zajistil řádnou údržbu serverů. HostPapa bere v úvahu množství potenciálního provozu, aby zajistil, že nebude bránit maximálnímu počtu zákazníků na jakémkoli webu.

Co je strom přestavby?

Strom obnovy je sdílený webový hostitelský server, který obsahuje miliony různých souborů. Pokud je na sdíleném serveru vysoký objem provozu, může dojít k poškození webu. Kontrola obnovy stromu nebo souborových systémů opravuje poškození a tento proces může trvat od jedné do čtyř hodin. V některých případech může systém trvat až osm.

Více na HostPapa.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector