Recenze hostwinds květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je hostwinds hosting?


Viz oficiální recenze hostwindů 2.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (9 hlasy) Pros

 1. Nabídka výborných cen
 2. Nabízejí skvělé funkce
 3. Nabídněte možnosti hostování na všech úrovních
 4. 60denní záruka vrácení peněz
 5. Hostování v USA & Podpěra, podpora

Nevýhody

 1. Nedostatek Managed WordPress Hosting
 2. Omezený počet dedikovaných serverových plánů
 3. Podmínky služby nebyly příliš jasné

Podpora2.5Speed2.5Vlastnosti2.5Value2.5Transparency2

Naše oficiální recenze hostwindů

Hostwinds je americká hostitelská společnost, která se zdá být o dost vyšší než ostatní. Kromě několika špatných jablek, které zveřejňují několik špatných stížností ohledně hostwindů, mají pro ně spoustu dobrých věcí, což z nich dělá silného hráče v oboru.

Nejlepší vlastnosti hostwinds hosting

Nejdříve si povíme o nejlepších vlastnostech Hostwinds. To byly ty nejlepší věci, které mi na Hostwinds připadaly příjemné.

Skvělé ceny

Hostwinds má vynikající ceny. Jak 2016, jejich nejlevnější hosting plán začíná na 3,50 $ za měsíc. Odtud stoupá, nabízí obchodní hosting a prodává hosting. Mají několik jedinečných hostingových plánů. Mají rozpočet VPS za 7,50 $ měsíčně a mají vyhrazený Minecraft – jako ve videohrách – možnost hostování, takže hráči mohou získat se svými přáteli a hrát hry.

Mnoho skvělých funkcí

Specifikace hardwaru nejsou téměř tak špičkové, jak by se dalo očekávat, ale za to se vyrovná nižší cenou. Mezi jejich funkce můžete očekávat:

 • možnosti okamžitého nastavení
 • migrace zdarma
 • neomezené FTP účty
 • neomezené e-mailové účty
 • neomezené subdomény
 • neomezené účty MySQL
 • neomezená šířka pásma a místo na disku

Spárujte to vše s možností rychle a snadno upgradovat hardware a máte solidního hráče v oblasti poskytovatelů webhostingu.

Možnosti hostování na všech úrovních

Na povrchu se zdá, že Hostwinds má širokou škálu možností hostování – a dělají, ale ne tolik, kolik bychom chtěli vidět. Mají sdílený hosting, hosting VPS, možnosti vyhrazeného serveru a dokonce i možnost cloudového serveru. Většina z nich má různé úrovně – dokonce mají variantu rozpočtu VPS. Jedinou věcí, která je skutečně jedinečná, je jejich server Minecraft.

60denní záruka vrácení peněz

Zatímco většina poskytovatelů hostingu je zaneprázdněna nabídkou 30denní záruky vrácení peněz, hostitelwinds je zaneprázdněn nabídkou 60denní záruky vrácení peněz. To je dvojnásobek toho, co nabízí průmyslový standard. Nejste si jisti, zda zaručují záruku vrácení peněz nebo ne, pokud jde o jejich podmínky poskytování služeb, tak jasné, jak by se mi líbilo. To znamená, že budete mít dobrou šanci zažít jejich služby sami pro sebe nebo celé dva měsíce, abyste se rozhodli, zda je to pro vás dobré..

Hostování v USA

Zatímco mnoho společností – i mimo hostitelský průmysl – je zaneprázdněno outsourcingem svých obchodních operací v zámoří, Hostwinds je stále výhradně v USA. Nejsou jen hostiteli svých serverů na americké půdě, jejich podpora je založena na USA. To je dobrá zpráva pro kohokoliv v USA, kteří hledají hostování v USA.

Americká podpora

Veškerá podpora pro Hostwinds je založena zde ve Spojených státech. Mají rychlý a efektivní celodenní servis 24/7. I když je můžete získat na telefonu, můžete také odeslat podporu lístek. Podle podmínek služby odpoví na všechny e-mailové podpory do jedné hodiny. Naše zkušenost říká, že odpoví na e-mailové vstupenky do 15 minut.

Nevýhody hostwinds hosting

Ne všechno, co se třpytí, je zlato, a to nás zahrnuje i do hostujícího průmyslu. Tady jsou nevýhody hostwinds hosting.

Nedostatek Managed WordPress Hosting

Mysleli byste si, že se vším, co Hostwinds nabízí, že budou nabízet spravovaný hosting WordPress. Na Internetu existují různé statistiky o tom, kolik internetu používá WordPress, ale jedná se o významný kus. Hostwindům by dobře posloužilo, kdyby to nabídli.

Omezený počet dedikovaných serverových plánů

Hostwinds nabízí několik různých typů hostingových plánů – sdílené, VPS, dedikované a Minecraft. Některé z nich dokonce nabízejí slevy. Pokud však jde o některé z těchto plánů, nenabízejí příliš mnoho možností. Jejich plán vyhrazeného serveru má pouze jednu možnost. Jejich plán VPS má dva – běžný a jeden slevový. Pokud se chystají nabídnout jeden typ plánu, pak si mohou dovolit poskytnout různé úrovně plánu – něco, co Hostwinds nedělá.

Podmínky služby nebyly příliš jasné

Podíval jsem se na podmínky služby a nelíbilo se mi, co jsem viděl. Existuje mnoho skrytých poplatků, které zavádějí u některých lidí, kteří nejsou jasně uvedeni, jako jsou restartování serveru a opětovné načtení OS. Existuje mnoho případů, kdy používají otevřený jazyk, který ponechává věci ve vzduchu pro interpretaci. To jim může legálně umožnit dělat to, co chtějí, bez ohledu na to, co říkají smluvní podmínky.

Sečteno a podtrženo

Hostwinds pro ně má hodně. Zdá se, že jsou škálovatelné, mají neomezený prostor na disku a šířku pásma, neomezený počet e-mailů a FTP účtů a další. Po internetu není spousta stížností na to, jak podnikají. Existuje několik, ale zdá se, že mezi nimi je málo. Zdá se, že nemají špatný zákaznický servis, což byla stejná zkušenost, jakou jsme měli s nimi. Celkově vzato se hostwinds jevil jako solidní hráč jako poskytovatel hostingu.

Zobrazit další funkce

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy

Více na Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map