Recenze IBM Softlayer květen 2020 – Hosting cen a plány

Jak dobrý je IBM Softlayer Hosting?

Produkt IBM Softlayer byl navržen jako hostitelský web ve větším měřítku a je vybaven pro zvládnutí hostování více webových stránek najednou. Máme rádi tři různé úrovně dostupných balíčků a způsob, jakým rozdělují balíčky na základě očekávaného výkonu.


Viz oficiální stránka Recenze IBM Softlayer 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Středisko podpory na plný úvazek
 2. Nabízí 3 typy serverů
 3. 100% dostupnost služby

Nevýhody

 1. Ceny na webových stránkách jsou Vague
 2. Žádná základní nabídka balíčků pro malé firmy
 3. Špatné recenze centra podpory
 4. Ceny jsou mnohem vyšší v porovnání s jiným hostingovým softwarem

Podpora2.5Speed3.5Vlastnosti3.5Value2.5Transparency3 Hostitelská platforma IBM Softlayer byla založena v roce 2005. Tento hostitelský systém cloudového hostování v podnikovém měřítku, který je bohatý na funkce a je flexibilní, a nabízí mnoho různých variant svého produktu, aby jej přizpůsobil specifické potřeby společnosti.

Kdo by měl používat software IBM Softlayer

Produkt IBM Softlayer byl navržen jako hostitelský web ve větším měřítku a je vybaven pro zvládnutí hostování více webových stránek najednou. I když tento styl hostování není ideální pro jednotlivé webové stránky nebo blogger, společnost s pěti nebo šesti různými webovými stránkami by měla z tohoto modelu hostování prospěch..

Funkce

Seznam funkcí pro IBM Softlayer je prakticky nekonečný. Většina recenzí však dospěla ke stejnému závěru: nejlepší vlastností softwaru IBM Softlayer je to, že poskytuje vývojářům plnou kontrolu nad sítí. Uživatelé mají automaticky kontrolu nad ethernetovými kabely, ovládacími prvky elektrické zásuvky a změnami ovládacích panelů s minimální interakcí s technickým týmem.

Dalšími funkcemi, které IBM Softlayer nabízí, je dohoda o 100% dostupnosti služby (SLA) a plná kontrola služeb prostřednictvím aplikačního programovacího rozhraní (API). Navíc, s 17 geografickými polohami a střediskem podpory na plný úvazek, budete mít vždy někoho v pohotovosti a připraveni vám pomoci, kdyby se něco stalo.

Který typ serveru je pro vás ten pravý?

IBM Softlayer je dodáván ve třech různých možnostech serveru: dedikované servery, CloudLayers a Managed Servers. Typ serveru, který hledáte, záleží na tom, jaký máte účel serveru.

Dedikované servery jsou určeny pro ty, kteří chtějí spravovat své vlastní servery, zejména pro středně velké vlastníky firem až po úroveň podniku. Volba vyhrazeného serveru přichází v široké škále od jednotlivých procesorů až po masivní hexadecimální jádro, má připojení k serveru a až 32 GB paměti DDR3 Random Access Memory (RAM) a dokonce i váš výběr operačních systémů.

Server CloudLayer je ideální pro někoho, kdo chce na serveru hodně flexibility. CloudLayer pracuje s hodinovými nebo měsíčními cenami bez smluv, nasazuje se za pouhých pět minut a je známý tím, že je nejpřizpůsobivějším plánem tří. Plány se liší, ale za předpokladu, že byl vybrán server Bare Metal, je k dispozici až 16 jádrových, 64 GB RAM s 250 GB pevného disku.

Spravované servery jsou určeny pro ty, kteří nechtějí spravovat svůj server, odtud název. Spravované servery jsou ideální pro firmy, které potřebují hostit více než jeden web, ale nechtějí držet krok s aktualizacemi a monitorováním serveru. Doba nasazení těchto serverů je kratší než jeden den a jsou k dispozici měsíční smlouvy. Tato možnost navíc nabízí plně přizpůsobená serverová řešení pro vaši firmu, jakož i každodenní zálohování a implementaci pokročilých bezpečnostních opatření.

Klady

 • Většina recenzentů miluje, jak přizpůsobitelný může být každý plán
 • Všechny servery jsou flexibilní a přicházejí s různými úpravami, takže můžete svůj plán přizpůsobit vašemu podnikání
 • 17 geografických lokalit po celém světě (místo přítomnosti)
 • Středisko podpory na plný úvazek
 • Tři různé plány pokrývají tři různé typy serverů, všechny slouží různým účelům
 • Špičková dostupnost, podpořená 100% smlouvou o úrovni dostupnosti (SLA)

Nevýhody

 • Ceny na webu jsou vágní; je těžké pochopit, za co platíte
 • Některé populární funkce, u nichž se očekává, že budou součástí balíčku, stojí navíc
 • Zatímco společnost IBM Softlayer byla v minulosti známa svým příkladným zákaznickým servisem, novější recenze naznačují, že středisko podpory je v nejlepším případě nevýrazné
 • Neexistují žádné skutečné „základní“ balíčky, tento hostingový systém není určen pro majitele malých podniků nebo jednotlivce
 • Cena za tento hostingový software je ve srovnání s jiným hostingovým softwarem vysoká
 • Někteří uživatelé zažívají pomalejší dobu obratu u vytvořených vstupenek (hodiny spíše než inzerovaných dvacet minut)

Sečteno a podtrženo

IBM Softlayer je bohatý na funkce a přichází vysoce přizpůsobitelný z paměti, do RAM, do rychlosti zpracování a nasazení, IBM Softlayer má pro každého něco. Máme rádi tři různé úrovně dostupných balíčků a způsob, jakým rozdělují balíčky na základě očekávaného výkonu. Společnost IBM se navíc může pochlubit celosvětovým střediskem podpory během hovoru a říká, že všechny vstupenky budou vyřešeny do dvaceti minut.

V poslední době však recenzenti zaznamenali zpoždění v zákaznických službách; řešení problému často trvá déle než jeden den. Dalším častým bodem bolesti jsou náklady na služby – obchodní plán byl definitivně navržen pro středně velké až velké zavedené podnikání.

Celkově vzato je software IBM Softlayer nejlepší volbou pro střední a velké firmy. Tento hostingový software přizpůsobí své služby potřebám firmy na základě rychlosti, časových omezení, potřebné paměti a konektivity. Bude to drahé, ale bude přizpůsobitelné a kontrolovatelné.

Viz oficiální stránka

Otázky a odpovědi společnosti IBM Softlayer

V dnešním propojeném světě není nic důležitějšího, než mít silnou síť pro udržení vaší firmy. Zatímco v dávných dobách, které znamenaly vytváření a budování infrastruktury tak, aby se různé kanceláře navzájem bavily, se dnes můžete starat o všechno v cloudu. Síť založená na cloudu, která je rychlejší, levnější a vyžaduje méně údržby, je vlnou budoucnosti a nevykazuje známky zpomalení..

Vzhledem k tomu, že cloud hosting se rychle stává normou, stále více společností nabízí řešení pro podniky, které požadují rychlost, připojení a zabezpečení na dosah ruky. Jednou takovou metodou je program SoftLayer společnosti IBM, který může podnikům velkým i malým poskytnout veškeré jejich síťové potřeby.

Již více než celé desetiletí se SoftLayer snaží podnikům usnadnit práci, ale v poslední době se stává hlavním proudem, protože IBM zvyšuje množství řešení, která SoftLayer může nabídnout. Více společností proto hledá tento program, aby vyhovoval jejich potřebám.

Pokud vás zajímá SoftLayer, vždy se budete ptát, jestli je to dobrá investice. Z tohoto důvodu jsme sestavili obsáhlý seznam otázek a odpovědí souvisejících se softwarem, abyste se mohli sami rozhodnout.

Nejčastější dotazy týkající se IBM SoftLayer

Jak snadné je nastavení?

SoftLayer je jedním z nejjednodušších programů pro nastavení. Pokud potřebujete rychlou a snadnou cloudovou síť, můžete být v provozu během několika minut. Pokud chcete něco integrovanějšího, například spravovaný server, můžete si vše nastavit během jednoho pracovního dne.

S ohledem na to však budete muset investovat více času do jiných programů a doplňků, pokud je chcete. I když proces není složitý, může to být časově náročnější v závislosti na tom, které systémy chcete přidat a kolik. Instalace základního balíčku je naprosto jednoduchá, ale jiné programy zabere trochu déle.

Jaký druh systému podpory je k dispozici u SoftLayer?

Jednou z nejlepších věcí pro SoftLayer je její vynikající úroveň zákaznické podpory. Součástí tohoto programu je, že tento program je tak účinný, že máte nepřetržitě členy servisu a techniky, kteří dokážou vyřešit jakýkoli problém, který můžete mít, co nejdříve..

SoftLayer také přichází s vlastním podpůrným programem nazvaným KnowledgeLayer. Tento systém obsahuje celou řadu nástrojů, které můžete sami použít k vyřešení jakýchkoli technických problémů se softwarem, což znamená, že byste měli být schopni postarat se o většinu problémů interně. KnowledgeLayer má také fórum, kde můžete řešit mnoho problémů, které mohou nastat.

Pokud jde o zákaznický servis, můžete kontaktovat tým podpory SoftLayer kdykoli, dvacet čtyři hodin denně. Na lístky se odpoví do jednoho dne a call centrum okamžitě odpoví na pohotovostní pomoc. Nikdy nejste daleko od získání pomoci s SoftLayerem.

Je Softlayer plně redundantní?

Jedním z důvodů, proč se cloudové sítě stávají tak populárními, je to, že se nemusíte starat o výpadek sítě. Pokud by staré systémy s měděným drátem přestaly fungovat modem nebo server, mohlo by to zničit celou síť.

Se SoftLayerem se nikdy nebudete muset starat o žádné problémy se síťovým připojením, protože má vestavěnou plnou redundanci. Software může ve skutečnosti zaručit 100% uptime servisní úroveň, abyste mohli podnikat v klidu. Díky velkému množství kontaktních míst můžete svůj podnik udržovat v provozu po celý den bez přerušení.

Jaké funkce lze provést bez technické podpory?

Ačkoli je tým podpory SoftLayer výjimečný, nechcete je volat pro každý problém, který se objeví. Software je naštěstí dodáván s mnoha automatickými nástroji, které vám umožňují starat se o problémy doma, aniž byste museli obtěžovat technickou podporu.

Pomocí nástrojů SoftLayer můžete restartovat servery, znovu načíst operační systémy a postarat se o mnoho dalších aspektů služeb, které jsou součástí balíčku KnowledgeLayer..

Se kterým operačním systémem to funguje?

Dalším velkým důvodem pro využití řešení založených na cloudu je to, že mohou být použitelná na mnoha různých platformách. Tímto způsobem nemusíte být fyzicky připojeni k síťovým linkám, abyste mohli hovořit s různými kancelářemi, a pokud máte různé operační systémy, můžete i nadále komunikovat bez problémů.

SoftLayer se neliší a lze jej nainstalovat na Windows, Mac nebo Linux. Můžete si vybrat jakýkoli operační systém, který vám nejlépe vyhovuje, takže SoftLayer bude stejně všestranný, jak je cenný.

Jaké jsou rychlosti uplinku? A co odchozí provoz?

Pokud jde o udržování obchodních operací, chcete se ujistit, že máte spolehlivé a rychlé připojení. Nechcete čekat věčně, až se v síti zpracuje jakákoli akce, a proto potřebujete vysokou rychlost vzestupu a odchozí provoz.

Se SoftLayerem můžete dosáhnout rychlosti stahování až 100 Mb / s, což je více než dost pro rychlé a efektivní podnikání. Pokud jde o odchozí provoz, software umožňuje až pět terabajtů provozu, což je pro většinu podniků spousta.

Pokud jde o RAM, SoftLayer přichází s až 32 GB DDR3 RAM, v závislosti na vybraném balíčku.

Můžete upgradovat služby po instalaci?

Pro některé firmy možná budete potřebovat pouze základní balíček, aby se vaši různí pracovníci a kanceláře navzájem synchronizovali. Pokud se však rozhodnete rozšířit své podnikání, budete vždy chtít upgradovat své služby a řešení, což znamená, že se chcete přidat do vaší stávající sítě.

Díky SoftLayer usnadňují přidávání služeb bez ohledu na to, na jaké úrovni se nacházíte, což znamená, že s rostoucími potřebami vaší firmy se rozšiřuje i vaše cloudová síť. Je velmi snadné upgradovat, vše, co musíte udělat, je kontaktovat zákaznickou podporu, aby se tak stalo.

Je SoftLayer škálovatelný?

Stejně jako v případě, že budete chtít upgradovat počet služeb, které máte, další důležitá věc je schopnost škálovat vše podle potřeby. Dnes můžete mít pouze dvě kanceláře, které je třeba připojit, a zítra možná budete mít tucet. Pokud vaše síť nebude škálovatelná, nebudete moci své podnikání efektivně rozšířit.

Naštěstí SoftLayer nikdy nezjednodušil rozšiřování síťových řešení, což znamená, že bez ohledu na to, kolik bodů potřebujete, mohou to dosáhnout. Ať už máte tucet kanceláří nebo sto rozložených po celém světě, SoftLayer je plně škálovatelný, jak potřebujete.

Můžete mít hybridní síť s SoftLayer?

Mít možnosti pro vaši síť je rozhodující pro bezproblémový provoz firmy. Přestože cloudové systémy jsou v dnešní době jistě populárnější, v některých bodech sítě se někdy musíte připojit ke standardní měděné drátové síti.

SoftLayer vám dává možnost mít hybridní síť bezproblémovou integrací s fyzickými servery a moduly, což vám dává úplnou kontrolu bez ohledu na to, kde se musíte připojit.

Jaké druhy cloudových serverů jsou k dispozici?

S SoftLayer máte tři hlavní možnosti pro cloudové servery. Ve skutečnosti jsou základní cloudová řešení poskytována prostřednictvím jedné divize SoftLayer, nazvané CloudLayer. Tento program se snadno implementuje a nabízí okamžitá řešení během několika minut. Dostupné možnosti serveru jsou veřejné, soukromé a holé kovové. Zde je rozpis každého s ohledem na možnosti úložiště a nahrávání.

 • Veřejné servery: maximálně osm jader, 8 GB RAM a 100 GB úložného prostoru
 • Soukromé servery: maximálně osm jader, 32 GB RAM a 100 GB úložného prostoru
 • Holý kov: maximálně 16 jader, 64 GB RAM a 250 GB úložného prostoru
Má SoftLayer k dispozici spravované servery?

Pokud dáváte přednost tomu, aby vaše síť byla zpracována třetí stranou, pak máte tuto možnost u SoftLayer. V tomto případě se nebudete muset starat o správu systému ani o problémy, které se objeví. Místo toho se technický tým SoftLayer postará o všechny podrobnosti a každodenní problémy s řízením, které mohou nastat.

Protože je integrovanější než standardní cloudová síť, může instalace spravovaných serverů trvat až jeden den a jejich údržba vyžaduje měsíční smlouvu.

Jaké funkce přicházejí se spravovanými servery?

Součástí použití spravovaného serveru je to, že vám bere hodně zátěže z vašich ramen, takže se můžete více soustředit na provozování své firmy. Pro malé společnosti může být spravovaný server lepším řešením, i když to může stát trochu víc. Mezi zvýrazněné funkce, které přicházejí se spravovaným serverem, patří:

 • Plně přizpůsobitelná řešení
 • Denní zálohy
 • Úplné a komplexní sledování
 • Pokročilá bezpečnostní opatření
 • Samostatná rozhraní pro veřejné nebo soukromé sítě
 • Virtuální dedikovaný stojan
 • EVault backup

Celkově lze říci, že přidané funkce, které získáte, převyšují dodatečné náklady, a pokud momentálně nemáte proprietární tým IT, může to nabídnout mnohem více možností, které by vám jinak nebyly dostupné..

Chcete-li používat SoftLayer, musíte podepsat smlouvu?

Další fantastickou výhodou používání cloudových sítí je to, že se nemusíte spoléhat na jednoho poskytovatele služeb, aby za vás vše zvládl. Pokud tedy s vaší službou nejste spokojeni, můžete přejít k jinému poskytovateli, který věci řeší tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

U SoftLayer nemáte povinnost se přihlásit k dlouhodobým smlouvám. Přestože poskytované služby a funkce jsou více než hodné víceletého řešení, můžete se jednoduše přihlásit k měsíčním plánům, což vám umožní zrušit svou službu, pokud nejste spokojeni kdykoli.

Jaké možnosti úložiště jsou k dispozici?

Abyste mohli pracovat v plném cloudu, musíte mít možnost ukládat soubory a data v cloudu, aby k nim bylo možné v případě potřeby přistupovat z různých bodů současně. Spíše než zasílání informací pokaždé, když jste potřebovali někoho, kdo se na ni podíval, stačí je nahrát do cloudu a nechat je otevřít vzdáleně. S SoftLayer máte pět různých možností úložiště: blokové úložiště, ukládání souborů, ukládání objektů, zálohování a servery velkokapacitního úložiště.

 • Blokové úložiště: pokud musíte ukládat velké sbírky dat, chcete je nahrát všechny najednou, nikoli v kusech. Tato možnost úložiště umožňuje přizpůsobit vaše potřeby a nahrávat až dvanáct TB najednou.
 • Ukládání souborů: pro menší množství dat, jako jsou soubory a složky, můžete využít integrovaný systém ukládání souborů SoftLayer. Můžete upravit množství místa, které potřebujete, mezi 20 GB a 12 TB.
 • Úložiště objektů: Pokud máte spoustu náhodných dat, která je třeba organizovat a shromažďovat, SoftLayer má program, který vám pomůže udržet vše pohromadě a dobře udržovat. Systém je také škálovatelný, takže se můžete starat o obrovské množství volných dat.
 • Záloha: Aby podnik fungoval, musí být vše co nejvíce zálohováno. Se SoftLayerem můžete mít integrovaný zálohovací systém, který bude automaticky ukládat data nebo vám to umožní ručně. Přizpůsobte si záložní úložiště podle svých potřeb. Nejlepší je, že data jsou šifrována, takže můžete v případě potřeby ukládat citlivá data.
 • Servery velkokapacitních úložišť: pro ty, kteří chtějí integrovat své vlastní velkokapacitní paměťové zařízení, vám SoftLayer umožňuje vytvořit proprietární řešení SAN nebo NAS pomocí serverů podle vašeho výběru. Tato síť může být také šifrována pro lepší zabezpečení.
Jaké možnosti zabezpečení jsou k dispozici?

Kdykoli se zabýváte cloudovými sítěmi, bezpečnost je vždy zásadním problémem. Protože byste mohli potenciálně odesílat citlivá data přes více otevřených bodů, měli byste se ujistit, že neexistuje žádná možnost zabavení nebo poškození těchto dat při přenosu. Z tohoto důvodu má SoftLayer pro vaši firmu několik možností zabezpečení.

 • Bezpečnostní software: SoftLayer má proprietární bezpečnostní systém, který pomůže chránit vaše fyzické servery i samotný program před vniknutím zvenčí.
 • Firewally: Pro lepší ochranu zabezpečení vám SoftLayer umožňuje umístit brány firewall k ochraně vašich dat, jak uznáte za vhodné.
 • Certifikace SSL: po většinu času je potřeba zabezpečení během přenosu dat, nikoli když je již uloženo. Aby byla vaše data chráněna, SoftLayer přichází s certifikací Secure Socket Layer, což zajišťuje, že všechna data se bezpečně pohybují po síti.
 • Dodržování: nové hrozby přicházejí každý den a vy musíte zůstat aktuální. SoftLayer má tým bezpečnostních expertů, kteří zjišťují, jaké jsou tyto hrozby, a nasazují řešení, která je chrání před nimi.

Více na Softlayer.com

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map