Recenze InMotion: Nejlepší pro WordPress, VPS, Business? Květen 2020

Recenze InMotion: Nejlepší pro WordPress, VPS, Business? Květen 2020

Recenze InMotion: Nejlepší pro WordPress, VPS, Business? Květen 2020

Contents

Co je InMotion Hosting?

InMotion je webhostingová společnost se sídlem v Los Angeles, která působí zhruba od roku 2001. Po celém světě hostí více než 300 000 domén a vlastní druhé datové centrum ve Virginia Beach. Řešení hostingu InMotion, které je o něco vyšší hostingové řešení, které výrazně prodává služby podpory zákazníků a webdesignu, jsou často korporátními klienty, kteří využívají své služby VPS a dedikovaných serverů. Společnost také vlastní více hostitele bloggerů a malých biznisů s názvem WebHostingHub.


Jak dobré jsou plány InMotion?

InMotion svítí ve čtyřech hlavních kategoriích, které hledáme v dobré hostingové společnosti: zákaznický servis, rychlost, bezpečnost dat a dostupnost. Jsou skutečně spolehlivé, dostupné a obnoví pravidelné zálohy, které na vašem webu vytvoří, bez dalších poplatků. Existuje však několik pozoruhodných nevýhod, jako je pomalá doba aktivace a zavádějící cenové plány, které by stačily projít.

Více informací o InMotionHosting.com Recenze InMotion 3.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (0 hlasy) Pros

 1. Vysoká rychlost & Spolehlivá dostupnost
 2. Pravidelné zálohování dat & Obnovuje se zdarma
 3. Vysoká rychlost přenosu
 4. Snadné WordPress & Integrace cPanel
 5. Nejlepší podpora zářezů

Nevýhody

 1. Mezní hodnoty pro používání vague
 2. Omezený hosting domén
 3. Pomalé období aktivace webu
 4. Matoucí struktura cen

SummaryInMotion má hodně jít na ně, zejména pokud jste elektronického obchodování hledají spolehlivost od svého hostitele webu. Fungují solidně v rychlosti, dostupnosti, podpoře a zabezpečení. Ale pozor na omezení dat a nedostatečnou transparentnost v cenách. Také buďte připraveni počkat, až bude váš web nastaven. Support4Speed4Features4Value3.5Transparency3

Naše oficiální recenze hostování InMotion

InMotion je americká společnost se sídlem v USA s opravdovou oboustrannou přitažlivostí, která provozuje datová centra v Kalifornii a Virginii. Společnost InMotion, založená v roce 2001, má dlouhou pověst poskytováním podnikových specifických možností hostování pro podniky všech velikostí, dokonce nabízí přizpůsobitelné a speciálně přizpůsobené plány pro větší firemní účty..

Nejlepší vlastnosti hostování InMotion

Se skromnou počáteční cenou a mnoha funkcemi, které soutěží s jinými cenově dostupnými sdílenými hostingovými službami, má InMotion co nabídnout podnikovým uživatelům při hledání cenově dostupného a výkonného webhostingu. Zde jsou některé z důvodů, proč bychom je doporučovali:

Hosting dat SSD

Obecně platí, že většina technologického světa přechází na pevné disky Solid State ze starších HDD a InMotion přijal plnou kapacitu SSD pro svůj hosting dat. Podle tvrzení na jejich webových stránkách poskytuje hosting SSD až 20násobek přenosové rychlosti běžného hostování HDD. A i když je téměř nemožné provést izolovaný test, který srovnává tyto dva, protože InMotion nenabízí žádný hosting dat na HDD jako reference, lze bezpečně říci, že technologie SSD je rychlejší a je budoucností ukládání dat. každé pole.

Snadná integrace WordPress

Pro mnoho majitelů malých podniků, kteří chtějí postavit plně funkční web na levné, WordPress slouží jako skvělá platforma s univerzální funkčností a téměř neomezeným potenciálem webového designu. A InMotion se zaměřuje na uživatele WordPress konkrétně zahrnutím funkce instalace jedním kliknutím, aby se váš wordpress web rychle a snadno postavil na jejich servery. Kromě snadné instalace má InMotion na svém webu také velké množství výukových programů WordPress, které pomáhají majitelům firem bez mnoha zkušeností s webdesignem získat maximum z platformy. Jejich zástupci zákaznických služeb také znají výhody a výstupy WordPress, takže vám mohou dokonce pomoci s případnými problémy, které se nemusí týkat hostingu. To nás přivádí k našemu dalšímu bodu.

Zákaznický servis InMotion je velmi spolehlivý

InMotion se snaží zdůraznit své zákazníky a technickou podporu na svých webových stránkách, přičemž tvrdí, že každý z jejich zástupců podpory má v odvětví webhostingu v průměru 4 roky zkušeností. Každý z jejich manažerů má také průměrně 10 let zkušeností s webhostingem, což znamená, že když se přihlásíte o pomoc, měli byste získat někoho, kdo ví, co dělají na druhém konci linky. InMotion navíc poskytuje všem svým podpůrným pracovníkům přísné interní vzdělávací programy, aby byla zaručena kvalita podpory. To, co vše doplňuje, jsou rychlé časy podpory a zkušený tým podpory, což jsou neuvěřitelně užitečné funkce pro majitele podniků. Navíc je můžete kontaktovat prostřednictvím mnoha různých médií 24x7x365: telefonická podpora, live chat, lístky na e-mail a fóra nápovědy pro uživatele (které jsou velmi komplexní). V těchto oblastech postrádá několik skvělých hostingových společností s jinak fantastickou podporou. Například Dreamhost nemá telefonní linku podpory a guru WordPress na setrvačníku pracuje pouze běžnou pracovní dobu.

Vynikající výkon a doba načítání stránky

Všechny zábavné funkce a užitečná podpora opravdu nezáleží na tom, zda se váš web načítá nebo je neustále v provozu. InMotion Hosting v těchto klíčových oblastech neprobíhá, udržuje vynikající rekord 99,96% dostupnosti a rychlosti načítání stránek, které jsou nejméně o třetinu rychlejší než průměr. Doporučujeme je pouze na základě jejich spolehlivosti.

Automatické zálohy & Obnovuje se zdarma

Většina možností sdíleného hostování provádí některé pravidelné zálohy, ale mnoho z nich vám bude účtovat další poplatky za jejich obnovení. HostGator například zálohuje váš web jednou týdně, ale vyžaduje, abyste zaplatili 19 USD za načtení poslední zálohy. Se službou InMotion můžete mít klid s vědomím, že obnovení vašeho webu nestojí víc. Malý úlovek zde je, že nezálohují soubory větší než 10 MB, takže budete muset uložit své filmy s vysokým rozlišením s dlouhým rozlišením jinde. O této nevýhodě diskutujeme, pokud to považujete za takové, v další části.

Zdarma & Další pěkné doteky

O InMotionu je také spousta malých věcí. Zahrnují bezplatný Sucuri plugin s vaším hostingovým plánem, což je docela báječná bezpečnostní společnost, která odstraňuje malware a skenuje bezpečnostní chyby na vašem webu. Integrují cPanel do vašeho dashboardu, takže nemusíte mít více přihlašovacích údajů. Zvětšení na VPS nebo dedikovaný server je poměrně plynulé. Vynakládají velké úsilí na snížení spotřeby energie a jsou hrdí na to, že si mohou nárokovat první zelené datové centrum v Los Angeles. Házejí do volného doménového jména s registrací. Spojení těchto pěkných doteků s jejich nejvyšší spolehlivostí zářezu usnadňuje jejich doporučení.

Nevýhody hostování InMotion

I přes všechny tyto spolehlivé funkce má InMotion několik nedostatků, které vyžadují pozornost. Stále bychom je doporučovali mnoha, ale některé z nich by mohly některé změnit.

Mezní hodnoty pro používání vague

InMotion nabízí svým uživatelům neomezené diskové úložiště a přidělování šířky pásma, ale s jednou důležitou výzvou: každé použití musí být v souladu s „běžnými vzory používání“. Přísně zakazují jakoukoli činnost, která vede k „nadměrnému používání“, ale nedělají velmi dobrou práci při definování toho, k jakému nadměrnému a pravidelnému používání ve vztahu k jejich serverům patří. Někteří uživatelé se ocitli odděleni od hostování služeb s malým vysvětlením jiným, než že se zabývají chováním „nadměrného užívání“, ale bez přísné definice toho, co to znamená, by bylo obtížné zabránit možné ztrátě služeb..

V některých případech jsou limity použití velmi jasně vymezeny a naprosto přiměřené. Například budou zálohovány pouze soubory menší než 10 MB a obnovení jsou zdarma, pokud nepřesáhnete 3 obnovení ročně. Bohužel v případě šířky pásma však může být obtížné odhadnout, co přesně představuje nadměrné použití.

Omezený hosting domén

V dnešní době se neomezený hosting domény na sdíleném účtu stává stále více standardem, ale InMotion stále striktně omezuje počet domén, které může každý uživatel hostovat. Pro základní plán spuštění mohou uživatelé hostovat pouze dva názvy domén. Pro nejvýhodnější plán Pro mohou uživatelé hostit až 25 domén. Mnoho uživatelů nebude mít s těmito limity žádné problémy, protože majitelé malých podniků budou obvykle potřebovat pouze jedno nebo dvě doménová jména pro své účely. Skutečnost, že InMotion má tak přísná omezení v oblasti hostování domén, jak se průmysl posouvá k neomezeným modelům, je však pro některé webmastery jednoznačnou nevýhodou..

Po aktivaci pomalu aktivujte

Po přihlášení do služby InMotion vyžadují ověření telefonu a v některých případech identifikační číslo fotky, než se váš web uvede do režimu online. Tento proces může někdy trvat i 48 hodin, zejména pro zákazníky mimo USA. Přestože tento postup neodsuzujeme, protože přináší další vrstvu zabezpečení, která je zcela pochopitelná a dokonce chvályhodná, tento zpožděný čas by mohl být prolomením dohody ti, kteří se potřebují okamžitě připojit k internetu.

Cena InMotion postrádá průhlednost, pouze roční fakturaci

Nízké úvodní ceny 5,99 $ / měsíc inzerované na celém webu InMotion platí pouze v případě, že platíte předem po dobu dvou let. Nejedná se o nejhorší dohodu, zejména pokud si myslíte, že DreamHost vás žádá, abyste zaplatili tři roky předem, abyste získali nejlepší nabídku, ale stále se může cítit nedůvěřivě. Navíc na rozdíl od DreamHost nenabízejí žádný měsíční fakturační plán. Všechny plány InMotion pro sdílený hosting musí být zaplaceny v celoročních kouscích.

Sečteno a podtrženo:

InMotion nabízí leštěné a spolehlivé služby webhostingu, které mají podnikům pomoci růst. Snadno bychom je doporučili profesionálům, kteří chtějí, aby všechny jejich základny byly pokryty velkým potenciálem. Pro blogery, kteří hledají něco levného a levného, ​​možná budete šťastnější se službou jako SiteGround nebo sesterskou společností InMotion WebHostingHub..

Více na InMotionHosting.com

Otázky a odpovědi InMotion

S technologií v těchto dnech, webhostingové služby se rychle stávají běžnější než kdy předtím. Zatímco se za starých časů internetu musíte spoléhat na jednoho nebo dva hlavní hráče, nyní se můžete zaregistrovat s jedním z desítek různých webů, každý s lákavými nabídkami a pobídkami.

Jak ale víte, který z nich je nejlepší? Nemůžete trávit veškerý čas testováním každého hostitele, abyste našli hostitele, který vyhovuje vašim potřebám, ani nemůžete prozkoumat internet a najít všechny zákaznické recenze, abyste získali komplexní obrázek o dotyčném webu.

Naštěstí proto nabízíme kompletní Q&Jeden z nejlépe hodnocených hostingových webů online. V tomto případě máme hostování InMotion, což je v tomto odvětví powerhouse a má jeden z nejuznávanějších hostingových programů, který můžete najít kdekoli.

Neberte si však naše slovo, podívejte se na některé z nejčastěji kladených otázek týkajících se InMotion a zjistěte, zda obsahuje vše, co vy nebo vaše společnost potřebuje. Pokud jde o online webhosting, udělá to jen to nejlepší, takže se ujistěte, že máte otevřené oči.

Souhrn InMotion

Než se ponoříme do našeho Q&Relace, měli bychom vám nejprve dát nějaký pohled do společnosti. InMotion byl založen již v roce 2001, kdy byl internet stále v dospívání. Co je na této konkrétní hostingové společnosti pozoruhodné, je to, že je vlastněna zaměstnanci, nikoli tradičním podnikovým nastavením. InMotion má dvě primární umístění; jeden v LA a druhý ve Virginia Beach, VA. Protože mají dva weby, můžete si vybrat ten, který je pro vás nejlepší, v závislosti na tom, kde jsou vaši klienti. Tímto způsobem si nemusíte dělat starosti s významnými prodlevami kvůli tomu, že jste v jiném časovém pásmu.

Nejčastější dotazy týkající se hostování InMotion

Jaký operační systém používá InMotion??

Na rozdíl od většiny hostingových služeb funguje InMotion pouze v systému Linux, což znamená, že pokud vaše společnost používá Mac nebo Windows, nemůžete je používat..

Kolik hostingových plánů je nabízeno?

Když se přihlásíte ke službě InMotion, máte na výběr čtyři různé možnosti.

Obchodní hosting: Pokud chcete stabilní a spolehlivou síť pro své podnikání, pak je to balíček, který získáte. Je to trochu základní, ale má všechny funkce, které potřebujete, aby vaše společnost fungovala hladce.

Hosting VPS: pro ty, kteří mají robustnější firmu, která prochází velkým růstem, bude plán VPS lepší volbou. Tento plán obsahuje mnohem více nástrojů pro rozšíření vašich síťových řešení tak, abyste příliš nezažívali způsob, jak rostou bolesti..

Dedikované servery: Pokud máte velké online podnikání, které má velký provoz, budete chtít zřídit dedikovaný server, abyste mohli slibovat spolehlivost a zabezpečená připojení k zákazníkům. InMotion usnadňuje udržování velké online přítomnosti.

Hosting hostitele: pro ty, kteří chtějí založit svůj vlastní web hostitele, vám InMotion poskytuje nástroje, které potřebujete k vytváření a prodeji domén jiným podnikům, což usnadňuje uvedení do provozu a provoz.

Co je procentuální podíl uptime společnosti InMotion?

Podle webu můžete očekávat 99,99% dostupnosti, zaručeně. Při testování služeb jsme zjistili, že to bylo docela přesné. InMotion má vyhrazený personál, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a který sleduje problémy, které se mohou vyskytnout, a opravuje je za chodu. Díky tomu získáte rychlou a stabilní službu bez přerušení.

Je InMotion plně redundantní?

Kdykoli mluvíte o hostingových službách, nadbytečnost je vždy velkým problémem. Koneckonců nechcete být ponecháni v klidu, protože v síti dochází k problémům. Naštěstí je InMotion fantastický, pokud jde o zabudování do zabezpečených systémů, které udržují vaše stránky v chodu a fungují bez ohledu na to. Ve skutečnosti jsou všechny jejich servery zálohovány z důvodu bezpečnosti každých 36 hodin.

Jaké druhy podpory poskytuje InMotion?

Jednou z klíčových oblastí, ve kterých se InMotion daří, je zákaznická podpora. Jednoduše řečeno, pokud máte problém, měli byste být schopni ho vyřešit v relativně krátké době, bez ohledu na to, jak velký nebo malý je problém. Zde je několik příkladů systémů podpory, které můžete s InMotion očekávat.

 • Cvičení: Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete-li vyřešit jakýkoli aspekt vaší sítě, společnost nabízí četné podrobné návody, takže vy nebo váš tým IT můžete spravovat váš systém, aniž byste museli volat pro každý problém InMotion..
 • Informativní články: pro ty, kteří nejsou tak technicky zdatní, má InMotion knihovnu informačních a užitečných článků, které můžete procházet a najít potřebné informace na jednoduchém snadno čitelném příspěvku.
 • Přímý přístup: Pokud máte nouzovou situaci a potřebujete se o něco okamžitě postarat, má InMotion obrovský tým podpory, který můžete kontaktovat e-mailem, live chatem nebo telefonicky. Bez ohledu na to, kde jste nebo denní doba, můžete najít někoho, kdo vám pomůže vyřešit váš problém rychle a bez potíží.
 • Sociální média: dalším způsobem, jak oslovit podporu InMotion, je sociální média. I když je lepší kontaktovat je prostřednictvím oficiálních kanálů, stále můžete vidět, co mohou nabídnout na Facebooku, Twitteru a Google+, pokud jde o radu nebo odpovědi na vaše otázky..
InMotion už byl někdy napaden?

Bohužel, v roce 2011, společnost zažila hlavní hack, který ovlivnil více než 700 000 uživatelů. Naštěstí však tento problém zmírnil bezpečnostní systém InMotion a hack byl napraven během několika hodin. Od té doby nebyly zjištěny žádné narušení bezpečnosti jejich systému.

Jaké druhy kontroly nabízí InMotion zákazníkům?

Když se zaregistrujete pro hostingový plán, získáte přístup k ovládacímu panelu Cpanel 11. Odtud můžete nastavit e-mailové účty, informace o přihlášení a nastavení FTP, konfiguraci DNS, protokoly domén a doplňky, jakož i aplikace a funkce Google..

Celkově můžete pomocí ovládacího panelu Cpanel 11 spravovat téměř vše, co potřebujete, abyste se snadněji starali o svou obchodní síť a zůstali v kontaktu s případnými problémy, které mohou nastat..

Nabízí InMotion exkluzivní doplňky?

Naštěstí, když se zaregistrujete pro obchodní hostingový plán, získáte poměrně málo dalších funkcí a bonusů, které vám mohou pomoci co nejlépe využít vaši síť. Nejprve získáte sto dolarů v kreditech Google Adwords a sedmdesát pět dolarů kreditu pro Bing a Yahoo! Hledání také.

Navíc obdržíte proprietární systém Fantastico, který vám umožní experimentovat s různými skripty a maximalizovat tak svůj potenciál. Mezi zvýrazněné skripty patří mimo jiné WordPress, Joomla, Geeklog, Drupal. Máte také možnost spustit Magneto, pokud si zakoupíte dedikovaný server nebo hostingový plán VPS.

Nakonec získáte také přístup k nástroji pro tvorbu webových stránek InMotion, který vám pomůže vytvořit profesionálně vypadající web se šablonami, tlačítky a vším, co potřebujete, aby byl pro vaše zákazníky jedinečný a nezapomenutelný. Na své stránky můžete snadno zahrnout i animace Flash a řešení elektronického obchodování. Existuje více než pět set různých témat a šablon, které můžete použít k tomu, aby váš web vystupoval z davu.

Jaké jsou zásady zrušení InMotion?

Technicky vzato, InMotion nenabízí bezplatnou zkušební verzi, což znamená, že pokud se zaregistrujete, budete muset zrušit, pokud nejste se službou spokojeni (na rozdíl od odmítnutí plného členství před vypršením zkušební doby).

Jak již bylo řečeno, společnost nabízí devadesátidenní záruku vrácení peněz, pokud si zakoupíte plán obchodní třídy (minimálně jeden až dva roky) nebo virtuální vyhrazený plán (minimálně šest až dvanáct měsíců). Ostatní balíčky mají také záruku vrácení peněz, ale to bude trvat až třicet dní.

Stejně jako u jiných hostingových serverů vám nebude vrácen poplatek za zpracování domény. Pokud použijete více než 500 MB šířky pásma před zrušením, může vám být účtován příplatek..

Druhou věcí, kterou je třeba vzít na vědomí, je, že společnost má velmi specifický způsob zrušení služeb. To znamená, že nemůžete jednoduše požádat o zákaznickou podporu. Místo toho musíte postupovat podle pokynů uvedených na stránce pro zrušení, abyste se ujistili, že váš účet je řádně ukončen.

Existují nějaké skryté náklady nebo poplatky?

Naštěstí má InMotion pověst integrity, což znamená, že se nemusíte starat o to, aby se do vašeho fakturačního cyklu vklouzly další poplatky. Jakmile vstoupíte do plánu, budete platit stejnou částku navždy (nebo dokud nezvýší své ceny).

Pokud získáte plán hostingu, získáte bezplatnou doménu?

Pokud se zaregistrujete pomocí služby InMotion a získáte jednolůžkový nebo dvouletý plán, získáte zdarma doménové jméno na jeden rok.

Jaký programovací jazyk používá InMotion??

Servery společnosti používají nejnovější verze MySQL, Apache a PHP. Kromě toho mohou komunikovat s dalšími programy, jako jsou Ruby, Perl5 a Python. Jediným jazykem, který nemluví, je bohužel.

Nabízí InMotion plán přidružení?

Pokud chcete mít možnost analyzovat a sledovat data svého webu, můžete si prostřednictvím společnosti zakoupit plán přidružení. Pro vaše pohodlí můžete do svého plánu přidat také vlastní vstupní stránky a provize.

Co nabízí InMotion s ohledem na bezpečnost?

Společnost má vyhrazený bezpečnostní tým, který monitoruje hrozby 24/7. Mají také tým podpory, který zajistí, že váš účet bude chráněn před hackery a malwarem. Navíc nabízejí certifikáty SSL. Můžete získat sdílený SSL nebo si můžete koupit svůj vlastní, pokud chcete. Konečně poskytují technickou podporu, která vám pomůže zajistit, aby vaše síť byla co nejbezpečnější.

Jaké druhy řešení elektronického obchodování jsou nabízeny?

Pro weby elektronického obchodování si můžete vybrat dvě primární možnosti. Prvním z nich je PrestaShop Hosting, který vám nabízí celou řadu nástrojů a funkcí pro přizpůsobení nakupování vaší firmě. Existuje více než 270 různých funkcí, které vám pomohou co nejlépe využít váš web.

Za druhé, InMotion nabízí OpenCart Hosting, který je ideální pro malé firmy, které potřebují něco jednoduchého a snadného nastavení. OpenCart je součástí všech sdílených hostingových plánů zdarma a pro vaše pohodlí může být nainstalován v jednom kroku.

Nabízí InMotion nějaké vzdělávací plány hostingu?

InMotion ve skutečnosti poskytuje službu s názvem Moodle, kterou můžete použít k nastavení online tříd a správě vzdělávacích dat a služeb. Prostřednictvím tohoto univerzálního programu můžete vytvářet kurzy, naplánovat události a dokonce i hodnotit studenty.

Pokud již mám web WordPress, mohu jej přenést do InMotion?

Ano, společnost usnadňuje přenos materiálu, který jste již nastavili online. Nejlepší na tom je, že je to super snadné a že je zdarma přenášet, což znamená, že můžete svou online přítomnost konsolidovat efektivně a bez potíží..

Má InMotion spoustu možností úložiště?

Ano, to je další oblast, kde InMotion vyniká. Všechny jejich hostingové plány přicházejí s neomezeným diskovým prostorem, což znamená, že pokud máte na svém webu spoustu obrázků, log nebo dokumentů, můžete je nahrát, aniž byste se museli starat o nedostatek místa..

Jaké možnosti platby jsou k dispozici?

InMotion je mimořádně flexibilní, pokud jde o platby za váš plán. Můžete použít jakoukoli hlavní kreditní kartu, PayPal, nebo dokonce šeky a peněžní příkazy. InMotion usnadňuje správu účtu bez ohledu na to, jak jej chcete nastavit.

Má InMotion nějaké limity na úložiště nebo šířku pásma?

Technicky vzato, ne. Pokud jde o podnikání, máte neomezené úložiště dat a šířku pásma, ale pokud překročíte to, co se považuje za „normální“ částku, můžete být za příplatek zasaženi. Pokud se obáváte, že se chystáte přejít, můžete kontaktovat zákaznickou podporu a zjistit, zda se blíží další poplatky. Z větší části však nechtějí, abyste systém zneužívali nahráním tun souborů a dat, které nesouvisí s podnikáním.

Více na InMotionHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector