Recenze InterServeru květen 2020 – Hosting cen a plány

Recenze InterServeru květen 2020 – Hosting cen a plány

Recenze InterServeru květen 2020 – Hosting cen a plány

Jak dobrý je InterServer Hosting?

Viz oficiální přehledy serveru InterServer 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (0 hlasy) Pros


 1. Vysoce přizpůsobitelný plán VPS
 2. Vynikající doba načítání
 3. 99,5% záruka dostupnosti
 4. Záruka ceny zámku
 5. Prokázaná dlouhověkost

Nevýhody

 1. Neomezený hosting není neomezený
 2. VPS Hosting má strmou křivku učení
 3. Bez možnosti zálohování

Podpora4.5Speed4.5Vlastnosti3.5Value3.5 Transparentnost4

Naše oficiální recenze hostování InterServeru

InterServer hosting je založen z New Jersey a jsou v podnikání od roku 1999. Nemají moc inzerovat, ale zase nemusejí. Mnoho z jejich podnikání pochází z ústního slova podpořeného jejich vírou v kvalitní služby.

Nejlepší vlastnosti InterServer Hosting

S hostováním InterServeru se hodně líbí. Prodejci byli přátelští a já jsem musel osobně mluvit s několika jednotlivci z jejich výkonného týmu. Zde je to, co se mi na mé zkušenosti nejvíce líbilo.

Vysoce přizpůsobitelný plán VPS

Jejich plán VPS je vysoce přizpůsobitelný. Téměř vše je přizpůsobitelné uživatelem. Můžete se přesně rozhodnout, co chcete použít, například preferovaný operační systém, množství paměti RAM, kterou chcete použít, kolik výkonu procesoru potřebujete. S mnoha hostitelskými společnostmi je jejich plán VPS dodáván se spoustou „bloatware“ – spoustu dalšího softwaru, který opravdu nepotřebujete. To není případ hostování InterServeru. Vyberete si, za co platíte, a platíte pouze za to, co používáte.

Vynikající doba načítání

Všiml jsem si, že se můj web načítal obzvláště rychle, takže jsem jej načasoval a porovnal data s ostatními hostitelskými společnostmi, které jsem vyzkoušel. Netřeba dodávat, že InterServer hosting byl uspokojivě rychlý. V této oblasti nemám žádné stížnosti.

Takováto rychlost je vždy nezbytná. Když stavíte svůj web, musíte být opatrní s tím, kolik plug-inů na svůj web nainstalujete. Čím více zásuvných modulů nainstalujete, tím pomalejší bude váš web načítat a reagovat. Pokud se načte a reaguje příliš pomalu, může to ovlivnit uživatelský dojem – zejména pro uživatele mobilních zařízení. Rychlá hostingová společnost s vynikající dobou načítání znamená, že mohu nainstalovat další plug-iny, díky nimž bude můj web lépe reagovat, aniž by obětoval zážitek svých uživatelů.

Záruka dostupnosti

Naučil jsem se být opatrný s uptime zárukami. Mnoho záruk za provozuschopnost mnoha různých hostitelských společností neposkytuje žádnou kompenzaci ani ji nezmiňuje ve své SLA – smlouvě o úrovni služeb. Záruka neznamená mnoho, pokud podnik není ochoten zálohovat svá slova s ​​nějakou kompenzací. InterServer hosting má 99,5 procent dostupnosti hostingu. Byli opatrní, když řekli, že odměňují klienty podle jednotlivých klientů. Zajímavé je, že nabízejí 100% záruku nepřerušené elektřiny.

Ve svých vlastních testech jsem našel 100 procent uptime po dobu 30 solidních dnů. Nemám žádné stížnosti.

To To znamená podnikání

Mnoho hostingových společností – a v tomto ohledu mnoho podniků – nabízí přístup ke svým ToS nebo podmínkám jejich poskytování. Na co se nepočítají, jsou lidé, kteří to čtou. Ve skutečnosti jsou některé z těchto dokumentů ToS psány tak, jako by závisely na tom, že nebudete mít čas si přečíst, co podepisujete.

Když jsem četl dokument ToS poskytovaný hostingem InterServeru, zjistil jsem, že to byl příjemný zážitek. Bylo to jasné, důkladné a snadno pochopitelné. To také znamená, že hosting InterServeru se snaží být průhledný jasným definováním svých pravidel a ustanovení a předem o tom, co byste mohli očekávat.

Záruka ceny zámku

Mnoho poskytovatelů hostingu se snaží přilákat zákazníky tím, že na začátku nabízí nízkou cenu, a poté, co se zamknou a využijí své služby, začnou jim účtovat další poplatky. InterServer hosting nabízí záruku ceny zámku. Jinými slovy, slibují vám, že to neudělají. Cena, kterou vám nabízejí na začátku, je cena, kterou nabízejí po celou dobu, kdy je používáte jako poskytovatele hostingu.

Prokázaná dlouhověkost

To je něco jiného, ​​co mám tendenci hledat v hostingových společnostech. InterServer hosting funguje v podnikání od roku 1999 – to je 16 let a stále roste. V té době nezměnili ruce, nedělali žádné zásadní opravy ani skutečně nezměnili způsob, jakým podnikali. Zákazníci od nich očekávají určitou úroveň kvality a InterServer hosting poskytuje. Nejedná se o službu „fly-by-night“. Jsou tady, aby zůstali.

Nevýhody hostování InterServeru

Jak jsem řekl dříve, žádný poskytovatel hostingu není bez hříchu. To jsou věci, o kterých jsme si nebyli tak jistí.

Neomezený hosting není neomezený

Při procházení jejich stránek zjistíte, že hosting InterServeru nabízí několik neomezených plánů. Díky přehlednosti a průhlednosti, kterou poskytuje dokument ToS, však můžete rychle zjistit, že neomezený hosting není přesně neomezený. Podívejte se na to – přímo z jejich smluvních podmínek.

„Žádný jediný účet sdíleného hostingu nesmí používat současně více než 20% serverových prostředků. Jeden účet je v daném okamžiku omezen na 250 000 uzlů. Klienti na neomezené sdílené hostitelské platformě SSD využívající více než 1 GB prostoru budou přesunuti do SATA. “

Řeknu to o nich – alespoň o tom jsou předem.

VPS Hosting má strmou křivku učení

Nevýhodou je vysoce přizpůsobitelný plán hostování VPS. Protože je tak přizpůsobitelný, má strmou křivku učení. Pokud hledáte plán VPS, kde je pro vás vybráno vše, není to plán VPS, který hledáte.

Bez možnosti zálohování

Nelíbilo se mi, že jsem neviděl žádnou možnost zálohování. Nebyla žádná automatická ani manuální možnost zálohování. To ponechává zálohování mých dat na mě. Není to problém, ale jiní poskytovatelé hostingu nabízejí automatické zálohy – což může být pěkná změna tempa a klid mysli.

Sečteno a podtrženo

Líbí se mi hosting InterServeru. Jsou cenově dostupné, nemají mnoho humbuků a plní své sliby. Dokud budete číst smluvní podmínky, budete přesně vědět, co od nich můžete očekávat. Od roku 1999 jsou spolehliví a nevykazují žádné známky zpomalení. Jejich růst byl pomalý – a já to považuji za dobrou věc. Pomalý a stabilní znamená, že hosting InterServeru má značné a loajální publikum. Hej, s tím nemůžu hádat! Zobrazit další funkce

Více na InterServer.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector