Recenze iPage Hosting: Dirt Cheap Hosting za 1,99 $ / měsíc – květen 2020

Recenze iPage Hosting: Dirt Cheap Hosting za 1,99 $ / měsíc – květen 2020

Recenze iPage Hosting: Dirt Cheap Hosting za 1,99 $ / měsíc – květen 2020

Contents

iPage: Levné a špinavé

Svým způsobem milujeme, jak jednoduché je iPage.


Mám na mysli 1,99 $ za měsíc?

To je téměř zdarma.

levný ipage hosting screenshot

levný ipage hosting screenshot Myslím, že je to docela přijatelné.

Nemůžete očekávat svět od hostitele tak levně a pokud ano, tak pojď.

Společnost iPage byla založena v roce 1998 a je webhostingovou společností, kterou získala společnost Endurance International Group (EIG) v roce 2009. Sídlo společnosti je v Burlingtonu v Massachusetts. (Nudná fakta, možná budete chtít vědět).

Nyní je to vzrušující – stojí to za to?

Jak dobrý je iPage Hosting?

iPage není příliš rychlý nebo spolehlivý, jejich funkce mohou být matoucí a jejich zákaznický servis není prvotřídní.

Ale to znamená, že jsou neuvěřitelně levné. S 1,99 $ / měsíc za jejich nejzákladnější plán (za prvních 12 měsíců) je těžké stěžovat si na jakékoli nedostatky v provozu. Téměř vždy doporučujeme platit o něco více za lepší a lepší produkt, ale pokud je váš rozpočet velmi těsný, pak iPage může být jen hostitel, kterého potřebujete. Jen buďte připraveni zvládnout vaše očekávání.

Viz oficiální stránka

Naše expertní recenze pro iPage Hosting

Šance, že jste byli zapnuti v iPage kvůli jejich šíleně levné úvodní ceně 1,99 $ / měsíc pro sdílený hosting.

Páni – to je docela bonkers.

Za méně než jednu vysokou latte za měsíc dostáváte server na půl cesty po celé zemi, který pro vás připraví váš web 24/7, obsluhovaný odbornými techniky.

Vážně, je to nějaký levný hosting.

Super nízké ceny jsou jistě dobrým důvodem ke koupi hostingu.

Hodnotu produktu určujete sami jako spotřebitel. A je na nás, abychom vám pomohli zvážit výhody a nevýhody! Stručně řečeno, myslíme si, že iPage nechává hodně co se týče rychlosti, spolehlivosti a podpory. Ale s množstvím neomezených funkcí a nástrojů pro vytváření webových stránek, které jsou ideální pro začátečníky, může toto levné zaváděcí ceny jen učinit tento balíček přesně tím, co hledáte.

Nejlepší vlastnosti iPage Hosting

Existují určité výhody pro hostování s iPage mimo super levné úvodní ceny, ale začněme tam.

1) Cena iPage je Stupid Cheap (se závazkem na 3 roky)

Zatímco většina standardních sdílených hostingových plánů spadá do rozsahu 4–12 $ / měsíc, registrace za iPage stojí pouze 1,99 $ měsíčně za první 3 roky hostingu. Tím se dostanou do stejného cenového bodu jako WebHostingPad ($ 1,99 / měsíc, a to i po prvních 12 měsících), ale s potěšením oznamujeme, že služby iPage jsou spolehlivější.

Tato úvodní nástraha láká na tuny zákazníků, ale tito zákazníci nemusí být tak nadšeni, jakmile prvních 36 měsíců vyprší. Základní plán je jejich jediný sdílený hostingový plán a ve 4. roce rakety dosahuje až 7,99 $ / měsíc, což je v průměrném rozsahu sdíleného hostingového spektra.

Pokud však testujete krátkodobé projekty, může být aplikace iPage ve skutečnosti dobrá. V době, kdy první období vyprší, budete mít dobrou představu o tom, zda jste natolik šťastní, abyste mohli pokračovat ve svých službách.

Plus, iPage vám vlastně umožňuje platit měsíčně, kde příliš mnoho hostitelů inzeruje své meziměsíční ceny, ale předem požaduje platbu za rok, dva roky nebo tři roky. Ve srovnání s platbou ročního poplatku za 1and1 nebo tříletého předplacení za DreamHost je měsíční fakturace iPage nesmírně osvěžující pro závazné fobes tam.

2) Neomezené domény pod jedním účtem

Aplikace iPage vám umožňuje mít neomezený počet domén zaregistrovaných pod jedním účtem. Kromě toho vám při registraci jako nového uživatele poskytnou jednu bezplatnou doménu. Odtud můžete pod jednu střechu přidat libovolný počet domén. Chcete-li tuto funkci ještě více rozšířit, můžete mít v každé doméně tolik subdomén, kolik chcete.

Existuje mnoho lidí, kteří se zabývají obracejícími se doménami. K tomu je třeba domény zakoupit a zaparkovat. Společnost iPage si je tohoto obchodního modelu vědoma a umožňuje vám zaparkovat tolik domén, kolik uznáte za vhodné.

A za 1,99 $ měsíčně, čím více domén hostujete, tím sladší bude nabídka. Vaše cena za doménu by se mohla stát téměř zanedbatelnou.

3) Možnosti zabezpečení iPage jsou solidní

Hostingový plán Evey iPage je vybaven bezpečnostním softwarem SiteLock. SiteLock dělá vše, co potřebujete, ze základního bezpečnostního pluginu, včetně firewallů, skenování a odstraňování malwaru, ochrany DDoS, a bude dokonce pracovat, aby vás odstranil z blacklistů. Navíc získáte zdarma denní zálohy, které lze zdarma obnovit. To je velmi pěkný bonus, za který příliš mnoho společností účtuje poplatky. U jiné společnosti vlastněné společností EIG, HostGator, jsou zálohy prováděny pouze jednou týdně a za obnovení vám účtují 15 USD.

4) Podporované aplikace třetích stran + zdarma

Aplikace iPage se bezproblémově integruje s tunou známých aplikací třetích stran, což z nich činí vynikající volbu pro začátečníky. Můžete snadno zahrnout aplikace jako Google Analytics, Paypal a WordPress a proces instalace je jednoduchý. Pravděpodobně to není něco, co by ovlivnilo zkušené vývojáře a webmastery, kteří si tyto věci osvojují, ale tleskáme iPage za to, že tento proces nezastrašuje nezasvěcené.

Plus, přihlášení k iPage zahrnuje spoustu reklamních kreditů pro Google, Yahoo a Bing; hezký požitek.

5) Nástroje pro vytváření webů vhodné pro začátečníky

Mezi plány hostování iPage patří webový tvůrce Weebly, což je velmi snadná a intuitivní metoda drag-and-drop pro vytvoření rozložení webové stránky. I když nemusíte znát CSS ke stažení bezplatného tématu WordPress, mnoho začínajících webmasterů by raději mělo možnost ručně provádět živé změny rozvržení svých webových stránek. Začlenění Weebly do jejich platformy dělá iPage skvělou volbou pro webmastery, kteří nejsou super tech důvtipní, ale chtějí vykonávat určitou kontrolu nad designem svých stránek.

Tuto zprávu přerušujeme výpisem všech funkcí.

Nevýhody iPage Hosting

Většinu těchto nevýhod je obtížné si stěžovat, pokud uvažujete pouze o úvodní ceně. Ale pokud plánujete zůstat v iPage déle než rok, věnujte těmto problémům pečlivou pozornost. Budou přetrvávat i poté, co se váš hostingový plán zvýší o 600%.

1) Velmi pomalé doby načítání stránky

Skóre iPage ve spodní třetině všech webových hostitelů, u kterých jsme zkontrolovali dobu načítání stránky, s průměrným skóre mezi 1 100 a 1 600 ms (v porovnání s průměrem v odvětví 700 ms). A to není malý obchod. Ohromující počet návštěvníků se odrazí z vaší stránky, pokud se nepodaří načíst rychle, což je úplný vrah, pokud je potřebujete, aby na vašem webu utratili peníze.

Toto by mělo být pečlivě zváženo, pokud uvažujete o hostování vašeho webu s iPage. Pokud jste opravdu v tomto úvodním stanovení cen, doporučujeme raději 1and1 Hosting, který má ještě levnější (0,99 $ / měsíc) úvodní balíček a dobu načítání stránky blíže k průměru. Ale pokud opravdu upřednostňujete rychlost, doporučujeme vám prozkoumat DreamHost (jehož měsíční ceny se podobají obnovovacím poměrům iPage) nebo A2 Hosting (nejrychlejší na trhu s konkurenční cenou).

2) Pod průměrnou dobou provozu

Kromě pomalé rychlosti načítání patří iPage mezi méně spolehlivé možnosti dostupné z hlediska dostupnosti. Zatímco průmyslový standard je 99,99% provozuschopnosti (což znamená 8,876 hodin prostojů za rok), iPage klesá téměř třikrát častěji než většina ostatních hostitelů na trhu. Toto je hrozná zpráva pro weby elektronického obchodu nebo skutečně pro všechny stránky, které převádějí návštěvníky na hotovost.

Takový výpadek je červený příznak pro každého hostitele, který tvrdí, že nabízí neomezené domény a místo na disku. Pokud jejich servery nedokáží spolehlivě zůstat vzhůru, neexistuje žádný způsob, jak jejich hardware je dostatečně silný, abyste mohli kdykoli využít výhody „neomezeného“ prostoru. Teoreticky byste nikdy neměli limitovat, ale pouze proto, že by dodávka byla tak pomalá, že byste nikdy neměli šanci dosáhnout limitu.

3) Žádné soukromě registrované domény

Překvapilo nás, když jsme zjistili, že jste nemohli soukromě zaregistrovat domény pomocí hostování iPage. Naše překvapení zdvojnásobilo skutečnost, že tolik jiných hostingových společností vám tuto schopnost dává. Bez možnosti soukromě registrovat své domény se nemůžete vyhnout zápisu v databázi WHOIS. Díky tomu je celá vaše operace mnohem citlivější na spammery nebo jiné nežádoucí subjekty, které mohou snadno a snadno získat vaše kontaktní údaje z databáze.

4) Zkušenosti se zákaznickým servisem iPage spoustu přerušení

I když s potěšením oznamujeme, že zákaznický servis iPage je při našich interakcích s nimi docela přátelský a nápomocný, buďte připraveni na pozastavení. V online chatu i v telefonu jsou zpoždění a přerušení spojení častá a někdy mohou jednoduché otázky trvat až 20 minut, než obdrží uspokojivou odpověď..

iPage hostí více než milion webových stránek a jejich recenze zákazníků jsou hojné. Stejně jako u mnoha společností nabytých společností EIG dochází i po akvizici k výraznému nárůstu stížností týkajících se služeb zákazníkům. Pokračujte s těmito znalostmi, jak budete chtít.

5) Použije vDesk místo cPanel

Zatímco cPanel není v žádném případě dokonalý, je to průmyslový standard z nějakého důvodu. Díky množství online zdrojů o tom, jak co nejlépe využít, a bezproblémovým přenosům mezi hostiteli, kteří je používají, je to snadná volba pro webhosting. IPage bohužel místo toho používá jako backend dashboard vDesk. vDeck je těžkopádnější a méně intuitivní a má také snadno dostupné online zdroje, které vám pomohou při řešení problémů. Vzhledem k drahým cenám obnovy za poplatky iPage je trošku nepříjemné, že cPanel není standardem. Dokonce i velmi levný webHostingPad nabízí cPanel.

6) Opravdu dělají pouze sdílený hosting

Podívejte se, nabízejí některé další plány, jako je VPS hosting, dedikovaný hosting a hosting WordPress – ale ve skutečnosti je celý jejich web zaměřen na to, aby vás dostal do toho sladkého levného plánu 1,99 $ / měsíc.

Malý pokus o hosting WordPressu.

Jak můžete vidět výše, kiiiindddaa se snaží nabídnout hosting WordPres.

Ale jejich srdce do toho není.

Sečteno a podtrženo:

Trhy iPage pro začátečníky a opravdu odvedou skvělou práci a ujistí se, že začínající webmasteři mají všechny nástroje, které potřebují k tomu, aby fungovali funkční webové stránky..

A s tak nízkou úvodní cenou není divu, že tolik lidí touží poskočit na palubu se svými službami. Ale z dlouhodobého hlediska strmé obnovovací sazby nestojí za úroveň nabízených služeb. Existují hostitelé s lepším zákaznickým servisem, rychlostí, provozuschopností a funkcemi za zlomek standardní měsíční ceny iPage.

Při registraci nemusí být tak levné, ale důrazně doporučujeme zaplatit o něco více, abyste se vyhnuli dlouhodobým frustracím..

Naše doporučení? S programem SiteGround můžete i nadále získat ceny za spodní dolar za první 3 roky a získat výjimečně lepší funkce.

Viz oficiální recenze iPage 3.5 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Super levný hosting
 2. Neomezený počet domén na jednom účtu
 3. Zdarma, jako je název domény a kredity AdWords

Nevýhody

 1. Vydání privátních domén
 2. Doména citlivá na spammery
 3. Používá vDeck místo cPanel
 4. Pomalé doby načítání stránky, nevýrazná dostupnost

Support3Speed3Features3Value4.5Transparency4

iPage Hosting Otázky & Odpovědi

Co je to iPage hosting?

iPage Hosting je poskytovatel webhostingových služeb, který uživatelům poskytuje nástroje, které potřebují k vytvoření online přítomnosti pro svou společnost. Má mnoho robustních a aktuálních funkcí, které pomáhají vytvářet webové stránky, což umožňuje obchodním lídrům lepší trh a růst jejich společností v dnešním digitálním světě.

Jaké jsou hlavní funkce iPage Hosting?

iPage hosting má mnoho klíčových funkcí, včetně

 • Zdarma doména „.com“ pro webové stránky vaší společnosti
 • Nepřetržitý zákaznický servis a technická podpora
 • Neomezený přenos na váš web, e-maily a DB
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Bezplatné denní zálohy
 • Integrace WordPress
Kolik lidí používá hosting iPage?

V současné době hostuje iPage hosting více než milion webových stránek pro lidi a společnosti na celém světě.

Jaké speciální funkce získám při vytváření účtu s hostingem iPage?

Vytvoření účtu s hostingem iPage přinese vývojářům webových stránek, obchodníkům nebo vedoucím podniku mnoho zvláštních výhod, výhod a výhod. Plány s hostingem iPage přicházejí s celou řadou speciálních funkcí, které jsou navrženy tak, aby nejen pomáhaly vytvářet webové stránky, ale také podporovaly růst společnosti v digitálním obchodním prostředí. Jinými slovy, účty a plány s iPage hostingem budují a uvádějí na trh webové stránky společnosti různými způsoby a pro různé typy online obchodů, jako je například zvyšování kreditů a hodnocení vyhledávačů, které zlepší každodenní provoz a pomohou e – obchodní firmy rostou budováním bezplatných online obchodů pro ně.

Účet nebo plán s hostingem iPage obsahuje základní funkce, jako například:

 • Neomezené místo na disku
 • Škálovatelná šířka pásma
 • Je povolen neomezený počet doménových jmen
 • Neomezené databáze MySQL
 • Bezplatná doména na více než rok (v hodnotě až 14,99 $)

Mezi další sady speciálních funkcí, které přicházejí s účtem na serverech iPage, patří:

 • Navrhování a stavební nářadí
 • Až 6 stránek v programu vývoje webových stránek Weebly Web Builder
 • Optimalizovaný tvůrce stránek, který funguje pro mobilní zařízení
 • Instalace WordPress jedním kliknutím
 • Stovky motivů a šablon z čeho vybírat
 • Hosting nástrojů a nastavení
 • Správce souborů
 • Správce FTP
 • Zabezpečené FTP
 • Vlastní chybové stránky
 • Marketing webových stránek
 • 100 $ nabídka Google Adwords (pouze pro USA)
 • 100 $ za vyhledávací kredit pro Bing
 • Zdarma výpis na YellowPages.com
 • Jedno bezplatné telefonní číslo (pouze pro USA)
 • Přístup ke stovkám online marketingových průvodců
 • Online prodej
 • Pracuje s webovými stránkami elektronického obchodování
 • Zdarma internetový obchod pro maloobchodníky
 • Snadná instalace jedním kliknutím
 • Integrace PayPal
 • Nákupní košík AgoraCart
 • Správa e-mailu: odesílání a přijímání
 • Přizpůsobitelná e-mailová adresa, která je součástí vaší webové domény
 • Zkontrolujte e-mail online nebo prostřednictvím mobilních zařízení pomocí služby Webmail
 • Přeposílání e-mailů
 • Špičková a moderní technologie
 • Vylepšená sada zabezpečení s hodnotou až 100 $
 • vDeck ovládací panel
 • 24/7 monitorování sítě
 • Statistiky návštěvníků
 • Hlášení provozu na webu
 • Zákaznický servis a technická podpora
 • Tiketové centrum a online centrum nápovědy
 • Krok za krokem návody
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • 24/7 telefonická a chatová podpora
Jak rychlé a snadné je vytvořit web na iPage hostingu?

Vytvoření webové stránky na hostování iPage je velmi rychlé a snadné. Weboví vývojáři, obchodníci a obchodní vedoucí mohou rychle vytvářet webové stránky pomocí snadno použitelných, drag-and-drop webových vývojových a návrhových programů, jako je Weebly Website Builder. Mohou také přilákat více návštěvníků a zvýšit návštěvnost svých webových stránek pomocí úplného a komplexního marketingového balíčku. Plně nabitý hosting dokonce přichází s jednou bezplatnou registrací doménového jména, aby celý proces výběru a budování domény byl mnohem méně komplikovaný a stresující.

Kolik stojí registrace do plánu nebo účtu s hostingem iPage?

Registrace na účet a plánování pomocí služby iPage hosting je překvapivě cenově dostupná, pokud jde o plány a poskytovatele hostování webových stránek. Za normálních okolností přichází iPage hosting s pravidelným měsíčním předplatným zdarma 11,95 $ měsíčně, ale od nynějška nabízí iPage hosting online slevu až 1,99 $ měsíčně.

Jak mi mohou týmy zákaznických služeb a technické podpory v iPage hostingu pomoci s vytvářením mých webových stránek nebo při určování jejich služeb?

iPage hosting je podporován speciálním a oceněným týmem kvalifikovaných odborníků na vývoj webových aplikací a webhostingů, kteří mohou pomáhat webovým vývojářům společnosti, obchodníkům a obchodním lídrům čelit jakékoli výzvě, pokud jde o budování, vývoj a navrhování jejich webových stránek a marketing a růst jejich produktů, značek nebo služeb online. Týmy zákaznických služeb a technické podpory společnosti iPage hosting mohou uživatelům pomoci s tím, co se týká správy účtu a domény, až po návrh webových stránek, od vymýšlení, jak nejlépe využít dostupné marketingové nástroje SEO, přes marketing prostřednictvím e-mailu, a ještě mnohem více. Lze jich dosáhnout na 877-472-4399.

Jsem majitel malé firmy. Může mi webový server iPage pomáhat při rozvoji mé malé firmy?

iPage hosting může pomoci jakémukoli druhu podnikání, ať už velkého nebo malého. Majitelé a manažeři malých podniků však získávají zvláštní výhody, protože malé podniky potřebují při rozvoji svého podnikání nejvíce pomoci. iPage hosting chápe, že pro majitele malých podniků jsou webové stránky často prvním (a nejdůležitějším) prostředkem pro spojení s potenciálními zákazníky a že budování silné online přítomnosti je způsob, jakým mohou přecházet od malých k velkým, a proto hosting iPage poskytuje up- současná a prvotřídní tvorba obsahu a další nástroje pro vývoj webu a online marketing pro majitele malých podniků. Prostřednictvím těchto nástrojů pro vytváření obsahu bude hosting iPage pomáhat majitelům malých podniků vytvářet obsah, který je jasný, efektivní a v souladu s vizí, hlasem, cíli a posláním společnosti, aby mohli efektivněji budovat silný a přesvědčivý online obchod, který bude přitahovat Potenciální zákazníci, propojit je a nakonec jim pomoci růst a prodávat své podnikání online.

Co se stane, pokud se rozhodnu zrušit svůj účet nebo plánovat s iPage hositng?

Pokud se rozhodnete zrušit svůj účet nebo plán předplatného s iPage hostingem, pak je důležité si uvědomit, že úvodní ceny, které jsou uvedeny pro tyto účty a plány předplatného, ​​jsou pouze za první funkční období, a proto se automaticky obnoví při jakémkoli běžná sazba je. Pokud osoba nebo společnost zaregistrovala bezplatnou doménu prostřednictvím iPage hostingu a rozhodne se, že chce zrušit svůj účet, bude muset zaplatit nevratný poplatek za doménu ve výši 15 $, pokud si chce nadále udržovat svou doménu.

Nabízí webhostingové služby iPage webhostingové služby založené na systému Windows i Linux?

Ne, hostování iPage nabízí pouze webhostingové služby založené na Linuxu.

Nabízí webový server iPage spravované nebo vyhrazené webhostingové servery

iPage hosting poskytuje plně spravované i vyhrazené služby hostování webového serveru.

Jsem student, nebo provozuji školu nebo neziskovou organizaci. Nabízí iPage hosting pro mě speciální slevy nebo jiné služby a plány předplatného?

Ne, slevy, akce a další funkce a podrobnosti plánu odběru jsou obecné a univerzální. Pro studenty, školy a neziskové organizace budou stejné, jako pro zkušené vedoucí firmy nebo tradiční komerční podniky a služby..

Kolik e-mailových adres může podporovat hostování iPage?

V rámci obecného TOS umožňuje hosting iPage neomezený počet e-mailových adres a účtů a neomezený úložný prostor na jejich plně spravovaných a vyhrazených webhostingových serverech, což znamená, že můžete hostovat a spravovat více webů pro více společností na jednom serveru nebo s více domény (protože domény jsou také neomezené), aniž byste se museli obávat vyčerpání úložného prostoru nebo e-mailových adres a účtů, které můžete vytvářet, rozvíjet a spravovat prostřednictvím hostování iPage..

Nabízí iPage hosting měsíční služby nebo jen minimální smlouvu?

iPage hosting nabízí měsíční plány předplatného bez jakéhokoli typu smlouvy, včetně minimálních smluv. Je však důležité si uvědomit, že hosting iPage nabídne lepší ceny za delší servisní podmínky.

Nabízí webový server iPage služby Virtual Private Server nebo VPS?

Ano, hosting iPage nabízí služby Virtual Private Server nebo VPS s celou řadou možností, které jsou vytvořeny a navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníka, bez ohledu na to, jak jedinečné nebo složité.

Jaké jazyky nabízí zákaznický servis a technická podpora iPage hosting a které programovací jazyky podporují jejich služby?

Přestože se jedná o poskytovatele webhostingových služeb sloužících webům z celého světa, hosting iPage nabízí pouze anglický jazyk, pokud jde o služby zákazníkům a technickou podporu. Pokud jde o programovací jazyky, platforma a služby hostingu iPage podporují PHP i Perl.

Kde je iPage hosting se sídlem a kde jsou umístěna jejich datová centra?

Přestože se jedná o globální webhostingovou platformu, iPage hosting je založen ve Spojených státech se sídlem v Burlingtonu v Massachusetts. Také jejich datová centra, která jsou špičková, se nacházejí a provozují v Bostonu v Massachusetts, které nejsou příliš daleko od města Burlington..

Má iPage hosting nějaké možnosti distributora, které mají k dispozici?

V závislosti na tom, co klienti konkrétně hledají, nabízí hosting iPage širokou škálu možností distribuce pro webhostingové programy, které jsou k dispozici všem zákazníkům, bez ohledu na jejich konkrétní předplatné nebo typ a velikost jejich podnikání..

Budou týmy zákaznických služeb a technické podpory iPage hostingu schopny mi pomoci s převodem existujícího webu nebo názvu domény na jejich služby?

I když týmy zákaznického servisu a technické podpory iPage hosting jsou schopny pomáhat zákazníkům při úplném přesunutí všech souborů pro samovolnou migraci, nebudou jim však moci plně pomáhat během celého procesu, protože hosting iPage v současné době nemá k dispozici žádné specializované webové stránky. a služby migrace názvů domén. Týmy zákaznických služeb a technické podpory iPage hosting však budou moci nabídnout podporu, fórum a dostatečnou znalostní základnu pro další pomoc během samotného procesu migrace.

Jaké programy podporuje hostování iPage?

Domény a servery iPage hostingu podporují WordPress a Joomla, ačkoli pro Joomla musí být soubory migrovány osobně a ručně (naštěstí lze pomoc rychle a snadno najít prostřednictvím týmů zákaznických služeb a technické podpory, fór a dostupných online výukových programů). iPage hosting nepodporuje Magento, ale zákazníci si mohou Magento nainstalovat, protože předpoklady pro instalaci Magento jsou k dispozici na jejich platformě. iPage hosting je také vhodným hostitelem pro e-commerce weby, protože nabízejí mnoho funkcí specifických pro e-commerce weby, jako je SSL, nákupní vozíky a zpracování plateb prostřednictvím zabezpečených webů, jako je PayPal..

Jaké druhy plateb nabízí iPage a jaké typy plateb akceptují?

iPage hosting přijímá hlavní kreditní karty jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Přijímají také platby přes PayPal.

Je iPage hosting bezpečný? Jak bezpečný je iPage hosting?

Ano, hosting iPage je velmi bezpečný a bezpečný. iPage hosting nabízí funkci „rozšířeného zabezpečení“ pro všechny jejich plány, produkty a služby. Bez ohledu na to, jaký je jejich typ účtu nebo plán předplatného, ​​si zákazníci nikdy nebudou muset dělat starosti s ohrožením svých domén, hacknutím webových stránek nebo jinými hrozbami kybernetické bezpečnosti a porušení prostřednictvím hostování iPage..

Bude iPage hosting pro-rate pro prostoje a mají záruku uptime?

iPage hosting nabízí záruky vrácení peněz založené na spokojenosti zákazníků, ale neomezuje to výslovně na provozuschopnost.

Jak se iPage hosting porovnává s jinými platformami a poskytovateli služeb webhostingu?

Ve srovnání s jejich konkurenčními poskytovateli webhostingových služeb – SiteGround, BlueHost, Arvixe, Inmotion hosting, DreamHost a A2 Hosting – iPage hosting se velmi dobře srovnává, protože je jedním z nejlépe hodnocených a nejlépe hodnocených poskytovatelů platforem hostování webových stránek mezi zákazníky.

Je možné hostit web, který je obrazově náročný na iPage hostingu?

Ano, prostřednictvím hostování iPage je možné hostovat velmi vizuální nebo obrazově těžký web, a to díky jeho neomezené politice šířky pásma a místa na disku. Viz oficiální stránka

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector