Recenze iPower května 2020 – Hosting cen a plány

Jak dobrý je iPower Hosting?

iPower Hosting je jedním ze zavedených lídrů v pomoci malým a středním podnikům uspět. Jejich základní plán zahrnuje neomezený prostor a šířku pásma. Můžete okamžitě umístit blogy, fóra a galerie. Jejich stavba stránek šablony je jednoduchá a snadno sestavitelná. Jejich pro plán, který je jedním z nejlepších plánů, které nabízejí, je za rozumnou cenu 5,95 $ měsíčně. Pokud používáte iPower Hosting, musíte mít roční předplatné. Pokud máte velkou společnost, možná budete chtít vyzkoušet jiné hostingové stránky, které vám pomohou podpořit požadavky na hosting webových stránek.


Recenze iPower 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (3 hlasy) Pros

 1. Dobře zaoblený web hostitele
 2. Snadné použití
 3. Přidávání obchodů je snadné

Nevýhody

 1. Pro některé plány může vyžadovat roční závazek
 2. Mohou chybět služby Windows
 3. Není ideální pro složité podniky

ShrnutíPokud hledáte webhostingovou službu, která vám umožní pracovat na vašem prvním webu, iPower bude pravděpodobně nejlepší volbou. I když to není ideální pro firmy s velkým sledováním, jednoduché a snadno použitelné nástroje jsou ideální pro začátečníky. I když roční závazek není v nejlepším zájmu malých podniků, umožňuje vám seznámit se s jejich službami. Podpora1.5Speed3Vlastnosti2.5Value2Transparency2

Naše oficiální recenze hostování iPower

Přestože je iPower jedním z nejpoužívanějších webů pro webhosting, nejsou bez problémů. Podnikají od roku 2001 a své výrobky uvádějí na trh pro malé a střední podniky. Je to skvělé pro ty, kteří chtějí hostingovou službu pro společnost, která právě začíná, ale pokud hledáte rozsáhlou webhostingovou službu, možná budete chtít jít jiným směrem. Jejich zjednodušující návrh na vytvoření webové stránky usnadňuje každému přístup k internetu a rozšiřuje jeho přítomnost na webu.

Nejlepší vlastnosti iPower Hosting

I když iPower má nějaké problémy s nekonzistencí, snaží se vylepšit své služby tak, aby vyřizovaly stížnosti zákazníků. Obvykle jsou považovány za prostřední místo mezi levnými a drahými webovými službami a konkurence je tvrdá. Když se snaží udržet krok se svými konkurenty, jejich levné plány nemusí stačit, aby udržely krok.

Nabízejí nízké ceny

Jedním z největších důvodů, proč lidé používají iPower, je to, že jejich základní plány vás neopustí. Jejich zaváděcí sazby jsou levné a je snadné zjistit, kde jsou obnovovací ceny. Můžete platit meziměsíčně za některé plány a pokud chcete věnovat iPower, můžete ušetřit více peněz. Jejich startovací plán je základní a přichází s 5,95 dolaru za měsíc, spolu s jednoletým závazkem. Obdržíte 5 GB místa na disku, 250 GB měsíčních datových přenosů a doménu. Součástí základního plánu je e-mailový účet.

Pokud se díváte na plán Pro, začíná na 7,95 $ měsíčně a nabízí neomezený prostor na disku, neomezený měsíční přenos dat, neomezené domény a 2500 e-mailových účtů. Pro Plus začíná na 11,99 USD a zahrnuje vše v plánu a zahrnuje tři bezplatné adresy URL a neomezené e-mailové účty. Při upgradu se plány stávají dražší, zejména pokud používáte systém Windows. Plán Windows Pro začíná na 83,40 $ ročně a získáte bezplatnou adresu URL, 25 domén, 1 000 e-mailových účtů, neomezené úložiště a další funkce.

Balíčky VPS

iPower má také k dispozici balíčky VPS založené na Linuxu. Jejich balíček VPS Basic začíná na 24,99 $ za měsíc, včetně adresy URL, 1 GB RAM, 40 GB úložného prostoru, 1 TB měsíčních datových přenosů a neomezený počet e-mailů. Pokud hledáte vyšší plán, jejich nejvyšší plán sdíleného hostování je 79,99 $ měsíčně. Získáte 8 GB RAM, 120 GB úložného prostoru, 4 TB měsíčních datových přenosů a další neomezené možnosti. I když je to jeden z dražších balíčků, v dlouhodobém horizontu to může být dokonce ven.

Snadná instalace WordPress

WordPress je jedním z nezbytných prvků pro web a aplikace iPower usnadňuje instalaci WordPress na váš web. Můžete nainstalovat WordPress na standardní server založený na Linuxu nebo se zaregistrovat prostřednictvím spravovaného hostitelského webu WordPress. Pro každý plán existují různé ceny a plán Starter WP je 3,75 $ měsíčně a zahrnuje bezplatnou adresu URL, přizpůsobený ovládací panel, předinstalovaná témata a plug-in. Web zálohuje data denně a pro začátečníky jsou k dispozici měsíční přenosy dat, úložiště a e-mailové účty.

Pokud hledáte jiný plán, balíček WP Essentials začíná na 6,95 $ měsíčně a přináší rychlou cestu. Špičkový bezpečnostní balíček a specializovaná podpora zákazníků z něj činí jednu z lepších možností. Protože iPower je navržen speciálně pro instalaci WordPress, jeho instalaci vyžaduje spoustu práce. Obsahuje vše, co potřebujete ke spuštění webu a vytváření stránek a příspěvků. Je to vynikající volba pro ty, kteří nemají zkušenosti s aplikací WordPress nebo sestavováním webových stránek dohromady.

Nevýhody iPower Hosting

I když existují určité problémy, které vynikají u iPower, a to není dokonalé, ale je opravitelné. Možná nebudete chtít trávit příliš mnoho času zaměřením se na tento web, ale je lepší mít představu o některých oblastech, které mohou přijít.

Nastavení webu

Jednou z největších nevýhod iPower je nastavení. K dispozici je poplatek 10 $, který vás může chytit mimo dohled, pokud nevěnujete pozornost. Pokud chcete další zabezpečení, můžete přidat soukromí domény za dalších 9,99 $ ročně, což zvyšuje celkové náklady. Odstraňuje vaše kontaktní informace z webu. Jakmile to projdete, vstoupíte na potvrzovací stránku, na které jsou již odškrtnuty dva doplňky. Pokud je nechcete (automatizovaný denní zálohovací a bezpečnostní nástroj), budete dotázáni, zda chcete SSL certifikát, soukromí domény a další možnosti.

Při procházení touto rukavicí to může být nepříjemné a bolestivé. Pokud chcete získat certifikát SSL, je to 49,99 $ ročně, což je levnější než nabídka jiných balíčků. Je obtížné projít procesem nastavení, zejména pokud nevíte, co dělat nebo hledat při nákupu. Jedná se o komplexní systém, který má k dispozici téměř příliš mnoho možností, ale nabízí mnoho projektů WordPress. Jakmile projdete všechny platební údaje, bude to odtud snazší. Vyžaduje to trpělivost a hodně čtení.

Služby zákazníkům

Pokud musíte zavolat zákaznický servis, můžete čekat několik minut. Zatímco někdo odpoví během několika minut, není čekací doba. Takže na někoho můžete utratit až půl hodiny, ale nikdy byste to nevěděli. Zástupci mohou být informováni o svých produktech, ale nemusí znát některé odpovědi. Ačkoli každý zástupce zákaznického servisu vše neví, může vás přinést alespoň ke správné osobě a přímo vás spojit. Nejedná se o nejhorší zákaznický servis a mohl by to být duspicking.

Linux Bias

iPower nabízí pouze servery založené na systému Linux, což ztěžuje hostování systému Windows. I když se můžete rozhodnout používat Windows hosting, měli byste být připraveni utratit více peněz. Pokud to není problém, nemusíte se příliš starat, když nastavujete svůj web. Pokud však chcete používat systém Windows, měli byste raději používat jiný web, který by vás nestál za vytvoření webové stránky za ruku a nohu..

Sečteno a podtrženo

Pokud právě začínáte sestavovat web, iPower není nejhorší volbou. Funguje dobře s WordPress, což usnadňuje publikování blogů a obsahu. Pokud však chcete webhostingový web, možná budete chtít jít jiným směrem. Zdá se, že největší problém pochází od lidí, kteří vědí, co by webový hostitel měl být schopen, a zdá se, že iPower nemá funkce pro podporu těchto zkušených uživatelů. Staly se stížnosti na jejich zákaznický servis, ale to by vás nemělo odrazovat od jejich používání.

Pokud jste větší společnost, můžete se zaměřit na jinou webhostingovou službu, která vám poskytne vše, co potřebujete. I když je iPower schopen, nemusí ovládat velké webové stránky. Budou to dělat, ale pokud se necítíte, jako byste se při registraci mohli zavázat k celoročnímu závazku, možná budete chtít hledat jinde. Pokud chcete, aby hostitelská služba zpracovávala jakékoli produkty WordPress, je iPower skvělou volbou, protože poskytuje vše, co potřebujete od WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map