Recenze JaguarPC květen 2020 – Hosting cen a plány

Co je to JaguarPC Hosting?

JaguarPC je soukromá hostingová společnost v Coloradu založená v roce 1998. Nabízejí celou řadu sdílených, cloudových a VPS hostingových plánů pro různé obchodní potřeby. JaguarPC má servery v Colorado Springs, Atlantě, Chicagu, Dallasu, New Yorku a U.K. Během střední-do-pozdní 2000s, JaguarPC získal řadu menších hostingových společností, jako jsou Hostingzoom, Wowvps a Devpond.


Jak dobrý je JaguarPC Hosting?

JaguarPC vykazuje konzistentní a působivý růst rok od roku od svého vzniku. Díky častým investicím do své sítě a hardwaru se téměř přiblížili své 100% záruce dostupnosti. Ale zatímco jejich sdílené hostingové plány jsou z velké části za konkurenceschopné ceny, někteří uživatelé mohou zjistit, že jiné společnosti poskytují více funkcí pro hodnotu dolaru.

Viz oficiální stránka Recenze JaguarPC 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Podpora pro Windows a Linux Hosting
 2. 100% záruka dostupnosti
 3. Rozsáhlé zdroje podpory
 4. Balíčky včetně

Nevýhody

 1. Přísné storno podmínky
 2. Ne nejkonkurenceschopnější hodnota

Support3Speed3.5Features3Value3Transparency3

Naše oficiální recenze hostingu JaguarPC

Pokud je pro vás hosting s menší soukromou společností důležitý, patří JaguarPC mezi nejlepší na trhu. S téměř dvěma desetiletími zkušeností s hostingem to nejsou nováčci. Kromě toho jejich dohoda o úrovni služeb zahrnuje 10x kompenzaci za každou hodinu prostojů, které vaše stránky zažívají. To znamená, že pokud chcete porovnat funkce, jako je místo na disku, úložiště e-mailů a domény dolar-za-dolar, JaguarPC postrádá jiné hostitele.

Nejlepší vlastnosti JaguarPC Hosting

JaguarPC sedí přímo na zvonové křivce v mnoha odděleních, ale mají několik výhod, které stojí za zmínku, a také na místech, kde skutečně svítí.

Podpora pro Windows a Linux

Pokud nejste silně loajální k jednomu operačnímu systému oproti druhému, bude to pravděpodobně pro vás malý rozdíl. Skutečnost, že JaguarPC nabízí obě možnosti, však ukazuje technologicky důvtipné i investice do vybavení.

100 procent záruka dostupnosti

JaguarPC nabízí to, co může být nejlepší zárukou dostupnosti v celém odvětví webhostingu. Za každou hodinu prostojů, které váš web zažije, vám JaguarPC vrátí 10násobek nákladů za tuto hodinu. A s takovými drahými sázkami ohroženými, JaguarPC odvádí skvělou práci, aby se ujistil, že tyto náhrady nemusí často rozdělovat. JaguarPC má za posledních pár let v průměru 99,98% dostupnosti, což je řadí mezi některé z nejspolehlivějších webhostingových společností v oboru, jako je Dreamhost, A2 Hosting a SiteGround..

Šest datových center, pět v USA.

JaguarPC má několik datových center: pět ve Spojených státech a jedno ve Velké Británii. To dává podnikům možnost hostit své webové stránky na serveru v jejich regionu, což je něco potenciálně prospěšné pro podniky, které slouží především místním zákazníkům. To také ukazuje, že síťová infrastruktura JaguarPC je expanzivní – něco, co se obvykle vyznačuje rychlostí načítání stránky.

Živý chat + telefonická podpora + Rozsáhlá fóra nápovědy pro uživatele

Společnost JaguarPC věnovala značné prostředky na budování své zákaznické podpory. Zákazníci mají nejen nepřetržitý přístup k živému chatu, telefonické podpoře a e-mailovým lístkům, ale jsou k dispozici také aktivní fóra uživatelů a svépomocné návody. To znamená, že nejčastější problémy, se kterými se jejich zákazníci setkávají, jsou jasně indexovány a prohledávatelné, což vám ušetří dokonce i nutnost překonat potíže s podporou zákazníků. Většina jejich zákazníků dále uvádí, že jsou spokojeni s úrovní podpory, kterou nabízejí, a rychlostí, s jakou jsou jejich problémy řešeny.

Skvělé freebies a málo upsells

Dokonce i základní plány JaguarPC zahrnují bezplatné denní zálohy, použití SSL, převody, tvůrce stránek, filtr spamu, ochranu hesel a správu DNS. To je docela obsáhlý seznam, a to přispívá k čistému a svižnému procesu check-outu, který vás neudrží s upsells.

Nevýhody JaguarPC Hosting

Numberswise, ne the Greatest Bang for your Buck

Zatímco JaguarPC nabízí skvělé služby a přesvědčivou záruku dostupnosti, jejich balíček není nijak zvlášť konkurenční, pokud byste měli rozebírat své služby po jednotlivých dolarech, od jednotlivých funkcí. Hosting gigantů, jako jsou HostGator a GoDaddy, nabízí stejné specifikace a více bezplatných cen za levnější. Ve srovnání s jinými menšími hráči je vynikají jako SiteGround a A2 Hosting v oddělení zákaznických služeb nebo rychlostních oddělení. Pokud se opravdu zajímáte o natahování peněz, pokud jde o konkrétní sady funkcí, může JaguarPC prostě zaostávat.

Přísné storno podmínky

I když je to pochopitelné, JaguarPC nenabízí nejsympatičtější storno podmínky. Po uplynutí standardní 30denní záruky vrácení peněz si uvědomte, že za zrušení nedostanete příliš velkou hotovost. Nenahradí vám za další servisní poplatky, jako je registrace názvu domény, pouze vám vrátí poplatky za hostování. Nevracejí nic před datem zrušení – to znamená, že vám nebudou refundovat poměr. Formulář pro zrušení naleznete v cPanelu a na hlavním panelu účtu administrátora.

Sečteno a podtrženo

JaguarPC nabízí to, co je pravděpodobně nejlepší dohoda o úrovni služeb v hostitelském průmyslu pro provozuschopnost. Kromě toho jsou spolehlivé, přátelské, cenově dostupné a nabízejí jasnou cestu k rozšíření vašeho plánu hostingu. To vše jsou vynikající důvody pro hostování vašeho webu s JaguarPC. JaguarPC je však snadno zastíněn, když je hodnocen vedle sebe s některými dalšími velkými hráči. Je těžké získat tak jazzové náhrady za provozuschopnost, jako byste mohli, o bleskových rychlostech nebo neuvěřitelném zákaznickém servisu. A pokud jde o hodnotu jejich služeb v dolarech, pak firemní hostitelé pokaždé vyhrají. Ale JaguarPC je solidní a spolehlivý hostitel, který bychom rádi rádi doporučili – pokud jejich balíčky nabízejí vše, co potřebujete, za cenu, kterou jste rádi zaplatili, pak máme pocit, že budete s jejich službami spokojeni.

Zobrazit další funkce

JaguarPC Otázky a odpovědi

1. Kdy společnost začala?

Greg Landis chtěl vytvořit společnost, která nabízí poskytovatele internetových služeb a webhostingové služby, které vynikají od ostatních z jednoho důvodu: výjimečný servis a podpora. V roce 1998 se narodil počítač Jaguar PC a rychle se rozrostl z operace jednoho člověka na předního poskytovatele, který hostil více než 300 000 domén. V roce 2010 společnost přesunuli z Houstonu do Colorado Springs, kde má nyní sídlo.

2. A co datová centra?

JaguarPC nabízí čtyři různá datová centra, z nichž všechna nabízejí nejvyšší úroveň kvality a technologie. Tři datová centra se sídlem v USA, v Atlantě, Denveru a Houstonu, nabízejí podnikové klece, JP1 Row1-2, elegantní kabeláž a další pdu’s a přepínače ze staré klece. Zařízení jsou zabezpečena nepřetržitým monitorováním videa a ozbrojeným zabezpečením a lze je zadat pouze s bezpečnostní prověrkou, která zahrnuje bezdotykové karty a biometrické ruční skenery v Atlantě a biometrický ruční přístup v Houstonu. Zařízení jsou dobře udržována s pokročilými zdroji chlazení a napájení a přístupem k více než 100 dopravcům.

 V datovém centru ve Velké Británii poskytuje JaguarPC funkční a spolehlivé kolokační datové centrum s prostorem pro jednotlivé servery i celé skříně. Datové centrum úrovně 3 zajišťuje 99,982 procenta provozuschopnosti s nepřetržitým aktivním zabezpečením a místní rozvodnou.

3. Jaký je zákaznický servis Jaguar PC??

JaguarPC nabízí svým zákazníkům řadu různých způsobů, jak oslovit společnost, od aktivních účtů sociálních médií na Facebooku a Twitteru, kde komunikují se zákazníky a sdílejí informace o všech možných situacích, se kterými se zákazníci mohou setkat. Mají blog, který nabízí ukazatele, které budete potřebovat vědět při výběru webhostingové společnosti, spolu s podrobnostmi o společnosti a některých jejích programech a službách. Na fóru komunity mohou zákazníci diskutovat s ostatními a hledat informace o své situaci a živé stránky o stavu sítě hovoří o jakýchkoli problémech s prostojem. Znalostní báze obsahuje články o mnoha nejčastějších problémech, se kterými se zákazníci setkávají.

Technická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, s telefonickou podporou v USA a Kanadě, jakož i mezinárodními zákazníky, jakož i live chat a systém vstupenek.

Přestože jsou hrdí na vynikající podporu, mnoho zákazníků zjistilo, že nedostanou dost času na odpověď, v který doufají, od JaguarPC, zatímco někteří zákazníci poznamenávají, že jejich vstupům trvalo 15 až 25 hodin, než dostali odpověď . Když se vaše firma spoléhá na to, že váš web je v provozu, může dojít k takovým prostojům, které mohou mít nepříznivý dopad na vaši dolní hranici..

Někteří zákazníci ohlásili vynikající zákaznický servis, během několika minut se jejich web opět rozběhl a fungoval, zatímco jiní si všimli, že jejich stránky byly mimo provoz několik hodin bez jakékoli reakce..

4. Jaké druhy sdílených plánů nabízí Jaguar PC??

JaguarPC nabízí celou řadu hostingových plánů. Sdílené hostování cPanel zahrnuje instalace jedním kliknutím pro různé aplikace, jako jsou WordPress, Joomla, Drupal, Ruby on Rails, Python PHP5 a Coppermine. Mají tři různé sdílené plány, všechny s řízenou službou.

 • Soukromý hosting (3,97 $ / měsíc na 36 měsíční smlouvu): 35 GB SSD prostoru, 100 GB šířky pásma, 25 celkem MySQL databází, e-mail a FTP účty dohromady.
 • Webhosting (6,97 $ / měsíc na 36měsíční smlouvu): 75 GB místa na disku SSD, 1 000 GB na šířku pásma a přenos dat a celkem 100 kombinovaných databází MySQL, e-mailů a FTP účtů. Tento plán zahrnuje 100 parkovaných domén, denní zálohy, zabezpečený přístup SSL, RV Sitebuilder a Softaculous. Získáte také CloudFlare, SSL certifikát, LiteSpeed ​​a Spam Expert. Nastavení je u tohoto účtu bezplatné.
 • Obchodní hosting (24,94 $ / měsíc na 36 měsíční smlouvu): 125 GB úložiště SSD, 5 000 GB šířky pásma a neomezené databáze MySQL, e-mailové a FTP účty a parkované domény. Servery jsou částečně dedikovány a zahrnují LiteSpeed ​​spolu se všemi výhodami plánu hostování na webu. Získáte vyhrazenou IP adresu, premuim RapidSSL, bezplatné nastavení a jednu zahrnutou registraci doménového jména.
5. Podporuje JaguarPC dedikované servery?

Vyhrazené servery JaguarPC nabízejí 99,999% dostupnosti a 10x dohody o úrovni služeb. Nabízejí čtyři různé plány, z nichž všechny jsou dostupné s přístupem root, 10 Mbps neměřené šířky pásma, vzdálené restartování, neomezený odchozí provoz. Existuje platforma pro vývoj webových stránek a aplikací a máte možnost implementovat vlastní jádra.

 • Intel Xeon E3-1230v2 (začíná na 127 USD / měsíc): 4x DDR3 RAM RAM 4 GB, 2 × 500 GB pevného disku.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (začíná na $ 167 / měsíc): 8 MB mezipaměť s 4x Cores, 16 GB ECC RAM, 2x 1 TB pevný disk.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (začíná na $ 227 / měsíc): 15 MB mezipaměť s 6x jádrem, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD a 1x 1 TB SATA pevný disk.
 • 2x Intel E5-2620v3 (začíná na 267 $ / měsíc): 15 MB mezipaměť s 6x jádrem, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD a 1x 1 TB Sata pevný disk.
6. Nabízí JaguarPC Reseller Hosting?

Prodejci JaguarPC oceňují mnoho řešení, která společnost poskytuje svým zákazníkům.

V USA a ve Velké Británii existují čtyři různé plány pro distributory, přičemž oba plány nabízejí celou řadu neomezených funkcí, jako je šířka pásma, další účet, e-mailové adresy, databáze a účty FTP. Všichni prodejci mají také následující výhody:

 • Overselling je povolen
 • Vlastní jmenné servery
 • CloudLinux a Litespeed
 • Rapid SSL zdarma
 • Doména pro život
 • Migrace až pro 25 účtů
 • Hlavní, doménové a SSL prodejce účty
 • RVSiteBuilder
 • R1Soft denní zálohy

Největší rozdíl na úrovni účtu spočívá v tom, že například účty prodejce s nejvyšší úrovní v USA a Velké Británii získají například 20% slevu na další prodej VPS a dedikovaných serverů..

V USA činí RZ1 11,21 USD / měsíc, pokud platíte tři roky; RZ2 stojí 14,96 $ / měsíc pro tříletý předplacený plán; RZ3 je 22,46 $ / měsíc s tříletým předplaceným tarifem a RZ4 stojí 29,96 $ měsíčně, pokud platíte tři roky předem.

7. Nabízí JaguarPC hosting VPS?

VPS hosting v JaguarPC zahrnuje podporu pro Windows, CentOS, Debian, Suse a Fedora rudu na čtyřech různých plně spravovaných plánech.

 • 1 (27 $ / měsíc na 12měsíčním předplaceném plánu): 30 GB místa na disku, 1,5 GB RAM, 2 jádra, 10 TB šířky pásma, bez instalačního poplatku.
 • 2 (47 $ / měsíc na 12měsíčním předplaceném plánu): 60 GB místa na disku, 3 GB RAM, 2 jádra, 15 TB, bez instalačního poplatku.
 • 3 (67 $ / měsíc na 12měsíčním předplaceném plánu): 90 GB místa na disku, 4 GB RAM, 3 jádra, 20 TB šířka pásma a žádný instalační poplatek.
 • 4 (97 $ / měsíc na 12měsíčním předplaceném plánu): 120 GB místa na disku, 6 GB RAM, 4 jádra, šířka pásma 25 TB a žádný instalační poplatek.

Tyto plány zahrnují neomezené domény, e-mail, databáze MySQL a FTP účty a příchozí šířku pásma. Navíc zákazníci získají CloudFlare, dvě vlastní IP adresy, přístup root a admin na vzdálenou plochu, denní zálohy a ovládací panel – výběr z cPanel, WHM nebo Plesk.

8. Mám zájem o cloudový hosting – mohu to najít na JaguarPC?

JaguarPC nabízí devět různých cloudových hostingových plánů, přičemž nejmenší začíná na $ 32 / měsíc a nabízí 2 jádra, 20 GB místa na disku, 1 GB paměti, 5 TH šířku pásma, 1 VE a 2 IP adresy. . Cloud 9, na druhé straně, poskytuje 12 jader, 370 GB místa na disku, 16 GB paměti, šířku pásma 30 TB, 8 VE a 8 IP adres.

9. Jaký je jejich provozuschopnost?

Ve většině hostingových společností v celém odvětví je 99,9 procenta dostupnosti zaručena, což znamená, že v kterémkoli daném měsíci je váš web mimo provoz o něco méně než 45 minut. Z tohoto důvodu existuje poměrně málo společností, které, pokud zaručí provozuschopnost, se budou držet tohoto procenta; stejně jako bychom rádi věděli, že naše webové stránky nikdy, nikdy nepadnou, to není vždy technologie s technologií. JaguarPC však nabízí několik různých záruk a na svém místě na svém webu uvádí, že nabízejí 99,999% záruku, zatímco podmínky služby uvádějí záruku 100% dostupnosti sítě, což znamená, že všechny směrovače, přepínače a kabeláž budou funkční 24/7, pokud není naplánována údržba. Jejich dohoda o úrovni služeb poznamenává, že 100 procent uptime nezahrnuje software na vašem serveru, selhání hardwaru, služby nebo démony..

Pokud je síť nefunkční, bude zákazníkům připsáno 1 000 procent prostojů. To znamená, že pokud je síť vypnutá po dobu jedné hodiny, získáte kredit na deset hodin prostojů. Vaše měsíční platba se vydělí počtem dní v měsíci a 24 hodin denně, abyste získali přesný kredit. K získání kreditu musíte do sedmi dnů předložit lístek, včetně čísla lístku z původního vydání uvedeného v žádosti.

10. Nabízí JaguarPC záruku vrácení peněz?

Pokud jste zákazníkem sdíleného hostování u společnosti JaguarPC, máte nárok na 45denní záruku vrácení peněz. Toto není nejdelší v oboru, ale rozhodně převyšuje 30denní záruku, kterou nabízí mnoho dalších společností. Jak je však standardní, záruka zahrnuje pouze hostitelské poplatky, nikoli náklady na nastavení, licence, registrace domén nebo jiné doplňky. Rovněž nemáte nárok na kolokaci ani dedikované servery.

11. Mohou pomoci s přesunem mého webu?

Mnoho zákazníků se zajímá o služby, které získaly při přesouvání svých stránek z jednoho hostitele na JaguarPC, a poznamenává, že společnost zajistila bezproblémový přechod, i když tyto weby nebyly ovládány pomocí cPanel. To je skvělá zpráva, protože mnoho hostingových společností vám pomůže, pouze pokud přesunete jeden web cPanel na jiný. Migrace není bezplatná u všech plánů, ale je zahrnuta v hostingových plánech VPS a Cloud a také v některých sdílených a vyhrazených serverových plánech..

12. Má JaguarPC dobré rychlosti načítání stránky?

JaguarPC nečiní žádné nároky na „rychlé“ vysoké rychlosti, jako mnoho jiných hostingových společností, m, ale servery SSD a integrace CloudFlare, stejně jako mnoho dalších komponent, pomáhají zrychlit načítání vaší stránky poměrně rychle a na rozdíl od jiných společností je JaguarPC velmi spolehlivý a důsledný při udržování těchto pevných rychlostí. Vzhledem k tomu, že tolik návštěvníků webu očekává okamžité načítání webových stránek, zajištění rychlého načítání je klíčem k úspěchu online.

13. Co odlišuje JaguarPC od konkurence?

JaguarPC má solidní řadu řízených plánů a neúčtuje si paže a nohy, na rozdíl od jiných společností nabízejících řízené plány. Poskytují jasnou cestu pro upgrade vašeho plánu s růstem vašeho webu a nabízejí trvale spolehlivou podporu na každé úrovni. Plány zahrnují širokou škálu funkcí a společnost, i po téměř 20 letech, je stále provozována a provozována stejnou osobou, která ji zahájila – tento druh dlouhověkosti a vášně je dnes vzácný.

14. Jaké jsou nevýhody hostování s JaguarPC?

Existuje jen několik perfektních hostingových společností – negativní recenze mohou často převážit nad kladnými recenzemi v mnoha různých odvětvích. Jak již bylo řečeno, negativní recenze JaguarPC se často točí kolem doby odezvy jejich zákaznické podpory.

Nemají příliš konzistentní propagaci svých provozních prostojů a uvádění různých procent na několika místech na svých webových stránkách.

Jaké jsou výhody hostování s počítačem Jaguar PC?

Hosting s JaguarPC otevře dveře společnosti, která zaručuje neslýchané procenta dostupnosti a podporuje je s mimořádně velkorysou zárukou. Společnost klade prioritu na spokojenost klientů a poskytuje také 45denní záruku vrácení peněz.

Nabízejí okamžité nastavení, pomoc při migraci webových stránek a zákaznickou podporu na všech úrovních, aby se zajistilo, že váš web rychle vstane a neustále udržuje.

Více na JaguarPC.com

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map